Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Redmi Buds 3 Lite laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID37420
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Redmi Buds 3 Lite laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2023-04-05 18:14:46
Dalyvių skaičius26036
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2023-04-05 18:15:46

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Maksim Kovarskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2.Kornelija Kazlauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3.Kiril Saniuk (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4.Joris Bardzilauskas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
5.Rapolas Ališauskas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Aras Jasas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
7.Nojus Kereiša (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
8.Domas Subačius (Kauno Milikonių progimnazija)
9.Džiugas Klimbys (KTU Vaižganto progimnazija)
10.Rokas Šidiškis (Šiaulių jėzuitų mokykla)
11.Indrė Grauslytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
12.Toma Čepinskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
13.Adelė Šeškauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
14.Neidas Kapliūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
15.Elija Podčuvalovaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
16.Viktorija Petrovičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
17.Arnoldas Tamelis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
18.IGNAS RIAUKA (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
19.Judita Donec (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
20.Goda Dijokaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
21.Rusnė Kundrotaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
22.Mantvydas Laurinavičius (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
23.Aleksandra Žukovskaja (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
24.Viltė Urbonaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
25.Samanta Žilinskaitė (KTU inžinerijos licėjus)
26.Mantas Katkevičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
27.Austėja Kulevičiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
28.Monika Pagirytė (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
29.Domas Pagirys (UAB „Erudito licėjus“)
30.Ieva Andrulyanets (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
31.Mila Narbutaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
32.Mija Tiškovaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
33.Andrėja Pučkutė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
34.Ignas Augys (Šiaulių Salduvės progimnazija)
35.Viktorija Valatkaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
36.Vasarė Šimkevičiūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
37.Viltė Griciūnaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
38.Ramunė Žyliūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
39.Vakaris Martinkus (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
40.Domas Petrauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
41.Mykolas Baltrūnas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
42.Augustė Lukaševičiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
43.Elena Vėlavičiūtė (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
44.Rapolas Vaitkevičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
45.Liepa Žiūkaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
46.Danielis Lavreckis (Utenos Vyturių progimnazija)
47.Luknė Kavaliauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
48.Eivinas Beccu (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
49.Mantas Šichovcovas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
50.Rokas Urbonas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
51.Edvardas Volbikas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
52.Lukas Januškevičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
53.Aronas Vaičius (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
54.Kotryna Maslauskaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
55.Milda Gaidytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
56.Arijus Liobikas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
57.Tomas Petruševičius (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
58.Ignas Anelauskas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
59.Modestas Kimtys (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
60.Lėja Potockytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
61.Adelė Janulytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
62.Goda Tamulevičiūtė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
63.Ona Matevičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
64.Adrian Vysocki (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
65.LIEPA SOFIJA AKAVICKYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
66.Tėja Apolskytė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
67.Kamilė Gylytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
68.Lėja Vaškytė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
69.Evaldas Žandaravičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
70.Ugnė Kindurytė (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
71.Motiejus Gerbutavičius (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
72.Ervinas Kolesnikovas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
73.ARMINAS NARBUTAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
74.Lukas Nazelskis (Gedimino miesto mokykla)
75.Paula Panavaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
76.Emilija Jokužytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
77.Matas Bendinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
78.DEIMANTĖ MICKUTĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
79.Gustas Žukauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
80.Adomas Mozūraitis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
81.Beatričė Vaičekonytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
82.Smiltė Žąsytytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
83.M. Petraitytė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
84.Miglė Martinaitytė (Riešės gimnazija)
85.Orinta Drakšaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
86.Agata Visockaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
87.Modestas Žėglevičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
88.Armandas Vilūnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
89.Gustas Maliauskas (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
90.David Konstantin Zalamans (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
91.Emilis Česnauskas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
92.Luknė Židonytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
93.Robertas Rinkevičius (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
94.Hubertas Baliūnas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
95.Vytautė Kryževičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
96.Lelija Astrauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
97.Jūratė Karlaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
98.Rusnė Dubickaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
99.Edvinas Jurgaitis (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
100.Atėnė Raulynaitytė (Kauno Milikonių progimnazija)
101.Giedrė Gajdosikaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
102.Jana Ivanovaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
103.Ilzė Maite Torrico Bazoberry (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
104.Daniel Pavlovič (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
105.Milita Malinovskytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
106.Emilija Gramauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
107.ARVYDAS KUZMINAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
108.Erikas Miškinis (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
109.Milosz (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
110.Dylanas Latvis (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
111.Ermina Taganovič (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
112.Evelina Lidžiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
113.Lėja Ražauskaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
114.Mėja Sedelskytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
115.Algirdas Lukošiūnas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
116.Rugilė Biliūnaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
117.Gabija Sviackevičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
118.Almilė Čapskytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
119.Saulė Kryžiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
120.Danielis Mežovas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
121.Jokūbas Šimkus (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
122.Mykolas Ramoška (Vilniaus Vydūno progimnazija)
123.Arnas Matuiza (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
124.Ieva Kalpokaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
125.Tadas Anusas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
126.Austėja Kučinskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
127.Aistė Kazlovskytė (Šv. Juozapo mokykla)
128.Ieva Samušytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
129.Armandas Belous (Varėnos "Ryto" progimnazija)
130.David Špakovski (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
131.Viltė Galinskaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
132.Arnas Jokimčius (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
133.Pijus Aidukevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
134.Gytis Gargasas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
135.Dominykas Grabažis (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
136.Urtė Bagdonaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
137.Benas Ravinis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
138.Eimantas Karsokas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
139.Gabija Smaidžiūnaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
140.Simas Gedaminskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
141.Samanta Rudak (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
142.Skaistė Spudaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
143.Kamilė Mikalonytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
144.Gudauskaitė Sofija (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
145.Austėja Kvieskaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
146.Kipras Budnikas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
147.Viltė Grigelytė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
148.Kamilė Juškevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
149.Edvardas Gaulys (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
150.Adelė Burbaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
151.Dominykas Matijošius (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
152.Rūta Kiaušaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
153.Arnas Narutavičius (Plungės r. Kulių gimnazija)
154.Emilis Sandaras (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
155.Mykolas Valinaitis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
156.Juozapavičius Mykolas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
157.Jonas Smičius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
158.Kamilė Gaidelionytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
159.Smiltė Černauskaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
160.Rapolas Binkulis (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
161.Matas Liebus (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
162.Emilija Marčiūtė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
163.Ugnė Sokolovaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
164.Eivinas Balkus (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
165.Emilis Bukys (Bukiškio progimnazija)
166.Maja Raškevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
167.Tauras Merkys (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
168.Adrija Savickaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
169.Margarita Maciukevičiūtė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
170.Laura Pečiulyte (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
171.Ieva Makarevičiūtė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
172.Eviana Traškaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
173.Erikas Motiejūnas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
174.Martynas Raškevičius (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
175.Beatričė Samavičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
176.Monika Rupšytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
177.Paulius Kasiliauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
178.Danielius Zdanauskas (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
179.Danas Galkevičius (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
180.Gustas Petraitis (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
181.Joris Jokubauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
182.Goda Kalvaitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
183.Vakaris Nemura (Marijampolės profesinio rengimo centras)
184.Augustas Šimkus (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
185.Inesa Gedžiūnaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
186.Matas Bernardas Mažūna (VGTU inžinerijos licėjus)
187.Dominykas Tekorius (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
188.Austėja Serbaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
189.Vytautė Leskovaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
190.Gytis Vaičiūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
191.Vilius Raila (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
192.Motiejus Mozūraitis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
193.Viltė Kairytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
194.Gediminas Nainys (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
195.Danas Rybačauskas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
196.Herkus Pulmickas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
197.Lukas Ruočkus (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
198.Patricija Mišeikytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
199.Czop Lėja (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
200.Gabija Bimbirytė (Molėtų pradinė mokykla)
201.Maja Misevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
202.Augustė Čepaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
203.Armandas Genys (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
204.Paulius Rimkus (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
205.Eva Bžozovska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
206.Karolis Turskis (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
207.GABIJA GENEVIČIŪTĖ (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
208.Ema Radzevičiūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
209.Dalius Lalas (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
210.Emilija Boicovaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
211.Liudas Rauličkis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
212.Kvietkus Ernestas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
213.Miglė Miniotaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
214.Rokas Fedotovas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
215.Smiltė Daleckaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
216.Adrianas Kasputis (Šilutės Žibų mokykla)
217.Vaiva Perkūnaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
218.Marijonas Jakštys (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
219.Auksė Jokšaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
220.Jarmalovič Gabrielė (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
221.Emilija Dragūnaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
222.Viktorija Liubachonskytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
223.Tumas Kisarauskas (Neringos gimnazija)
224.Jokūbas Glebus (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
225.Nojus Bendoraitis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
226.Edvinas Petrikas (Kauno Milikonių progimnazija)
227.Gintė Andriekutė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
228.Skaistė Milkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
229.Justinas Japertas (Kėdainių Kalbų mokykla)
230.Gabrielė Laukytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
231.Olivija Salvinskytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
232.Emilis Būdelis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
233.Jonas Meiliulis (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
234.Skaistė Mažeikaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
235.Jonas Paškevičius (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
236.Atėnė Jankauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
237.Povilas Škėma (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
238.Agnieška Sidorovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
239.Kotryna Šiugždinytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
240.Augusta Kairytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
241.David Pleškov (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
242.Domas Pauliukonis (Marijampolės marijonų gimnazija)
243.Gabija Izonytė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
244.RUGILĖ GIREVIČIŪTĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
245.Ugnė Orencaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
246.Rutkauskaitė Goda (Marijampolės marijonų gimnazija)
247.Domantas Vasiliauskas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
248.Eglė Sakalauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
249.Jokūbas Karnauskas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
250.Kornelijus Poplavski (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
251.Kajus Lazurkevičius (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
252.Gerda Šlapelytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
253.Gytė Dailidėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
254.Daniele Dubakaite (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
255.Benas Sitnikovas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
256.Jorė Pocevičiūtė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
257.Auksė Pavlavičiūtė (Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
258.Titas Kašarinas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
259.Ugnė Jonynaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
260.Olivija Valiaugaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
261.Simona Kelpšaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
262.Linas Motiejūnas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
263.Erika Grigonytė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
264.Gintarė Terechovaitė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
265.MARTA UNDERYTĖ (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
266.Saulė Paskočinaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
267.Ugnė Adomaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
268.DOMANTAS UPARTAS (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
269.Augustė Bieliauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
270.Arvydas Tiškus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
271.Vincentas Belovas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
272.Algirdas Tarasevičius (KTU inžinerijos licėjus)
273.Artiom Iljin (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
274.Joris Vasiliauskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
275.Emilė Petrutytė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
276.Adelė Lukošiūnaitė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
277.Pijus Peteraitis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
278.Povilas Zakrauskas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
279.Mantas Šarkevičius (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
280.Domas Širvinskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
281.Ažuolas Matulevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
282.Akvilė Levickytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
283.Kajus Nakutis (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
284.Aronas Žvirblis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
285.Emilis Pavilonis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
286.Mėta Galiauskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
287.Tomas Stirblys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
288.Milita Škilmelytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
289.Viktorija Demidova (Kauno Milikonių progimnazija)
290.Paulina Uldinskaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
291.Dominykas Rubinas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
292.Andrėja Blaževičiūtė (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
293.Kamilė Petrauskaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
294.Giedrius Stanislauskas (Gedimino miesto mokykla)
295.Roqia Akhgar (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
296.Elzė Spaustynaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
297.Elzė Mikulskaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
298.Eimantas Jokubaitis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
299.Eidanas Justinavičius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
300.Markas Pauliūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
301.Miglė Vieraitytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
302.Austėja Brokoriūtė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
303.Viltė Jusytė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
304.Budrytė Urtė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
305.Meida Juchnevičiūtė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
306.RAPOLAS KALTANAS (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
307.Iveta Rupšytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
308.Barbora Štrimaitytė (Klaipėdos licėjus)
309.Milda Rimdeikaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
310.Auksė Čereškaitė (Tauragės profesinio rengimo centras)
311.Dominyka Ežerskytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
312.Kajus Kazlauskas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
313.Matas Antanaitis (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
314.Adomas Milkintas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
315.Danielius Juškevičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
316.Gabrielė Aleknavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
317.Kotryna Penkauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
318.Gabrielė Pilvelytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
319.Aivaras Margevičius (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
320.Mila Mizgirdaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
321.Gečas Andajus (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
322.Emilis Leliukas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
323.Ieva Milinavičiūtė (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
324.Daniel Aliaševič (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
325.Matas Stanslovas (Šilutės Žibų mokykla)
326.Amelija Soldatova (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
327.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
328.Viltė Bružaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
329.Orestas Glumilinas (Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius)
330.Rugilė Pikul (Šiaulių Dainų progimnazija)
331.Kornelija Stebulaitytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
332.Ilzė Biretaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
333.Joris Petkevičius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
334.Aronas Jemeljan (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
335.Taira Vareikytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
336.Vakarė Juškaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
337.Miglė Talandytė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
338.Vytis Klimavičius (KTU Vaižganto progimnazija)
339.Benas Laucys (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
340.Nikas Dvariškis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
341.Ema Guigaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
342.Kajus Sadauskas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
343.Milda Tumėnaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
344.Faustė Dirsytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
345.Markas Šeškus (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
346.Matas Daubaras (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
347.Meda Lapėnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
348.Mantas Zanišauskas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
349.Lukas Kručinskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
350.Tajus Rubavičius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
351.Melita Kulytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
352.Ignas Sedenko (Šv. Juozapo mokykla)
353.Jokūbas Uždavinys (UAB „Erudito licėjus“)
354.Žalaitė Adelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
355.Amadėja Juškaitė (Klaipėdos Gamtos mokykla)
356.Beatričė Šatkutė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
357.Neda Šmidtaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
358.Urtė Jarulaitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
359.Danielius Brokas (Kalvarijos gimnazija)
360.Lėja Dubinskaitė (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
361.Austėja Daukantaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
362.Kornelija Stanišauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
363.Gabriel Petrašun (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
364.Austėja Giniotytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
365.Jokūbas Balevičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
366.Augustė Vizgirdaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
367.Austėja Augustinavičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
368.Vita Rudaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
369.Vaidas Šarkauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
370.Alina Badshah (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
371.Deividas Žvikevičius (Lavoriškių gimnazija)
372.KOSTAS GUDAUSKAS (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
373.Arminas Šimkus (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
374.Burdin Emil (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
375.Deimanas Lopeta (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
376.Mėta Džervutė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
377.Otilija Zulonaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
378.Deividas Strunko (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
379.Žygimantas Navickas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
380.Jonas Sviderskis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
381.Estela Kločkaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
382.Patryk Jan Savko (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
383.Rojus Laurušonis (Šilutės Pamario progimnazija)
384.Domarkas Tautvydas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
385.Kotryna Kochanskytė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
386.Austėja Žuklijaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
387.Mišelė Jusas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
388.Mykolas Širvinskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
389.Matvej Mitenkov (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
390.Gustas Šikšnius (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
391.Airidas Lazdauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
392.Gerda Gudonytė (Riešės gimnazija)
393.Austėja Stasiukėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
394.Gustas Tuskenis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
395.VYTIS VALIUŠKEVIČIUS (Eitminiškių gimnazija)
396.Taja Petrauskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
397.Osvaldas Bolys (Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
398.Imeida Griškevičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
399.Adrian Kutko (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
400.Viktorija Zimina (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
401.Gabrielė Driaučiūnaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
402.Austėja Neverauskaitė (Vilniaus Salininkų gimnazija)
403.Adrijus Kotovas (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
404.Tautrimas Aleksandravičius (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
405.Gabrielė Stasytytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
406.Viktorija Filačiovaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
407.Aušra Ščiukaitė (Eitminiškių gimnazija)
408.Gustė Mikelaitytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
409.Paula Balkūnaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
410.Darija Sulžickaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
411.Urtė Marijauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
412.Emilija Džiugelytė (Kauno Rokų gimnazija)
413.Karolina Armonaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
414.Nidas Bilevičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
415.Aleksandra Kergytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
416.Augustas Danielius (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
417.Karolis Kulikovskij (Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
418.Elzė Zelbaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
419.Justas Timinskas (Šiaulių technologijų mokymo centras, Technologijų skyrius)
420.Gabrielė Kontrimaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
421.Macijauskaitė Austėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
422.Audrius Bagdonas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
423.Fausta Plačaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
424.Edvin Mackevič (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
425.Karina Molokanovaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
426.Benas Jamontas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
427.Greta Bagočiūtė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
428.Deimantė Zavackaja (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
429.Linas Mišeika (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
430.Martynas Steponėnas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
431.Mila Serebrenikovaitė (Riešės gimnazija)
432.Simona Jasaitytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
433.Ema Lignugarytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
434.Olivija Rubytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
435.Izabelė Labovič (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
436.Eidenas Bagužis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
437.Dobrovolskis Matas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
438.Augustas Petrutis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
439.Meida Mankevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
440.Eglė Budrevičiūtė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
441.Benita Kriūnaitė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
442.Kamilė Grigaliūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
443.Arsenij Arlauskas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
444.Matas Sabas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
445.Liepa Dambrauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
446.Luknė Dziatkauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
447.Matas Petkus (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
448.Urtė Stundžytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
449.Adomas Kliop (Elektrėnų pradinė mokykla)
450.Ieva Mustiacaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
451.Jokūbas Budinas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
452.Elvinas Gečas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
453.EMILIJA ŠIUIPYTĖ (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
454.Ignas Toleikis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
455.Gabrielė Varnaitytė (Gedimino miesto mokykla)
456.Goda Glušauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
457.Izabelė Danasaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
458.Kristian Ild (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio progimnazijos Pajiešmenių skyrius)
459.Erika Murauskaitė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
460.Ainius Butautas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
461.Kotryna Kapočiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
462.Raminta Strockytė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
463.Matas Kregždanas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
464.Julius Stasiūnaitis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
465.Miglė Garbaliauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
466.Jonas Sabaliauskas (Plungės r. Liepijų mokykla)
467.Jonita Baltrimavičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
468.Liepa Lukšaitė (Kauno Palemono gimnazija)
469.Eglė Stralkutė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
470.Ieva Zavadskytė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
471.Patricija Daugėlaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
472.Greta Bikutė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
473.Melita Gailytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
474.Daniil Šilo (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
475.Danil Sokolov (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
476.Deimantė Buzaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
477.Tajus Astrauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
478.Viltė Morkūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
479.Viltė Mickutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
480.Gabrielė Narūnaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
481.Ugnė Žebarauskaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
482.Dominykas Markulis (Šiaulių Dainų progimnazija)
483.Mantas Juraška (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
484.Vaida Venslovaitė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
485.Martynas Bunchev (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
486.Gabrielė Venskutonytė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
487.Patricija Beniušytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
488.Adelė Jasinevičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
489.Kristupas Birbalas (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
490.Stankevičius Simas (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
491.Kamilė Pakalnytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
492.Martynas Narmontas (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
493.Auksuolė Ardavičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
494.Vakaris Jonaitis (Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Vaiguvos V. Šimkaus skyrius)
495.Erikas Pocius (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
496.Gabija Stankevičiūtė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
497.Andrėjus Golubovskij (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
498.Adomas Budrys (Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos Pašvitinio pradinio ugdymo skyrius)
499.Deimantė Urniežiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
500.Vakaris Savickas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
501.Martynas Uznys (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
502.Saulė Pocevičiūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
503.Kajus Maculevič (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
504.Julius Uosaitis (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
505.Nojus Švenčiūnas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
506.Gloria Dainoravičiūtė (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
507.Robertas Davids Gruzdens (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
508.Alisa Sirica (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
509.Ernestas Galasevic (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
510.Joris Šėporaitis (Kauno Palemono gimnazija)
511.Kajus Balevičius (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
512.Miglė Neverdauskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
513.Taira Girniūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
514.Vilius Mickevičius (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
515.Tadas Vaitkus (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
516.Beatričė Bazytė (Riešės gimnazija)
517.Gustas Žukauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
518.Rugilė Mageraitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
519.Samanta Raponavičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
520.Egidijus Vyšniauskas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
521.Emilis Gurskis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
522.Kvietkus Arnas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
523.Barbora Degutytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
524.Tajus Šakinis (Šilutės Pamario progimnazija)
525.Daniel Stonkus (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
526.Joris Ušeckas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
527.Gintarė Danilevičiūtė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
528.Milena Balionytė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
529.Ignas Petrašiūnas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
530.Marija Šipelytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
531.Augustė Kazlauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
532.Nojus Stončius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
533.Marius Martinkus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
534.Ignas Kalnaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
535.Karina Sperskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
536.Justina Baltakytė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
537.Žygimantas Karalevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
538.Nojus Liškauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
539.Dominykas Rudys (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
540.Eglė Černiauskaitė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
541.Sandra Mikulevič (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
542.Emilis Šepeliovas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
543.Tomas Žilys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
544.Austėja petrauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
545.Lukas žvirždys (Plungės Senamiesčio mokykla)
546.Perla Grigoriūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
547.Elvita Jasinskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
548.Meida Valkavičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
549.Austėja Lukošiūtė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
550.Deina Andriuškaitė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
551.Gabija Ralytė (Telšių "Germanto" progimnazija)
552.Aryna Zarankina (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
553.Eva Stankevič (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
554.Paulius Kazakevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
555.Milana Starkovskaja (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
556.Goda Gedvilaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
557.Kristupas Narbutis (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
558.Laurynas Beleckas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
559.Jonas Jokūbaitis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
560.Evelina Almantaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
561.Urtė Černiauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
562.Eironas Adomavičius (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
563.Domas Jankevičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
564.Renata Leščinskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
565.Danielius Jokubauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
566.Karolis Beržinskas (Jonavos pradinė mokykla)
567.Urtė Sivakova (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
568.Karilė Petrauskaitė (Vilniaus Vydūno progimnazija)
569.Teja Kubiliute (Palangos pradinė mokykla)
570.Dominik Makarevič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
571.Elija Reinikovaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
572.Mykolas Dapkevičius (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
573.Ignas Makas (Alytaus Panemunės progimnazija)
574.Simona Gručkiūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
575.Karolis Vyšniauskas (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
576.Deimantas Kazlauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
577.Mantė Vildžiūtė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
578.Deimilė Almonaitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
579.Mantas Bajerčius (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
580.Viltė Krunytė (Šilutės Pamario progimnazija)
581.Vėjūnė Venclovaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
582.MIlmantė Ramanauskaitė (Klaipėdos uostamiesčio progimnazija)
583.Justė Žiegytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
584.Šarūnė Ramutytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
585.Agnė Rinkevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
586.Emilija Sidorovaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
587.Augustas Girnius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
588.Kamilė Kazlauskaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
589.Mija Paršeliūnaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
590.Urtė Radiulytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
591.Elijus Kairys (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
592.Viktorija Ramanauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
593.Taurimas Senovaitis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
594.Luka Česnulytė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
595.Agnė Erlickaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
596.Dorotėja Daugintytė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
597.Dominykas Žilėnas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
598.Julius Stupuras (Vilniaus Žemynos progimnazija)
599.Džiugilė Misiūnaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
600.MAKSAS GIEDRYS (Kauno tarptautinė gimnazija)
601.Matas Grabauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
602.Marta Jančiauskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
603.Ignas Likša (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
604.Emilija Juchnevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
605.Kristupas Ranonis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
606.Austėja Ilgaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
607.Livija Vaitukaitytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
608.Dominik Sosnovskij (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
609.Agnė Eidietytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
610.Deinoras Sabas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
611.Rapolas Saliamoras (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
612.Deimantė Dulinskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
613.Agota Urmanavičiūtė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
614.Justina Dudonytė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
615.Kajus Gustas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
616.Ana Marija Kuuz (Kauno šv. Roko mokykla)
617.Martynas Kancevičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
618.Estela Gorbūnovaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
619.Agota Trakytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
620.Paulius Vaišvyla (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
621.Rusnė Žaromskytė (Kauno Veršvų gimnazija)
622.Gaudrė Unikauskaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
623.Eglė Vičaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
624.Emilija Korobčanaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
625.Smiltė Šimaitytė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
626.Vilmantė Marganavičiūtė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
627.Martynas Petrusevičius (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
628.Enrika Devolskytė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Statybos skyrius)
629.Katerina Čaiko (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
630.Paulius Milevičius (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
631.Majus Grigaitis (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
632.Dominykas Dabrila (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
633.Dovilė Daukantė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
634.Evaldas Višinskas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
635.Brigita Petrauskaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
636.Rūta Kašėtaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
637.Mateuš Kiežun (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
638.Ema Dargytė (Šilutės Pamario progimnazija)
639.Arielė Žebrauskaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
640.Ugnė Šimkūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
641.Misius Dovydas (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
642.Aistė Aleknavičiūtė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
643.Klemanskaitė Anastasija (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
644.Karolina Umbrasaitė (Utenos regioninis profesinio mokymo centras)
645.Kamilė Zakaraitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
646.Rusnė Pavelčikaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
647.Elinga Laurinaitytė (Tauragės Tarailių progimnazija)
648.Zelevas Mantas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
649.Urtė Stemeliakaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
650.Jurgis Daučiūnas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
651.Gabija Šlepikaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
652.Elena Bieliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
653.Gabrielius Belevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
654.Jonas Leonavičius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
655.Smiltė Šalčiūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
656.Lukija Antonova (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
657.Paula Damulevičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
658.Artem Kopylov (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
659.Vėjūnė Lukošiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
660.Urtė Žemaitaitytė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
661.Kasparas Augustavičius (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
662.Arūnė Kašytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
663.Lukas Tamošauskas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
664.Marius Navaitis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
665.Gabrielius Jurčius (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
666.Titas Pivovaras (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
667.Elija Pipciūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
668.Ainė Skikaitė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
669.Emilija Pečiukaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
670.Augustė Barkutė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
671.Faustina Stankutė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
672.Viltė Vilkelytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
673.Marijus Kazlauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
674.Danielius Garnys (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
675.Adrian Kšivickis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
676.Ameilė Bielskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
677.Milda Gavorkaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
678.Lukas Sucyla (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
679.Ieva Morozaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
