Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A8 laimėtojo nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID38073
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A8 laimėtojo nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2023-12-07 10:57:07
Dalyvių skaičius7747
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2023-12-07 10:58:03

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Emir Savoskin (Fizika, Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Hubertas Valenta (Matematika, Všį „Po saule“)
3.Džiugas Puodžiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4.Veronika Galimzianova (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
5.Mėta Kasiulytė (Matematika, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
6.Edilija Navardauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
7.Ervin Paškevič (Geografija, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
8.Tautvydas Pešelis (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
9.Uljana Bezborodych (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
10.Greta Tarasevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
11.Oskaras Širvinskas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
12.Jokūbas Šimkus (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
13.KIRIL VIŠTORKIS (Matematika, Vilniaus "Ateities" mokykla)
14.Benas Kairaitis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
15.Deividas Miežinskas (Informacinės technologijos, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
16.Kajus Grabauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
17.Julija Razminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
18.Eglė Liubinaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
19.Arnas Kiršinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
20.Miglė Lukošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
21.Agota Kontrimaitė (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
22.Jogailė Nemeikšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
23.Simonas Kudirka (Chemija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
24.Jorūnė Baltrušaitytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
25.Modestas Alejūnas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
26.Dorotėja Railaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
27.Simonas Kudirka (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
28.Agota Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
29.Ieva Giedraitytė (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
30.Saulė Junevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
31.Melita Bytautaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
32.Miglė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
33.Jokūbas Bataitis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
34.Armandas Nevieras (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
35.Armandas Milikauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
36.Auksė Vaičekaukaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
37.Ineta Balzarevičiūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
38.Izabela Jermakovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
39.Laurynas Grigas (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
40.Adrijus Šukys (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
41.Augustas Mackevičius (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
42.Matas Surkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
43.Danielius Kočerga (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
44.Gleb Rusakevič (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
45.Fausta Marcinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
46.Danielius Kurminas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
47.Gretė Karvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
48.Deniz Adomas Senoglu (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
49.Gabrielė Putvinskaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
50.Amelija Daunoraitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
51.Elvin Juckevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
52.HUGO STRAUME (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
53.Skomantas Bačkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
54.Gustė Jasulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
55.Markusas Kalebas Michailovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
56.Nojus Skeivys (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
57.Matas Jurkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
58.Domantas Rukavičius (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
59.Austėja Pečiukonytė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
60.Ignėja Rimavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno tarptautinė gimnazija)
61.Gabrielė Nakrevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
62.Augustas Žigelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
63.Tautvydas Bulvičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
64.Deimonas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
65.Salvinskytė Olivija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
66.Aistė Petrauskaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
67.Arminas Gvergždys (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
68.Arėjus Baukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
69.Aivaras Švedas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
70.Patricija Kulešo (Matematika, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
71.Ugnė Balkevičiūtė (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
72.Saulius Suslavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
73.Luknė Danieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
74.Karina Gončauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
75.Lukas Viršilas (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
76.Romaškevič Viktorija (Istorija, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
77.Arina Varno (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
78.Emilija Chotilovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
79.Kamilė Uznytė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
80.Kamilė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
81.Robert Zajankovski (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
82.Elzė Druskinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
83.Anastasija Dukalskaja (Matematika, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
84.Elija Jančiūtė (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
85.Emilija Stugytė (Anglų kalba, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
86.Aleksas Darulis (Geografija, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
87.Lukas Kidolius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
88.Benas Kojalis (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
89.Amelija Verpečinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
90.Andrėja Idzelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
91.Gabija Čekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
92.Trojus Stočkus (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
93.Valerija Petrocenkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
94.Audrius Monstavičius (Istorija, Vitlio licėjus)
95.Fausta Augustinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tarptautinė gimnazija)
96.Adas Kereiša (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
97.Ernestas Kavaliauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
98.Morta Vaišvilaitė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
99.Monika Rakštelytė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
100.Marija Šmakotinaitė (Istorija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
101.Adomas Samuolis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
102.Airidas Langaitis (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
103.Tajus Milevičius (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
104.Eliza Dzindzilevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
105.Vilius Šmakotinas (Chemija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
106.Domantas Rimkus (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
107.Justė Barkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
108.Dorptėja Vyšniauskaitė (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
109.Adomas Vaicekauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
110.Ugnė Šileikaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
111.Alisa Navumava (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
112.Gabrielė Šinkūnaitė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
113.ARENSAS PODNEBESNOV (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
114.Justas Petrėnas (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
115.Ignas Nickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
116.Izidorius Račkauskas (Matematika, Darželis-pradinė mokykla „Pažinimo medis“)
117.Manuela Karčmit (Matematika, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
118.Patrikas Leonovas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
119.Augustas Galinis (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
120.Tajus Gintautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
121.Greta Eimontaitė (Informacinės technologijos, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
122.Erikas Rasimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
123.Ignas Stankevičius (Informacinės technologijos, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
124.Elija Viršilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
125.Emili Radavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
126.Guoda Liutinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
127.Liepa Simokaitytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
128.Sirijus Lapinskas (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
129.Melita Andriuškaitė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
130.Rugilė Domanaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
131.Adomas Darulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
132.Kostas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
133.Goda (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
134.Ema Balčiūnaitė (Istorija, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
135.Arijus Vižinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
136.Jonė Bataitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
137.Armandas Kaltanas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
138.Saulė Geigalaitė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
139.Luka Gudauskaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
140.Kostas Ufartas (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
141.Benas Demereckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
142.AGOTA JOKUBAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
143.Jokūbas Verbickas (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
144.Markas- Karolis Trečiokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
145.Arijus Pauzneris (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
146.Silvija Šapovalovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
147.Domas Šmiganovskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
148.Matas Kurauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
149.Tajus Malakauskas (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
150.Tomas Petkevič (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
151.Kamilė Bruzgulytė (Matematika, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
152.Andrius Katilius (Informacinės technologijos, Kauno tarptautinė gimnazija)
153.markas kazlauskas (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
154.Dorotėja Railaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
155.Vladislav Osadčij (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
156.Robert Piotrovski (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
157.Marijus Ruočkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
158.Augustas Galinis (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
159.Adam Gerasimovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
160.Vilis Birbalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
161.Egidijus Griškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lavoriškių gimnazija)
162.Augustas Simonavičius (Istorija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
163.Emilija Šiaulytė (Istorija, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
164.Justas Augustinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
165.Vitkus Adrijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
166.Kiznytė Faustina (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
167.Emilija Stanislovaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
168.Gustė Gučiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
169.Elena Maskoliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
170.Lukas Marmokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
171.Smiltė Virbickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
172.Timas Novosiolovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
173.Emilis Žalneriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
174.Mija Adakevičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
175.Beatričė Voinilko (Istorija, Vitlio licėjus)
176.Domas Vičinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
177.Darija Didikaitė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
178.Martynas Petrusevičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
179.Kamilė Kijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
180.Ridas Navikas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
181.Austėja Mažonaitė (Geografija, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
182.Jorūnė Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
183.Pijus Vaičekauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
184.Viltė Vaičėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
185.Titas Stasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
186.Emilis Juozapaitis (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
187.Dovydas Zinkus (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
188.Konradas Mikša (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
189.Andrius Mikaliūkštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
190.KRISTUPAS RIMŠA (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
191.Amelija Vairaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
192.Kotryna Burneikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
193.Lekstutytė Patricija (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
194.Lukas Jodinskas (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
195.Ariana Hoppenaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
196.Matas Jaskelevičius (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
197.Ignotas Velikonis (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
198.Saimonas Gedminas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
199.Benas Sprangauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
200.Dovydas Aužbikavičius (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
201.Vilmantas Narkus (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
202.Ainė Lekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
203.Sandra Ališauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
204.Nojus Kielius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
205.Eimantė Turnotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
206.Ieva Bartušytė (Fizika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
207.Urtė Dolibagaitė (Istorija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
208.Adriana Giršvaldaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
209.Vakarė Ravinskaitė (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
210.Hubertas Mikalainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
211.Miglė Malininaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
212.Luka Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
213.Emil Parafjanovič (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
214.Dovydas Rūkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
215.Benas Bitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
216.Ugnė Jurevičiūtė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
217.Smiltė Stravinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
218.Rokas Jonutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
219.Eliza Poleiko (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
220.Jokūbas Staškevičius (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
221.Einoras Verikas (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
222.Kajus Vainora (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
223.Rokas Urbonas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
224.Darijus Miklušis (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
225.Adas Mikalainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
226.Anastasija Dukalskaja (Geografija, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
227.Anastasija Voitukovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
228.Kamilis Apolinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
229.Vakarė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
230.Šarūnas Janulevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
231.Alicia Misevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
232.Adomas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
233.Ugnius Gumbelevičius (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
234.Vilius Šmakotinas (Istorija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
235.Gediminas Jakas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
236.Tauras Maknevičius (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
237.Rokas Stanišauskas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
238.Giedrė Blaževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
239.Kseniya Harelikava (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
240.Deimilė Didvalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
241.Joris Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
242.Sofija Brukštutė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
243.Rapolas Leškėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
244.Rimgailė Šmitaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
245.Paulius Pranskūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
246.Žemyna Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
247.Gabriel Laniauskas (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
248.Dominykas Markulis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
249.Mėja Sapkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
250.Gabija Smolskaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
251.Einaras Valaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
252.Elinga Grinkevič (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
253.Arminas Litvaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
254.Gabriela Jermakovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
255.Gabrielius Minkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
256.Austėja Būdavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
257.Dominykas Pranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
258.Gustė Tumasonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
259.Nojus Gerdauskis (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
260.Adrijus Lekavičius (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
261.Vilija Kiaurakytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
262.Liveta Tekoriūtė (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
263.Vytenis Vošterys (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
264.Aivaras Maciulevičius (Matematika, Birštono gimnazija)
265.Karolis Vaickus (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
266.Rimgaudas Toliušis (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
267.Milana Gimževskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
268.Arentas Mitalas (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
269.Astrida Villanueva Svensson (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
270.Karolina Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
271.Titas Mažeika (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
272.Arentas Mitalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
273.Smiltė Adamavičiūtė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
274.Hermanas Latvys (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
275.Beta Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
276.Dovydas Zibalas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
277.Ugnius Tamulionis (Informacinės technologijos, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
278.Austėja Stažytė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
279.Augustas Simonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
280.Benas Rasikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
281.Jonas Čekas (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
282.Klėja Sofija Lukoševičiūtė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
283.Gerda Varuškevičiūtė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
284.Emilis Kulys (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
285.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
286.Audrius Bagdonas (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
287.Liucija Nakutytė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
288.Adrija Kamarauskaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
289.Jonas Bieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
290.Armandas Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
291.Matas Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
292.Eva Puleikytė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
293.Aretas Marinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
294.Kristupas Katkys (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
295.Motiejus Milaknis (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
296.Ela Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
297.Astijus Budelskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
298.Hektoras Šarakauskas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
299.Karolis Buivys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
300.Mangirdas Palijanskas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
301.Erikas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
302.Kasparas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
303.Robertas Krygeris (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
304.Arūnas Makauskas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
305.Rusnė Baranauskaitė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
306.Austėja Juodsnukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
307.Katerina Cepova (Matematika, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
308.Matas Bekeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
309.Augustė Sovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
310.Barbora Rakauskaitė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
311.Aistis Balčiūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
312.Domas Prazauskas (Geografija, Mažeikių Pavasario progimnazija)
313.Ema (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
314.Augustė Sovaitė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
315.Dominik Bogdzevič (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
316.Judita Briedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
317.Laurynas Fetingis (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
318.Edvin Deinarovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
319.Emilija Breskutė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
320.Adelina Valmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
321.Hubertas Valenta (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį „Po saule“)
322.Ignėja Rimavičiūtė (Istorija, Kauno tarptautinė gimnazija)
323.Benas Demereckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
324.Neila Budginaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
325.Dominykas Budelskas (Chemija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
326.Smiltė Atkočiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
327.Kristupas Porozovas (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
328.Gustas Kukoris (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
329.Liucija Buitvydaitė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
330.MIlmantė Ramanauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos uostamiesčio progimnazija)
331.Smiltė Stanulytė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
332.Ignas Bauža (Geografija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
333.Adamas Arbutavičius (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
334.Rugilė Balanaitytė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
335.Saulė Šiaulytė (Istorija, Molėtų progimnazija)
336.Tadas Mikašauskas (Matematika, Plungės r. Liepijų mokykla)
337.Hubert Grudzinski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
338.Evelina Gudaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
339.Lina Brazdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
340.Pijus Blaževičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
341.ORESTAS NAKUTAVIČIUS (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
342.Simonas Kudirka (Fizika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
343.Barbora Zelbaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
344.Ugnius Karveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
345.Danielė Tveragaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
346.Jokūbas Mežonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vainuto gimnazijos Katyčių skyrius)
347.Evita Puidokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
348.Armantė Teider (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
349.Beta Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
350.Konstantin Kulagin (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
351.Barbora Šidiškytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
352.Milė Šinkūnaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
353.Titas Kundelis (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
354.Gabija Zereckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
355.Dovydas Ganys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šeduvos lopšelis-darželis)
356.Emilis Gruzdys (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
357.Damjan Gasperovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
358.Matas Ragauskas (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
359.Kotryna Ališauskaitė (Matematika, UAB „Taškius“)
360.Justas Augustauskas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
361.Jokūbas Byla (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
362.Ališauskaitė Aistė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
363.Arielius Fedosovas (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
364.Dominykas Karklelis (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
365.Ugnė Gedminaitė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
366.Andrius Ivanovas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
367.JONAS (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
368.Karolina Slušnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
369.Žemyna Marcinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
370.Lipinskas Jonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
371.Augustas Andriušaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Keturvalakių skyrius)
372.Joris Barkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
373.Guoda Meškauskaitė (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
374.Ignas Liubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
375.Aronas Baniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
376.Vilius Linkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
377.Stepas Kavaliauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
378.Matas Putys (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
379.Lukrecija Telišauskaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
380.Andrulis Gustas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
381.Mėja Sapkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
382.Gabija Tamošiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
383.Daumantas Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
384.Ieva Černauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
385.Marija Šmakotinaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
386.Austėja Morkūnaitė (Informacinės technologijos, Jonavos r. Šveicarijos progimnazijos Užusalių skyrius)
387.Matas Balčius (Matematika, Erudito licėjus)
388.Kamilė Survilaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
389.Daumantas Ziberkas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
390.Roberta Norvilaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
391.Matas Padvelskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
392.Orestas Vaitkun (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
393.Elizaveta Drozhzhina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
394.Gustė Dumašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
395.Romaškevič Viktorija (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
396.Gabija Krivickaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
397.Aleksandr Polivač (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
398.Tomas Zubovas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
399.Armandas Dzenkus (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
400.Timas Vengalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
401.Aurėja Tvaskūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
402.Gretė Galinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
403.Ąžuolas Rožickas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Noriu mokytis“)
404.Karolis Grigas (Geografija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
405.Jogaila Skurdauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
406.Kamilė Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
407.Pijus Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
408.Benas Paliukas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
409.Miglė Kirnaitė (Fizika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
410.Artas Teodoras Nausėda (Matematika, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
411.Stsiapan Naumenka (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
412.EdvardasJokūbauskas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
413.Matas Giedrius Balčiūnas (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
414.Arnoldas Alešiūnas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
415.Dorotėja Railaitė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
416.Oscar Straižys (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
417.Milda Balčiunaitė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
418.Mindaugas Kuras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
419.Gabrielius Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
420.Austėja Jodkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
421.Domantas Rimkus (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
422.Gustas Gutauskas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
423.Silvija Vasilevskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
424.Milda Valatkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
425.Gabija Dvareckaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
426.Paula Sutkutė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
427.Ignas Liubinas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
428.Ugnė Balkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
429.Juta Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
430.Šilėnas Domantas (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
431.Augustas Šukutis (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
432.Viltė Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
433.IGNAS NOVOGRECKIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių sanatorinė mokykla)
434.Adomas Kilbauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
435.Vaiva Karaliūtė (Fizika, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
436.Matas Kurauskas (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
437.AGATA JANKUTĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
438.Dovydas Jankūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
439.Arijus Vižinis (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
440.Emili Radavičiūtė (Informacinės technologijos, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
441.Armandas Eibukas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
442.Kamilė Vilkaitytė (Matematika, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
443.Gavriil Levickij (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
444.Domantas Štuopis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
445.Šarūnas Naudžiūnas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
446.Joris Berniūnas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
447.Kajus Starkus (Matematika, Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
448.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
449.Gleb Rusakevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
450.Paulius Vitkevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
451.Martin Verbovik (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
452.Nika Kunčina (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
453.Jonas Kostiukas (Geografija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
454.Jorė Budrikaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
455.Astrida Villanueva Svensson (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
456.Matas Jurkaitis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
457.Grantas Kančauskis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
458.Benas Laucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
459.Jokūbas Bertulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
460.Pijus Būta (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
461.Jonas Juodikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
462.Adėlė Stabulionytė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
463.Emilija Juškevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
464.Nuelis Paura (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
465.Adrijus Balčius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
466.Salomėja Kalėdaitė (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
467.Dairidas Statulevičius (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
468.Rugilė Kubiliūtė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
469.Bernardas Tamulevičius (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
470.Elijus Gutauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
471.Daniel Šer (Istorija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
472.Saulius Kuzavas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
473.Paulius Pranskūnas (Informacinės technologijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
474.Dominykas Bačėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
475.Ignas Matulionis (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
476.Džiugas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
477.Barbora Šilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
478.Lukrecija Vyšniauskaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
479.EMMANUEL CASSALACO (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
480.Lukas Pliginas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
481.Mantas Grašys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
482.Martynas Povilauskas (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
483.Dainius Lincevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno šv. Roko mokykla)
484.Raigardas Krivka (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
485.Gytis Ditkevičius (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
486.Rugilė Sitnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
487.Edvinas Sakavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
488.Mantas Jakimovas (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
489.Kamilė Beržanskytė (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
490.Meda Zarankaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
491.Rūta Rukaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
492.Gabrielė Stankutė (Matematika, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
493.Austėja Iškauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
494.Deimantė Augustinaitytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
495.IEVA BAUBKUTĖ (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
496.Adelė Baltrūnaitė (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
497.Ugnė Atkočiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
498.Arnas Bielskis (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
499.Povilas Mickūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
500.Dainius Mykolas Varčiūnas (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
501.Neila Karnatkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
502.Momkevičiūtė Urtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
503.Matas Žulpa (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
504.Izabelė Butvidaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
505.Danielius Bridzius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
506.Gustė Žiaušytė (Matematika, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras)
507.Fausta Marcinkutė (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
508.Aneta Stanyte (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
509.Amanda Šablinskaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
510.Svajūnė Svetickaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
511.Donatas Miniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
512.Agnė Grigaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
513.Mantas Levickis (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
514.Tėja Radžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
515.Domas Grėbliūnas (Matematika, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
516.Rapolas Leškėnas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
517.Paulikaitis Matas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
518.Julius Poškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
519.Lėja Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
520.Tėja Mikalopaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
521.Matas Gudonis (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
522.Dmitrij Dediulev (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
523.Neitas Šadževičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
524.Irina Rožkova (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
525.Uršulė Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
526.Viktorija Pumputytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
527.Rugilė Salickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
528.Ūla Simpukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
529.Amanda Kleinovaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
530.Neila Karnatkaitė (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
531.Gabrielė Trepkevičiūtė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
532.Elzė Vilimaitė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
533.aleksandra kergytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
534.Danielius Gudaitis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
535.Evita Marija Selelionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
536.Domantas Liutkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
537.Patricija Lukšytė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
538.Adrijus Lekavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
539.Augustinas Vytis Mazėtis (Geografija, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
540.Mėta Martišiūtė (Istorija, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
541.Rugilė Simanauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
542.Nojus-Jonas Petraška (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
543.Dominykas Traur - Baltakys (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
544.Timur Šišenin (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
545.Domas Masiliūnas (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
546.Amanda Šablinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
547.Ema Nosevičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
548.Viltė Valuckaitė (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
549.Ugnius Karveckas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
550.Gabrielė Špakovičiūtė (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
551.Julija Razminaitė (Informacinės technologijos, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
552.Ramiras Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
553.Mikhail Nasuro (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
554.Danielė Latoškinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
555.Daumantas Ziberkas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
556.Emilijus Meškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
557.Markas (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
558.Dorptėja Vyšniauskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
559.Salomėja Juškevičiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
560.Kamilė Esterytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
561.Ugnė Mirskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
562.Dovydas Michnevičius (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
563.Ugnius Volungevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
564.Jokūbas Kavalnis (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
565.Kamilija Rynkunaitė (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
566.Vakaris Pipiras (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
567.Aušrinė Damėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
568.Katkevičius Jonas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
569.Gabrielė Beržinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
570.Ugnius Andriuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
571.Roberta Stankevičiūtė (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
572.Elias Etxezarreta Arrizabalaga (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
573.Marcin Tovianski (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
574.Nika Kunčina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
575.Markas Žiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
576.Marija Vičkačkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
577.Gabrielė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
578.Eva Mirnaja (Chemija, Šiaulių Didždvario gimnazija)
579.Neidas Gailiušas (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
580.Aistė Masaitytė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
581.Mykolas Prošogolavičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
582.Mija Skučaitė (Matematika, Prienų "Žiburio" gimnazija)
583.Ugnius Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
584.Greta Paulavičiūtė (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
585.Domas Valutis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
586.Kajus Učkuronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
587.Giedrius Balys (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
588.Lėja Čistovaitė (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
589.Nikita Skocik (Istorija, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
590.Vakaris Padalevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
591.Julius Prakopavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Ozo gimnazija)
592.Benediktas Preimontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
593.Auksė Vaičekaukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
594.Kasparas Baranauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
595.Gabrielius Kaminskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
596.Kamilė Dambrauskaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
597.Ugnius Oznanskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
598.Kajus Žalkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Erudito licėjus“)
599.Dovydas Valentinas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
600.Adas Usonis (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
601.Kasparas Bartkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
602.Mila Poznanskytė (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“)
603.Dainius Blažonis (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
604.Artiom Lysov (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
605.Dominykas Jurčys (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
606.Gabija Rimkutė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
607.Miglė Kymantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
608.Gustas Žilakauskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
609.Vincentas Ruginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
610.Gulbinovič Pavel (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
611.Barbora Lukauskaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
