Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 planšetinių kompiuterių Prestigio Grace 8" laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID28094
Aprašymaswww.olympis.lt 5 planšetinių kompiuterių Prestigio Grace 8" laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2020-04-08 13:09:04
Pask. redagavimo data2020-04-08 13:57:09
Dalyvių skaičius9828
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2020-04-08 13:57:20

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Rimantė Šerlinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2.Žilvinas Grigonis (Chemija, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3.Alessandra Pascale (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4.Žygimantas Auga (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
5.Viltė Klemenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Goda Butnoriūtė (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
7.Marija Bumblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
8.Mindaugas Zaksas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
9.Kristupas Godliauskas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
10.Matas Macijauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
11.Herkus Lapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
12.Mantė Skėrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
13.Kamilė Jankauskaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
14.Toma Kaziloionytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
15.Nedas Grizickas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
16.Dovilė Liubertaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
17.Juna Ambrozaitė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
18.Markas Laucius (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
19.Liepa Pesenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
20.Vilius Kuncė (Informacinės technologijos, Utenos Vyturių progimnazija)
21.Dominykas Žvikevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
22.Agota Bubelytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
23.Paulius Devyžis (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
24.Dovydas Adomaitis (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
25.Elzė Povilaitytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
26.Elzė Butėnaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
27.Andrius Budevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
28.JUSTINA Petkevic (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
29.Matas Bagdanavicius (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
30.Saulė Jaudženytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
31.Pijus Šantaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
32.Ema Toliušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
33.Gabija Šleiniutė (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
34.Justas Jonauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
35.Gytis Jankauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
36.Tadas Baranauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
37.Aurita Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
38.Tautvydas Jonynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
39.Benas Kozlovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
40.Domas Lesickas (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
41.Airis Liutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
42.Andrėja Arzimanova (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
43.Rokas Antanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
44.Jogaudas Mardosas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
45.Gerardas Banionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
46.Orestas Nastulevičius (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
47.Tumas Žukauskas (Istorija, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
48.Mikas Sinkevičius (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
49.Ovidijus Lagunovas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
50.Mingailė Giedrė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
51.Rustė Kryžanauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
52.Austėja Karbauskytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
53.Zupkevičiūtė Agnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
54.Marius Makčinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
55.Vilius Šatūnas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
56.Julius Buivydas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
57.Oliver Trofimov (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
58.Gilmė Stankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
59.Meda Variakojytė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
60.Donatas Sirusas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos gimnazija)
61.Akvilė Paulavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
62.Rolandas Daukša (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
63.Eugenija Palekaitė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
64.Gytis Ališauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
65.Lajauskas Tijus (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
66.GABRIELĖ RIMKUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
67.Aironas Tamulionis (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
68.Gabrielius Eidintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
69.Gustė Valeišaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
70.Viktorija Oželytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
71.Elzė Lašukaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
72.Laimutis Čivilis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
73.Lukas Pupius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
74.Dominykas Žvikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
75.Andrii Huzieiev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
76.Eitvyde Grigonyte (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
77.Rimvydas Rumševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
78.Ąžuolas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
79.Gabrielis Pacyno (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
80.Daniel Vobolevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
81.Šarūnas Bagočius (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
82.Matas Adomaitis (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
83.Danielis Januškauskis (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
84.Adomas Bakutis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
85.Ernest Makutunovič (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
86.Aistė Sinkevičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
87.Norberta Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
88.Domas Madzeliauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
89.Saulė Kalvelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
90.Emilija Večkytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
91.Augustinas Maciulevičius (Informacinės technologijos, Molėtų progimnazija)
92.Jogaila Valiūnas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
93.Dominykas Matijošius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
94.Martynas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
95.Damian Verkovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
96.Goda Pernaravičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
97.Dovilė Ranonytė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
98.Gabija Telšinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
99.dominykaskaminskas (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
100.Ugnė Kojutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
101.Simonas Balkūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
102.Rapolas Eismontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
103.Linas Grubinskas (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
104.Gabrielė Jocevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
105.Dominykas Jarašūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
106.Ignas Savickas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
107.Matas Kubilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
108.Austėja Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
109.Deira Ardzevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
110.Edvin Kurec (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
111.Aurelijus Draugelis (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
112.Gabrielius Bončkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
113.Daugirdas Gabriūnas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
114.Laurynas Beleckas (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
115.Raidas Šideikis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
116.Mykolas Petrauskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
117.Gabriela Bukhtina (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
118.Austėja Plentaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
119.Džiugas Mažonas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
120.Eliza Artemjeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
121.Edgaras Labanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
122.Matas Chščenavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
123.Paulina Pociūnaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
124.Urtė Vaitkevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
125.Modestas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
126.Simona Petrylaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
127.Vygantas Petronavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
128.Barbora Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
129.Pijus Mačijauskas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
130.Augustinas Staniulis (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
131.Almantė Vencevičiūtė (Geografija, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
132.Amina Simkaite (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
133.Motuzaitė Magdalena (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
134.Dovis Dragūnaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
135.Elžbieta Senkanec (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
136.Rokas Montvila (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
137.Žygimantas Rutkauskas (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
138.Tadas Galatiltis (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
139.Ela Linkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
140.Dovydas Montrimas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
141.Renatas Sidaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
142.Evija Rainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
143.Kamilė Balkytė (Istorija, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
144.Danielius Mickus (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
145.Robertas Urniežius (Matematika, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
146.Orestas Alikonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
147.Gintė Gaigalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
148.Povilas Damanskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
149.Emilijus Krivinskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
150.Šarūnas Bakas (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
151.Saulė Rimkutė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
152.Tomas Urbonas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
153.Janeliauskas Nikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
154.Eigirdas Alšauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
155.Edmundas Burdulis (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
156.Eimantas Žutautas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
157.Tomas Vilkaitis (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
158.Dereška Domas (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
159.Egidijus Naruševičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
160.Mantas Novikovas (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
161.Vėjas Potaliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
162.ARMANDAS Koltiševas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
163.Ugnė Balčiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
164.Gabrielius Adamavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
165.Benas Matutis (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
166.Gustė Čingaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
167.Lukas Mendžickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
168.Mantas Andrijauskas (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
169.Ugnė Eidetytė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
170.Laura Šimkutė (Anglų kalba, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
171.Vengris Joris Augustinas (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
172.Dovydas Venckus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
173.Gabija Sarapinaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
174.Emilija Pranskaitytė (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
175.Mantas Urba (Matematika, Erudito licėjus)
176.amelija daunyte (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
177.Povilas Dumalakas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
178.Jakub Kostiukewicz (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
179.Emilija Kesiūnaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
180.Silvija Karūnaitė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
181.Domantas Pitkevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
182.Saulius Razgus (Informacinės technologijos, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
183.Paulina Kuraitė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
184.Gabrielė Kareivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
185.Augustas Paulauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
186.Benas Plastininas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
187.Agnė Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Minties" gimnazija)
188.Ada Židulytė (Informacinės technologijos, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
189.Orestas Jankaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
190.Ugnė Samušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
191.Arvydas Giknius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
192.Herbertas Gudauskas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
193.Emilija Sadovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
194.Elijus Pranckevičius (Informacinės technologijos, Telšių "Kranto" progimnazija)
195.Goda Morkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
196.Ainius Adomavičius (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
197.Bite Kildaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
198.Prokopec Rubenas (Geografija, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
199.vilius pocius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
200.Gustas Urmilevičius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
201.Saulė Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
202.Gabija Civilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
203.Daniel Hory (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
204.Binkevičiūtė Emilė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
205.Naglis Bukantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
206.Gabrielė Volfaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
207.Meda Sokolova (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
208.Anastasija Nugmanova (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
209.Kipras Skamaročius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
210.Juras Ilginis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
211.Gytis Galbuogis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
212.Benediktas Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
213.Matas Fedaravičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
214.Oskar Griškevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
215.Liudas Gumuliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
216.Joris Zaikauskas (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
217.Domas Liutvinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
218.Donatas Lukaševičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
219.Andrius Valiukėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
220.Žilvinas Jasūdis (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
221.Vygantas Šumlinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
222.Tadas Murauskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
223.Pijus Prakapavičius (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
224.Lukas Maraulis (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
225.Augustas Jancevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
226.Rugilė Bagdžiūtė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
227.Karolis Pocius (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
228.Emilija Šuminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
229.Artas Henrikas Kiguolis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
230.Motiejus Bačkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
231.Urtė Skvarnavičiūtė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
232.Ieva Jurgilaitė (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
233.Nojus Janušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
234.Žygimantas Augustas Trota (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
235.Nojus Petrušis (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
236.Kamilė Sakalauskaitė (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
237.Tomas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
238.Arminas Baranauskas (Fizika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
239.Marija Talubinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
240.Gustė Gedvilaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
241.IGOR KRIVOŠEJEV (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
242.Edvinas Mažulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
243.Luknė Garmutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
244.Ieva Fedijūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
245.Gustas Mikulskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
246.Faustina Marija Jarutytė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
247.Martin Gudmundsen (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
248.Dominykas Čiurlionis (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
249.Viktorija Alina Račiūnaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
250.Viltė Vaišnoraitė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
251.Emilja zalyte (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
252.Eimantas Žutautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
253.Martynas Baltrušaitis (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
254.Ula Kulakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
255.Orestinas Šedys (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
256.Bargaila Dominykas (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
257.Gustė Gedvilaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
258.Adomas Bielskis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
259.Aurimas Klimas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
260.Viltė Goberytė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
261.Edgaras Jurkšaitis (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
262.ARMANDAS Koltiševas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
263.Emilis Slušnys (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
264.Liudvikas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
265.Benas Kandrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
266.Gabrielė Šėperytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
267.Adomas Starkus (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
268.Aušrinė Kybartaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
269.Joris Galvonas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
270.Viltė Šerstabojevaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
271.Rusnė Raišelytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
272.RUSNĖ DEDUCHOVAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
273.Viktorija Maziukaitė (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
274.Luknė Trifeldaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
275.Laura Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
276.Ugnė Krikščiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
277.Eimantas Vaitkus (Matematika, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
278.Barvidas Lukas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
279.Šarūnas Bagočius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
280.Gediminas Bruneris (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
281.Urtė Daučionaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
282.Domas Pleikys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
283.Matas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
284.Gabija Malakauskaite (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
285.Ignas Lipas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
286.Maciukas Mikaja Ilze (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
287.Akvilė Vaitkutė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
288.Skaistė Klizaitė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
289.Paula Kiseliovaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
290.Evelina Lygutaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
291.Meda Navikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
292.Emilija Žutautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
293.Aronas Bišlys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
294.Tomas Paulius Grigorjevas (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
295.Kamilė Remeikaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
296.Adrian Misevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
297.Juventa Narbutaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
298.Liudvikas Borisevičius (Matematika, Erudito licėjus)
299.Austėja Ceslevičiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
300.Ema Neklejonovaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
301.Nojus Meilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
302.Martynas Lanka (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
303.Dominykas Varno (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
304.Arnas Kleiva (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
305.Dovydas Lemežis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
306.Brekke Aleksandra (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
307.Matas Juknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
308.Paulius Marčiulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
309.Gvidas Grubliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
310.Donatas Levas (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
311.Luknė Trifeldaitė (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
312.Domantas Švažas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
313.Nida Kisieliūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
314.Vakaris Beržonskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
315.Laurynas Bendžiūnas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
316.Laurynas Konradas Baliulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
317.Jokūbas Juška (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
318.Ignas Dorelaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
319.Deimantė Acutė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
320.Ignas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
321.Aistė Pranckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
322.Laura Stirbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
323.Guostė Buinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
324.Arnas Motiejaitis (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
325.Luknė Gužauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
326.Dmitrij Kiškauskas (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
327.Paulius Čėsna (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
328.Rugilė Mocevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
329.Justas Pleikys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
330.Jonas Dovidonis (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
331.Egle Greivyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
332.Gerda Biknevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
333.Taironas Trapikas (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
334.Simonas Ščiuka (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
335.Kristupas Janušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
336.Laurynas Beleckas (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
337.Julijus Butkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
338.Meda Sinicaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
339.Ąžuolas Sedalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Litorinos mokykla)
340.Jonas Pocius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
341.Kipras Petkevičius (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
342.Eldar Zapolski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
343.Ugnė Kvasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
344.Miglė Porvaneckytė (Geografija, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
345.Gabrielė Šeikutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
346.Joris Kunigėnas (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
347.Sonata Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
348.Dominykas Slavickas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
349.Mantvilė Rubavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
350.Gustė Starodimovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
351.Emilija Jutkevičiūtė (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
352.Augustina Janušauskaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
353.Kristupas Vaišnoras (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
354.Rugilė Čyvaitė (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
355.Radvilė Rukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
356.Saulė Grinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
357.Domantas Pitkevicius (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
358.Kornelija Venslauskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
359.Kamilė Michalovskytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
360.Ainė Petrauskaitė (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
361.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
362.Šimkutė Almantė (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
363.Natas Mikšta (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
364.Patricija Zieniūtė Silva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
365.Kajus Korsakas (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
366.Aleksandra Mikelaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
367.Lukas Pupius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
368.Ieva Kazlauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
369.Domas Sarapinas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
370.VILTĖ RAPALYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
371.Jovita Varaniūtė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
372.Pijus Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
373.Lukrecijus Griškoitis (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
374.Goda Nuraševa (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
375.Austeja Vaizgelaite (Informacinės technologijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
376.Arsenij Arlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
377.Rokas Kulikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
378.Kotryna Grėbliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
379.Agnius Savickas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
380.Ugnius Lomanas (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
381.Laimonas Ališauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
382.Matas Rimgaila (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
383.Gabrielė Milašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
384.Gabija Breiterytė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
385.Furkan Sezer (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
386.Greta Venckevičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
387.Dominykas Milašius (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
388.Radvilė Čeponaitė (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
389.Angela Skaizgiryte (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
390.Ignas Bražėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
391.Žilvinas Grigonis (Fizika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
392.Tautvydas Šimatonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
393.Simas Urbonas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
394.Kristupas Jakubovskis (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
395.Deimantė Šedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
396.Rokas Rimkus (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
397.Gabriel Petrulevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
398.Emilis Varatinskas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
399.Emilis Bičiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
400.Augustas Povilauskas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
401.Ugnė Jonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
402.Sami Rastmo (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
403.Laura Bytautaitė (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
404.Lukošaitis Armandas (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
405.Marius Šikšnys (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
406.Jonas Prusakovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
407.Dovydas Mikalauskas (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
408.Paulina Kašinskaitė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
409.Arminas Čepulis (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
410.Enrika Zubrickaitė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
411.Roneta Jakštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
412.Airinga Liutkauskaitė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
413.Smiltė Gaurelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
414.Meida Gudkovaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
415.Rusnė Dovydaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
416.Gabija Šerpenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
417.Viktoras Lukšta (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
418.Milana Gudukaitė (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
419.Laura Vaičiulėnaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
420.Vytenis Anilionis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
421.Atėnė Dereškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
422.Augustas Šnipkus (Informacinės technologijos, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
423.TOMAS MICKEVIČ (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
424.Augustas Vireliūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
425.Vakarė Slušnytė (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
426.Augustas Jonas Novickis (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
427.Kamilė Prielaidaitė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
428.Gabija Dzetlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
429.Lukas Taraškevičius (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
430.Mingailė Križanauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
431.Dereška Domas (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
432.Titas Paulauskas (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
433.Uokaitė Margarita (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
434.Rutkovski Lukaš (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
435.Matas Kiseliauskas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
436.Paulius Staškūnas (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
437.Ąžuolas Kairionis (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
438.Tomas Rugienius (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
439.LUKAS BARANOVSKIS (Matematika, Vilniaus Ozo gimnazija)
440.Aistis Veščiūnas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
441.Augustas Kavaliauskas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
442.Vytaute Kukuriūte (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
443.Valdonė Karbauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
444.Faustas Viškelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
445.Greta Varankovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
446.Beatričė Šiaulytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
447.Toma Jerofejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
448.Laura Vaičiulėnaitė (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
449.Ūla Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
450.Osvaldas Mikalauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
451.Augustas Gervė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
452.Bogdanovičius Lukas (Informacinės technologijos, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
453.Ignas Valkavičius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
454.Elinga Gelumbauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
455.Šipšinskas Paulius (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
456.Lukas Sadauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
457.Vanesa Astrauskaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
458.Dovydas Kiudulas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
459.Viktorija Ladygaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
460.Domas Šmiganovskis (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
461.Gytis Nenartėnas (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
462.Ineida Lilytė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
463.Ugnė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
464.Elvinas Mickūnas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
465.Arnas Sauleika (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
466.Osvaldas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
467.Kajus Kižauskas (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
468.Birutė Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
469.Laura Bytautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
470.Oskaras Koržinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
471.JUSTAS PEREDNIS (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
472.Gabrielė Savulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
473.Julija Mikulėnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
474.Gabrielė Dranseikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
475.Kasparas Dabrišius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
476.Rugilė Vaičiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
477.Haroldas Čemerka (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
478.Mantas Ruškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
479.Rusnė Bražionytė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
480.Enrika Zubrickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
481.Viliam Sinkevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
482.saulius Racevicius Tauras Mačiūnas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
483.Domantas Tamulis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
484.Martynas Petrėtis (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
485.Ignas Rovas (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
486.Sandra Šilobritaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
487.Emilija Eselinaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
488.Ieva Stankūnavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
489.Miglė Kudvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
490.Rugilė Beresnevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
491.Žygimantas Ivanavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
492.Luknė Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
493.Modestas Žeimo (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
494.Meda Pociūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
495.Edgar Borkovskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
496.Goda Valentinavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
497.Dovydas Božys (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
498.God Makaveckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
499.Bela Korolkova (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
500.Urtė Čerkauskaitė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
501.Rokas Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
502.Klaidas Razinskas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
503.Emilia Bortkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
504.DOMAS KONČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
505.Meida Vaicikauskaite (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
506.Matas Nojus Zaleckis (Lietuvių kalba ir literatūra, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
507.Ronaldas Ukrinas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
508.Vytautas Budrikis (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
509.Jūratė Marcinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
510.Marija Petkauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
511.Joris Mačiulis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
512.Karolis Butkus (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
513.Ditė Kontrimaitė (Matematika, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
514.Ignė Vėbraitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
515.Greta Sarpaliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
516.Rokas Andriuška (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
517.Kotryna Grėbliūnaitė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
518.Tomas Jokubaitis (Fizika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
519.Emilė Navickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
520.Domas Paklonskas (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
521.Grėtė Znaidauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
522.Augustas Leikus (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
523.Emilė Aukštuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
524.Liepa Ravinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
525.Aironas Baltrėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
526.Vincentas Mikalauskas (Matematika, Šiaulių r. Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
527.Dominykas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
528.Kristijonas Karačionka (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
529.Airingas Kuršys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
530.Giedrius Juozauskas (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
531.Aistis Aukštikalnis (Informacinės technologijos, Biržų "Saulės" gimnazija)
532.Kipras Šiškauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
533.Patricija Raščiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
534.Rimvydas Masas (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
535.Melita Matkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
536.Paulina Ašmenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
537.Artūras Baravykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
538.Gustas Stasiulevičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
539.Lukas Šarkūnas (Matematika, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
540.Augustas Domža (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
541.Ignas Paškevičius (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
542.Kasparas Ciesiūnas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
543.Dovydas Maceikis (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
544.Kotryna Subočiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
545.Kajus Stupuras (Informacinės technologijos, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
546.Enrika Zubrickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
547.Ainis Gedgaudas (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
548.Mantas Pileckas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
549.Benas Makaras (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
550.Simona Valaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
551.Lukrecija Kemzūraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
552.Augustė Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
553.Nedas Dyglys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
554.Saule Žemyna Kregždytė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
555.Arnas Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
556.Laura Juodžionytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
557.Fausta Griciūtė (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
558.Izabela Kalinauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
559.Ainoras Laučys (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
560.Gabrielė Lapėnaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
561.Ignas Bilevičius (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
562.Ąžuolas Žemlauskas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
563.Camilla Caccianotti (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
564.Dominykas Melničuk (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
565.Agnė Ulinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
566.Adrija Vaitkevičūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
567.Domantas Jokimčius (Informacinės technologijos, Mažeikių Gabijos gimnazija)
568.Goluenko Skaiva (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
569.Erikas Mantvydas (Matematika, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
570.Ąžuolas Kairionis (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
571.Nigrita Žvikevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
572.Adomas Bartuškeviičus (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
573.Rokas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
574.Benas Kasperaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
575.Vakaris Vaickūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
576.Martynas Petrėtis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
577.Lukas Matijošius (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
578.Titas Dudzinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
579.Armandas Jegelavičius (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
580.Rugilė Razumaitė (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
581.Rytis Rudinskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
582.Daniil Frolov (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
583.Gantas Urbonas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
584.Gustė Gedvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
585.Kristupas Balandis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
586.Žygimantas Kergė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
587.Paulius Želvys (Istorija, Pasvalio Svalios progimnazija)
588.MANTAS STRAVINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
589.Timur Bojarinas (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
590.Jonas Gineitis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
591.Lukrecijus Griškoitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
592.Patricija Kačinskaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
593.Dovydas Maceikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
594.Urtė Liudvinovičiūtė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
595.Valančauskaitė Emilija (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
596.Šarūnas Medvianovas (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
597.Leonardas Voitechovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
598.Raminta Rumianceva (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
599.Erlandas Dilinskas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
600.Gabija Matiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
601.Ąžuolas Kairionis (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
602.Eva Vaiva Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