680.Urtė Anulytė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
681.Herkus Černiauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
682.Matas Ščuckis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
683.Greta Lukoševičiūtė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
684.Emilė Žemaitytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
685.Damian Makevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
686.Bartas Žilinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
687.Upė Miknevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
688.Žemyna Pociūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
689.Arijus Mišeika (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
690.Aris Eidukas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
691.Deividas Navickas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
692.Oskaras Pocius (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
693.Ema Mieldažytė (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
694.Austėja Bobelytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
695.Doma Aučius (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
696.Rugilė Ribinskaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
697.Nojus Adomonis (Rokiškio profesinio mokymo centras)
698.Emilė Lapeikytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
699.Kamilė Banionytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
700.Domantas Štaškus (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
701.Tajus Abramavičius (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
702.Vaida Bikauskiene (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
703.Rokas Malinin (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
704.Augustas Kirstukas (Pasvalio Svalios progimnazija)
705.Viltė Vainauskaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
706.Dovydas Girskas (Molėtų gimnazija)
707.Kasparas Abraitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
708.Kornelijus Sabalis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
709.Irem Ipek (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
710.Ignas Viskontas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
711.Samanta Simutytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
712.Daniel Novik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
713.Meda Drukteinytė (Šilutės Pamario progimnazija)
714.Viktorija Mockutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
715.Rojus Žiaugra (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
716.Viktorija Čižauskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
717.Haroldas Šermukšnis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
718.Lukas Jundulas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
719.Elena Brazdeikytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
720.Markas Žukauskas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
721.Urtė Jokšaiė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
722.Gerald Motuz (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
723.Aurimas Maruškevičius (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
724.Aronas Sadauskas (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
725.Elijas Rudvalis (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
726.Rusnė Rožėnaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
727.Andrėja Rimidytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
728.Goda Grabauskaitė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
729.Aironas Babravičius (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
730.Ineta Žymantaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
731.Jokūbas Jasulaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
732.Aironas Milaknis (Rokiškio mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyrius)
733.Nerilė Jurgaitytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
734.Estela Gimžauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
735.Matas Mažonas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
736.Gabrielė Paulikaitė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
737.Benas Arasimavičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
738.Alisa Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
739.Agnė Šidlauskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
740.Marta Ščedrova (Šiaulių r. Gruzdžių vaikų socializacijos centras)
741.Gabija Lukošiūnaitė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
742.Salomėja Šalkauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
743.Mingailė Kašalynaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
744.Sofija Smirnova (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
745.Jokūbas Karžinauskas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
746.Deimantė Valackaitė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
747.Mantas Stasiūnas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
748.Smiltė Norvaišaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
749.Markas Dirma (Utenos Krašuonos progimnazija)
750.Ugnė Vrubliauskaitė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
751.Kotryna Juodelytė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
752.Dominykas Biziulevičius (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
753.Matas Zigmantas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
754.Benas Molnikas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
755.Ugnė Indrulionytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
756.Sibilė Paulauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
757.AGNĖ RIAUKAITĖ (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
758.Justas Pauža (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
759.Vasiliauskas Dominykas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
760.Džiugas Rulys (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
761.Deimantas Girčys (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
762.Ugnė Pečiulytė (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
763.Benas Radzevičius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
764.Girmantė Gedvilaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
765.Danielė Paukštytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
766.Jokūbas Mitrofanovas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
767.Liepa Našlėnaitė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
768.Domas Narkevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
769.Modestas Kubilius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
770.Iveta Danylaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
771.Nedas Parieštis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
772.Augustas Vrubliauskas (Molėtų pradinė mokykla)
773.Matas Minkevičius (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
774.Monika Dagytė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
775.Agota Petrauskaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
776.Donatas Apavičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
777.Tadas Krutulis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
778.Dominykas Juškys (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
779.Melisa Pažėraitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
780.Adelė Jociūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
781.Dovydas Stankevičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
782.Gustė Kriaučiūnaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
783.Greta Juodytė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
784.Gvidas Jurgaitis (Šiaulių Didždvario gimnazija)
785.Milanija Lisovskytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
786.Fabijus Paškauskas (Kauno Suzuki progimnazija)
787.Gabrielius Budreika (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
788.Gintaras Mazuronis (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
789.Kasparas Glebas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
790.Fausta Dudėnaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
791.Matas Bobinas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
792.Justinas Bružas (Eitminiškių gimnazija)
793.Kamilė Šteimantaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
794.Ugnė Jokubauskytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
795.Ela Mikalauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
796.Daugirdas Liutkevičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
797.Ignė Adomavičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
798.Eliza Artemjeva (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
799.Jokūbas Navikas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
800.Edita Staniūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
801.Simas Asejevas (Riešės gimnazija)
802.Auksė Žigutytė (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
803.PERLA ŠIUIPYTĖ (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
804.Vytaras Bučelis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
805.Mantas Armonas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
806.Emanuelis Zablockis (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
807.Jokūbas Batavičius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
808.Evita Eimanavičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
809.Ieva Valančauskytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
810.Benas Mickys (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
811.Rusnė Leikutė (Kėdainių Kalbų mokykla)
812.Karolis Juodišius (Gedimino miesto mokykla)
813.Domas Važgėla (Vilniaus Žemynos progimnazija)
814.Jakelaitis Dominykas (Kauno Palemono gimnazija)
815.Domas Karčiauskas (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
816.Aronas Radžius (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
817.Joris kovėra (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
818.Paulius Juozapavičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
819.Justinas Kripas (Kauno Palemono gimnazija)
820.Gabija Jociūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
821.Nemunas Meška (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
822.Elisa Makanina (Kardokų gamtos mokykla)
823.Nojus Kašėta (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
824.Skaistė Štombergaitė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
825.Orijus Krylovas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
826.Ema Maslobojevaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
827.Jakubaitis Airidas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
828.Petra Mikalajūnaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
829.Urnikytė Vaida (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
830.Rubavičius Armandas (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
831.Amanda Mirjacic (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
832.Livija Valužytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
833.Lukas Levickis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
834.Vaiva Garalytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
835.Labanauskas Rokas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
836.Ieva Medalinskaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
837.Ugnė Vičiūtė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
838.Gabrielė Biveinytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
839.Augustas Šapalas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
840.Agota Reminaitė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
841.Denas Auškelis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
842.Fausta Apanavičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
843.Sofija Fetingytė (UAB „Erudito licėjus“)
844.Rusnė Matukonytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
845.Emilija Eirošiūtė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
846.Šarlotė Tamošiūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
847.Izabelė Petrusevičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
848.Kanapelka Heorhi (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
849.Austėja Kapušinskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
850.Sofija Emilija Tamošiūnatiė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
851.Stundytė Martyna (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
852.Emilis Čiukas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
853.Erikas Grikšas (Kauno taikomosios dailės mokykla)
854.Ema Saldukaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
855.Matas Vaišvilas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
856.Matas Zakarauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
857.Saulė Šidiškytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
858.Adomas Jokūbas Trakimas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
859.Augustas Savickis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
860.Barbora Norgėlaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
861.Mantas Jonaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
862.Justina Smalakytė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
863.Liepa Prancuitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
864.Ąžuolas Zalieckas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
865.Darijus Jurgaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
866.Dina Šauklytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
867.Ugnė Petrulytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
868.Abigailė Vaičiulytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
869.Alina Šliterytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
870.Arnas Barauskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
871.Ieva Diržinauskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
872.Amilė Saurusevičiūtė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
873.Martynas Streikus (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
874.Vincentas Šarkauskas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
875.Elida Tekoriūtė (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
876.Amelija Grigaliūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
877.Miglė Kalninkaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
878.Jonas Norkaitis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
879.Paula Fromičevaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
880.Eduardas Sergejevas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
881.Joris Ševelis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
882.Deimantė Bakšytė (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
883.Sofiya Khripko (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
884.Aleksandr Surov (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
885.Gustas Jarašiūnas (Kauno Veršvų gimnazija)
886.Aidas Prastienis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
887.Guoda Kareivaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
888.Jonas Vaičys (Kauno Suzuki progimnazija)
889.Deividas Latakas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
890.Nida Tamošaitytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
891.Juta Malčiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
892.Nedas Kriščiūnas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
893.Karina Stūronaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
894.Gustas Dubinskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
895.Karina Gimbickytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
896.Dorėja Markovaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
897.Glazunovaitė Amelija (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
898.Visvaldas Lukštinskas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
899.Smiltė Dabulytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
900.Agnė Šilinskaitė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
901.Aistė Stašinskaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
902.Černiauskaitė Luka (Plungės r. Kulių gimnazija)
903.Daniilas Apuokas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
904.Skaistė Auškalnytė (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
905.Ugnė Kališaitytė (Vilniaus Salininkų gimnazija)
906.Juozas Galiauskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
907.Auksė Bulytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
908.Smilginaitė Karina (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
909.Jonas Jančiukas (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
910.Ela Lumpickaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
911.Rugilė Šarauskytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
912.Deimantė Menčinskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
913.Emilis Paužinskas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
914.Edvinas Galdikas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
915.Jonas Pleikys (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
916.Nikita Miklaševskij (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
917.Emilija Čaplikaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
918.Lėja Kaniavaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
919.Rugilė Jagielaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
920.Matas Mačiunskas (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
921.Saulėja Mačiulskytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
922.Adolis Dumbliauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
923.Deimilė Kuliešiūtė (Vilniaus Maironio progimnazija)
924.Neilas Kochanauskas (Kauno Rokų gimnazija)
925.Mykolas Arlauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
926.Gretė Žakaitytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
927.Modestas Šimėnas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
928.Deividas Šnipas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
929.Arielė Frišmantaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
930.Vakaris Leškevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
931.Milita Abramovaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
932.Deimantas Dielininkaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
933.Darius Radavičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
934.Aida Postonogovaitė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
935.Gabrielė Neimo (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
936.Augustas Baukus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
937.Amelija Kazlauskaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
938.Aistė Ramonaitė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
939.Santa Plekavičiūtė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
940.Pijus Mitkus (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
941.Jokūbas Šorinas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
942.Arnas Kazakevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
943.Emilis Smilgys (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
944.Roneta Kundinovičiūtė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
945.Austėja Kisieliūtė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
946.Ūla Vasiliauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
947.Brigita Survilaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
948.Upė Jaškauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
949.Goda Baltrušaitytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
950.Tomas Kmiliauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
951.Vaida Marcinkevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
952.Gabrielė Meigytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
953.Karina Šer (Šiaulių Gegužių progimnazija)
954.Ugnė Grikšaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
955.Ugnius Markevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
956.Deivydas Trybas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
957.Benas Pučinskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
958.Milėja Šidlauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
959.Benas Mačiūnas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
960.Augustė Jonutytė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
961.Kristupas Dimgaila (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
962.Vytautė Juškaitė (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
963.Nojus Gricius (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
964.Edas Kuisys (Šilutės Pamario progimnazija)
965.Armandas Gustas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
966.Kamilė Balsevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
967.Tavijus Gerdžius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
968.Deimantė Pranckūnaitė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
969.Danielius Vaškys (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
970.Neilas Munius (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
971.Nikolė Bun (Kauno "Vyturio" gimnazija)
972.Auksėja Kurlianskaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
973.Gabija Koryznaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
974.Pranas Mikalauskas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
975.Gustė Užusienytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
976.Dovas Vitkevičius (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
977.Barbora Motiejūnaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
978.Ūla Karpickaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
979.SMILTĖ GRIEŽYTĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
980.Domas Kibelkis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
981.Dovydas Sidorovas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
982.Patricija Poškutė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
983.Emilis Inauskas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
984.Jonas Kukurius (Geros pradžios mokykla)
985.Urtė Siliūnaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
986.Meida Šumskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
987.Ugnė Jatkevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
988.Adas Sankauskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
989.Gytis Liutika (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
990.Michalina Donava (Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“)
991.Simas Dūdonis (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
992.Kajus Kundrotas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
993.Jokūbas Gasiliūnas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
994.Smiltė Valantiejūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
995.Urtė Stoškutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
996.Paulina Džervutė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
997.Deividas Pauliukevičius (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
998.Gabija Japertaitė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
999.Marija Lukauskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
1000.Liepa Jakšytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1001.Tadas Mikailionis (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1002.Andromeda Jonikaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
1003.Luka Krikščiūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1004.Arif Yildirim (Kalvarijos gimnazija)
1005.Faustė Tamašauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1006.Dovydas Golcas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1007.Ugnė Navickaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1008.Vytis Ruzgaitis (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1009.Kernius Šilas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1010.Agnė Špukauskaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1011.Danielė Lapinskytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1012.Akvilė Paukštytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1013.Nerilė Nenortaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1014.Aida Laurinaitė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1015.Justas Butkevičius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1016.Meda Vanglikaitė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1017.Jogailė Venciūtė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1018.Gustas Kukoris (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1019.Gabrielius Šip (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1020.Oksana Bintautienė (Vilniaus "Varpo" suaugusiųjų gimnazija)
1021.Elzė Pakalniškytė (KTU inžinerijos licėjus)
1022.Ieva Vaitkutė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1023.Jokūbas Jusys (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1024.Pijus Bagdonas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1025.Austėja Žlibinaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1026.Gabrielius Vickus (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1027.Stonytė Lukrecija (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1028.Aronas Kuzneciv (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1029.Daria Jutkevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
1030.Teodoras Remeikis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1031.Ugnius Biliukas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1032.Elzė Šilinskaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1033.Alina Šprunkaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1034.Vincentas Zupkauskas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1035.Gustė Stanislovaitytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1036.Ema Zakarevičiūtė (Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
1037.Rusnė Miknytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1038.Jogaila Lelešius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1039.Vygaudas Dubinskas (Kauno Veršvų gimnazija)
1040.Austėja Vaitkutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1041.Martynas Stankevičius (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1042.Viltė Austytė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
1043.Marija Klimauskaitė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
1044.Mantas Kalinauskas (Rokiškio mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyrius)
1045.Erikas Černauskas (KTU inžinerijos licėjus)
1046.Karolina Zachaževskytė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1047.Gabrielius Rinkevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
1048.Auksė Buivydaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1049.Patrikas Čapkovskis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1050.Neringa Vilčinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1051.Melita Vitauskaitė (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
1052.Dominykas Valionis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1053.Radvilė Sūdžiūtė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1054.Liepa Adomėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1055.Martynas Brazauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1056.Deimantas Ruplėnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1057.Cezaris Čech (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1058.Girius Jaskūnas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1059.Gabrielė Driukaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1060.Aura Krepenskaitė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1061.Elijus Šileika (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1062.Erika Šimkutė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1063.Vykintas Keserauskas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1064.Kamilė Petkūnaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1065.Kipras Mikitiejevas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1066.Amelija Butkytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1067.Simas Masionis (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1068.Aras Anužis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1069.Adrija Valaitytė (Kauno "Aušros" gimnazija)
1070.Arsenij Parchinski (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1071.Vanesa Jaškinaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1072.KAMILĖ GENYTĖ (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1073.Armandas Beržanskis (Šilutės Žibų mokykla)
1074.Dovydas Kaktonis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1075.Strumila Eigardas (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1076.Ugnius Aleinikovas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1077.Majus Žulkus (Alytaus r. Simno gimnazija)
1078.Eva Lisa Heinastu (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1079.Benetas Steckis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1080.Džeralda Jankauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1081.Deimantas Šluta (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1082.Urtė Krasilnikovaitė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1083.Emilija Adomavičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1084.Atilas Malyševas (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1085.Gustė Stankutė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1086.Ieva Paškova (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1087.Urtė Matusevičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1088.Jovydas Gvozdiovas (Vaikų meninė studija "Diemedis")
1089.Karina Popendikytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1090.Barbora Bublytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1091.Daniel Sledevič (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1092.Kajus Pocevičius (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1093.Pijus Milieška (Telšių "Germanto" progimnazija)
1094.Justas Dainauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1095.Kamilė Talitaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1096.Augustė Juškevičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1097.Eisvina Normantaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1098.Milana Ignaško (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1099.Vera Navumava (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1100.Lukas Gustys (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
1101.Gvidas Paulauskas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1102.Plotnikovaitė Andrėja (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1103.Barbora Jankauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1104.Herkus Šukšta (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1105.Benas Bumbliauskas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1106.Mykolas Jakubauskas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1107.Matas Smolskus (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1108.Ruel Deo Deswal (Kauno Rokų gimnazija)
1109.Viltė Kaškonaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1110.Kajus Stasiūnas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1111.Gabrielė Šertvytytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1112.Fausta Meižytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1113.Vesta Vičaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1114.Paulius Kudijanovas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1115.Denas Valantinas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1116.Armida Mikelaitytė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1117.Kajus Rimkus (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1118.Titas Steponkevičius (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1119.Nedas Buta (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1120.Matas Žemaitis (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1121.Elžbieta Latvėnaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1122.Benas Sasnauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1123.Rėjus Naruševičius (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1124.Izabelė Januškaitė (Erudito licėjus)
1125.Donatas Lukšys (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1126.Aivaras Čiapkevičius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1127.Akvilė Jokubauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1128.Gustas Volskis (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1129.Urtė Purytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1130.Vincentas Špakauskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1131.Teodoras Grikienis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1132.Ugnius Skirvainis (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1133.Evaldas Vasiljevas (Alytaus profesinio rengimo centras)
1134.Liepa Kelevišiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1135.Urtė Kanapickaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1136.Orestas Bagvilas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1137.Patricija Burovaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1138.Viltė Vaškevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1139.Deimantė Petrošiūtė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
1140.Gabrielė Beliukevičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1141.Brigita Butkutė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1142.Majus Juozapavičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1143.Karina Moravska (Vilniaus Maironio progimnazija)
1144.Elena Mikšaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1145.Evelina Gajauskaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1146.Adomas Gaber (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1147.Matas Jagminas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1148.Artiom Fiodorov (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1149.Rytė Sakalaitė (VšĮ Mokykla „Atradimai”)
1150.Emilija Eičinaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1151.Matas Matutis (Kauno Palemono gimnazija)
1152.Austėja Staniševskytė (Eitminiškių gimnazija)
1153.Ieva Lekštutytė (Šilutės Pamario progimnazija)
1154.Markas Malinauskas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1155.Urtė Kurlinkutė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1156.Gerda Zybartaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1157.Patricija Kuzmaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1158.Fausta Mejeraitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1159.Indrė Kastrickaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1160.Gabija Butkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1161.Deividas Kubilius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1162.Gustė Tamašauskaitė (Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija)
1163.Petras Malinauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1164.Viktorija Vinčiauskaitė (Vilniaus Vydūno progimnazija)
1165.Skaiva Lukoševičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1166.Simas Girdžius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1167.Paula Daukantaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1168.Martyna Gutauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1169.Jokūbas Brazlauskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1170.Austėja Mastauskaitė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1171.Marius Malaveckas (Alytaus Panemunės progimnazija)
1172.Gedeminas Tamošauskas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1173.Paulina Miklišaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1174.Elzė Barčiūtė (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
1175.Gerda Pajaujytė (Kauno "Nemuno" mokykla)
1176.FAUSTA STAINYTĖ (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
1177.Kasparas Bartkevičius (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1178.Justinas Štabokas (KTU Vaižganto progimnazija)
1179.Adomas Graževičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1180.Antanas Plukas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1181.Adomas Jurkšus (UAB „Erudito licėjus“)
1182.Dominykas Tamaševičius (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1183.Ieva Bartkevičiūtė (Kauno Suzuki progimnazija)
1184.Rokas Paškauskas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1185.Osvaldas Žalimas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1186.Mažvydas Ežerskis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1187.Agota Kurmytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1188.Greta Šestakovė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1189.Arminas Balkauskas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1190.Austėja Apulskytė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1191.Diana Barakauskaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
1192.Benas Venckus (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1193.Danielė Našlėnaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1194.Augustė Garbulytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1195.Zlata Komarovskaja (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1196.Aras Jurevičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1197.Adrijus Švitra (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1198.Liepa Grigaravičiūtė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1199.Viktorija Labutė (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1200.Erika Kadusauskaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1201.Paulius Neniškis (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
1202.Benediktas Vilkelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1203.Vaiva Musneckytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1204.Matas Juška (Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1205.Karolina Suzanovič (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
1206.Rodion Spinov (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
1207.Agota Paliokaitė (UAB „Erudito licėjus“)
1208.EMILIJA NAUSĖDAITĖ (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1209.Aistė Žukauskytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1210.Matas Blažiulionis (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1211.Danielis Jurgelianec (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1212.Adamenka Ivan (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1213.Aurelija Golubovska (Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
1214.Adomas Kriščiūnas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1215.LUKNĖ JANUŠAUSKAITĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1216.Erikas Garbus (Plungės Senamiesčio mokykla)
1217.Nojus Pupkis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1218.Arnoldas Abromikas (Tauragės profesinio rengimo centras)
1219.Žaneta Skliut (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1220.Ieva Zenkovaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1221.Joris Einas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1222.Vytautas Pakalnis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1223.MARTYNAS EMDĖ (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1224.Guoda Grabauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1225.Domantas Česna (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1226.Justė Malavickaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1227.Aistis Raketis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1228.Elina Višniakova (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1229.Ieva Čėsnaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1230.Smiltė Rančytė (Birštono gimnazija)
1231.Paulina Kvieskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1232.Viltė Kurec (Alytaus Dainavos progimnazija)
1233.Darina Klimovaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1234.Edvardas Pivoriūnas (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1235.Benas Gabrilavičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1236.Povilas Putauskas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1237.Skaistė Syrycaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1238.Urtė Jankauskaitė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1239.Mildė Gervickaitė (VšĮ „Herojus“)
1240.Arijana Petrauskaitė (Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
1241.Ugnė Gutauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1242.Deividas Ulskis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1243.Aušrinė Nosevičiūtė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1244.SAULĖ ARDARAVIČIŪTĖ (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1245.Anastasija Lukoitytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1246.Tomas Gabševičius (KTU inžinerijos licėjus)
1247.Smiltė Siniauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1248.Nikolė Bobrovko (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1249.Leticija Zieniūtė Silva (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1250.Goda Būbnelytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1251.Fausta Sutkaitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1252.Giedrius Kibilda (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1253.Miglė Linkevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1254.Akvilė Pareigytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1255.Emilis Milkevičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1256.Rugilė Staškevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1257.Arnas Lančinskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1258.Gediminas Jankauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1259.Karolis Pusvaškis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1260.Nojus Ryžich (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1261.Emilė Kačinskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
1262.Arnas Rimkevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1263.Mykolas Ravinis (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
1264.Ąžuolas Morkūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1265.Skaiva Rakauskaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1266.Arsenij Konopliov (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1267.Gerda Grubliauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1268.Povilas Merčaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
1269.Herkus Boronovas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1270.Roberta Lukoševičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1271.Augustė Grigaravičiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1272.Jogaila Kapačinskas (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1273.Ariana Juras (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1274.Kajus Poderskis (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1275.IGNAS PODLINEVAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1276.Guoda Urbšytė (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
1277.Venckutė Aurėja (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1278.Aiva Antanaitytė (Šv. Juozapo mokykla)
1279.Motiejus Bauža (Melkio mokykla)
1280.Aurėja Kiškytė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
1281.Dovydas Buitkus (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1282.Sandra Dovidauskytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1283.Faustė Sabanskytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1284.Taras Virketis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1285.Natalija Januškevič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1286.Lukas Šuopys (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1287.Augustas Zimkus (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1288.Viktorija Ubavičiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1289.Matas Aksamitauskas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1290.Benas Laucius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1291.Matas Diburys (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1292.Meda Pažusytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1293.Gabija Bosaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1294.Austėja Pačinskaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1295.Mangirdas Mončys (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1296.Augustas Valkavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1297.Jonas Ugianskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1298.Rokas Mikšys (Kauno Veršvų gimnazija)
1299.Elzė Paipolaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1300.Domas Mikelskis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1301.Oskaras Kezys (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1302.Lukas Gelumbauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1303.Adomas Tautkus (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1304.Matas Kazlauskas (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1305.Mėta Valiukonytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1306.Kajus Šikorskis (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1307.Augustas Golovnia (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1308.Justas Kizelis (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
1309.Simona Kalvynaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1310.Anžela Vadeikaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1311.Kamilė Aušbikavičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1312.Elena Jankūnaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1313.Urtė Petkutė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1314.Martinas Konkovas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1315.Vitalijus Gasparas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1316.Kotryna Jociūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1317.Gustas Domarkas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1318.Erikas Jucius (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1319.Rokas Jaugelis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1320.LUKAS PODLINEVAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1321.Mantas Jonikas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1322.Dainius Malinauskas (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1323.Lėja Jurevičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1324.GABIJA KRIKŠTAPONYTĖ (Kauno tarptautinė gimnazija)
1325.Mangirdas Kumšlys (Plungės "Saulės" gimnazija)
1326.Matas Chochlovas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1327.Karolina Lamauskaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1328.Viktorija Jevovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1329.Arijus Karlas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1330.Fausta Balčiūnaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1331.Domantas Samuchovas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1332.Adomas Bogda (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1333.Motiejūnaitė Gabrielė (Šakių "Varpo" mokykla)
1334.Simonas Barsulis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1335.DOMINYKAS VAITKEVIČIUS (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1336.gabrielė tikužytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1337.Domas Žiemelis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1338.Simonas Valys (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1339.Aleksandras Rezničenko (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1340.Airima Stankutė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
1341.Domantas Butkus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1342.Matas Žulpa (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1343.Dovydas Kiudulas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1344.Eimė Zeigytė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1345.Mark Ieiva (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1346.Faustina Zubovaitė (Eitminiškių gimnazija)
1347.Martynas Latvinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1348.Liepa Čižinauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1349.Jokūbas Mikalauskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1350.Gustė Sidabraitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1351.Oresta Zibartaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1352.Matas Mišutis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1353.Odrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1354.Evaldas Valickas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1355.Adrijus Sidorov (Elektrėnų pradinė mokykla)
1356.Benas Vainauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1357.Goda Gotautaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1358.Evita Juodviršytė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1359.Herkus Raudonis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1360.Bernardas Balnys (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1361.Edvinas Leškys (Tauragės profesinio rengimo centras)