612.Joris Klimašauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
613.Aleksandras Gabrielis Kaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
614.Arnas Šeštokas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
615.Kristina Razbadauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
616.Adrian Galautdinov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
617.ADOLIS ABLINGIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
618.Mačiūnas Emilis (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
619.Kipras Šarmavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
620.Samanta Kalėdaitė (Istorija, Kauno jėzuitų gimnazija)
621.Ąžuolas Slavinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
622.Eva Sinkevičiūtė (Geografija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
623.Simas Masionis (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
624.Herkus Gulbinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
625.Modestas Alejūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
626.Elzė Girdauskaitė (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
627.Asta Šinkonienė (Geografija, Marijampolės profesinio rengimo centras)
628.Ignotas Dubra (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
629.Viltė Muzikevičiūtė (Istorija, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
630.Mėja Barauskaitė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
631.Austėja Jovaišaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
632.Arijus Deksnys (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
633.Gabrielius Mickevičius (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
634.Gustas Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
635.Maksim Kunčin (Istorija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
636.Kostas Milkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
637.Skaistė Petrauskytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
638.Adas Mockus (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
639.Tadas Sokas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
640.Ajus Jonikaitis (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
641.Salomėja Kalėdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
642.Vincas Balčiūnas (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
643.Tomas Viršilas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
644.Elija Vaitiekaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
645.Justas Jakubauskas (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
646.aurelijus tomeloic (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
647.Heizelė Kutko (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
648.Arnas Liudas Grigas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
649.Emilija Jonušaitė (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
650.Jelizaveta Pozniakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
651.Rapolas Kliukas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
652.Kristijonas Stirba (Informacinės technologijos, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
653.Elijus Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
654.Patrikas Sinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
655.Kamila Markauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
656.Anastasija Dukalskaja (Fizika, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
657.Austėja Gružinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
658.Miglė Bliujūtė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
659.Saulė Babiliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
660.Arūnė Lisauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
661.Aura Šlepikaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
662.Liepa Dudzinskaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
663.Kostas Bagdonas (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
664.Smiltė Čeidaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
665.Kristupas Tunaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
666.Birutė Marcinonytė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
667.Aurėja Stanislovaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
668.Matas Padvelskis (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
669.Milda Leščinskaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
670.MATAS MIŽUTIS (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
671.Christian Dominik Radowski (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
672.Viktorija Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
673.Oskaras Stankevičius (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
674.Saulė Balandaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
675.Elzė Vosyliūtė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
676.Justė Verpečinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
677.Rugilė Dabašinskaitė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
678.Gytis Soraka (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
679.Karolis Buivys (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
680.Eva Varatinskaitė (Istorija, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
681.Jokūbas Kemzūra (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
682.David Dombrovski (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
683.BARBORA ZAMARYTĖ (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
684.Austėja Lekečinskaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
685.Darija Didikaitė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
686.Vestina Vaznytė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
687.Guste (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
688.Viltė Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
689.Vaidotas Gečas (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
690.Ugnė Atkočiūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
691.Goda Glušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
692.EDVIN VAITKUN (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
693.DAVIDAS URBONAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
694.Elzė Jackutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
695.Vakaris Leškevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
696.Sofija Patašonok (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
697.Karolina Jankovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
698.Dairidas Statulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
699.Ugnė Kisieliūtė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
700.Domas Grikštas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
701.Vilius Danila (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
702.Goda Penikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
703.Ernestas Arcišauskas (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
704.Liepa Štitilytė (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
705.Ignas Bendorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
706.Aidas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
707.Ugnė Petkevičiūtė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
708.ROBERT CARIKOV (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
709.Kristupas Zalunskis (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
710.Kostas Ufartas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
711.DOMINIKA MIRONIUK (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
712.Nojus Gerdauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
713.Debora Pilvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
714.Saulė Šegždaitė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
715.Armandas Čiumarikov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
716.Jonas Adulčikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
717.Eilija Jankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
718.Arūnas Makauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
719.Vytis Butkus (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
720.Gustas Žilakauskis (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
721.Joris Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
722.Fausta Kuprytė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
723.Rokas Balionis (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
724.Sofija Marjenkova (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
725.Nedas Mažeika (Istorija, Telšių "Germanto" progimnazija)
726.Nika Zagzina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
727.Anastasija Bogojavlenskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
728.Milda Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
729.Laurynas Karnišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
730.Emilis Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
731.Gabija Budrionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
732.Kurlianskaitė Rūta (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
733.Lukas Daukantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
734.Aisy Iskenderova (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
735.Vytaras Stonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
736.Toma Kastanavičiūtė (Istorija, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
737.Matas Tupikas (Anglų kalba, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
738.Majus Daduš (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tarptautinė gimnazija)
739.Vytis Leipus (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
740.Justinas Rancius (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
741.SAULĖ PUPŠYTĖ (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
742.Benas Žurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
743.Adas Usonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
744.Gabrielius Galinskas (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
745.Ditė Dementavičiūtė (Anglų kalba, Kauno tarptautinė gimnazija)
746.Jorūnė Baltrušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
747.Timas Kaikaris (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
748.Kajus Mikalauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
749.Augustas Steponavičius (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
750.Izabelė Petrusevičiūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
751.Ilja Botkin (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
752.MARTA JUČAITĖ (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
753.Gabija Smolskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
754.Jokūbas Petrauskas (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
755.Arnas Salinka (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
756.Rokas Raginis (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
757.Simona Plauskaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
758.Rebeka Andrijaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
759.Gabija bučinskaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
760.Amėja Dyglytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
761.Sonata Bernotaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
762.Aistė Leonavičiūtė (Fizika, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
763.Jonas Čebatarauskas (Anglų kalba, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
764.Aistė Mačiulytė (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
765.Aleksandra Filippova (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
766.Augustė Šeirytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
767.Rugilė Repšytė (Matematika, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
768.Luknė Danieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
769.Ugnė Mančiūtė (Geografija, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
770.Saulė Keturkaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
771.Hubertas Vibrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
772.Lilija Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
773.Matas Kaunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Liepijų mokykla)
774.Aistė Baravykaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
775.Modestas Gudelionis (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
776.Shauruk Fiodar (Anglų kalba, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
777.Gustė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
778.Kajus Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
779.Benas Vaičaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
780.Gabija Žičkutė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
781.Miglė Ralickaitė (Fizika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
782.Džiugas varinauskas (Matematika, Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
783.Vasarė Bartkutė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
784.STEPAS JASIŪNAS (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
785.Adrijana Šideikytė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
786.Markas Černeckis (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
787.Liepa Venskutonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
788.Benas Pilipauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
789.Danielius Kočerga (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
790.Greta Misonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
791.Julija Razminaitė (Anglų kalba, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
792.Kajus Vaitkus (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
793.Marijonas Velykis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
794.Dimitri Reymer (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
795.Airidas Zalanskas (Matematika, Prienų "Žiburio" gimnazija)
796.Silvija Šapovalovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
797.Vakarė Jokšaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
798.Martynas Riekašius (Fizika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
799.Gabrielė Bumblauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
800.Rokas Bernackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos progimnazija)
801.Jokūbas Petrauskas (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
802.Jokūbas Žadeika (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
803.Laurynas Grigaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
804.Jokūbas Byla (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
805.Auksė Kareckaitė (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
806.Domas Narkevičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
807.Arnas Šimkus (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
808.Edvin Jurgelevič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
809.Eidanas Justinavičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
810.Gytis Martinonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
811.Nojus Gerdauskis (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
812.Žuravliova Auksė (Istorija, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
813.Elzė Jakštaitė (Istorija, Vitlio licėjus)
814.Liepa Mikelėnaitė (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
815.Povilas Mickūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
816.Danielius Zarudnievas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
817.Kostas Laucevičius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
818.Ignas Ignatius Freitikas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
819.Ignas Ignatius Freitikas (Matematika, VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
820.Gerardas Liškus (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
821.Arielė Daugvilaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
822.Luknė Trimirkaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
823.Vaiva Pūnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
824.Nedas Čiutys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
825.Natanaelis Kazlauskas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
826.AISTIS PURKEVIČ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
827.Laurynas Jackūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
828.Saulė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
829.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
830.Arturas Verikas (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
831.Matas Akstinas (Chemija, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
832.Vincas Baltrėnas (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
833.Edvinas Sakavičius (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
834.Ariana Hoppenaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
835.Tomas Mindaugas Mekionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
836.Ugnius Mozeris (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
837.Evelina Ališauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
838.Lukas Žvirždys (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
839.Ugnė Mančiūtė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
840.Mindaugas Valskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
841.Joris Barkauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
842.Emilija Jurkšaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
843.Rusnė Milevičiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
844.Emilija Vyšniauskaitė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
845.Mantas Šarkevičius (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
846.Augustinas Raimundas Jusys (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
847.Dominyka Andžejevska (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
848.Tėja Prajaraitė (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
849.Evaldas Bindza (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
850.Milda Valatkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
851.Guoda Valkiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
852.Jokūbas Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
853.Eilija Jankūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
854.Reinoldas Kelpša (Geografija, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
855.Luknė Subačiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
856.Inesa Šimoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
857.Benas Grėbliūnas (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
858.Ema (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
859.Ignas Packevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
860.Šimbaras Lukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
861.Rusnė Vasiukevičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
862.Nedas Steponkus (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
863.Ernestas Kazlauskas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
864.Kajus Kovera (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
865.Emilija Balnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
866.Marija Šmakotinaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
867.Smiltė Mockutė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
868.Matas Mašalaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
869.Greta Masiliūnaitė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
870.Danas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
871.Augustas Grigaitis (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
872.Matas Jasaitis (Fizika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
873.Oridijus Stanislovaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
874.Mykolas Kašys (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
875.Tėja Meilytė (Istorija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
876.Greta Žičkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
877.Jogailė Buivydaitė (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
878.Sotera Gudelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
879.Joris Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
880.Auksė Šauklytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
881.Kristupas Žvirblis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
882.Taurantas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
883.Erikas Grabys (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
884.Deimantas Petrauskas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
885.Jokūbas Bilaišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
886.Daniel Ščesnovič (Anglų kalba, Vilniaus Senvagės gimnazija)
887.Neila Šivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
888.Ugnius Straukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
889.Ūla Simpukaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
890.Jonynas Paulius (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
891.Matas Gustaitis (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
892.Kęstutis Marcinonis (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
893.Vakarė Bautronytė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
894.Majus Daduš (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
895.Adomas Bogda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
896.Edvinas Vasilevskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
897.Auksė Balkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
898.Nojus Sukackas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
899.Ignas Apavičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
900.Erikas Ryškus (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
901.Aretas Marinskas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
902.Atėnė Valaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
903.Joris Zubkonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
904.Jovaras Dagys (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
905.Rojus Mozūras (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
906.Gabrielius Tilindis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
907.Neida Baltokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
908.Emilija Ivanauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
909.Andrėja Vismantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
910.Oksana Urakovaitė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
911.Emilis Zubrickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
912.Aras Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
913.Elena Aleksandravičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
914.Adomas Balčiauskas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
915.Jogaila Pozingis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
916.Paulė Bagdonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
917.Arminas Valenčius (Anglų kalba, Kauno tarptautinės gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
918.Matas Drigotas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
919.Vasarė Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
920.Ugnė Butkutė (Geografija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
921.Daniil Kapustin (Anglų kalba, Kauno tarptautinė gimnazija)
922.Elija Jauniškytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
923.Emilis Liaudanskis (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
924.Mangirdas Ružinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos mokykla)
925.TĖJA NORKUTĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
926.Gabija Čekaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
927.Joris Martusevičius (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
928.Ernestas Kazlauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
929.Vilius Legevičius (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
930.Saulė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų progimnazija)
931.Paulina Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
932.Viltė Izabelė Deduchovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
933.Ugnė Stončiūtė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
934.Motiejus Olekas (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
935.Liepa Jakševičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
936.Jokūbas Kalsas (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
937.Veronika Smirnova (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
938.Gustė Survilaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
939.Domas Prazauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
940.Vakaris Liaudanskas (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
941.Austėja Bagdonavičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
942.Emilija Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
943.Artemij Kalašnikov (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
944.ARTiOMAS TARAŠKiAVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
945.Arvydas Dedūra (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
946.Aronas Baniulis (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
947.Motiejus Blažinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
948.Kęstutis Marcinonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
949.Jonas Kantminas (Anglų kalba, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
950.Domantas Vasiliauskas (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
951.Matas Čiunka (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
952.Paula Lesnevskytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
953.Rugilė Šaltytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
954.Domilis Radavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
955.Kęstutis Marcinonis (Istorija, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
956.Amelija Januškauskaitė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
957.Ugnė Šiugždinytė (Fizika, Birštono gimnazija)
958.Lėja Valatkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
959.Ruslan Šmeliov (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
960.Karolina Krisiukėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
961.Gabrielė Kestenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
962.Aleksandras Sidorovas (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
963.Adelė Jankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
964.Dainius Petrikas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
965.Vincas Jaskonis (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
966.Milėja Zavestauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
967.AISTIS PURKEVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
968.Herkus Baukas (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
969.Elzė Girdauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
970.Milana Aksionova (Lietuvių kalba ir literatūra, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
971.Gabrielė Seiliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
972.Giedrė Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
973.Gabrielė Dargytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
974.Gustas Šukvietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
975.Liepa Bublytė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
976.JORIS (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
977.Liutauras Laumė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
978.Ana Fiodorova (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
979.Pijus Tamavičius (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
980.Mindaugas Kuras (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
981.TĖJA NORKUTĖ (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
982.Milena Bantia (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
983.Augustė Navickaitė (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
984.Austėja Šimkutė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
985.Viltė Gaigalaitė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
986.Gintaras Miškinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
987.Tėja Dubakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
988.Gustas Kakta (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
989.Reda Simonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gamtos mokykla)
990.Ema Volskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
991.Simonas Žičkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
992.Domantas Surgautas (Matematika, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
993.Artiom Zenov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
994.Daniel Ali (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
995.Eva Varatinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
996.Nojus Ivoška (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
997.Vilius Šmakotinas (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
998.Dovydas Guzunas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
999.Augustas Narbutas (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1000.Karol Gerasimovič (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1001.Matas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1002.Melita Važgauskaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1003.Urtė Šileikaitė (Istorija, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
1004.Ieva Neverdauskaitė (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1005.Ugnė Balkevičiūtė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1006.Elinga Bendinskaitė (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1007.Ieva Zabitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1008.Julius Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1009.Danielius Ričkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1010.NATAS LUKŠA (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1011.Karolina Botkevičiūtė (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1012.Domas Žareckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1013.Tajus Janavičius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1014.Vakarė Jokšaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1015.Giedrius Balys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1016.Elzė Girdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1017.Edilija Navardauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1018.Amelia Grabytė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1019.Ieva Leonavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1020.Dovydas Jokubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1021.Nojus Gerdauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1022.Rolandas Skarupskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1023.Kornelija Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1024.Dovydas Zinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1025.Gabija Odinaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1026.Aistis Kraujutis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1027.Tomas Ridikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1028.Adrijus Montvila (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1029.Luka Šimberevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1030.Benas Marcinkus (Istorija, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1031.Arnas Vaičiukynas (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1032.Liucija Lukošiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1033.Arnas Mykolas Zasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1034.Austėja Švaikauskaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1035.Gabija Mikšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1036.Arilė Babrauskaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1037.Rokas Šerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1038.Dominik Jakimcov (Matematika, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1039.Naglis Gailiūnas (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1040.Elžbieta Sinkovska (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1041.Darija Oleškevič (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1042.Gedvilė Vizmanaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1043.Miglė Čiūtaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
1044.Aurelij Sidarevič (Istorija, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1045.vilius linkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1046.Natalija Grinčenko (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1047.Simona Bučelytė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1048.Miglė Simsonaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1049.Sandra Ališauskaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1050.Milita Šimanskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
1051.Adomas Trinkūnas (Anglų kalba, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
1052.Osvald Gulbickij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1053.Donatas Keniausis (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1054.Kostas Gricius (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1055.Aironas Skipitis (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1056.Domas Narbutas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1057.Viktoras Rudžianskas (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1058.Augustė Eitmantytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1059.Arnas Šimatonis (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1060.Vilius Linkevičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1061.Jokūbas Bataitis (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1062.Adrija Andrukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1063.Danielė Račaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1064.Domantas Tautkus (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1065.Miglė Ralickaitė (Geografija, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1066.Ezechielis KalevasTumosa (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1067.Gerda Stankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1068.Augustas Galinis (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1069.Šiaulytė Jūratė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1070.Gintaras Miškinis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1071.Eva Povilaitytė (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
1072.Dominykas Golubkov (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1073.Lėja Emilija Petruškaitė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1074.Martynas Gustas (Matematika, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1075.Milda Matuzevičiūtė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1076.Gabrielė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1077.Barbora Vaišvilaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1078.Austėja Čepauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1079.Saulė Babiliūtė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1080.Kamilė Kozlovaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1081.Dominykas Smelstorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1082.Deivydas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1083.Vėjas Jonas Matiukas (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1084.Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
1085.Mėta Galiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1086.Domas Valutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1087.Kastis Dudėnas (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1088.Majus Okockis (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1089.Ignas Bauža (Istorija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1090.Milita Norbutaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1091.Perla Santockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
1092.Donatas Tamulevičius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1093.JULIJANA MATAČINA (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
1094.SVAJONĖ VAIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1095.Viktorija Mockutė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1096.Elzė Vilimaitė (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1097.Luknė Ličkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Senvagės gimnazija)
1098.Gustas Gutauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1099.Sandra Ališauskaitė (Fizika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1100.Domantas Butkus (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1101.Adamas Vaicekauskas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1102.Vilius Serva (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1103.Miglė Mameniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
1104.Daumantas Kundrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1105.Mėta Katarskytė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1106.Vakaris Padalevičius (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1107.Austėja Dabrišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1108.Goda Daučionaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1109.Donatas Keniausis (Istorija, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1110.Benas Žiogas (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1111.Domas Masiliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1112.Natan Peršukevič (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1113.Smiltė Korolytė (Matematika, Gedimino miesto mokykla)
1114.Justas Jankus (Matematika, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1115.Anastasija Voitukovič (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
1116.Matas Žemaitis (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1117.Mantas Zanišauskas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1118.Kristina Dabašinskaitė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1119.Majus Deniginas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1120.Adas Kęstutis Grinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1121.Ąžuolas Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1122.Milana Šavareikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1123.Benas Baškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
1124.Rojus Burneika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1125.Martynas Muravjovas (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1126.MEDEINA Griškutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1127.Akvilė Tumėnaitė (Istorija, Vitlio licėjus)
1128.Augustė Šeirytė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1129.Gabrielė Goštautaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1130.Nortautas Latvelis (Matematika, Vilniaus "Minties" gimnazija)
1131.Ignatij Arlauskas (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1132.Ignas Beivydas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1133.Vytautas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1134.Jokūbas Mažeika (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
1135.Erikas Ryškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1136.Milda Pužaitė (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1137.Arentas Puronas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1138.Andra Traidaraitė (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1139.Donatas Keniausis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1140.Emilija Balnytė (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1141.Kasparas Oginskas (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1142.Dominykas Zerr (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1143.Tautvydas Kairys (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1144.MEDEINA Griškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1145.Lukas Penikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Bukiškio progimnazija)
1146.Neilas Vinskevičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1147.Oskaras Petraitis (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1148.Akvilė Klimaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1149.MANTAS KAUKĖNAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1150.Benediktas Vilkelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1151.Adomas Abramavičius (Matematika, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1152.Matas Jasaitis (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1153.Emilė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1154.Danielius Petkevičius (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1155.Matas Čiunka (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1156.Eimantas Krauleidys (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1157.Giedrius Gudonis (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1158.Emilis Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1159.Karolis Lukša (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
1160.Ugnė Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1161.Milana Korobko (Chemija, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1162.Emilis Navickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1163.Viltė Neverauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1164.Norbertas Šatkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1165.Gabrielė Maksimovič (Matematika, Vilniaus Vydūno progimnazija)
1166.Benas Žiogas (Istorija, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1167.Danielius Kočerga (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1168.Matas Aukščiūnas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1169.Jonas Muzikevičius (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
1170.Ugnė Mančiūtė (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1171.Emanuelis Mikėnas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1172.Mila Nakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1173.Elena Ušackaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1174.Atėnė Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
1175.Milana Dadelo (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1176.Klara Liepa Motiejūnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1177.Sofija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1178.Liepa Kriauzaitė (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1179.Emilis Kulys (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1180.MATAS AIDUKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1181.Kornelija Kalvaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1182.TOMAŠ MATKOV (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
1183.Žemyna Stanevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1184.JOKŪBAS ŠMUILYS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1185.Herkus Peseckis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1186.Jokūbas Staškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1187.Jokūbas Bataitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1188.Rajeckas Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1189.Patricija Drabavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1190.Tajus Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1191.Dominykas Žegunis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1192.Jokūbas Kilda (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1193.Eva Čiečkiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1194.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1195.Mykolas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1196.Meida Drabavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1197.Ernestas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1198.Danas Majauskas (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1199.Karolis Šilinskas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1200.Matas Makauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1201.Dorotėja Jokubonytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1202.Zlata Komarovskaja (Anglų kalba, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1203.Andrius Mikaliūkštis (Chemija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1204.Vilius Neniškis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1205.Vilius Grunskis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1206.Maksimiljan (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1207.Eva Klimašauskaitė (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1208.Danielė Grėbliūnaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1209.Ąžuolas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1210.Martynas Palanskis (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1211.Brigita Navickaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1212.Vincentas Demereckas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1213.Adriana Voitekėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1214.Ieva Dačkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1215.Gabija Gaidjurgytė (Istorija, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gataučių Marcės Katiliūtės skyrius)
1216.Dovydas Urbonavičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1217.Austėja Mažutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
1218.Adar Tekin (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1219.Tėja Radžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
1220.Jokūbas Kilda (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1221.Brigita Labrincaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1222.Danielius Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1223.Benas Bitkevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1224.Titas Turskis (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1225.Aistė Janušauskaitė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1226.Liepa Nekrašaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1227.Justas Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1228.Oskaras Belazaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Gedimino miesto mokykla)