603.Julius Šerpetauskis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
604.Ieva Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
605.Brigita Ragaišytė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
606.Simas Dainys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
607.Kristupas Smalakis (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
608.Elzė Cilciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
609.Elija Milkintytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
610.Rokas Kuliešius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
611.Grytė Stoškutė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
612.Liudvikas Toleikis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
613.Ugnius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
614.Adomas Vyskupaitis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
615.Rytis Šuminas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
616.Emilija Natalija Jeršova (Anglų kalba, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
617.Rokas Navašinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
618.Dovydas eglinskis (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
619.Tumas Grigalius (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
620.Saulė Grinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
621.Rusnė Klimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
622.Mantvydas Repšys (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
623.Hubertas Rudzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
624.Ieva Jurevičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
625.Goda Čekanauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
626.Erik Kolesnik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
627.Benediktas Rinkevičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
628.Vytautas Petrauskas (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
629.Vitalijus Rolikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
630.Timas Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
631.Justina Kudirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
632.Asta Marcinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
633.Tadas Murauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
634.Mažvydas Valaitis (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
635.Džiugas Rudys (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
636.Gotautas Jasinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
637.Edvardas Vitkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno specialioji mokykla)
638.Austėja Bučelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
639.Povilas Paulikas (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
640.Vėjas Kirna (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
641.Nojus Klimauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
642.Justas Šimatonis (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
643.Nojus Mickevičius (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
644.Smiltė Drūtytė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
645.Nojus Udras (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
646.Martyna Matiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
647.Ilja Botkin (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
648.RASA RIBAČIAUSKAITĖ (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
649.Emilija Kesiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
650.Julita Grubliauskaite (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
651.Ugnė Liesytė (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
652.Kamilė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
653.Laurynas Pauliukevičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
654.Gustė Majauskaitė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
655.Liepa Mažeikaitė (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
656.Semenaitė Kornelija (Informacinės technologijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
657.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
658.Dominykas Orlovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
659.Erika Masel (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
660.Salomėja Kalinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
661.AUDRIUS POCIUS (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
662.Viltė Budraitytė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
663.Vėjas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
664.Anastasija Kociuba (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
665.Kipras Petkevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
666.Matas Ižganaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
667.Danielius Mažūna (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
668.Jogaila Valiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
669.Rutkauskas Rokas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
670.Vytautas Mizgaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
671.Viltė Silivončikė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
672.Viltautas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
673.Ždanas Nikitinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
674.Džiugas Butkus (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
675.Goda Samuilaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
676.Eivilė Spundzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
677.Rokas Červinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
678.Gustavas Gvazdaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
679.Anastasija Dukalskaja (Anglų kalba, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
680.Tonis Cirtautas (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
681.Tėja Taujenytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
682.Gabrielius Adamavičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
683.Domas Babravičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
684.Saulė Grikinytė (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
685.Gabija Danulevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
686.Titas Brazauskas (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
687.Aironas Kurpickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
688.Mingailė Krušinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
689.Povilas Vilkas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
690.Emilija Natalija Jeršova (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
691.Dovilė Liubertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
692.Martinas Naujalis (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
693.Ugnė Kojutytė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
694.Edvinas Pancechovskis (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
695.Jogailė T. (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
696.Paulina Pociūnaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
697.Jonas Žiogas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
698.Austėja Laurynaitė (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
699.Mantas Būdvytis (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
700.Raimonda Zaksaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
701.Marius Makčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
702.Gabija Urbonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
703.Rugilė Ilginytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
704.Silvija Žebialovič (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
705.Kamilė Mačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
706.Hubertas Raudonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
707.Martynas Bigelis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
708.Goja Pakulaitė (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
709.Laucius Benediktas (Fizika, Vilniaus Žemynos gimnazija)
710.Ainis Krušna (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
711.Robertas Deimantas (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
712.Oskaras Venclovas (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
713.Miglė Jasulaitytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
714.Nikol Lebedeva (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
715.Daina Vuičekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
716.Dovaldas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
717.Deividas Šverys (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
718.Dominik Jaroslavski (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
719.Ąžuolas Šiurkus (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
720.Justas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
721.Austėja Pečiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
722.Austėja Dailydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
723.Deividas Samušis (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
724.Akvilė Jakaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
725.Orinta Pauliukonytė (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
726.Ąžuolas Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
727.Emilija Šukytė (Informacinės technologijos, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
728.Gustas Graželis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
729.Grinkevičiūtė Lėja (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
730.Norbetr Karnecki (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
731.Ainius Prušinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
732.Austėja Karbauskytė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
733.LUKNĖ BUDREIKAITĖ (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
734.Džordana Amulytė (Matematika, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
735.Jokūbas Bartošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
736.Adamas Mišeikis (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
737.Eva Maižrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
738.Austina Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
739.Justina Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla, Plikiškių skyrius)
740.Mykolas Kimbaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
741.Rūta Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
742.Ignas Bilevičius (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
743.Gustas Amankavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
744.Aliona Petrultvič (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
745.Modestas Juškevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
746.Nojus Lukoševičius (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
747.Justinas Kaminskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
748.Vakaris Auga (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
749.Luknė Laurynaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
750.Ąžuolas Žemlauskas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
751.Motiejus Bankauskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
752.Milita Vileikytė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
753.Mantas Kailiūnas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
754.Gustas Abelkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
755.Adrija Rėbždaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
756.Juta Stankute (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
757.Dovydas Goštautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
758.Nedas Kavolius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
759.Jonas Gustaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
760.Matas Merkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
761.Greta Sarpaliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
762.Vėjas Kirna (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
763.Viltė Žliobaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
764.Daniel Vobolevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
765.Arminas Žvirgždas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
766.Simas Švagždys (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
767.Markas Kuprys (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
768.Donatas Lukaševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
769.Brigita Jončaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
770.Edvardas Navardauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
771.Miglė Salučkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
772.Silvija Trinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
773.ILIA TIKHONOV (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
774.Evelina Bogušaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
775.Nojus Arbačiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
776.Arsenij Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
777.Eigirdas Alšauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
778.Ema Martinkutė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
779.Orinta Bachvalova (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
780.Emilija Kesiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
781.Galvydis Benediktas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
782.Kipras Skamaročius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
783.Akvilė Sadauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
784.Timur Butt (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
785.David Gogol (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
786.Augustas Simonavičius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
787.Haroldas Bartusevičius (Informacinės technologijos, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
788.Ieva Giedraitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
789.Ruslanas Antropikas (Istorija, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
790.Valteris Veršinskas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
791.Dominykas Lukinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
792.Lukas Lukauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Bubių mokykla)
793.Karolis Rabecas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
794.Ugnė Kulipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
795.Ilana Pakhomova (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
796.Ineta Marmakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
797.Valerija Medvedeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
798.Jelena Dukalskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
799.Domantas Mankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
800.Markas Romančik (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
801.Markas Jarmalavičius (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
802.URTĖ REKEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
803.Martynas Endzinas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
804.Gabrielė Žavoronkova (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
805.Mantvydas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
806.Erikas Mantvydas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
807.Nedas Dunauskas (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
808.Rytis Dumbliauskas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
809.Dominykas Dobrovolskis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
810.Laurynas Dominykas Balkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
811.Morkus Mačiulis (Informacinės technologijos, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
812.Vitas Tumėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
813.Rugilė Mocevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
814.vilius pocius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
815.Goda Pileckytė (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
816.Benas Varvarinas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
817.Elijus Kučinskas (Chemija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
818.Mėja Šimaitytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
819.Lukas Bliadze (Istorija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
820.Ernestas Žukauskas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
821.Džiugas Papievis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
822.Rugilė Švedaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
823.Mindaugas Diksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
824.Aistė Grišenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
825.Ieva Arlavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
826.Ignas Maslianikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
827.Juste Mikelaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
828.Izabelė Butvidaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
829.Ainius Dirmontas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
830.Vakarė Serapinaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos gimnazija)
831.Mykolas Kaminskas (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
832.Domas Levickas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
833.Mėta Subačiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
834.Lukas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
835.Martynas Jurevičius (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
836.Gabrielius Balčius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
837.Kamilė Pečkytė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
838.Enrika Mineikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
839.Miglė Krompalcaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
840.Gediminas Gintalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
841.Gustas Džiovalas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
842.Almantas Drazdovas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
843.Mantas Budrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
844.Aurėja Petrauskaitė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
845.Vilius Belanoška (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
846.Simona Zdanavičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
847.Kamilė Grigonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
848.Deimantė Acutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
849.Kotryna Nikolė Umbrasaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
850.August Mincevič (Matematika, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
851.Rokas Ramoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
852.Viktorija Murakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
853.Matas Verbickas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
854.Stankevičiūtė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
855.Miglė Žvybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
856.Marius Kapačinskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
857.Domas Dragūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
858.Gabrielė Žutautaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
859.Žilvys Domantas (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
860.Indraja Balutė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
861.Dariuš Kisėl (Anglų kalba, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
862.Deividas Vaznonis (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
863.Urtė Černiauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
864.Eliza Artemjeva (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
865.Tomas Lavrentjevas (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
866.Kundrotas Markas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
867.Paulius Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
868.Emilis Velišauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
869.Markas Padegimas (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
870.Daugirdas Gabriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
871.Akvilė Paulavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
872.MATAS BARANAUSKAS (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
873.Rimantas Venckus (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
874.Izabelė Tamulytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
875.Vitalij Boiko (Informacinės technologijos, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
876.Goda Kasparevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
877.Monika Dobrodej (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
878.Viltė Palubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
879.Elzė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
880.Damiras Kochanovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
881.Dominykas Viskunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
882.Markas Dvornikovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
883.Andžela Iešmantaitė (Matematika, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
884.Luknė Garmutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
885.Aistis zimaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
886.Izabela Kalinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
887.Ugnė Siaurokaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
888.Eva Kukuraitytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
889.Valančauskaitė Emilija (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
890.Urtė Valancevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
891.Erika Stalgytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
892.Gabrielė Adomaitytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
893.Adomavičius Aurimas (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
894.GABIJA PENKAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
895.Germanas Meščeriakovas (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
896.Kotryna Lapeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
897.Brigita Simanavičiūtė (Informacinės technologijos, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
898.Kasparas Cijūnaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
899.Titas Ivanauskas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
900.Vansavičius Titas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
901.Eimantas Stankus (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
902.ANDRIUS LAUCIUS (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
903.Deimantas Lankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
904.Martyna Dirsė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
905.Emilis Spūdys (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
906.Jasudavičiūtė Darija (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
907.Aurelija kairytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
908.Gustė Jogminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
909.Evita Miliūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
910.Ema Girdenytė (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
911.Mindaugas Zaksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
912.Zoja Lobanova (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
913.Jokūbas Žadeika (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
914.Meda Valašinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
915.Ąžuolas Žemlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
916.Vilius Kukė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
917.Armandas Ripkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
918.Rokas Garbaravičius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
919.Izabelė Vaščenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
920.Gustė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
921.Osvaldas Pocius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
922.Arnas Kondrotas (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
923.Beata Rusakaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
924.Dovydas Kubilius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
925.Kajus Korsakas (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
926.Deimina Skėrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
927.Gustas Tomkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
928.Beatričė Trečiokaitė (Istorija, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
929.Robertas Sosna (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
930.Greta Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
931.Vaiva Beniušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
932.Faustas Pivoriūnas (Istorija, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
933.Airis Liutkauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
934.Nalivaiko Denis (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
935.Ignas Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
936.Izabelė Tamulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
937.Emilijus Vaičienis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
938.Nijus Noreika (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
939.Robertas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
940.Ineta Žymantaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
941.Armandas Jegelavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
942.Pijus Banys (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
943.Nikita Arlauskas (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
944.Emilija Vekrikaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
945.Adas Venclovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
946.Radu Vyrtosu (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
947.Simonas Ščiuka (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
948.Mantas Juknevičius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
949.Tautvydas Vaitasius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
950.Gabija Gūžytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
951.Kevin Godlevskij (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
952.Ridas Kryžanauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
953.Benas Cibulskis (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
954.Elzė Znaidauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
955.Deimantas Jurginauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
956.Aistė Vaiginytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
957.Magdalena Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
958.Deividas Dagys (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
959.Simas Dumblys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
960.Vilija Vėtaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
961.Mykolas Mozūras (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
962.Margarita Matvejenko (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
963.Benediktas Paluckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
964.Ignas Tranas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
965.Austėja Šarapajevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
966.Armandas Ripkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
967.Radu Vyrtosu (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
968.Kamilė Meškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
969.Džiugas Ambrazevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
970.Kralas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
971.Margarita Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
972.Kornelija Stankevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
973.Žygimantas Vozgirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
974.Elijas Ibneris (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
975.Goda Andrulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
976.Samanta Meiliūnaite (Informacinės technologijos, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
977.Rapolas Sankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
978.Gustas Marcinkevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
979.Gintaras Petrauskas (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
980.Arnas Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
981.Robertas Drevinskas (Matematika, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
982.Lėja Pečkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
983.Liepa Liobikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
984.Tonis Cirtautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
985.Rokas Rimgaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
986.Kristina Mockutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
987.Astrid Agnietė Frozė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
988.DOVYDAS SOSNOVSKIS (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
989.Paula Petrauskaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
990.Adomas Bartuškeviičus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
991.Oskaras Lukašanec (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
992.Justas Beržanskis (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
993.Miglė Kirnaitė (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
994.Ridas Kryžanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
995.Rūtenis Jučas (Matematika, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
996.Ugnė Filipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
997.Gabija Kūlokaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
998.Ugnė Liesytė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
999.Vakarė Kaminskytė (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1000.Emilija Jutkevičiūtė (Informacinės technologijos, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1001.Jonas Žiogas (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1002.Ieva Tamulevičiūtė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1003.Lukas Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1004.Martynas Skulčius (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1005.Mykolas Daunys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1006.Martynas Kazlas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1007.Rapolas Dudėnas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1008.Domas Stagniūnas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
1009.Goda Klimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1010.Enrika Zubrickaitė (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1011.Dominykas Morkūnas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1012.Švarcas (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1013.Simonas Kudirka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1014.Augustė Zablackaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1015.Urtė Liudvinovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1016.Džiugas Šiautkulis (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
1017.Einius Anilionis (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1018.Gvidas Radžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1019.Lukas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1020.Nedas Valiukas (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1021.Vilius Rimkus (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1022.Vilius Šiuša (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1023.Denis Ševaškevič (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1024.Nojus Muraškovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1025.Ieva Čiornaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1026.Gvidas Sajatauskas (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1027.Rokas Kavaliūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1028.Kajus Urbanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1029.Jonikas Marius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1030.Neda Riševičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1031.Robertas Kontrimas (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1032.Martynas Kazlas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1033.Medeckytė Rugilė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1034.Nojus Matkevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1035.Ignė Vėbraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1036.Adomas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1037.Akvilė Mačiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1038.Dominik Stefanovič (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
1039.Ema Kaubrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1040.Vytė Vilčinskaitė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1041.Jokūbas Lašinskas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1042.Lukas Šatas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1043.Arnas Žilionis (Anglų kalba, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1044.Daniel Pavlovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1045.Tėja Kučinskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1046.Miglė Pazniokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1047.Lukas Sidabras (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1048.Ema Šniaukaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1049.Kamilė Kazinevičiūtė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1050.Paulius Zakarevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1051.Amanda Bernotaite (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1052.Daunytė Austėja (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1053.Ieva Jucytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1054.Dominykas Krasenkovas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1055.Motiejus Kaunas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
1056.Jorūnė Katauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1057.Hubertas Augustas Kriptavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1058.Inesa Danupaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
1059.Laurynas Beleckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1060.Smiltė Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1061.Edgaras Žioba (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1062.vidmantas suchankovas (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1063.Ernest Aganin (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1064.Edvardas Krasuckis (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1065.Irmantas Kačinskis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1066.Dominyka Pangonytė (Informacinės technologijos, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1067.Estela (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1068.Tajus Leščinskas (Informacinės technologijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1069.Gintė Robovičiūtė (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1070.Kostas Sonda (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1071.Augustinas Jucys (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1072.Darija Juočytė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1073.Vilius Brazauskis (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1074.Smiltė Žvybaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1075.Paulius Lukas (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1076.Aronas Bišlys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1077.Ugnė Petrikonytė (Istorija, Pasvalio Svalios progimnazija)
1078.Gustė Gedvilaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1079.Džiugas Čaplikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1080.Simas Čaponka (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1081.Aleksej Kolinko (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1082.Benas Paškauskas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1083.Kamilė Grigonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1084.Urtė Valentavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1085.Aistis Raišelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1086.Gratas Gudeliauskas (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
1087.Sonata Novogrodskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1088.Oskaras Karoblis (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1089.Ieva Liberytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1090.Dovydas Lugovik (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1091.Aras Jermolavičius (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1092.Saulė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1093.Goda Bučionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1094.Mažvydas Valaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1095.Kamilė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1096.Ąžuolas Sinkevičius (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1097.gitana šimkovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1098.Gabrielė Jocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1099.Motiejus Bankauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1100.Daniel Pavlovič (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1101.Eliza Artemjeva (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1102.Mantas Ruškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1103.Algirdas Mačenskis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1104.Mija Nikitina (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1105.Monika Ciscar Adomavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1106.Herkus Jankauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1107.Andrii Huzieiev (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1108.Sujetovas Ignas (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1109.3. Daukšys Mindaugas (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
1110.Kajus Škimelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1111.Faustas Pivoriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1112.Gaja Dorota Venskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1113.Lėja Geležiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1114.Martynas Stasiukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1115.Kazakevičiūtė Liepa (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1116.Ieva Daukšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1117.Emilija Jutkevičiūtė (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1118.Armandas Mickus (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1119.Gustė Strelčiūnaitė (Istorija, Pasvalio Svalios progimnazija)
1120.Anetė Antanaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1121.Gabrielius Dulevičius (Informacinės technologijos, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1122.Šimkus Lukas (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1123.Kajus Jakševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1124.Marius Makčinskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1125.Ugnė Šutkutė (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1126.Anastasija Kravčionok (Istorija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1127.Nerilė Norvilaitė (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1128.Armandas Barysas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1129.Agnė Ramanauskaitė (Matematika, Vilniaus "Minties" gimnazija)
1130.Valdas Vaišvyla (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1131.Karolis Šileikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1132.Emilija Kurtinaitytė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1133.Tomas Jokubaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1134.Mantvydas Repšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1135.Jonė Bataitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1136.Elada Boroch (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1137.Hubertas Akelaitis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1138.Viltė Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1139.Deividas Breivė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1140.Skirmantas Abasovas (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1141.Agota Bubelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1142.Algirdas Aliukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1143.Ana Prapuolenytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1144.Nikolė Prasauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1145.Agnė Ulinauskaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
1146.Gabrielė Miškinytė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1147.Markas Nikolajev (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1148.Augustė Marcinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
1149.Benas Kutka (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1150.Barbora Mažeikaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1151.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1152.Gustas Dzidzevicius (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
1153.Žygimantas Žygelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1154.Evelina Jančauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1155.Deividas (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1156.Matas Straleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
1157.Uma Ušackaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1158.Simas Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1159.Ruslana Mitrofanova (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1160.Augustas Žaliauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1161.Miglė Ruzgytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1162.kostas šeškauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1163.Skaistė Kelmelytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1164.Agneta Sviackevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1165.Elzė Kvedaraitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1166.Patricija Matulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1167.Greta Varankovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1168.Emilis Stanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1169.Emilis Slušnys (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1170.Tomas Šėmis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1171.Paulius Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1172.Pijus Slavinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1173.Arminas Bliznikas (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1174.Joris Mažeika (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1175.Laurynas Paltarokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1176.Nojus Nagaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1177.Urtė Žalalytė (Anglų kalba, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1178.Mariuš Kerul (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1179.Ignas Kaušas (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1180.Paulius Šadžius (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1181.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1182.Mykolas Žaliumas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1183.Emilė Petrusevičiūtė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1184.Ieva Priščepenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1185.Airina Savicka (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1186.Rugilė Ulevičiūtė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1187.Mykolas Ramonas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1188.Augustas Šimkūnas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1189.Anastasija Dukalskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1190.Smiltė Valantiejūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1191.Aistė Semaškaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1192.Žaneta Šilova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1193.Severas Rozovas (Istorija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1194.Jonas Baltaragis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1195.Andrii Huzieiev (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1196.Emanuelis saukalas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1197.Austėja Agafonovatė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1198.Adriana Spiridovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
1199.Mantas Jazerskas (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1200.Daniel Hory (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1201.SKIRMANTĖ (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1202.Tadas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1203.Girdzijevski Evan (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1204.Markas Padegimas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
1205.Jorūnė Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1206.Ugnius Urbelis (Informacinės technologijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
1207.Arijus Budrevičius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1208.Ignas Navickas (Anglų kalba, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1209.Deividas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1210.Gabrielė Pautieniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1211.nojus ruckevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