1362.Gabriellė Šimkutė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1363.Nelė Suslavičiūtė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1364.Rasa Stalgytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1365.Gustė Bloznelytė (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1366.Greta Bernotaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1367.Joris Budginas (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1368.Lukrecija Komičiūtė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1369.Lukošiūtė Amelija (Plungės r. Kulių gimnazija)
1370.Ugnius Balnys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1371.Luka Gečaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1372.Egidijus Griškevičius (Lavoriškių gimnazija)
1373.Vykintas Matvejevas (Neringos gimnazija)
1374.Emilija Lukauskytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1375.Auksė Maraulaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1376.Tėja Kiliūtė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1377.Amėja Kiškytė (Gedimino miesto mokykla)
1378.Danielius Radzevičius (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1379.Mykolas Puidokas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1380.Atėnė Kilmanaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1381.Modestas Rulevičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1382.Pranas Klovas (Šiaulių Dainų progimnazija)
1383.Rugilė Užkuraitytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1384.Kipras Akranavičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1385.Gustas Kulikauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1386.Elzė Bartkėnaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1387.Benediktas Čiapskis (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1388.Smiltė Ramonaitė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
1389.Vasarė Remeikaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1390.Ramunė Černytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1391.Maksimilijan Kočetkov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1392.Jokūbas Mažukėlis (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1393.Vincas Kisielius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1394.Žemyna Laurikaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1395.Algis Dovidaitis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1396.Kamilė Jurgutytė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1397.Lėja Sermontytė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1398.Domantas Mickevičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1399.Skaistė Bakevičiūtė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1400.Gustas Šimanskis (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyrius)
1401.Beata Župerkaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1402.Pijus Žukauskas (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
1403.Domantas Kurminas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1404.Gustė Pužauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1405.Upė Dilkevičiūtė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
1406.Lukas Sinkevičius (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1407.Martyna Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1408.Lėja Minkevičiūtė (Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
1409.Tauras Simonas Bartkevičius (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1410.Saulė Gabriolaitė (Palangos pradinė mokykla)
1411.Goda Prakaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1412.Agnė Akulovaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
1413.Gabrielė Einorytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1414.DIORA BERŽINYTĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1415.Barbora Linkutė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1416.Matas Paulikaitis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1417.Rugilė Imlaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1418.Nojus Jonas Žičkus (Kauno Suzuki progimnazija)
1419.Tajus Lidikauskas (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1420.Gabrielius Kapušinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1421.Matas Jasaitis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1422.Tadas Paulavičius (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1423.Goda Motiejauskaitė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1424.Benas Renkauskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1425.Greta Abramavičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1426.Lina Miklovaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1427.Danielius Gumauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1428.Fausta Patapaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1429.Augustas Vaicekavičius (Kauno Rokų gimnazija)
1430.Urtė Jakulytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1431.Kotryna Lobšaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1432.Kamilė Ramanauskaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1433.Kristupas Griškevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1434.Žeimytė Goda (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1435.Joris Dieninis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1436.Lukas Potra (Šilutės Žibų mokykla)
1437.Patrikas Leonovas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1438.Ema Šablinskaitė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1439.Ugnė Marija Tijūnonytė (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
1440.Rugilė Kižauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1441.Pučkoriūtė Deimantė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1442.Kotryna Zygmantaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
1443.Andrėja Šukutytė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1444.Julius Jankauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1445.Justas Vosylius (Marijampolės marijonų gimnazija)
1446.Augustė Utmanaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1447.Fausta Puškoriūtė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1448.Ema Jarmoškaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1449.Gabrielė Kudulytė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1450.Gabija Juodaitytė (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1451.Karolis Konstantinov (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1452.Kotryna Vitkutė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1453.Dovydas Šuopys (Jonavos pradinė mokykla)
1454.Aistis Matulis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1455.Medeina Šostakaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1456.Matas Andrijauskas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1457.Otilija Bikauskaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1458.Česonis Dominykas (Elektrėnų pradinė mokykla)
1459.Ugnius Miškinis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1460.Jurgis Vyšniauskis (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1461.Jonas Dikšas (Neringos gimnazija)
1462.Simas Lukošius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1463.Adam Novicki (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1464.Emilis Alijošius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1465.Milda Petraitytė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1466.Vakarė Piragytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1467.Laura Bogdeviciute (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1468.Nida Veličkaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
1469.Agata Dulko (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
1470.Edvin Banelis (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1471.Goda Girdžiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1472.Ugnius Karveckas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1473.Oresta Asipavičiūtė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1474.Urtė Baltrūnaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1475.Jorė Budrikaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1476.Marius Rastenis (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
1477.Ramūnas Bartkus (Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
1478.Marius Antanavičius (KTU inžinerijos licėjus)
1479.Aleksander Kisly (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1480.Majus Vasiliauskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1481.Eva Menkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1482.Olivia Emma Mikalauskas (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
1483.Saulė Zažeckaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1484.Goda Barinovaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1485.Motiejus Verbaitis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1486.Kristupas Kavaliauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1487.Meškauskaitė Simona (Plungės r. Kulių gimnazija)
1488.Nikita Starkov (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1489.Faustas Kunigauskas (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1490.rugile kadyte (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1491.Elizavieta Krugliakovaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1492.Ernis Bartusevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
1493.Emilija Bučinskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1494.Amelija Veličkaitė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1495.Danielius Mockus (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1496.Artemij Berdel (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1497.Viktorija Kuncevičiūtė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1498.Šmitas Danielius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1499.Dovydas Valatka (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1500.Jonė Margelytė (Šilutės Žibų mokykla)
1501.Lukas Jastremskas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1502.Tadas Vasiliauskas (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1503.Arina Kontrauskaitė (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1504.Emilė Milerytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1505.Matas Jakutis (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1506.Luknė Gardauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1507.Ditė Saunoriūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1508.Paula Lesnevskytė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1509.Artur Šurin (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1510.Jegor Berdnikov (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1511.Marija Petkauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1512.Gabrielė Samuilovaitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1513.Modestas Steniukas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1514.Gabrielė Kukulaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1515.Gabija Vaškevičiūtė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1516.Augustas Matulevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1517.Gustė Alsytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1518.Eglė Grabauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1519.Jonas Vaitkus (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1520.Jokūbas Turčinavičius (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1521.Gustė Večiorkutė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1522.Adomas Mačenskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1523.Matas Merkelis (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1524.Lukas Nemkeviičius (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
1525.Domas Rimgaila (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1526.Patricija Petronytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1527.Silvestras Žakšauskas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1528.Adas Šuopys (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1529.Gustas Barauskis (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
1530.Justė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1531.Pijus Zdančius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1532.Benas Žandaravičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1533.Matas Monkus (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1534.Giedrius Gylys (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1535.Džiugas Sadauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1536.Vakaris Pakštas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1537.Kotryna Knyzaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1538.Mingailė Čereškevičiūtė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
1539.Stasiūnaitytė Ugnė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1540.Eimantas Kristapavičius (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1541.Goda Petrauskaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1542.Denys Selezen (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1543.Aleksandras Antanavičius (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1544.Denis Leonavičius (Kauno "Nemuno" mokykla)
1545.Motiejus Bončkus (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1546.Meda Čivinskaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1547.Matijus Šemeta (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1548.EMILIS BURAČAS (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1549.Ema Gaučytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1550.Kristupas Mažeika (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1551.Benas Chodžin (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1552.Augustė Šukytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1553.Gytė Vavilovaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1554.Kristina Dainovec (Vilniaus Vydūno progimnazija)
1555.Erikas Jocius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1556.Deimantas Stirbys (Kauno Milikonių progimnazija)
1557.Dovydas Puodžiūnas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1558.Mantvydas Černiauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
1559.Lėja Gulbinaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1560.Naglis Staškus (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1561.LIEPA LIMBAITĖ (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1562.Titas Ašakėnas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1563.AUSTĖJA KAVALIAUSKAITĖ (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1564.Adriana Tamkevičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1565.Luknė Čepanonytė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1566.Rugilė Bakšaitytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1567.Girčytė Danielė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1568.Aurimas Gūžys (KTU inžinerijos licėjus)
1569.Natas Smoliakov (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1570.Elena Raškevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1571.Jokūbas Stakys (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1572.Tajus Vaitkus (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1573.Emilija Neteckytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1574.Gabrielė Nikštelytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1575.Adomas Darulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1576.Evita Vasiliauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
1577.Miglė Šeferytė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
1578.Agota Valinskaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1579.Liepa Senkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1580.Amelija Adomaitytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1581.LolitaŠulskutė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1582.Lėja Vareikaitė (Lavoriškių gimnazija)
1583.Gabrielė Švytoraitytė (Riešės gimnazija)
1584.Daivaras Zalepūga (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1585.Amelija Isačenkaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1586.Sinkovska Adelina (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1587.Ugnė Tavoraitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1588.Rugilė Kovarskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1589.Vakaris Kalkauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1590.Smiltė Sokaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1591.Bernardas Ilevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1592.Miglė Šivickaite (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1593.Nedas Ivanauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1594.Ąžuolas Misevičius (Panevėžio pradinė mokykla)
1595.Ernesta Griciūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
1596.Jonas Adamonis (Eitminiškių gimnazija)
1597.Greta Žukovska (Lavoriškių gimnazija)
1598.Liepa Klasavičiūtė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1599.Armantas Višniauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1600.Milda Vilovaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1601.Akvilė Mikelaitytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1602.Gabija Tatarūnaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1603.Justina Gražulevičiūtė (Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
1604.Meda Jauniškytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1605.Goda Blažaitytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1606.Erikas Klimas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1607.Pijus Pošiūnas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
1608.Gabija Trotaitė (Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gataučių Marcės Katiliūtės skyrius)
1609.Arielė Plakytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1610.Aleksandra Stankūnaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1611.Ronja Sofja Romanova (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1612.Karolis Šilinskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1613.Karina Bartkevičiūtė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1614.Artiomas Andrijanovas (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1615.Elinga Patinskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1616.Titas Straupas (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
1617.Aistė Čepronaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1618.Kornelija Krištopaitytė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1619.Anastasija Shenk (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
1620.Urtė ulčickaitė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1621.Kostas Ūsas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1622.Dominykas Tenikaitis (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
1623.Ainė Karpavičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1624.Gabrielė Snieškaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1625.Nikoleta Kvaselytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1626.Pijus Galdikas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1627.Ema Maračkinaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1628.Urtė Antanavičiūtė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1629.Aronas Vaišis (Mažeikių lopšelis - darželis "Buratinas")
1630.Jogailė Mickevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1631.Skaistė Sidaraitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1632.Kristijonas Molis (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1633.Greta Skripkauskaitė (Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
1634.Mantė Čepulytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1635.Lukas Sokolskis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1636.Lukoševičiūtė Raminta (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1637.Naglis Sakaitis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1638.Ieva Motiejunaite (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1639.Joris Kazlauskas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1640.Dominykas Tolstošejevas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1641.Emilija Stanulytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1642.Domantas Dalangavičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1643.Smiltė Korolytė (Gedimino miesto mokykla)
1644.Mantas Jurkynas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1645.Danielius Keblas (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1646.Ineta Aukštuolytė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1647.Gabija Davalgaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1648.Steponas Pleskovas (Klaipėdos licėjus)
1649.Domas Matulevičius (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1650.Eva Kliūčiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1651.Klaudijus Žilinskas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1652.Gabija Markauskaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
1653.Meida Eitutavičiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1654.Linas Žvirblis (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1655.Adomas Tursa (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1656.Nojus Misiūnas (Elektrėnų pradinė mokykla)
1657.Mantas Svirupskis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1658.Lukas Laurinaitis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1659.Emilis Maciulevičius (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1660.Aušrinė Balsevičiūtė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
1661.Dileta Anusaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1662.Miglė Šlickytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1663.Diana Saulytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1664.Saulė Žvikevičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1665.Gabija Kliučinskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
1666.Rimkevičius Kondratas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1667.Kotryna Tamulevičiūtė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1668.Rusnė Strazdauskaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1669.EVITA (VGTU inžinerijos licėjus)
1670.Justas Sikorskas (Kauno Palemono gimnazija)
1671.Žana Hassan (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1672.Gabija Grigonytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1673.Emilija Ramanauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1674.Karolis Dumbliauskas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1675.Liucija Lukošiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
1676.Saulė Lauciutė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1677.Arnas Barsys (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1678.Natas Pranskūnas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1679.Augustė Jakipčuk (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1680.Salvijus Palionis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1681.Valerija Krumplevskaja (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1682.Gabija Kviliūnaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1683.Kristupas Šilkaitis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1684.Ugnė Charbakaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1685.Arijus Kantakevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1686.Manta Medelytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1687.Reda Beržinskytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1688.Jokūbas Vidzickas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1689.Šadbaras Simonas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1690.Emilė Baltramonaitytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1691.Audrė Stasiulytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
1692.Mėja Seminavičiūtė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1693.Danielė Kondrataitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyrius)
1694.Ignas Andrišiūnas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1695.Augustas Voiciukas (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1696.Polina Sobol (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1697.ARTEMIJ MALINOVSKIJ (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1698.Paulis Katkevičius (Kauno Rokų gimnazija)
1699.Gvidas Bambalas (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1700.Saulius Berankis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1701.MEIDA SMULKYTĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1702.Patricija Jegelevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1703.Odisėjus Lagodinas (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1704.Veronika Avdejeva (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1705.Lina Brazdauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1706.GUSTĖ NAUJALYTĖ (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1707.Justas Rubavičius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1708.Rojus Lukas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1709.Benas Ščerbickas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1710.Martyna Enčerytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1711.Dominykas Juocys (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1712.Kotryna Pakalniškytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1713.Jonas Galminas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1714.Amelija Šechovcova (Klaipėdos uostamiesčio progimnazija)
1715.Aras Skindaras (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1716.Zlata Olchova (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1717.Areta Lankininkaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
1718.Gustas Liutkevičius (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1719.Jorė Jatkauskaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1720.Emilija Pociūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1721.Edas Stanelis (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1722.Eivilė Obadauskaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1723.Elena Novickaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1724.Timur Danilevič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1725.Pijus Jaugelavičius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1726.Rynkevičius Romualdas Junioras (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1727.Amelija Nausėdaitė (Šilutės Žibų mokykla)
1728.Joris Litvaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1729.Tėja Jančaitė (Joniškio r. pagrindinės mokyklos Kriukų skyrius)
1730.Rusnė Prošogolavičiiūtė (Kauno Pilėnų progimnazija)
1731.Mintarė Vytautė Snieškutė (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1732.Agnė Vasiliauskaitė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
1733.Kristijonas Šumskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1734.Armandas Norkus (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1735.Elena Staškevič (Vilniaus „Juventos“ gimnazija)
1736.Gustas Auksorius (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1737.Sofija Volynko (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1738.Julijanne Franco (Kauno tarptautinės gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
1739.Martyna Kizeliauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1740.Gabrielius Sadauskas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1741.Viltė Vaičiūnaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1742.Airidas Šukevičius (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1743.Dovydas Aužbikavičius (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1744.Edvinas Prišmantas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1745.Urbaitė Goda (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1746.Sablin Gleb (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1747.Austėja Špiklytė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1748.Rebeka Kazlauskaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1749.Dovydas Širvinskas (Vilniaus Salininkų gimnazija)
1750.Kristupas Kazlauskas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1751.Kamilė Dikšaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1752.Kamilė Blaževičiūtė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1753.Simonas Masilionis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1754.Melita Pavilionytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1755.Mateuš Misiulis (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1756.Emilis Saročka (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1757.Urtė Čiabaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
1758.Ugnius Vėlavičius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1759.Adomas Dirsė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1760.Adomas Šlyčys (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1761.Joris Juška (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1762.Ema Bartusevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1763.Tajus Budraitis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1764.Rugilė Steponavičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1765.Emilija Akulevičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1766.Ignas Smilingis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1767.Eurika Gasiūnaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1768.Austėja Alina Azaravičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1769.Arnas Strimaitis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1770.Goda Kybartaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1771.Matas Narkus (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1772.Dovydas Montvilas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1773.Golumbeckaitė Guostė (Plungės r. Kulių gimnazija)
1774.Dominykas Surdokas (Alytaus Panemunės progimnazija)
1775.Austėja Gudaviciute (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1776.Liepa Vitkauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1777.Kajus Eidėjus (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1778.Sylvia Syrnicka (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1779.IFETA KART (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1780.Rapolas Sankauskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1781.Ieva Janušaitytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1782.Rokas Turevičius (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1783.Melita Aleknaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1784.Beatričė Aukštikalnytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1785.Nojus Pranciškus Mikšys (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1786.Ema Marija Orechovaitė (Riešės gimnazija)
1787.Arnas Skučas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1788.Rapolas Jazepčikas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1789.Emilis Dvarionas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1790.Raminta Šliumpaitė (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1791.Gabija Gudelytė (Kauno Palemono gimnazija)
1792.Kasparas Šiuša (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1793.Simonas Žąsytis (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1794.Armandas Strekas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1795.Adomas Vasiliauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1796.Laura Burokaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1797.Gerda Kiaušaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1798.Dariuš Kisėl (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1799.Benas Baškevičius (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
1800.Mintė Razgūnaitė (Molėtų pradinė mokykla)
1801.Rokas Seselskis (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1802.Elinga Čirvinskaitė (Tauragės profesinio rengimo centras)
1803.Akvilė Skujytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1804.Elijas Norbutas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1805.Dominika Parafinovič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1806.Aronas Raginis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1807.Adomaitytė Adelė (Kauno Suzuki progimnazija)
1808.Agnė Mažeikaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1809.Emilis Petraitis (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
1810.Rimas Meškauskas (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1811.Aistė Kazakevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1812.Kristupas Mikėnas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1813.Dominykas Jonynas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1814.Lėja Varanauskaitė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
1815.Agnė Venclovaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1816.Maciulevičius Augustas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1817.Antanas Hackvorth (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1818.Kajus Pupienis (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1819.Gabija Stankutė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1820.Domas Žiūras (Molėtų pradinė mokykla)
1821.Gabija Stanytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1822.Lukas Gedvilas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1823.Rugilė Neveckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1824.Šarūnas Medvianovas (Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
1825.Rokas Juozelis (KTU inžinerijos licėjus)
1826.Karolis Makulavičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1827.Ainė Adamonytė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1828.Dapkutė Ugnė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1829.Armandas Baguckas (Kauno "Aušros" gimnazija)
1830.Miglė Mukulytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1831.Burbulevičiūtė Adelė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1832.Benas Bagdonavičius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1833.Radvilė Giedraitytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1834.Oreja Norkute (Telšių "Ateities" progimnazija)
1835.Tėja Šeputytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1836.Aurimas Pilkauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1837.Austėja Paliulytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1838.Kernius Duchavičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1839.Lukas Pavlovski (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1840.Aronas Ipatovas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1841.Eva Bužinskaitė (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
1842.Dominykas Kaščicas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1843.Ignas Šiaulys (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1844.Matas Aidukas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1845.Valentinas Adomaitis (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1846.Džiugas Adakauskas (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
1847.Ignas Razgus (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1848.Artas Graželiauskas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1849.Adrian Bumbul (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1850.Armandas Pieškus (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1851.GUSTAS GUMULIAUSKAS (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1852.Vakaris Gervė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1853.Nida Žukaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1854.Gustas Gricius (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1855.Vytautas Norušas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1856.Venckutė Vanesa (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1857.Kamilė Leščiukaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1858.Vytautė Lukošiūnaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1859.Patricija Matulaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1860.Melita Stulgaite (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1861.Gabrielė Junevičiūtė (Kauno Palemono gimnazija)
1862.Urtė Mickytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1863.Lukas Jokubauskas (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1864.Melita Merkelytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1865.Povilas Taraškevičius (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1866.PAULINA PAŠKEVIČIŪTĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
1867.Jekaterina Aleksejeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1868.Laisvydas Enčeris (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1869.Milena Urbonavičiūtė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1870.Liepa Stragytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1871.Ema Šimkūnaitė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
1872.Radvilė Venclovaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
1873.Oskaras Pockevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
1874.Jokūbas Dervinis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1875.Ignas Kaušas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1876.Ignas Jonelis (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1877.Deividas Dzigora (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1878.Buja Šarūnas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1879.Rosita Sliesoraitytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
1880.Kipras Galkauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1881.Vėjūnė Bujaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1882.Andrius Alijev (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1883.Smiltė Savickaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1884.Urtė Matutytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1885.Ugnė Bakutytė (KTU inžinerijos licėjus)
1886.Gytis Čemolonskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1887.Miglė Jankauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1888.Džeidonas Vaitkus (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1889.Dominykas Ivanovas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1890.Rapolas Raugala (Alytaus Dainavos progimnazija)
1891.Gabrielė Jakovlevaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1892.Amelija Parvickitė (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1893.Ugnė Grybauskaitė (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
1894.Laimis Antoščak (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1895.Motiejus Dabrila (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1896.Deividas Miežinskas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1897.Miruna Constanda (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1898.Arneta Proscevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1899.Augustė Masiliauskaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1900.Karolis Bajorūnas (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1901.Mileta Jančauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1902.Žygimantas Skirkus (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1903.Izabelė Brazauskytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1904.Gabija Kvietkauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1905.Lėja Zakšauskaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1906.Kornelija Balčiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1907.Aras Slavinskas (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1908.Urtė Matusevičiūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1909.Simona Stanislovaitytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1910.Mėja Mikočiūnaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1911.Adomas Stankus (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1912.Radvilas Cymermonas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1913.Ilzė Rumšaitė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1914.Vestina Kėželytė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1915.Adamas Dubickas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1916.Liepa Jasiukaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1917.Benas Bubnys (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1918.Patricija Pilukaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1919.Deimantė Sabaitytė (Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
1920.Daniel Grablevskij (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1921.Patricija Blėdytė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1922.Kristupas Žvirblis (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1923.Danielius Žižys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1924.Gabrielė Barauskaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1925.Gabrielius Suzanovičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1926.Augustas Dikšaitis (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1927.Kostas Mackevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1928.Mingailė Alionytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1929.Neilas Kemfertas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1930.Sofija Vaičiulytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1931.Lėja Eimontaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1932.Amanda Andrijonaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1933.Elzė Burakaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1934.Ditė Bračkutė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1935.Neitas Janušauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1936.Viltė Durstinaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1937.Einoras Tamošiūnas (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1938.Kristupas Marcinkevičius (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1939.Edgaras (Šakių "Varpo" mokykla)
1940.Andrius Bartaška (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1941.Karina Jestremskaitė (Kauno tarptautinė gimnazija)
1942.Ieva Žemgulytė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1943.Gabrielė Jašmontaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1944.Milėja Jatkauskaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1945.Urtė Michailova (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1946.Žemyna Gečionytė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
1947.Odrė Grimailytė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1948.Jonė Žiliūtė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1949.Milena Didžiulytė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
1950.Greta Razmaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1951.Fausta Kubiliūtė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1952.Jorūnė Slavinskaitė (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1953.Emilis Paulauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1954.Miglė Karinauskaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1955.Tėja Kričenaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1956.Rūta Bartkutė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1957.Simas Vigraitis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1958.Silvestras Bendžius (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
1959.Sandra Ališauskaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1960.Daniela Masionytė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1961.Lukas Kupšys (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1962.Faustas Pelegrimas (VšĮ „Herojus“)
1963.Austėja Geštautaitė (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1964.Vilius Vaidelauskas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1965.Pijus Banys (Gedimino miesto mokykla)
1966.Veronika Volosevič (Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
1967.Jokūbas Patapas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1968.Lukas Bendžius (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1969.Ona Valinčiūtė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1970.Karolis Lukša (UAB „Erudito licėjus“)
1971.Aronas Zandovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1972.Povilas Miežetis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1973.Avdevičius Germanas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1974.Paulina Šačkutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1975.Vilius Kundrotas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1976.Karina Šliažaitė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1977.Raigardas Stakvilevičius (Šilutės Vydūno gimnazija)
1978.Airidas Amulis (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1979.Vestina Dundulevičiūtė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1980.Smiltė Maciulevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1981.Elija Mickevičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1982.Goda Stražnickaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1983.Guoda Valkiūnaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1984.Elijus Žvaginis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1985.Ipolitas Makulavičius (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1986.Jonas Meškelevičius (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1987.Gabrielė Valionytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1988.Laurynas Jasevičius (Klaipėdos Litorinos mokykla)
1989.Saulius Daračius (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1990.Mantė Naudžiūnaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1991.Viltė Auškalnytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1992.Nedas Katauskis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1993.Unigundė Baltuša (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1994.vytaute sereikaite (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1995.Austėja Norkutė (Telšių "Germanto" progimnazija)
1996.Dominik Melguj (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1997.Gerda Letukaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1998.Luknė Varvuolė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1999.Gabrielius Laskevičius (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2000.Gvidas Ambrozas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2001.Ignė Sarapė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2002.Lukas Budrevičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2003.Atėnė Meškauskaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2004.Pijus Ramanauskas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2005.Karina Povilaitytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2006.Kamilė Rašinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2007.Viltė Garuckaitė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2008.Julius Vasiliauskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2009.Eva Jančiauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2010.Daividas Virketis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2011.Lukrecija Ivoškevičiūtė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
2012.JOKŪBAS VĖŽAUSKIS (Mažeikių Pavasario progimnazija)
2013.Adomas Dainys (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2014.Ignas Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2015.Vakarė Pakeltytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2016.Urtė Čeponytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2017.Ignas Ramanauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2018.Malonė Balandytė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2019.Vilius Šiurkus (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2020.Iveta Noreikytė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2021.Heidė Eluna Levanaitė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2022.Kamilė Kubiliūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2023.Herkus Gofmanas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2024.Ieva Simanavičiūtė (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2025.Ieva Radžvilaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
2026.Eglė Tamoliūnaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2027.Odeta Palepšytė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2028.Sandra Griškytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2029.Lukas Stašinskas (Kauno Milikonių progimnazija)
2030.Mantas Stepanavičius (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2031.Gytis Kraniauskas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2032.Skaistė Jurkevičiūtė (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2033.Aneta Rafalovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2034.Emilis Šteinys (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2035.Amina Abdulgašumova (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2036.Kajus Žvibas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2037.Vėjūnė Dirmeikytė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyrius)
2038.Ugnė Garbenytė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2039.Benas Samušis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2040.Sofija Bublevičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2041.Lėja Guluščak (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2042.Deimantė Navardauskaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2043.Gerardas Bikus (Utenos r. Užpalių gimnazija)