1229.Gabrielius Jakovenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1230.Augustas Belovas (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1231.Justas Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1232.Eglė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1233.Lukas Mendžickas (Fizika, Kauno Vaišvydavos mokykla)
1234.Milda Leščinskaitė (Geografija, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1235.Luknė Jurgaitytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1236.Julius Pauža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1237.Rita Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1238.Miglė Kirnaitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1239.Benas Štelmokaitis (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1240.VAINIUS Tumonis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1241.Nojus Kielius (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1242.Rytis Grybinas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
1243.Gytis Vaitiekus (Anglų kalba, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1244.Vytis Leipus (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1245.Milana Jazovit (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1246.Skaistė Klimanskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1247.Adamas Poderys (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1248.Greta Anisimovaitė (Matematika, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
1249.Matas Drigotas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1250.Austėja Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1251.Gile Mikailaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1252.Dovydas Jokubauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1253.Rokas Raginis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1254.Jaroslav Šurpickij (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1255.Augustė Augaitytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1256.Joris Šližys (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1257.Aleksas Darulis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1258.Dominykas Viskunas (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1259.Arijus Vižinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1260.Rita Baranauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1261.Samanta Petrauskytė (Geografija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1262.Vilius Legevičius (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1263.Goda Chlevinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1264.Karolina Slušnytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1265.Šimbaras Lukas (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1266.Aivaras Maciulevičius (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1267.David Minakov (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1268.Naglis Medelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1269.Elija Dailidzionokaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1270.Ugnė Butkutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1271.Lėja Sutkaityte (Matematika, Riešės gimnazija)
1272.Eglė Puzinaitė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1273.Emilija Danilovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1274.Barbora Rakauskaitė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1275.Austina Dėdelytė (Chemija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1276.Rugilė Domanaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1277.Matas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
1278.Mačiūnas Emilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1279.Ermandas Bubelas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1280.Rugilė Bareikytė (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1281.Urtė Kulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1282.Viltė Muzikevičiūtė (Chemija, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1283.Erikas Paulauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1284.Dominykas Kiridenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1285.Gabrielė Kestenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1286.Morta Radžiūnaitė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1287.Augustė Česaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1288.Vincentas Audickas (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1289.Domrina Rusnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1290.Rugilė Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1291.Elena Bieliauskaitė (Istorija, Marijampolės marijonų gimnazija)
1292.Amelija Perlibaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1293.Justas Petrėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1294.Simonas Ežerskis (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1295.Pijus Balevičius (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1296.AGNĖ STANKEVIČ (Istorija, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1297.Matas Matiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1298.Arvydas Kibelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1299.Gabrielė Grigalytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1300.Rasa Smilgevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1301.Dovydas Milašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1302.Augustas Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1303.Aismantas Vitkauskas (Fizika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1304.Ignas Ulys (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
1305.Kajus Latvėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1306.Jonynas Paulius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1307.Austėja Vileikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1308.Kamilė Jankauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1309.Artemij Kalašnikov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1310.Gabija Mockutė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1311.Vilius Legevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1312.Tomaš Salvinski (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1313.Kostas Bagdonas (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1314.Viltė Griciūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1315.Marija Roščenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1316.Bitkevič Matvej (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1317.Gaudrė Unikauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1318.Domas Kaupas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1319.Jokūbas Kilda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1320.Joris Saurazas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1321.Augustė Šarkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1322.Ugnė Butkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1323.Martynas Riekašius (Istorija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1324.RAPOLAS JUODELIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1325.Emilija Dirginčiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1326.Jonynas Paulius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1327.Ripinskas Arijus (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1328.Emilija Miknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1329.Lina Martinkutė (Anglų kalba, VšĮ MOKYKLA „LAIMĖ“)
1330.Viktorija Krajauskaitė (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1331.Matas Rimkus (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1332.Svajūnė Svetickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1333.Vakarė Jokšaitė (Istorija, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1334.Nika Zagzina (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1335.Sonata Bernotaitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1336.Paula Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1337.Ema Volskytė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1338.Dina Šauklytė (Istorija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1339.Danielius Lapinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1340.Gabrielė Šarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1341.Povilas Karosas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1342.Elzė Vilimaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1343.Liepa Valčiukaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1344.Elžbieta Žukauskaitė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1345.Aistė Kukenė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1346.Taurintas Gurklys (Informacinės technologijos, Vilniaus Vydūno progimnazija)
1347.Klaudija Monkevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1348.Adas Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Herojus“)
1349.Šilėnas Domantas (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1350.Adelė Juškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
1351.Juškin Kiril (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1352.Timur Šišenin (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1353.Marijus Ruočkus (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1354.Milita Jociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1355.Titas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1356.Amelija Daunoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1357.Emilija Domeikytė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
1358.Daniel Lukjanov (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1359.Gustas Noreika (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1360.Laurynas Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1361.Rūta Stučytė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1362.Matas Vaitkevičius (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1363.Austėja Niuniavaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1364.Liepa Imbrasaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1365.Joris Butkus (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1366.Matas Kurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1367.Mantas Šarkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1368.Andrius Mikaliūkštis (Geografija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1369.Vasil Putau (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1370.Viltė Rokaitė (Informacinės technologijos, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1371.Paulina Zajauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1372.Martynas Povilauskas (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1373.Enrikas Kaminskas (Fizika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1374.Žemyna Marcinkutė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1375.Gabija Laurynaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1376.Jonas Meškelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1377.Amelija Šulčiūtė (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1378.Arturas Verikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1379.Markas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1380.Arvydas Kibelis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1381.Justina Ežerskytė (Anglų kalba, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1382.Deimantas Pauliukevičius (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1383.Austėja Kalinskaitė (Matematika, Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
1384.Austėja Vileikytė (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1385.Aleksandras Gabrielis Kaminskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1386.Dovydas Šakinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
1387.Aurėja Vaičiukynaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1388.Melita Masian (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1389.Domantas Kazlauskas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1390.Karina Sperskaitė (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1391.Tauras Kukauskas (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
1392.Neidas Pranskaitis (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1393.Andrius Buzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1394.Arvydas Kalėda (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1395.Tomas Pinskis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1396.Elinga Gimbickytė (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1397.Marta Grigalaitytė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1398.Kristupas Aleksejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1399.Amelia Bačiūnaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1400.Saulė Šauklytė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1401.Platbarzdytė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1402.Deimantė Navickaitė (Geografija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1403.Mantė Trakšelytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1404.Adomas Tautkus (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1405.Augustas Novikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1406.Rapolas Petrauskas (Matematika, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
1407.Auksė Dainiūtė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
1408.Fausta Griciūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Naujamiesčio mokykla)
1409.IGNAS NOVOGRECKIS (Matematika, Šiaulių sanatorinė mokykla)
1410.Eimantė Turnotaitė (Matematika, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
1411.Ąžuolas Rožickas (Informacinės technologijos, VšĮ „Noriu mokytis“)
1412.Augustinas Dzindzilevičius (Geografija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1413.Radvilė Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1414.Adomas Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
1415.Daniel Gunko (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1416.Liepa Simokaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
1417.Rokas Paulauskas (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
1418.Rugilė Repšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1419.Damir (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
1420.Emilija Vasiljevaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1421.Oleg Slepov (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1422.Melita Bytautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
1423.Elijus Jauga (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1424.Aistė Čižiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1425.Gustė Jonynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1426.Viltė Neverauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1427.Gabija Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plunges akademiko Adolfo Jucio progimnazijos Vyskupo Motiejaus Valančius skyrius)
1428.Erika Mužščinskytė (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1429.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1430.Mishel Zaidfudim (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1431.Armantas Višniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1432.Evelina Gustytė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1433.Dovydas Milašius (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1434.Dainius Tubelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1435.Norbert Tvorogal (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1436.Šymon Abramčik (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1437.Laurynas Jasevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Litorinos mokykla)
1438.Laurynas Šileika (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1439.Jurgis Grėbliauskas (Geografija, Kauno jėzuitų gimnazija)
1440.Tautvydas Pešelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1441.Gustė Jonynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
1442.Vėjas Vilkas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1443.Julius Martinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1444.Justas Parieštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1445.Elijas Juodis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1446.Gabrielė Kačerauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazijos Miegėnų skyrius)
1447.Gabija Odinaitė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1448.Povilaitytė Adrija (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1449.Benas Drazdovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1450.Auksė Aliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1451.Rokas Statulevičius (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1452.Rugilė Rakauskaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1453.Severija Kazakevičiūtė (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1454.Mėja Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1455.Augustas Galinis (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1456.Dorotėja Dauskurdytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1457.Barbora Vaišvilaitė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1458.Dominykas Skrodenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1459.Rimgaudas Toliušis (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1460.Gritė Kristupas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1461.Konstantin Kulagin (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1462.Augustas Bumbulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1463.Aidas Dobrovolskis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1464.Jorūnė Kazlauskaitė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1465.Žygimantas Skirkus (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1466.Oleksandr Osypenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1467.Domantas Vasiliauskis (Anglų kalba, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1468.Martynas Klimaševskis (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1469.Beresnevičiūtè Rugilė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1470.Rokas Pyragas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1471.Jonas Vaitiekaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1472.Rugilė Jurgaitytė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1473.Gerardas Liškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1474.Dorianas Miškauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1475.Domas Kaupas (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1476.Ligita Paplauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1477.Gustas Pauzneris (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1478.Kristupas Kačinskas (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1479.Benas Sprangauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1480.Karol Gerasimovič (Istorija, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1481.Matas Jasaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1482.Miglė Ralickaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1483.Justinas Biveinis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1484.Kristianas Keršulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1485.Rokas Paulauskas (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
1486.Gustas Žilakauskis (Geografija, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1487.Gabrielius Mickevičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1488.Gustas Žilakauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1489.Žulpaitė Viltė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1490.Ignas Bebrauskas (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1491.Vilnė Kukučionytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1492.Jogailė Buivydaitė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1493.Viktoriia Yastreba (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1494.Benediktas Zabrynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1495.Matas Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1496.Mėta Katarskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1497.Kajus Krasnopiorov (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1498.Adrijus Pniak (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1499.Meda Vaičekauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1500.Avenir Makutonovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
1501.Danielius Vertelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1502.Vytė Raškevičiūtė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1503.Maldžiukas Emilijus (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1504.Danielius Šileikis (Matematika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1505.Joris Berniūnas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1506.ŪLA JAKUBSEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
1507.Kristupas Kačinskas (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1508.Vytis Kristupas Jocevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
1509.Silvija Šapovalovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1510.Jorūnė Baltrušaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1511.Ignas Apavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1512.Benas Berger (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1513.Armandas Valaitis (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
1514.Luknė Butiškytė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1515.Viltė Vaičėnaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1516.Kristupas Lipskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1517.Dilonas Jokšas (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1518.Tadas Rakauskas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1519.Adriana Voitekėnaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1520.Astera Pilvelytė (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1521.Danielius Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1522.Tomas Kulak (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
1523.MODEST TRUSOV (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1524.Ignas Bauža (Informacinės technologijos, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1525.Kiril Morozov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1526.Adrian Slavinski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1527.Liudvikas Uzorka (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1528.Matas Nevulis (Matematika, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1529.Adriana Voitekėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1530.IGNAS NOVOGRECKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių sanatorinė mokykla)
1531.Ignas Bendorius (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1532.Kornelija Kalvaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1533.Viltė Rokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1534.Luka Damidavičiūtė (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
1535.Gediminas Rutkus (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1536.Tautvydas Janonis (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
1537.Barbora Rakauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1538.Ieva Černauskaitė (Matematika, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1539.Gustas Ragauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1540.Jonė Švelnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1541.Justina Butkutė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1542.Jonas Semaška (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
1543.Adas Kęstutis Grinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1544.Gabrielė Toliušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1545.Čepauskaitė Samanta (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1546.Bogachev Aleksei (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1547.Eividas Sirutis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1548.Simonas Ežerskis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1549.Rokas Šerys (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1550.Šamšurinas Markas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1551.Neringa Sakaitytė (Fizika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1552.Katinaitė Austėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1553.Jorūnas Borisovas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1554.Nojus Danielius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1555.Liza Lekšaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1556.Melita Andriuškaitė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1557.Jokūbas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
1558.Dovydas Ganys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šeduvos lopšelis-darželis)
1559.Rusnė Zubrickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1560.Ieva Vaitkutė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1561.Gustas Kakta (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1562.Liucija Čižiūtė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1563.Kristupas Kačinskas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1564.Ugnius Baršauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1565.Eva Sinkevičiūtė (Fizika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1566.Titas Jurkšaitis (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1567.Emilis Spūdys (Anglų kalba, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1568.Vytautas Kaziukonis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1569.Goda Firantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1570.Salomėja Paulauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1571.Rūta Kibelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1572.ADOMAS Poškevičius (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1573.Adas Butkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
1574.Julija Cibulskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1575.Kajus Čielis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1576.Teodora Borkertaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1577.Deimantas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1578.Gaudrė Unikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1579.Domas Dabušis (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1580.Mėta Kazarjan (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1581.Luknė Namavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1582.Areta Zagurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1583.Andrius Ivanovas (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1584.Viltė Vilčinskaitė (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazijos Krinčino skyrius)
1585.Julius Augustauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1586.Tautvydas Gedeikis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1587.Adrijus Treigys (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio mokykla)
1588.Rytis Buinickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1589.Elija Jarumbavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1590.Žemyna Višniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1591.Pijus Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Darželis-pradinė mokykla „Pažinimo medis“)
1592.Aironas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1593.Vėjūnė Ruokytė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1594.Ernestas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1595.Tadas Jarutis (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1596.Augustas Milašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
1597.Pijus Okunevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
1598.Motiejus Grybas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1599.Karolis Eidėjus (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1600.Lukas Jodinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
1601.Eva Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1602.Elija Prižginaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1603.Domas Vienažindis (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1604.Dovydas Michnevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1605.Emilija Naujokaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1606.Rapolas Kybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1607.Nojus Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1608.Erika Radvilaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1609.Augustas Galinis (Chemija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1610.Adas Mikalainis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1611.Majus Kliučinskas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1612.Benediktas Bunevičius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1613.Daumantas Kundrotas (Geografija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1614.Silvija Šapovalovaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1615.Adrijus Montvila (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
1616.Mykolas Bilis (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1617.Odrė Lukošiūtė (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1618.Patryk Lukaševič (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1619.Matas Jurgelevičius (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1620.Sofija Patašonok (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1621.Liutauras Babrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1622.TOMAS (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1623.Rokas Stanišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1624.Majus Sinkevičius (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1625.Ulsekinaitė Martyna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1626.Aušrinė Volosenkaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1627.Goda Daučionaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1628.Andrulis Gustas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1629.Tajus Milevičius (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1630.Benas Navikas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1631.Rojus Lepeška (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1632.Majus Sinkevičius (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1633.Auksė Dainiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
1634.DOMANTAS ČEGINSKAS (Anglų kalba, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
1635.Arnas Juška (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1636.Mangirdas Ružinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos mokykla)
1637.Ričardas Vėjas Liukpetris (Biologija, pasaulio pažinimas, Vitlio licėjus)
1638.RUSNĖ ANDRIUŠKAITĖ (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1639.Austėja Švaikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1640.Gustas Kukoris (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1641.Kornelija Šliktaitė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1642.Austėja Balčiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1643.Ema Blaškytė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1644.Agnė Motuzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1645.Armandas Valaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
1646.Anabela Baliutytė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1647.Gretė Galinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1648.Robertas Orenko (Chemija, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
1649.Ugnė Prialgauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1650.RUSNĖ ANDRIUŠKAITĖ (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1651.Mahir Gahramanov (Anglų kalba, VIMS - Vilnius International Meridian School)
1652.Tomas Baranauskas (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1653.Aušrinė Pranckūnaitė (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1654.Adelė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
1655.Gustas Dabravolskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1656.Bernardas Lukaitis (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1657.Davidas Fofana (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1658.Jokūbas Cicinas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1659.Astrida Villanueva Svensson (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1660.Izabela Jermakovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1661.Aisva Masteikaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1662.Miglė Luotė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1663.Marika Kruza (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1664.Kajus Udalcovas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1665.Aras Pupšys (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1666.Austėja Santackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1667.Aušra Gajauskaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
1668.Aurėja Jareckaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1669.Vakarė Volosenkaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1670.Airidas Langaitis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1671.Gabriela Jermakovičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1672.Lukrecija Telišauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1673.Orestas Milašius (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1674.Indrė Murauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1675.Benas Žiogas (Geografija, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1676.Tadas Mažylis (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1677.Simonas Ežerskis (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1678.Gintaras Miškinis (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1679.Domantas Skeberdis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1680.Kajus (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1681.Tomas Baranauskas (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1682.Mila Nakaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1683.Izabela Jermakovičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1684.Ugnius Bakelis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija)
1685.Martynas Čivilis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1686.Valentinas Rupšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1687.Eglė Rutkeviytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1688.Algirdas Aliukonis (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1689.Justė Kasperaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1690.Aleksandra Slatkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1691.Ąžuolas Rožickas (Anglų kalba, VšĮ „Noriu mokytis“)
1692.Christian Dominik Radowski (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
1693.Adelė Janina Norvilaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1694.Aronas Baniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1695.Estrėja Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1696.Emilis Žalneriūnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
1697.Dominykas Jucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1698.Augustė Navickaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1699.Amelija Ablunskytė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1700.Povilas Karosas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1701.Titas Jasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1702.Vakarė Pranckūnaitė (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1703.Vytautas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1704.Eimantė Turnotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
1705.Rojus Gudas (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1706.Kajus Dovas Bezpalovas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1707.Emilė Vilimaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1708.Samanta Šablinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
1709.Justė Bylinskytė (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1710.Milana Šavareikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1711.Saulė Paulavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1712.Augustas Narbutas (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1713.Robert Ulecki (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1714.Meda Mackevičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1715.Vakaris Leškevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1716.Austėja Iškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1717.Liepa Jurevičiūtė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1718.Emilė Dubickaitė (Anglų kalba, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1719.Vesta Žiobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
1720.Tomas Viršilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1721.Benas Štelmokaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1722.Kajus Kinduris (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1723.Augustė Ačylova (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1724.Dairidas Statulevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1725.Aušrinė Damėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1726.Kornelija Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1727.Pijus Breivė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1728.STEPAS JASIŪNAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tarptautinė gimnazija)
1729.Samuelis Seibutis (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1730.Justas Petrėnas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1731.Benas Vainauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1732.Kajus Daugvila (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1733.Austėja Akstinaitė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1734.Kamilė Baranauskaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1735.Nika Kunčina (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1736.Lukas Žvirždys (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1737.Marija Roščenkovaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1738.MATAS AIDUKAS (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1739.Liepa Obrikytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1740.Daniel (Informacinės technologijos, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1741.Lipinskas Jonas (Anglų kalba, Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1742.Vakarė Stašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1743.Indrė Murauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
1744.Paulius Pučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1745.ARMANDAS ŽYDELIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1746.Jorūnė Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1747.Matas Čiurlionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1748.Adomas Kilbauskas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1749.Matėja Potapenko (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1750.Leila Bobrova (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1751.Aurėja Lukoševičiūtė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1752.Kristupas Valantinas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1753.Adelė Stakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1754.Dominykas Gudaitis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1755.Nika Kunčina (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1756.Samanta Martišiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1757.Lukas Makasejev (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1758.Mila Nakaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1759.Justas Augustauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
1760.Matas Petrauskas (Informacinės technologijos, Kauno jėzuitų gimnazija)
1761.Tautvilas Stackevičius (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1762.Sandra Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1763.Gustas Žilakauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1764.Tauras Kukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
1765.Aretas Valius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1766.Gerda Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1767.Emilis Lankutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
1768.Amanda Kleinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1769.Matas Tubutis (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1770.Matas Rūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1771.Ąžuolas Dungveckis (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
1772.Edvin Kurec (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1773.Smiltė Aukselevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1774.Gytis Jucys (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1775.Ugnė Maskaliovaitė (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1776.Saulė Šlekaitytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1777.ADOMAS (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1778.Lukas Kidolius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
1779.Dominykas Tarlovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1780.SAULĖ BALTRUŠAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
1781.Ūla Bungardaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pažinimo Licėjus)
1782.Beatričė Murauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1783.Arina Plotnikova (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1784.Evita Varkalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1785.Luknė Grunskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1786.Kamilė Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1787.Norbert Tvorogal (Istorija, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1788.Dovilė Aleknavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1789.Simonas Pumputis (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
1790.Aistė Čepronaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1791.Miglė Jarmalaitė (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1792.Nojus Skeivys (Istorija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1793.Julius Pauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1794.Austėja Niuniavaitė (Matematika, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1795.Domantas Štuopis (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1796.Lukas Staškūnas (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1797.Gabrielius Galinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1798.Mangirdas Palijanskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1799.Saulė Stancikaitė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1800.Kajus Andrulis (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1801.Abromaitis Mantas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1802.Vilija Kiaurakytė (Istorija, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1803.Christian Dominik Radowski (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1804.Rusnė Zubrickaitė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1805.Povilaitytė Adrija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1806.Benas Kandrotas (Geografija, Kauno Veršvų gimnazija)
1807.Amelija Vaškevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1808.Urtė Silvestravičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio mokymo centras)
1809.Ema Jankauskaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1810.Gustė Valantinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1811.Urtė Graužlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1812.Urtė Dolibagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1813.Liepa Mizeraitė (Matematika, Alytaus Vidzgirio mokykla)
1814.Augustas Benius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1815.Arminas Arlauskas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1816.Monika Lašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1817.Miglė Baranauskaitė (Matematika, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1818.Elzė Gripiskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1819.Emilis Inauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1820.Agota Urmanavičiūtė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1821.Matas Jurkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1822.Nikita Starkov (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1823.Evelina Vekerotaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1824.Elinga Bendinskaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1825.Kamilė Kimbirauskaitė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1826.Aušrinė Volosenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1827.Aidas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1828.Benas Vainauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1829.Gabrielė Paknytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1830.Polina Detistova (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1831.Vitalija Narbutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
1832.JOKŪBAS MAČIULIS (Matematika, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gasčiūnų skyrius)
1833.Amelija Arzimanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1834.Martynas Matuolis (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1835.Gustė Barysaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1836.Ipolitas Makulavičius (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1837.Mija Reklytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1838.Maksim Kunčin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1839.Anastasija Pavliukovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1840.Beatričė Lukošiūtė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1841.Ąžuolas Burbulis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1842.demo (Lietuvių kalba ir literatūra, )
1843.Domas Kaupas (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1844.Donatas Astrauskis (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1845.Liepa Grybaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1846.Aistė Belskytė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1847.Eligija Burbulevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1848.Ugnė Poderytė (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos mokykla)
1849.Gabija Budrionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
1850.Augustinas Balnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
1851.Aurimas Aužbikavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1852.Paula Šeškaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1853.Justas Statkus (Anglų kalba, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
1854.Gabrielė Bernotaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1855.EMILIS JONAUSKAS (Informacinės technologijos, Eitminiškių gimnazija)
1856.Austėja Piškinaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1857.Arnas Kažemėkas (Matematika, Erudito licėjus)
1858.Pijus Tamavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1859.Morta Radžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1860.Vanesa Geraltauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1861.Martynas Muravjovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1862.Jelizaveta Pozniakova (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1863.Tarvydas Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1864.Martynas Petrusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1865.Joris Mockevičius (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1866.Austėja Bruožytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1867.Ąžuolas Jankauskas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1868.Daniil Gvozd (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1869.Vytis Vėjas Jokubauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
1870.Monika Pagirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
1871.Rugilė Merčaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1872.Emanuelis Mikėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1873.Gaja Dorota Venskutė (Fizika, Klaipėdos licėjus)
1874.Gabrielė Frozytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1875.Vilija Kiaurakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1876.Bartoš Autuch (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1877.Elijus Janušauskas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1878.Augustė Satkauskaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1879.Austėja Dabrišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1880.Jokūbas Katinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1881.Viktorija Čepaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1882.Elijus Jauga (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1883.Mėta Jurgutė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1884.Dorotėja Sadauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1885.Gabija Stančikaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1886.Patricija Pranciulytė (Chemija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1887.Titas Paukštė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1888.Augustas Grigaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1889.Gabija Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1890.Dovydas Rutkauskas (Matematika, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
1891.Kamilė Pociūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1892.Aleksas Pariokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
1893.Arnas Žilionis (Anglų kalba, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1894.Keitė Plačenytė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1895.Vakarė Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1896.Giedrius Balys (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1897.Sotera Gudelevičiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1898.Urtė Dolibagaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1899.Ugnė Motiejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1900.Joris Markevičius (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
1901.Kristupas Kleinauskas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1902.Marija Pupelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
1903.Emilis Andriuškevičius (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1904.ODRĖ ŠAKALYTĖ (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1905.Adriana Simutytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1906.Benas Drazdovas (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1907.Barbora Zelbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1908.DAVID ŽUKOVSKI (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1909.Martas Šmatavičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1910.Vytis Leipus (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1911.Renaldas Radavicius (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1912.Domas Sabaitis (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1913.Augustas Simonavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1914.Arijus Lužeckas (Istorija, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1915.AUGUSTĖ ŠPUCYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1916.Kubilius Rokas (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1917.Emilis Ravinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
1918.Paulina Meškauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1919.Ieva Staugaitytė (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1920.Patricija Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1921.Ligita Paplauskaitė (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1922.David Špakovski (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1923.Gustė Barysaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1924.Juškin Kiril (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1925.Lėja Kazakauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1926.Liepa Motiejauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1927.Fausta Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Naujamiesčio mokykla)
1928.Danielius Samulis (Matematika, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
1929.Aironas Angelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
1930.Ramiras Ramanauskas (Istorija, Kauno tarptautinė gimnazija)
1931.Jokūbas Janulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1932.Ugnius Miškinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1933.Aivaras Švedas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1934.Jokūbas Janulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1935.Lukrecija Telišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1936.Rugilė Merčaitytė (Istorija, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1937.Matas Želvys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1938.Stsiapan Naumenka (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1939.Amelija Paliakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1940.Vilius Danila (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1941.Deimantė Mikalauskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1942.Elinga Gimbickytė (Istorija, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1943.Viktorija Mekaitė (Matematika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1944.Domas Masiliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1945.Karolis Kulikovskij (Geografija, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1946.Tajus Džalagonija (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1947.Armandas Valaitis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1948.Ąžuolas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1949.Mykolas Ramoška (Anglų kalba, Vilniaus Vydūno progimnazija)
1950.Titas Stasiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1951.Guste (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
1952.Enrika Eigirdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1953.Tajus Žaldaris (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1954.Titas Jurkšaitis (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1955.Amanda Šablinskaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1956.Benediktas Mingaila (Informacinės technologijos, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1957.Liepa Obrikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1958.Viltė Lukminaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1959.Aistė Buragaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1960.Gustė Barysaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1961.Saulutė Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1962.markas kazlauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1963.Dovydas Šiškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1964.Monika Eirošiūtė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1965.Gabija Sarapinaitė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1966.Gerda Varuškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1967.Viktorija Dijokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1968.Mantas Juktonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1969.SVAJONĖ VAIČIŪTĖ (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1970.Igor Oleškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1971.Džiūgas Karvelis (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1972.Ugnius Zabulionis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1973.Gedvilė Vizmanaitė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1974.Justas Puščius (Anglų kalba, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1975.Amelia Grabytė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1976.Matas Mačiulis (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1977.Martynas Gustas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1978.Airidas Deikus (Biologija, pasaulio pažinimas, Bukiškio progimnazija)
1979.Gustė Bliuvaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1980.Jokūbas Žadeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1981.Ignas Apavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1982.Liucija Buitvydaitė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1983.Simas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1984.Gustė Barysaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1985.AIRONAS EGLINSKAS (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1986.Denis Kovarskij (Istorija, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1987.Vaiva Vaitkevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1988.Emilė Kumpikevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1989.ALIONA ALEKSEJEVA (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1990.Paula Baublytė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1991.Tauras Kalnietis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
1992.Aronas Vaidachavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1993.Lukas Daukantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1994.VYTIS SKEBAS (Informacinės technologijos, Eitminiškių gimnazija)
1995.Paulius Kimutis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1996.Arnas Bubnys (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1997.Ignas Barzdėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1998.Ugnė Grybaitė (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1999.Kristianas Macuks (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2000.Liepa Obrikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2001.Paulina Miliauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2002.Brigita Dargytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
2003.Luknė Grunskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2004.Karina Fausta Prieskienytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2005.Dominik Machlyčiov (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2006.Monika Lašiūtė (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2007.Matas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2008.Mija Paršeliūnaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2009.Augustyn Marcinkevič (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2010.Arnas Bikinas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2011.Liepa Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2012.Elzė Girdauskaitė (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2013.Gustas Gudelis- Gudelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2014.Erikas Grabys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2015.Urtė Kulevičiūtė (Matematika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2016.Martynas Povilauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2017.Dannas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2018.Rokas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
2019.Emilė Marmokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2020.Meda Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2021.Kamilė Antanavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2022.Vytautė Alksnytė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2023.Urtė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2024.Elija Viršilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2025.Linas Karveckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2026.Martynas Lašius (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2027.Dominykas Brilvicas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2028.Mantas Lymontas (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2029.Marius Vaitkūnas (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
2030.EMILIS BARTKUS (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2031.Džiugas Slavinskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2032.Stardas Vyšniauskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
2033.Lukrecija Puodžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2034.Domas Subačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2035.Vilius Šmakotinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2036.Benas Štelmokaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2037.Kamilė Kasparavičiūtė (Matematika, Jonavos politechnikos mokykla)
2038.Aušrinė Damėnaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2039.Vilija Kiaurakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2040.Katkevičius Jonas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2041.Jokūbas Stakys (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2042.Matas Monkevičius (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2043.Gabrielė Toliušytė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2044.Auksė Balkauskaitė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2045.Matas Jončas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2046.Liucija Nakutytė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2047.Domas Pleikys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2048.Ūla Mačerniūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2049.Benas Baškevičius (Anglų kalba, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
2050.Gintarė Česnavičiūtė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2051.Kasparas Rasimavičius (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2052.Lipinskas Jonas (Geografija, Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2053.Jokūbas Brazlauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2054.Povilas Kasiulaitis (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2055.Ieva Staugaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2056.Martynas Klimaševskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2057.Emilė Chmelevskytė (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2058.Gintare Kuropatkina (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2059.Gustas Dabravolskas (Istorija, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2060.Shauruk Fiodar (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2061.Jonas Požarskas (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2062.Sebastian Orševski (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2063.Morta Vaišvilaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2064.Mantė Gudelytė (Anglų kalba, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2065.Rimas Meškauskas (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2066.Dominykas Klionauskas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2067.Simas Marcinkevičius (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2068.Milėja Paulauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2069.Rokas Raginis (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2070.Jonė Bataitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2071.Kasparas Oziala (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2072.Guoda Valkiūnaitė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2073.Nikita Skocik (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2074.Urtė Kulevičiūtė (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2075.Kotryna Dūdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2076.Rėja Rasburskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2077.Dominik Zakarka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2078.Aistė Leonavičiūtė (Geografija, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2079.Urtė Kučinskaitė (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2080.Benediktas Zabrynas (Informacinės technologijos, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2081.VAKARIS MONKEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2082.Kipras Gudžiūnas (Matematika, Vitlio licėjus)
2083.Ema Glušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2084.Luknė Čepulytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2085.Austėja Lekečinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2086.Vakarė Janulevičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
2087.Milkintas Radvilas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2088.Aras Juodzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2089.Judita Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2090.Darja Ilkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2091.Rūta Stankevičiūtė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija)
2092.Arminas Lazarevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
2093.Kaja Tvorogal (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2094.Daumantas Ziberkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2095.Simona Kukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gataučių Marcės Katiliūtės skyrius)
2096.Goda Matulytė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2097.Anastasija Dukalskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2098.Justina Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2099.Justas Maskeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2100.Rugilė Rachlevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2101.Adomas Darulis (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2102.Elija Valentinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2103.Denis Kovarskij (Matematika, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2104.Martynas Juodis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
2105.Amelija Ablunskytė (Informacinės technologijos, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2106.Teodoras Radzevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
2107.Aura Šlepikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2108.Goda Grabauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2109.Jokūbas Sungaila (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2110.Edgaras Dapkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2111.Irina Rožkova (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2112.Ugnė Šiugždinytė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2113.Armandas Milikauskas (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2114.LIEPA MOCKEVIČIŪTĖ (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2115.Daniel Autukas (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2116.Mangirdas Palijanskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2117.Rojus Gudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2118.Evelina Ališauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2119.VYTAUTĖ MOLIUŠYTĖ (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
2120.Julius Patiejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2121.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2122.Adomas Bogda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2123.Martynas Lašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2124.Danielius Kurminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2125.Emilis Kulys (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2126.Laurynas Šukys (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2127.Dovydas Ganys (Matematika, Šeduvos lopšelis-darželis)
2128.Vakarė Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2129.Justas Jankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2130.Mėja Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2131.Deimilė Petrylaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2132.Liepa Ratkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
2133.EMA STASIULYTĖ (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2134.Mindaugas Valskis (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2135.Nojus Kvedaras (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2136.Jokūbas Kilda (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2137.Mantas Užgirys (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2138.Aronas Čiapas (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2139.Vytautė Knapkytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2140.Lukas Šimeliūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2141.Ugnius Bujakauskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2142.Luknė Butiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2143.Aistė Baravykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2144.Rokas Statulevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2145.Noela Maciulevičiūtė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2146.Arnas Tauteris (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2147.Ilya Tsiutsiurou (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2148.Milėja Stanevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2149.Arėjus Baukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2150.Ana Kovkel (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2151.Rusnė Šulinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2152.Liepa Štitilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
2153.Domantas Kralikevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
2154.Emilija Šateikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2155.Laurynas Jackūnas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2156.ORESTAS NAKUTAVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Eitminiškių gimnazija)
2157.Domas Matusevičius (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2158.Emilis Lašas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2159.Greta Zdramytė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2160.Jorūnė Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2161.Emilija Stugytė (Informacinės technologijos, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2162.Lėja Bantia (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2163.Natanaelis Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2164.Lukas Penikas (Informacinės technologijos, Bukiškio progimnazija)
2165.Amelija Dubinina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2166.Andra Traidaraitė (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2167.Marija Barkauskaitė (Istorija, Molėtų gimnazija)
2168.Dovilė Paškevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
2169.Donatas Keniausis (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2170.Vytautas Vaitkevičius (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2171.Dinasij Grigorovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2172.Nojus Kvedaras (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2173.Domas Jakavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2174.Dominik Kaškevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2175.Ugnius Tamulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2176.Matėja Potapenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2177.Austė Sevrukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2178.Gustas Dabravolskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2179.Mėta Jurgutė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2180.Matas Matiukas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2181.Evelina Gudaitytė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2182.Daugirdas Ušackas (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2183.Rugilė Rozočkinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2184.Ugnė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2185.Šarūnas Daukša (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2186.Eva Mirnaja (Anglų kalba, Šiaulių Didždvario gimnazija)
2187.Fausta Namgaudytė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2188.Elzė Girdauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2189.Vakarė Buivydaitė (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
2190.Benediktas Zabrynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2191.Medeina Cicėnaitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2192.Augustė Augaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2193.Raidas Kiriliuk (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2194.Altėja Žitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gedimino miesto mokykla)
2195.Jogailė Mažeikaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2196.Edilija Šabanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2197.Dainora Viksvaitė (Istorija, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
2198.Gustė Želvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2199.Mantas Milašius (Informacinės technologijos, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2200.Patricija Novikevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2201.Arnas Bikinas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2202.Arminas Vareika (Anglų kalba, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
2203.Emilija Arutiunian (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2204.Adamo Guarino (Informacinės technologijos, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2205.Tadas Andrijonas (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
2206.Adomas Plečkaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2207.Liutauras Mockaitis (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2208.Raigardas Balkus (Anglų kalba, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
2209.Mykolas Pijus Stelmokas (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2210.Leonardas Dovaldas Čepaitis (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2211.Tajus Zimblys (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2212.Gretė Karvelytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2213.Emilis Vaitkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2214.Gabrielius Vaškys (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2215.Sofija Patašonok (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2216.Urtė Diržauskaitė (Fizika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2217.Mangirdas Puodžiūnas (Matematika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
2218.Rusnė Jakubavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2219.Markas Dumbliauskas (Informacinės technologijos, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2220.Akvilė Nifatova (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2221.Deividas Beniušis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2222.Kasparas Venckus (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2223.Lukas Ustenko (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2224.Domas Pleikys (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2225.Nojus Kuzmenkovas (Anglų kalba, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
2226.Lukas Kventinas Saunders (Matematika, Riešės gimnazija)
2227.Romaškevič Viktorija (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2228.Aistė Marija Narvilaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2229.Martynas Bakanovas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2230.Meida Belikova (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2231.Dominykas Traur - Baltakys (Matematika, Vitlio licėjus)
2232.Adomas Zujus (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Šiuolaikinės mokyklos centras)
2233.Andrulis Gustas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2234.Dovydas Rūkas (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2235.Šnitko Damjana (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2236.Gabrielius Gedrimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2237.Aistė Leonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2238.Ignė Špokauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2239.Darija Baidokaitė (Anglų kalba, Alytaus profesinio rengimo centras)
2240.Kajus AdomasŠulskis (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2241.Jokūbas Brazlauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2242.Emilija Žiogaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2243.Kristupas Vėlyvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2244.Tadas Jarutis (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2245.Luka Kavaliauskaitė (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
2246.Karolina Viskunaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2247.Anabela Baliutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2248.Vilma Valvonytė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2249.Benediktas Preimontas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2250.Emilė Igliukaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2251.Mikas Krušinskas (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2252.Vincentas Ruginis (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2253.Anastasija Bogojavlenskaja (Matematika, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2254.Elija Žėkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2255.Anastasija Voitukovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2256.Milėja Stanevičiūtė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2257.Augustas Valantinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2258.Gabija Janulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2259.Jogailė Tutlytė (Istorija, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2260.Andrius Mikaliūkštis (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2261.Arvydas Kibelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2262.Brigita Muniūtė (Anglų kalba, Mažeikių politechnikos mokykla)
2263.Marijus Ovsiukas (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2264.Adam Gerasimovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2265.Liepa Lumpickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2266.Artemij Kalašnikov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2267.Mantas Levickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2268.Nikoleta Šliachtovič (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2269.Maja Grabauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2270.Izabelė Butvidaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2271.Lukas Šimkus (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
2272.Juozas Kurutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2273.Elita Saputra (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2274.Vilius Lukošius (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2275.Kasparas Diciunas (Matematika, VDU licėjus „Sokratus“)
2276.Arijus Deksnys (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2277.Kamilė Juknevičiūtė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2278.Milė Luzgauskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2279.ŪLA JAKUBSEVIČIŪTĖ (Informacinės technologijos, Kauno Pilėnų progimnazija)
2280.Agota Urmanavičiūtė (Istorija, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2281.Amelija Karlovaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2282.Hubert Grudzinski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2283.Adrija Vasiliauskaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2284.Emilian Narkevič (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2285.Luka Jurgelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2286.Dilara Alarbied (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2287.Adriana Paltanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2288.Olivija Čepaitytė (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
2289.Guostė Aleknaitė (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2290.Nora Jakaitytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2291.Augustė Ačylova (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2292.Morena Garytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2293.Smiltė Misevičiūtė (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2294.Austėja Pečiukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2295.Gabija Laurynaitytė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2296.Rugilė Vitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2297.Domantas Garalevičius (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2298.Urtė Murauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2299.Marija Šmakotinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2300.Benas Beitneris (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2301.Karolina Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2302.Arijus Gliaudelis (Matematika, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2303.Adelė Jankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2304.Amėja Čiuželytė (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2305.Aleksandr Demidenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2306.MEDEINA Griškutė (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2307.Birutė Marcinonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2308.Vygaudas Žalimas (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2309.Austėja Ganusauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2310.Amanda Kulbokaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2311.Amelija Ablunskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2312.Paulina Jakovleva (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2313.Inesa Jauraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2314.Saulė Valantinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2315.Rajeckas Adomas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2316.Titas Turskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2317.Kristina Razbadauskytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2318.Emilis Paulauskas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2319.Emilis Martinaitis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2320.Kamilė Dambrauskaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2321.Svajūnas Žuklija (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2322.Andrius Gaidamavicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2323.Arina Dabašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2324.Pijus Martišius (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2325.Vakarė Plėvytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2326.Justas Statkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2327.Aušra Rainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2328.Birutė Marcinonytė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2329.Paulė Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2330.Adrijus Treigys (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio mokykla)
2331.Paulina Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2332.Fausta Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
2333.Kamil Žigo (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2334.Juozas Kurutis (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2335.Darja Michailova (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2336.Adas Žilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2337.ARETAS KLIUČININKAS (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2338.Sofija Jankauskaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2339.Ignas Daujotas (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2340.Vilhelmas Kazėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2341.Emilis Turčinskas (Matematika, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
2342.Laurynas Batūras (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2343.Kamilė Andrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2344.Ieva Pulokaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2345.Aronas Baniulis (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2346.Tajus Janavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2347.Olivija Dukel (Matematika, Riešės gimnazija)
2348.Altėja Žitkauskaitė (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
2349.Vakaris Padalevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2350.Viltė Jarašiūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2351.Vincas Kikalas (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
2352.Patricija Nacaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2353.Viktoriia Yastreba (Istorija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2354.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2355.Gabrielius Šalučka (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2356.Herkus Paketuris (Fizika, Šakių "Varpo" mokykla)
2357.Martynas Eisenas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2358.Sofija Brukštutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2359.Marija Ivaškaitė (Istorija, Vitlio licėjus)
2360.Elada Zažeckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2361.IEVA BIJANSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2362.Rokas Ivanauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2363.Erikas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2364.Vincentas Auštras (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2365.Justas Greifenbergeris (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
2366.Gabrielius Rutkauskas (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2367.Tautvydas Janonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
2368.Eglė Liubinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2369.Kajus Učkuronis (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2370.Marija Roščenkovaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2371.Meida Drabavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2372.Tėja Meilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2373.Pijus Tamavičius (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2374.Herkus Ivoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Vitlio licėjus)
2375.Eilija Jankūnaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2376.Nedveckij Kamil (Matematika, Trakų gimnazija)
2377.Sofija Kondrackytė (Anglų kalba, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2378.Juozas Junda (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2379.Lėja Valatkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2380.Luknė Butanavičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
2381.Arnas Juzėnas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2382.Elena Maskoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2383.Amėlija Dručkutė (Anglų kalba, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2384.Gustė Jonynaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2385.Eimantas Jokubaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2386.Akmėja Puodžiūnaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2387.Domas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2388.Mantas Vijayakumar (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
2389.Benediktas Skadas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2390.Mantas Užgirys (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2391.Toma Toleikytė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2392.Akvilė Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2393.Augustas Bumbulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2394.Simonas Gervė (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2395.Herkus Žemaitaitis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2396.Adrian Višniakov (Istorija, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2397.ADOLIS ABLINGIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2398.Ignas Povilaitis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2399.Greta Paškauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2400.Daniel Joseph (Anglų kalba, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2401.Benas Vainauskas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2402.Austėja Žvigaitytė (Anglų kalba, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
2403.Joris Stumbrys (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2404.Adriana Paltanavičiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2405.Amelija Januškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2406.Emilija Nevidomskaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2407.Laurynas Grigaitis (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2408.Lėja Lankauskaitė (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
2409.Dominykas Viskunas (Geografija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2410.Rojus Gudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
2411.Emilija Naujokaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2412.Domas Matonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2413.Rugilė Repšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
2414.Jonė Šiaudvytytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2415.Aron Serdiukov (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2416.Šilėnas Domantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2417.Samanta Balkūnaitė (Informacinės technologijos, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2418.Laurynas Dudutis (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2419.Gabrielė Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2420.Nojus Ožemlauskis (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2421.Viltė Kreizaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2422.Dominykas Juškys (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2423.Tomas Mindaugas Mekionis (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2424.Enrika Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2425.Olivija Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2426.Salomėja Juškevičiūtė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2427.Urtė Alunderytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2428.JONAS (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2429.Čalkaitė Simona (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2430.Daniel Rybakov (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2431.Orestas Balčiūnas (Anglų kalba, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
2432.VAKARIS MONKEVIČIUS (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2433.Lijana Šapuro (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
2434.Jonas Vaitiekaitis (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2435.Erika Ismailova (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2436.Gerda Urbonaitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2437.Saulė Balandaitė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2438.Matas Žulpa (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2439.Simas Norkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2440.Austėja Kleinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2441.Ernesta Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2442.Domantas Lėkis (Geografija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2443.Hubertas Blaževičius (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2444.Tadas Andrijonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Nemuno" mokykla)
2445.Karolina Slušnytė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2446.Augustinas Balnis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
2447.Meda Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2448.Saivydas Uznys (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2449.Mantas Valkavickas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2450.Amelia Bačiūnaitė (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2451.Lukas Kęstutis Graužinis (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
2452.Saulė Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2453.Greta Rastauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2454.Rugilė Rachlevičiūtė (Fizika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2455.Dinas Bujauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2456.Andrėja Domarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2457.Viltė Muzikevičiūtė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2458.Milda Pužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2459.Emanuelis Jakelis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2460.Viktorija Degutytė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2461.Teodora Borkertaitė (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2462.Elena Ušackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2463.Meida Valaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
2464.Vytautas Štuikys (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2465.Eglė Norvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, )
2466.Kristupas Sodys (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2467.Kristupas Navickas (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2468.Herkus Baukas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2469.Nojus Kielius (Geografija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2470.Kajus Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2471.Milda Valatkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2472.Barbora Goštautaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2473.Eivilė Obadauskaitė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2474.Tadas Rakauskas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2475.Paula Masiliūnė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2476.Elija Žėkaitė (Istorija, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2477.Gviltė Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2478.Rugilė Žilėnaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2479.Darja Ilkevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2480.Sevastian Stroi (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
2481.Emilija Jušaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2482.Gustas Girsa (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2483.Simonas.Anusas (Geografija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2484.Viktorija Miloševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2485.Miglė Kymantaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2486.Tajus Šakinis (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario progimnazija)
2487.Matas Bogužas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2488.Monika Pagirytė (Matematika, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
2489.Dovydas Stasevičius (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2490.Rusnė Zubrickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2491.Danas Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2492.Gabija Mikšytė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2493.Paulė Bagdonaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2494.ARMANDAS ŽYDELIS (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2495.Arijanas Gudjonis (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2496.Dominykas Karklelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2497.Aironas Angelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2498.Dovydas Golcas (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2499.Urtė Alunderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2500.Adelė Marozaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2501.Povilas Šalnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2502.timas kaptielovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2503.Edvinas Sakavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2504.Magdalene Stundžė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2505.Urtė Smalinskaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2506.Naglis Medelis (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2507.Elena Talalaitė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
2508.Karolis Šilinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2509.Jurgis Būdvytis (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2510.Nojus Kvedaras (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2511.Benas Berger (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2512.Liepa Tubytė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2513.Tajus Lubyševas (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2514.Aistis Kraujutis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2515.Jurgis Gaubas (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2516.Rojus Burneika (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2517.Melita Klimavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2518.Armandas Daukantas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2519.Maksim Kovarskij (Anglų kalba, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2520.Hubert Grudzinski (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2521.Augustinas Dzindzilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2522.Danas Danauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2523.Ernestas Bilius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2524.AIRONAS MILEŠKO (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2525.Audrius Nekrašas (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
2526.Gustas Grigoraitis (Anglų kalba, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
2527.Inesa Šimoliūnaitė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2528.Lukas Kidolius (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2529.Vakarė Latauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2530.Andrėja Aramavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
2531.Oubei Xie (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2532.Emilis Inauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2533.KASPARAS RAUPYS (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
2534.Ugnius Miškinis (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2535.Eiva Smiltė Čerpaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2536.Matusevičius Danielius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2537.Vakaris Leškevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
2538.Austėja Piškinaitė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2539.Aistė Mikulėnaitė (Matematika, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
2540.Beata Mikulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2541.Robert Novickij (Lietuvių kalba ir literatūra, Lavoriškių gimnazija)
2542.Ąžuolas Vienažindis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2543.Dominykas Gudžinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2544.Karolina Viskunaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2545.Kristupas Lipskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2546.Arsenij Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2547.Mėta Juknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2548.Barbora Vaišvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2549.Andrėja Pučkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2550.Ieva Kamisaraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2551.Urtė Uselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2552.Ąžuolas Rožickas (Matematika, VšĮ „Noriu mokytis“)
2553.Aistė Petrauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2554.Avenir Makutonovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
2555.Meda Kaminskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2556.Armandas Kaltanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2557.Martynas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2558.Arnas Kijauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2559.Justas Draugelis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2560.Daugirdas Bulvydas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2561.Aleksandras Komlevas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2562.Dominykas Markulis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2563.Simas Usvaltas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2564.EMILIS MAKAREVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2565.Emilija Stefanovič (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2566.Gabrielius Arbūzas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2567.Austėja Dabrišiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2568.Ąžuolas Jonas Čižauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2569.Emilija Jurkšaitytė (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2570.Rapolas Keršis (Informacinės technologijos, Vilniaus Senvagės gimnazija)
2571.Jaroslav Šurpickij (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2572.Lėja Voverytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2573.Lukas Venckus (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2574.Gabija Norvilaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2575.Dominykas Milašius (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2576.Izabela Aleknaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2577.Justina Šaluchanska (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2578.Domantas Gudaitis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija)
2579.Domas Gražinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Herojus“)
2580.Kostas Laucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2581.Elijas Gaidys (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2582.Norėja Kovzonaitė (Anglų kalba, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2583.Adomas Steponavičius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2584.Aurėja Jareckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2585.Onutė Pilevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2586.Gabrielius Buteikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2587.Gabija Čekaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2588.Marija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2589.Kevinas Šližys (Matematika, Neringos gimnazija)
2590.Ignas Vievesis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2591.Oubei Xie (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2592.Jokūbas Dudonis (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2593.Aleksas Darulis (Fizika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2594.Meinardas Mikašis (Matematika, Panevėžio mokymo centras)
2595.Erika Skripkiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2596.DOMINIKA MIRONIUK (Fizika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2597.Martynas Riekašius (Matematika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2598.Jonas Padūmis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2599.Liveta Prunskytė (Anglų kalba, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2600.JORE JARUTYTE (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2601.Alanas Sinkevičius (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
2602.Karolis Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2603.Liepa Kiliūtė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2604.Elijas Jakštonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2605.Ąžuolas Ruginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2606.Reda Simonaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Gamtos mokykla)
2607.Domas Dabušis (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2608.Ugnė Piatkovskė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2609.Meda Šenavičiūtė (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
2610.Zlata Komarovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2611.Oskaras Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2612.Benas Baškevičius (Informacinės technologijos, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
2613.Miglė Kirnaitė (Geografija, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2614.Deimantė Jančytė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2615.Emilis Zubrickas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2616.Adomas Voveris (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2617.Dinasij Grigorovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2618.Emilija Visockaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2619.Goda Daučionaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2620.Dovydas Daukša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2621.Mingailė Vaišnoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2622.Aušrinė Damėnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2623.Ariana Hoppenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2624.Nedas Kungys (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2625.Auksė Buivydaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2626.Matas Gudonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
2627.Justina Šaluchanska (Informacinės technologijos, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2628.Simas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2629.Martynas Lukšas (Matematika, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2630.Fausta Rudavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2631.Nedas Mažeika (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
2632.Augustas Janulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
2633.Liepa Dudzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2634.Nojus Ivoška (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2635.Paulina Rapšaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2636.Adriana Glodenytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2637.Tadas Šiaulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2638.Andrei Stratsiaichuk (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
2639.Tajus Džalagonija (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2640.Armandas Dudėnas (Matematika, Vitlio licėjus)
2641.Viltė Šiuipytė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2642.Barbora Anusaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2643.Deividas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2644.Lukas Kęstutis Graužinis (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
2645.Elija Krivickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2646.Gerda Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2647.Lukas Rimkevičius (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2648.Saulė Čiutaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2649.timas kaptielovas (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2650.Majus Baranauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2651.Gabija Sarapinaitė (Chemija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2652.Darija Oleškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2653.Luknė Valantinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2654.Jonė Bataitytė (Geografija, Šakių "Varpo" mokykla)
2655.Emilija Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2656.Irina Rožkova (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2657.Liepa Lapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2658.Joris Šližys (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2659.Gabrielė Kvaraciejūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2660.EMA STASIULYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2661.Marijus Riauba (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2662.Matas Kučinskas (Matematika, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
2663.Šnitko Damjana (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2664.Justas Draugelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2665.Mantas Preskienis (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2666.Evita Kurganskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2667.Nojus Rastenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2668.Kristupas Belousas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2669.Danielius Gudas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2670.Emilė Dubickaitė (Informacinės technologijos, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2671.Ąžuolas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2672.Smiltė Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2673.Ajus Puplesis (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2674.MONIKA JUŠKAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2675.Urtė Pileckaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2676.Greta Čekuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
2677.Lukas Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2678.Modestas Gudelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2679.Herkus Ivoška (Geografija, Vitlio licėjus)
2680.Urtė Dolibagaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2681.Emilis Dagelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2682.Paulina Stakėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2683.Justas Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2684.Nedas Kungys (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2685.Kotryna Pakalniškytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2686.Erika Masel (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2687.Vytis Leipus (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2688.Arnas Katelovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2689.Karolina Bundzevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2690.Goda Ragalskytė (Istorija, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2691.Danielius Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2692.Den Paukštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tarptautinė gimnazija)
2693.Amelija Pečiūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2694.Lukas Rozočkinas (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2695.Agota Vidugirytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2696.Svajūnė Svetickaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2697.Judita Kuodytė (Anglų kalba, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2698.Lukas Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2699.Orijus Krylovas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2700.Norbertas Šakalys (Informacinės technologijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2701.Elzė Pakalniškytė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
2702.Judita Briedytė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2703.Karolis Eidėjus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2704.Laura Mažintaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2705.Julius Augustauskas (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2706.Juozas Kurutis (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2707.Miglė Lenkauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2708.Juozas Balčiauskas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2709.Patricija Juknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2710.Rugilė Rozočkinaitė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2711.Diana Mudričenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2712.Mėja Kalaušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2713.Tomas Gasparavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2714.Justas Jankus (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2715.Jonas Anužis (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla, Pašilaičių skyrius)
2716.Laura Stirbytė (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2717.Urtė Alunderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2718.Rajeckas Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2719.Emilis Vaitkus (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2720.Jonė Kajackaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2721.Marijus Kazlauskas (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2722.Gustė Padvelskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2723.Ausma Ščipokaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2724.Kamilė Ambrulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2725.Nikita Sozykin (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2726.Nerija Gedminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
2727.Jokūbas Jeziorskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2728.Gončerovas Kasparas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2729.Maja Pakutkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2730.Tautvydas Janonis (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
2731.Kristupas Katkys (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2732.Gabrielė Jurkšaitytė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2733.Amanda Kulbokaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2734.Viltė Genytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2735.Jokūbas Dudonis (Geografija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2736.Sofija Korotkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2737.Kiril Rusakevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2738.Dominykas Ablačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2739.Tautvydas Pešelis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2740.GABRIELĖ (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2741.Ariana Užkurėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
2742.EMILIS MAKAREVIČIUS (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
2743.Damian Seniut (Istorija, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
2744.Eivanas Šinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2745.Silvija Vasilevskytė (Matematika, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2746.Guoda Buračaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2747.Mykolas Kašys (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2748.Paulius Matiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2749.Jurgis grosbahs (Informacinės technologijos, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
2750.Eimantas Vosylius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2751.Čalkaitė Simona (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2752.Ūla Merkevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2753.Benas Bausys (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2754.Justas Kišonas (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2755.Dominik Bogdzevič (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2756.Samanta Kilmanaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2757.DOMANTAS ČEGINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
2758.Liepa Venskutonytė (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
2759.Kiril Rusakevič (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2760.Gabrielius Griškevičius (Anglų kalba, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2761.Kamilė Klimovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2762.luka molderytė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2763.Nojus Vaitkūnas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2764.Viktorija Mekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2765.Salvijus Laucė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2766.Čepauskaitė Samanta (Fizika, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
2767.Elijus Davydovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2768.Milita Pilipčikaitė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2769.Natanaelis Kazlauskas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2770.Adrija Narkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
2771.Motiejus Baleišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2772.Barbora Asevičiūtė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2773.Daniel Kaniščev (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2774.Deividas Žitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
2775.Agata Drutel (Geografija, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2776.Benas Kairys (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2777.Kristijonas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2778.Motiejus Mazaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2779.Rajeckas Adomas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2780.Eglė Gedgaudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2781.Gabija Stančikaitė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2782.Armandas Nevieras (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2783.Urtė Šlėgerytė (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2784.Tėja Želvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2785.Vytė Globytė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2786.Matas Matiukas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2787.Mindaugas Valskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2788.Enrika Gritytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2789.Milda Vanagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2790.Vanesa Butėnaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2791.Jurgis Būdvytis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2792.Avenir Makutonovič (Anglų kalba, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
2793.Neitas Stanionis (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2794.Neitas Šadževičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2795.Luknė Ivanauskaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2796.Karina Mackevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2797.Adrijus Grikštas (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2798.Neringa Vėlavičiūtė (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2799.Aleksandra Slatkevičiūtė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2800.Nojus Kvedaras (Geografija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2801.Vilius Lukošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2802.Herkus Daugalas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2803.Elzė Vilimaitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2804.JORŪNĖ ŠARKEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2805.Teodora Borkertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2806.Hubertas Pečkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2807.Gustas Galvonas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2808.Dovydas Golcas (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2809.Benas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
2810.Lukas Daukantas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2811.Maksimiljan (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2812.Jonas Radzišauskis (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2813.Benediktas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Herojus“)
2814.Miglė Gasiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2815.Laura Sadauskaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2816.Jonas Katutis (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2817.Gabrielė Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2818.Daniel Vaskan (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2819.Ema Žukauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2820.DOMINIKA MIRONIUK (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2821.Čepauskaitė Samanta (Matematika, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
2822.Augustinas Panka (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2823.Ignė Steponavičiūtė (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2824.Džiugas Galvanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
2825.Guoda Liutinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2826.Tomas Arlauskas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2827.Ignatij Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2828.Darja Petrova (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2829.Pranciškus Šlopšnys (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2830.Rasa Smilgevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2831.Ugnė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2832.Augustė Raudytė (Geografija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2833.Ema Glušauskaitė (Fizika, Kauno Milikonių progimnazija)
2834.Joris Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2835.Goda Pociūtė (Istorija, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2836.Adriana Lapinska (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2837.Mantas Zanišauskas (Fizika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2838.Kristupas Češiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2839.Emilis Andriuškevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2840.Tadas Bredelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
2841.Smiltė Stanulytė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2842.Martynas Klimaševskis (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2843.Reišis Dominik (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2844.Bernardas Lukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2845.Ugnė Uselytė (Istorija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2846.Ieva Bartušytė (Chemija, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2847.Vilius Šmakotinas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2848.Ignas Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2849.Grytė Amalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2850.Milda Balčiunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2851.Aurėja Žilinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2852.Arminas Urbonavičiūs (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2853.Ieva Staugaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2854.Fausta Molevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2855.Milana Vorobjova (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2856.Kornelija Šimkovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2857.Dominykas Kuisys (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2858.Saulė Naskauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2859.Salvinskytė Olivija (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2860.Rokas Šeika (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2861.Gustė Naujalytė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2862.Kristupas Porozovas (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2863.Saulė Šauklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2864.Jokūbas Kveraga (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2865.Ema Volskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
2866.Smiltė Korolytė (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
2867.Hermanas Latvys (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2868.RUGILĖ GINOTAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
2869.Greta Visackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2870.Saulė Babiliūtė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2871.Estėja Varvuolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2872.Vaidotas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2873.Domantas Vasiliauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2874.Aistė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2875.Nora Jakaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2876.Adas Žilinskas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2877.Justė Bylinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2878.Dovydas Jokubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2879.Mockus Armin (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2880.Karilė Jaruševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
2881.Justas Kontrimavičius (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2882.Greta Dinsmonaitė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
2883.Linas Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2884.Benas Bitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2885.Lorencas Gaidučis (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2886.Laurynas Kumpikevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2887.ŪLA JAKUBSEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2888.Mykolas Bazilius (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2889.Adomas Karnusevičius (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2890.Viltė Vitauskaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2891.Kostas Kubilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
2892.Nojus Ožemlauskis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2893.Adrijana Šideikytė (Informacinės technologijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2894.Austėja Šegždaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2895.Polat Tahtaci (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio mokymo centras)
2896.Dovydas Stončius (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2897.Aronas Vaidachavičius (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2898.Aleksandra Radanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Senvagės gimnazija)
2899.Nojus Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2900.Arminas Urbanavičius (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
2901.Tumas Meržvinskas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2902.Jokūbas Lincevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2903.Benediktas Bunevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2904.Ūla Merkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2905.Goda Chlevinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2906.Estėja Varvuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2907.Liepa Janavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2908.Domas Jurgelevičius (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2909.Vilius Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2910.Leonardas Eitmantis (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2911.Adar Tekin (Geografija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2912.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2913.Gabija Gaubytė (Matematika, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2914.Adas Kęstutis Grinius (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2915.Aivaras Švedas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2916.Jokūbas Bataitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2917.Miglė Backūnaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2918.Kevinas Pilipavičius (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2919.Agota Urmanavičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2920.Joris Barkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2921.Domantas Gulijevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vitlio licėjus)
2922.Marijonas Kiselys (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2923.Danielė Grėbliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2924.Nojus Leparskis (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2925.Laurynas Jankauskas (Matematika, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
2926.Nedas Steponkus (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2927.Mykolas Ramoška (Matematika, Vilniaus Vydūno progimnazija)
2928.Avenir Makutonovič (Matematika, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
2929.Erikas Ryškus (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2930.EMILIS BARTKUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2931.Lilija Mikalauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2932.Estela Bružaitė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
2933.Viltė Marija Survilė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2934.Aleksandr Demidenko (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2935.Aiva Bukšnytė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2936.Astrida Villanueva Svensson (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2937.Matas Surkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2938.Domas Prazauskas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2939.Rojus Vincentas Lankauskas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2940.Karolina Gavėnytė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2941.Gabrielius Jurgis Čižauskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2942.Junijus Rasikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
2943.Austėja Bružaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2944.Augustė Gražytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
2945.Dovydas Stasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2946.Laurynas Šmitas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
2947.Ignas Packevičius (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2948.Tajus Šakinis (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
2949.Justina Ežerskytė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2950.Kajus Učkuronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2951.Aura Aleksandrovaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2952.Ugnė Tamulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2953.Tajus Miltenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2954.Ernestas Bendaravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2955.Domas Vičinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2956.Kajus Latvėnas (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2957.Laurynas Grigaitis (Informacinės technologijos, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2958.Vincentas Volodzka (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Šiuolaikinės mokyklos centras)
2959.Patricija Jarašiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2960.Kamilė Jankauskaitė (Istorija, Šakių "Varpo" mokykla)
2961.Augustas Grigaitis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2962.Paulina Semaškevičiūtė (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2963.Daniel Vaskan (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2964.Martynas Petrusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2965.Dovydas Padgureckas (Istorija, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2966.Erika Ismailova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2967.Gabriel Vaikovskij (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2968.Erika Mužščinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2969.Mėja Barauskaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2970.Leonardas Eitmantis (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2971.Matas Jasaitis (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2972.Zlata Komarovskaja (Informacinės technologijos, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2973.Vytautas Sirunavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2974.Dominik Zakarka (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2975.Timas Novosiolovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2976.Ema Badaraitė (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
2977.Elija Bičkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2978.Amelija Ramelytė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2979.Kipras Kutkaitis (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2980.Dorotėja Dauskurdytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2981.Kamilė Steponavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2982.Tėja Ruzaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2983.Domas varnelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2984.Enrika Stanislovaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
2985.Tautvydas Bulvydas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2986.Austėja Ganusauskaitė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2987.Amelija Daškevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2988.Laurynas Lunius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2989.Kostas Laucevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2990.Marijus Ovsiukas (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2991.Lukas Gudeliauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2992.Justas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2993.Jokūbas Jonauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2994.Kornelija Branicka (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2995.Damir Adamkovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2996.Vytautė Knapkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2997.Smiltė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2998.Auksė Vaičekaukaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2999.Luknė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
3000.Gabrielius Skeberdis (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3001.Edmundas Šeduikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3002.Kira Diachova (Matematika, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3003.Benas Marcinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3004.Silvija Jurevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3005.Meda Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
3006.Domantas Nagys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3007.Martynas Lašius (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3008.Ema Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3009.Ignas Jauga (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3010.Pijus Martišius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3011.Paulius Vitkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3012.Gabija Tamošiūnaitė (Chemija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3013.Emili Radavičiūtė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3014.Dorotėja Dauskurdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3015.Matas Rimokaitis (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3016.Gustė Dumašiūtė (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3017.Mykolas Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3018.Austėja Kalinskaitė (Anglų kalba, Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
3019.ALINA LENKOVSKAJA (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3020.Urtė Beržinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3021.Domas Jurgelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3022.Guoda Liutinskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3023.Elžbieta Augutė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3024.Daniel Kaniščev (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3025.Viktorija Klimašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3026.Martynas Riekašius (Informacinės technologijos, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3027.Austėja Balsytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3028.Patricija Vismantaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3029.Dominyka Misiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3030.Beata Mikulytė (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3031.Lukrecija Capaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3032.Aleksandra Ismailovaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3033.URTĖ JANKUTĖ (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3034.Elija Dunovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3035.Povilas Šalnys (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3036.Benas Beitneris (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3037.Sabina Vaskova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3038.Ema Kazakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3039.Una Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3040.Elona Bartuševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3041.Dovydas Padgureckas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3042.Kasparas Baranauskas (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3043.Maja Grabauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3044.Elija Krivickaitė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3045.Gaudrė Solominaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3046.Inaja Dzhamalkhanova (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3047.Olivija Lukošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3048.Luknė Kvedaraitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3049.TOMAS (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3050.Vasil Putau (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3051.Kira Prichodko (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3052.Miglė Kirnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3053.Grantas Stonkus (Fizika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3054.Vygantas Manstavičius (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
3055.Tajus Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3056.Amelija Kleinovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3057.Pijus Kriukas (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3058.Daniela Juciūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
3059.Dovydas Kleinauskas (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3060.Karolina Krisiukėnaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3061.Narbutas Gabrielius (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3062.Neila Keraitė (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3063.Mantas Vaičeliūnas (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3064.GODA PAULAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3065.Elijus Danilevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
3066.Vakarė Buivydaitė (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
3067.Mindaugas Studžia (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
3068.JONAS (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3069.Mykolas Vaitkus (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
3070.Kristupas Sodys (Fizika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3071.Liepa Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3072.Eismantė Lučinskaitė (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3073.Ugnius Čečeta (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3074.Dominykas Kuisys (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3075.Aistė Leonavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3076.Erika Ismailova (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3077.Aividas Marijus Počiuipa (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3078.Evelina Gudaitytė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3079.Melita Bytautaitė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
3080.Liepa Bublytė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3081.Ieva Dočytė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3082.Matas Balčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3083.Justina Kudirkaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3084.Eimantas Jokubaitis (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3085.Emilija Javmen (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3086.Luka Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3087.Ignas Briedis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3088.Dominyka Sveiberyte (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
3089.Evanas Šuopys (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
3090.Aistė Mikulėnaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
3091.Domas Gudas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3092.Aras Statauskas (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3093.Fausta Molevaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3094.Milena Dambrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3095.Eglė Liubinaitė (Istorija, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3096.Justas Kontrimavičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3097.Evita Borisovaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3098.Adomas Čičinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3099.Edvard Valujevič (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3100.Justas Statkus (Istorija, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3101.Jurgis Grigas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3102.Modestas Juškevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3103.Dorotėja Sadauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3104.Edvard Tyškevič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
3105.Lėja Voverytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3106.Jonas Vaitiekaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3107.GODA PAULAUSKAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3108.Mangirdas Ružinskas (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos mokykla)
3109.Nikita Sozykin (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3110.Iglė Ročytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3111.Augustas Bendinskas (Geografija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3112.Vakaris Liaudanskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3113.Arijus Vižinis (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3114.Mantas Leonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3115.Rugilė Jonuškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3116.Lukrecija Čeikytė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
3117.NATAS LUKŠA (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3118.Matas Petrauskas (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
3119.Martynas Riekašius (Geografija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3120.BENAS STRIKAUSKIS (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3121.Mantas Užgirys (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3122.Eva Čiplytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3123.Tajus Muškieta (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3124.Pijus Trakis (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3125.Jokūbas Cicinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3126.AGOTA JOKUBAUSKAITĖ (Matematika, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
3127.Martynas Riekašius (Chemija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3128.Gviltė Žilinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3129.Jonas Anužis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla, Pašilaičių skyrius)
3130.Ramiras Ramanauskas (Anglų kalba, Kauno tarptautinė gimnazija)
3131.Vakarė Pranckūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3132.Aurora (Matematika, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3133.Mykolas Kaminskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3134.Armandas Sinkevičius (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3135.Luknė Jablonskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3136.Dorotėja Dauskurdytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3137.Adelija Miteva (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3138.Kajus Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3139.Nortautas Latvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Minties" gimnazija)
3140.Aronas Vilkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3141.Timas Kaikaris (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3142.Sofija Šapošnikovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3143.Emilija Balnytė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3144.Adrija Urbutytė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
3145.Viljamas Riškus (Informacinės technologijos, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3146.GODA PAULAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3147.Gretė Galinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3148.Austėja Balčiūnaitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3149.Auksė Vaičekaukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3150.Aistė Narkutė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3151.Aronas Baniulis (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3152.Gediminas Gylys (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3153.Motiejus Cirtautas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3154.Jonas Jokūbas Būdininkas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3155.Denas Guokas (Matematika, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
3156.Vytis Kristupas Jocevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
3157.Ugnė Poderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos mokykla)
3158.Ieva Černauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
3159.Adomas Kaunas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3160.Odrė Marija Milė (Geografija, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3161.Jonas Čebatarauskas (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3162.Jokūbas Šimkus (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3163.Pijus Kriukas (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
3164.Vėjas Vilkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3165.Dovydas Būdininkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3166.Ovidijus Šileika (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3167.Augustė Lajauskytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3168.Raimondas Sidabras (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3169.Deividas Miežinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3170.Dovydas Tamošiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3171.Jonas Adulčikas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3172.Mykolas Janušonis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3173.Dovydas Stončius (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3174.Paulius Pranskūnas (Anglų kalba, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3175.Nedas Lukošius (Matematika, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3176.Liepa Pozingytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3177.Grytė Ginkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3178.Sofija Markevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3179.Matas Bražinskas (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3180.jorė jarutytė (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3181.Ignas Tankovskis (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3182.Arėjus Baukas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3183.Adelė Martyna Milė (Biologija, pasaulio pažinimas, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3184.Jokūbas Tuskenis (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3185.Jonas Muzikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
3186.Gabija Galinytė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3187.Gabija Jocytė (Anglų kalba, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3188.Jonas Martinkus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3189.Emilija Jurkšaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3190.Vilius Šiurkus (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3191.Goda Dansevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3192.Aleksandra Radanovič (Anglų kalba, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3193.Auksė Kareckaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3194.Eva Mirnaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Didždvario gimnazija)
3195.ARTiOMAS TARAŠKiAVIČIUS (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3196.Titas Jurkšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3197.Dovydas Cibulskis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3198.Elija Jarumbavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3199.Adomas Habdangas (Matematika, Kauno Vaišvydavos mokykla)
3200.Barbora Lukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3201.Danielė Tveragaitė (Anglų kalba, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3202.Lukas Šimeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3203.Milda Gurklytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3204.Arnas Žeimys (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3205.Edvardas Dilys (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3206.Liepa Žigutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3207.Goda Pociūtė (Fizika, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
3208.Tauras Jurkša (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3209.Jonas Meškelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3210.Viltė Vilčinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazijos Krinčino skyrius)
3211.Adomas Kilbauskas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3212.Gabija Gaidjurgytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gataučių Marcės Katiliūtės skyrius)
3213.Dominykas Brilvicas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3214.Olivia Kaigorodceva (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3215.Jonas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Liepijų mokykla)
3216.Liepa Latvytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3217.Kamilis Kalininas (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3218.Meda Jurgilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3219.Audrius Šniaukšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3220.Domas Valutis (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3221.Patricija Aleknaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3222.Jonas Meškelevičius (Matematika, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3223.Dominykas Rudzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3224.Mantas Vinskevičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3225.Vėjas Trinka (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3226.Patricija Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3227.Domas Masiliūnas (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3228.Aušrinė Bytautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3229.Rugilė Endriuškaitė (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3230.Otilija Širlė Bulovaitė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3231.Deimonas Garšva (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3232.Motiejus Radvilas Jonušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
3233.Arnas Šimatonis (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3234.Emilija Jatužytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3235.Ridas Navikas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3236.Paulius Marčiukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3237.Simas Krištopaitis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3238.Aividas Marijus Počiuipa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3239.Donatas Keniausis (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3240.Ąžuolas Jankauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3241.Una Adomaitytė (Anglų kalba, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3242.Kipras Kutkaitis (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3243.Arvydas Dedūra (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3244.Matas Rudys (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3245.Emilijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3246.Gabrielius Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3247.Kipras Jegelevicius (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3248.Džiugas Rakickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3249.Domantas Markauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3250.Rūtenis Šimonis (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3251.Ugnius Urbštanavičius (Istorija, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3252.Kornelija Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3253.Austėja Dabrišiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3254.Jonas Staniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
3255.Adelina Androsovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3256.Kristupas Kleinauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3257.Gabrielė Jerenkevič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3258.Urtė Naujokaitė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3259.Dovydas Tamošiūnas (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3260.Elija Viršilaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3261.Jokūbas Jonauskas (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3262.Neringa Sakaitytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3263.Šarūnas Auksutis (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3264.Ema Nosevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3265.Emilijus Lukšas (Chemija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3266.Benas Leonas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3267.Nora Jakaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3268.Sofija Aleksandra Vitėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3269.Joris Barkauskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3270.Karina Mackevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3271.Luka Kavaliauskaitė (Istorija, KTU Vaižganto progimnazija)
3272.Joris Pernavas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3273.Ugnius Urbštanavičius (Geografija, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3274.Arijus Kasparavičius (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3275.Vakarė Pernavaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3276.Liudvikas Demereckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3277.Ugnė Šiugždinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
3278.Arminas Pocius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3279.Simas Bagdonas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3280.Emilis Mylė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3281.Gustas Zabarauskas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3282.Emilis Kulys (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3283.Adomas Darulis (Istorija, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3284.Modestas Alejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3285.Simonas Ežerskis (Geografija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3286.Martynas Muravjovas (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3287.Austėja Vileikytė (Geografija, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3288.Elija Simutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3289.Emilija Stugytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3290.Giedrė Blaževičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3291.Akvilė Mažonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3292.Jokūbas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3293.Neimantas Stonys (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3294.Simonas.Anusas (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
3295.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3296.Klingaitė Ula (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3297.Emilis Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3298.Austėja Balčiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3299.Viltė Vaičėnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3300.Tomas Kulak (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
3301.Gabija Sarapinaitė (Fizika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3302.GABRIELĖ KVIETKAUSKAITĖ (Istorija, Kauno Pilėnų progimnazija)
3303.Dovydas Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3304.Augustinas Vytis Mazėtis (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
3305.Gabija Laurynaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3306.Gintarė Užtupaitė (Anglų kalba, Panevėžio mokymo centras)
3307.Herkus Baukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3308.Emilija Chotilovskaja (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3309.Estrėja Januškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3310.Ugnius Čečeta (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3311.Ieva Alijošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3312.Gema aleksandravičiute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
3313.MATAS AIDUKAS (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3314.Benediktas Zabrynas (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3315.Adomas Dambrauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3316.Vėjas Daugirda (Anglų kalba, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3317.Ugnė Alejūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3318.Sofija Kovalenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3319.Matas Vainoras (Istorija, Klaipėdos r. Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinė mokykla)
3320.Viltė Genytė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3321.Kristupas Jokubauskas (Anglų kalba, Šiaulių technologijų mokymo centras, Technologijų skyrius)
3322.Elena Maskoliūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3323.Liepa Venskutonytė (Matematika, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
3324.Herkus Visockis (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Herojus“)
3325.Paulina Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3326.Austėja Kinstaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
3327.Fausta Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3328.Elizabeta Čaiko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3329.Ugnė Sakalauskaitė (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3330.Medas Pivoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
3331.Saulė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Molėtų progimnazija)
3332.Amelija Abromaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3333.Barbora Rakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3334.Domantas Adamkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3335.Adrijus Viskontas (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3336.Danielius Ričkus (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3337.Luka Zabulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3338.Ignas Viskontas (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3339.Dovydas Žebelovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3340.TOMAŠ MATKOV (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
3341.Adomas (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3342.Viltė Černiutė (Anglų kalba, Vilniaus licėjus)
3343.Aras Juodzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3344.Kristupas Katkys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3345.Jankūnas Domas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3346.Benas Marcinkus (Anglų kalba, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3347.Dovydas Guzunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3348.Justinas Krivulinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3349.Ugnė Uselytė (Geografija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3350.Rėja Rasburskytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3351.Darija Korepina (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3352.Arnoldas Alešiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3353.Ieva Mendus (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3354.Viktorija Moeller (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3355.Julius Patiejūnas (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3356.Ieva Bartušytė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3357.Luknė Butiškytė (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3358.Simas Pometko (Istorija, Vitlio licėjus)
3359.Lukrecija Čeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
3360.Matas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3361.Danielius Petkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3362.Emilis Simanavičius (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3363.Armandas Aleksonis (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3364.Ąžuolas Venclovas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3365.Tautvydas Bulvičius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3366.Nedas Simanauskas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3367.Tautvydas Skirkus (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3368.Gabrielė Nakrevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3369.Emilija Andrušanecaitė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3370.Ema Glušauskaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3371.Gustė Želvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3372.Viltė Krunytė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3373.Neringa Vaškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3374.Simas Strikaitis (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3375.Amelija Vaškevič (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3376.Andrėja Žvirždytė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
3377.Viktoras Nekrašas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3378.Dominykas Antaniūnas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
3379.Emilis Andriuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3380.Jonas Dargužis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3381.Glorija Korvin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3382.Adrijana Šideikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3383.Kipras Gudžiūnas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
3384.Sigita Jančiūtė (Chemija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3385.Vaiva Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3386.Lukas Rupšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3387.Simas Kesylis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3388.Ema Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3389.Auksė Radžiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3390.Erika Kolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3391.Kamilė Šimanskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
3392.Ūla Simpukaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3393.Džiugas Šupsinskas (Matematika, Prienų "Žiburio" gimnazija)
3394.Izabelė Butvidaitė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3395.KARLAS CHILMAN (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3396.Saliutaitė Meda (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3397.Ugnė Baibokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3398.Ignė Špokauskaitė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3399.Benas Laucius (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3400.Elija Jarumbavičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3401.Liepa Latvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3402.Luknė Astrauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3403.Rapolas Vagonis (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3404.Džiugas Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio pagrindinė mokykla)
3405.Fausta Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3406.Stanislav Chornii (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3407.Lukas Masionis (Matematika, Vitlio licėjus)
3408.Ugnė Jonynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3409.Viltė Kareivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3410.Aistė Leonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3411.Neringa Sakaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3412.Brigita Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3413.Nikolė Drozdova (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3414.Rapolas Žalys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3415.Vytaras Stonis (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3416.Matas Jončas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3417.Jokūbas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3418.Jokūbas Vasiliauskas (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos mokykla)
3419.Gabija Galinytė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3420.Goda Daučionaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3421.Viltė Kišūnaitė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3422.Justas Žukauskas (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
3423.Benas Musteikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
3424.Miglė Čaplikaitė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3425.Samanta Šablinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3426.Vladislav Osadčij (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3427.Karolina Eirošiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3428.Nojus Laginauskas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3429.Andrėja Paulauskaitė (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3430.Dovydas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
3431.Vidmantas Jocaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3432.Emilė Marmokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3433.Ariana Hoppenaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3434.EmilijaTauraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
3435.Rapolas Čiurinskas (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3436.Dimitri Reymer (Fizika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3437.Gabrielė Kestenytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3438.Modestas Juškevičius (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3439.Ąžuolas Karpuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
3440.Vincentas Demereckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3441.Orestas Vaitkun (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
3442.Ernestas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3443.Augustė Šeirytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3444.Emilija Klaišytė (Matematika, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3445.Elizabeta Čaiko (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3446.Adelė Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
3447.Aurimas Plepys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3448.Justina Dainauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3449.Simas Norkus (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3450.Lukrecija Bučytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3451.Aleksandr Taropin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3452.Patricija Pranciulytė (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3453.Gabija Gaubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3454.Dovydas Milašius (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3455.Jokūbas Petrauskas (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3456.Kamilė Makovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
3457.Gabrielius Arbūzas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3458.Parangovskij Ričardas (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3459.Gabrielius Montvilas (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3460.Airidas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3461.Ieva Januškevičiūtė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3462.Paulius Vitkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3463.Emanuela Markovaitė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3464.JOKŪBAS MAČIULIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Gasčiūnų skyrius)
3465.Austėja Švaikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3466.Marius Vaitkūnas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
3467.Luka Gudauskaitė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3468.Martin Verbovik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3469.Vadim Kolesov (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3470.Žygimantas Skara (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3471.MONIKA JUŠKAITĖ (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3472.Vakarė Vaičekonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3473.Uldas Romanovas (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3474.Sandra Ališauskaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3475.nojus bliutas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3476.Simas Treidaras (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3477.Mykolas Velykis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3478.Lukas Ustenko (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3479.Gema aleksandravičiute (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
3480.SAULĖ PUPŠYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3481.DOMINIKA MIRONIUK (Anglų kalba, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3482.Mykolas Kašys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3483.Gintė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3484.LukrecijaKava (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3485.Agnius Šukys (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3486.Vytė Alčauskytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3487.Brigita Navickaitė (Geografija, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3488.Matas (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3489.Grantas Kančauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3490.Vėja Aleknė (Informacinės technologijos, Pažinimo Licėjus)
3491.Butrimavičius Arijus (Geografija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3492.Gabrielė Šinkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3493.NOJUS GARBALIAUSKAS (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
3494.Karolina Jakubonytė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3495.Arnas Sizovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3496.Justas Vosylius (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
3497.Andrėja Paulauskaitė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3498.Gvidas Triuška (Istorija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3499.Fausta Vaičekauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3500.Gabija Sarapinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3501.Faustas Štakonas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3502.Audrius Monstavičius (Geografija, Vitlio licėjus)
3503.Inesa Jauraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3504.Džiugas Parnarauskas (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3505.Ugnė Grybaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3506.Pijus Kriukas (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
3507.Austėja Piškinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3508.Dominik Kaškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3509.Marijus Riauba (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3510.Airidas Langaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3511.Austėja Milunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3512.Austėja Mastauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3513.Austėja Ilgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3514.Medas Pivoras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
3515.Liepa Grigaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3516.Adomas Trinkūnas (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
3517.Smiltė Korolytė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
3518.Karina Fausta Prieskienytė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3519.Deimantė Mučekaitė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3520.Goda Čemoškaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3521.Karina Šer (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3522.Saulė Urlekova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3523.Domantas Šileika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3524.Domas Subačius (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
3525.Tautvydas Janonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
3526.Šarlotė Guzulaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3527.Goda Venckutė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3528.Jokūbas Deksnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3529.Aurelijus Korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3530.Kastytis Vaitkus (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3531.Vilius Danila (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3532.Liepa Kliokmanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
3533.Matas Padvelskis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3534.Jokūbas Sabestinas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3535.Gabrielius Suzanovičius (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3536.Gustė Bakanovaitė (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3537.Leonardas Gaspariūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3538.Sigita Jančiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3539.Barbora Lukauskaitė (Informacinės technologijos, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3540.Austėja Šimkutė (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3541.Domas varnelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3542.Elija Dunovskytė (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3543.Emilija Šiaulytė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3544.Adamo Guarino (Geografija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3545.Nikita Sapagova (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3546.Aretas Sedekerskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3547.TOMAS SABETOVAS (Informacinės technologijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3548.Urtė Diržauskaitė (Chemija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3549.Danielius Jakubauskas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3550.Elijus Gutauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3551.Junė Virškutė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3552.Simona Bučelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3553.Brigita Dargytė (Matematika, Birštono gimnazija)
3554.Mėta Petrošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3555.Saulius Suslavičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3556.Gustas Bataitis (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3557.Nojus Kielius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3558.Danielius Ričkus (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3559.Oleksandr Osypenko (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3560.Alekseev Piotr (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3561.Amelija Vaškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3562.Jokūbas Jonauskas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3563.Matas Andžejevski (Matematika, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
3564.Liucija Nakutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3565.Tajus Žaldaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3566.Mangirdas Puodžiūnas (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3567.Paulina Bakanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius)
3568.Gustė Žiaušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras)
3569.Laura Stirbytė (Geografija, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3570.Justas Augustauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
3571.Rokas Zenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3572.Gerardas Leonauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3573.Andrulis Gustas (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
3574.Aronas Štitilis (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3575.David Špakovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3576.Joris Šekštelo (Istorija, Vitlio licėjus)
3577.Ugnius Videiko (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
3578.Adriana Ščikno (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3579.Kajus Mikalauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3580.Leticija Petkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3581.Saulė Šauklytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3582.Dominik Bogdzevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3583.Nedas Kungys (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3584.Adomas Derkintis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3585.Emilija Breskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3586.Saulė Naskauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
3587.Eglė Gedgaudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3588.David Oganesian (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3589.NATAS LUKŠA (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3590.Nika Kunčina (Geografija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3591.Kristianas Macuks (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3592.Kristupas Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3593.Sofija Jankoitė (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3594.Estrėja Januškevičiūtė (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3595.Urtė Murauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3596.Emilis Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3597.Dovydas Jankūnas (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3598.Vincentas Špakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3599.Gabrielė Žukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3600.Gustė Tumasonytė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
3601.Gabrielius Žiromskas (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3602.MONIKA JUŠKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3603.Eilija Jankūnaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3604.Jemeljan Paknys (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
3605.Semion Sheibakas (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3606.Gintė Dumbliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3607.Gustas Bernotaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3608.Amelia Grabytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3609.Karolis Šilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3610.Domantas Surgautas (Anglų kalba, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
3611.Justina Burneckis (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3612.Jorė Petrulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3613.Samanta Petrauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3614.Adelė Tamošiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
3615.Ignas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3616.Grigorij Agejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3617.Jokūbas Laurinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3618.Tija Zotikovaitė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
3619.Liepa Obrikytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3620.Matas Duoba (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3621.Tėja Meilytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3622.Austėja Aleksandravičiūtė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3623.Patricija Ševelytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3624.jorė jarutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3625.Nojus Gerdauskis (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3626.Ugnė Alejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3627.Adomas Kaunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3628.Matas Andžejevski (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
3629.Titas Paukštė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3630.Tėja Aleksandravičiūtė (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3631.Šamšurinas Markas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3632.Gytis Grinevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3633.Bernardas Frejeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3634.Deividas Jankauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3635.Kristupas Valantinas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3636.Viltė Stanevičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
3637.AGNĖ RIAUKAITĖ (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3638.Miglė Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3639.Simonas Gervė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3640.Mačiūnas Emilis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3641.Dovydas Zinkus (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3642.Adrijus Montvila (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3643.Vygantas Manstavičius (Matematika, Vitlio licėjus)
3644.Kamilė Širvinskaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3645.Mantas Baranauskas (Informacinės technologijos, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
3646.Kamilė Pundinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3647.Akvilė Šalkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3648.Mėja Jacikevičiūtė (Informacinės technologijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3649.Nojus Tkalič (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3650.urtė kulbauskaite (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3651.Birutė Marcinonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3652.Pijus Kistauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
3653.Lukrecija Petrikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3654.Milda Petkevičiūte (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3655.Motiejus Belevičius (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3656.Armantė Jaftušenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3657.Vakarė Senkutė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3658.Karolina Eirošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3659.Justė Kasperaitė (Geografija, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3660.Eivanas Šinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3661.Nojus Grimaila (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3662.Elija Norutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3663.Den Paukštys (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
3664.Ugnė Jurevičiūtė (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3665.Marta Gedvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3666.Simas Jankauskas (Matematika, Šilutės Vydūno gimnazija)
3667.Džiugas Rakickas (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3668.Pijus Vaiškūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3669.Austėja Aželskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3670.Tėja Meilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3671.Eimantas Jokubaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3672.Šilėnas Domantas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3673.Akmėja Žėkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3674.GABRIELĖ (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3675.Saulė Balandaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3676.Laurynas Jankauskas (Istorija, UAB Mokykla Šiaurės licėjus)
3677.Nojus Kielius (Fizika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3678.Kristupas Marčenko (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3679.Karolina Mileškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3680.Milana Grauslytė (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3681.Den Paukštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
3682.Augustinas Vytis Mazėtis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazija)
3683.Aistė Kukenė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3684.Goda Bieliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3685.Nedas Čiutys (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3686.Neila Karnatkaitė (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3687.Vakarė Volosenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3688.Jogilė Jaremčiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3689.Oskaras Kavarskas (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3690.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų progimnazija)
3691.Gabija Šarauskaitė (Matematika, Šiaulių technologijų mokymo centras, Menų ir grožio paslaugų skyrius)
3692.Paulina Miliauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3693.Gabija Adukonyte (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3694.Sofija Indrulyte (Anglų kalba, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3695.Stankevičius Vilmantas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3696.Barbora Rakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3697.Urtėja Jočerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3698.Simas Stankevičius (Istorija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3699.Justina Kudirkaitė (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3700.Rusne Rasciauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3701.Matas Lingaitis (Istorija, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3702.Gabija Japšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3703.Amelija Teiberytė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3704.Daniel Son (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3705.Deimantė Latviūnaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3706.Adrija Kamarauskaitė (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3707.Tajus Šakinis (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3708.Ema Keselytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3709.Povilas Kurdeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3710.Akmėja Žėkaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3711.Vanesa Butėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3712.Ela Lumpickaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3713.Ajus Liotisas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3714.Vytautė Knapkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3715.Boris Sazanov (Istorija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3716.Tautvydas Beržanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3717.Adomas Derkintis (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3718.Anastasija Voitukovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3719.Neidas Čerkauskas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
3720.Marija Vadlugaitė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3721.Laurynas Volungevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3722.Austėja Lekečinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3723.Marius Vaitkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3724.Adelė Čapaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3725.Matas Tamošauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3726.Gabrielius Arbūzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3727.Elžbieta Sinkovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3728.Vėja Aleknė (Matematika, Pažinimo Licėjus)
3729.Tomas Ridikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3730.Andrėja Stasiūnaitė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3731.Ripinskas Arijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3732.Austėja Baranauskaitė (Anglų kalba, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3733.Daniil Liaščenko (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3734.Edgaras Dapkus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3735.Patricija Juknevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3736.Jovaras Eidukevičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3737.Vesta Žiobaitė (Anglų kalba, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
3738.Judita Briedytė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3739.Dairidas Statulevičius (Geografija, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3740.Milana Lazdovskaja (Matematika, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
3741.Joris Mockevičius (Chemija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3742.Vilius Danila (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3743.Adomas Kilbauskas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3744.Kamilė Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3745.Ignas Jorudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3746.Dovydas Rūkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3747.Ema Glušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3748.Urtė Smalinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3749.Barbora Strakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3750.Sofija Raguotytė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3751.Reda Trofimovaite (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3752.Emilija Stanislovaitytė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3753.Amelija Vanagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3754.Milda Petkevičiūte (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3755.Kristupas Kleinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3756.Babenko Mila (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3757.Mintautė Šverebaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3758.Ignas Jorudas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3759.Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Minties" gimnazija)
3760.Benas Budrikas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3761.Erikas Ryškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3762.Danielius Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3763.Arnas Juška (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3764.STEPAS JASIŪNAS (Informacinės technologijos, Kauno tarptautinė gimnazija)
3765.Edilija Prišmantaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3766.Greta Purelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3767.Dovydas Būdininkas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3768.Lukas Šimkus (Matematika, Vitlio licėjus)
3769.Kristupas Sodys (Istorija, Plungės Senamiesčio mokykla)
3770.Ąžuolas Anglickis (Istorija, Vitlio licėjus)
3771.Motiejus Baleišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3772.Panacheda Adriana (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3773.Nojus Vaičiulis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3774.Gasiūnas Jokūbas (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3775.Augustė Šarkaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3776.Aleksas Darulis (Istorija, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3777.Indrė Žeimytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3778.Uršulė Juodzevičiūtė (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
3779.Milda Leščinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3780.Liudvikas Demereckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3781.Luka Pociūtė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3782.Titas Jasiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3783.BENAS STRIKAUSKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3784.Daniel Vaskan (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3785.Jonynas Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3786.Grantas Stonkus (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3787.Neitas Stanionis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3788.Augustinas Panka (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3789.Adas Mikalainis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3790.Domilis Radavičius (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3791.Paula Masiliūnė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3792.Ugnius Andriuškevičius (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
3793.Barbora Asevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3794.Vilius Gaubys (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3795.Domas Vičinskas (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3796.Armandas Babaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3797.Aidas Dobrovolskis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3798.Dominykas Dobrovolskis (Chemija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3799.Jokūbas Byla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3800.Ugnė Jonynaitė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3801.Barbora Strakšytė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3802.Ema Glušauskaitė (Geografija, Kauno Milikonių progimnazija)
3803.Elžbieta Sinkovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3804.VAINIUS Tumonis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3805.Adamo Guarino (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3806.Justė Bylinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3807.Simonas Ežerskis (Fizika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3808.Aimėja Nestiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3809.Vytis Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3810.Luka Židžiūnaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3811.Austėja Jocytė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
3812.Smiltė Atkočiūnaitė (Anglų kalba, Erudito licėjus)
3813.Jokūbas Mažeika (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
3814.JOKŪBAS ČEGODAJEVAS (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
3815.Elija Viršilaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3816.Herkus Ivoška (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
3817.Dominykas Gadeckis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3818.Gabrielius Galinskas (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3819.Toma PETRAUSKAITĖ (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3820.Milda Gurklytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3821.Domas Šmiganovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3822.Adrijus Racevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3823.Domas Narbutas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3824.Alicia Misevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3825.Radvilė Šinkūnaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3826.Austė Reketytė (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3827.Akvilė Strikauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3828.Markas- Karolis Trečiokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3829.Dominik Bogdzevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3830.Izabelė Butvidaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3831.Arnas Padimanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3832.Ignas Briedis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3833.Silvija Strainytė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3834.Nikita Sozykin (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3835.Augustas Klusas (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3836.Adomas Antropikas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3837.Oridijus Stanislovaitis (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3838.Odrė Stanevičiūtė (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3839.Saulė Karaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3840.Joris Jokšas (Informacinės technologijos, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3841.Joris Ušeckas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3842.Jorūnas Borisovas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3843.Eimantas Karneckij (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3844.Mija Adakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3845.Nikita Vysockij (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3846.Aronas Byla (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3847.Kristupas Vėlyvis (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3848.Luknė Astrauskytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3849.Izabelė Butvidaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3850.Timas Novosiolovas (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3851.Jonas Muzikevičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3852.Fausta Stankevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3853.Oskaras Ismailovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3854.Domas Subačius (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
3855.ROBERT CARIKOV (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3856.Evaldas Šimanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
3857.Elzė Kalnutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3858.Einora Jankun (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3859.Emilija Stanislovaitytė (Informacinės technologijos, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3860.Joris Pernavas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3861.Danielė Vilimaitė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3862.Luka Švipaitė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3863.Gabriela Jermakovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
3864.Domantas Vasiliauskis (Informacinės technologijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
3865.Lukas Penikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Bukiškio progimnazija)
3866.Daumantas Ziberkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3867.Rusnė Šulinskaitė (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3868.Tauras Jurkša (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3869.Jurgis Sabaliauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3870.Agata Paliukėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3871.Matas Petraitis (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3872.Jonas Stankūnas (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3873.Gabrielius Mickevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3874.Adamo Guarino (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3875.Laimonas Staražinskas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3876.Augustė Grigaliūnaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3877.Kamil Žigo (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3878.Domantas Garalevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3879.Margarita Bričkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3880.Gabija Stančikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3881.Rusnė Barakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3882.Ovidijus Šileika (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3883.Rugilė Balanaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3884.Gretė Karvelytė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3885.Dominykas Isoda (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3886.Evita Leiputė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3887.Vytautas Šarkus (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3888.Ignas Daujotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3889.Mykolas Komisoraitis (Matematika, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3890.Austėja Jovaišaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3891.Adas Usonis (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3892.Kostas Kubilius (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
3893.Sotera Gudelevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3894.Mėta Nikolaičiukaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3895.Dovydas Šakinis (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
3896.Matas Kučinskas (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
3897.DAINIUS VRUBLIAUSKAS (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3898.Linas Trainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3899.Andrėja Idzelytė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3900.JONAS (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3901.Marija Kaminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
3902.Barbora Anusaitė (Matematika, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
3903.Karolina Viskunaitė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3904.Benas Pazniokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3905.Viktoras Nekrašas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3906.Neilas Munius (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3907.Paulius Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3908.Evita Borisovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3909.Milana Aksionova (Matematika, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
3910.Agata Paliukėnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3911.Emilė Židonytė (Matematika, Birštono gimnazija)
3912.Aurėja Vaičiukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3913.Neila Karnatkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3914.Monika Eirošiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3915.Emilis Gedgaudas (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3916.Aronas Koklevičius (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3917.Domilis Radavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3918.Patryk Junevič (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3919.Miglė Lenkauskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3920.Šarūnas Auksutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3921.Saulė Balandaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3922.Estėja Varvuolytė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3923.Edvin Magrin (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3924.Amelija Arzimanova (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3925.Ignas Kalvaitis (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3926.Amelija Kerpytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3927.Vitkus Adrijus (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3928.Elija Baktytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3929.Petra Markeliūnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla, Pašilaičių skyrius)
3930.Lukas Kasparavičius (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3931.Paulina Ivanovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3932.Edmundas Šeduikis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3933.Tomas Tamulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3934.Miglė Augaitytė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3935.Mantas Vaičeliūnas (Istorija, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3936.Mingailė Vaišnoraitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3937.Vilius Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3938.Arnas Kažemėkas (Fizika, Erudito licėjus)
3939.Saulė Dudavičiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3940.Smiltė Misevičiūtė (Informacinės technologijos, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3941.Mingailė Rasimaitė (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3942.Rusnė Zubrickaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3943.Danielė Stakvilionytė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3944.Modestas Alejūnas (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3945.Kristupas Pilitauskas (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3946.Janušauskas Nojus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3947.Emilija Šiaulytė (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3948.Goda Videikaitė (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
3949.Rusnė Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3950.Evelina Marija Čeponytė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3951.Ažuolas Smilingis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3952.Augustas Ščeponavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3953.Mykolas Ramoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vydūno progimnazija)
3954.Ignas Kedys (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
3955.Adrijus Pniak (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3956.Dovydas Širvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salininkų gimnazija)
3957.Dominykas Brilvicas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3958.Mintautas Rovas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3959.Pijus Andriuška (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3960.Daniel Polovenko (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3961.Deimilė Seredaitė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3962.Benas Pakamorė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3963.Aron Serdiukov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3964.Žygimantas Kiškis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3965.Nikodemas Bičkaitis (Matematika, Vilniaus Antakalnio gimnazija)
3966.Saulė Šauklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3967.Kiaupaitė Gustė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3968.Žemyna Dobilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3969.Emilis Zinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3970.Aironas Angelis (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
3971.Tauras Maknevičius (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
3972.Naglis Medelis (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3973.Vytė Alčauskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3974.Dilan Alarbied (Fizika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3975.Danas Kulbe (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3976.Adomas Samuolis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3977.Andrius Mikaliūkštis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3978.Povilas Mickūnas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3979.Evaldas Tolevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3980.Silvija Martinonytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3981.Abigailė Nekroševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3982.Damian Borkovski (Matematika, Všį „Po saule“)
3983.Auksė Kurlinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3984.Austėja Akstinaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3985.Lara Sofia Lopes Cunha Serrao Santos (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3986.Justas Marcinkevičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3987.Jokūbas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3988.SVAJONĖ VAIČIŪTĖ (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3989.Dovydas Stasevičius (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3990.Rugilė Šarkauskaitė (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3991.Emilija Zdanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3992.Bernardas Frejeris (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3993.Dovydas Sėjūnas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3994.Grigorij Agejev (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3995.Armandas Dudėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
3996.Gustė Meškauskaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3997.Justina Lukoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3998.Gustas Žilakauskis (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3999.Saulius Suslavičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4000.Ema (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4001.Gabrielė Glazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4002.Amelija Sabūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4003.Andrėja Žvirždytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4004.ALEKSANDRAS BARANAUSKAS (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4005.Skirgailaitė Paula (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4006.Domantas Tautkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4007.Uljana Kotiukh (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4008.Ieva Bartušytė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4009.Jokūbas Nečiūnas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4010.Mija Adakevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4011.Ligita Paplauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4012.Kristupas Valantinas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4013.Justė Domarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4014.Drago Šaršun (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4015.Matas Gudonis (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
4016.DOMANTAS ČEGINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
4017.Neringa Vaškytė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
4018.Davidas Danilevičius (Anglų kalba, Bukiškio progimnazija)
4019.Liepa Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4020.Viktorija Klimašauskaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4021.Leonas Klepeckas (Matematika, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
4022.ARMANDAS ŽYDELIS (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4023.Austėja Mažonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4024.Simonas Kavaliauskas (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4025.Mija Juršėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4026.Dovydas Aužbikavičius (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4027.Dovydas Šiškauskas (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4028.Deina Kapturauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4029.EMILIS JONAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
4030.Tautvydas Skirkus (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4031.Arnas Salinka (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4032.Lut Denis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4033.Deivis Paulauskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4034.Enrika Stanislovaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4035.Nojus Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4036.Žanas Vincentas Vyšniauskas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4037.Gintaras Gedvilas (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
4038.Martynas Januškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4039.Mila Nakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4040.Astera Pilvelytė (Matematika, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4041.Jokūbas Deksnys (Matematika, Erudito licėjus)
4042.Augustas Novikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4043.Agata Levanovičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4044.AGATA JANKUTĖ (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4045.Brigita Dargytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4046.Jokūbas Bertulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4047.Emilija Jurkšaitytė (Istorija, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4048.Kristupas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4049.Danielius Samulis (Informacinės technologijos, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4050.Elinga Bendinskaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4051.EMILIS JONAUSKAS (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
4052.Kira Gerasimova (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4053.Kajus Suprinavičius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4054.Deimantė Kezytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
4055.Laurynas Urbanavičius (Anglų kalba, Molėtų gimnazija)
4056.Evelina Marija Čeponytė (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4057.Ugnė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4058.Lėja Makačėnaitė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4059.Denis Kovarskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4060.Ugnė Mančiūtė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4061.Julija Cibulskytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4062.Arijus Vižinis (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4063.Emilis Čepononis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4064.Darina Klimovaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4065.Dovilė Guobaitė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
4066.Ignė Špokauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4067.Vėja Aleknė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pažinimo Licėjus)
4068.Paulius Skuodas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
4069.Vytautas Volskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4070.Gabrielius Paleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4071.Domas Majauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4072.Gabija Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4073.RUGILĖ GINOTAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Eitminiškių gimnazija)
4074.Luknė Dobilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4075.Ugnius Miškinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4076.Šarlotė Guzulaitė (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4077.Elija Bičkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4078.Liepa Zubovaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4079.ROLANDAS SIMNIŠKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4080.Arnas Statkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4081.Ariana Jonavičiūtė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4082.Luka Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
4083.Gustė Trakšelytė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4084.Ugnė Uselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4085.Stončiūtė Austėja (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4086.Patricija Pranciulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4087.Nikolas Zarankovich (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4088.Liveta Lidžiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4089.Karina Virbauskaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4090.Ema Smalstytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4091.Tarvydas Malinauskas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4092.Martynas Klimaševskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4093.Mindaugas Valskis (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4094.Ernesta Žemaitytė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4095.Marta Gedvilaitė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4096.Redas Skudikis (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4097.Justina Tamošiūnaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4098.Agita Žiūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4099.Ignas Packevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4100.Ieva Kazanavičiūtė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4101.Tėja Daščioraitė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4102.Deimantė Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4103.Tautvydas Pešelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4104.Edvinas Krinickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4105.Dominykas Bačėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4106.Saulė Dudavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4107.Žemyna Marcinkutė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4108.Jurgis Būdvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4109.Marijus Tamošiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4110.Ignė Linkelytė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
4111.Joris Jucius (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4112.Vilius Neniškis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4113.Elijus Jauga (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4114.Dovydas Rūkas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4115.Viltė Stanevičiutė (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4116.markas kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4117.Adomas Balčiūnas (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
4118.Eimantas Pleškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4119.GODA PAULAUSKAITĖ (Istorija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4120.Ramiras Ramanauskas (Informacinės technologijos, Kauno tarptautinė gimnazija)
4121.Urtė Bagdonaitė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4122.Jonas Karosas (Matematika, Utenos r. Užpalių gimnazija)
4123.Dominykas Grinius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4124.Linas Pipiras (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4125.Tėja Želvytė (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4126.Emilis Jakavonis (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4127.TADAS MAČIUNSKAS (Istorija, Marijampolės marijonų gimnazija)
4128.Gabija Mikšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4129.Goda Pociūtė (Matematika, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4130.Emilis Vaitkūnas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4131.Gerardas Leonauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4132.Kamilė Skauminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Mastaičių mokykla-daugiafunkcis centras)
4133.Jonas Rozis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4134.Gabrielė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4135.Ieva Daukantaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4136.Meida Drabavičiūtė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4137.Adriana Ščikno (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4138.Žygis Kulikauskas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4139.Lorenas Lisenkovas (Matematika, Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4140.Elena Vosyliūtė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4141.Denas Mizaras (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4142.Adelė Gudaitytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4143.Nojus Keblys (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4144.Aurimas Vaičkus (Fizika, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
4145.Mėta Mačenskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4146.Ema (Matematika, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
4147.Orestas Vaitkun (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
4148.LIEPA MOCKEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4149.Gabrielė Kestenytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4150.Amelija Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4151.Dovydas Pacevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4152.Jokūbas Melketa (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
4153.Adomas Derkintis (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4154.Kotryna Tilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
4155.Deimantas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4156.Melani Giedraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4157.Amelija Arzimanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4158.Emanuelis Obinna Uba (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4159.Gabrielė Bažko (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4160.Tajus Janavičius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4161.Mantas Užgirys (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4162.Miglė Bunikytė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4163.Ieva Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4164.Ariana Jonavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4165.Kajus Leinartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių sanatorinė mokykla)
4166.Sofija ArianaŠinkonytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4167.Rushdi Poliakh (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4168.Austėja Pranckevičiūtė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4169.Ugnė Šiugždinytė (Matematika, Birštono gimnazija)
4170.Rugilė Sitnikaitė (Anglų kalba, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4171.Paulius Jurevičius (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4172.Astrauskas Justas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4173.Greta Eimontaitė (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
4174.Agnija Žiliuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4175.Jonas Staniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
4176.Smiltė Stravinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4177.Miglė Lisovskytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4178.Evelina Ališauskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4179.Sebastian Orševski (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4180.Kipras Jegelevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4181.Roberta Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4182.Jokūbas Bilaišis (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4183.Augustė Šarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4184.Nedas Čiutys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4185.Akvilė Urbutytė (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4186.Ignas Viskontas (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4187.Viltė Vaičėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4188.Titas Stasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4189.Evelina Laukytė (Matematika, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4190.Lukrecija Puodžiūtė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4191.Arija Nosovaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4192.Arijus Venckūnas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4193.Vestina Vaznytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4194.Gabrielė Vaičiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4195.Martynas Povilauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4196.Evelina Gruzdytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4197.Aistis Ganusauskas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4198.Adomas Steponavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4199.Gailius Sodaitis (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4200.Jogailė Buivydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4201.Deiminas Šalčius (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4202.Vitalijus Ševekovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4203.Ignotas Dubra (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4204.Kajus Dockaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4205.Laurita Kiseliovaitė (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4206.Dovydas Michnevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4207.Nedas Baikštys (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4208.Izabelė Grigelytė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4209.Erika Ismailova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4210.Einaras Valaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4211.Toma Kastanavičiūtė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4212.Dionė Jundulaitė (Istorija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4213.Airidas Velička (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4214.Džiugas Šablovskas (Geografija, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4215.Saimonas Kazlauskas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4216.Arsenij Arlauskas (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4217.Mila Jokubauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4218.Ieva Masaitytė (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4219.Ema Jankauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4220.Čaraitė Luka (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4221.Odrė Marija Milė (Lietuvių kalba ir literatūra, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4222.Tomas Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4223.ALINA LENKOVSKAJA (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4224.Titas Ašakėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4225.Dominykas Kriščiūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4226.Austė Sevrukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4227.Jonas Semaška (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
4228.Teja Kubiliute (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
4229.Ana Usanina (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4230.Agata Arslanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4231.Augustas Dirsė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4232.Amėlija Dručkutė (Matematika, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4233.Emerita Aužbikavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4234.Paulius Matiukas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4235.Ugnė Jasulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės profesinio rengimo centras)
4236.Enrika Stanislovaitytė (Matematika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4237.Vėja Aleknė (Anglų kalba, Pažinimo Licėjus)
4238.Marijus Kruvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
4239.Augustė Kuconytė (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4240.Smiltė Zakarkaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4241.Augustas Stepulevičius (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4242.Meda Vaitkutė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4243.Milena Stapurevič (Matematika, Vilniaus Antakalnio pradinė mokykla)
4244.Arnas Šeštokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4245.Matas Makauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4246.Lukas Rimkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4247.Jogilė Poškutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4248.Skirmantas Rainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4249.Marijus Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4250.Adomas Staneliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4251.Mantė Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4252.Kasparas Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4253.Tautvydas Linkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4254.Kristupas Davidavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4255.Martynas Guobis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
4256.Daniel Kaniščev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4257.Arijus Lužeckas (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4258.Amanda Šablinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4259.Šarlotė Sutkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Erudito licėjus“)
4260.Auksė Kareckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4261.Adomas Savickas (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4262.Jokūbas Latvėnas (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4263.Ignas Tankovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4264.Kornelija Šliktaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4265.Gabrielė Valiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4266.Jokūbas Vičas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4267.Emilė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4268.Dominykas Jurčys (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4269.Eva Mirnaja (Matematika, Šiaulių Didždvario gimnazija)
4270.Tautvydas Skirkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4271.Majus Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4272.Sofija Šnipaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tarptautinė gimnazija)
4273.Aleksas Pariokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
4274.Ligita Paplauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4275.Lukas Suslavičius (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4276.Justas Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
4277.Tija Zotikovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4278.Nenorta Aldas (Geografija, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4279.Skirmantė Tumaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4280.Marija Šmakotinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4281.Justas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4282.Adas Petrauskas (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
4283.Deividas Volodka (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4284.Viltė Visgaudaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4285.Jonas Jokūbaitis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4286.Pijus Pauliukonis (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4287.Smiltė Raudoniūtė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4288.Miglė Baranauskaitė (Informacinės technologijos, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4289.Edena Šileikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
4290.Laurynas Daukintas (Informacinės technologijos, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4291.Agota Kontrimaitė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4292.Daugirdas Barkauskas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4293.Vytautas Pocius (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4294.Motiejus Grybas (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4295.Saulė Valantinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4296.Vilhelmas Kazėnas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4297.Matas Jončas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4298.Domantas Surgautas (Informacinės technologijos, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4299.Jorė Mačiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4300.Agnė Diktoraitė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4301.Altėja Žitkauskaitė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
4302.Justas Keizeris (Anglų kalba, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
4303.Simonas Dulskis (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4304.Gabija Tamošiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4305.Mykolas Velykis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4306.Aistė Balčauskaitė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4307.Neringa Mikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4308.Jonas Anužis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla, Pašilaičių skyrius)
4309.Naglis Tumosa (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
4310.Emilis Buivydas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4311.Lukas Pieškus (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4312.Barbora Rakauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4313.Matas Kasiulis (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
4314.Gabrielė Mikalauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4315.Edvardas Medveckis (Anglų kalba, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
4316.Vakarė Pranckūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4317.Mantas Kairys (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4318.Rokas Veiveris (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4319.Diana Mudričenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4320.Nojus Grimaila (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4321.Tomas Ridikas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4322.Rugilė Rachlevičiūtė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4323.Sinickas Ridas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4324.Simas Stalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4325.Joris Valasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4326.Liepa Dudzinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4327.Vytenis Vošterys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4328.Motiejus Kaušas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4329.Solomiia Vasylenko (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4330.Liepa Motiejauskaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4331.Agata Dulko (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
4332.Damian Seniut (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4333.Ąžuolas Jasaitis (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4334.Kamilė Kozlovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4335.Justas Petrėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4336.Benas Štelmokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4337.Viltė Valuckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4338.Petra Markeliūnė (Matematika, Šv. Juozapo mokykla, Pašilaičių skyrius)
4339.Gritė Kristupas (Informacinės technologijos, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4340.Vakaris Rezgys (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4341.Danielius Vasiliauskas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4342.Joris Berniūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4343.Hektoras Šarakauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
4344.Saulė Šimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4345.Markas Žiukas (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
4346.Ugnius Urbštanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4347.Daugirdas Giniūnas (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4348.Edilija Navardauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4349.Adam Gerasimovič (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4350.Ugnė Alejūnaitė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4351.MIGLĖ JAKIMAVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4352.Kotryna Čiuvašovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4353.Oleksandr Osypenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4354.Elija Krivickaitė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4355.Jokūbas Trinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Senvagės gimnazija)
4356.Ugnius Vokietaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4357.Brigita Labrincaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4358.Amelija Mikutavičiūtė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4359.Adrijus Balčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4360.Povilas Karosas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4361.Maksim Kozlov (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4362.Samanta Kilmanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4363.Izabela Aleknaitė (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4364.Kajus (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4365.Orilis Legeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4366.Rita Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4367.Emilija Jurkšaitytė (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4368.Augustas Gumbelevičius (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4369.Elzė Liutkutė (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
4370.Tauras Jurkša (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
4371.Deividas Golovko (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4372.Dominykas Ablačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4373.Einaras Valaitis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
4374.Elija Simutytė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
4375.Mantė Žygaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4376.Adrijus Balaišis (Istorija, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4377.JOKŪBAS BARTOŠEVIČIUS (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4378.Tadas Andrijonas (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
4379.Augustė Grigaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4380.Laurynas Jackūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4381.Urtė Purytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4382.ADOMAS ŠUNSKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4383.Emilė Kumpikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4384.Šiaudvytytė Ineta (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4385.Vidmantas Byla (Istorija, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
4386.Liepa Kiliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4387.KLARA ČIPKUTĖ (Informacinės technologijos, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4388.Motiejus dičiūnas (Matematika, VDU licėjus „Sokratus“)
4389.Simas Rabij (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4390.Toma Kastanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4391.Gustas Pauzneris (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4392.Gabija Bertašiūtė (Istorija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4393.Emilis Simanavičius (Anglų kalba, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4394.David Verikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4395.Aidas Kavaliauskas (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4396.Miron Jermakov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4397.RAIDAS MAŽEIKA (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4398.Anastasija Dukalskaja (Anglų kalba, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4399.Žemyna Dobilaitė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
4400.Leonardas Dovaldas Čepaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4401.Arminas Mineikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4402.Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
4403.Domas Venclova (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4404.Skaistė Augustė Žvirblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4405.Gustė Dumašiūtė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4406.Justas Marcinkevičius (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4407.Gabija Blekaitytė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4408.Renata Kosogorceva (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
4409.Vytautas Sabaitis (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4410.Juozas Balčiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4411.Sofija Shcherbina (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4412.Samanta Petrauskytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4413.Kamilė Kaušylaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4414.Erikas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4415.Aidas Arlauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4416.Sibilė Kundrotaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4417.Gabija Masionė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4418.Olivija Čepaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
4419.Evaldas Tolevičius (Matematika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4420.Ugnius Gumbelevičius (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4421.Rugilė Domanaitytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4422.DOMINYKAS VAIČYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4423.Luknė Grunskytė (Istorija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4424.Bruknė Normantaitė (Matematika, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4425.Mangirdas Puodžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4426.Lukas Kidolius (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
4427.Marija Klingaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4428.Simas Misiurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4429.Gustas Griguola (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4430.Kravcova Rusnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4431.Evita Leiputė (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4432.Kulikauskaitė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4433.Jurgita Šamonskienė (Geografija, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
4434.Monika Dumašiūtė (Istorija, Vitlio licėjus)
4435.Meda Vaičekauskaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4436.Saulė Šiaulytė (Matematika, Molėtų progimnazija)
4437.Domas Prazauskas (Istorija, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4438.Domas Vičinskas (Anglų kalba, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4439.Paulius Baguckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
4440.Laurynas Dičiūnas (Matematika, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4441.Aronas Žilinskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4442.Lukas Rimkevičius (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4443.Linas Karveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4444.Gustė Žiaušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras)
4445.Neringa Sakaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4446.Rugilė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4447.Domantas Gerlinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4448.Lukas Selivončikas (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4449.Mykolas Kaminskas (Istorija, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4450.Eivina Sabaliūtė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4451.Dovydas Savickis (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
4452.Ineta Balzarevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4453.Rūta Kibelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4454.HUGO STRAUME (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4455.Kotryna Ališauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Taškius“)
4456.Mantas Jankauskas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
4457.Martynas Čivilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4458.Aleksas Darulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4459.Ignė Dapkutė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4460.Gerda Vasiliauskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4461.Eidanas Justinavičius (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4462.Gabrielė Lipinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4463.Auksė Šauklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4464.Nojus Adomkevičius (Anglų kalba, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
4465.Smiltė Korolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gedimino miesto mokykla)
4466.Kostas Gricius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4467.Jorė Dolibagaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4468.Tėja Daščioraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4469.Ema Jankauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4470.Jokūbas Bataitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4471.Rūta Juodzevičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4472.David Verikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4473.Benas Kojalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4474.Simonas Gervė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4475.Milė Luzgauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4476.Aistė Kukenė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4477.Ainė Virškutė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4478.Barbora Mardosaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4479.Atėnė Valaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4480.Domas Tamušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4481.Margarita Baliukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Valkininkų gimnazija)
4482.Gretė Karvelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4483.Oskaras Sakalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4484.Gabriel Laniauskas (Informacinės technologijos, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4485.Modestas Alejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4486.Adelė Stakauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4487.Rimgaudas Toliušis (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4488.Deividas Miežinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4489.Austėja Švaikauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4490.Justė Krinickaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4491.Amelija Kerpytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4492.Agatas Stasiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4493.Mėja Sapkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4494.Adrijus Gedvilas (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4495.Emilis Pučinskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4496.Brigita Kasparaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4497.Marijus Ruočkus (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4498.Urtė Sandonavičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4499.Viktoriya Shaushuk (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4500.Titas Girdžius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4501.Mykolas Janušonis (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4502.Adriana Ščikno (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4503.Tajus Višniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4504.LUKAS TRAPAVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
4505.Smiltė Stanulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4506.Neringa Sakaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4507.ALANAS JOKULYS (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4508.Kosikov Andrej (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4509.Eva Varatinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4510.Egidijus Gotautas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
4511.Benas Pinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4512.Kajus Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4513.Justė Kasperaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4514.Arnas Žiburis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4515.Justas Žukauskas (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
4516.Augustė Navickaitė (Geografija, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4517.Žygimantas Čapkauskas (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4518.Akvilė Strikauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4519.Mėta Katarskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4520.Justina Lukoševičiūtė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4521.Amelija Arzimanova (Anglų kalba, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4522.Benas Demereckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4523.Ana Žukaitytė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4524.Herkus Visockis (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
4525.Faustas Pelegrimas (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
4526.Augustė Šeirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4527.Miglė Kymantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4528.Danielius Petkevičius (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4529.Joris Šližys (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4530.Liepa Motiejauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4531.Džeidonas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4532.EMILIS JONAUSKAS (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
4533.Emilis Šadževičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4534.Egidijus Gylys (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4535.Jurgis Grigas (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4536.Augustina Bagdonaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4537.Elmeida Derliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
4538.Austėja Jodkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4539.Ignas Ignatius Freitikas (Geografija, VšĮ Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras)
4540.Marija Šmakotinaitė (Geografija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4541.Trapulionytė Emilija (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4542.Hubert Grudzinski (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4543.Alanas Pilipauskas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4544.Danielius Mikalajūnas (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4545.Amantė Aukštuolytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4546.Glorija Korvin (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4547.Saulė Šlekaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4548.Nikolas Zarankovich (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4549.Andrius Rupkus (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4550.Paulius Maruška (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4551.Arnas Žilinskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4552.Mėta Mickevičiūtė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4553.Emilė Petrulaitytė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4554.Ugnė Sakalauskaitė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4555.Liudvikas Andrijauskas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4556.Kamilė Markovskytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4557.Ignas Briedis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4558.Arnas Tuleika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4559.Ronaldas Paliukas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4560.Akvilė Mažonaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4561.Emilija Džiugelytė (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
4562.Arijus Majauskas (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4563.Skajus Koževnikovas (Fizika, Klaipėdos licėjus)
4564.Arnas Jokubas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4565.Matas Tamošauskas (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4566.Gerda Varuškevičiūtė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4567.Adas Mikalainis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4568.Mija Adakevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4569.Emilis Kulys (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4570.Pijus Kergė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4571.Brigita Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4572.Urtė Murauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4573.Arijus Deksnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4574.Marcus Mintautas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4575.Emilija Anciūtė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4576.Markas Žiukas (Informacinės technologijos, Panevėžio pradinė mokykla)
4577.Adas Kęstutis Grinius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4578.Karolina Eirošiūtė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4579.Vakarė Pernavaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4580.Emilis Dagelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4581.Luknė Baltrušaitytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4582.Agota Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4583.Dominykas Baltrušaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4584.Dovydas Maslianikas (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4585.Domas Tamušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4586.Simas Krištopaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4587.Elija Viršilaitė (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4588.Skaistė Mikalauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4589.Matas Akstinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
4590.Lukrecija Brasiun (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4591.Evita Leiputė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4592.Marijus Kazlauskas (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4593.Deimantė Kliunkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4594.Gabijus Zakaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4595.Gustas Orintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4596.Dovydas Ragalskas (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4597.Aretas Sedekerskis (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4598.Julius Patiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4599.RUSNĖ SINKEVIČIŪTĖ (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4600.Emilis Navickas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4601.VYTIS SKEBAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
4602.Milda Matuzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4603.Eimantas Karneckij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4604.Milita Jazbutytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4605.Gabija Smolskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4606.Milda Leščinskaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4607.Jokūbas Kavalnis (Istorija, Vitlio licėjus)
4608.Jokūbas Jonauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4609.Markas Šinkarukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4610.Izabelė Koncevičiūtė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4611.Dannas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4612.Lukas Grinkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4613.Ieva Alijošaitytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4614.Rugilė Rachlevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4615.Patricja Jasėnaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4616.Rojus Burneika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4617.Juškin Kiril (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4618.Armandas Milikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4619.Kasparas Biskys (Matematika, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla)
4620.Amelia Bačiūnaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4621.Amelija Teiberytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4622.Davidas Danilevičius (Matematika, Bukiškio progimnazija)
4623.Vsevolod Osadčij (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4624.Ąžuolas Vienažindis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4625.DAINIUS VRUBLIAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4626.Aušrinė Damėnaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4627.Sonata Bernotaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4628.Ugnius Marcikonis (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4629.Justinas Biveinis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4630.Dominykas Grūpas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
4631.Jokūbas Zikas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4632.Marius Vaitkūnas (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
4633.Ugnius Straukas (Fizika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4634.Ainoras Korickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4635.Mėta Guogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4636.JORIS (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4637.Evita Leiputė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4638.DOMANTAS ČEGINSKAS (Matematika, Kauno Suzuki pradinė mokykla)
4639.Beatričė Trečiokaitė (Informacinės technologijos, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
4640.Lėja Turkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4641.Kristupas Katkys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4642.Beatričė Gendvilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4643.Jaunius Vaitkevičius (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4644.Marijus Ruočkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4645.Kajus Padvolskis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4646.Adomas Darulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4647.Aurimas Dacys (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4648.Ermita Ostreikaitė (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4649.Jokūbas Stumbra (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4650.Laurynas Šileika (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4651.Vėjūnė Varanavičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4652.Liepa Grybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4653.Urtė Daučionaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4654.Dovydas Michnevičius (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4655.Akvilė Nifatova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4656.Tomas Adameitis (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4657.Austėja Ganusauskaitė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4658.Benas Pakamorė (Informacinės technologijos, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4659.Julija Palionytė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
4660.Laura Stirbytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4661.Austėja Žakytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4662.Domas Gudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4663.Andrius Varnagiris (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4664.Inesa Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4665.Marijonas Kiselys (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4666.Benas Bitkevičius (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4667.Matas Bogužas (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4668.Toma PETRAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4669.Žygimantas Čapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4670.Saulė Stancikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4671.Adomas Čičinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4672.Šamšurinas Markas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4673.Urtėja Jočerytė (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4674.Skaistė Dubininkaitė (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4675.Domantas Garalevičius (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4676.Christian Dominik Radowski (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4677.Žygimantas Čapkauskas (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4678.Ugnius Čečeta (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4679.Auksė Šauklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4680.Kostas Laucevičius (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4681.Ugnė Bimbaitė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4682.Greta Misonytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4683.Mindaugas Studžia (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4684.Egilijus Blažys (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4685.Ugnius Rakauskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4686.Eliza Mikulan (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4687.Vakarė Duoblytė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4688.Karina Fausta Prieskienytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4689.Darija Makūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų gimnazija)
4690.Mėta Juknevičiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4691.Elijus Daukša (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4692.Matėja Potapenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4693.Simonas Šileikis (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4694.Erika Radvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4695.Aistė Baravykaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4696.Titas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4697.Greta Mažeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4698.Kamilė Steponavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4699.Laurynas Lunius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4700.Tėja Želvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4701.Sofija Neustrojeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4702.Kajus Kraulaidys (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4703.Paulius Janiulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4704.Elija Simutytė (Matematika, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
4705.Elijus Daukša (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4706.Gabrielė Česiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4707.Ekaterina Adamovič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
4708.Elija Norutytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4709.Kamilė Žakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4710.Adrijus Lekavičius (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4711.Gleb Popov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4712.Dainius Tubelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4713.Benas Vaičaitis (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4714.Modestas Alejūnas (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4715.Nojus Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4716.Vytautas Sabaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
4717.Dovas Šimkus (Anglų kalba, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4718.Žemyna Valaitytė (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4719.Mėta Budrikaitė (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4720.Ignas Bauža (Anglų kalba, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4721.Modestas Gudelionis (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4722.Dominykas Leleika (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4723.Andrėja Astašauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4724.Vėjas Virgutis (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4725.Robertas Alekna (Istorija, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4726.Ugnius Marcikonis (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4727.Gabriela Karpovičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4728.Rusnė Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4729.Eva Sinkevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4730.Tadas Povilavičius (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4731.Dominykas Boguševičius (Istorija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4732.Gabija Krivickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4733.Vincas Jaskonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4734.Dovydas Zinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4735.Martyna Žebrauskytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4736.Ažuolas Smilingis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4737.Ugnius Videiko (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4738.Džiugas Baranauskas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4739.MATAS KANEVIČIUS (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4740.Eglė Liubinaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4741.Mirėja Valytė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4742.Gustė Urbaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4743.Vasarė Tarankevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4744.Lukas Jodinskas (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
4745.Salvinskytė Olivija (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4746.Rapolas Čiurinskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4747.Kristupas Žegunis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4748.Dovydas Pacevičius (Matematika, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4749.Erikas Grabys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4750.Gabija Budrionytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
4751.JORIS (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4752.Ieva Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4753.Augustas Dirsė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4754.Jokūbas Černiauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4755.Ugnė Butkutė (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4756.Viltė Pudžiuvytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4757.Edena Šileikaitė (Anglų kalba, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
4758.Nojus Danielius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4759.Dominykas Zablockas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4760.Sofija Raguotytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
4761.Motiejus Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4762.Leonardas Buitvydas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4763.Kristupas Ivaniuk (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4764.Kasparas Baranauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4765.Simas Kesylis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4766.Viktorija Mekaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4767.Aividas Marijus Počiuipa (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4768.Luknė Baltrušaitytė (Chemija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4769.Melita Andriuškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4770.Liepa Obrikytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4771.Benas Budrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4772.Domas Gudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4773.Lukas Barauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4774.Urtė Diržauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4775.Jaroslav Šurpickij (Geografija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4776.Gabija Blekaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4777.Adamo Guarino (Istorija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4778.Gabriela Baužytė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4779.Viktorija Čepaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4780.STEPAS JASIŪNAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tarptautinė gimnazija)
4781.Aretas Lažinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4782.Gerda Vasiliauskaitė (Istorija, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4783.Vytis Vėjas Jokubauskis (Matematika, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
4784.Evija Kadūnaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
4785.Melita Marmokaite (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4786.Vaidmilė Leimontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4787.Elena Talalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4788.Deimantė Jegnaraitė (Matematika, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
4789.Austėja Iškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4790.Emilija Žiogaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4791.Šidla Jokūbas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4792.Sofija Korotkovaitė (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4793.Herkus Šimas (Informacinės technologijos, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4794.Julius Prakopavičius (Anglų kalba, Vilniaus Ozo gimnazija)
4795.Laurynas Milišauskas (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos mokykla)
4796.Adrija Kiaunė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4797.Matas Žemaitis (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4798.Samanta Šablinskaitė (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4799.Airingas Sičiūnas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4800.Auksė Kareckaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4801.Gabrielius Jurgis Čižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4802.Matas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4803.Samanta Šablinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4804.Beata Lenktytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4805.Rita Baranauskaitė (Matematika, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4806.Adomas Milius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4807.Gabrielius Galinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4808.MONIKA JUŠKAITĖ (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4809.Arijus Lužeckas (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4810.Kamilė Rudzevičiūtė (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4811.Evantas Jašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4812.Ugnė Atkočiūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4813.Ernesta Žemaitytė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4814.Edvin Gurski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4815.Paula Marcinkevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4816.Austėja Jodkaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
4817.Ališauskaitė Aistė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4818.Vitkevičius Ajeras (Matematika, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4819.Joris Berniūnas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4820.Augustas Šukutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4821.Benas Užuotas (Anglų kalba, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4822.Ema (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
4823.Liutauras Kasparas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4824.Ugnė Balkevičiūtė (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4825.Adriana Pilžis (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4826.HUGO STRAUME (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4827.Kotryna Ališauskaitė (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
4828.Urtė Dolibagaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4829.Jurgita Šamonskienė (Istorija, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
4830.Danielius Muchlia (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
4831.Augustas Simonavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4832.Karina Maliaukaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4833.Aurėja Grainytė (Anglų kalba, Molėtų progimnazija)
4834.Meda Leščinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4835.Gustas Bataitis (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4836.Neida Baltokaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4837.Arminas Vareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
4838.Modestas Alejūnas (Fizika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4839.Milda Pužaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4840.Lukas Kventinas Saunders (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4841.Adomas Steponavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4842.Mantas Jakimovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4843.Armandas Dudėnas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
4844.Mingailė Mačytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės profesinio rengimo centras)
4845.Andželika Tamoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4846.Linas Petkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4847.Dominika Podolskaja (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
4848.Dovas Šimkus (Matematika, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4849.Teja Kubiliute (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
4850.GABRIELĖ (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4851.Leonardas Buitvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4852.Justina Butkutė (Geografija, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4853.Pijus Miniauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4854.Amelija Petrikaitė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
4855.Butrimavičius Arijus (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4856.Raigardas Vaškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4857.Darija Oleškevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4858.Miglė Kirnaitė (Chemija, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4859.Rokas Pyragas (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4860.Rugilė Jonilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4861.DANAS KLIMAS (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4862.Izabela Buša (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4863.Gerardas Leonauskas (Anglų kalba, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4864.Emilis Lapinskas (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4865.Arminas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4866.Gustas Timinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4867.Gustė Želvytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4868.Aronas Ziepaltas (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4869.Goda Macevičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4870.Jurgis Grėbliauskas (Istorija, Kauno jėzuitų gimnazija)
4871.Gustė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4872.Lėja Kazakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4873.Lukrecija Brasiun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4874.Marijonas Pliskauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4875.Austėja Kavaliauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4876.Augustas Molis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4877.Austėja Šabanaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4878.Liudas Šerelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4879.Simas Bagdonas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4880.Kamilė Uznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4881.emilis cybulionok (Matematika, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
4882.Lijana Šapuro (Matematika, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
4883.Greta Eimontaitė (Matematika, Prezidento Antano Smetonos gimnazija)
4884.Gabija Stančikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4885.Aronas Viržintas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4886.Edvinas Jančaitis (Anglų kalba, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
4887.Lukas Viršilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų „Kranto“ progimnazija)
4888.Kęstutis Marcinonis (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4889.Nojus Budelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4890.Narbutas Gabrielius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4891.VAKARĖ BALČIŪNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4892.Rokas Norvilis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4893.Gabija Kazlauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4894.Ieva Šimanskaitė (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4895.Augustas Veclovas (Anglų kalba, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4896.Benas Budrikas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4897.Ignas Briedis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4898.Ąžuolas Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4899.Einoras Verikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4900.Laurynas Volungevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4901.RADVILAS PETRIKAS (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4902.Elzė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
4903.Marijonas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4904.Domas Jakavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4905.Ignas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4906.Auksė Žigutytė (Istorija, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
4907.Ugnius Urbštanavičius (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4908.Aleksas Šuršaliovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4909.Emilis Vaitkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4910.Jokūbas Cicinas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4911.GABRIELIUS GUDIŠKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4912.AISTIS PURKEVIČ (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4913.Olivija Čepaitytė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4914.Konstantin Panin (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4915.Džeidonas Vaitkus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4916.Ignius Vrubliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4917.Miglė Subačiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4918.Simas Kesylis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4919.Toma Andrijonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Nemuno" mokykla)
4920.Elizabeta Čaiko (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4921.Simas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4922.Aironas Kubilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4923.Rusnė Sabaliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4924.Emilija Stugytė (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4925.Gabrielius Spietinis (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4926.Elijus Danilevičius (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
4927.Ignėja Rimavičiūtė (Matematika, Kauno tarptautinė gimnazija)
4928.