1212.Jokūbas Štopinis (Informacinės technologijos, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1213.Armandas Jegelavičius (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1214.Amelija Každailytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1215.Austėja Agafonovatė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1216.Skaistė Skačkovaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1217.Aurita Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1218.Goda Andrulytė (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1219.Ugnė Dergūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1220.Kotryna Milinavičiūtė (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1221.Agnė Ulinauskaitė (Fizika, Birštono gimnazija)
1222.Benas Jurgutis (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1223.Gabrielė Jocevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1224.Kamilė Daugėlaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1225.Viktorija Morozova (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1226.Vaiva Dyglytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1227.Viltė Kareivaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1228.Andrėja Burmonaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1229.Stepanavičiūtė Gerda (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1230.Matas Klikna (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1231.Julijus Kaškonas (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1232.Nojus Udras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1233.Melita Deveikytė (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1234.Nojus Papšys (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1235.Dovydas Goštautas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1236.Dominykas Bružas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1237.Evita Aleksandravičiūtė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1238.Benas Plastininas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1239.Rokas Grinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1240.KRISTUPAS MATEVIČIUS (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1241.Tautvilė Zavadzkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1242.Tomas Tilinga (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1243.Ignas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1244.Smiltė Maslauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1245.Emilis Kulbinskas (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1246.Tėja Kiltinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1247.Gabrielius Drungilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1248.Jelizaveta (Liza) Andrejeva (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1249.Pijus Stravinskas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1250.Agnė Kateivaitė (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1251.Hubertas Rudzevičius (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1252.Vincas Mackevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1253.Aistė Žilinskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1254.Gabrielė Ramanauskaitė (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
1255.Auksė Kriskutė (Informacinės technologijos, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1256.Samanta Gruzdytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1257.Vytautas Dapolskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1258.Adonis Feng (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1259.Mykolas Pilius (Informacinės technologijos, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1260.Tadas Laucevičius (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1261.Kornelijus Sakovičius (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1262.Emilis Šnipkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1263.Rapolas Eismontas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1264.Simas Šiltutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1265.Joris Simokaitis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1266.Leu Barylovich (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1267.Austėja Gudavičiūtė (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1268.Ignas Kleinauskas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1269.Justas Valušis (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1270.Aurelija Damijenaityte (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1271.Jurgis Bogužas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1272.Mindaugas Diksas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1273.Agnė Gudauskaitė (Geografija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1274.Martynas Minkevičius (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1275.Augustas Budrikis (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1276.Aidenas Bisikirskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1277.Gustė Starodimovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1278.Mikas Šakauskas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1279.Jokūbas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1280.Donatas Serapinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1281.Benas Paškauskas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1282.Vilius Belanoška (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
1283.Ąžuolas Kvederauskas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1284.Tomas Girdžius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1285.Greta Vengraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1286.Rikardas Gasaitis (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1287.Gaudvinas Gipas (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1288.Aurimas Želvys (Geografija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1289.Eiridas Anušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1290.Arminas Baranauskas (Geografija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1291.Leticija Šimulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1292.Almantė Vencevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
1293.Kristina Adamovič (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
1294.Karolis Kunickis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1295.Adomas Vitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1296.Gabija Rasymaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1297.Kaminskas Benas (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1298.Ąžuolas Vaškelevičius (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1299.Mark Sokolov (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1300.Augustė Vaitiekutė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1301.Majus Tarasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1302.Guoda Ramanauskytė (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1303.Vaida Pučkutė (Informacinės technologijos, Šiaulių sporto gimnazija)
1304.Aleksas Milius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1305.Ieva Aleknavičiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1306.Irma Bliūdžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1307.Beatričė Michalkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1308.Smiltė Rudytė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
1309.Lukrecijus Griškoitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1310.KAROL GRIŠKEVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1311.vilte gaidytye (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1312.Kipras Maknickas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1313.Valerija Škodaitė (Matematika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1314.Augustė Slankauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1315.Matas Glaniauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1316.Mėta Fedaravičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1317.Juras Renusas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1318.Motiejus Jasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1319.Beatričė Jurgauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
1320.Ziaja Dominika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1321.Žygimantas Skairys (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1322.Martynas Margelis (Informacinės technologijos, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1323.Ričardas Jakumas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1324.Čumačenko Saulė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1325.Elija Dragūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1326.Ugnė Bakutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1327.Eva Vyniautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1328.Ugnė Krikščiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1329.Nojus Galinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
1330.Milita Vileikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1331.Itanas Buivys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1332.Urtė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1333.Odrė Rudaminaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1334.Gustas Bendikas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1335.Aurelijus Keblys (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1336.Akvilė Visackaitė (Istorija, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1337.Andromeda Siliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1338.Charlotte-Gedile Girgzdis (Anglų kalba, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1339.Kasparas Lastauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1340.Kristupas Dudėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1341.Jogailė Venciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1342.Vasarė Banga Strumilaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1343.Kotryna Skablauskaitė (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1344.Akvile Gotautaite (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1345.Luka Strimilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1346.Benas Demereckas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1347.Ugnius Cvetkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1348.Ainius Prušinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1349.Smiltė Pūkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1350.Arnas Bastys (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1351.Algirdas Pauliukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
1352.Austėja Kukcinavičiūtė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1353.Karolina Bybartaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Žiburio" gimnazija)
1354.Malvina Sutkauskytė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1355.Mantė Čeplevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1356.Edas Stasiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1357.Tomas Navickas (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1358.Rūta Žvirblytė (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1359.Saulė Aliulytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1360.Luknė Užpalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1361.Paulauskas Dovydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1362.Žilvinas Grigonis (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1363.Ignas Sargūnas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1364.Matas Merkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1365.Reda Petrauskaitė (Istorija, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1366.Ieva Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1367.Kornelija Smirnovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1368.Tajus Mačiulis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1369.Armandas Šukys (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1370.Ieva Šuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1371.Vakaris Vaickūnas (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1372.Elijus Danilevičius (Istorija, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1373.Gustas Urmilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1374.Rūta Matulevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1375.ERIKA ŠALTMERYTĖ (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1376.Raminta Markevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1377.Gediminas Alsauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1378.Domas Sarapinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1379.arnoldas vaikasas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1380.SOFIJA ZENIŪTĖ SILVA (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1381.Rokas Širvys (Informacinės technologijos, Utenos Dauniškio gimnazija)
1382.Saulė Kalvelytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1383.Dovilė Makovskytė (Informacinės technologijos, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1384.Vilius Kaunietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1385.Viltė Elžbieta Mincytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1386.GABRIELIUS MAIRONIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1387.Armandas Vaičys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1388.Urtė Skinkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1389.Gabija Bijanskaitė (Informacinės technologijos, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1390.Fausta Burneckytė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1391.Austėja Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1392.Emilija Salatkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1393.Karolis Mikalauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
1394.Vaiva Dyglytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1395.Meda Ginaitytė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1396.GUSTAS DOMARKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1397.Maksim Kuzin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1398.Rytis Dumbliauskas (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1399.Austė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1400.Urtė Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1401.Augustas Budrikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1402.Silvija Dobrinskytė (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
1403.vykintas simkus (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1404.Ernestas Žukauskas (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1405.Ignas Orlinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1406.Beatričė Jurgauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
1407.Angela Saprykinaitė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1408.Aretas Utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1409.Bandza Arnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1410.Gintaras Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1411.Marija Ona Gelūnaitė (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
1412.Marta Sivoronova (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1413.Emilija Indrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1414.Simas Čaponka (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1415.Dominykas Griguola (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1416.Estela Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1417.Edgaras Dušenko (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1418.matas moskalcuk (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1419.Domas Madzeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1420.Ugnė Petrikonytė (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
1421.Kamilė Kužmarskytė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1422.Karina Abrutytė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1423.Adrija Vaitiekūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1424.Vesta Zablackaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1425.Justė Sitonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1426.Agnė Gudauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1427.Vaidilė Būdžiūtė (Istorija, Marijampolės marijonų gimnazija)
1428.Beata Blaževičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1429.Gytis Chalidoras (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1430.Kamilė Zavadzkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1431.Nedas Barkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1432.Samanta Bogačiova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1433.Darija Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1434.Severas Rozovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1435.Drąsius Zybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1436.Rokas Budrys (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1437.Pijus Spaustynaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1438.Augustė Kuldaitė (Anglų kalba, Švenčionių pradinė mokykla)
1439.Christian Dominik Radovski (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1440.Julija Laskova (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1441.Gustas Vaičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1442.Viltė Miškinytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1443.Martin Gudmundsen (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1444.Akvilė Karnauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1445.Emilija Beržinytė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1446.Arnas Supragonas (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1447.Agnė Itomlenskytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1448.Augustas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1449.Jurgis Liūga (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1450.Goda Gudeliūnaitė (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1451.Evija Rumšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1452.Rusnė Lengvinaitė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1453.Goda Čekanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1454.Matas Kučinskas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1455.Daniel Podskorbis (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1456.Viltė Petrėtytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
1457.justyna charuzyte (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1458.Vytas Giriūnas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1459.Deividas Timinskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1460.Markas Saltykovas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1461.Rugilė Musneckytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1462.Ligita Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1463.Gabija Judvytytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1464.Julius Šibirkštis (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1465.Benjaminas Laskauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1466.Dangira Gumuliauskaite (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1467.Vakaris Samauskas (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1468.Kamile Statulevičiūtė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1469.Lukas Taraškevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1470.Orestas Venckus (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1471.Tautvydas Domeika (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1472.Tautė Baltakytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1473.Armandas Ripkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1474.Oskaras Šatas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1475.Nojus Plaušinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1476.Emilija Juodeikytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1477.Kristupas Vaištaras (Informacinės technologijos, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1478.Nikita Kasakovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1479.Miglė Čižaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1480.Dovydas Razgus (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1481.Vytenis Vizgirda (Informacinės technologijos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
1482.Ignas Paškevičius (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1483.Miglė Jančiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
1484.Stratilatovas-Misiūnas Emilis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1485.Meda Abrutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Platelių gimnazija)
1486.Ignas Kaušas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1487.Radvilas Kukta (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1488.Domas Citavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1489.Austėja Kertenytė (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1490.Justas Beržanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1491.Titas Dudzinskas (Geografija, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1492.Austėja Kapušinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1493.Oskar Miliunec (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1494.Austėja Dimskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1495.Vitalija Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1496.Austėja Vaitkutė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1497.Paulius Devyžis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1498.Tolvyde (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1499.Paulius Pranckūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
1500.Simonas Anusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
1501.Grytė Charlinskytė (Matematika, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
1502.Ugnė Žobaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1503.Matas Zalieckas (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1504.Liepa Meiliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1505.Augustinas Jonušas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1506.Emilė Eidintaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1507.Tadas Laucevičius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1508.Erikas Maleckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1509.Karolina Viskunaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1510.Arnas Kleinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1511.Adas Žilinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1512.Ždanas Nikitinas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1513.Gabrielė Galvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
1514.Jogaila Valiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1515.Beatričė Trečiokaitė (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1516.Ainis Krušna (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1517.Kamilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1518.Loreta Kropaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1519.Tauras Danikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1520.Armandas Šukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1521.Martynas Mikutis (Informacinės technologijos, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1522.Meda Abrutytė (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
1523.Vytautas Mackonis (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1524.Adomas Dekaminavičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1525.Amanda Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1526.Gediminas Gintalas (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1527.Simas Stankevičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1528.Valerija Škodaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1529.Viltė Jasutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1530.Joris Kojala (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1531.Stakvilevičius Lukas (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1532.Laurynas Pauliukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1533.Paulius Devyžis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1534.Mingailė Giedrė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1535.Mindaugas Kalnikas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1536.Gustė Žiemelytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1537.Martynas Jurevičius (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1538.Aleksandra Kozlova (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1539.Oliver Trofimov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1540.Goda Simaitytė (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1541.Domantas Vaidyla (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1542.Rūta Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1543.Eva Maižrimaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1544.Mykolas Striuogaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1545.Evaldas Alsys (Informacinės technologijos, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
1546.Gintvilė Kitkauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1547.Nora Kazimierėnaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1548.Gustas Miliauskis (Informacinės technologijos, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1549.Maja Gasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1550.Laimonas Ališauskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1551.Mantas Babonas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1552.Tėja Taujenytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1553.Rugilė Šilytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1554.Domas Dragūnas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1555.Deividas Grunskis (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1556.Arnas Kriaučiūnas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1557.Ilja Botkin (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1558.Lavija Rybakova (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1559.Estela Falevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1560.Gabrielė Griciūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1561.Mindaugas Kvasas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Naisių mokykla)
1562.Vakarė Lukminaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1563.Viktorija Dobrinskytė (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
1564.Kasparas Streckis (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1565.Augustas Paulauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1566.Nida Babianskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
1567.Sebastijan Lozovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1568.Austėja Panitauskaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1569.Kristupas Kazilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1570.Ąžuolas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1571.Muchaliov Kiril (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1572.Adomas Vitkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1573.Lukas Opulskis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Bubių mokykla)
1574.Kotryna Sutkutė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1575.Kipras Maknickas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1576.Smiltė Žvirblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1577.AURELIJ SIDAREVIČ (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1578.lukrecija Blažytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1579.Vaiva Beniušytė (Geografija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1580.Raminta Šedvydytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1581.Jonikas Marius (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1582.Mykolas Pilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1583.Meda Nijolė Valaitytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1584.Gabrielius Eidintas (Informacinės technologijos, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1585.Enrika Zubrickaitė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1586.Vilius Mingėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1587.Einoras Ragauskas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1588.Viktorija Ščerbakovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1589.Paulius Bražėnas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1590.Pijus Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1591.Milena Kaminska (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1592.Augustė Saulė Juškėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1593.Gustė Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1594.Austė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1595.Marius Jacunskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1596.Elena Abrutytė (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
1597.Rugilė Stundžaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
1598.Taisija Steško (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1599.Benas Demereckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1600.David Garber (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1601.Deimantas Selickis (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1602.Eimantas Petravičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1603.Tajus Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1604.Juneta Šukevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1605.Aleksas Domanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1606.Evita Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1607.Tomas Januška (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1608.Andrėja Varno (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1609.Gerda Klumbytė (Informacinės technologijos, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
1610.Vėjūnė Kelpšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1611.Edvardas Reinikis (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1612.Faustas Viškelis (Informacinės technologijos, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1613.Aleksandr Krylatych (Informacinės technologijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
1614.Lukas Dargužas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1615.Pijus Mačijauskas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1616.Jonas Dzedulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1617.Rokas Mockevičius (Fizika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1618.Austėja Lašinskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Vyturių progimnazija)
1619.Miron Romančuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1620.Gustas Urmilevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1621.Vilija Vėtaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1622.ALANAS VAITKUS (Informacinės technologijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1623.Emily Elias (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1624.Ugnė Petrikonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
1625.Liepa Leonaitė (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1626.vykintas grigola (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1627.Vilius Sinkevičius (Informacinės technologijos, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1628.Evald Novoslavski (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1629.Urtė Galvonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1630.Gustas Čiuliepa (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1631.Arnas Žymantas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1632.Edvinas Strolis (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1633.Akvilė Šadžiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1634.Unė Lekečinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1635.Mainridas Agafonovas (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1636.Ieva Nemeikšytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1637.Rapolas Ramonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1638.Lukrecija mažeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1639.Saimonas Meliuškanas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1640.Tajus Kėžerius (Anglų kalba, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1641.Austė Šimkutė (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1642.Juta Gudanytė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1643.Noja Sakalauskaitė (Istorija, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1644.Ignas Matulionis (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1645.Gabrielė Šileikytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1646.Orinta Bachvalova (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
1647.Ignas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1648.Janeliauskaitė Paulina (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1649.Emilija Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1650.Justė Orlovaitė (Anglų kalba, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1651.Vytautė Jonaitytė (Matematika, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
1652.trojus (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1653.Kamilė Naruškevič (Informacinės technologijos, Lavoriškių gimnazija)
1654.Tadas Burkinovas (Informacinės technologijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1655.Deividas Smolskis (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1656.Gustas Labanauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1657.Bernardas Švaikovskij (Matematika, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
1658.Andrėja Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1659.Emilijus Raciunas (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1660.Inga Vaičiulevičiūtė (Informacinės technologijos, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1661.Skomantas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1662.Gabrielius Raibis (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1663.Justina Sinkevič (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1664.Kipras Makutis (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1665.Margiris Sodeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1666.Monika Sušinskaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1667.Indrė Šikšnianaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1668.Darija Juočytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1669.Austėja Štolcaitė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1670.Edvin Daukševič (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1671.Gustė Žiemelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1672.Gabija Budraitytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1673.Edvardas Navardauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1674.Mantas Daraškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1675.Edvinas Petrošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1676.Gabrielius Šatas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1677.Paulius Šadžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1678.LIEPA VLADIČKAITĖ (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1679.Adas Venclovas (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
1680.Paulė Rusinaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1681.Mantas Samušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1682.Fausta Griciūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1683.Haroldas Mačiulskis (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1684.Adamas Čepulis (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1685.Benas Bieliauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1686.Demitrij Lesnickij (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1687.Radvilas Bartašius (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1688.Rokas Kryžinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
1689.Enrika Milončiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1690.Kiril Benjamin Schultz (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1691.Arnas Juozapavičius (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1692.Meda Vaičeliūnaitė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1693.Kristina Mockutė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1694.Miglė Vydmontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1695.Nadruvė Juta Ericksonaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1696.Dominykas Kurbakovas (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
1697.Osvaldas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1698.Akvilė Paulavičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1699.Daniela Piliukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1700.Ramūnas Valaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1701.Nojus Kvedaras (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1702.Matas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1703.Goda Pocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1704.Justas Abromavičius (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1705.Dominykas Šima (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1706.vakaris vaidelis (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1707.Jonas Rozis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1708.Aretas Petrauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
1709.Karolis Ramanauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
1710.Rugilė Dabrišiūtė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1711.Mantas Šakėnas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1712.Smiltė Rastauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1713.Eimantas Žutautas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1714.Aušrinė Kuršelytė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1715.Aušrinė Butvydaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
1716.Viltė Tijūnaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1717.Kristijonas Kinderis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1718.Kamilė Dumalakaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1719.Adrija Vaitkevičūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1720.Rūta Matulevičiūtė (Istorija, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1721.Izabelė Vaščenkaitė (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
1722.Deimantas Širvinskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1723.Bernardas Voronko (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1724.Stankevičiūtė Ugnė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1725.Smiltė Gaurelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1726.Vaidis Rimkus (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1727.Kristupas Dudėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1728.Radu Vyrtosu (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1729.Meda Čirvinskaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1730.Markas Stanislovas Šamrinas (Matematika, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1731.Izabelė Butvidaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1732.Adomas Valutkevičius (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1733.Lėja Klimavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1734.Dovidas Busilas (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1735.Ignas Valionis (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1736.Dovydas Pertikas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1737.Dovydas Guja (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1738.Aistė Pranckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1739.Benediktas Paluckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1740.Jokūbas Vaiginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
1741.Mantas Sokas (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1742.Nojus Kielius (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1743.Jonas Žąsytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1744.Kasparas Mockevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1745.Jogaudas Mardosas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1746.lol (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1747.Lukrecija Kemzūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1748.Nojus Bikulčius (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1749.Klaidas Rinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1750.Dovilė Tučiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
1751.Mockaitis Marius (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1752.Ignotas Uselis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1753.Anastasija Kravčionok (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1754.Eimantas Žutautas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1755.Kamilė Meškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1756.Gečevska Paulina (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1757.Edita Priščepova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1758.Angelina Beinarė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1759.Robertas Stančik (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1760.Neidas Palevicius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1761.Luka Stankevičiūtė (Informacinės technologijos, Širvintų pradinė mokykla)
1762.Airė Rožėnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1763.Vakaris Jakonis (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1764.Eimantas Petravičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1765.Mantas Keinichas (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1766.Gerda Enzi (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1767.Augustas Jonas Novickis (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1768.Ugnius Čižiūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1769.Dominykas Morkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1770.Elzė Karolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1771.Ligita Butkevičiūtė (Informacinės technologijos, Eitminiškių gimnazija)
1772.Ugnius Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1773.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1774.Pijus Slavinskas (Fizika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1775.Herkus Lapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1776.Laurynas Martinkus (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
1777.Matas Dzikevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1778.AURELIJ SIDAREVIČ (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1779.Austėja Venckūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1780.Akvilė Gindvilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1781.Kamilė Danilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1782.Marius Rasimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1783.Adrija Tamulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1784.Anastasija Dubovaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1785.Kevinas Girdžius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1786.Arnas Makarevičius (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1787.Jogaila Panavas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1788.Anastasija Dukalskaja (Istorija, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1789.Meda Navikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1790.Aistė Juodaitytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1791.Karina Blažukaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1792.Viktorija Domogackaja (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1793.Deividas Tunkevičius (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
1794.Justas Rankauskas (Informacinės technologijos, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
1795.Dominyka Moskalenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1796.Dominykas Valunta (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1797.Augustas Jakimčikias (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1798.Joris Kurlavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Perver Grundschule)
1799.Ieva Vaškytė (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1800.Aronas Krasickas (Matematika, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1801.Aironas Baltrėnas (Informacinės technologijos, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1802.Milda Alibajeva (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1803.Motiejus Bankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1804.MARTYNAS KILNA (Fizika, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1805.Gustas Tomkus (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1806.Sandra Šilobritaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1807.Žemaitis Tauras (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1808.Gintaras Vaičikonis (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1809.Šimaitytė Deimilė (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1810.Tomas Rimša (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1811.Rimantė Šerlinskaitė (Istorija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1812.Matas Rimgaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1813.Milita Krivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1814.Domas Jucius (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1815.Martynas Kurkauskas (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1816.Jonas Skirius (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Bubių mokykla)