2044.Radvilė Simutytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2045.Grytė Mickevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2046.Lauryna Kučinskaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2047.Mykolas Bartkus (Šilutės Pamario progimnazija)
2048.Kaja Tetsman (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2049.Lėja Kavaliauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2050.Ąžuolas Rupšys (Kauno Milikonių progimnazija)
2051.Ugnė Švedaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2052.Dereviankaitė Melita (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2053.Ieva Ražukaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2054.Julius Motiejūnas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2055.Ilja Supranovič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2056.Evita Varkalytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2057.Augustas Čekanauskas (Panevėžio r. Naujamiesčio mokykla)
2058.Ieva Vaiciukaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2059.Faustas Samuila (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2060.Adomas Volungevicius (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2061.Kristupas Gumbelevičius (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2062.Emilė Stankevičiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2063.Auksė Bražinskaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2064.Mykolas Urban (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2065.Paula Povilėnaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2066.Paulius Kadauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2067.Emilis Sviklas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2068.Gabija Prapuolenytė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2069.Tomas Kuliešius (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2070.Ema Navakauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2071.Liepa Lalaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2072.Dilana Dabšauskytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2073.Urtė Krasauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2074.Dovydas Butvila (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2075.Austė Kazlauskaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2076.Amelia Ronconi (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2077.Matas Žarkauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2078.Ugnė Almenovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2079.Gaudrė Venckutė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2080.Gerda Uldinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2081.Kamilė Žilinskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2082.Arielis Simanavičius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2083.Oskaras Verbiejus (Vilniaus Balsių progimnazija)
2084.Brigita Dapkutė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2085.Ainis Daukantas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2086.Augustas Paunksnis (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2087.Vytis Serčenka (Kauno Pilėnų progimnazija)
2088.Gustas Timinskas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2089.Elija Karaliūnaitė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2090.Ieva Bartaševičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2091.Kornelijus Obolevičius (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
2092.Jokūbas Jurkšaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2093.Vilius Stelingis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2094.Emilija Jurkevičiūtė (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
2095.Adomas Verbyla (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2096.Fausta Bogušytė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
2097.Ugnė Burčikaitė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
2098.Edvin Jurgelevič (Molėtų pradinė mokykla)
2099.Marcinkus Algirdas (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
2100.Rusnė Vaičaitytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2101.Dovydas Diksas (Kėdainių profesinio rengimo centras)
2102.Kamilė Jasiūnaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2103.Vytis Stakauskas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2104.Ugnius Kazokas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2105.Emilija Jankauskaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
2106.Tomas Aponas (VGTU inžinerijos licėjus)
2107.Dominykas Pascale (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2108.Katrina Griškevičiūtė (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2109.Stela Račiūnaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2110.Otilija Gadliauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2111.Tėja Eičinaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2112.Gabrielius Šamatauskas (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2113.Ramanauskaitė Ieva (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2114.Paula Jakaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2115.Neda Baranauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2116.Danielė Grygaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2117.Emilis Meškauskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2118.Martynas Tiuninas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2119.Aleksiuk Danielius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2120.Gabrielius Manstavičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2121.Smiltė Mikkaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2122.Rokas Raguckas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
2123.Sofija Stalmokaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2124.Arsenij Kvetkovskis (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2125.Milena Abramovič (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2126.Airida Gotautaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2127.Andrėja Buivydaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2128.Adrija Groševaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
2129.Guosnė Galinskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2130.Naktinskas Povilas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2131.Domantas Dilys (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2132.Meida Kalasūnaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2133.Markas Kulakovskis (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2134.Austėja Virbickaitė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2135.Emilis Burbulis (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2136.Šarūnė Skvireckaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2137.Mila Kazlauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2138.Laura Varkalytė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2139.Milana Dunkevičiūtė (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2140.Adomas Sora (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2141.Mantas Būtautas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2142.Nojus Matusevičius (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
2143.Gabrielė Maksimovič (Vilniaus Vydūno progimnazija)
2144.Gvidas Dobravolskis (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2145.Ąžuolas Miknius (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2146.Radvilas Marcinkevičius (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2147.Benas Vičkačka (Marijampolės marijonų gimnazija)
2148.Aironas Kazlauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2149.Ugnė Žymantė Lapkutė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2150.Evelina Malkovskaja (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2151.Airidas Orintas (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
2152.Austėja Abloževičiūtė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2153.Arnas Aleškevičius (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2154.Augustė Ananjeva (Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
2155.Vytautas Vaičiūnas (Širvintų pradinė mokykla)
2156.Kajus Vaivadas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2157.Eva Varanavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2158.Rūta Zdancevičiūtė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2159.Augustas Zaliauskas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2160.Austina Pulkaunikaitė (Eitminiškių gimnazija)
2161.Kazakevičius Matas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2162.Saja Jonauskytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2163.Jogailė Švežaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2164.Kristupas Radauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2165.Kiril Chugunov (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
2166.Elžbieta Aleinikovaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2167.Dominykas Spirauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2168.Tija Zotikovaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2169.Aistis Kisarauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2170.Patricija Ročkaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2171.Urtė Brazauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2172.Gabrielė Jocevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2173.Eva Stankevičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2174.Elena Povilavičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2175.Adriana Simutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2176.Paulina Zujevaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2177.Radvilė Kulikauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2178.Skaistė Meiženytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2179.Jorė Vaišytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2180.Simas Lukošius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2181.Dominykas Jasaitis (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2182.Kamilė Balserytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2183.Andžela Remeikytė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
2184.Deimantė Jurkutė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2185.Andrėja Staškūnaitė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2186.Raigardas Rudzevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2187.Urtė Baliūnaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2188.Karolina Bružaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2189.Tauras Friedrich Noack (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2190.Lukrecija Juknevičiūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2191.Kelpša Armandas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2192.Kristupas Maciulevičius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2193.Edvina Keliuotytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2194.Eglė Mačerinskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2195.Kamilė Staniulytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2196.Vakarė Bertašiūtė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2197.Pijus Valius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2198.Karolina Zdaneviciute (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2199.Matas Aukštakalnis (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2200.Skaistė Kavaliauskaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2201.Ignas Kalvaitis (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2202.Natanaelis Kazlauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2203.Lėja Znaidukaitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2204.Gintaras Juršys (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2205.Inesa Paškevičiūtė (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
2206.GABIJA JAKELYTĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
2207.Natanas Kizla (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2208.Kristupas Karmaza (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2209.Eglė Zaveckaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2210.Izabela Naumova (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2211.Mingailė Stačinskaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2212.Miglė Matusevičiūtė (Gedimino miesto mokykla)
2213.Emilis Šestavickas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2214.Adirjus Rimpo (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2215.Marius Nedzinskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2216.Anna Borkovska (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
2217.Livija Lenkevičiūtė (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
2218.Monika Barauskaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2219.Andrėja Pakštytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2220.Karolis Mieldažis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2221.Žygimantas Čapkauskas (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2222.Dovydas Vendelis (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2223.Arminas Dovydėnas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2224.Jokūbas Mockus (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2225.Matas Mikalčius (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2226.Rugilė Vaškytė (Telšių "Kranto" progimnazija)
2227.Rapolas Lastauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2228.Jonas Vitkauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2229.Dovydas Rudzevičius (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2230.Pijus Kriukas (Šv. Juozapo mokykla)
2231.Gabriella Miranda Valdes (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2232.Emilija Petrulionytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
2233.Augustė Kieravičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2234.Liepa Drungilaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2235.Kotryna Batura (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2236.Liepa Vaidekat (Šilutės Pamario progimnazija)
2237.Dominykas Kazragis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2238.Paulina Patricija Beinarytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2239.Adomas Kazulėnas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2240.Ugnius Aleksiejūnas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2241.Julius Leščiauskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2242.Viltė Cimermonaitė (Kalvarijos gimnazija)
2243.Jurgis Bagdonas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2244.Matas Karalius (Gedimino miesto mokykla)
2245.Emilija Vaičiulytė (Kauno tarptautinė gimnazija)
2246.Aleksej Aleksejev (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2247.Trojus Lukošius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2248.Virmantas Sarapas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2249.IZABELĖ BUTVIDAITĖ (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2250.Deimilė Zizaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2251.Aironas Kartanas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2252.Lukas Žaldokas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2253.Austėja Samoškaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2254.Justas Toktas (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2255.Kajus Lebedev (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2256.Deivydas Pakalniškis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2257.Sofija Pavlova (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2258.Nojus Juodis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2259.Arijus Nakčernis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2260.Arnas Jankauskas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2261.Paulina Gudelytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2262.Adomas Voveris (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2263.Kajus Michailovskij (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2264.Titas Gruodis (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2265.Eivydas Svirinavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2266.Pozniakova Jelizaveta (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2267.Evelina Budrytė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2268.Melita Medišauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2269.Armandas Kurakinas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2270.Gaudrė Raudonytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2271.Kajus Rėklys (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2272.Adrijus Treigys (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2273.Milenčiūtė Faustina (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
2274.Magra Lukaševič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2275.Augustė Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2276.Gabrielė Paulikonytė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2277.Patrikas Galinis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2278.Jovydas Jankauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2279.Jokūbas Vilniškis (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija)
2280.Rusnė Jasiūnaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2281.Mėja Bajorinaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2282.Gytis Kučiauskas (Kauno technologijų mokymo centras)
2283.Vėja Leškevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2284.Jurgis Indriūnas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2285.Modestas Dagys (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2286.Sangailė Vyšniauskaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2287.Miglė Diržinauskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2288.Liana Bernotaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2289.Justinas Lukas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2290.Vėtrė Levinskaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2291.Dominyka Kamilė Dimaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2292.Milda Keženytė (Geros pradžios mokykla)
2293.Lukas Saulėnas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2294.Raigardas Diržininkas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2295.Benas Kutka (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2296.Adomas Kuzminskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2297.Deinoras Baublys (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
2298.Edvin Magrin (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2299.Urtė Žvirblytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
2300.Domas Nakas (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2301.Austėja Kapšaitė (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
2302.Ugnė Latvėnaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2303.Tautvydas Janušis (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
2304.Eva Tamutė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2305.Osvaldas Tokarevas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2306.Auksė Mozūraitytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2307.Vaiva Morta Guzevičiūtė (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
2308.Dangiras Šenauskas (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2309.Marija Piliponytė (Kauno Palemono gimnazija)
2310.Edvin Baranovskij (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2311.Orestas Palenčius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2312.Urtė Juknaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2313.Adrija Urbutytė (Tauragės Tarailių progimnazija)
2314.Dominyka Jonikaitė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2315.Markas Ulevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
2316.Hubertas Pluščauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2317.Radvilė Misevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2318.Jokūbas Lapienis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2319.Elena Čapkauskaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2320.Smiltė Balaikaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2321.Alantas Valentukonis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2322.Austėja Kazakevičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2323.Gustė Bagdonaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
2324.Naglis Kandratavičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2325.Jokūbas Večerskis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2326.Gustas Pašninas (Kauno Suzuki progimnazija)
2327.Matėja Potapenko (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2328.Airidas Pranauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras Raudėnų skyrius)
2329.Usovič Edvin (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2330.Justas Ulozas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2331.Gustas Bielskis (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2332.Aistė Leonavičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2333.Melisa Kiupelytė (Kauno Milikonių progimnazija)
2334.Martynas Dorelis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2335.Milda Mėta Kovaliūnaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2336.Agnius Šaduikis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2337.Taja Jakubauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2338.Saulė Vizgirdaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2339.Armandas Utakis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2340.Valerija Galiuta (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
2341.Julija Jurkšaitytė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2342.Kamilė Tekutytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2343.Titas Artūras (Pasvalio Svalios progimnazija)
2344.BERNOTAS LUKAS (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2345.Urtė Vyšniauskaitė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2346.Mantvidas Maslauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2347.Simas Zakarauskas (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
2348.Ugnė Kalasauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2349.Alanas Snetkov (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2350.Eleonora Kuodytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2351.Danielius Astrauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2352.Eglė Mikelinskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
2353.Denas Mikulskis (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2354.Džiugas Sabaitis (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2355.Aleksandra Dranseikaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2356.Akvilė Burbulytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
2357.Dominykas Rakštys (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2358.Deina Šakalytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2359.Grigorjev Darius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2360.Dominyka Čirvinskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2361.Milda Petraitytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2362.Evita Puidokaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2363.Arijus Križinauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
2364.Paula Anušauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2365.Rugilė Barauskaitė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
2366.Gintarė Šambarevčiūtė (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2367.Dominykas Džervus (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2368.Kamilė Kazlauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2369.Liepa Grakauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2370.Edwin Zabelo (Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
2371.Lėja Lesnikauskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
2372.Nojus Paškauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2373.Rapolas Slauskis (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2374.Viktorija Sverdlova (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2375.Joris Sirtautas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2376.Atas Baranauskas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2377.Ieva Alijošaitytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2378.Edvin Milevski (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2379.Deimanas Jankauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2380.Agnė Ereminaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2381.Adas Marganavičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2382.Matas Vinckus (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2383.Ieva Palujanskaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2384.Milda Skietrytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2385.mintaras botyrius (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
2386.Viltė Kuvykaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2387.Gabrielė Kinderytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2388.MILANA JASAITE (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
2389.Augustas Miežetis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2390.Milda Pernavaitė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
2391.Beržonskis Danielius (Plungės r. Kulių gimnazija)
2392.Elijus Cibulskas (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2393.Mantas Junas (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2394.Aivaras Fedorovičius (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2395.Ieva Kulaitytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2396.Marius Misaniuk (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2397.Raimondas Sidabras (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2398.Kamilė Juzėnaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2399.Dominykas Miliūnas (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2400.Jogaila Panavas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2401.Denas Jakeliūnas (Utenos Krašuonos progimnazija)
2402.Jorūnė Milerytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2403.Vytautė Ažukaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2404.Martynas Kombaris (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2405.Eva Garastaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2406.Ema Pavlavičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2407.Augustas Rudys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2408.Augustė Vėliūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2409.Gerda Uogaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2410.Darijus Gadeikis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2411.Smiltė Žiūkaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2412.Aronas Žutautas (Telšių "Germanto" progimnazija)
2413.Adrija Makūnaitė (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
2414.Ieva Minkevičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2415.Irūna Kundelytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2416.Augustinas Žviedrys (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2417.Adamas Kontvainis (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2418.Miglė Bričkutė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2419.Jonas Chaleckis (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2420.Augustas Žvaliauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2421.Marius Duškinas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2422.Samanta Murauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2423.Domantas Šilėnas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2424.Karolina Salelionytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2425.Liudvikas Kasperavičius (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2426.Dedūraitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2427.Justas Keizeris (Kauno Suzuki progimnazija)
2428.Gustas Mykolaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2429.Augustė Petraitytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2430.Dorotėja Krūmaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2431.Donauskas Joris (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2432.Gabrielė Lukoševičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2433.Dominyka Janušauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2434.Jurita Jasaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2435.Atėnė Ryliškytė (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
2436.Denas Butauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2437.Sliesoriūnas Rokas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2438.Saulė Pošiūnaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2439.Liepa Bartusevičiūtė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2440.Julius Makanin (Kardokų gamtos mokykla)
2441.Kairiūkštytė Rugilė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2442.Vivien Zajančkovskaja (Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“)
2443.Jokūbas Kilda (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2444.Denisas Gelūnas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2445.Viltė Strackaitė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2446.Petr Novikov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2447.Kristupas Ramonas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2448.Emilija Bernotaitė (Šilutės Žibų mokykla)
2449.Julija Savickaja (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2450.Martynas Mockevičius (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2451.Elinga Bušinskaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2452.Emilija Šemaliūnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2453.Tadas Ašmena (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2454.Aronas Ramanauskas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2455.Julius Žilionis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2456.Gerda Gumbinaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2457.Gustė Šarkaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2458.Eimilė Nemeikšytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2459.Ugnius Tamulionis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2460.Liepa Vismantaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2461.Rapolas Balčiūnas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2462.Paulina Banytė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
2463.Matas Bieliauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2464.Karolina Pilypaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2465.Meida Kutkutė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2466.Ajus Mekas (Molėtų pradinė mokykla)
2467.Neda Arlauskaitė (Vilniaus "Varpo" suaugusiųjų gimnazija)
2468.Gabrielius Ubartas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2469.Adelė Pauliukonytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2470.Gustas Edlinskis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2471.Amelija Liagaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2472.Airidas Mikalkėnas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2473.Monika Malakauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2474.Emilija Gačionytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2475.Dominyka Drakšaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2476.Augustas Arifovas (VšĮ „Herojus“)
2477.Simonas Kunca (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2478.Viktorija Lankelytė (Vilniaus „Juventos“ gimnazija)
2479.Nojus Kuprelevicius (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2480.Žinytė Marija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2481.Kajus Suprinavičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2482.Gustas miscenko (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2483.Milita Žliobaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2484.Luknė Subačiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2485.Armandas Janavičius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2486.Džiugas Kazlauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2487.Dominykas Bartos (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2488.Vincentas Tverkus (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2489.Mirėja Valytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2490.Karolis Butkus (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2491.Grytė Žemavičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2492.Augustė Soldatova (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2493.Agnius Navikas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2494.PATRICIJA KUBILIŪTĖ (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2495.Rytė Anužytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2496.Emilija Vaitkevičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
2497.Liepa Jusevičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2498.Augustas Vaukas (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2499.Dovydas Damanskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2500.Goda Draukšaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2501.Augustas Jočionis (Kauno Rokų gimnazija)
2502.Liepa Poškutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2503.Mantas Sinkevičius (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
2504.Adas Paliulis (VšĮ „Herojus“)
2505.Emilija Kveškevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2506.Ainius Domeika (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2507.Čitavičiūtė Luka (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2508.Augustas Sabalys (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2509.Liepa Balzaraitytė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2510.Trainytė Danielė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2511.Mantas Ruškys (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2512.Austėja Makauskaitė (Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis)
2513.Skorodumovas Maksimiljanas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2514.Kamilė Šlickytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2515.Trojus Dukšta (KTU Vaižganto progimnazija)
2516.Smiltė Urvydaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2517.Paulė Albrechtaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2518.Medeina Krisnickaitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2519.Ignas Volungevičius (Riešės gimnazija)
2520.Redas Meško (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2521.Gabrielė Miliūnaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2522.Nikas surgautas (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
2523.Irūna Bagdanavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2524.Aidena Jankauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2525.Austėja Čepauskaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2526.Markas Petrošius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2527.Domantas Zorskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2528.Domas Gudelevičius (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2529.Kamilė Balbonaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2530.Gytenė Vasiliauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2531.Karlaitė Augustė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2532.Irūna Kazielaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2533.Deimantė Vičaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
2534.JOVYDAS MIKNYS (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2535.Dovydas Kazlauskas (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
2536.Aurelija Šalčiūtė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
2537.Mykolas Časonis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2538.Vilius Ruikis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2539.Nathan Vaseris (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2540.Skirmantė Blusytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2541.Lukas Petrauskas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2542.Danielius Bražėnas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2543.Domas Silvestravičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2544.Sarapinaitė Elija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2545.SIMAS ŽUKOVSKIS (Eitminiškių gimnazija)
2546.Atėnė Tamošiūnaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2547.Arina Bagrova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2548.Osvaldas Juknys (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
2549.Lėja Poderskytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2550.Armandas Rūtė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2551.Deimantė Kasperavičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2552.Olivija Kazlauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2553.Raman Zhuk (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2554.Airidas Gapšys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2555.Ugnė Andrikonytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2556.Emma Gečytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2557.Majus Murauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2558.Saulė Jogminaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2559.GVIDAS STRUMSKYS (Vilniaus Maironio progimnazija)
2560.Nora Raišutytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2561.Karilė Gilytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2562.Nojus Semenauskas (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2563.Austėja Kasparavičiūtė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2564.Justė Jakštaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2565.Gabija Budrionytė (Molėtų pradinė mokykla)
2566.Naglis Nelidovskij (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2567.DOMINIKA MIRONIUK (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2568.Elida Locnytė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2569.Žemyna Lukošiūtė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2570.Danielius Grigaliūnas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2571.Ugnius Stonys (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
2572.Deimantė Januškaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2573.Anastasija Kovger (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2574.Smiltė Tamošauskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2575.Simas Bataitis (Šakių "Varpo" mokykla)
2576.Džiugas Petrauskas (Kauno tarptautinė gimnazija)
2577.Justė Kapočiūtė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2578.Lukrecija Benevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2579.Ludvig Balys Noack (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2580.Ovaldas Zalunas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2581.Nojus Čepurna (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2582.Pociūnaitė Agnė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2583.Jorūnė Bužinskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2584.Neda Lenktytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2585.Haroldas Lukoševičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2586.Emilis Zizas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
2587.Ernestas Palionis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2588.Emilija štilpaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2589.Mikas Bentnorius (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2590.Gabija Šavelytė (Molėtų pradinė mokykla)
2591.Guostė Savickaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2592.Matas Verbickas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2593.Emilis Staugaitis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2594.Rytis Kaštelionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2595.Joris Dekaminavičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2596.Donatas Riepšas (VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
2597.Greta Zinkevičiūtė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2598.Petras Maksimilianas Mikšys (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2599.Agnius Žindulis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2600.Matas Paškauskas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2601.Marcelė Ramoškaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2602.Saulė Mituzaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
2603.Danielius Žukauskas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2604.Danielius Mejeris (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2605.Rojus Povilavičius (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2606.Kristupas Štabokas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2607.Auksė Vaičekaukaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2608.Dovydas Daukša (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2609.Jonas Tutlys Koblinec (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2610.Emilijus Paproskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2611.Jokūbas Ravinis (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2612.Gusta Kubiliūtė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
2613.Andrėja Vaicekauskietė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2614.Lukas Pauliukevičius (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2615.Živilė Gabraitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2616.Salvijus Tolkačiovas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2617.Liepa Tautkevičiūtė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2618.Martinas Venckūnas (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2619.Chodakauskaitė Luknė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2620.Jorūnė Škutaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2621.Vėjas Zaveckas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2622.Ema Sisorovičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2623.Agnė Kurnickaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2624.Gabrielius Gečiauskas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2625.Rima Petkevičiūtė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2626.Beata Pauliukonytė (Kalvarijos gimnazija)
2627.Motiejus Ramaneckas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2628.Valatkevičius Gvidas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2629.Aleksas Darulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2630.Eidenas Stanelis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2631.Markas Jonelys (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2632.Rūta Stučytė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2633.Daugilė Kojelytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2634.Ignas Inčiūra (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2635.Titas Ercius (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2636.Gustė Janulaitytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2637.Martynas Marcinkevičius (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2638.Gabrielis Matuza (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2639.Beatričė Builytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2640.Gustas Rapolas Jasionis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2641.Adrianas Paliulis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2642.Eva Krulytė (Kauno "Nemuno" mokykla)
2643.Emilija Žemaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2644.RADVILĖ VARANAVIČIŪTĖ (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2645.Simonas Staneika (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2646.Dovydas Bernikas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2647.Magdė Mažintaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2648.Indrė Jukšaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2649.Domis Mikštas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2650.Nelas Skirmantas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2651.Martynas Kaleinykas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2652.Edenas Vaičekauskas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2653.Melita Romikaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2654.AJUS STUKNYS (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2655.Eglė Šležaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2656.Linas Slažinskis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2657.Mėta Kisieliūtė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2658.Matas Monstavičius (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2659.Manta Krikštaponis (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2660.Austė Backevičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2661.Amelija Puplesytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2662.Liepa Žvirblytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2663.Milėna Morgunova (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2664.Urtė Skarupskaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2665.Martynas Raudys (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2666.Miglė Žiedelytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2667.Tajus Raila (KTU inžinerijos licėjus)
2668.austėja astrauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2669.Samanta Gargasaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2670.Vincentas Ruginis (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2671.Kristina Paulauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2672.Elzė Luzan (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2673.Tadas Paltanavičius (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2674.Meida Vinčiauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2675.Gabija Šiaučiūnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2676.Viktorija Višneveckytė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2677.Lukas Prašmuntas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2678.Denas Kapica (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2679.Deimantė Normantaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
2680.Aidas Kontrimavičius (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2681.Lukas Butkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2682.Efraim Alutis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2683.Ieva Rutkauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2684.Augustė Gudjurgytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2685.Brigita Radiševska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2686.Rugilė Bieliūnaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2687.Luka Kačkytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2688.Izabelė Bartkevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
2689.Stepas Kochanskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2690.Deimantas Petkevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2691.Gabija Pikelytė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2692.Ignas Stanevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2693.Urtė Baltutytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2694.Austėja Kazakevičiūtė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2695.Lukas Selemonas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2696.Goda Kasparavičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2697.Gabija Bazylevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2698.Miglė Auksinaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
2699.Lukas Paura (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2700.Denas Čeras (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2701.Pranskūnas Silvesteris (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2702.Deimantė Jašinskytė (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
2703.Vytenis Mikalauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2704.Adrianas Gelumbauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2705.Gabrielius Bandza (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2706.Danielius Jefimenko (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2707.Smiltė Gorliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2708.Dominykas Švažas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2709.Alisa Miriam Ogar (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2710.Liepa Žilinskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2711.Deividas Abromavičius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2712.Gabrielius Karosas (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2713.Julius Dobilas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2714.Denis Kapustiuk (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2715.Lėja Dirgėlaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2716.Urtė Lukošiūtė (UAB „Erudito licėjus“)