1817.Kristian Ild (Istorija, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
1818.Herkus Lapkauskas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1819.Mantė Kovalenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1820.Darijus Šeduikis (Informacinės technologijos, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1821.Ronaldas Ukrinas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1822.Margarita Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1823.Benedikt Alajev (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1824.Goda Vaitkevičiūtė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1825.Edvinas Januškevičius (Informacinės technologijos, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
1826.Kamilė Jankauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1827.Viktorija Venckute (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1828.Adrijus Stalgys (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1829.Nikodemas Kibildis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1830.Benas Styra (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
1831.Majus Mizgiris (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1832.Rustė Kryžanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1833.Elzė Kvedaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1834.Elvinas Mickūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1835.Miglė Davidonytė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1836.Dovilė Žygaitytė (Fizika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1837.Eva Janušonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1838.Fausta Patašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1839.Tautė Baltakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1840.Eigirdas Alšauskas (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
1841.Silevičiūtė Agnė (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1842.Augustinas Karalius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1843.Povilas Četvertakovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1844.Grantas Kuzminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1845.(Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1846.Liudvikas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1847.Liza Kožekina (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1848.Simona Valaikaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1849.Kotryna Meškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1850.Rasminta Stemplytė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1851.Danielius Kasiulis (Informacinės technologijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1852.Austeja Vaizgelaite (Anglų kalba, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1853.Gabija Motiejūnaitė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1854.Erikas Grybauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1855.Augustė Eimutytė (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
1856.Arijus Rauluševičius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1857.Adrijus Lasickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1858.Lukas Belianas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1859.Aušra Zubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1860.Viktorija Kulikauskaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1861.Adrija Slavinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1862.Kajus Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1863.Paulius Šadžius (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1864.Valerija Rodz (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1865.Austėja Laukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1866.Ugnė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1867.FAUSTAS UMBRASAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1868.Jelena Dukalskaja (Matematika, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1869.Liekis Karolis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1870.Gabija Mulvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1871.Ainius Kybartas (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1872.Ratkelytė Izabelė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1873.Danielė Skirtun (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1874.Dovydas Mieldažys (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1875.Ratkelytė Izabelė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1876.Ervinas Gervelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1877.Vita Semionovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1878.Gustė Bilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1879.Motiejus Jasas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1880.Goda Gudukaitė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1881.Karigailė Malinauskaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1882.Erikas Micavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
1883.Mantas Jofė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1884.Rokas Kryžinauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
1885.Matas Janikūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1886.deimantas trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1887.Monika Ciscar Adomavičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1888.Artiom Aksionov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1889.Pijus Kamašinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1890.Rusnė Steponavičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1891.Daniel Pavlovič (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1892.Auksė Petrikaitė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1893.Amelija Morkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1894.Tonis Chusenbajevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1895.Kamilė Juknevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1896.Rugilė Rachlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1897.Gustas Džiovalas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1898.Rugilė Ringytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1899.Justas Podiriaka (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1900.Gintaras Kairys (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1901.Markas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1902.Atėnė Januškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1903.Lukas Staržinskas (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1904.Simas Aleknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
1905.Vyblova Atilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1906.Joris Zaikauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1907.Paulė Rusinaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1908.Brigita Sokolovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1909.Viktorija Klimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1910.Darijus Smailis (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
1911.Jokūbas Tumynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1912.Dovydas Šumkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1913.Paulius Janikūnas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1914.Ieva Simniškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1915.Marius Kapačinskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1916.Gytis Kučinskas (Matematika, Lavoriškių gimnazija)
1917.Markas Romančik (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1918.Elma Valiukevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1919.Austėja Venckūnaitė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1920.Armandas Briedis (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1921.Orestas Bagočius (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1922.Ugnius Aglinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1923.Evita Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1924.Miglė Jarmalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1925.Jokūbas Andruška (Informacinės technologijos, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1926.Jokūbas Parchomenko (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1927.Eidvilė Vasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1928.Kipras Marčiauskas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1929.Vytautas Bagdonas (Matematika, Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
1930.Nojus Vasiliūnas (Anglų kalba, Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
1931.Austėja Ratkutė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1932.Justas Ramanauskas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1933.Kamilė Maliaukaitė (Istorija, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1934.Faustas Pivoriūnas (Fizika, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1935.Benas Plastininas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1936.Marija Barjola Bačauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1937.Ugnė Smolskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1938.Ramūnas Papinigis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1939.Ąžuolas Sinkevičius (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1940.Rugilė Linkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1941.Povilas Kažys (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1942.Adel Smolkina (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1943.Eimantas Petrikas (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1944.Kristupas Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1945.Ūla Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1946.Dominika Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1947.Ugnius Spaičys (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
1948.Rusnė Rocevičiūtė (Matematika, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
1949.Benas Inta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1950.Augustas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1951.Saulė Jatužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1952.Klaidas Vaštaka (Matematika, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1953.Edita Šalkauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1954.Neda Savičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1955.Kotryna Česnauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1956.Andrej michalin (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1957.Jekaterina Nazimova (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1958.Urtė Valentavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1959.Dovydas Vaidyla (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1960.Erikas Garbus (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1961.Marius Stirba (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1962.Berta Vaišnoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1963.Gustė Fiodorovaitė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1964.ARVYDAS CHRIMLIS (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1965.Gabrielius Drungilas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1966.Danielis Vitkus (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
1967.Urtė Ripinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1968.Markas Leliuga (Informacinės technologijos, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1969.Meida Dženkaitytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1970.Lidija Butkevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1971.Linas Lincevičius (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1972.Narbutaitė Ema (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1973.Emilis Aniss (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1974.Elžbieta Surplytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1975.Benas Laurinavičius (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1976.Martyna Jurevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1977.Ema Aukštikalnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1978.Sandra Viliūtė (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1979.Miglė Jasaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1980.Deividas Stiklius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1981.Jonathan Pedro Barcelos Vilkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1982.GEDIMINAS GUDELAITIS (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
1983.Adomas Vaitelis (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1984.Augustė Ronkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1985.Danielė Venskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1986.Benas Babijonas (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1987.Deina Gudynė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1988.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1989.Laura Makarevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1990.Elijus Sereginas (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1991.Aras Drūlia (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1992.Liepa Narauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1993.Justas Viršilas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1994.Kajus Šilinskas (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1995.KĖSYLIS DOVYDAS (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1996.Gabrielė Ribokaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1997.Valerija Medvedeva (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1998.Ieva Vilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1999.simonas Rimkus (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2000.Rokas Ramoška (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2001.Viltė Skinkaitytė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2002.Nojus kaslejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2003.Adomas Ufartas (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2004.Vasarė Banga Strumilaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2005.Andrius Budevičius (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2006.Ugnė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2007.Kristupas Junevičius (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2008.Nojus Krutovas (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
2009.Adomas Baškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2010.Luka Labakojytė (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2011.Kotryna Puodžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2012.Ieva Daučanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno dailės gimnazija)
2013.Miglė Kieliūtė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2014.Vytautas Norušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2015.vacloavs (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2016.Viktorija Klimašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2017.Nojus Plaušinaitis (Matematika, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2018.Domantas Tarailė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2019.Mažvydas Valaitis (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2020.Er ika Abramavičiūtė (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2021.Edita Tumėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2022.Goda Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2023.Eimantas Liškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2024.Ugnė Filipavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2025.Karolina Bučytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2026.Neringa Smalskytė (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2027.Edita Tumėnaitė (Istorija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2028.Oskaras Dirgėla (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2029.Valerija Kimsa (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2030.Salvijus Bartkevičius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2031.Paulina Vaičekauskaitė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2032.Luka Stankevičiūtė (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
2033.Dainius Venclovas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2034.Benediktas Rinkevičius (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2035.Leščiūtė Saulė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2036.Milena Kaminickaitė (Anglų kalba, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2037.Rokas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2038.Ernestas Kiesus (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2039.Andrzej Valentynovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2040.Miglė Aniulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2041.Benas Dirsė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2042.Algirdas Toločka (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2043.Ignas Kudriavcevas (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2044.Saulė Dzirmeikaitė (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
2045.Naglis Jauniškis (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2046.Anton Lisovyi (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
2047.Matas Kubilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2048.Vidas (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2049.Andrėja Muravjova (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2050.Ąžuolas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2051.Dominic Ingolf Schultz (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2052.Gabrielius Drungilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2053.Guoda Andriejevaitė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
2054.Urtė Turskytė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2055.Vakaris Auga (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2056.Rugilė Angelaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2057.Rūta Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2058.Urtė Grigalevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2059.Nida Kinčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2060.Radvilas Bartašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2061.Sandra Stravinskaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2062.Eglė Vaičiulėnaitė (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2063.Gintarė Stašauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2064.Svajūnė Šmitaitė (Informacinės technologijos, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
2065.Gabija Rimkutė (Informacinės technologijos, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2066.Urtė Zakarauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
2067.Ieva Bimbirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2068.Damjanas Puncevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
2069.Beatričė Kučinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2070.Skrirmantas karosas (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2071.Lijana Šimkutė (Istorija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2072.Faustina Marija Jarutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
2073.Dovilė Žygaitytė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2074.Titas Venckevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2075.Rokas Grinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2076.Eimantė Pranskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2077.Benas Gurskis (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2078.Matas Gylys (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2079.Demitrij Lesnickij (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2080.Augustas Jurevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
2081.Gabija Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2082.Leonardas Juraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2083.Justas Savickas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2084.Marius Lukšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2085.Andrius Mikaliūkštis (Istorija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2086.Miglė Vydmontaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2087.Marija Simanaitytė (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2088.Arnoldas Grigonis` (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2089.Sofija Šmaktinaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2090.Mattias Castellano (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2091.Goda Griežė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2092.Armandas Danilevičius (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2093.Lukrecija Nivinskaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2094.Domas Pleikys (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2095.Arminas Markevičius (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2096.Tauras Baltrūnas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2097.Rūta Ruckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2098.Gvidas Radžius (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2099.Esmeralda Liaudanskaitė (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2100.Mantas Urba (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
2101.Benas Kručkauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
2102.Emilis Spiridovič (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
2103.Viktorija Orlova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2104.Julijus Kaškonas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2105.Julius Arsaba (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2106.Simona Juozaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2107.Smiltė Grybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2108.Augustas Šimkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2109.Paulina Endriekutė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2110.Dominikas Stružas (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2111.Paulina Jackevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2112.Christian Dominik Radovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2113.Austėja Gimbutaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
2114.Titas Rukštelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2115.Ignas Dorelaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2116.Liepa Narauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2117.Vytenis Smilgevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2118.Izabelė Butvidaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2119.Dovydas Noreika (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2120.Monika Ciscar Adomavičiūtė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2121.Ugnius Bražionis (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2122.Robertas Stančik (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2123.Deimantė Volbekaitė (Chemija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2124.Džiugas Vaupšas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2125.Simonas Kudirka (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2126.Simas Kailiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
2127.Eva Vaičiulytė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2128.Emilis Knyzeris (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
2129.Milana Bubnytė (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2130.Karolis Kulikovskij (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2131.Inesa Sledzevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2132.Ema Baltrušaitytė (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2133.Jašinskaitė Adelė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2134.Augustas Stančikas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2135.Gabija Gudaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2136.Lukas Viliušis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2137.LUKAS NORBUTAS (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2138.Emilija Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2139.Augustas Kurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2140.Povilas Marcinkevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
2141.Ruslanas Antropikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2142.Vakaris Šiupienis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2143.Dalius Kinaitis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
2144.Gilius Petrauskas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2145.Adija Lukomskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2146.Saulė Skurvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2147.Gustė Strelčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
2148.Anelė Vaidotaitė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2149.Dovydas Vasiliauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2150.Alaburdaitė Rasa (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
2151.Marija Malinauskaitė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2152.Kamil Jačenko (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
2153.Melita Tamkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2154.Atėnė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2155.Justas Jankevicius (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2156.Gabija Gelžinytė (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2157.Dominyka Moskalenko (Informacinės technologijos, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2158.Vytenis Markevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
2159.Izabelė Vaščenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
2160.Kornelija Venslauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2161.Adomas Elenauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2162.Guoda Andriejevaitė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
2163.Tumas Grigalius (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2164.Gabija Gudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2165.Brekke Aleksandra (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2166.Simas Ubavičius (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2167.Povilas Barys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2168.Toma Jerofejevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2169.Emilija Puikytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2170.Herkus Gailius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2171.Augustas Juravičius (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2172.Marija Melieškaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2173.Simas Golosujev (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2174.Elinga Breivytė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
2175.Rusnė Kamarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2176.Urtė Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2177.Gustas Stasiulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2178.Lukas Mendžickas (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2179.Akvilė Puškoriūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2180.Iljus Anilauskas (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2181.Dovydas Bubnys (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
2182.Adomas Jokubynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2183.Ignas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2184.Gvidas Jonauskas (Matematika, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
2185.Eglė Stonkutė (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2186.Simonas Ciesiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2187.Robertas Čebručenka (Istorija, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2188.Karolina Bučytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2189.Rugilė Čyvaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2190.Raminta Markevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2191.Matas Bulovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2192.Eva Maižrimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2193.Norik Agadžanjan (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2194.Jonas Semeška (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2195.Simas Dainys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2196.Evelina Šalnaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
2197.Gytis Vaitekėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
2198.Gabrielė Paulikaitė (Anglų kalba, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
2199.Vytaras Rekus (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2200.Vanesa Kerevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2201.Margiris Sodeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2202.Emilija Kesiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2203.Matas Petružis (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2204.Denisas Vasiljevas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2205.Emilis Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2206.Augustė Sindaraitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2207.Justas Sakevičius (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2208.David Gogol (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2209.Karolina Bučytė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2210.Ignas Bielskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2211.Amelija Daker (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2212.FAUSTAS UMBRASAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2213.Viktorija Venckute (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2214.Burbaitė Kamilė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2215.Daniel Račkovskij (Anglų kalba, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
2216.Gerda Biknevičiūtė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2217.Viltė Vaičaitytė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
2218.Meda Pociūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2219.Emilija Urtė Budvytyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2220.Paulius Beresnevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2221.Kristupas Kazilas (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2222.Gintaras Rapalis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2223.Domas Lazauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
2224.Saulė Anglickaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2225.Neda Riševičiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2226.Nerilė Mustafinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2227.Armantė Juozelytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2228.Evelina Garbotovič (Matematika, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
2229.Emilija Lekutytė (Matematika, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
2230.Ernesta Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2231.Augustė Česnauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2232.Kristupas Ričkus (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2233.Damiras Kochanovskij (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2234.Eglė Pintulytė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2235.Aurentas Ardavičius (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2236.Arijus Rauluševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2237.Aleksandra Kalvaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2238.Deimantė Pilkauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Žiburio" gimnazija)
2239.Stanikūnaitė Miglė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2240.Angela Saprykinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2241.Ema Skudikytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2242.Emilija Račkauskaitė (Informacinės technologijos, Tauragės "Versmės" gimnazija)
2243.Gintaras Urbonas (Anglų kalba, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2244.Emilija Tarbiejevaite (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2245.Darja Naruškevič (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2246.Ignas Cimnolonskas (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2247.Dūdonis Reinaldas (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
2248.Medeckytė Rugilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2249.Vilius Belanoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2250.Hubertas Augustas Kriptavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2251.Jurgis Turulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2252.Deividas Kavaliauskas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2253.Kamilė Juknevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2254.Justina Drakšė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2255.Lukas Ruočkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2256.Mėta Šerkšnaitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2257.Lukas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2258.Arūnas Bobrovskij (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2259.Karina Markovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2260.Martynas Steponėnas (Informacinės technologijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2261.Matas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2262.Paulina Raupėnaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2263.Greta Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2264.Dovilė Klanauskaitė (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2265.Adrija Tamulevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2266.Serafina Punia (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2267.Erikas Maleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2268.Justas Justinavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2269.Andrė Koževnikova (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
2270.Irmantas Šarkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2271.Einius Anilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2272.jonas gudinas (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2273.Emilijus Garbovskis (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2274.Viltė Varnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2275.Valerija Dulkė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2276.Edvinas Puncevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
2277.Austėja Čeponytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2278.Luknė Ukelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2279.Marija Melieškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2280.Tomas Stankevičius (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2281.Vilius Mončiunskas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2282.Gintė Gaigalaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2283.skaistė palubeckytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2284.Žygimantas Narušis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2285.Gabrielė Volujevičiūtė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2286.Eimantė Kenzgailaitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2287.Domantas Pališkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2288.Arnas Juozapavičius (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2289.Viktorija Orlova (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2290.Meda Politikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2291.Herkus Černiauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2292.Milda Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2293.Igor Forsov (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2294.Diana Mulvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2295.Jonė Budrikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
2296.Kasparas Adamkavičius (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
2297.Kamilia Balcevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2298.Eivinas Bukauskas (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2299.Ronaldas Ukrinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2300.Ašera Daujotytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2301.Inga Vaičiulevičiūtė (Matematika, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2302.Galina Smith (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2303.Dovilė Šventickaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2304.Ūla Grumblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2305.Rafal Dorniak (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2306.KęstutisMikalauskas (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2307.Edvin Vaitkun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2308.Urtė Sedalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2309.Amelija Morkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2310.Gabrielius Stulpinas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2311.Marijus Riauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2312.Lina Puodžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2313.Miglė Žagarinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
2314.Marius Trota (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
2315.Lukas Aukščionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2316.Vytautas Mackonis (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2317.Kristupas Ričkus (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2318.Emilija Zaveckė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
2319.Deimantas Rudokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2320.Everestas Bumblauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2321.Simonas Ignatavičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2322.Adriana Baranovskaja (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2323.Gabrielė Lapėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2324.Laura Šiaulienė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
2325.Tadas Galatiltis (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2326.Ema Šniaukaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2327.Ieva Tamašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2328.Agata Kananovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2329.Jorė Eidukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2330.Emilija Zaveckė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2331.Armandas Lisenkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2332.Domas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2333.Ignas Gordynecas (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
2334.Saulena Kaminickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2335.Augustas Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2336.Nojus Udras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2337.Skaiva Bartkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2338.Gustas Širvaitis (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2339.AUGUSTAS FABIJONAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2340.Dovilė Žygaitytė (Istorija, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2341.Ieva Ugenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2342.Eglė Žolynaitė (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2343.Augustas Gervė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2344.samanta.pieciute (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2345.Einoras Ragauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2346.Urtė Skrockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2347.Deimantas Lankauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
2348.Jogaudas Mardosas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2349.Liepa Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2350.Matas Zalieckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2351.Skaistė Skačkovaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2352.Laura Belousova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2353.Gabija Preibytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
2354.Akvilė Mačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2355.Akvilė Buziūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2356.Emilijus Noreika (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2357.Dominykas Bružas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2358.Tautvydas Galvelis (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2359.Mantas Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Briuselio Europinė mokykla 2)
2360.Dovydas Jakaitis (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2361.Rojus Bagdžiūnas (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2362.Martynas Parangovskis (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2363.Goda Šerpenskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
2364.Emilė Pleirytė (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
2365.Lukasz Vascinskij (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2366.Dilanas Martinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2367.Lukrecija Kemzūraitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2368.Julius Šerpetauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2369.Danielius Banionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2370.Dovydas Sadauskas (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2371.Nojus Mackevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2372.Deimantė Meilūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2373.Jonas Simonaitis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2374.Benas Kandrotas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
2375.Urtė Šlepikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
2376.Arnas Aleksynas (Informacinės technologijos, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2377.Deimantė Stonytė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2378.Armandas Vizgaudis (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2379.Luknė Trifeldaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2380.Maksim Samoilenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2381.Einius Anilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2382.Airingas Kuršys (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2383.Vilius Letinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2384.Domantas Arlauskas (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
2385.Simas Švagždys (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2386.Emilija Matusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2387.Tautvydas Lipskis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2388.Nojus Kantautas (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2389.Silvija Dobrinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
2390.Pijus Milieška (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2391.Ignas Misiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2392.Mėja Kevalaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2393.Paulius Anikevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
2394.Tadas Dvareckas (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2395.Jonas Semeška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2396.Vytautė Jarašiūnaitė (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2397.Sandra Viliūtė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2398.Domantas Jalisevas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2399.Ugnė Kotryna Motiejūnaitė (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2400.Tenytė Orinta (Geografija, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2401.Deividas Rūkas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2402.Gabrielė Kolesnikovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2403.Justas Marcinkevičius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2404.Kajus Valenta (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2405.Giedrius Lukoševičius (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2406.Roberta Štulcaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2407.Saulė Laurinavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2408.Aušra Zubytė (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2409.Ugnė Samušytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2410.Benas Cibulskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2411.Lukas Šapoka (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2412.Aistė Juodaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2413.Konstantin Tatarskich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2414.Bertulė Izabelė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2415.Emil Krasinskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2416.Urtė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2417.Ligita Jankauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2418.Vytautas Jančauskis (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2419.Ernest Aganin (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2420.Barbora Sinkevičiūtė (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2421.Benas Čekanavičius (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2422.Paulius Venckus (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2423.Austėja Sejavičiūtė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