2717.Gabriel Šostak (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
2718.Emilis Klovas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2719.Aidas Kavaliauskas (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2720.Viltė Čėsnaitė (Klaipėdos licėjus)
2721.Daniil Grobov (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
2722.Danielius Meška (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2723.Domas Marušauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2724.Augustė Sabaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2725.Amelija Kavaliauskaite (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2726.Nojus Šinušas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2727.ROANNA LEILA HASHISH (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2728.Meda Petrošiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2729.Dija Račkauskaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2730.Milena Levickytė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2731.Rokas Narbutas (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2732.Emilis Vaškevičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2733.Natalėja Olbutaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2734.Atėnė Račkauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
2735.Paulina Gutauskaitė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
2736.Kajus Kairys (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2737.Emilija Vengalytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2738.Matas Paliulionis (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2739.Arnas Vyšniauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2740.Sofija Lupasco (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2741.Kornelija Rimkutė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2742.Viltė Šiaulytė (Molėtų progimnazija)
2743.Karina Teniukaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2744.Emilita Savickaitė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2745.Kurskis Hermanas (Elektrėnų pradinė mokykla)
2746.Parangovskij Ričardas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2747.Lėja Kulbokaitė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2748.Tajus Mažliakas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2749.Rokas Raškauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2750.Henrieta Druskytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2751.Liana Rolytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2752.Smiltė Sirevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2753.Vakarė Naujokaitytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2754.Jogailė Steponaitytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2755.Dominyka Baranauskytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2756.Arnas Urbaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
2757.Nidas Petronis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2758.Goda Petrikauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2759.Jorė Chaleckaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2760.Vakarė Kuliešiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
2761.Viltė Gedrimaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2762.Saulius Būdvytis (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2763.Anglickaitė Saulė (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
2764.Radvilė Uogaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2765.Liepa Viltė Elenbergaitė (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
2766.Markas Punia (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2767.Gytis Ševelis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2768.Akvilė Jonaitė (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
2769.Edilija Lukočiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
2770.Rugilė Zajenčkauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2771.Jonas Galinskis (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2772.Mija Petrauskytė (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2773.Rusnė Ivaškutė (VGTU inžinerijos licėjus)
2774.Lukas Toman (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2775.Nikita Šmeliov (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2776.Bikulčiūtė Sofija (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2777.VILIUS ŽVIRZDINAS (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2778.Arsenij Sinelščikov (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
2779.Neirida Pravackaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2780.Simona Tkančenkovaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2781.Ivan Chaliapin (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2782.Domas Baranauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2783.Gustė Volkvičiūtė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2784.Greta Ramonaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2785.Meilana Nevulytė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2786.Ugnius Šakys (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
2787.Saulė Kulbickaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2788.Kristupas Kozinecas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2789.Mantas Turauskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
2790.Liepa Jasaitė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2791.Rimantas Gabalis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2792.Aidas Mikalauskas (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2793.Miglė Paulavičiūtė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2794.Guoda Petraškaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2795.Erikas Stravinskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2796.Živilė Tervydytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2797.Zakhar Prikhodko (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
2798.Viltė Balskutė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2799.Dominykas Liepinis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2800.Irmantas Lučkauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2801.Gabija Atstupėnaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2802.Motiejus Bartos (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2803.Maja Tubielevič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2804.Austėja Ambraziūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2805.Lukas Cimalonskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
2806.Matas Laučius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2807.Luknė Paluckė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2808.Gustė Garliauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2809.Danielius Simaška (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2810.Jokūbas Vaičiulis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2811.Giedrius Drukteinis (Kauno technologijų mokymo centras)
2812.Gabrielius Daraškevičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2813.Justas Sarpalis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2814.Rokas Miškinis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2815.Mameniškis Liutauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2816.Liepa Ramanauskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2817.Raigardas Baliūnas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2818.Elžbieta Jarmalaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2819.Evelina Vaičiulytė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
2820.Tomas Gabalis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2821.Nojus Mačiekus (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2822.Rytė Belousaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2823.Luknė Kreivėnaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2824.Adelė Dambrauskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2825.Liepa Masaitytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2826.Tomas Gertman (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2827.Grantas Abromavičius (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2828.Augustinas Navickas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2829.Emanuela Kaušinytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2830.Leonas Phulekar (Palangos pradinė mokykla)
2831.Gabija Kleizaitė (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
2832.Erika Ganceravičiūtė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2833.Kristupas Kvaraciejus (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2834.Emilijus (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2835.Gabrielė Kulikovaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2836.Eglė Rastenytė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2837.Nojus Urbonas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2838.Augustas (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
2839.Benas Daukas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2840.Mantas Švykas (Kauno tarptautinė gimnazija)
2841.Vytautas Aidukas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2842.Andrėja Kaloša (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2843.Nazar Rudnev (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
2844.Lėja Griškevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2845.Elijus Miltinis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2846.Arijan Yakobchuk (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2847.Artūras Miežys (Kauno Veršvų gimnazija)
2848.Jakub Vincevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2849.Emilija Volujevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2850.Milda Lesmonavičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2851.Evelina Laukytė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2852.Jonas Aušrotas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2853.Agnietė Grigonytė (Birštono gimnazija)
2854.Kamilė Kanišauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2855.Miroslav Dziavgo (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2856.Roberta Ratkevičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2857.Jokūbas Naikauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2858.Tadas Lazauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2859.Nojus Godelis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2860.Danielė Švirinaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2861.Džiugas Bikauskas (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2862.Aušrinė Lagunavičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2863.Emilija Petkutė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2864.Tatjana Jakušenkova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2865.Emilis Nevardauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2866.Julius Dūdonis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2867.Adelė Rakauskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2868.Goda Sereikytė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2869.Domantas Liutkus (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2870.Žygimanats Ratkus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2871.Simas Sajatauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2872.Goda Ubavičiūtė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2873.Adrijus Ruseckas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2874.Agnė Soldatova (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2875.Majus Maksimovičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2876.Emilija Vilčevskaja (Lavoriškių gimnazija)
2877.Eimantas Ardzijauskas (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
2878.Elzė Pudžiuvelytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2879.Amelija Šukevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2880.Dominik Kačanov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2881.Evelina Venclovaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
2882.Leonard Golovačiov (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2883.Rapolas Gudžiūnas (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2884.Elija Adomavičiūtė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
2885.Urtė Alejūnaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2886.Isajus Sušinskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2887.Skaistė Smulkytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2888.Barbora Marčiulynaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2889.Smiltė Bradūnaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2890.Adomas Grudzinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2891.Odeta Šimaitytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2892.Martyna Zandoriūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2893.Ugnė Poškytė (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2894.VILTĖ LAURUTYTĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2895.Mazurkevičiūtė Viktorija (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2896.Vilmante Linkauskaite (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2897.Ema Zubrickaitė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2898.Elija Avelytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2899.Gurkov Martynas (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2900.Julius Šibirkštis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2901.Liepa Pupalaigytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2902.Magda Pakusė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2903.Kvasniauskaitė Rusnė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2904.Vilius Kulvinskis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2905.Ieva Lukšytė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2906.Beata Sirutytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2907.Rusnė Vaitkutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2908.Dovydas Maurutis (Kauno Veršvų gimnazija)
2909.Ignas Bivainis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2910.Artiom Durnega (Vilniaus Salininkų gimnazija)
2911.Emilis Čeplikas (Alytaus Dainavos progimnazija)
2912.Dominykas Kaminskas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
2913.Vaidotas Gečas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2914.Ajus Artimavicius (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2915.Jokūbas Švedas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2916.Gytis Gudaitis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2917.Rusnė Ivanauskytė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
2918.Rokas Žukauskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2919.Greta Kraujelytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2920.Meida Vasiliauskytė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2921.Arminas Sausaitis (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2922.Smiltė Kaminskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2923.Erikas Griškevičius (Kauno Vaišvydavos mokykla)
2924.Minėja Baltušnikaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2925.Domas Baltmiškis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2926.Matas Chščenavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2927.Emilis Simanavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
2928.Melita Petrauskaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2929.Jegor Konovalov (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2930.Elžbieta Nekrošiūtė (Molėtų pradinė mokykla)
2931.Emilis Brazys (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
2932.Erikas Miežinis (Kauno Milikonių progimnazija)
2933.Justas Stumbrys (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2934.Kamilė Babonaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2935.Dovydas Stasevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2936.Mykolas Beliūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2937.Karolina Ambraškaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2938.Domantas Augutis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2939.Nida Mačiunskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2940.Benas Liutkevičius (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2941.Mantas Bazanovas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2942.Mykolas Atkočiūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2943.Domantas Ališauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2944.Gailė Šumbrauskytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2945.Aleksandra Jodeikaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2946.Toma Jankevičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2947.Kamilė Valašinaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2948.Goda Svencickaitė (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija)
2949.Roma Kromelytė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos skyrius)
2950.Justas Burbulis (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2951.Valentinas Balevičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pradinio ugdymo skyrius)
2952.LAURA ANDDRUŠKAITĖ (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2953.Lukrecija Auksoriūtė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2954.Ambrozėjus Rojus (Kauno Suzuki progimnazija)
2955.Saulė Sabaliauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2956.Neila Denisevičiūtė (Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
2957.AURĖJA NOREIKAITĖ (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2958.Aurėja Svirskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2959.Andželika Gervytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2960.Dmytro Volenchuk (VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
2961.Kotryna Žižytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2962.Deimantas Drūlia (Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
2963.Meda Baškytė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2964.Elzė Balickaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2965.Klaidas Pacevičius (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
2966.Amelija Ablunskytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2967.Pijus Kazlauskas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2968.Ernestas Stancikas (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
2969.Elzė Giedraitytė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2970.Dorianas Indzelis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2971.Kotryna Rabecaitė (Palangos pradinė mokykla)
2972.Austėja Jackūnaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2973.Austėja Garunkštytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
2974.Erlandas Jurkaitis (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2975.Paulina Baranovska (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
2976.Austėja Jasulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2977.Viltė Lukošiūnaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2978.Augustė Vaitekūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
2979.Austėja Puskunigytė (KTU Vaižganto progimnazija)
2980.Kotryna Ašipauskaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2981.Dominykas Janušas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2982.Herkus Kilčauskas (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2983.Kevinas Leitonas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2984.Maksas Gadišauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2985.Lėja Jefimovaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2986.Lėja Kazbaraitytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2987.Jokūbas Petraitis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2988.Saulė Juozapavičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2989.Gabija Lučkauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2990.Karolina Vosyliūtė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2991.Vincentas Jančiauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2992.Gabrielius Menčinskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2993.Jonas Gavėnas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2994.Rugilė Norkutė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2995.Gabija Pociūtė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
2996.Meda Milašiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2997.Arnoldas Kondrackis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2998.Smiltė Černiauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2999.Cibulskytė Ugnė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3000.Simona Nikolaitytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3001.Ilona Stacevič (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3002.Melita Pervazaitė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
3003.Kapustin Daniil (Kauno tarptautinė gimnazija)
3004.Paulius Senkus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3005.Milita Balčiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3006.Kajus Bučnys (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3007.Leticija Januškaitė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3008.Rokas Staškevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3009.Melita Gokaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3010.Liudvikas Jurgilas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3011.Tadas Lukauskas (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3012.Emilis Capas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3013.Meda Utovkaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3014.Benas Sutkus (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3015.Vakarė Šaltenytė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3016.Algirdas Endriukaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3017.Daumantas Dirsė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3018.Arminas Ramanauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3019.Julius Prakopavičius (Vilniaus darželis-mokykla "Dainorėliai")
3020.Ugnė Kuprytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3021.Tauras Arimavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3022.Emilė Vyšniauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3023.Liepa Rukuižaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3024.Gleb Pleninger (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3025.Polkis Tumas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3026.Valerija Ostik (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3027.Kajus Orvidas (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3028.Ignotas Leškėnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3029.Kotryna Paulikaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3030.Raminta Kieraitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3031.Giedrė Jankevičiūtė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
3032.Danas Ramonas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3033.Teodoras Kniazevas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3034.Donatas Ruibys (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3035.Ignas Eidukis (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3036.Emilija Čerkauskytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3037.Rugilė Gasėnaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3038.Deiva Kačiukevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3039.Gerda Sereikaitė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3040.Jonas Grigas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3041.Nereidė Mockutė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3042.Alinskaitė Paulina (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3043.Lukas Armanavičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3044.Austė Norvilaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3045.Greta Pakalkaitė (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3046.Rokas Saltonas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3047.Viltė Vilimaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3048.Liudas Dženkauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3049.Austėja Zabulionytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3050.Aušrinė Kybartaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3051.Vesta Lileikaitė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3052.Edvin Čobot (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3053.Ūla Kotryna Bagdonaitė (Gedimino miesto mokykla)
3054.Kasparas Bendoraitis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3055.Samanta Martišiūtė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3056.Dovydas Šilgalis (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3057.Kotryna Leščinskaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
3058.Vilius Šimkevičius (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3059.Mėta Kazarjan (Panemunių mokykla-daugiafunkcis centras, Plokščių skyrius)
3060.Skaiva Savickaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3061.Ernestas Meilus (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3062.Faustas Verikas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3063.Tautvydas Sakalauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
3064.Amelija Daunoraitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3065.Martyna Daukšaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3066.Skaistė Dubininkaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3067.Ugnė Jurėnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3068.Gabrielė Ambraškaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3069.Eglė Katinaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3070.Dominika Jeremenovič (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3071.Modestas Nevardauskas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3072.Jurgis Zaveckis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3073.Katrina Barkovska (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3074.Jonas Grigaliūnas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3075.Lina Jaskonytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3076.Maja Beeršteinė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3077.Kevinas Stulgys (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3078.Mantas Gižys (Šilutės Pamario progimnazija)
3079.Austėja Čenkutė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3080.Adrian Nenartovič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3081.Kajus Mieliauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3082.Aistė Stulginskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3083.Vilius Leišis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3084.Adrijus Geštautas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3085.Evelina Liekytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3086.Ignas Ramanauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3087.Miglė Gaižiūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3088.Beta Brastavičiutė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3089.Ignas Kazakevičius (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3090.Žygimantas Radvila (Kauno Milikonių progimnazija)
3091.Kamilė Grimailaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3092.Ąžuolas Zygmantas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3093.Gedas Niaura (Telšių "Germanto" progimnazija)
3094.Simas Jovaiša (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
3095.Benas Ledauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3096.Adrijana Šešplaukytė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3097.Aivita Liakaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
3098.Rokas Matulevičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3099.Ramunė Sakalauskaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3100.Nojus Vingis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3101.Agnė Motuzaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3102.Jokūbas Garbaliauskas (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3103.Emilis Čepononis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3104.Fausta Januševičiūtė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3105.Austėja Noreikaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3106.Liepa Petrauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3107.Dominykas Janeika (Kauno Milikonių progimnazija)
3108.VILTĖ MARKEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3109.MARIJA IEVA MOLYTĖ (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3110.Liepa Laurinaitytė. (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3111.Nojus Richardas Kuckailis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3112.Gerda Enzi (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3113.Barbora Valotkaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
3114.Jokūbas Mickevičius (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3115.Adomas Linkus (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3116.Mathias Petrauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3117.Rokas Beganskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3118.Atėnė Bernotavičiūtė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3119.Arijus Slapšinskas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3120.Paulina Arelytė (Kalvarijos gimnazija)
3121.Atėnė Banytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3122.Marius Juozas Velkys (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3123.Severina Mieldažytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3124.RĖJA SRIUBIKAITĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3125.Ieva Liubševičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3126.Meda Barisaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
3127.Sofija Merkelytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3128.Ema Saročkaitė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3129.Irmantas Petravičius (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
3130.Jurgis Pukis (VšĮ „Herojus“)
3131.Saulė Žilytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3132.Urtė Mitkutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3133.Rugilė Babilaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3134.Arnas Valskis (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3135.Dovydas Uščinas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3136.Kajus Vaitkus (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
3137.Jonas Vaičiulis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3138.Ūla Bieliauskaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3139.Gustė Čeplevičiūtė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3140.Jokūbas Penkaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3141.Beata Želvytė (Jonavos pradinė mokykla)
3142.Vakarė Urbaitė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3143.Jokūbas Juodikis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3144.Kamila Rutkauskaitė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
3145.Mėja Vaitukaitytė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3146.Toma Andrijonaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
3147.Joana Dzetlauskaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3148.Emilis Šerniauskas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3149.Andrėja Valkauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3150.Monika Budzinauskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3151.Tauras Teodoras Šostakas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3152.Rūta Ramanauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3153.Gantas Pilipauskas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3154.Orijus Šepetys (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3155.Kirilas Maslabojevas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3156.Smiltė Vaznytė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3157.Milvydas Dailidė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3158.Vitė Verygaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3159.Bartosz Autuch (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3160.Emilija Kalinauskaitė (Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius)
3161.Dovydas Jurkus (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3162.Liepa anriušytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3163.Gabrielė Mačiulaitytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3164.Tadas Karlinskas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3165.Liepa Masytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3166.Kristina Luca (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3167.Lėja Paulikaitė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3168.Danielius Visockas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3169.Dominyka Valotkaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3170.Silvija Strainytė (Šv. Juozapo mokykla)
3171.Sofija Sodonytė (Kauno Suzuki progimnazija)
3172.Dominyka Jankauskaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3173.Elija Paužuolytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3174.Andžela Gurejevaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3175.Lėja Taraškutė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3176.Vydūnas Macas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3177.Ada Blazgytė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3178.Benjaminas Butkus (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3179.Vakaris Druskis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3180.Rugilė Katlauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3181.Anelė Trubilaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3182.Nalivaikaitė Urtė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3183.Pija Kuskytė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3184.Gustė Levanaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3185.Rokas Ginotas (Eitminiškių gimnazija)
3186.Dovydas Vabolys (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3187.Romena Rudytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3188.Dominykas Novikovas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3189.Ugnė Saldukaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3190.Vytis Laurinavičius (Kauno Milikonių progimnazija)
3191.Nidas Mirijauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3192.Raminta Kavaliauskaitė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3193.Angelė Eva Devėnaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3194.Nojus Žiauberis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3195.Kotryna Kapočiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3196.Povilas Mykolas Šaulys (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3197.Jokūbas Kalkauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3198.Milana Cicenaite (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3199.Benediktas Dikmonas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3200.Andrius Zenevičius Soberon (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3201.LUKA DAUGNORAITĖ (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3202.Vytautas Medeckis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3203.Saulius Chmieliauskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3204.Dovydas Dilys (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3205.Herkus Bareikis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3206.Toma Kalinauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3207.Beatričė Eimutytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3208.Kamilė Grušaitė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3209.ŽEMYNA ŽŪTAUTAITĖ (Telšių "Ateities" progimnazija)
3210.Augustinas Balnis (Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
3211.Višpulskaitė Neila (Plungės r. Kulių gimnazija)
3212.Rijana Mažikaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3213.Vilius Klumbys (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3214.Goda Uldinskaitė (Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
3215.Emilija Rutkauskaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3216.Benediktas Kaminskas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3217.Milita Liorančaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3218.Linas Purys (Eitminiškių gimnazija)
3219.Meida Paulavičiūte (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3220.Karolis Stukas (Širvintų pradinė mokykla)
3221.Žilvinas Barkauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3222.Martynas Giedrys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3223.Jokūbas Čepaitis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3224.Jokūbas Barauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3225.Kristupas Vaičius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3226.Jonas Kuizinas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3227.Airidas Kaptielovas (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3228.Saulė Navickaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3229.Dominykas Kiecorius (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3230.Nerijus Grabliauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3231.Austėja Vilkelytė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3232.Luknė Jakubelskaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3233.Miglė Kavaliauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3234.Rokas Maišiukas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3235.Viltė Šilkauskaitė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
3236.Miglė Tamošiūnaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3237.Evelina Butkevičiūtė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3238.Denis Kovarskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3239.Rūta Arlauskaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3240.Agnė Aužbikavičiūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3241.Nikita Tripuckij (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3242.Vytė Šiupšinskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3243.Žilvinas Skeivys (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3244.Neilas Grybauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3245.Urtė Nevulytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3246.Nojus Ragalinskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3247.Ugnė Petruškevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
3248.Adrianas Mackevičs (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3249.Miglė Averjanova (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3250.Jokūbas Kudarauskas (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3251.Dominykas Lukinskas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3252.Titas Grigorenka (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3253.Semion Sheibakas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3254.Grantas Juškevičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3255.Kotryna Čepkauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3256.Bernickytė Mėta (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3257.Nora Pociūtė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3258.Lažaunykas Arijus (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3259.Adelė Giržadaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3260.Martynas Gudjonis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3261.Macevičius Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3262.Mantas Malinauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3263.Lukas Štilpa (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3264.MAŽVYDAS JUOZAPONIS (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3265.Gabija Paulauskytė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3266.Gustas Vasiliauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3267.Sintija Matačiūnaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3268.Emilis Mickevičius (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
3269.Kristupas Šaulys (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3270.Viltė Petrutytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3271.Dominykas Daukša (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3272.Augustinas Dzimidavičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3273.Andželika Žukauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3274.Hardas Stankus (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3275.Arilė Babrauskaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3276.Izabelė Žygaitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3277.Žygimantas Lieparskis (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3278.Benas Gasparavičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3279.ERNEST LUKJAN (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3280.Dorotėja Krivickaitė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
3281.Adriana Rūškytė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3282.Domas Monkevičius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3283.Gintarė Milena Lukoševičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3284.Paulius Virvilas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3285.Benas Mendelis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3286.Toma Pavlavičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3287.Kasparas Ciesiūnas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3288.Milda Sveikackaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3289.Agata Kovaliova (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3290.Gabrielė Glinskaitė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3291.Aleksandra Studencova (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
3292.Justas Vasiulis (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3293.Kotryna Kovalenkinaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3294.Vasarė Rupšytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3295.Joana Pupienis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3296.Kajus Liškus (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3297.Kornelija Podnebesova (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3298.Jokūbas Plepys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3299.Ema Jonavičiūtė (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3300.Ugnė Lapackaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3301.Darija Varsockytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3302.Karolina Juozaitytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3303.Rapolas Keršis (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3304.Sofija Aleksandra Kerpytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3305.Karolina Legytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3306.Markas Tadovianskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3307.Melita Tumaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
3308.Dovilė Intaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3309.Niakrasova Maryia (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3310.Austėja Bazevičiūtė (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
3311.Izabelė Zakarauskaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3312.Dominykas Jankauskas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3313.Kamilė Obolevičiūtė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3314.Nikita Bruckij (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3315.Ignė Griciūtė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3316.Kajus Pavasaris (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3317.Amelija Miknevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3318.Justas Šalaševičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3319.Smiltė Janauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3320.Augustė Bendaravičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3321.Agnė Jakutavičiųtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3322.Radvilė Vėželytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3323.Neidas Romanovskis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3324.Ieva Alzbutaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3325.Urtė Pokonečnaja (Neringos gimnazija)
3326.Matvii Kupriienko (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3327.Aironas Laukaitis (VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
3328.Brauklytė Karina (Plungės r. Kulių gimnazija)
3329.Tauras Maknevičius (Šv. Juozapo mokykla)
3330.Greta Driukaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3331.Mantas Lučinskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
3332.Sofija Matutytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3333.Mindaugas Beliauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3334.Viltė Sukackaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3335.Žymantas Paulauskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3336.Artiom Vinogradov (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3337.NIK KLEMENTJEV (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3338.Dovydas Virbalis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3339.Aivaras Gružauskas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3340.Tautvydas Stankus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3341.Simonas Žukauskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3342.Gabrielė Visockytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3343.Liucija Buitvydaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3344.Ewelina Zapolskaja (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
3345.Milena Balčiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3346.Paulius Gudauskas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3347.Karolis Pavalkis (Kauno „Saulės“ gimnazija)
3348.Zariana Nikitina (Kauno Milikonių progimnazija)
3349.Agnieszka Liachowicz (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3350.Lukas Medelinskas (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
3351.Emilija Galinaitytė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyrius)
3352.Edgaras Versekėnas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3353.Adrijus Remeikis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3354.Jorė Jančiauskaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3355.Joris Vileiniškis (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3356.Dorotėja Gudynaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3357.Luka Vičiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3358.Benas Baranauskas (Molėtų pradinė mokykla)
3359.Vakarė Ratiukaitė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3360.Tadas Janušauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3361.Danielius Bružas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3362.Kristina Kulinkevičiūtė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3363.Emilija Saudargaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3364.Liepa Žegunytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3365.Ignas Šiurkus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3366.Jogailė Atutytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3367.Emilija Pliopaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3368.Polina Tishchenko (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
3369.SMILTĖ S. (VGTU inžinerijos licėjus)
3370.Rolanda Rimutytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3371.Jokūbas Zupkauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3372.Domantas Stoškus (Kauno Veršvų gimnazija)
3373.Melody Viktorija Melaj (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3374.Saulė Babiliūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3375.Radvilė Palaimaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3376.Ignas Voveris (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3377.Eimantas Tamutis (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3378.Kristupas Mažeika (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3379.Deimantė Jurgaitytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3380.Šarūnas Baranauskas (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3381.Laurynas Černiauskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3382.Gabrielius Preikša (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3383.Elzė Sriubaitė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3384.Augustė Grimailaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3385.Iveta Jancevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3386.Danielius Jokubaitis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3387.Donatas Šimanskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3388.Tomas Želvys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3389.Agnė Jagminaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3390.Saulė Malevičiūtė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3391.Rytė Pauliukonytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3392.Pijus Daukas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3393.Titas Lukošius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3394.Kamilė Jankaitytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3395.Kristupas Saukaitis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3396.Miglė Dailydaitė (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3397.Arinas Žaliaduonis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3398.Radvilė Tamošauskaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3399.Eva Vyniautaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3400.Elijas Gudonis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3401.Ugnė Stelingytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3402.Tajus Vaitkevičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3403.Aironas Gruzdovas (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3404.Emilija Stanislovaitytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3405.Povilas Butvidas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3406.Liepa Sabotaitė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