2424.Orestas Čalnaris (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2425.Haris Pavliukoitis (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
2426.Daniil Frolov (Informacinės technologijos, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
2427.Austėja Katauskaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2428.Dominik Savickij (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2429.Ūla Tamašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2430.Jorūnė Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2431.Elena Gaidelionytė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2432.Saulė Grinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2433.Rapolas Sankauskas (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2434.NIKITA DIDENKO (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2435.Odeta Šidlauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
2436.Luka Jakubkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2437.Laurynas Buzas (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2438.Vygaudas Žalimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2439.Gustas Graželis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2440.Lukas Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2441.Martynas Bykovas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2442.Igor Forsov (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2443.Viltė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2444.Austėja Ceslevičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2445.Meda Politikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2446.Oskaras Rumiancevas (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2447.Almantas Drazdovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2448.Vaidilė Būdžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2449.Ignas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2450.Oskaras Bastonas (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
2451.Auksė Juškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2452.Matas Petružis (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2453.Matas Klikna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
2454.Sofija Kirijenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2455.Gabija Morkūnaitė (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2456.Jomantas Zikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2457.Paula Dembinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2458.Gabija Mačijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2459.Aleksandra Minenok (Matematika, Erudito licėjus)
2460.Dovilius Matonis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2461.Augustė Butkute (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2462.Dominykas Šablinskas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2463.Justinas Vaičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
2464.Emilis Mačiulis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2465.Beatričė Koskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2466.Danielius Zaborovskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2467.Melani Budinaitė (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2468.Aivaras Jonas Dabrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2469.Adonis Feng (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
2470.Vesta Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2471.Justina kondratovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2472.Eva Bertašiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
2473.Orestas Nastulevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2474.Adrija Budrytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2475.Dominykas Griguola (Informacinės technologijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2476.Džiugas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2477.Kotryna Skruzdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2478.Paula Nečiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2479.Akvilė Žilinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2480.Denisas Grikštas (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
2481.Justina Baldyšiūtė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2482.Adrija Klara Kanaporiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2483.Evita Žukauskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2484.Luka Grauslytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2485.Aidonas Andriunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2486.Rapolas Dudėnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2487.Vytenis Vyštartas (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2488.Džiugys Aivaras (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2489.Domantas Tamulis (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2490.Adrian Kabelis (Matematika, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
2491.Gabija Padriezaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2492.Elija Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2493.Andrius Jegorovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2494.Danielė Urbanaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2495.Aurimas Maldutis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2496.Ditas Palubinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2497.Titas Grakavinas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2498.Dominyka Rudytė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2499.Benas Vainorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2500.Ąžuolas Baracevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2501.Andrius Gaidamavicius (Istorija, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2502.Lukas Margevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
2503.Marius Glaniauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2504.Jonas Malinauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2505.JOKŪBAS MICKEVIČIUS (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2506.Adrian Misevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2507.Gustas Juozaitis (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2508.Miglė Každailevičiūtė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2509.Lukrecija mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2510.Barbora Asevičiūtė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2511.Monika Melytė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
2512.Lukas Rusinas (Istorija, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2513.Goda Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2514.Vakaris Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2515.Faustina Marija Jarutytė (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
2516.Vykintė Milickytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2517.Germanas Meščeriakovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2518.Ugnė Česynaitė (Chemija, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2519.Benas Dirsė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2520.Kamilė Varankovaitė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
2521.ANDRIUS LAUCIUS (Chemija, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2522.Ieva Linkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2523.domas statkus (Informacinės technologijos, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2524.Urtė Valentavičiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2525.Mėja Bubnova (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2526.Haroldas Čižauskas (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2527.Saulena Kaminickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2528.Endriekutė Gabija (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2529.Gabija Bagdanovičiūtė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2530.Čumačenko Joris (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2531.Vanesa Bieliauskaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
2532.Ieva Mikalauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2533.Arijus Sungaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2534.Erikas Garbus (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2535.Adomas Dambrauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2536.Miglė Davidonytė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2537.Rusnė Sireikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2538.Emilija Lekutytė (Informacinės technologijos, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
2539.Liana Pantiuchina (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2540.Justyna Vabalis (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2541.Austėja Paulauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2542.Nojus Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2543.Gustas Grabnickas (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
2544.Rasuolė Patinskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2545.Tadas Matuzonis (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2546.Austėja Kazragytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2547.Augustė Vaitiekutė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2548.Rokas Antanavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2549.Girmantas Kviečiūnas (Informacinės technologijos, Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
2550.Migle Kupstyte (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2551.Lukas Aukščionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2552.Ugnė Valatkevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2553.Stankevičiūtė Ugnė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2554.Joris Pasaulis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2555.Austėja Stakauskaitė (Informacinės technologijos, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2556.Miglė Girčytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2557.Jurgis Liūga (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2558.Leonardas Voitechovič (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2559.Ugnė Marcinkutė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2560.Viltė Kemerzūnaitė (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2561.Adomas Pupeikis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2562.Ivona Babonaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2563.Greta Jasinskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2564.Deimantė Volbekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2565.Domantas Žižys (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2566.Bėja Žibūdaitė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2567.Majus Žilinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2568.Marija Šimaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2569.Viltė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2570.Dovydas Šilkauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2571.Deividas rekašius (Informacinės technologijos, Mažeikių politechnikos mokykla)
2572.Ugnius Jankauskas (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2573.Gintarė Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2574.Gediminas Gylys (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2575.Danielius Banionis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2576.Kamilė Loninaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2577.Adomėlis Bikuličius (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2578.Stankevičiūtė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2579.Nedas Lužanskis (Informacinės technologijos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
2580.Viltė Skinkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2581.Čumačenko Joris (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2582.Eva Stepancovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2583.Judita Janiulytė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2584.Deividas Jakonis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2585.Vilius Čerkesas (Informacinės technologijos, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2586.Pijus Kanapeckas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2587.Danielius Petrošius (Anglų kalba, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2588.Vincas Valaitis (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2589.Artas Henrikas Kiguolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2590.Arnas Derkintis (Informacinės technologijos, Šiaulių sporto gimnazija)
2591.Ona Tuinylaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
2592.Aleksas Volčok (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2593.Augustė Krasauskaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2594.Liepa Plečkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2595.Beatričė Sabutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2596.Ramunė Lukšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2597.Lukas Juškevičius (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2598.Viltė Žliobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2599.Gabrielius Preikša (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2600.Tautvydas Astrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2601.Liepa Plečkaitytė (Matematika, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2602.Erildas Rasickas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2603.Erikas Kazakevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
2604.Vanesa Bieliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
2605.Bezpalyj Tomas Mykolas (Matematika, VšĮ "Pažinimo medis")
2606.Goda Lukšaitė (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2607.Domas Labžentis (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2608.Evanas Vaitkevičius (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2609.Mantas Malakauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2610.Eliza Artemjeva (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2611.MILDA KONTVAINYTĖ (Anglų kalba, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2612.Emilija Beržinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2613.Gižaitė Ema (Anglų kalba, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2614.Agneta Sviackevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2615.Elžbieta Krancaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2616.Emilijus Vaičekauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Platelių gimnazija)
2617.Ernest Darbinyan (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2618.Jorūnė Jakaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2619.Aleksas Murėnas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2620.Smiltė Milkintaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2621.Nojus Nagaitis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2622.Deimantė Volbekaitė (Fizika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2623.Rokas Ramoška (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2624.Kajus Grigaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2625.Rugilė Davydovaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2626.Martynas Endzinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2627.Lukrecijus Griškoitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2628.Laimonas Žemeckas (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2629.Ugnė Liesytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2630.Gabrielė Miškinytė (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
2631.Atėnė Ancerevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2632.Aistė Boreikaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių progimnazija)
2633.Gabrielė Sūdžiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2634.Radvilas Kukta (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2635.Titas Grakavinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2636.Radvilė Šedovaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2637.Kamilė Gadliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2638.ALANAS VAITKUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2639.Tikniūtė Julija (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2640.Aristėja Kuršytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2641.Akmilė Budrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2642.Matas Macijauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2643.Eiridas Anušauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2644.Meda Nijolė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2645.Deimantė Kliunkaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2646.Gabrielius Raibis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2647.dovydas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2648.Marija Bumblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2649.Žymantas Rastenis (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2650.Ugnė Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2651.Andrii Huzieiev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2652.Jokūbas Šapoka (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
2653.Greta Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2654.Kasparas Adamkavičius (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
2655.Timas Janušonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2656.Goda Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2657.Simona Buivydaitė (Matematika, Erudito licėjus)
2658.Gabrielė Butkutė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2659.Daniil Frolov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
2660.Štėraitė Justė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2661.Urtė Daučionaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2662.Mindaugas Bagvila (Informacinės technologijos, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
2663.Viltė ir Justė bff (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2664.Tomas Sidabras (Informacinės technologijos, Mažeikių Gabijos gimnazija)
2665.Dovydas Kornelijus Bakšys (Informacinės technologijos, Panevėžio "Minties" gimnazija)
2666.Ervin Adinkevič (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2667.Gabija Vaitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2668.Domantas Vaidyla (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2669.Ąžuolas Gudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2670.Sofija Bogušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2671.Joana Maslauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2672.Kamilė Jankauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2673.ieva pabutkaite (Matematika, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2674.Gabrielė Stoškutė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2675.Aretas Utakis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2676.Julija Ševelkova (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2677.Samanta Pranskutė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2678.Karolis Butkus (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2679.Viktorija Oželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2680.Lukas Miliauskis (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2681.Gustas Savickas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2682.Tautvydas Kuliavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2683.Matas Rimgaila (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2684.Jonas Raudys (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2685.Rėjus Martinkevičius (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2686.Augustas Kurauskas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2687.Matas Petružis (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2688.Viktorija Kulikauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2689.Kajus Kuncaitis (Fizika, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
2690.Goda Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2691.Šarūnas Perkumas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2692.Leonardas Sottilotta (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
2693.Rudys Julius (Fizika, Klaipėdos laivininkų mokykla)
2694.Dawid Romeiko (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2695.Guzulaitytė Smiltė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2696.Amelija Valiulyte (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2697.Adrija Tomaszewskaja (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2698.Justinas Sakalauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2699.Andrius Auomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
2700.Mikas Mikoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2701.Erikas Tamošauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2702.Jordanas Ruzgus (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2703.Luknė Alešiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2704.Astijus Kondrotas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2705.Andrius Dranseika (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2706.Edgaras Gritėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2707.Vėjus Raudonikis (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2708.Agrita Griniutė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2709.Nedas Gražinskas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2710.Arnas Šimelis (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2711.Donatas Lukaševičius (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2712.Danielius Sutrinavičius (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2713.Oskaras Rumiancevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2714.Gabrielė Genevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2715.Dominykas Viskunas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2716.Luka Strimilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2717.Skaistė Spudaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2718.Nalivaiko Denis (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2719.Gabrielius Preikša (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2720.Elanas Jermalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2721.Urtė Kučinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2722.Kiril Benjamin Schultz (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2723.Mykolas Šalvaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2724.Žygimantas Kergė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2725.Emilija Baltrūnaitė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2726.Skirmantas Strašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2727.Viltė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2728.Goda Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2729.Paulina Dzikaitė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2730.Eidvilė Vasauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2731.Augustas Stankevičius (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
2732.Majus Palickaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2733.Armandas Grigorjevas (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
2734.Gabija Grunskytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2735.Lijana Gešventaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2736.Viltė Kemerzūnaitė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2737.Kotryna Gedvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2738.Justas Valušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2739.Viltė Elžbieta Mincytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2740.Žemaitis Tauras (Matematika, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2741.Meda Sadūnaitė (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2742.Justas Mackevičius (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2743.Vytė Kubaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2744.Rustė Kryžanauskaitė (Geografija, VGTU inžinerijos licėjus)
2745.Kristanas Gedaminskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2746.Urtė Bernotaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2747.Lijana Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2748.Augustė Ronkytė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2749.Orinta Bachvalova (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
2750.Elinga Minderytė (Matematika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2751.Kasparas Streckis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2752.Adomas Klepikas (Informacinės technologijos, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2753.Domilė Gelumbauskaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2754.Aras Drūlia (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2755.Rimantė Šerlinskaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2756.Benas Matutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2757.Kipras Bliznikas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2758.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2759.Dominykas Grigaitis (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2760.edvardas plesevicius (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2761.Žeimantė Gailiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2762.Elzė Nariūnaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2763.Popova Mila (Informacinės technologijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2764.Kovas Malinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2765.Eduardas Galeckas (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2766.Deimantas Augys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2767.Danielė Burdzilauskaitė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2768.Deimantė Bukaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2769.LUKAS GEDVILAS (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2770.Pijus Jurjonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2771.Ilana Pakhomova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2772.Karolina Viskunaitė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2773.Austėja Džiaugytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2774.Beatričė Žukauskaitė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2775.Laura Meškaitė (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2776.Aras Drūlia (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2777.Kristupas Dudėnas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2778.Jonė Kastenskaitė (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2779.Grantas Pranaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2780.Deividas Šverys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2781.Adelina Jozėnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2782.Kamilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2783.Lukrecija Tamulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2784.Dominykas Slavickas (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2785.Eglė Žolynaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2786.Gabija Jakubauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2787.Kamelija Novoslavskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2788.Aurėja Dačkauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2789.Paula Kalinauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2790.Greta Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2791.Kotryna Sutkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2792.Eimantas Merkys (Informacinės technologijos, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
2793.Končius Gvidas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2794.Elvinas Šlyžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2795.Gabija Jurėnaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2796.Orlov Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2797.Dominykas Jarašūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2798.Gabija Mačijauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2799.Luknė Trifeldaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2800.Gustas Steckus (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2801.Kapušinskaitė Simona (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2802.Ignas Kreivaitis (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2803.Igor Forsov (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2804.Orestas Nastulevičius (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2805.Daniela Kryžiutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2806.Skaistė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2807.Edgaras Dapkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2808.Dairūnas Ulevičius (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
2809.Jorūnė Bacevičiūtė (Matematika, Kauno dailės gimnazija)
2810.Vilius Petronis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2811.Beatričė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2812.Karina Šertvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2813.Gabrielius Laivys (Anglų kalba, Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
2814.Rasa Saikauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2815.erikas cepkauskas (Informacinės technologijos, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2816.Emilija Špokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2817.Viltė Klemenytė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2818.Sandra Viliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2819.Augustė Lukočiūtė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2820.Deividas Stiklius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2821.Armantė Šimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2822.Matas Pukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2823.Arnoldas Jakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2824.Viltė Mazurkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2825.Arėjus Bagdanavičius (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2826.Markas Jonas Jasudas (Istorija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2827.Polina Trofimova (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2828.Elvinas Šlyžius (Informacinės technologijos, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2829.Viktoras Lukšta (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2830.Paula Kalinauskaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2831.Aušra Černiauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2832.Leu Barylovich (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2833.Deimantė Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2834.Redas Binginas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2835.Arijandas Brazaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2836.Rasuolė Norkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2837.Tumas Grigalius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2838.Kamilė Šlikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2839.Tamošiūnaitė Lauryna (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2840.Martyna Gudaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2841.Mantas Beržonskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2842.Benas Sverdlovas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2843.Gabrielė Pupkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2844.Matas Bulovas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2845.Žygimantas Narušis (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2846.Viktorija Morozova (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2847.Kipras Maknickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2848.Aurelija Timoškinaitė (Geografija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2849.Juras Renusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2850.Emilija Lekutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
2851.Vilius Urbanavičius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2852.Erikas Markūnas (Informacinės technologijos, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2853.Emilius Lukoševičius (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2854.Miglė Brazytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2855.Adas Radzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2856.Paulina Kašinskaitė (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2857.Eimantė Klenauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2858.Valerija Novikova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2859.Dominyka Žalabinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2860.Smiltė Zagorskaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2861.Dominykas Griguola (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2862.Emilė Baltramonaitytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2863.Elena Glumbakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2864.Viltė Eismontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2865.Dominykas Razutis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2866.Lukas Bliadze (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2867.Monika Vilkevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2868.Urtė Valentavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2869.Eimantas Pečiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2870.Andžela Lenkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Germanto" progimnazija)
2871.Estrėja Stikliūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2872.Rokas Mikšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2873.Elinga Minderytė (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2874.Arnas Katilius (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2875.Tėja Janulytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2876.Emilė Salatkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2877.Benas Karačiovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2878.Kotryna Kelpšaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
2879.Rapolas Sankauskas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2880.Agnė Kriščiūnaitė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2881.Kajus Mikalauskas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2882.Gytis Šviadas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2883.Ugnė Butnoriūtė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2884.Eivilė Citavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2885.Armantas Jazdauskas (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2886.Tomas Butkus (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2887.Viktorija Golodok (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2888.Nojus Vasiliūnas (Chemija, Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
2889.Augustas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2890.Justina Drakšė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2891.Vilandas Napruckas (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2892.Rugilė Stipinaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2893.Patricija Matulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2894.Evelina Budrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2895.Elzė Znaidauskaitė (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2896.Valerija Kimsa (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2897.Vytė (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2898.Gustas Sluškonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2899.Rapolas Slauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2900.Ieva Liberytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2901.Benas Kovas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2902.Mija Nikitina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2903.Masalis Arnas (Informacinės technologijos, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2904.Goda Daukšytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2905.Rusnė Lengvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2906.Lukrecija Nivinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2907.Laimonas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2908.Smiltė Zagorskaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2909.Daniel Hory (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2910.Rytis Norbertas Saulis (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
2911.Mintė Laurinaitytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2912.Gvidas Jonauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
2913.Nedas Goerkis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2914.Astijus Čerauskas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2915.Gytis Jovaiša (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2916.Jurgelevičiūtė Nikolė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2917.Emilis Jonuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2918.Radvilė Šedovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2919.Justė Dieninytė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2920.Gustas Stanys (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2921.Algirdas Aliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2922.Gertrūda Žemgulytė (Istorija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2923.Ugnė Jaževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2924.Justas Grunskis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2925.Benas Demereckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2926.Irmantas Šarkauskas (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2927.Aivaras Pieviškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2928.Sidorova Anelija (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2929.Vilius Dalinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2930.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2931.Gabriela Lialko (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
2932.Greta Sarpaliūtė (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2933.Vaiva Beniušytė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2934.Majus Milierius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2935.Smiltė Puidokė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2936.Tomas Vizbaras (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2937.Markas Stanislovas Šamrinas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2938.Aidenas Bisikirskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2939.Matas Liberis (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2940.Ąžuolas Šalčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2941.Deimantė Baublytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2942.Vakaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2943.Robertas Urniežius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
2944.Inesa Sledzevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2945.Gabija Zabarauskaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2946.Pupkys Joris (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2947.Gediminas Stonys (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2948.Dominykas Davidovič (Informacinės technologijos, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2949.Austėja Karbauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2950.Amelija Benetytė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2951.Saulė Kragaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2952.Klaidas Bendžius (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2953.Eidvilė Zakarauskaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2954.Mindaugas Veikutis (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2955.Mindaugas Mažeika (Informacinės technologijos, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
2956.EVA STONKUTĖ (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2957.Auksė Jagučanskytė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2958.Elena Abrutytė (Anglų kalba, Plungės r. Platelių gimnazija)
2959.Šarūnas Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2960.Egita Kivilytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2961.Urtė Petrauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2962.Radvilas Staikūnas (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
2963.Eva merkelyte (Informacinės technologijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2964.Laurynas Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2965.Miglė Vaškytė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2966.Odrė Marija Milė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2967.Austėja Kertenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2968.Adriana Statkutė (Informacinės technologijos, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2969.Ugnius Jurevičius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2970.Sofija Šmaktinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2971.Greta Varankovaitė (Matematika, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2972.Gabrielė Valiukaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2973.Margiris Sodeika (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2974.Kasparas Streckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2975.Dominyka Pilkauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2976.GABIJA JUODEIKYTĖ (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2977.Emilija Čebatoriūtė (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2978.Deimantas Zubė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2979.Agatas Stasiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2980.Mantas Puskunigis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2981.Aleksandra Ivanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2982.Edmundas Adomaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
2983.Ajus Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Bubių mokykla)
2984.Rytis Rudinskas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2985.Laurynas Dominykas Balkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2986.Aurentas Ardavičius (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2987.Martinas Naujalis (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2988.Adas Keblaitis (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2989.Justė Nikitiukaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2990.Simas Bražėnas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2991.Martynas Petrėtis (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
2992.Auksė Kvedaravičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2993.Smiltė Kleivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2994.Gustas Tamašauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2995.Mantas Bagdonas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2996.Mėta Fedaravičiūtė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2997.Patricija Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2998.Darija Stonkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2999.Vakaris Samauskas (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3000.Eglė Juciūtė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3001.Benediktas Bučelis (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3002.Ainė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3003.Ema Gumuliauskaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3004.Andrius Pinkevičius (Informacinės technologijos, Šakių "Žiburio" gimnazija)
3005.Adelė Darginavičiūtė (Informacinės technologijos, Neringos gimnazija)
3006.Emilė Salatkaitė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3007.Paulius Plerpa (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3008.Nalivaiko Denis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3009.Gustas Graželis (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3010.Airidas Bakutis (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3011.Matas Būdininkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3012.Liepa Kaminskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3013.Urtė Daučionaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3014.Armantė Juozelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3015.Domas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3016.Akvilė Baniulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3017.Smiltė Zavirinė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3018.Armandas Puškorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
3019.Justas Bruneckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3020.Gabija Gužytė (Matematika, Neringos gimnazija)
3021.Vėjas Kirna (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3022.Robertas Acus (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
3023.Deividas (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3024.Akvilė Gindvilytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3025.Eimantas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3026.David Kazak (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3027.matas moskalcuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3028.Angelina Beinarė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3029.Mindaugas Zaksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
3030.Mantas Beržonskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3031.Lėja Maižiūtė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3032.Mintė Laurinaitytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3033.David Pleškov (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3034.Elijas Ibneris (Lietuvių kalba ir literatūra, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
3035.Tadas Čanovas (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3036.Urtė Linkevičiūtė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3037.Emilijus Mižutavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3038.Emilija Pranskaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3039.Ugnė Baliukonytė (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3040.Augustas Rušas (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3041.Akmilė Budrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3042.Nojus Radzevičius (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3043.Danila Rudzinskas (Fizika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3044.Viktorija Klimašauskaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3045.Aleksas Petravičius (Istorija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3046.Matas Lankelis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3047.Pijus Krapavickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3048.Amelija Vanagaitė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3049.Timas Sejavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3050.Benas Vainorius (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3051.Emilis Levickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3052.Andrėja Muravjova (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
3053.Greta Petrikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3054.Adrija Mažintaitė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3055.Mantas Malakauskis (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3056.Eva kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3057.Brigita Rubežiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3058.Grigorij Agejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3059.Nojus Nausėda (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3060.Deimantė Veličkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3061.Meda Politikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3062.ANDRIUS LAUCIUS (Fizika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3063.Gustė Gedminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3064.Federika andriekutė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3065.Domas Subačius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3066.Markas Laucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3067.Smiltė Naruševičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3068.RŪTA IGNOTAITĖ (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
3069.Vilija Vėtaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3070.KAJUS TAMAVIČIUS (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3071.Danielė Venskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3072.Dominic Ingolf Schultz (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3073.Egita Kivilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3074.Arnas Kriaučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3075.Herkus Vyšniauskas (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3076.Dovydas Ratkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3077.Kipras Makutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3078.Emilija Gaidytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3079.Aleksej Budajev (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3080.Mėja Klimantavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3081.Roberta Štulcaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3082.Emilis Bičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3083.Dovydas Grochovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3084.Darija Juočytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3085.Arina Samoilenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3086.Aretas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3087.Urtė Černiauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3088.Dominyka Rimkute (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3089.Goda Karžinauskaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3090.Ugnė Markevičiūtė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3091.Armandas Dizeris (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3092.Barbora Mažeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3093.Ignas Milius (Informacinės technologijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3094.Vytenis Kolka (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3095.Simonas Vainorius (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3096.Emilis Jonuška (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3097.Motiejus Jasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3098.Motiejus Vaitiekūnas (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3099.Matas Mažeika (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3100.Nojus Galinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3101.Faustas Pivoriūnas (Anglų kalba, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3102.Austėja Onusaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3103.auguste navickaite (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3104.Augustas Rakauskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3105.Augustas Semenkovas (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
3106.Emilija Verbickaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3107.Viktorija Čepaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3108.Ilana Pakhomova (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3109.Armandas Ripkevičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3110.Karolina Milkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3111.Arnas Aleksynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3112.Akvilė Matusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3113.Ineta Balčiauskytė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3114.Meida Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3115.Arnita Palačionytė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3116.Jonas Semeška (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3117.Jašinskaitė Adelė (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3118.Goda Liutkutė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3119.Goda Jonaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3120.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3121.Lukas Ruočkus (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3122.Danielė Burdzilauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3123.RUSNĖ DEDUCHOVAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3124.Jorūnė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3125.ŽILVINAS ŠIMANSKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3126.Dovidas Busilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3127.Ugnė Mazuronytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3128.Jokūbas Žemaitis (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3129.Paulius Matonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3130.Ignas Užkuraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3131.Matas Franckaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
3132.Deimantė Meilūnaitė (Informacinės technologijos, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3133.Mantas Janušauskis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3134.Nerijus (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3135.Ugnius Určinskas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3136.Simonas Dong (Matematika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3137.Gustas Miliauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3138.Rokas Žiezdrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3139.Elinga Juciūtė (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3140.Denas Račius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3141.Gustė Baniulytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3142.Tomas Pranauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3143.Mocanu Roman (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3144.Lukas Juškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3145.Gustas Tuleikis (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3146.Austėja Mickutė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3147.Dominik Moisevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3148.Eimantas Burkšaitis (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
3149.Kevinas Bartušas (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3150.Jokūbas Vaiginis (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3151.Titas Pušinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3152.Matas Venclovas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3153.Rokas Nausėda (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
3154.vacloavs (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3155.Danielius Potelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
3156.Jokūbas Mikaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3157.Luknė Rutkauskaitė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3158.Vincentas Motiejauskas (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3159.Justė Girdenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3160.Aronas Urbonas (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3161.Gediminas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3162.Skomantas Kaktys (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3163.LUKAS AKMEMSKAS (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3164.Danielius Burba (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3165.Vismantė Mitkutė (Informacinės technologijos, Mažeikių Gabijos gimnazija)
3166.Vilius Juozumas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
3167.Lukrecija Nivinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3168.Urtė Grigalevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3169.Tadas Murauskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3170.Jorūnė Bacevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno dailės gimnazija)
3171.Austėja Matulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3172.Tėja Kučinskaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3173.Žilvinas Grigonis (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3174.Tita Vabalaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3175.Ąžuolas Višinskis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3176.Dovydas Goštautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3177.Patricija Matulaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3178.Augustas Asadauskas (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3179.Goda Andrulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3180.Austėja Džiaugytė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3181.Karina Gaspariūnaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
3182.Karina Tamošiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3183.Steponas Stonys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3184.Oskaras Vančys (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3185.Aironas Baltrėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3186.Rokas Gužauskas (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3187.Danielė Nikiforova (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
3188.EMILIUS PETRAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3189.Dija Bakutyte (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3190.Tumas Grigalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3191.Kasparas Lastauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3192.Povilas Liuokaitis (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3193.Žaneta Šilova (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3194.Mantas Ruškys (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3195.Austėja Džiaugytė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3196.Ieva Sipavičiūtė (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3197.Emilis Černiauskas (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3198.Viktorija Pometko (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3199.Deimanas Lopeta (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3200.Gvidas Ragauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3201.Urtė Vaitkevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3202.Gabrielė Volujevičiūtė (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3203.Kernius Čiurinskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3204.Vitkevičius Armandas (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3205.Emilijus Sirius (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3206.Artūras Šiškus (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3207.SOFIJA KIZEROVA (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3208.Viktorija Dobrinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
3209.Gediminas Gylys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3210.Vincentas Motiejauskas (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3211.Vakarė Nešukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3212.Atėnė Ancerevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3213.Laimonas Žemeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3214.Ignas Baronas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3215.Rusnė Litvinaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3216.Lukas Pošiūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos gimnazija)
3217.Kamilė Bisikirskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3218.Erikas Gaidauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3219.Edvardas Navardauskas (Informacinės technologijos, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3220.Emilis Velišauskas (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3221.Orestas Jankaitis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3222.Guoda Andriejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3223.Gabija Lukošiūtė (Informacinės technologijos, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3224.Deimantė Strodomskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3225.Raidas Šideikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3226.Vykintas Jonas Miciulevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3227.Mantas Matusevičius (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3228.Mykolas Daunys (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3229.Akmėja Dudzevičiūtė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3230.Dominykas Šablinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3231.Gediminas Germanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3232.Meda Pociūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3233.Davidas Mikuckis (Informacinės technologijos, Šiaulių sporto gimnazija)
3234.Benas Jurgutis (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3235.Mintė Marija Butaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3236.Emilė Salatkaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3237.Rokas Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3238.Ignas Bajarūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3239.Miglė Kinderevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3240.Gabija Zubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3241.Darijus Smailis (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
3242.Liutauras Zaksas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
3243.Tauras Paltinavičius (Matematika, Erudito licėjus)
3244.Gytis Kučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lavoriškių gimnazija)
3245.Judita Mitrijevaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3246.Gustė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3247.Nedas Kavolius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3248.Luka Mažunaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3249.Matas Bagdonas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
3250.Mintautė Ugianskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3251.Emilis Beperšč (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3252.Ernestas Mocevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3253.Aušrinė Dlugauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3254.Mėta Judickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3255.Kajus Gedgaudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3256.Kiril Cukanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3257.Ugnė Matutytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3258.Maksim Ribašauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
3259.Estrėja Stikliūtė (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3260.Patricija Kačinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3261.Aidas Vydmontas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3262.Justė Sitonytė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3263.Kotryna Puodžiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3264.Rokas Grencevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3265.LIUTAURAS JUKNIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3266.Gustas Staškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3267.Nikita Svist (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3268.Elijus Baronas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3269.Rapolas Vosylius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3270.Agata Vincel (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3271.Andrėja Maslauskaitė (Informacinės technologijos, Jonavos pradinė mokykla)
3272.Augustė Štikelytė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3273.Kristupas Butkus (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3274.Viltė Žliobaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3275.Tomas Paulius Grigorjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3276.Maksim Samoilenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3277.Amelija Ignatavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
3278.Mantas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3279.Nojus Arbačiauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3280.Ąžuolas Gudaitis (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3281.Žilvinas Grigonis (Geografija, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3282.Brigita Muniute (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3283.Ieva Greičiūnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3284.Daniel Januškevič (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3285.Emilis Vaišnoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3286.Aivaras Mazurinas (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3287.Arnas Salatka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3288.Ignas Bielskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3289.Tautvydas Tverskis (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3290.Daniilas Kunauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
3291.Lukas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3292.Jonikas Marius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3293.Sofija Pečiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3294.Matas Balasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3295.Silvija Žebialovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
3296.Urtė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3297.Erikas Antonovas (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
3298.Adomas Bartuškeviičus (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3299.Urtė Adomaitytė (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3300.Simas Dumblys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
3301.Dangira Gumuliauskaite (Fizika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3302.Nojus Meilys (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3303.Nojus Plaušinaitis (Istorija, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3304.Ignas Liutkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3305.Sofija Kirijenko (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3306.Robertas Knieta (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3307.Izabelė Samušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3308.Gustė Strelčiūnaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
3309.Marius Šikšnys (Matematika, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
3310.Арина (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3311.Mantvydas Ravinis (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3312.Emilija Akelaitis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3313.Aistis Raišelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3314.VLADISLAV DEVINČUKOV (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3315.Eglė Pintulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3316.Jurgis Linkevičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3317.Ignas Šarkūnas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3318.Vanesa Šilkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3319.Ugnė Kojutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3320.Emilija Srėbaliūtė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3321.Augustas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3322.Viltė Skinkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3323.Jokūbas Palekas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3324.Justas Beržanskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3325.Vytautė Mikašauskaitė (Anglų kalba, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
3326.Lukas Gražulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3327.Milda Edlund (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3328.Nojus KILDISIS (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
3329.Ieva Munikaitė (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3330.Dorota Jackūnaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3331.Grantas Kuzminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3332.Ivanovas Markas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3333.Skaistė Skačkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3334.Džiugas Vikarauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
3335.Enrikas Paišys (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3336.Austėja Petravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3337.Gustas Marcinkevičius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3338.Elzė Chščenavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3339.Mantvydas Klevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3340.Ieva Kazlauskaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3341.Mėta Šerkšnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3342.Deividas Šverys (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3343.Brigita Sokolovaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3344.Kristupas Gaidjurgis (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3345.Eimantas Šiaulys (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3346.Andrius Jegorovas (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3347.Gustas Šmigelskis (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3348.Vanesa Šilkūnaitė (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
3349.Miglė Kazlauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3350.Alesia Mosejeva (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3351.Demitrij Lesnickij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3352.Monika Melytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3353.Gustas pukenas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3354.Kristupas Bukota (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3355.Urtė Zakarauskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3356.Augustė Griguolaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3357.Arijus Budrevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3358.Justas Jonušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3359.Evita Aleksandravičiūtė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3360.Popova Mila (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3361.Justas Pleikys (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3362.Armandas Montvilas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3363.Laurynas Maldzius (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3364.Liepa Šiaučiulytė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3365.Dominykas Chlebnikovas (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3366.Erikas Gaidauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3367.Aleksas Petravičius (Geografija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3368.Indrė Vavairaitė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3369.Danielė Fokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3370.Adela Orlovska (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3371.Ainoras Laučys (Informacinės technologijos, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3372.Mangirdas Klusaitis (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3373.Rugilė Namikytė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3374.Justina Čelkaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3375.Liepa Pavalkytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3376.Austė Šimkutė (Istorija, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3377.Pijus Spaustynaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3378.Osvaldas Tomaševskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3379.Laura Belousova (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3380.Švalkus Benas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Dūkšto mokykla)
3381.Džiugas Slavinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3382.Eimantas Paukštelo (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3383.Evija Rumšaitė (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3384.Jonas Simonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3385.Gustas Tomkus (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3386.Evelina Stefanovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3387.Aivaras Džiugys (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3388.Rūta Norkutė (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3389.Vakaris Samauskas (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3390.Aistis Raišelis (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3391.Adrija Tamulevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3392.Deividas Armanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3393.Akvilė Ragaišytė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
3394.Rusnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3395.Dovilė Liubertaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
3396.Teotimas Arlauskas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3397.Dominyka Michmel (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3398.Kristupas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3399.Aironas Baltrėnas (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3400.Karolis Tamošaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3401.Diana Naumavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3402.Lukrecijus Griškoitis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3403.Gabrielis Burneika (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3404.Augustas Rakauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3405.Austėja Liutvinaitė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3406.Aistis Raišelis (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3407.Artūras Galinauskas (Anglų kalba, Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
3408.Augustė Losytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3409.Austėja Greviškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3410.Vytautė Ažukaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
3411.Kamilė Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3412.Paulina Razmaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3413.Oskaras Michalkevič (Informacinės technologijos, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
3414.Oskaras Rumiancevas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3415.Gustė Kudrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3416.Domas Misevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3417.Patricija Zieniūtė Silva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3418.Mindaugas Vileita (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
3419.Ignas Gordynecas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3420.Vėjas Jenas Dobrocsi (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3421.Tomas Lukoševičius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3422.Ąžuolas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3423.Amelija Každailytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3424.Natas Mikšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3425.Adomas Buinauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3426.Goda Staniulionytė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3427.Kotryna Gagytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3428.Būdžius Lukas (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3429.Arnas Aleksynas (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3430.Gabrielius Martinonis (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3431.Martynas Pakatilis (Matematika, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
3432.Luka Grauslytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3433.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3434.Dovidas Busilas (Informacinės technologijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3435.Lukas Pušinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3436.Matas Marciuška (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3437.Justina Dudonytė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3438.Nedas Grizickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3439.Agnė Itomlenskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3440.Mingailė Kilbauskaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3441.Ignas Kudriavcevas (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3442.Justinas Danusevičius (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3443.Aurentas Ardavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3444.Urtė Juškevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3445.Goda Gudukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3446.Imeida Griškevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3447.Adomas Jurgutis (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3448.Eidvilė Zakarauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3449.Dominykas Butkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3450.Ignas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3451.Gustė Fiodorovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3452.Akvilė Paulavičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3453.Adelė Darginavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
3454.Arnas Žilionis (Informacinės technologijos, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3455.Gustė Paulauskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3456.Ruslanas Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3457.Gabrielius Noreika (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
3458.Vėjūnė bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
3459.Aronas Irtmonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3460.Konstantin Tatarskich (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3461.Austėja Žiogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3462.Margarita Matvejenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3463.Beatričė Michalkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3464.Vakaris (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3465.Ema Štrimaitytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3466.Vaiva Dockute (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3467.Joris Galvonas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3468.Mėta Šerkšnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3469.Gerda Miliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3470.Ignas Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3471.Ugnė Krikščiūnaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3472.Tėja Tamoliūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3473.deimantas trinkūnas (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3474.Rapolas Ramonas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3475.Vytė Palaimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3476.Šilo Simona (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3477.Lukrecija Tamulytė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3478.Rūta Daračiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3479.Grantas Juškevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3480.Dovydas Barzevičius (Anglų kalba, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3481.Rugilė Dambrauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3482.Emilija Sadovskaja (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3483.Augustė Vizgirdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3484.Lėja Bakelytė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3485.Tomas Grigalevičius (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3486.Emilis Ziberka (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3487.Irmantas Šarkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3488.Austėja Čeponytė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3489.ŪLA DUBAKAITĖ (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3490.Kristupas Gaidjurgis (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3491.Viltė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3492.Haris Četvertinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3493.Martynas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3494.Gustas Buivydas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3495.Rūta Ruckytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3496.Urtė Kamisaraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3497.Gustė Survilaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3498.Liutauras Eitavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3499.Dovydas Švagžlis (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
3500.Baranauskas Gabrielius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
3501.Lukas Dargužas (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3502.Viltė Dumbliauskaitė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3503.Deimantė Volbekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3504.Dominykas Laureckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3505.Šarūnas Bakas (Informacinės technologijos, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3506.Karolis Tamošaitis (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3507.Neida Janauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3508.Emilija Pūžytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3509.Liucijus Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3510.Estela Bučiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3511.Danielis (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3512.Viktorija Kunej (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3513.Laurynas Šaltinis (Informacinės technologijos, Alytaus Panemunės progimnazija)
3514.Tadas Laucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3515.Audrius Antanas Marozas (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3516.Lukas Dargužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3517.Vytenis Anilionis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3518.Lėja Duknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
3519.Paula Kitinė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3520.Justė Sitonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3521.Vytautas Jančauskis (Informacinės technologijos, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3522.Ieva Kaunaitė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3523.IGOR KRIVOŠEJEV (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3524.Elija Griciūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3525.Augustė Budvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3526.Liutauras Šarkovas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3527.Gabija Mulvinskaitė (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3528.Paulius Kučinskas (Anglų kalba, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
3529.Auksė Juškauskaitė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3530.Kamilė Radžiūnaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3531.Evanas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3532.x JONAS (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3533.Emilija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3534.Amelija Ignatavičiūtė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
3535.Martynas Bigelis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3536.Jokūbas Juška (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3537.Tomas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3538.Ilja Kolinko (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3539.Emilija Sadovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3540.Arnas Prielaidas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3541.Rytis Urmilevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3542.Mėta Šeibokiatė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3543.Žilvinas Kopcikas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3544.Evita Bansevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
3545.Dovydas Jurkša (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3546.Justė Sitonytė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3547.Karolis Vaiginis (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3548.Jokūbas Nagelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3549.Lukas Matutis (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
3550.Goda Gabalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3551.Aidonas Andriunas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3552.Jokūbas Kairys (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3553.Nojus Šermukšnis (Informacinės technologijos, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
3554.Viktorija Galentaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3555.Liepa Meliešiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3556.Daniil Frolov (Geografija, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
3557.Grėtė Znaidauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3558.Akvilė Kavaliauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3559.Viktorija Švedaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Žiburio" gimnazija)
3560.Auksė Tamošauskaitė (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3561.Kristijonas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3562.Arina Karelina (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3563.Adriana Statkutė (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3564.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3565.Gytis Galbuogis (Matematika, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3566.Gustė Paškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3567.Pijus Bulota (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3568.Nojus Patackas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3569.Ieva Kardamavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3570.Danielė Surgailytė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3571.Kamila Klenovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3572.Ugnius Misiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3573.Šarūnas Norkeliūnas (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3574.Tomas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3575.Vytenis Markevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
3576.Nojus Taroza (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3577.Ieva Tamašauskaitė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3578.Barbora Dzimijonaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3579.Meda Botyriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3580.Albertas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3581.Ignas Jusys (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3582.Viltė Kvederytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3583.Ieva Kardamavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3584.Mija Nikitina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3585.Matas Zalieckas (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3586.Austėja Bendžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3587.Armandas Steponėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3588.Luknė Masevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3589.Lukas Baltrušaitis (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3590.Amelija Gusaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3591.Meda Navikaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3592.Vytautė Paulaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3593.Erikas-Jonas Kriščiūnas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3594.Bernardas Švarplys (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3595.Maja Zaleščevskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3596.Laura Varkalytė (Informacinės technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3597.Austėja Liutvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3598.Raminta Buivydaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3599.Laura Bytautaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3600.Pažėra Patrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
3601.Daniilas Kunauskas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
3602.Saulė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
3603.Gintarė Grinevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3604.Adrianas Šitikas (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3605.Pijus Deveikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
3606.Eimantas Martinkus (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3607.Martinas Naujalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3608.Deividas Stiklius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3609.Patricija Bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3610.Justas Meškauskas (Informacinės technologijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3611.Emilija Sidabraitė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3612.Matas Nevardauskas (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3613.Luknė Banevičiūtė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3614.Emilija Srėbaliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3615.Vakaris Mačiukas (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3616.Lukas Gudavičius (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3617.Raminta Lauciūtė (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3618.Ilja Simanovics (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3619.Jonas Žiogas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3620.titas žika (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3621.Titas Miliūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3622.Klemensas Gorkovčiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3623.Lukas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3624.Eglė Žolynaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3625.Dominikas Stružas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3626.Gabrielė Galvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