3407.Jurgis Švolka (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3408.Danas Stankevičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3409.Marija Šeimytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3410.Gabija Andrulytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3411.Kulevičiūtė Odrė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3412.Domantas Gelumbickis (Plungės Senamiesčio mokykla)
3413.Rodionova Varvara (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3414.Radvilė Šukytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3415.Saulė Rickutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3416.Augustas Daukša (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3417.Kasparas Zdancevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3418.Austėja Voveraitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3419.Orestas Vaitkun (Vilniaus Maironio progimnazija)
3420.Justinas Blažys (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3421.Mark Lazarev (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3422.Alfer Andrej (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3423.EMA VAITKUTĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3424.Evelina Čeponytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3425.Eglė Petkevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3426.Greta Stasiulevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3427.Emilė Bagužaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3428.Kornelija Daugirdaitė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
3429.Emilė Raicevičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3430.Naida Golmanaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3431.Raigardas Navickas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3432.Simonas Rupkus (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3433.Domilė Tigrūdytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3434.Meda Meilutė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3435.Vincentas Devyžis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3436.Eleonora Adomaitytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3437.Koralis Misiūnas (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
3438.Ugnė Nefaitė (Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3439.Emilija Klenauskaitė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3440.Agnė Sinkevičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3441.Tajus Antonenkovas (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3442.Andrius Suchockij (Molėtų pradinė mokykla)
3443.Kotryna Grigonytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3444.Ema Glušauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3445.Domantas Junčys (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3446.Dmitrij Tarasevič (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3447.MĖTA GERDVILYTĖ (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3448.Vališkytė Vytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3449.Gintarė Baltušonytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3450.Adelija Kvedaraitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3451.Povilas Šatikas (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3452.Emilijus Vitkus (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3453.Fausta Petrulytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3454.Akvilė Žlibinaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3455.Urtė Murauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3456.Martyna Šimaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3457.Ignas Savickas (Kauno Veršvų gimnazija)
3458.Ugnius Vasiliauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3459.Kristina Petrauskaitė (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
3460.Grytė Skersonaitė (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3461.Arijus Semionovas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3462.Amelija Juodelytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3463.Evanas Šuopys (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
3464.Kamilė Jakelytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3465.Gabrielius Kišonas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3466.Čiuželytė Ema (Plungės r. Kulių gimnazija)
3467.Ula Jonaitytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3468.Liudvikas Karpovičius (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3469.Joris Urbonas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3470.Timas Žarnauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3471.Matas Skurdauskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3472.Jakub Petkevic (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3473.Albert Beraza (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3474.Justas Jurevičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3475.Tauras Danikauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3476.Dagnė Makarevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3477.Kristupas Ivanauskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3478.Aurelija Sobeckytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3479.Paulina Bočkutė (Šilutės Vydūno gimnazija)
3480.Jokūbas Japertas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3481.Jonas Aleknavičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3482.VIKTORIJA VISOCKYTĖ (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3483.Džiugas Saladžius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3484.Liutauras Čėsna (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3485.Goda Gudaitytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3486.Mikučiauskas Lukas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3487.Matas Ušparas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3488.Augustas Petrovas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3489.Danielė Gudaitė (Šilutės Žibų mokykla)
3490.Edvinas Razminas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3491.Angelina Baltramiejūnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3492.Kajus Gendrėnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3493.Kamila Rynkevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
3494.Paulina Zajauskaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3495.Arijus Janiulionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3496.Samanta Rimšaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
3497.Auksė Milčiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3498.Benas Žilius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3499.Orinta Bačkevičiūtė (Erudito licėjus)
3500.Damjan Makuc (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3501.Mykolas Valaika (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3502.Dominykas Jakubka (Kauno Milikonių progimnazija)
3503.Rojus Varanavičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3504.Patricija (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3505.Urtė Burbulevičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3506.Ieva Vaitekaitytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3507.Rodenas Kovalčik (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3508.Gabrielius Klimas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3509.Darija Saikovskytė (Eitminiškių gimnazija)
3510.Dominykas Dobrovolskis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3511.Ugnė Šimkevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3512.Jonas Katilius (Panevėžio pradinė mokykla)
3513.Airida Kontrimaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3514.Gabrielė Breivytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3515.Joris Meškauskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3516.Ričkus Andrius (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3517.Ąžuolas Bičkauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3518.Benas Vytuvis (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3519.Gabija Kadusauskaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3520.Smiltė Virvičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3521.Benas Poderskis (Kauno šv. Roko mokykla)
3522.Kotryna Gutauskaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3523.Greta Vaičikauskaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3524.TĖJA NORKUTĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3525.Elzė Mitrulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3526.Aronas Česnaitis (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3527.Matas Norvaiša (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3528.Sofija Zeicaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3529.Justė Bylinskytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3530.Goda Marija Brukštutė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
3531.Aronas Apšega (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3532.Domeikaitė Airinga (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3533.Gabija Šimanauskaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
3534.Luka Tamaševičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3535.Medeinė Pelenytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3536.Deimantė Pujanauskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3537.Egita Kastravickaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3538.Morta Rakauskaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3539.Austėja Subačiūtė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3540.Nida Maceikaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3541.Lukas Grigaitis (KTU inžinerijos licėjus)
3542.Nevidauskaitė Justė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3543.Edgaras Zemeckas (Kauno Palemono gimnazija)
3544.Aistė Mockevičiūtė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3545.Kajus Balsys (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3546.Bajarūnaitė Kamilė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3547.Ignas Statkevičius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3548.Titas Pivrikas (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3549.Miglė Lisauskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3550.Amelija Dapkutė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3551.Gustas Gerulskis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3552.Barbora Kemėraitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3553.Gabija Buzaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
3554.Ivaškevič patricija (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
3555.Smiltė Lukošiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3556.Tauras Krujelskis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3557.Ditė Steiblytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3558.Eimantas Mankus (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3559.Fausta Šipaitytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3560.Tomas Jarmolkovičius (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
3561.Kornelija Špokaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3562.Karina Ananeva (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3563.Lėja Zupkutė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3564.Mykolas Virgutis Svalbonas (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3565.Ligita Jurkonytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3566.Osvaldas Bražėnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3567.Magdė Basevičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3568.Nida Jasevičiūtė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3569.Sofija Orlova (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3570.Aras Statauskas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3571.Smiltė Zaksaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3572.Lukas Dimičiukas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3573.Adrijus Juknius (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3574.Jokūbas Petrauskas (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3575.Lakavičius Augustinas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3576.Gerda Marijošiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
3577.Džiugas Gavrilčikas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3578.Nojus Dvarijonas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3579.Alonas Petkus (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3580.Benas Volungevičius (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3581.Kižytė Gabrielė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3582.Martynas Anužis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3583.Urtė Razumaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3584.Sabina Vaskova (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3585.Rapolas Radavičius (Eitminiškių gimnazija)
3586.Aušrinė Volosenkaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3587.Agota Tamašauskytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3588.Martynas Alejūnas (Šiaulių technologijų mokymo centras, Technologijų skyrius)
3589.Urtė Petraškaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3590.Anabelė Matonytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3591.Dominykas Pranskaitis (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3592.Ignas Eičinas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3593.RUGILĖ GINOTAITĖ (Eitminiškių gimnazija)
3594.Markas Ščerba (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
3595.Gaudrė Amšiejūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3596.Silvija Laurynaitė (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
3597.Nojus Ažondenis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3598.Mėja Ribikauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3599.Dominykas Urbonas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3600.Emilij Prochorenko (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3601.Vita Liepaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3602.Luknė Ščerbavičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3603.Kristupas Kolojanskas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3604.Gvidas Pakalniškis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3605.Vaineta Valickaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3606.Gustė Kudakaitė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3607.Anželika Simutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3608.Erikas Jasionis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3609.Ąžuolas Mickus (Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
3610.Reilas Kučinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3611.Dovydas Pasvenskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3612.Meda Baniukaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3613.Luknė Kazlaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3614.Greta Trezzi (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3615.Leonardas Latvėnas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3616.Marta Ašmankevičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3617.Dominykas Šenauskas (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3618.Gabrielė Kartunavičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3619.Benediktas Misevičius (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
3620.Simona Gerulskė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
3621.Jokūbas Gedminas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3622.Andriejus Kanevas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3623.Tautvydas Bujanauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3624.Amelija Zimarinaitė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
3625.Cijūnėlis Jaunius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3626.Emilijus Areško (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3627.Simas Stepanauskas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3628.Enrikė Kuokalas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3629.Adriana Labutytė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
3630.Vytis Miliūnas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3631.auguste jurgeleviciute (Kauno tarptautinė gimnazija)
3632.Ugnė Ambrazaitytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3633.Povilas Grigalauskas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3634.Karina Fausta Prieskienytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3635.Iglė Varkalytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3636.Danielius Svirnelis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3637.Jurgis Rizgelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3638.Rugilė Kungytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3639.Austėja Bašinskaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3640.Arnas Auksutis (Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos Pašvitinio pradinio ugdymo skyrius)
3641.Gaudrė Pilibavičiūtė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3642.Rasa Skurdelytė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
3643.Gabija Gagas Goštautaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3644.Nojus Vasiliauskas (VšĮ „Herojus“)
3645.Darja Petrova (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3646.Karolina Sabaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3647.Lukas Adomauskas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3648.Gabrielius Kadzilauskas (Alytaus r. Simno gimnazija)
3649.Arminas Šileika (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3650.Ieva Mikalauskytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3651.Vakaris Žiemys (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3652.Reda Deviatnikova (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3653.Saida Petrauskytė (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3654.Elinga Jarmolkovičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3655.Saulė Kaniauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3656.Karina Zenkovičiūtė (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3657.Joris Pozingis (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3658.Evelina Vinogrodska (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3659.Adrijus Pagojus (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3660.Domas Šimkus (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3661.Rapolas Baušys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3662.Frida Bartkutė (Neringos gimnazija)
3663.Austėja Malinauskaitė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3664.Rapolas Milius (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3665.Barbora Vasiliauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3666.Lorenas Jarilinas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3667.Gabija Tulkevič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3668.Mėta Šikšniūtė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3669.Taja Kričenaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3670.Elija Aleksandrovaitė (KTU inžinerijos licėjus)
3671.Vilius Garliauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3672.Danielius Mingėla (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
3673.Piaulokaitė Dinara (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3674.Rugilė Pranarauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3675.Viktorija Tide (Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
3676.Rytė Kuzmickaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3677.Evita Vileikytė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3678.Smiltė Naruševičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3679.Aras Baltrušaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3680.Jonas Kaštelianovas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3681.Gustė Savickytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3682.Kostas Žydelis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3683.Saulė Šeškauskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3684.Gintarė Šliužatė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3685.Dominykas Plonis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3686.Gerda Karmanaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
3687.Saulė Čepkutė (UAB „Erudito licėjus“)
3688.Dominykas Mėlinavičius (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3689.Valaitytė Kamilė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3690.Tadas Jurkus (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3691.Marijus Ruočkus (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3692.Guoda Liutkauskaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3693.Dominykas Petrevičius (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3694.Lėja Koncevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3695.Estera Zalėskytė (Kauno technologijų mokymo centras)
3696.Kšyštof Rusecki (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3697.Algirdas Glazeris (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3698.Rugilė Venciūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3699.Liepa Raišelytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3700.Majus Vaštakas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3701.Ilja Gonchak (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3702.Paulius Filipavičius (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3703.Gabrielė Mitrikaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3704.Margarita Bričkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3705.Herkus Valavičius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3706.Vytė Zamarytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3707.Kamila Paikovska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3708.Gabrielė Glaskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3709.Oskar Belousov (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3710.Vanesa Januškevičiūtė (Kauno Vaišvydavos mokykla)
3711.Gustė Kiršininkaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3712.Motiejus Sadauskas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3713.Aldona Žilionytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3714.Ilzė Kilikevičiūtė (VšĮ „Herojus“)
3715.Beata Baranauskaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3716.Lėja Riškutė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3717.Beatričė Kazlauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3718.Justinas Nekraševičius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3719.Viktorija Sinkevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3720.Nikita Globytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3721.Goda Daučionaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3722.Vakarė Breskytė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
3723.Morta Puikytė (Molėtų pradinė mokykla)
3724.Kamila Matijewska (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3725.Agnė Birštunaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3726.Greta Černeckaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3727.Gražvydas Zareckas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3728.Lėja Ramanauskaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3729.Miglė Stonkutė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3730.Tėja Tirevičiūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3731.Goda Bytautaitė (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3732.Žemyna Misiukaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3733.Ieva Galvydytė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3734.Dominykas Lelėna (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3735.Dovydas Dirsė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3736.Eva Jakštaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3737.Aretas Rylskis (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3738.Arnas Grigišas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3739.Mėta Kasiulytė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
3740.Vaiva Mankutė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3741.Evija Vasiliauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
3742.Ūla Majauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3743.Goda Lebskytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3744.Kotryna Antanavičiūtė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3745.Emilis Peičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3746.Pijus Bartkevičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3747.KRISTUPAS GRICIUS (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3748.MONIKA (VGTU inžinerijos licėjus)
3749.Viktorija Valančiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3750.Mėta Žiūrytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3751.Milana Baltušytė (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
3752.Arnas Stonkus (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3753.Ugnius Rimkus (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3754.Kajus Tiška (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3755.Matas Burneika (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3756.Evelina Survilaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3757.Rapolas Mencevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3758.Bartas Bielys (Marijampolės marijonų gimnazija)
3759.Smiltė Palikevičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3760.Kristupas Lelešius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3761.Simas Lankutis (Kauno Suzuki progimnazija)
3762.Emilis Stankevicius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3763.Ąžuolas Kazlauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
3764.Tauras Margelis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3765.Mantas Panavas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3766.Domantas Augaitis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
3767.Giedrė Veikšnienė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3768.Pranas Jasinevičius (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3769.Bernardas Švėgžda (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
3770.Matas Černovas (KTU inžinerijos licėjus)
3771.Paulius Jasiūnas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3772.Miglė Žagarinskaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3773.Benas Baranauskas (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3774.Dovydas Čepelė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3775.Sebastianas Danilaitis (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3776.Kajus Svirskas (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
3777.Adomas Banevičius (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
3778.Adamas Juškauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3779.Dzinajevičius Andrius (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3780.Adrijus Mingėla (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3781.Emilija Bumblauskaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3782.Urtė Starošaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3783.Kristupas Račaitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3784.Nanta Mikšytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3785.Raišuotis Emetas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3786.Martynas Petrauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3787.Ūla Kuckailytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3788.Ksenija Beloziorova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3789.Arielė Kinčiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3790.Kamilė Šiaulytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3791.Daniel Vaskan (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3792.Morta Jančenkovaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3793.Saimonas Užkuraitis (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
3794.GYTĖ MAŽUTYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3795.Liepa Petkevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3796.Vaiva Besevičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3797.Rokas Jurkėnas (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3798.Rapolas Berenta (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3799.Elina Ivinskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3800.Melita Senavaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3801.Meda Venskūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3802.Vilius Sadauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3803.Domilė Ramutytė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3804.Arnas Brokas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3805.Amelija Mackonytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3806.Dominykas Šiaulys (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3807.Vasara Vyšniauskaitė (VšĮ Mokymosi namai Patirčių slėnis)
3808.Aleksandras Bezuško Osipovič (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3809.Danielė Žintikaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3810.Gustė Kuncaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
3811.Dovydas Degenis (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3812.Ilja Malgin (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3813.Vytautė Varanavičiūtė (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
3814.Majus Kivaras (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3815.Austėja Laurutytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3816.Austėja Ragažinskaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio mokykla)
3817.Deivydas Dundulis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3818.Kasparas Juozanaitis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3819.Gabrielius Žižys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3820.Džesmilė Petronytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3821.Herkus Tamošaitis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3822.Domantas Ribikauskas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3823.Miglė Lukauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3824.Gabija Šimkevičiūtė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3825.Kostas Raulinaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3826.Gabija Marcinkutė (Šilutės pirmoji gimnazija)
3827.Dovilė Akelytė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3828.Adelė Kondrataitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3829.Kamil Labutis (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3830.Ieva-Patricija Rudytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3831.Mėja Kuprytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3832.Maksim Alpatov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3833.Modestas Mikalauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3834.Emilija Kybartaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3835.Paulina Raubaite (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3836.Rojus Vaitkevičius (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3837.Gustas Čiuželis (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
3838.Smiltė Kondrataitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3839.Ričardas Grudzinskas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3840.Ieva Juozapaviciute (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3841.Rojus Batakis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3842.Deina Tautkutė (Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis)
3843.Dovydas Gelumbickas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3844.Robert Ugrevičius (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3845.Jogaila Kuliešius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3846.Matvej Šatrovas (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3847.Pavel Polujanski (Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
3848.DANAS ŠINIAUSKAS (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3849.Matėjus Kiaunė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3850.Lukas Magelinskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3851.Austėja Gružinskaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3852.Gabrielė Burbaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3853.Paula Ivanova (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3854.Airida Širvinskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3855.Gustas Alaburda (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3856.Benas Radvila (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3857.Aiva Subačiūtė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3858.Gustas Laurutis (Pažinimo Licėjus)
3859.Meida Akelaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3860.Gaudilė Jereminaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3861.Nojus Kazlauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
3862.Mėja Volfaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3863.Martynas Radzevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3864.Goda Prapiestytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3865.Titas Dzedulionis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3866.Žymantas Šarauskas (Alytaus Jotvingių gimnazija)
3867.Aurėja Leknavičiūtė (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
3868.Monika Kišonaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3869.Nikita Stolbun (Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
3870.Mantas Letukis (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
3871.Tajus Žaldaris (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3872.Danielius Skliutas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3873.Lukas Narušis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3874.Meida Gvildytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3875.Valerie Kežun (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3876.Greta Žižytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3877.Eivilė Citavičiūtė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3878.Rasa Radzickaitė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3879.Gabrielius Auryla (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3880.Lukas Morris (Riešės gimnazija)
3881.Viltė Budrytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3882.Mantas Stonkus (Plungės Senamiesčio mokykla)
3883.Danielius Brazionis (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3884.Mantas Eliašaitis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3885.Nikita Ostrouch (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3886.Emilija Budrytė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3887.Jokūbas Andrulis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3888.Eglė Maslauskaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3889.Gabrielius Barčiauskas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3890.Patricija Šliauterytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3891.PERLA JARUTYTĖ (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3892.Mangirdas Jakubauskis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3893.Mykolas Arštikys (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3894.Justė Žičkevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
3895.Viltė Švabauskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3896.Ieva Mickevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3897.Arijus Kerulis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3898.Aleksandr Kirillov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3899.Nedas Matusevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3900.Žilius Patrikas Juozas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3901.Kamilis Ramanauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3902.Saulė Danilevičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3903.Armandas Šopis (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3904.Pijus Vedegys (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3905.Kamilė Žaleiko (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3906.Lėja Kazakevičiūtė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3907.KAMILIJA IBENSKYTĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
3908.Baranskaja Marija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3909.Mantas Matusevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3910.Mileta Kacevičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3911.Gabrielė Mančekaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3912.Austėja Tverijonaitė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3913.Ugnė Kutkaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3914.LIEPA ŠORYTĖ (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3915.Viktorija Gicevičiūtė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3916.Deividas Jurkonis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3917.Germilė Zavertaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3918.Dominyka Keturakytė (Šv. Juozapo mokykla)
3919.Dovydas Krivickas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3920.Lėja Riškaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3921.Emilis Jurgelionis (Utenos Krašuonos progimnazija)
3922.Arminas Kajokas (Kalvarijos gimnazija)
3923.Porozovaitė Karina (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3924.Nedas Grigaliūnas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3925.Nojus Barcys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3926.Aronas Jokubauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3927.Jonas Aras Balžekas (Gedimino miesto mokykla)
3928.Domas Prialgauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3929.Algirdas Vaičiškis (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3930.Kornelija Vaičiulytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3931.Erikas Martišius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3932.Luknė Urbaitytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3933.Iliana Molytė (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
3934.Dominykas Latvinskas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3935.Goda Kairytė (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
3936.Gabija Saparbajevaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3937.Emilijus Soikinas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3938.Ema Paulauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3939.Kajus Sutkaitis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3940.Novikaitė Akvilė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3941.Gabartas Brauka (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3942.Goda Vilkuotytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3943.Vėjūnė Gedminaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3944.Deimantė Petkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3945.Augustė Sejūnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3946.Ivona Šulc (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3947.Mantė Skėrytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3948.Mija Baranauskaitė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3949.Smiltė Butkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3950.Vestina Bliavaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3951.Margarita Stočkelytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3952.Kajus Dylertas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3953.Laura Pundzevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
3954.Dominykas Kriaučiukas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3955.Robertas Jančiauskas (Vilniaus Maironio progimnazija)
3956.Austėja Misiukaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3957.Lėja Kontenytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3958.Neidas Tumosa (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3959.Arnas Dranginis (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3960.Adelė Marija Gedminaitė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
3961.Rėja Brazauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3962.Leonidas Gunaras Liegis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3963.Domantas Sendrauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3964.Darija Juočytė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3965.Justas Petraitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3966.Justas Buckus (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3967.Aronas Pakamorė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3968.Elzė Padiezaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3969.Atas Vaičiukėnas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3970.Emilis Adomavičius (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
3971.Emilija Varašinskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3972.Gabija Rimaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3973.Joris Slavinskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3974.Matas Buika (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3975.Luka Bartkutė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3976.Emilė meižytė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3977.Kostas Daunius (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3978.Justas Liorentas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3979.Atėnė Paškevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3980.Julius Urbanavičius (UAB „Erudito licėjus“)
3981.Lukas Šilkinis (Vilniaus Maironio progimnazija)
3982.Karina Balandaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3983.Goda Bikulčiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3984.Andrė Žalaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3985.Deividas Asnauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3986.Milana Kipran (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
3987.Domas Dimitrijevas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3988.Marija Soboleva (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3989.Haroldas Gudeika (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3990.Deividas Jasulaitis (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3991.Ieva Paliokaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3992.Lukas Varaškevičius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3993.Valinčiūtė Ieva (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3994.Velimovich Yeva (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3995.Fausta Janauskaitė (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3996.Tėja Danielė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3997.Rusnė Andrijauskė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3998.Adelina Treikauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3999.Deimantė Kleinova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4000.Vakaris Petronis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4001.Egvilė Maliukaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
4002.Urencaitė Nereida (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4003.Vincentas Morkūnas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4004.Gustas Žilakauskis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4005.Ugnius Godeliauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4006.Daniil Saulius (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
4007.Austina Marcinkevičiūtė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4008.Emilis Gurnikas (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4009.Karolina Udraitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4010.Gytė Zaukaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4011.JUSTĖ GARUCKAITĖ (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4012.Amanda Svidenytė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4013.Melita Šerpetauskytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4014.Džiugas Tatarūnis (Kauno Palemono gimnazija)
4015.Andrėja Vigraitytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4016.Tadas Jakavonis (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4017.Toma Žvinklytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4018.Matas Basinskas (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
4019.Vikerta Benediktas (Kauno Suzuki progimnazija)
4020.Austėja Kavaliauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4021.Elzė Ivkova (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
4022.FAUSTINA ŠABLINSKAITĖ (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
4023.Laura Valantinaitė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4024.Augustas Gudelevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4025.Anastasija Agaguseinova (Vilniaus Antakalnio pradinė mokykla)
4026.Girius Eidukevi2ius (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4027.Koletė Kareivaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4028.Majus Rugenis (Šiaulių sanatorinė mokykla)
4029.Tėja Palevičiūtė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4030.Evelina Motiejaitytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4031.Matas Mineika (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4032.Abigailė Ketvirtytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4033.Kamilė Marcinkevičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4034.Rokas Micevičius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4035.Rasa Klimavičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4036.Urtė Švickutė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4037.Viltė Dubininkaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4038.Rokas Naujokas (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
4039.Tautvydas Matusevičius (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4040.Elijus Dipševičius (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4041.Olivija Čepė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4042.Emilija Juknaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4043.Arnas Vitkūnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4044.Saulė Mineikytė (Plungės r. Kulių gimnazija)
4045.Augustas Rumša (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4046.Barbora Toločkaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
4047.Saulė Grudzinskaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
4048.Dovydas Šuliauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4049.Kipras Jegelevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4050.Stanislovas Prakupimas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4051.Aleksandras Karpavičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4052.Danieliūtė Inesa (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4053.Gustė Dumašiutė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4054.Kęstutis Varpiotas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4055.Gabrielius Šitikovas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4056.Kipras Paukštė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4057.Gabrielė Bajoraitė (Birštono gimnazija)