3627.Skaistė Petrauskaitė (Matematika, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
3628.Sabas Žygimantas (Istorija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3629.Karolis Tamošaitis (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3630.Augustas Kašinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3631.Benas Arlauskas (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3632.Karolis Šukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3633.Viltė Klemenytė (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3634.Emilė Pleirytė (Istorija, Pasvalio Svalios progimnazija)
3635.Samanta Panavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3636.Emilis Stanevičius (Informacinės technologijos, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3637.Auksė Pocevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3638.Lukas Dauparas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
3639.Nojus Giusiano (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3640.Dominykas Jakas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3641.Ugnė Sireikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3642.Erika Klebavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3643.Kristina Katelynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3644.Agnė Janušauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3645.Nojus Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3646.Benas Matutis (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3647.Matas Bulovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3648.Raminta Lauciūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3649.Tadas Savičius (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3650.Grantas Lankutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3651.Aleksandra Ivanova (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3652.Austėja Kukcinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3653.simonas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3654.Klėja Prakapaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3655.Dovydas Kniuras (Informacinės technologijos, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3656.AURELIJ SIDAREVIČ (Informacinės technologijos, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3657.Paulina Pociūnaitė (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3658.MATAS BARANAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
3659.Ieva Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3660.Deimantas Širvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3661.Rapolas Sankauskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3662.Ugnė Kulipavičiūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3663.Edgaras Jurkšaitis (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3664.Viltė Klemenytė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3665.Julius Maksimovas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3666.Emilija Geležinytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3667.Laura Stirbytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3668.eirida kontrimaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3669.Augustė Mackelaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3670.RUSNĖ DEDUCHOVAITĖ (Matematika, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3671.Vakaris Saliamonas (Informacinės technologijos, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3672.Luknė Pilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3673.Viktoras Lukšta (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3674.Elzė Brazionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3675.Rimas Lukoševičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3676.Amelija Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
3677.Goda Motiejaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3678.Sandra Šilobritaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3679.Simonas Ščiuka (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
3680.Joris Jonas Bičkus (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3681.Rudys Vainius (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3682.Evelina Kerpytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3683.Erik Gluchovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3684.Emils Martinš Komars (Informacinės technologijos, Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
3685.Meida Liepinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3686.Domiykas Silickas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3687.Gaudvinas Gipas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3688.Gabrielė Griciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3689.Evelina Kerpytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3690.Marija Galvelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3691.Kristupas Bukota (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3692.Dovydas Mykolas Vaicekauskas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3693.Viltė Elžbieta Mincytė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3694.Artiom Belšov (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3695.Sniegė Šerkšnaitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3696.Ieva Račaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3697.Augustė Urbonavičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3698.Stachovskytė Adrija (Matematika, Trakų gimnazija)
3699.Domas Misevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3700.Gabrielė Naujokaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3701.Ieva Butkutė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3702.Gabija Dapkutė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3703.Arijus Astranskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3704.Matas Verbickas (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3705.Goda Gabalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3706.Augusta Chlomko (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3707.Joris Ruzgas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3708.RUSNĖ DEDUCHOVAITĖ (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3709.Vytautas Davidonis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3710.Gabija Žebrauskaitė (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
3711.SAMANTA ČEPULYTĖ (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3712.Gerlynn Heldens (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3713.Deimantė Indriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3714.VYTAUTĖ ČEKAUCKAITĖ (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3715.vilius steponavicius (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3716.Salomėja Damaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3717.Liepa Narauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3718.Paulius Matulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
3719.URŠULA CHODOROVIČ (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3720.VASARĖ STEPONAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3721.Titas Jokubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3722.Evelina Stefanovič (Geografija, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3723.Rusnė Litvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3724.Akvilė Gindvilytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3725.Milda Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3726.Tomas Guntorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3727.Gediminas Gintalas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3728.Luka Sakavičiūtė (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3729.Ligita Butkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Eitminiškių gimnazija)
3730.Santa Plekavičiūtė (Istorija, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3731.Emilija Skerstonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3732.Augustė Vizgirdaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3733.Aurimas Groba (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3734.Gvidas Grubliauskas (Istorija, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3735.Dominykas Žitkus (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3736.Skaistė Žvirblytė (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
3737.Urtė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3738.Sebastian Judicki (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3739.Elija Kanaporytė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3740.Vakaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3741.Ugnė Baliukonytė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3742.Gabrielius Žvikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3743.Aurėja Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3744.Andrius Tinteris (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3745.Kamilė Radžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3746.Julija Ročkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3747.Domantas Burmistrovas (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3748.Goda Gudukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3749.Magdė Kulikauskaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3750.Viktorija Ladygaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3751.Labanauskas Majus (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3752.Deina Gudynė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3753.Silvester Gurecki (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3754.Deimina Skėrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3755.Aistė Švabauskaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3756.Matas Duoba (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3757.Arijus Rauluševičius (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3758.Oksana Matuseviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3759.Edvinas Puncevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
3760.Simona Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3761.Mantas Rinkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3762.Faustas Puida (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3763.Agnė Janušauskytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3764.Kajus Jonaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3765.Rūta Miščikaitė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3766.Vygaudas Žalimas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3767.Leonardas Apanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3768.Ieva Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
3769.Rapolas Ramonas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3770.Gabrielius Mackus (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3771.Joris Klimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3772.Rytis Rudinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3773.Nojus Patackas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3774.Urtė Veignoriūtė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3775.Orinta Čiučelytė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3776.Sofija Ivanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3777.Marius Jacunskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3778.Marija Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3779.Titas Dudzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3780.Nojus Laucius (Informacinės technologijos, Palangos senoji gimnazija)
3781.Jonė Bataitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3782.Adrijus Radzevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3783.Danielius Drūlia (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3784.Svajūnė Šmitaitė (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
3785.Emilija Šuminskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3786.Arnas goštautas (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3787.Karolina Goginašvili (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3788.Deividas Jakonis (Istorija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3789.Luknė Rutkauskaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3790.Justas Dolombauskas (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3791.Barbora Dzimijonaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3792.DOMAS KONČIUS (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3793.Trojus Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3794.Nojus Jasionis (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3795.Kasparas Streckis (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3796.Paulius Vaišvydas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
3797.Henrikas Grinius (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3798.Liudvikas Borisevičius (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
3799.Matas Labakojis (Informacinės technologijos, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3800.Rusnė Vingrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3801.marija ivanova (Informacinės technologijos, Klaipėdos turizmo mokykla)
3802.Rapolas Vosylius (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3803.Mantas Karpis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3804.Maja Zaleščevskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3805.Aušra Zubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3806.Andžela Lenkauskaitė (Informacinės technologijos, Telšių "Germanto" progimnazija)
3807.Rokas Kesylis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3808.Mantas Nesavas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3809.Ugnė Kalinauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3810.Misele Perje (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
3811.Samanta Pupelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3812.Akvilė Žilinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3813.Nojus Vasiliūnas (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
3814.Kasparas Cijūnaitis (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3815.Fausta Frolova (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3816.Aleksas Domanaitis (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3817.Kajus Pažereckas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3818.Adel Smolkina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3819.Austėja Venckūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3820.Martynas Pakatilis (Anglų kalba, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
3821.Joris Jankūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3822.Brigita Ramanauskaitė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3823.Gleb Rusakevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3824.Urtė Kamisaraitytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3825.Bėja Žibūdaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3826.Maksim Jemeljanovas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3827.Simas Bražėnas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3828.Artas Henrikas Kiguolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3829.Vaiva Artimavičiūtė (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3830.Gabija Toločkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3831.Erikas Gaidauskas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3832.MARCIN ČAPLINSKI (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3833.Regina Raižytė (Matematika, Privates Litauisches Gymnasium)
3834.Andromeda Siliūtė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3835.Benas Sakalauskas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3836.Agata Kananovič (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3837.Šolomovas Justas (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3838.Dominykas Jarutis (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3839.Aistė Vareikaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3840.SMILTĖ DIDŽIOKAITĖ (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3841.Jokūbas Ričkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3842.Reda Petrauskaitė (Fizika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3843.Nojus Plaušinaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3844.Vismantas Daujotas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
3845.Sofija Pryvalova (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3846.Čaikovskaja Juljana (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3847.Damjanas Puncevičius (Istorija, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
3848.Linas Vizgirda (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3849.Untulytė Emilija (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3850.Ignas Milius (Istorija, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3851.Arina Sadovskaja (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3852.Karolis Domža (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3853.Nikita Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3854.Lukas Ruočkus (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3855.Patricija Šaparnytė (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
3856.Žilvinas Kopcikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3857.Rugilė Beresnevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3858.Ugnė Kryžinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
3859.Nojus Meilys (Informacinės technologijos, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3860.Otilija Buivydaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3861.Deimantė Sugintaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3862.Damjanas Puncevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
3863.Emilis Slančiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3864.Karolis Paulikas (Informacinės technologijos, Tauragės profesinio rengimo centras)
3865.Akvilė Jakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3866.LUKAS KORZIKAS (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3867.Regina Raižytė (Informacinės technologijos, Privates Litauisches Gymnasium)
3868.Kristupas Laukaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
3869.Miglė Krompalcaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3870.Domas Liutvinas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3871.Karina Beniušytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3872.Denis Varočkin (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3873.Emilija Barcevičiūtė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
3874.Karolina Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3875.Adomas Jurgutis (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3876.Ugnius Lavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3877.Adrija Vaitiekūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3878.Austėja Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3879.Ieva Nemeikšytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3880.Brigita Alonderytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3881.Gustautas Eidukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3882.Jogaila Valiūnas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3883.KĖSYLIS DOVYDAS (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3884.Rokas Vičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3885.Viltė Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3886.Kamilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
3887.Armandas Marmakas (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3888.MATAS BARANAUSKAS (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
3889.Kamilė Samulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3890.Romas Apuokas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3891.Aleksandras Griškoitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3892.Smiltė Dagilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3893.Goda Šataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3894.Regina Raižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Privates Litauisches Gymnasium)
3895.Nojus Arbačiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3896.Julija Ročkaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3897.Beatričė Trečiokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
3898.Laimis Guntorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3899.Urtė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3900.Ugnė Petrikonytė (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
3901.Salomėja Damaševičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3902.EMILIUS KHALILOV (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3903.Urtė Ignatavičiūtė (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3904.Matas Šatrovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3905.Justas Šimatonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3906.Robertas Černiauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3907.Viktorija Kvederaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3908.Nojus Meilys (Fizika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3909.Lėja Geležiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3910.Meida Norkutė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3911.Akmilė Budrytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3912.Arijandas Brazaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3913.Luka Buivydaitė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3914.Armandas Giedrikas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3915.Kovas Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3916.Monika Dobrodej (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3917.Gabrielė Jonkutė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3918.Milėja Steško (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
3919.Augustas Tarvidas (Informacinės technologijos, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3920.Domas Madzeliauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3921.Viktorija Čepaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3922.Džiugas Vasčeka (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3923.Matas Būdininkas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3924.Armandas Šukys (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3925.Saulė Juozapavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3926.Kajus Trilikauskas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3927.Matas Mineika (Anglų kalba, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3928.Arminas Baranauskas (Chemija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3929.Marčiulaitytė Smiltė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3930.Gintaras Šmitas (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
3931.Gytis Jovaiša (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3932.Elena Girietytė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3933.Urtė Bagdanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3934.Lukas Matijošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3935.Augustas Sirgedas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3936.Mantas Samušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3937.Ugnė Vaičikauskaitė (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3938.Viltė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3939.Deimantė Stripinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3940.Domas Pleikys (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3941.Ūla Pužauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3942.Justas Pleikys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3943.Simas Znamerovskis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3944.Augustin Kislovskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3945.Lukrecija Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3946.Ričardas Karpius (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3947.Vilandas Napruckas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3948.Dovydas Zykus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3949.Emilija Makalauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3950.Martin Gudmundsen (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3951.Urtė Kmitaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3952.Emilija Mokric (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3953.Adrijus Jocas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3954.Urtė Tarnauskaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3955.Arnas Ažukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3956.Lilija Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3957.Meda Vaičeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3958.Arminas Čepulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3959.Deimantė Stankevičiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3960.Ulevičiūtė Austėja (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3961.Joris Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3962.Elzė Bagdonaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3963.Viltė Gražinskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
3964.Ernest Karčėnko (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3965.Benas Šiautkulis (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
3966.Gabija Pilipavičiute (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3967.Armandas Šimkus (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3968.Eglė Grybauskaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
3969.Gabija Bučelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
3970.Džordana Amulytė (Informacinės technologijos, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3971.Adamas Čepulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3972.Mantas Jurelė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3973.Domantė Cininaitė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3974.Gytis Kučinskas (Anglų kalba, Lavoriškių gimnazija)
3975.Leonardas Trokinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3976.Pijus Stravinskas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3977.Kipras Bliznikas (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
3978.Gabrielė Razgūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3979.Jokūbas Tamulevicius (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3980.Deividas Pata6ius (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3981.Augustina Vaitilionytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
3982.Motiejus Jašinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3983.Deimantė Padimanskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3984.Miglė Kirnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3985.Titas Ežerskis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3986.Atėnė Damijonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3987.Lauryna Judeikytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3988.Rugilė Ilginytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3989.Domas Subačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3990.Erikas Garbus (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
3991.ELIJA VIRŠILAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3992.Samanta Panavaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3993.Kajus Krencevičius (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3994.Mantas Voveris (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
3995.Brigita Kazbaraitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos turizmo mokykla)
3996.Milda Paškauskaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3997.Šetkus Koltis (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3998.Monika Ciscar Adomavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3999.JOKŪBAS MELNIČUK (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
4000.Augustas Paulauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4001.Rytis Jusaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4002.Deimantas Armaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4003.Emilis Stanevičius (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4004.Orilis Legeika (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
4005.Dominykas Daugnora (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
4006.Tomas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4007.Karolina Milkevičiūtė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4008.Augustas Kuosa (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4009.Samanta Jermak (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4010.Rokas Endrulis (Informacinės technologijos, Mažeikių Gabijos gimnazija)
4011.Dovydas Alminauskis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4012.Bryžachin David (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4013.Kamile varanauskaite (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4014.Emilija Vaidilaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4015.Audronė Kuzavinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4016.Jonas Svirskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4017.Augustas Čivilis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4018.Rūta Ramanauskaitė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4019.Urtė Kubiliūnaitė (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
4020.Eligijus Klybas (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
4021.Martynas Bigelis (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4022.Rokas Nausėda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
4023.Sebastian Orševski (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4024.Justė Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4025.Urtė Linkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4026.Pijus Šantaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4027.Odeta Zakarzevskytė (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4028.gabriele zvironaite (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
4029.EVALDAS VAITKUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4030.Raminta Šukytė (Istorija, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4031.Augustas Semenkovas (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
4032.Elijas Liubertas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4033.Pijus Siniavskis (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
4034.Dominykas Laureckis (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4035.Anastasija Dubovaja (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4036.Jonas Garalevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4037.Justas Česnauskas (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4038.Ugnius Urbonas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4039.Vesta Urbonaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4040.Žemyna Kašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4041.Goda Gilytė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4042.Žilvinas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4043.Arijus Budrevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4044.Emilija Skerstonaitė (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4045.Gintvilė Kitkauskaitė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4046.Luka Sakavičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4047.Austėja Juškevičiūtė (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
4048.Dovydas Kubilius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4049.Justė Sitonytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4050.Vakarė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4051.Emilija Eselinaitė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4052.Rojus Kudla (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4053.Laura Vaičiulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4054.Kajus Talačka (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4055.ERIKAS BAIDINE (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4056.Serafina Punia (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4057.Angelina Beinarė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4058.Jonė Bataitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4059.Viktorija Neverovičiūtė (Istorija, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
4060.Julius Arsaba (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4061.Ugnė Šutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4062.Rūta Matulevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4063.Robertas Garbenis (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
4064.Gabija Simonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4065.Joris Kuralavičius (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
4066.Ūla Grumblytė (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4067.Emilija Juodeikytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4068.Tadas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4069.Dominykas Dobrovolskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4070.Miglė Rinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4071.Danielius Sevostjanovas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
4072.Justina Drakšė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4073.Vitalijus Rolikas (Informacinės technologijos, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
4074.Deimina Skėrytė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4075.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4076.Viltė Dumbliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4077.Adas Miržinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
4078.Ignas Norbertas Aleksandrovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4079.Aurimas Markevičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4080.Gilmė Stankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
4081.Kasparas Vintilas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4082.Luknė Bagzevičiūtė (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4083.Emilija Lukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4084.Dovidas Busilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4085.Viktorija Oželytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4086.Markas Stanislovas Šamrinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4087.Kornelijus Mališauskas (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4088.Jokūbas Lipkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4089.Mykolas Plenta (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4090.Justas Banaitis (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4091.Simonas Balkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4092.Vytautas Markevičius (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4093.Austėja Jurkevičiutė (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
4094.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4095.Aurelija Jašinauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
4096.Marius Petpevičius (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
4097.Jokūbas Miškinis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4098.Auksė Šimkutė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4099.Emilis Danielius Ulčinas (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4100.Simonas Kurmanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4101.Austėja Karbauskytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4102.Majus Palickaitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4103.Vasarė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4104.Jokūbas Sutrinavičius (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4105.Urtė Jakštaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4106.Marius Kapačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
4107.Viškelis Vytautas (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
4108.Dovydas Vaidyla (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4109.Daniel Zarakovskij (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4110.Austėja Patapaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4111.Skirmantas Davidavičius (Chemija, Kauno "Aušros" gimnazija)
4112.Kamilė Navickaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4113.Justina Drakšė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4114.Anetė Antanaitytė (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4115.Danielius Mickus (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4116.Eglė Jakštaitė (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4117.Adomas Valutkevičius (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4118.Edvinas Beliaš (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
4119.Karolis Rabazauskas (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4120.Austėja Laukaitytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4121.Ilona Daugėlaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4122.Kasparas Ciesiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4123.Linas Sabaitis (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4124.Kristupas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4125.Viljamas Vasiliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4126.Matas Dzikevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4127.Ugnė Filipavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4128.Emilijus Karaiva (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
4129.Tautvydas Jonynas (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4130.Oskaras Vančys (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4131.Galina Smith (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4132.Marija Ševcova (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4133.Liudvikas Borisevičius (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4134.Faustas Pivoriūnas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4135.David Pleškov (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4136.Jokūbas Vosylius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4137.Gabija Vercinskaitė (Anglų kalba, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
4138.Aleksas Milovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4139.Jonas Rozis (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4140.Emilija Eselinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4141.Dominykas Ganačkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4142.Ajus Petkevičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4143.Alrksandra Jeriomova (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4144.Evelina Ignatavičiūtė (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
4145.Reda Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4146.Urtė Žižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4147.Odrė Balandytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4148.Luka Sakavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4149.Mantvydas Steponavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4150.Jokūbas Andruška (Anglų kalba, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4151.Lukas Brazauskas (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4152.Simonasaustys (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4153.Smiltė Žiobaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4154.Paulius Šadžius (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4155.Luka Sakavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4156.GYTIS VARKALYS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4157.Erika Klebavičiūtė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4158.Viltė Purauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4159.Nikita Kasakovskij (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4160.Vytautas Markevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4161.Julija Priachina (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4162.Severas Rozovas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4163.Vytautas Petrauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4164.Miglė Pazniokaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4165.Smiltė Kleivaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4166.Domas Karpavičius (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4167.Andrėja Darija Kudriavceva (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4168.Miglė Šyvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4169.Karolina Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4170.Eigirdas Alšauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4171.Arnas goštautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4172.Aurius Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4173.Airina Smolytė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4174.Austėja Laurynaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4175.Gustas Janeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4176.Saulė Kalvelytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4177.Kristupas Ričkus (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4178.Ravinis Norbertas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4179.Eidas Butkus (Anglų kalba, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4180.Luka Mažunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4181.Martynas Vasilis (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4182.Pilkytė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4183.Viltė Žliobaitė (Geografija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4184.Nojus Zaleckas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4185.Dominyka Kulakovskaja (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4186.Saulė Kalvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4187.irada memmetli (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4188.Akvilė Jakaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4189.Livija Bakanovaite (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4190.Domas Mikulėnas (Informacinės technologijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
4191.Tomas Vizbaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4192.Benas Valašinas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4193.Povilas Mendelis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4194.Monika Dobrodej (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4195.Patrikas Zdanauskas (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4196.Žanas Nainys (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4197.Laurynas Volungevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4198.Urtė Diržauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4199.Ernestas Mocevičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4200.Kajus Januškevičius (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4201.Marek Mazgis (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4202.Gustė Bilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4203.Ajus Janušonis (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
4204.Karina Abrutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4205.Mantas Rudinskas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4206.Demitrij Lesnickij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4207.Einius Tarvydas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
4208.Simas Dumblys (Informacinės technologijos, Jonavos pradinė mokykla)
4209.Eivydas Kvasniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4210.Vaitkevičius Justas (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4211.Ugnė Dačiulytė (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4212.Dangira Gumuliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4213.Dovydas Kubilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4214.Gabriela Salmanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4215.Miglė Pazniokaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4216.Gabija Rusinskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4217.Eva Maižrimaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4218.Karolina Petrauskaitė (Matematika, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4219.Kamilė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4220.Mikalauskaitė Adriana (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4221.Arestida Rupeikaitė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4222.Kamilė Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4223.Greta Praspaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4224.Frėjus Kondrotas (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4225.Nojus Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4226.Stančaitytė Vakarė (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4227.Dainius.Lincevičius (Fizika, Kauno specialioji mokykla)