4058.Mantas Jakimavičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4059.Rapolas Juodelis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4060.Simonas Kudirka (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4061.Gustė Pūkaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4062.Deividas Balžekas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4063.Benjaminas Tiškus (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4064.Meida Utkaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4065.Miglė Bagdonaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4066.Kotryna Etnerytė (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4067.Liepa Lajauskaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4068.Gediminas Jurdonas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4069.Gabija Leškytė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4070.Ugnė Kauliutė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4071.Paulius Vydmantas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4072.Aronas Spiridovičius (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4073.Benas Šimkus (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4074.Milana Jankauskaitė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4075.Adrija Valančiūtė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4076.Austėja Puronaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4077.Daniel Makuc (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4078.Meida Ruseckaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4079.Matas Ragažinskas (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
4080.Danielius Bridzius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4081.Austėja Petrošiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
4082.Vakaris Makevičius (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyrius)
4083.Kristofer Adamovič (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
4084.Luknė Navaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4085.Viltė Silivončikė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4086.Gabrielė Šmuilytė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4087.Atėnė Ališauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4088.Nojus Kutka (Riešės gimnazija)
4089.Adrijus Burneikis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4090.Gabrielė Lastauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4091.Ugnė Jankauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4092.Laurynas Lazickas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4093.Džiugas Įkasala (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4094.Tėja Burakaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4095.Jokūbas Žaržeckis (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4096.Saulė Paukštytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
4097.Augustas Petrėnas (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4098.Gustas Norvaišas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4099.Rapolas Aukštikalnis (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4100.Rugilė Kunkulytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4101.Emilija Stankutė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4102.Mantas Klemenis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4103.Margarita Bubnelytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4104.Paulina Staknytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4105.Budreika Dovydas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4106.Milita Pranaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
4107.Aleta Klimaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4108.Nikolė Dručkutė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4109.Margarita Airošiūtė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4110.Melita Rupšytė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4111.Dominykas Marčiulionis (KTU inžinerijos licėjus)
4112.Bernardas Balšaitis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4113.Markas Svidinskas (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4114.Tauras Senkevič (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4115.Augustė Čerkauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4116.Gabrielė Orlova (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4117.Matas Pečkauskas (Kauno Rokų gimnazija)
4118.Saulė Kinderevičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4119.Ūla Kavaliauskaitė (VšĮ MOKYKLA „LAIMĖ“)
4120.Kajus Gajauskas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4121.Domas Dulskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4122.Kasparas Venckus (Šiaulių Dainų progimnazija)
4123.Salomėja Baužaitė (Melkio mokykla)
4124.Mantas Vinskevičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4125.Lijana Poncevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4126.Darija Lazdauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4127.Benas Ražukas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4128.Paula Adomavičiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4129.Aronas Tukal (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4130.Nojus Matulis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4131.Aurelija Vyšniauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4132.Rokas Raginis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4133.Kamilis Kačiušis (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4134.Austina Dėdelytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4135.Paula Novikaitė (Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius)
4136.Gustė Liutvinaitė (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
4137.Medas Pivoras (Šv. Juozapo mokykla)
4138.Osvaldas Mikalauskas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4139.Paulius Jakštaitis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4140.Amelija Kergytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4141.Domas Statkus (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4142.Kajus Džafarovas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4143.Goda Zibolytė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4144.Goda Tamulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4145.Karilė Gražulytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4146.Neida Grinkevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4147.Kralikauskas Jokūbas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4148.Izabelė Liaušaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4149.Danielius Keidošius (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
4150.Uršulė Mielaikaitė (Birštono gimnazija)
4151.Aleksandra Belozerskytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4152.Tomas Dobilas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4153.Benas Bertašius (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio progimnazijos Pajiešmenių skyrius)
4154.Ugnė Astrauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
4155.Herkus Gečas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4156.Teodora Sviderskė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4157.Augustė Viršutytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4158.Elizaveta Nikonova (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4159.Ąžuolas Žuolys (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4160.Vncas Vičius (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
4161.Klėja Šlapšinskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4162.Liepa Jasiulytė (VšĮ „Herojus“)
4163.Nojus Žvirblis (Birštono gimnazija)
4164.Lukrecija Zikaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4165.Anastasija Pavliukovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4166.Patricijus Bubnel (Lavoriškių gimnazija)
4167.Meinardas Šalomskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4168.Matas Kivaras (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4169.Matas Lukošius (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4170.Domantas Dambrauskas (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4171.Gabija Tamulevič (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4172.Amelija Užringytė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4173.Čiapas Dovydas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4174.Jovilė Stalionytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4175.SAMANTA PURVELYTĖ (Kauno tarptautinė gimnazija)
4176.Domas Steponaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4177.Vilius Maslianikas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4178.Andrėja Oberauskaitė (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4179.Majus Deniginas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4180.Gabrielė Miškinytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4181.Barbora Rauktytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4182.Mindaugas Vainauskas (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4183.Žiedė Mitkutė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4184.Rusnė Naktinytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4185.Rokas Daugėla (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4186.Elzė Žardalevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4187.Milėja Kiguolytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4188.Mykolas Švelnia (VGTU inžinerijos licėjus)
4189.Rokas Lukševičius (Kauno Vaišvydavos mokykla)
4190.Kristianas Našatopovas (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4191.Adriana Bacevičiūtė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4192.Enrikas Frankas Ononigve (Alytaus Panemunės progimnazija)
4193.Joris Martynaitis (Šakių rajono Panemunių MDC Lekėčių skyrius)
4194.Patricija Deltuvaitė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4195.Adomas Martinkėnas (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4196.Austėja Ivanauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4197.Augustė Jaruševičiūtė (Kauno jėzuitų gimnazija)
4198.Gretė Viliūšytė (VšĮ „Herojus“)
4199.Laura Dobožinskaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4200.Aušrinė Jakaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
4201.Augustė Kazickaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4202.Justas Vilkenis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4203.Ignas Lalas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4204.Adas Sinkevičius (Kalvarijos gimnazija)
4205.Balabanov Andžej (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4206.Kiril Bukin (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4207.Augustas Būdas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4208.NOJUS ČERNAUSKAS (Kauno Pilėnų progimnazija)
4209.Rugilė Margelytė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4210.Auksė Aleknavičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4211.Izabelė Papečkytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4212.Vilija Rūtytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4213.Elzė Šimkaitytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4214.Benediktas Petrauskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4215.Saulėja Gervinskaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4216.Liepa Marcinkevičiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4217.Poškus Atas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4218.Sofija Bareikaitė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4219.Adelė Gruzinskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4220.Taja Bendikaitė (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4221.Vanesa Keblytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4222.Lėja Vekličevaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4223.Dangė Sutulaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4224.Agota Andriušaitytė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4225.Daniil Marcecha (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4226.Emilija Viliušytė (Gaurės)
4227.Gabija Vaitkevičiūtė (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
4228.Eidvilė Dičkutė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4229.Motiejus Zaksas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4230.Teresė Butėnaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4231.Armandas Juškėnas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
4232.Vakarė Šemeklytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4233.Paulina Paškevičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4234.Arminas Litvinas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4235.Jokūbas Vilčinskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4236.Saulius Šimavičius (Kauno Vaišvydavos mokykla)
4237.Julius Keršys (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4238.Nerijus Vyturys (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
4239.Danys Aringas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4240.Luka Iminavičiūtė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4241.Orintas Barutis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4242.Paulina Dabulskytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4243.Luknė Klimašauskaitė (Gedimino miesto mokykla)
4244.Gabriel Stasevič (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4245.Sofija Vaičikauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4246.Kornelijus Paičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4247.Arijus Liakas (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
4248.Dovilė Klanauskaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4249.Emilija Liber (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4250.Adamas Mineikis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4251.Smirnov Erik (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4252.Oskaras Šaluga (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4253.Eiman Badshah (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4254.Dominykas Rastenis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4255.Adomas Sakalauskas (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4256.Tėja Sjekaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4257.Motiejus Kalinauskas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4258.Ieva Markevičiūtė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4259.Mantė Sovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4260.Erikas Blynovas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
4261.Egita Jankutė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4262.Gabija Rumbutytė (Telšių "Germanto" progimnazija)
4263.Maskoliūnas Aivaras (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4264.Airidas Rumbinas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4265.Milda Ingelevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4266.Lėja Vasiljevaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4267.Emilė Valužytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4268.Ieva Jusytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4269.Esmilė Romaškaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4270.Viktorija (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4271.Liepa Ročkaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4272.Arnas Bulevičius (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4273.Adriana Arnašiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4274.Mija Gečaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4275.Aleksandra Kostiučenko (KTU inžinerijos licėjus)
4276.Erika Kvecytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4277.Dominykas Strakšys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4278.Neila Vilimaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4279.GERYRŪDA DILYTĖ (Vilniaus Maironio progimnazija)
4280.Austėja Stončiūtė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4281.Gabrielius Dėmenis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4282.Gertrūda Baltuškaitė (Molėtų pradinė mokykla)
4283.Eglė Mikalauskaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
4284.Klemensas Pijus Lapinskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4285.Zolubaitė Girmantė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4286.Dino Šileika (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4287.Sofija Kulik (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4288.Justina Kriščiūnaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4289.DOMAS ARMONAS (Kėdainių specialioji mokykla)
4290.Arnas Palubinskas (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4291.JONAS KUČINSKIS (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4292.DEIVA PAKŠTAITYTĖ (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4293.Milda Stojanaitė (KTU inžinerijos licėjus)
4294.Matas Katkevičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4295.Gabrielius Gudeliauskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
4296.Glorija Ana Juraitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4297.Sofya Kozina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4298.Vanesa Bakytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4299.titas trečiokas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4300.Anna Černov (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4301.Modestas Vaitkus (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4302.Deimantė Bliakevičiūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4303.Savickaitė Giedrė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4304.Mėta Barilaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4305.Paulius Yla (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4306.Balachnin Dmitrij (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4307.Meidas Gylys (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4308.Vakaris Daudžvardis (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4309.Deividas Čitavičius (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4310.Rokas Savickas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4311.Gustas Pileckis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4312.Kristupas Riškus (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4313.Matas Mendelis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4314.Luka Surblytė (Kauno jėzuitų gimnazija)
4315.Augustina Bagdonaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4316.Miglė Mikulevičiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4317.Karolina Krividaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4318.Tėja Giniūnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4319.Justinas Makauskas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4320.Maksimas Rechtikas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4321.Greta Juodytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4322.Mėja Vaitiekūnaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4323.Konstantinas Kavaliauskas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4324.Andrėja Virbickaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4325.Daumantas Matuzonis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4326.Radvilas Milkintas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4327.Maja Matlauskaitė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
4328.Estera Stanaitytė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4329.Markas Budra (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4330.Dominykas Peseckis (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4331.Nojus Gaidamavičius (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4332.Vėjas Putna (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4333.Miglė Poškutė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4334.Ugnius Čirvinskas (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4335.Austėja Bajoraitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4336.Lėja Emilija Petruškaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4337.Julius Lingė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4338.Radvilė Vaičaitytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4339.Maja Vasiljeva (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4340.Radvilas Barauskis (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4341.AUGUSTAS BAUŽYS (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4342.Živilė Vozgirdaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4343.Lukas Augustis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4344.Nikita Vasilevskij (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4345.Luknė Navickaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4346.Anridas Zabaras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4347.Vėjas Čepauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4348.Martynas Ramoška (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4349.Nojus Veščiūnas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4350.UGNĖ MARKEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4351.Glorija Ilčiukaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4352.Dovilė Sodėnaitė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
4353.Ilja Krugliakovas (Elektrėnų pradinė mokykla)
4354.Viltė Kontrimaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4355.Goda Jonaitytė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4356.Greta Griščenkovaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyrius)
4357.Tajus Chrapačas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
4358.Adamas Bagdonas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4359.Eglė Damidavičiūtė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4360.Indrė Visockaitė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
4361.Stražnikova Darija (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4362.Amelija Vaitkutė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4363.Grėtė Stalioraitytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4364.ŪLA STRUMSKYTĖ (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4365.Izabelė Anskaitytė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4366.Tajus Rainys (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4367.Ernesta Pielikytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
4368.Kleiman Artiom (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4369.Melita Masian (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4370.Vakarė Baigytė (Kauno Suzuki progimnazija)
4371.Ravinis Arijus (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4372.Irena-Andrea Jelagaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4373.Elžbieta Naruišytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4374.Elizabeth Nykante (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4375.Smiltė Stankevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4376.Martynas Stanevičius (Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
4377.Vanesa Višnevecka (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4378.Adrija Janušaitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4379.Aivija Andrulytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4380.Rusnė Juzikytė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4381.Elzė Aukštikalnytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4382.Lukas Pūdymaitis (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4383.Jokūbas Žeglevičius (VšĮ „Herojus“)
4384.Viktorija Vaškevičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4385.Liepa Izabelė Lapėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4386.Vėjas Pavilonis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4387.Nojus Nevidomskis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4388.Motiejus Spakauskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4389.Goda Amelevičiūtė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4390.Dominykas Žimkus (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4391.Jokūbas Pauliukaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4392.Gustė Beleišytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4393.Gabija Bertašiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4394.Arina Druteikaitė (Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
4395.Melita Genevičiūtė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4396.Kotryna Sterbavičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4397.Austėja Leleikaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4398.Adomas Vizgirda (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4399.Gustas Žigelis (Molėtų pradinė mokykla)
4400.Abigailė Palšytė (Kauno Suzuki progimnazija)
4401.Patricija Paulauskaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4402.Kristupas Kupstas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4403.Gustė Marozaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4404.Viltė Bružinskaitė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4405.Morta Kvecytė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4406.Karolis Stanevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
4407.Goda Šarauskaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
4408.Gabija Grakauskaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4409.Lukrecija Telišauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4410.Mangirdas Stanikūnas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4411.Amelija Kleizaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4412.Akvilė Nifatova (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4413.Vytautas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4414.Martynas Stasiukaitis (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
4415.Kabankova Kamėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4416.Lukas Vaitkevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4417.Nikolas Venckūnas (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
4418.Vytė Gudonytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4419.Vakaris Klikna (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4420.Auksė Vainiutė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4421.Melita Sadlauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
4422.Edgar Žigo (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
4423.Modestas Skėrus (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4424.Šiurytė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4425.Gabrielė Patricija Sobolevaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4426.Aironas Sakalas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4427.Lukas Pivoriūnas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4428.Luka Gilvickaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4429.Lilija Gudanec (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4430.Lukas Merkys (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4431.Morena Garytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4432.Rita Baranokaitė (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
4433.Lukas Kulaitis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4434.Emilija Stančik (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4435.Fausta Juraškaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4436.Agota Stirbytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4437.ERIKAS JANČAUSKAS (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4438.Gustas Jašinskis (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4439.Tauras Balčiūnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4440.Gabija Jakštaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4441.Mykolas Beržonskis (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4442.Emilija Čiužaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4443.Juknaitė Viltėja (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4444.Austėja Brandišauskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
4445.Rugilė Burinskaitė (Kauno Vaišvydavos mokykla)
4446.Raivas Asnauskas (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
4447.Gustas Savukynas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4448.Rugilė Zubavičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4449.Lukas Babunašvili (UAB „Erudito licėjus“)
4450.Laurita Kiseliovaitė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4451.Majus Masaitis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4452.Neilas Vaitkus (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4453.Rapolas Zakarka (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4454.Beatričė Mažeikaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4455.Aronas Žemeikis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4456.Emilija Zujūtė (Birštono gimnazija)
4457.Ronaldas Kozlovas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4458.Justė Petrauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4459.Emilis Petrovas (KTU inžinerijos licėjus)
4460.Deimantė Daškevičiūtė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4461.Rugilė Paškevičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4462.Aironas Stulgys (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4463.Jonas Viršilas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4464.Matas Stanislovaitis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4465.Urtė Lisauskaitė (Širvintų pradinė mokykla)
4466.ŽEMYNA GAIGALAITĖ (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
4467.KEPALAS TAJUS (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4468.Elžbieta Augustytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4469.Tadas Dementavičius (Kauno Palemono gimnazija)
4470.Adrija Simanavičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4471.Augustas Barkauskas (Šilutės Žibų mokykla)
4472.Eleni Aimilia Kotsolakou (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4473.Zadvornova Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4474.Jonas Grenoveckas (Šilutės Žibų mokykla)
4475.Matas Mažrimas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4476.Auksė Butaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4477.Martyna Papinigytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4478.Luknė Grimalytė (Klaipėdos licėjus)
4479.Raigardas Jurkša (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4480.Kamilė Eidukaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4481.Kamilė Radzevičiūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4482.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4483.Austėja Šleiniūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4484.Rokas Šlickis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4485.Augusto Braga (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4486.Emilija Mikulionytė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
4487.Herkus Petreikis (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4488.Patrik Skoc (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4489.Kamilė Pakerytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4490.Ivoškaitė Perla (Kauno Suzuki progimnazija)
4491.Lėja Veikalaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4492.Malinauskas Lukas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4493.Martin Galaguckij (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4494.Ema Balsytė (Kauno Milikonių progimnazija)
4495.Trainytė Danielė (Kauno Suzuki progimnazija)
4496.Aldas Sabonaitis (Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
4497.Maksimavičiūtė Skaistė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4498.Viktorija Plukaitė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
4499.Dovydas Šimas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4500.Viktorija Šamenko (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
4501.Džiugas Zakarauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4502.Emilis Kurtinaitis (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
4503.Natalija Rutkovska (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4504.Olivija Sinkevičiūtė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4505.Dangė Paldavičiūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4506.Rapolas Leškėnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4507.Matas Sprangauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4508.Oliveris Tomaševičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4509.Karolina Suraučiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4510.Dairas Surgautas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4511.Urtė Skripkaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4512.Julija Moskvičiova (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4513.Aidas Stasytis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4514.Jonė Ramanauskaitė (Bukiškio progimnazija)
4515.Ąžuolas Jankauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4516.Dominykas Reima (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4517.Margiris Ūsas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4518.Juneta Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4519.Gritė Aidulytė (UAB „Erudito licėjus“)
4520.Austėja Lenkevičiūtė (Alytaus profesinio rengimo centras)
4521.DEIMANTAS ASNAUSKAS (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4522.Ugnius Pančkauskas (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4523.Radvilė Daknytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4524.Augustas Gritė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4525.Meda Auškalnytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4526.Aurimas Dobrinskis (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4527.Austėja Maslauskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4528.Smiltė Dulskė (Kauno Milikonių progimnazija)
4529.Vakaris Kuncaitis (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4530.Kajus Videikis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4531.Jorė Ratkevičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4532.Matėjas Rimkevičius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4533.Rugilė Budrikaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4534.Aivaras Švedas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4535.Rusnė Steponavičiūtė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4536.Kasparas Kaminskas (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4537.Mickevičius Vincentas (Kauno Suzuki progimnazija)
4538.Amelija Čiapšytė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4539.KRISTUPAS PASAKARNIS (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4540.Veronika Voitukovič (Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
4541.Gustė Povilaitytė (Kauno Suzuki progimnazija)
4542.Kornėlija Vaičytė (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4543.Vilius Voveris (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4544.Gabija Čitavičiūtė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4545.Paulina Gaučiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4546.Naglis Galdikas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4547.Greta Budrevičiūtė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4548.Deividas Sakalauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4549.Dainius Mačys (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4550.Kristupas Valatka ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4551.Mark Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4552.Saulė Marija Onaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4553.Benas Ramelis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4554.Kristupas Kvederavičius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4555.Justas Jagentavičius (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4556.Amanda Raudytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4557.Ūla Pranckevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4558.Aidas Talakauskas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4559.Armandas Masionis (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
4560.Nojus V Imbrasas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4561.Armandas Bružas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4562.Emilė Kalinauskaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4563.Dovydas Petrukaitis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4564.Andželika Kūlokaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4565.Lidija Žvinklytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4566.Lauris Matačinskas (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4567.Augustė Kapočiūnaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4568.Linas Preikšaitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4569.Enrika Paulauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4570.Edita Mameniškytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4571.Adomas Berankis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4572.Vakaris Merfeldas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4573.Julija Vilkaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4574.Gabrielius Petrauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4575.Rapolas Šimoliūnas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4576.Ernestas Pleikys (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4577.augustas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4578.Benas Apulskis (VšĮ Vaikų ugdymo akademija)
4579.Mantas Vaičiulis (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
4580.Sigitas Bastys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4581.Adas Blaževičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4582.Matas Jurkevičius (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4583.Ainė Galinaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4584.Anupras Bakutis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4585.Martynas Valikonis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4586.Pijus Katinas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4587.Darija Vegelytė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4588.Samanta Zdancevičiūtė (KTU Vaižganto progimnazija)
4589.Maja Guobužaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
4590.Rokas Krasauskas (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4591.Mėta Balevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4592.Daniel Andrejev (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4593.Emilijus Vaitekūnas (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
4594.Amelija Šagun (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4595.Daugirdas Sinkevičius (UAB „Taškius“)
4596.Ruseckas Rokas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4597.Ugnė Zdančiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4598.Gintarė Tarbūnaitė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4599.Motiejus Martusevičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4600.Kornelija Markevičiūtė (Šiaulių r. Gruzdžių vaikų socializacijos centras)
4601.Viltė Piepaliūtė (Palangos pradinė mokykla)
4602.Karolis Slavinskas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4603.TADAS SKERLA (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4604.Lukas Beliavskij (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
4605.Tadas Petrauskas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4606.Aretas Gasiūnas. (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4607.Smiltė Statkutė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4608.Augustinas Zabelskas (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4609.Danielius Taroza (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4610.Emilija Virbickaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4611.Benediktas Žvirblis (Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4612.Oskaras Gabrėnas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4613.Greta Mockutė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4614.Lėja Pronskūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
4615.Tadas Jazbutis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4616.Kurlavičius Laurynas Petras (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4617.Luka Kivaraitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4618.Aleksandravičiūtė Elija (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4619.Jusčius Karolis (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4620.Ieva Pivoriūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4621.Gustė Tatol (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4622.Tėja Čėsnaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
4623.Smiltė Gimbutaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
4624.Augustė Ivonaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4625.Karolina Andriukaitytė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
4626.Remigijus Labunskas (Kauno šv. Roko mokykla)
4627.Liepa Staponkutė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
4628.Kajus Kalinauskas (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4629.Ąžuolas Mišeika (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4630.Eimantas Sarulis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4631.Dominykas Giraitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4632.Kipras Mintauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4633.Emilė Danelavičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4634.Liepa Milinytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4635.Timur Rudenko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4636.Milana Piragytė (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4637.Ugnė Rimšaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
4638.Emil Kozlovskij (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4639.Grėtė Debesiūnaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4640.Noja Kupliauskaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4641.Kipras Juozas Simanavičius (Tauragės "Versmės" gimnazija)
4642.Kristupas Šypalis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4643.Matas Brilis (Šiaulių Dainų progimnazija)
4644.Dovas Metelica (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4645.Beata Lukoševičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4646.Benediktas Jonas Grigas (Šv. Juozapo mokykla)
4647.Neringa Sakaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4648.Austėja Voicechovskytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4649.Elzė Venclovaitė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4650.Gustė Gedminaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4651.Emilis Kornevas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4652.Ravinis Norbertas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4653.Gustė Kalašinskaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4654.Augustas Montrimas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4655.Miglė Saldžiūnaitė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
4656.Gustė Laurušonytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4657.Akvilina Petropš (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4658.Deimantė Poškytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4659.Gabrielė Bernatavičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4660.Kajus Kriaučiūnas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4661.Jaunius Mieliulis (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4662.Tavijus Birštonas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4663.Austėja Kleinovaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4664.Matas Juozapaitis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4665.Jokūbas Narmontas (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
4666.Matėjus Každailis (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4667.MATAS KNATAUSKAS (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4668.RUSNĖ KARČMARINAITĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4669.Matas Mašalaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4670.Kristupas Sabeckas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4671.Dominykas Mačiulis (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4672.Viltė Jančytė (Utenos Vyturių progimnazija)
4673.Augustas Kaukėnas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4674.Meda Ragėnaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4675.Tėja Paulauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4676.Aleksandr Zenka (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4677.Lėja Zaikinaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4678.Nojus Tenikaitis (Tauragės Tarailių progimnazija)
4679.Oresta Mereckytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
4680.Viltė Pacevičiūtė (Geros pradžios mokykla)
4681.Matas Lukošaitis (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4682.JOKŪBAS OŽELIS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4683.Kajus Adomavičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4684.Aistrėja Užkuraiytė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4685.Enrika Tolkačiova (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
4686.Vincentas Sabataitis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4687.Eitvydas Kalinas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4688.Herkus Bacevičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4689.Justinas Biveinis (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4690.Deimantė Sabaliauskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4691.Elzė Liutkutė (Kauno Suzuki progimnazija)
4692.Milda Povilavičiūtė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4693.Gabrielė Paplauskytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4694.Karolina Sadauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4695.Motiejus Olekas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4696.Viltė Timinskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4697.Gabrielė Razmaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4698.Dominik Kušlevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4699.Arnas Žilionis (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4700.Paulius Ramanauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4701.Adrija Merkevičiūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4702.Kajus Žirgulis (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4703.Viltė Rutkauskiatė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4704.Hektoras Stelmakas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4705.Dominykas Barauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4706.Karina Jaškutaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4707.Viktorija Kavaliauskaitė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
4708.Dominykas Rakauskas (KTU inžinerijos licėjus)
4709.Eimantas Vitkaitis (Panemunių mokykla-daugiafunkcis centras, Plokščių skyrius)
4710.Dominykas Arcišauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4711.Miglė Krušinskaitė (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
4712.Emilijus Ukanis (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4713.Marija Kovalenkina (Kauno tarptautinė gimnazija)
4714.Benas Olekas (Erudito licėjus)
4715.Tija Šarakauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4716.Paula Matukynaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4717.Arūnė Virketė (UAB „Taškius“)
4718.Dominykas Laurinavičius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4719.Elijus Šukys (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4720.Elanas Vainora (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4721.Gerda Aleksandravičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4722.Indrė Smetonaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4723.VAKARIS ALEKSANDRAS VERIKAS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4724.Liepa Krušnaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4725.Aidas Bernotas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4726.Dominykas Dvilevičius (Gedimino miesto mokykla)
4727.Emilis Verzinkevičius (Gedimino miesto mokykla)
4728.Justas Sliseris (Tauragės profesinio rengimo centras)
4729.Kristijonas Aponas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4730.Songaila Rokas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4731.Lukas Lukoševičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4732.Odrė Baltušytė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4733.Karina Barna (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4734.AMANDA KAZLAUSKAITĖ (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4735.Viltė Lazutaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4736.Matas Matiukas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4737.Nojus Karpinas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4738.Oskaras Venclovas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4739.Julius Grigalaitis (Gedimino miesto mokykla)
4740.Lėja Voverytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4741.Adas Vasiliauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4742.Mykolas Stoka (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4743.Emilija Krylova (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4744.Arnas Jokūbaitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4745.Kristupas Zigmantavičius (Kauno Suzuki progimnazija)
4746.Modestas Lapienis (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4747.Upė Beatričė Ana Šidlauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4748.Smiltė Mykolaitytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4749.Vytis Vilčiauskas (VšĮ „Herojus“)
4750.Ramunė Aleliūnaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4751.Voitkun Emilija (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4752.Matas Česaitis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4753.Donata Vadeikytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras Raudėnų skyrius)
4754.Urtė Vaičkutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4755.Emilija Valantinaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4756.Gintarė Džiaugytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4757.Gervydas Kulvietis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4758.Matas Trofimovas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4759.Magdė Keperšaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4760.Astijus Budelskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4761.Justas Bruneckas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4762.Kamilė Jankauskaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4763.Egita Grigoriūtė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4764.Dominykas Nikulinas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4765.Gytė Normantaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4766.Viltė Kinčinaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4767.Ariana Kapušinskaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4768.Ugnė Penikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4769.Kamilė Baltraitytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4770.Simas Balčius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4771.Barbora Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4772.Aronas Bubelė (Telšių "Germanto" progimnazija)
4773.Gabrielė Gurskytė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4774.Kristupas Mieliauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4775.Rutkauskaitė Luka (Marijampolės marijonų gimnazija)
4776.Viltė veteikyte (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4777.Žavinta Keselytė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4778.Povilas Pukėnas (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
4779.Justas Stanulevičius (Neringos gimnazija)
4780.Demid Oleškevič (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4781.Joris Baniulis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4782.Gustė Paulauskaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4783.Amelija Baslyk (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4784.Ignas Šipelis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4785.Rytis Bartaševičius (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4786.Lukas Žyžys (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4787.Jonė Gagytė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4788.Kotryna Prevelytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4789.Domantas Simutis (Kauno taikomosios dailės mokykla)
4790.Agnė Bernotaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4791.Adelė Gulbinaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4792.Gustė Survilaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4793.Raimund Chotkevič (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4794.Gerda Kairytė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
4795.Džiugas Dapkevičius (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
4796.Marijus Meškauskas (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4797.Deividas Lučinskas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4798.Pijus Batėnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4799.Paulina Kizalavičiūtė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4800.Petrulėnaitė Viltė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4801.Gustė Stankaitytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4802.Ema Stelmach (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4803.Justas Vaičiulis (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4804.Arnas Varanka (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4805.NOJUS ZALECKAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4806.Ema Skudikytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4807.Emilija Kanevičiūtė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4808.Martyna Kiaušaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4809.Karolina Šapokaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4810.Dovydas Montrimas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4811.Edita Valantinavičiūtė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4812.Gustė Daukšaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4813.Pijus Damošius (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4814.Justė Gandžarauskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4815.Matas Rimkus (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4816.Smilga Kumžaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4817.Morta Pilukaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4818.Matas Semionovas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4819.Ernestas Autukas (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4820.Arneta Jasaitytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4821.Kamilė Šalnaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4822.Ema Smalstytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4823.Tėja Raulinaitytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4824.Rimgailė Švedaitė (Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
4825.Andrėja Varnaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4826.Ugnė Zaveckaitė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4827.Volmer Erik Nathaniel Thomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4828.Aronas Michailovas (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
4829.Viltė Damanauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4830.Lukas Marazas (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
4831.Augustinas Čebatariūnas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4832.Rustė Gelumbauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
4833.Auksė Valuckaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4834.Leonas Dailidėnas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4835.Tomas Biras (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4836.Benediktas Paluckas (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4837.Danila Beriozkin (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4838.Atėnė Mockutė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4839.Lukas Grigaitis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4840.Gustas Naujokas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4841.Augustė Veržbickaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4842.Gabrielė Pastažauskaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4843.Kristijonas Bialoglovis (Elektrėnų pradinė mokykla)
4844.Šarūnė Kažukauskaitė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4845.Ernestas Grigonis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4846.Ema Virbickaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4847.Gustas Golubkovas (Jonavos pradinė mokykla)
4848.Nojus Zubė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4849.Simankovas Artemij (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4850.Justas Kaminskas (Panevėžio r. Naujamiesčio mokykla)
4851.Markas Žemaitaitis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4852.Auguste Zaurakaite (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4853.Ignas Širvinskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4854.Saulė Baltramaitytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4855.Emilijus Bendoraitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4856.Deividas Vežbovičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4857.Teodoras Daukšys (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4858.Grantas Balsevičius (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4859.Patricija Stankutė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4860.Nojus Suško (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4861.Agota Mardosaitė (Birštono gimnazija)
4862.Gabija Tumėnaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
4863.Kajus Šilkaitis (Prienų "Žiburio" gimnazija)
4864.Anna Gubina (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4865.Saulė Kunigauskaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4866.Patryk Drozd (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4867.Viktorija Kireilytė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4868.Elija Petrikytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4869.Danielius Gailius (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4870.Nerilė Pečkytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4871.Justina Valatkaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4872.Justė Kėsylytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4873.Greta Krištopaitytė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
4874.Kotryna Pasiauraite (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4875.Ugnius Šližys (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
4876.Viktoria Zubareva (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4877.Agnė Ivaškevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4878.Arnas Našlėnas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4879.Beata Pavlovska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4880.Daniel Kozliajev (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4881.Lėja Stankevičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4882.Matas Mikšta (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4883.Domas Jonika (Kauno Milikonių progimnazija)
4884.Aleksandras Michailov (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4885.Justas Bijanskas (Pakruojo r. Linkuvos gimnazijos Pašvitinio pradinio ugdymo skyrius)
4886.Paulius Gruodis (Kalvarijos gimnazija)
4887.Austėja Bėliakaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4888.Perla Juršėnaitė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4889.Patricija Alijauskaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4890.Evita Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4891.MEDA MOLYTĖ (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4892.Austėja Savickaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4893.Adrijus Bumblys (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4894.Rokas Žiezdrys (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4895.Kamilė Timaitė (Tauragės profesinio rengimo centras)
4896.Rusnė Jasevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4897.Martyna Martinaitytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4898.Amelija Dovidovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4899.Simas Petrošius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4900.Modestas Benkus (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4901.Jokūbas Karalius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4902.Jonas Rastauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4903.Marija Kubilytė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4904.Pijus Kardelis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4905.Augustinas Bajoras (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4906.Emilija Gruodinskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4907.Austė Karnauskaitė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4908.Viltė Stankevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4909.Emilija Lebedeva (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4910.Saulė Karpovičė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4911.Armandas Žiginskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4912.ALIUKONYTĖ LUKA (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4913.Dominikas Senin (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4914.Guoda Jakaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4915.Aidas Bykovas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4916.Gabija Beinorytė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4917.Mija Kandratavičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4918.Kristupas Sliežauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4919.Aurimas Snabaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
4920.Tautvydas Žvinklys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4921.Faustas Mikulskis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4922.Danielė Maldeikytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4923.Kajus Sereika (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4924.Karolis Vilimaitis (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4925.Sidabra Gustas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
4926.Grėtė Bukėnaitė (Geros pradžios mokykla)
4927.Inesa Židonytė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4928.Meida Karaliūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
4929.Matas Zakarauskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4930.Austėja Dūdonytė (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
4931.Vytis Šyvokas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4932.Evelina Ketvirtytė (Klaipėdos licėjus)
4933.Viltė Kanapinskaitė (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4934.Lėja Prušinskaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4935.Gabija Ščerbavičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4936.Vakarė Švedaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4937.Lukas Toločka (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4938.Karolina Ulskytė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4939.Taira Gutauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4940.Austėja Lubytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4941.Goda Chlevinskaitė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4942.Mykolas Matulevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4943.Rugilė Mežonytė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4944.Vanesa Kviecinskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4945.Brigita Stulgaitė (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
4946.Valeriija Soldatova (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4947.Kristupas Drakšas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4948.Karolina Bundzevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4949.Miglė Viršilaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4950.Mikas Michailovas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4951.Neilas Mockevičius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4952.Jokūbas Gelžinis (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4953.Sajus Brukštus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4954.Adomas Šedovas (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
4955.Rimševičius Armandas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4956.Kačkan Eldar (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4957.Tadas Zopelis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4958.Emilis Radauskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
4959.Ema Židonytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4960.Dainius Varanauskas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4961.Ugnius Baltutis (Šilutės Pamario progimnazija)
4962.Daugėlaitė Barbora (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
4963.Meda Auglytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4964.Adriana Sereikaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4965.Matas Kasiulis (Alytaus Panemunės progimnazija)
4966.Gintautė Šimkutė (KTU Vaižganto progimnazija)
4967.Elijus Levanas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4968.Kajus Andruška (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4969.Elija Enciūtė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4970.Emilis Laučys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4971.Agnė Matonytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4972.Vitkovska Juliana (Trakų gimnazija)
4973.JUOZAS GRIŠKEVIČIUS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4974.Miglė Tvarkūnaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4975.ARTIOM (VGTU inžinerijos licėjus)
4976.Dovydas Gudžiūnas (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
4977.Lukas Pinevičius (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4978.Gabija Jakubauskaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4979.Liepa Lutinskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4980.Petras Armonas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4981.Domantas Vaitekūnas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4982.Samanta Pustelninkaitė (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
4983.Austėja Macionytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4984.Emilijus Siaurusaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4985.Viktorija Pūkytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4986.Ignas Čepulis (Geros pradžios mokykla)
4987.Lauryna Grybytė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4988.Rokas Mizerevičius (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4989.Benas Skiauteris (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4990.Darya Safronava (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4991.Nojus Astrauskas (Klaipėdos Litorinos mokykla)
4992.Amelija Sakalauskaitė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4993.Sandra Zapalskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4994.Austėja Dainauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4995.Lukas Balčiūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4996.Simas Norkus (Vilniaus Balsių progimnazija)
4997.Joris Visockas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4998.Akvilė Šilalnikaitė (UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
4999.Nikolas Zarankovich (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5000.MATAS RŪTĖ (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5001.NEDAS ČIUTYS (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5002.Saulė Gaigalaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5003.Austėja Sabonytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
5004.Artūras Cibulskas (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
5005.Motiejus Girčius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5006.Lėja Ciborius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5007.Laura Liekytė (Telšių "Germanto" progimnazija)
5008.Maja Kločko (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
5009.Markas Raguckas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
5010.Mykolas Bražionis (Riešės gimnazija)
5011.Kundreckas Aivaras (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
5012.Daniel Ščesnovič (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5013.Jacob Hassan Abou -Sahyoun (Marijampolės marijonų gimnazija)
5014.Luiza Kalvaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
5015.Jovaras Jakubavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5016.Vinslovaitė Augustė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
5017.Justinas Melys (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
5018.Edvinas Buda (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5019.Giedrius Balys (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5020.Adrijana Slušnytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5021.Ignas Beniulis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5022.Audrius Gružininkas (Šilutės pirmoji gimnazija)
5023.Adas Bartusevičius (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
5024.Simonas Uždavinys (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5025.Miglė Petrylaitė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
5026.Augustinas Lazauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5027.Anabelė Blaževičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5028.Amėja Čiuželytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5029.Mizgirytė Gintarė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
5030.Gabija Mazgelytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5031.Matas Kavaliauskas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5032.Beatričė Zakarevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
5033.Ema Liugaitė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Technologijų skyrius)
5034.Emilija Zubrutė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
5035.Mykolas Tirevičius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5036.Aurėja Stanislovaitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5037.Mantas Bauža (Šiaulių Jovaro progimnazija)
5038.Arijus Matkevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
5039.Oskaras Plančiūnas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5040.Deimantas Arlovskis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5041.Geistė Paškevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5042.Alisa Patašonok (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
5043.Lukas Kolosovas (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
5044.Vakarė Galvydytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5045.Gertrūda Beišytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5046.Oskar Voroniuk (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
5047.Deinas Dalangauskas (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5048.Arielė Petkevičiūtė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
5049.Krutolevič Adrian (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
5050.Smiltė Matusevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5051.Domas Astrauskas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Bubių skyrius)
5052.Mindaugas Liutkus (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5053.Elzė Ermalytė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5054.Linas Satkūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5055.Mantas Miliauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5056.RADVILĖ PLAIPAITĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
5057.Rokas Česūnas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
5058.Modestas Šandrocha (Vilniaus Salininkų gimnazija)
5059.Karolina Jaugaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
5060.Amelia Bačiūnaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5061.Oliver Nedveckis (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5062.Oleksandr Kost (Kauno Veršvų gimnazija)
5063.Augustinas Pupelis (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
5064.Smiltė Bertulytė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
5065.Istėjus Martinkus (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
5066.Adomas Mickevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5067.Austėja Kuraitytė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
5068.Deimantė Kezytė (Kauno "Nemuno" mokykla)
5069.Kamilė Minickaitė (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
5070.Viktorija Staškevič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
5071.Meda Leščinskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
5072.Enrika Riaukaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5073.Aretas Andrikaitis (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
5074.Artūras Kundelis (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5075.Danielius Murauskas (Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
5076.Domilė Benetytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5077.Luka Beinaraitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5078.Nojus Burba (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5079.Guoda Aleknavičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
5080.Domantas Bukelis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5081.Benas Pivoras (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
5082.Erikas Pajaujis (Kauno "Nemuno" mokykla)
5083.Vakarė Bagdonaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
5084.Vilimas Botyrius (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
5085.Ariana Grendaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5086.Tadas Kaškonas (Kauno Pilėnų progimnazija)
5087.Kamila Tuminska (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5088.Adomas Dragašius (Alytaus r. Simno gimnazija)
5089.Radvilas Savickas (Kauno Suzuki progimnazija)
5090.Jekaterina Čirvinskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
5091.Audra Kazakevičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
5092.Benas Jasinevičius (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
5093.Domas Barzinskis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5094.Dominykas Pavilonis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5095.Matas Noelis Balčytis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5096.Adamas Teišerskis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5097.Domantas Taučius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5098.Ula Čiučelytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5099.Ignas Kazakevičius. (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5100.Sofija Ponomariovaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
5101.Hubertas Makšeckas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
5102.Gintarė Čėsnaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
5103.Martynas Smalinskas (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
5104.Augustinas Miceika (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
5105.Darija Lebed (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5106.Amelija Gertman (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
5107.Gytis Molnikas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5108.Malek Anas Ahmad Hijazi (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
5109.Gabrielė Norkaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5110.Urbaitis Karolis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5111.Vakarė Rapkevičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5112.Rugilė Valašinaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5113.Gytis Brazauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5114.Liepa Žadeikaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
5115.Patricija Preibytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
5116.Skaistė Mackevičiūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
5117.Kornelija Tutinaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
5118.Tėja Petrauskaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5119.Matas Ražanauskas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
5120.Vakarė Želvytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5121.Santockis Ąžuolas (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
5122.Anastasiia Korostash (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
5123.Patricija Pocė (Riešės gimnazija)
5124.Majus Alaunis (Marijampolės marijonų gimnazija)
5125.Jonas Žiulkus (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5126.Ainis Grybkauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5127.Goda Stanišauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
5128.Gabrielė Stavarukaitė (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
5129.Deimantė Medvianovaitė (Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
5130.Dominykas Kiridenkovas (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
5131.Benas Morkūnas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5132.Deimantė Mitkevičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5133.Augustas Markovas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5134.Lukrecija Kalibartaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
5135.Kotryna Karaliūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5136.Atilė Blaževičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
5137.Rokas Jackevičius (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
5138.Maris Kovas Kuprys (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5139.Elijus Savickas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5140.Simas Janauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
5141.Ignas Kochanauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5142.Goda Sabaitytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
5143.Eligijus Stalyga (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5144.Domas Gražinskas (VšĮ „Herojus“)
5145.Ariana Hoppenaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
5146.Medeina Šileikiatė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5147.Majus Brasas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
5148.Elinga Bajorūnaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
5149.Teodora Misiūtė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
5150.Tėja Mikalopaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5151.Ugnė Raškauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5152.Daumantas Kundrotas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5153.Ieva Jociūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5154.Dominykas Grigutis (VGTU inžinerijos licėjus)
5155.Viltė Juodytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
5156.Sofija Sosunkevič (Kauno tarptautinė gimnazija)
5157.Samanta Kirilova (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
5158.Liepa Vaitkevičiūtė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5159.Elžbieta Čirvinskaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
5160.Lukas Jasudas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5161.Mykolas Raupėnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5162.Dovidas Mačiulis (Utenos Krašuonos progimnazija)
5163.Austėja Rimkūnaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5164.Demyras Bylinskis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5165.Adrijus Mirijauskas (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
5166.Lėja Kalasiūnaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5167.Martynas Tamulionis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5168.Kotryna Surdokaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5169.Ela Šereikaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5170.Augustė Vaičiulytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
5171.Valentas Vitkus (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
5172.Skaistė Leškytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
5173.Edgaras Nicys (Telšių "Germanto" progimnazija)
5174.Julius Unikauskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5175.Viktorija Petraitytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
5176.Bernardas Pauželis (Klaipėdos licėjus)
5177.Alvita Grybaitė (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
5178.Viltė Dauksevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5179.Rusnė Sirevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5180.Marijus Mažonas (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
5181.Endlin Marta (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5182.Viktorija Blėdaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5183.Kotryna Adomaitytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5184.Vytautė Malinauskaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
5185.Ernest Aganin (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5186.Kamilė Skučaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5187.Vilius Šimelevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
5188.Žiulkutė Nora (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5189.Adrijana (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
5190.Pijus Jankovskis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5191.Dovydas Zagurskis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
5192.Adomas Medzevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5193.Barbora Anskaitytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5194.Jolita Jurgėnaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5195.Jančiūtė Emilija Saulė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
5196.Ema Banevičiūtė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
5197.Natas Masiulis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5198.Vasarė Grakavinaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
5199.Augustė Sukackaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
5200.Jokūbas Jastrumskis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5201.Rojus Sadauskas (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5202.Austėja Simaitytė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5203.Augustė Beniulytė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
5204.Kamilė Daleckaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
5205.Kristupas Kačinskas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5206.Mėta Stasiulytė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
5207.Dominykas Rušinskas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
5208.Ūla Pilkavičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5209.Kristupas Atroška (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5210.Miškevičiūtė Ieva (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5211.Faustas Gedminas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5212.Vytautė Alksnytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5213.Ema Aleksaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
5214.Jokūbas Jonaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5215.Ugnius Karlonas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5216.AISTĖ URBONAITĖ (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
5217.Ema Baltūsytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5218.Kiril Safronov (Klaipėdos licėjus)
5219.Eligijus Klybas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
5220.IVAN (VGTU inžinerijos licėjus)
5221.Gustas Sabaliauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5222.Mėta Trimonytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5223.Motiejus Grybas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
5224.Livija Jagelavičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
5225.Dovas Bertašius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5226.Karolina Pažėraitė (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
5227.Ūla Jarulytė (Kauno Milikonių progimnazija)
5228.Samanta Dirdaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
5229.Kajus Orševski (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
5230.Andrius Umbrasas (KTU inžinerijos licėjus)
5231.Adam Szczyglovski (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5232.Lilly-Mae Elena Scannell (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
5233.Tadas Baušys (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
5234.Justė Pikaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5235.Neida Butėnaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
5236.Gabrielius Valantis (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5237.Eliza Gotovcikova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
5238.Skaistė Mišelinskaitė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
5239.Donatas Damidavičius (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
5240.Smiltė Šukytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5241.Evaldas Vaitkunskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
5242.Juozas Belickas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5243.Kamilija Neviadomskaja (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
5244.Martyna Kvietkauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5245.Joris Jasaitis (Gedimino miesto mokykla)
5246.Rokas Pranaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5247.Urtė Jotkevičiūtė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
5248.Greta Kazakevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5249.Ela Sėlintaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5250.Faustė Pankūnaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5251.Milita Arūnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
5252.Danielius Jankunec (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5253.Justina Vapsaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
5254.Lukas Ž. (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5255.Viltė Stankevičiūtė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
5256.Gustas Jazbutis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5257.Mingailė Urpšaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
5258.Osvaldas Daukšys (Kauno Palemono gimnazija)
5259.Matas Viščiūnas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
5260.Eidas Juknevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
5261.Ignas Skirbutas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5262.Vilius Linkevičius (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5263.Jogailė Jeremičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
5264.Ernestas Bendaravičius (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
5265.Inesa Jankelevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
5266.Viltė Zenevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5267.Rugilė Ilginytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5268.Aras Terechovas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
5269.Karilė Jaruševičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
5270.Elzė Klimauskaitė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
5271.Meidūnė Kasparavičiūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
5272.Mincevičiūtė Paulina (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5273.Ignas Savickas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5274.Benas Varkulevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5275.Ignas Radzišauskis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
5276.Elena Knyš (Kauno Palemono gimnazija)
5277.Urtė Brogaitė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
5278.Kiril Krylov (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5279.Smiltė Rinkevičiūtė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5280.Barbora Savickaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5281.Kasparas Naujokas (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
5282.Elija Jauniškytė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
5283.Jurgis Balčiūnas (Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
5284.Liepa Narbutavičiūtė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
5285.Austėja Čekavičiūtė (Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
5286.Kavaliauskas Marius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
5287.Evelina Prutkovska (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5288.Ugnė Krajevaitė (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
5289.Goda Ilevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5290.Liepa Germanavičiūtė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
5291.Gabrielė Bliuvaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5292.Natas Kučinskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5293.Beata Olenska (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5294.Taja Volodko (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5295.Darya Malets (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
5296.Ema Aleksandravičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
5297.Vytas Kasiliauskas (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
5298.Paulius Marcinkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5299.Austėja Bagdžiūtė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5300.Tauras Pinkevičius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5301.Aistė Janušauskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5302.Nojus Rudaitis (VšĮ „Herojus“)
5303.Inesa Mockutė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5304.Rėjus Styk (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
5305.Rolandas Rekštys (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5306.Paula Marija Kirkickaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
5307.Emilija Sasnauskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5308.Augustas Alekna (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
5309.Dinara Žemaitytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5310.Otilija Žukauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
5311.Elvina Plauškaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
5312.Einoras Stasėnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5313.Gabrielė Peleckytė (Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
5314.Auksė Radžiūnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
5315.Justė Kaunaitė (Plungės r. Liepijų mokykla)
5316.Eglė Skiecevičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5317.Elžieta Juodžiukynaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5318.Baltramiejus Šermukšnis-Alešius (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
5319.Majus Pilvelis (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
5320.Urtė Janulevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5321.GODA ANDZIULEVIČIŪTĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5322.Goda Petruškaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
5323.Benas Meškys (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5324.Luka Karaliūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5325.Emilis Lukaševič (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
5326.Arnold Žolnerovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5327.Mėta Margelytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5328.Darijus Baliukonis (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
5329.Dominykas Jurkštas (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5330.Erikas Paulauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5331.Daškevičs Tihons (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5332.Justina Paškevičiūtė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
5333.Samanta Umbrasaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
5334.Sakalauskas Rokas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5335.Kamilė Jagėlaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5336.Mėta Ašmonaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5337.Emilis Kubickas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5338.Jokūbas Gervė (Eitminiškių gimnazija)
5339.Majus Andrejevas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
5340.Edvinas Padvaiskas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
5341.Gabrielius Augys (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5342.Auksė Kondrotaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
5343.Viktorija Vasiliauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
5344.Miglė Jarmalaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
5345.Elena Maskoliūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5346.Samanta Jankauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5347.Aleksas Sakalauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
5348.Adrija Maselskytė (Eitminiškių gimnazija)
5349.Nojus Šnekutis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5350.Benas Končius (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5351.Amelija Kubiliūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5352.Ignė Česnelytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
5353.Rusnė Navickytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5354.Paulina Šlėgutė (UAB „Erudito licėjus“)
5355.Emilija Višinskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5356.Joris Norvalaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5357.Vytis Mickevičius (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5358.Gabrielė Stanynaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5359.Elena Bartkevičiūtė (Vilniaus Vydūno progimnazija)
5360.Arijus Ereminas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
5361.Dalius Kulikevičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
5362.Vakaris Subatis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5363.Leonavičiūtė Irūna (Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
5364.Dovydas Bartkus (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5365.Dainius Matikevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5366.Domantas Mieldažis (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
5367.Ignė Brazauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5368.Lineta Čiteikytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5369.Adrian Romanov (Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
5370.Artiom Rogalskij (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
5371.Tautvydas Dobrovolskis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5372.Renaldas Jakuška (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
5373.Vėjas Babarskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
5374.Jonas Šimulis (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
5375.Austėja Vieraitytė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
5376.Adamas Rimkus (Šilutės Pamario progimnazija)
5377.Dovydas Barzdaitis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5378.Evita Koženiauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5379.Viktorija Kiaunytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
5380.Saulė Butvinaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5381.Lukas Ivanauskas (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
5382.Joris Krukonis (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
5383.Liepa Pociūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5384.Miglė Prikazčikova (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
5385.Saulė Prūsaitytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5386.Gintarė Šeikytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
5387.Simonas Griešnovas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5388.Savkina Liepa (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
5389.Gabija Mirauskaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
5390.Paulius Lieponis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
5391.Amelija Ventytė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5392.Esma Apaydin (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5393.Tadas Vaitkus (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5394.Jonas Sakalauskas (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
5395.Arnas Kurkutis (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5396.Viltė Gražinskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
5397.Markas Gudanecas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5398.Emilis Zaveckas (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
5399.Matas Jokūbas Šarakauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5400.Mitrikaitė Rebeka (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
5401.Erikas Ryškus (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5402.Saulė Vizgirdaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5403.Arentas Vogulis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
5404.Gabrielė Grajauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5405.Rusnė Stankevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5406.Ema Banikonytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5407.Rugilė Adamavičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5408.Darja Volochovičiūtė (Vilniaus Salininkų gimnazija)
5409.Elena Baranauskaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
5410.Simas Vorobėjus (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
5411.Evelina Beliokaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5412.Ieva Petkevičiūtė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
5413.Emilija Norvaišaitė (Gargždų „Kranto“ progimnazija)
5414.Edvinas Žvirgždas (Joniškio r. pagrindinės mokyklos Kriukų skyrius)
5415.Ūla Lebednykaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5416.Ignas Bauža (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
5417.Aras Aukštikalnis (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5418.Matas Buividas (Kauno Milikonių progimnazija)
5419.PAVASARIS SKRIPKAUSKAS (Kauno Pilėnų progimnazija)
5420.Liepa Jasaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5421.Emilija Akelaitytė (Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
5422.Kristijonas Kmeliauskas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
5423.Austė Miliūnaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
5424.Dominykas Sederevičius (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
5425.Mila Bučaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5426.Paulina Butkutė (Šilutės r. Usėnų pagrindin