4228.Dovydas Norvila (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4229.Pijus Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4230.Jurgis Liūga (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4231.Aušrinė Kuršelytė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4232.Domantas Kazlauskas (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4233.Urtė Atėnė Paulauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4234.Justas Gailius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4235.Armandas Puškorius (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4236.Miglė Valčiukaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4237.Astijus Samuilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4238.Gabrielė Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4239.Kristupas Dudėnas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4240.Leonardas Farah (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4241.Jogailė Kajato (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4242.ADAMAS VAITAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4243.Justas Banelis (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4244.Paulius Bebrauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4245.Adas Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4246.Emilija Sabaliauskaitė (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
4247.Karolis Matijošius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4248.Urtė Juškevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4249.Oskaras Paplauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4250.Justinas Steponavičius (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4251.Urtė Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4252.Simona Ruseckaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4253.Domas Gintautas (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
4254.Matas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4255.Vykintas Tamošiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4256.Domantas Šturma (Matematika, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4257.Joris Kentra (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4258.Luka Labakojytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4259.Kotryna Grėbliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4260.Goda Gilytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4261.Adrijus Lavreckis (Informacinės technologijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
4262.Matas Simutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4263.Majus Gudauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4264.Mantas Žurauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4265.Mantas Kaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4266.Mangirdas Nakrevičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4267.Zygfridas Patapovas (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4268.Oskaras Venclovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4269.Emilis Jonuška (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4270.Jokūbas Pankūnas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4271.Miglė Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4272.Justas Antanaitis (Fizika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4273.Arnas Keturakis (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4274.Kornelija Višinskytė (Informacinės technologijos, Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
4275.Urtė Paknytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4276.Pėža Modestas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
4277.ieva petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4278.Ema Gedgaudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4279.Tautvydas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4280.Anastasija Dukalskaja (Geografija, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
4281.Stachovskytė Adrija (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų gimnazija)
4282.Jurgis Bergelis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4283.Dominykas Žvikevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4284.Matas Petkevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4285.Eigirdas Vaišvilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4286.Vytautas Mizgaitis (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4287.Laimis Guntorius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4288.Erlandas Dilinskas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4289.Smiltė Žvybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4290.Justyna Vabalis (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4291.Inga Vaičiulevičiūtė (Anglų kalba, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4292.Tauras Eimutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4293.Kamilė Pečkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4294.Goda Morkūnaitė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4295.Atėnė Dereškevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
4296.Sofija Mažeikaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
4297.Elina Liaugaudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4298.Stachovskytė Adrija (Istorija, Trakų gimnazija)
4299.Urtė Bružaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4300.Damjanas Puncevičius (Matematika, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4301.Lukrecija Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4302.Ema Neklejonovaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4303.Jukna Mantvydas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4304.Ernest Makutunovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4305.Rytis Rudinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4306.Nora Kazimierėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4307.Šiurytė Elzė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4308.Ūla Žarkovskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4309.Almantė Vencevičiūtė (Anglų kalba, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
4310.Atėnė Kižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4311.Robertas Stančik (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4312.Gabrielė Venckūnaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4313.Meda Politikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4314.Liepa Plečkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4315.Grėtė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4316.Elena Abrutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Platelių gimnazija)
4317.Oskaras Rumiancevas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4318.NIKITA DIDENKO (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4319.Rugilė Stundžaitė (Geografija, Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
4320.Austėja Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
4321.Kajus Urbanavičius (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4322.Urtė Čerkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4323.Nedas Kavolius (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4324.Motiejus Vaitiekūnas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4325.Dovydas Burbulis (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4326.Patricija Zieniūtė Silva (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4327.Jonaitis Aras (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4328.Povilas Dambrauskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4329.Kristupas Balandis (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4330.Saulė Zorgevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
4331.Kristupas Žemaitis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4332.Tautvydas Kuodys (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4333.Ernest Darbinyan (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4334.Armantė Kijauskaitė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4335.ANDREJ AFANASJEV (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4336.Benas Morkūnas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4337.Mantvydas Maigys (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
4338.Dovis Dragūnaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4339.Gytautė Sobolytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4340.Gabija Telšinskaitė (Informacinės technologijos, Šilutės Žibų mokykla)
4341.Neimantas Slotkus (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4342.Ugnė Burakovaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4343.Danila Rudzinskas (Istorija, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4344.Aurėja Stankevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4345.Paulius Papinigis (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4346.Kotryna Markevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4347.Arminas Bliznikas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4348.Austėja Škarubskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4349.Liubeckas Titas (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
4350.Tadas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4351.Matas Kirilovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4352.Gintautė Grikšaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4353.Mantas Budrikas (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4354.Viltė Bujauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
4355.Jonas Narutavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4356.Vakaris Šiupienis (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4357.Žygimantas Dūda (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4358.LUKNĖ BUDREIKAITĖ (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4359.Karina Orechova (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4360.Ignas Bražėnas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4361.Dominyka Peciulevičiūtė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4362.Kajus Kentra (Matematika, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4363.Rusnė Valinčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4364.Nerilė Mustafinaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4365.Augustas Jakelaitis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4366.Julija Priachina (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4367.Greta Miliūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4368.Ugnė Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4369.Stankevič Adrian (Informacinės technologijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4370.Titas Dudzinskas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4371.Julija Priachina (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4372.Saida Servaitė (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4373.Rokas Mažeikis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4374.Matas Nojus Zaleckis (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4375.Eimantė Pranskaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4376.Jokūbas Domarkas (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4377.Ugnė Šverytė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4378.Skaistė Jasionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4379.Tomas Tilinga (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4380.Augustas Asadauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4381.Emilija Kesiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4382.Dominykas Tverskis (Matematika, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4383.Elijus Pranckevičius (Istorija, Telšių "Kranto" progimnazija)
4384.Jokūbas Mikaitis (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4385.Karolina Viskunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4386.Elija Juraitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4387.Gustė Eglynaitė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4388.Michail Puzikov (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
4389.Justina Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4390.Luka Labakojytė (Informacinės technologijos, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4391.Liudas Gumuliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4392.Miglė Ūselytė (Matematika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4393.Ieva Stroputė (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4394.Dominykas Orlovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4395.Danielė Venskutė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4396.Naglis Jauniškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4397.Paula Dembinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4398.Simas Šiltutis (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4399.Gustas Tatarovas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4400.Jonas Narutavičius (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4401.Dominykas Kaluginas (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4402.Žygimantas Augustas Trota (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4403.Dominyka Peciulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4404.Žemaitis Kristupas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4405.Simas (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4406.Augustė Bubnytė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4407.Nojus Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4408.Emilija Kalinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4409.Kajus Jonaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4410.Eglė Guleckytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4411.Benas Gurskis (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4412.Jovita Rusteikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4413.Dominykas Tverskis (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4414.Ervinas Kazlauskais (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4415.Ignas Kleinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4416.Utaraitė Smiltė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4417.Laura Stirbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4418.Nelija Kalinova (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4419.Vilhelmas Paulavicius (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos gimnazija)
4420.Edgaras Rojus (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4421.Monika Urbšaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4422.Kristupas Šverys (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4423.Emilis Velišauskas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4424.Dominyka Moskalenko (Matematika, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4425.Emilija Sabaliauskaitė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4426.Dovydas Laimikis (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
4427.Džiugas Bielskis (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4428.Ugnius Bražionis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4429.Adriana Kačkanaitė (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4430.Dovydas Augustaitis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4431.Skaistė Spudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4432.Ingrida Vanagaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4433.Rusnė Kurlavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Perver Grundschule)
4434.Vytenis Anilionis (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4435.Lukas Stauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4436.Barbora Asevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4437.Sofija Vinogradova (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4438.Vytis Gylys (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4439.Kornelija Kolkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4440.Paulina Bujauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4441.Erlandas Mantvydas (Geografija, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4442.Kamilė Švažaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4443.Vakarė Skirmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4444.Emilis Spiridovič (Matematika, Riešės gimnazija)
4445.Tadas Mačiunskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4446.Erlandas Dilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4447.Arijus Blažaitis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4448.Smiltė Kriūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
4449.Mykolas Kaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4450.Tomas Urbonas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4451.Jogaila Panavas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4452.Gintarė Stašauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4453.Milda Neliupšytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4454.Ugnė Merkelytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4455.Enrikas Norkus (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4456.Gustė Kaziliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
4457.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4458.Justinas Makauskas (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4459.Kristupas Janušas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4460.Perla Lingytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
4461.Sebastian Judicki (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4462.Benas Kandrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4463.Augustas Rakauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4464.Danielius Dumblys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4465.Austėja Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4466.Tomas Mačiulskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4467.Izabelė Prūselaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4468.Tomas Makavičius (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4469.Fausta Patašiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4470.Erikas Gaidauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4471.Mykolas Pilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4472.Popova Mila (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4473.Urtė Valentavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4474.Dominykas Maciūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4475.Ričardas Piaseckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4476.Amelija Vanagaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4477.Paulina Maročkaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4478.Aristėja Kuršytė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4479.Povilas Damanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4480.Gabriela Kliavzo (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4481.Raminta Pabiržytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
4482.Vakarė Adamavičiūtė (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
4483.Vakarė Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4484.Kajus Baltrušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4485.Agnė Ulinauskaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
4486.Karina Abrutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4487.Gustė Paulauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4488.Ramona Labutytė (Informacinės technologijos, Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
4489.Mėta Šerkšnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4490.Sigita Dereškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4491.Andrius Jegorovas (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4492.Eimantė Kenzgailaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4493.Rugilė Beresnevičiūtė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4494.Deivydas Barauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4495.Alanas Bagdonavičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4496.Gediminas Čepas (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4497.Daina Vuičekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4498.Mantas Meškys (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4499.Ugnė Stulpinaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4500.Karolis Bagdonas (Matematika, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4501.Mantas Daraškevičius (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4502.Laura Meškaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4503.Vytautas Budrikis (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4504.Matas Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4505.SAULIUS BUČIUS (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4506.Airida Klemontaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4507.Laurynas Mončius (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4508.Martynas Visockis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4509.Kajus Škimelis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4510.Arijus Bašinskas (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4511.Emilis Rainys (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4512.Nojus Patackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4513.Meda Palickaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4514.Dominykas Laureckis (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4515.Gabija Kaškonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4516.Goda Liutkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4517.vilius pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4518.Dovydas Venckus (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4519.Beatričė Kučinskaitė (Matematika, Erudito licėjus)
4520.Kristupas Gaidjurgis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4521.Martinkevič Greta (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4522.Maja Davniukaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4523.Mantas Vasilkovas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4524.Andrius Jegorovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4525.Austėja Štolcaitė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4526.Audronė Kuzavinytė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4527.Edvinas Sinkevič (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4528.Vitalija Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4529.Pijus Pikšrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4530.Austėja Petravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4531.Karolina Žemaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4532.Mykolas Rudzevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
4533.Domas Misevičius (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4534.kasparas petrosius (Informacinės technologijos, Vilniaus lietuvių namai)
4535.Austėja Pranskevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4536.Tautvydas Vepštas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4537.Lukas Martinavičius (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4538.Osvaldas Mikalauskas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4539.Gvidas Adomaitis (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4540.Simas Šiltutis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4541.Smiltė Dagilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4542.Mantas Čiapas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4543.David Gogol (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4544.Eglė Jakštaitė (Anglų kalba, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4545.Danielis Košinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija)
4546.Mantas Šiupenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4547.Nora Silvija Adašiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4548.Mantas Jokubaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
4549.Deimantė Stripinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4550.Austėja Liutvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4551.Karolina Milkevičiūtė (Geografija, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4552.SERGEJ GONČAROV (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4553.Elija Dragūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
4554.Nojus Čirvinskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
4555.Gustas Batranak (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4556.Aretas Petrauskas (Istorija, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
4557.Margarita Matvejenko (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4558.Augustas Kanišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
4559.Adas Blaževičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4560.Benas Bertulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4561.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4562.Urtė Novogreckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4563.Urtė Užkurnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4564.Audrius Trivokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
4565.Emilis Stanevičius (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4566.Ainius Prušinskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4567.Luknė Banevičiūtė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4568.Liepa Morkūnaitė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
4569.Greta Liutkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4570.Žygimantas Jakovlevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4571.Paulina Gaučiūtė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4572.Edita Tumėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4573.Rokas Morkūnas (Geografija, KTU Vaižganto progimnazija)
4574.Ernest Darbinyan (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4575.Laura Belousova (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4576.Deividas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4577.Vakaris Vareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4578.Ugnė Marija Grigaitytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
4579.Robertas Drevinskas (Anglų kalba, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4580.Indrė Balčiūtė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4581.Mykolas Markevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4582.Mėta Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4583.Gaja Dorota Venskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4584.Radvilė Grincevičiūtė (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4585.Tomas Tilinga (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4586.Urtė Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4587.Alanta Chvesko (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4588.Justina Jackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4589.Emilija Šuminskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4590.Matas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4591.Ewa Kononowicz (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4592.Kristupas Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4593.Barbora Sinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4594.Beata Blaževičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4595.Akvilė Paulavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4596.KAROL GRIŠKEVIČ (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4597.Donatas Voisiat (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4598.Kristupas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4599.Emilis Spiridovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4600.Rimantė Šerlinskaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4601.Miglė Ruzgytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4602.Viltė Skinkaitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4603.Jonas Žiogas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4604.Ieva Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4605.Kasparas Streckis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4606.Kašinskaitė Aurelija (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4607.Lajauskas Tijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4608.Tomas Kievišas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4609.Nikita Kasakovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4610.Miglė Galvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4611.Vanesa Bukialytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4612.Daniel Udyryš (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4613.Emilija Geležinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4614.Marija Malinauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4615.Nojus Sikorskis (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4616.Daniel Pševlockij (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4617.Augustas Gervė (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4618.Saulė Riaukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4619.Augustas Jancevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4620.Galinis Edvinas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
4621.Erneta Neverdauskaitė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4622.Aiva Labanauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4623.Edita Mameniškytė (Anglų kalba, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
4624.Marija Karsokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4625.Julius Kratkovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4626.Gustas Skaržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4627.Greta Radatavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4628.Gustas Pigulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų pradinė mokykla)
4629.Skaistė Jasionytė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4630.Emilija Trabutytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4631.Adas Kereiša (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4632.Edvardas Grigaitis (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4633.Aivaras Džiugys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4634.Margarita Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4635.Justas Pleikys (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4636.Jokūbas Smolskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4637.Titas Margelis (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4638.Giedrė Zamaraitė (Informacinės technologijos, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4639.Augustė Vizgirdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4640.Emilija Šukytė (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4641.Greta Okladnikovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4642.Paulius Bražėnas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4643.Andrius Akinis (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
4644.Mantas Puskunigis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4645.marijonas keturakis (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
4646.Sandra Rusteikytė (Matematika, Neringos gimnazija)
4647.Ugnė Kvasauskaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4648.Rokas Morkūnas (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
4649.Tomas Jarmala (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4650.Tauras Danikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4651.Džiugas Klimbys (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
4652.Liepa Surantaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4653.Greta Kurdeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4654.Kamilė Mačiūnaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
4655.Žemaitis Tauras (Istorija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4656.Simona Lukošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
4657.Kamilė Zavadzkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4658.Augustas Terminas (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4659.Kornelijus Kačinskas (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4660.Rokas Dobrovolskis (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4661.Gerda Mankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4662.GUSTAS DOMARKAS (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4663.Altėja Bramanaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4664.Domantas Vaidyla (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4665.Arnas Motiejaitis (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
4666.Paula Kalinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4667.RASA RIBAČIAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4668.Oskaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4669.Aistis Lebeckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4670.Ugnė Zablockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4671.Rytis Urmilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4672.Reda Petrauskaitė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4673.Nikita Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4674.Everestas Bumblauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4675.Titas Dagilis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4676.Paulina Zenceviciute (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4677.Pijus Slavinskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4678.Dovilė Šventickaitė (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4679.Faustina Janutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4680.Martin Gudmundsen (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4681.Aistė Švėgždaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4682.Agnė Ramanauskaitė (Geografija, Vilniaus "Minties" gimnazija)
4683.Kristupas Bunka (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4684.Ugnė Tuomaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4685.deimante jokubaitė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4686.Kamila Klenovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4687.Laura Gudelytė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4688.Gerda Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4689.Tautvilė Zavadzkytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4690.Akvile Gotautaite (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4691.Jonaitis Aras (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4692.Domas Misevičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4693.Dominykas Griguola (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4694.Greta Jokūbaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4695.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4696.Dainius Juodžbalis (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4697.Gabija Mulvinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4698.Jonas Čerapas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4699.Norbertas Kulinčenko (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4700.Dominyka Rimkute (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4701.Simas Švagždys (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4702.Ugnė Liesytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4703.Rokas Stasionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4704.Čurlu (Informacinės technologijos, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4705.Simas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4706.Monika Zailskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4707.Rusnė Litvinaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4708.Rugilė Ilginytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4709.Matas Kučinskas (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
4710.Adas Radzevičius (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4711.Viltė Petrėtytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
4712.Laurynas Dominykas Balkūnas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4713.Jorūnė Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4714.Rytis Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4715.Popova Mila (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4716.Urtė Lučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4717.Paulina Dzikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4718.Rokas Dusevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4719.Arijus Balčius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4720.Donatas Radžiūnas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4721.Daniel Masevič (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4722.Deividas Vaznonis (Geografija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4723.Vasilii Popov (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
4724.Žalandauskaitė Ineta (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
4725.Sutrinavičiūtė Urtė (Informacinės technologijos, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4726.Brigita Dargytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
4727.Augustas Stančikas (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4728.Džiugas Čaplikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4729.Astijus Kondrotas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4730.Mykolas Pilius (Anglų kalba, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4731.Ramunė Puzinaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
4732.Dovydas Masiulis (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4733.Austėja Laukaitytė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4734.Danielis Vitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
4735.Goda Kasparevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4736.Aurelija Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4737.Emilė Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4738.Majus Šiugžda (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4739.Lukas Petronis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4740.Jonas Vaišnoras (Informacinės technologijos, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4741.Adomas Pupeikis (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
4742.Mantas Karpis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4743.Gabija Rasymaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4744.Aistė Vaičiulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4745.Vytė Kukanauzaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
4746.Ignas Skilandis (Lietuvių kalba ir literatūra, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4747.Deimantas Masaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4748.Uma Ušackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4749.Andrius Tinteris (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4750.Izabelė Samušytė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4751.Dominykas Grigaitis (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4752.Skaistė Lengvenytė (Matematika, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4753.Vilius Legevičius (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4754.Titas Pušinskis (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4755.Martynas Skulčius (Informacinės technologijos, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4756.Elzė Rakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
4757.Aurimas Narutis (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
4758.Vakaris Baradinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4759.Arina Karelina (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4760.Eimantas Liškevičius (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4761.Lukas Ašaka (Informacinės technologijos, Panevėžio 5-oji gimnazija)
4762.Kristupas Kaleininkas (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4763.Emilijus Mižutavičius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4764.Mantvydas Repšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4765.Deividas Teresevicius (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4766.Vakaris Vareika (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4767.Smiltė Gaurelytė (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4768.Ainis Alčauskis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
4769.Rocio Scarlet Ivaškevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4770.Patricija Šaparnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
4771.Atėnė Kižytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4772.Kamila Klenovska (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4773.Gvidas Radžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4774.Gabija Simonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4775.Barbora Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4776.Gustas Tomkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4777.Mikas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4778.Adelė Krivcovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4779.Jokūbas Macur (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4780.Domas Liutvinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4781.Redas Adžgauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
4782.Goda Samuilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4783.Nojus Bardzilauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
4784.Gabrielė Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4785.Miglė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4786.Miglė Žilinskaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4787.Ignotas Rozovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4788.Denis Čeponis (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4789.Vakaris Krasauskas (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4790.Saulė Račkelytė (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
4791.Augustė Slankauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4792.Osvaldas Sevrusevičius (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4793.Kamilė Survilaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4794.Skomantas Stukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4795.Ignas Liutkus (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4796.Milanija Terleckytė (Informacinės technologijos, Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
4797.Tadas Mačiunskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
4798.Adriana Chačkovska (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4799.Erika Klebavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4800.Rūta Kazėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4801.Saulė Šimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4802.Justina Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4803.Ajsu Iskenderova (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4804.Arielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4805.Arnas Prielaidas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4806.Justas Viršilas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4807.Vakaris Jančaras (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4808.Vaitkevičius Justas (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4809.Joris Klimavičius (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4810.Liepa Bajorūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4811.Kasparas Lastauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4812.Matas Grušauskas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4813.Julita Grubliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4814.Rokas Sviderskis (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4815.Sonata Petruk (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4816.Loreta Klimavičienė (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4817.Vincas Valaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4818.Evelina Vizbaraitė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
4819.Emilis Danielius Ulčinas (Informacinės technologijos, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4820.Kotryna Gagytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4821.Rytis Vaitkevičius (Anglų kalba, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4822.Guoda Andriejevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
4823.Ieva Arlavičiūtė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4824.Orestas Trepekas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
4825.Domas Černiauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4826.Eglė Pintulytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4827.Ugnė Liubertaitė (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
4828.Gabija Norbutaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4829.Augustas Ambrazevičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4830.Vakaris Jočeris (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4831.Urtė Šlepikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4832.Arvydas Giknius (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4833.Ilja Botkin (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4834.Akvilė Mačiūnaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4835.Justė Gaidukevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4836.Eva Mažrimaitė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4837.Paulius Čėsna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4838.GABIJA PENKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija