Atsitiktinių skaičių generatorius
  

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 - Rudens sesija“ lošimas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID9645
AprašymasPrizas - Planšetinis kompiuteris LENOVO A7-10F 7"
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2016-12-06 21:37:44
Pask. redagavimo data2016-12-06 21:41:42
Dalyvių skaičius9707
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2016-12-06 21:42:52

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Modesta Ronkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Paulius Gudeliūnas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3.Irmantas Pilis (Geografija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4.Markas Čirvydas (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
5.Titas Žvirždinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
6.Valiukaitė Emilė (Geografija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
7.Augustė Jadenkutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
8.Daniel Voronecki (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
9.Edas Simanauskas (Anglų kalba, Telšių Žemaitės gimnazija)
10.Greta Ubartaitė (Istorija, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
11.Matas Packevičius (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
12.HARIS MARKAUSKAS (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
13.Radvilas Bogužas (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
14.Vilimas Apanasenko (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
15.Kalinin Artur (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
16.Justinas Gužys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
17.Rokas Talžūnas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
18.Kotryna Virketyte (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
19.Darja Kropa (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
20.Vilius Bytautas (Istorija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
21.Milėja Steško (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
22.Arminas Lukošius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
23.Elzė Klevinytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
24.Dediuliova Marija (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
25.Gustas Varnas (Geografija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
26.Natanas Odebiyi (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "Vaivorykštės tako" gimnazija)
27.Paulius Jasas (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
28.Emilė Užtupaitė (Geografija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
29.Jokūbas Prieskienis (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
30.Mikas Motiejuitis (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
31.Erikas Leilionas (Anglų kalba, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
32.Miglė Matušauskaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
33.Augustė Jocaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
34.Dovydas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
35.Airida Klimavičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
36.Arsen Salimov (Istorija, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
37.Kajus Račkauskis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
38.Marius Kilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
39.Kantvilas Giedraitis (Istorija, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
40.Karolina Kurbatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
41.Emilija Juodeikytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
42.Rokas Raišis (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
43.Laurynas Žadeika (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
44.EMILIJA IVAŠKO (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
45.Dominykas Skirmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
46.Guoda Radžabovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
47.Aistė Kurkutytė (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
48.Augustė Kravčenkaitė (Istorija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
49.Serafim Šlechtenko (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
50.Deimantė Marijanskaitė (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
51.Dangė Stirbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
52.Kristijonas Galinaitis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
53.Uršulina Lyndo (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
54.Roman Sorokin (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
55.Dovydas Fabijonavičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
56.Ugnius Trainys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
57.Gabrielė Sinickaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
58.Mantas Bieliauskas (Matematika, Kauno "Saulės" gimnazija)
59.Vilius Samuchovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
60.Kamilė Peldžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
61.Kamilė Matiejauskytė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
62.Estela Baltramėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
63.Nojus Kiūdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
64.Žygimantas Sivilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
65.Mantas Špokas (Matematika, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
66.Mantas Grimaila (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
67.Titas Paulauskas (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
68.Martynas Krutikovas (Istorija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
69.Meilė Žurauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
70.Aivaras Laukevičius (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
71.Gustas Leskauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
72.Vilius Samuchovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
73.Kristina Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
74.Goda Tubyte (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
75.Vilte Buožytė (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
76.Kasparas Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
77.Karolina Poliakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
78.Jorūnė Kaunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
79.Simona Matelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
80.DOVYDAS ŠIMKUS (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
81.Juozapas Jurkša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
82.Arnas Šukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
83.Evelina Kuleša (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
84.Augustas Mirinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
85.Miglė Murmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
86.Karina Kemežaitė (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
87.Vaitkevičius A. (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
88.Matas Mikšys (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Žiburėlis")
89.Sandra Zinevič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
90.Jonas Maksvytis (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
91.Erikas Lavinskis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
92.Rokas Gilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
93.Ignas (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
94.Simas Kaučikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
95.Adas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
96.Rugilė Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
97.Severyn Karol Volosevič (Geografija, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
98.Mindaugas Petronis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
99.Gabija Leimonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
100.Aistė Rakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
101.Gerda Dužinaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
102.Saulė Šidlauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
103.Jurandas Laškovas (Matematika, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
104.JOKŪBAS BALČIŪNAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
105.Kamilė Matiejauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
106.Emilis Sabulis (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
107.Justas Butkus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
108.Deimantė Putriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
109.Gustas Barauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
110.Jogaila Rimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
111.Guoda Skumanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
112.Miglė Bernotaitė (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino pagrindinė mokykla)
113.Ignas Liaugaudas (Informacinės technologijos, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
114.ORNELA ŠKIMELYTĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
115.Gabija Juknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
116.Edgaras Sedovas (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
117.Dovydas Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
118.Miglė Tamošiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
119.Martusevičius Domas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
120.Tomas Rakauskas (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
121.MYKOLAS JARUTIS (Anglų kalba, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
122.Gabija Vitkauskaitė (Fizika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
123.Laurynas Grikštas (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
124.Mantas Vindašius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
125.Rokas Ruseckas (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
126.Juozapas Tumosa (Geografija, Molėtų progimnazija)
127.Agnė Jaremičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
128.Matas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
129.Rusnė Žitenevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
130.Benas Kubilius (Geografija, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
131.Monika Šiugždinaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
132.Pijus Bieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
133.Ernestas Kvederavičius (Anglų kalba, Alytaus profesinio rengimo centras)
134.Joris Zadorožnas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
135.Domas Gudauskas (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
136.Simas Dijokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus krikščionių gimnazija)
137.Ernestas Skališius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
138.Vepštas Mantvydas (Geografija, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
139.Ernestas Lukaševič (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
140.Trasikis Gytis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
141.Arminas Gritėnas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
142.Arnas Paulius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
143.Greta Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
144.Augustė Budreckytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla)
145.Gabija Janušaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
146.Meda Vaizgėlaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
147.Sabaliauskas Ignas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
148.Aneta Vireikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
149.DOVYDAS VASILIŪNAS (Informacinės technologijos, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
150.Silvija Mazur (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
151.Danielė Platūkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
152.Jokūbas Lisica (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
153.Austėja Jatulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
154.Ramilė Barzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
155.Karolina Repšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
156.Aringas Cininas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
157.Miglė Tamošiūnaitė (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
158.Judickij Oskar (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
159.Beata Bartkutė (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
160.Beatričė Paičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
161.Kristupas Dailidė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
162.Erikas Markūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
163.Daumantas Mockus (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
164.Žilvinas Leščinskas (Anglų kalba, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
165.Meida Levickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
166.Paulius Bansevičius (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
167.Rokas Šadauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
168.Polina Kizerova (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
169.Miglė Kovieraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
170.Goda Kringelytė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
171.Amelija Lešan (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
172.Simona Žaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
173.Migle Alionyte (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
174.Simonas Tamašauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
175.Almantas Činčikas (Anglų kalba, Molėtų pradinės mokyklos Čiulėnų pradinio ugd. skyrius)
176.Domantas Balandis (Geografija, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
177.Auksė Zykutė (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
178.Gudauskaitė Ugnė (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
179.Brigita Maskeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
180.Gedmina Popinaitė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
181.Kornelija Karavackaitė (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
182.Ravinytė Kamilė (Informacinės technologijos, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
183.Simonas Mineikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
184.Paulius Ivoncius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės gimnazija)
185.Justina Pranauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
186.Lukas Vaicekauskas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
187.Gabrielė Miloš (Anglų kalba, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
188.Edvinas Maskolaitis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
189.Eika Čirkaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
190.Gintaras Mikelionis (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
191.Matas Davicijonas (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
192.Pijus Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
193.Einartas Rubys (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
194.Eva Baranauskaitė (Matematika, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
195.Žuromskij Darek (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
196.Tadas Ivanauskas (Matematika, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinė mokykla)
197.Dilanas Bartoševič (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
198.Ema Andrijauskaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
199.Gediminas Šimanskis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
200.Tajus Viršilas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
201.Titas Mačiulaitis (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
202.Greta Raudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
203.Danilas Dubinovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
204.Meida Vasiliauskytė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
205.Augustinas Čižauskas (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
206.Neilas Stauskas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
207.Dominykas Samukėnas (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
208.Žilinskaitė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
209.Loginovas Kimantas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
210.Gabrielė Putrinskaitė (Geografija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
211.Juodvalkytė Laura (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
212.Dagnė Valukonytė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
213.Kamilė Vilimaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
214.Karolis Dainauskas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
215.Maksimas Tamkunas (Geografija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
216.Simona Gibler (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
217.Danielė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
218.Laura Leščevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
219.Simas Krikščiūnas (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
220.GABRIELIUS GOTY KRIŠTOPAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
221.Danas Bliumas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
222.Marija Smaliukaitė (Anglų kalba, VšĮ "Pažinimo medis")
223.Edgaras Sedovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
224.Agnė Vaičjulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
225.Alina Trifanova (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
226.Balčiūnaitė Urtė (Fizika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
227.Marija Jasiūnaitė (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
228.Paulina Valiūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
229.Tomas Kazlauskas (Matematika, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
230.Titas Girletas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Senvagės progimnazija)
231.Ignas Marčiukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Žiburio" gimnazija)
232.Adomas Bagdonas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
233.Matas Banevičius (Anglų kalba, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
234.Gabrielis Nikonovas (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
235.Deimantė Juknevičiūtė (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
236.Eimantas Jukna (Fizika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
237.Kamilė Žymantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
238.Gabija Samušytė (Chemija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
239.Smiltė Zinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
240.Laura Katkauskaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
241.Artiom Zenkevič (Matematika, Vilniaus "Žaros" vidurinė mokykla)
242.Gintaras Bajerčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
243.Žilvinas Rinkevičius (Geografija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
244.Matas Roda (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
245.Paulius Balčiūnas (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
246.Darja Stepanova (Matematika, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
247.Mantas Merkevičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
248.Dominyka Misiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
249.Straigis Valentinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
250.Dulinskas Gytis (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
251.Ieva Abromavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
252.Karolina Kinkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija)
253.Polina Blocha (Fizika, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
254.Samanta Stroputė (Geografija, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
255.Vanesa Astrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
256.Taja Pakalniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
257.Dovydas Žemys (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
258.Urtė Zupkaitė (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
259.Gabrielė Baltrušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
260.Emilija Ivanovska (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
261.Auksė Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
262.Evita Senkutė (Matematika, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
263.MATAS MIKUCKIS (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
264.Beatričė Stonytė (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
265.Deimantė Makejevaitė (Matematika, Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
266.Orestas Siutela (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
267.Martyna Mosteikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
268.Augustas Kučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
269.Airida Jurkevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
270.Laurynas Rytel (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
271.Augustas Vitkauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
272.Monika Šiugždinaitė (Chemija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
273.Linas Kančiauskas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
274.Domantas Verseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
275.Elinga Grigaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
276.Mantvydas Križanauskas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
277.Gabrielė Vaitilaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
278.Ilzė Civinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
279.Evelina Puodžiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
280.Emilija Gudanec (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
281.Daniela Chomskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
282.Armandas Minkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
283.Andželina Jasinskaja (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
284.Matas Kazlauskas (Chemija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
285.Faustas Tubutis (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
286.Pijus Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
287.Laura Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
288.Sabaliauskas Ignas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
289.Ievutė Šidlauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio pagrindinė mokykla)
290.Mykolas Locnis (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
291.Benas Gutauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
292.Eimė Zeigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tvirtovės VII fortas)
293.Joris Vozbutas (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
294.Ajus Astikas (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
295.Rokas Krištopaitis (Informacinės technologijos, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
296.Titas Trafimovas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
297.Mantas Kondrotas (Chemija, Telšių r. Luokės gimnazija)
298.Ramūnė Daškevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
299.Titas Mazuronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
300.Volkov Michail (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
301.Darius Bareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių darželis-mokykla "Pelėdžiukas")
302.Domas Valainis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
303.Martynas Marcinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
304.Aistė Kašėtaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
305.Karolina Kinkaitė (Geografija, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija)
306.Šarūnas Žioba (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
307.Gerda Jocaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
308.Emilis Kačinskas (Informacinės technologijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
309.Deimantė Samanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
310.Šakalys Nojus (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
311.Aurimas Šliuževičius (Geografija, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
312.Rugilė Kaluževičiūtė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
313.Rokas Sakalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
314.Mantė Lengvenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
315.Povilas Vanagas (Geografija, Vilniaus Maironio progimnazija)
316.Irmant Vasiljev (Istorija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
317.Jurgaitis Gytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Naisių mokykla)
318.Aurelijus Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
319.Mierevičius Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
320.GABRIELIUS LENKEVIČIUS (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
321.Gintas Žutautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
322.Anastasija Kaneva (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
323.Regina Mockutė (Informacinės technologijos, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
324.Emilija Draugelyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
325.Kristina Langaitė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
326.Laureckis Mantas (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
327.Neimantė Šartutė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
328.Irūnė Bronušaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
329.Evelina Jokubauskaitė (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
330.Airidas Tatarūnas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
331.Nerijus Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
332.Eivydas Svirinavičius (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
333.Augustė Jocaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
334.Algirdas Kraujutis (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių darželis-mokykla "Pelėdžiukas")
335.Tomas Bieliauskas (Istorija, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
336.Viltė Daunoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
337.Andrėja Ablėnaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
338.Klaidas Veinšreideris (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
339.Nedas Kasparas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
340.Neringa Ratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
341.Jokūbas Kukta (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos gimnazija)
342.Dovydas Rimša (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
343.Karolis Bacys (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
344.Emilis Sapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
345.Rytė Aleksandravičiūtė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
346.Neringa Kalvaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Bubių mokykla)
347.Matas Kvietkauskis (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
348.Lukas Vaitkus (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
349.Auksė Juškaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
350.Audrius Kralikas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
351.Mila Mikstaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
352.Dovilė Joana Pakalkaitė (Istorija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
353.Dovydas Rimša (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
354.Laura Leščevič (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
355.Laura Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
356.Agnė Židelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
357.Aiva Bundzinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
358.Ignas Zdanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
359.Sadovskytė Mari Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
360.Kornelija Radžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
361.Eva Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
362.Kamilė Rezleraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
363.Tomas Sudzilovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
364.Renatas Žitlinskas (Anglų kalba, Panevėžio 5-oji gimnazija)
365.Benita Vaskelaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
366.Aneta Vireikytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
367.Viltė Stasiškytė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
368.Tadas Stanaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
369.Tautvilas Breivė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
370.Simona Gudžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
371.gabriele valyte (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
372.Urtė Skuolytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
373.Linas Raudavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
374.Oskaras Stepanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
375.Gabrielė Riškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
376.Augustas Mekšriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
377.Račkauskaitė Silvija (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
378.Vaičaitis Jotautas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
379.Paulius Jasėnas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
380.Edgaras Gaižauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
381.Mangirdas Gudas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
382.Titas Mazuronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
383.Rokas Bernotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
384.Karolis Levickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
385.Simas Ramanauskas (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
386.Gabija Kuprytė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
387.Anastasija Adeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
388.Goda Devetinaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
389.Viltė Karauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
390.Karolis Pačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
391.Motiejus Šapola (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
392.Gintautas Domas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
393.Ignas Stasionis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
394.Lukas Paukštys (Geografija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
395.Matas Stonys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
396.Kernius Martinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
397.Pijus Pavlovas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
398.Gabrielius Putra (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
399.Eisvina Mocejūnaitė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
400.Auksė Mačiuitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
401.Arbačauskaitė Indrė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
402.Irmant Vasiljev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
403.Kleopatra Elena Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
404.Amelija Dapkutė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
405.Tadas Kuzma (Informacinės technologijos, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
406.Kristupas Krinickas (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
407.Laura Ilgevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
408.Gabija Baginskaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
409.Gintarė Pamedytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
410.Nojus Tautkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
411.Kajus Zubavičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
412.Ana Vokietaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
413.Rugilė Kriukelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
414.Rytis Šertvytis (Fizika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
415.Simas Adomaitis (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
416.Gabriela Misiukevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
417.Jokūbas Majauskas (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
418.Elzė Amilevičiūtė (Geografija, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
419.Dovydas Alekna (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Vyturių progimnazija)
420.Ignas Barišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
421.Greta Verbalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
422.Fernanda Breskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
423.Erikas Markūnas (Istorija, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
424.N. Subatovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
425.Milda Rupainytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
426.urtė banevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
427.Martynas Skiutė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
428.Augustas Šavelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
429.Airida Mikutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
430.Liepa Rudokaitė (Istorija, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
431.Ugnė Bručaitė (Istorija, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
432.Ilijas Tsichlias (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
433.Miglė Jančiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
434.Miglė Drūlytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
435.Martynas Markevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
436.Justė Maščinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
437.Gabija Danilevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
438.Domantas Milevičius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
439.Margarita Žuravliova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
440.Emilija Chomskaitė (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
441.Indrė Štuikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
442.Danielė Kelpšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
443.Paulius Gasparavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
444.Ugnė Bertašiūtė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
445.Meda Vaizgėlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
446.Andrėja Jeneliūnaitė (Fizika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
447.Simas Raugevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
448.Pijus Tydmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
449.Vismantė Bielskytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
450.Valčiukaitė Govinda (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
451.Žygimantas Malakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
452.Adrija Žuklytė (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
453.Matas Karkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
454.Emilija Vienažinskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
455.Austėja Laurutavičiūtė (Matematika, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
456.Erikas Gurklys (Geografija, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
457.Vaidas Lukoševičius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
458.Kurbanova Ana (Istorija, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
459.Ilmantas Liškevičius (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
460.Tomas Lemežis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
461.Simona Vaitiekūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
462.Laurynas Pakerys (Informacinės technologijos, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
463.Emilis Liekmanis (Istorija, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
464.Gabrielė Žvikevičiūtė (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
465.ugne paulikaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
466.Augustas Arlauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
467.Greta Barauskaitė (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
468.Ignas Lazaravičius (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
469.Greta Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
470.Arilė Vozbutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
471.Abaravičius Arvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
472.Karolina Mackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
473.Titas Žukauskas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
474.Gintautė Vadvilavičiūtė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
475.Būda Svajūnas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
476.ARAS VALČIUKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
477.Ema Šablinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
478.Vilkaitytė Ieva (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
479.Goda Remeikaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
480.Naglis Pūras (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
481.Dominykas Šukys (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
482.Guoda Puzinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
483.Adomas Bagdonas (Chemija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
484.Kornelija Radžiūnaitė (Matematika, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
485.Dovydas Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
486.manvydas uselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
487.Emilija Makovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
488.Algirdas Kraujutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių darželis-mokykla "Pelėdžiukas")
489.Benas Gumbrys (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
490.Karolis Jastremskis (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
491.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
492.Adriana Buckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
493.Kornelijus Šulga (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
494.Gudavičius Gratas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
495.Martyna Mituzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
496.Ieva Kungytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
497.Kamilė Skurdenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
498.Kamilė Skurdenytė (Istorija, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
499.Ūla Ševčenko (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
500.Evelina Sakalauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
501.Mikas Minevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
502.Jokūbas Kaselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
503.VILTĖ LATANAUSKAITĖ (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
504.Elvina Milkintaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
505.Arnas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
506.Misiūnaitė Gabija (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
507.Jorė Taučikaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
508.Augustas Kuzmarskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
509.Justė Maščinskaitė (Geografija, Telšių "Ateities" progimnazija)
510.Akvilė Korsakaitė (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
511.Kristina Šimonytė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
512.Vainius Padolskis (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
513.Austėja Vitkovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
514.Marija Živajevaitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
515.Agnė Germanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
516.Meda Kriukaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
517.Deimantė Paulauskaitė (Matematika, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
518.Gabrielė Kiznytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
519.Augustė Giedrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Joniškio mokykla-daugiafunkcis centras)
520.Liepa Dėringytė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
521.Ignas Cimnolonskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
522.Rokas Neimantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
523.Lukas Petrauskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
524.Pašakarnis Mantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
525.Mantas Lilionis (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
526.Nojus Sabas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
527.Artur Bajenskij (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
528.Emilija Ramonaitė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
529.Viltė Kybartaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
530.Karolina Lukaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
531.Laimonas Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
532.Airidas Šiaučiūnas (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
533.Jokūbas Majauskas (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
534.Matas Šukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
535.Čebanauskas Laurynas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
536.Danielius Jankūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
537.Elinga Tamašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
538.Eva Kučiauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
539.Gabija Janušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
540.Viktorija Zujeva (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
541.Klapatauskas Mykolas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
542.Martynas Arlauskas (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
543.Polianska Erika (Fizika, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
544.Jonas Kutra (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
545.Viltė Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
546.Paškevičius Dovydas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
547.Žemyna Ažubalytė (Anglų kalba, Molėtų r. Alantos gimnazija)
548.Matas Samušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
549.Karolis Pačinskas (Matematika, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
550.Gabija Mikolaitytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
551.Joana Gaidamavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
552.Skaistė Jurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
553.Stela Bobelytė (Geografija, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
554.Rimvydas Jasinavičius (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
555.Paulius Lupeikis (Anglų kalba, Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
556.Matas Misiukevičius (Geografija, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
557.Ananevas Matas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
558.Gitas Žutautas (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
559.Edita Staniūnaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
560.Lukas Bekker (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
561.Šernas Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
562.VILTĖ BORUMAITĖ (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
563.Emilija Motiejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
564.Domas Gudauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
565.Dovydas Žalpys (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
566.Morta Marija Matelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
567.Margarita Poklikajeva (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
568.Elvina Barsteigaitė (Anglų kalba, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
569.Vilma Raugaitė (Istorija, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
570.Mantas Kazlauskas (Anglų kalba, Kauno Antano Smetonos gimnazija)
571.Vilkaitytė Ieva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
572.Ugnė Intaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
573.Ernestas Dagys (Istorija, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
574.Greta Barauskaitė (Anglų kalba, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
575.Kšyštof Gabrilevskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
576.Justas Stonys (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
577.Kazys Ričkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
578.Monika Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
579.Martynas Garlauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
580.Urtė Skominaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
581.Nojus Dockevičius (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
582.Rugilė Židonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
583.Irma Zalepugaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
584.MANTAS KIVARAS (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla)
585.Žeimantė Gailiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
586.Valentas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
587.Simona Bareikytė (Informacinės technologijos, Molėtų r. Alantos gimnazija)
588.Štopinis Šarūnas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
589.Augustė Jocaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
590.Emilija Doilidova (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
591.Silvija Rimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
592.Tadas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
593.Karolina Oželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
594.Klara Markovska-Kerulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
595.Dominykas Žalnierauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
596.Andrius Lastauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
597.Kamilė Dvilinskaitė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
598.Gabija Urbanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
599.Danielius Gudeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
600.Gabrielė Riškutė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
601.Augustė Tarnavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
602.Emilija Treigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
603.Akvilė Korsakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
604.Deimantė Drūlytė (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
605.Austėja Barzdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
606.Nedas Baranovskij (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
607.Mantas Kazakevičius (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
608.Augustinas Mickevičius (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
609.Viktorija Vytaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla)
610.Rynkevič Diana (Anglų kalba, Vilniaus r. Valčiūnų vidurinė mokykla)
611.LIJADA MIKULSKYTĖ (Istorija, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
612.Emilis Varžgalys (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
613.Maslauskaitė Saulė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
614.Daniel Račkovskij (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
615.Aukštuolytė Adelina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
616.Vilius Čerkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
617.Gabrielė Žiliutė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
618.Norbert Sviackevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
619.Brigita Maskeliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
620.Nojus Jankauskas (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
621.VALENTAS STUMBRA (Geografija, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
622.Augustė Tamošaitytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
623.Edgaras Sedovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
624.Monika Margevičiūtė (Geografija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
625.Gabija Radžiukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
626.Arnas Juozapavičius (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
627.Strockytė Solveiga (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
628.Gerda Juškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
629.Kipras Lukoševičius (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
630.Eivilė Račaitė (Istorija, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
631.Augustė Kravčenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
632.Kasparas Japertas (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
633.Mantas Litvinas (Geografija, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
634.Dovilė Šileikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
635.Milda Dragūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
636.Oskaras Venzlauskas (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
637.Augustė Lazukinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
638.Lukrecija Šaltytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
639.Saulina Šedytė (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
640.Gabija Januškaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
641.Vilius Vainoras (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
642.Aldija Eselinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
643.Edita Staniūnaitė (Chemija, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
644.Simona Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
645.Mindaugas Milinavičius (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
646.Oskaras Venzlauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
647.Arnas Kelpša (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
648.Evelina Čirkaite (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
649.Mindaugas Žvirblis (Anglų kalba, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
650.Arijus Pranaitis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
651.Gabrielė Lukoševičiūtė (Istorija, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
652.Gustas Snieška (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
653.Karolina Butvidaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
654.Augustinas Balsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
655.Emilis Kačinskas (Istorija, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
656.Ernesta Zaksaitė (Chemija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
657.Semaško Evelina (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
658.Simona Bokūnaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
659.Vesta Verbaitė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
660.Deimantas Grigorjevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
661.Martinaitis Pijus (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
662.Laurynas Stoškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
663.Emillija Kulšytė (Fizika, Plungės r. Platelių gimnazija)
664.Rusnė Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
665.Jonas Simas Armalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
666.Robertas Fotinas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
667.Augustas Banionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
668.AleksandrvSkokunov (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
669.Kamilė Zeleniakaite (Istorija, Birštono gimnazija)
670.Dennis Jelizarenko (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
671.Cristina Laura Tsirogianni (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
672.Airidas Juozapavičius (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
673.Danielius Markevičius (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
674.Arsemas Jurkus (Geografija, Telšių "Ateities" progimnazija)
675.Goda Tovtkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
676.Zaičinkas Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
677.Joris Pipiras (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
678.Ignas Lapienis (Chemija, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
679.Aurėja Lėgėtavičiūtė (Informacinės technologijos, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
680.Karengaitė Rugilė (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
681.Greta Grigaravičiūtė (Matematika, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
682.Gustė Barkauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
683.Dariuš Tomaševski (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
684.Kontautaitė Vanesa (Matematika, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
685.Gustė Luščinskaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
686.Matas Kibas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
687.Ramunė Pakeltyte (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
688.Živilė Šarapnickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
689.Arminas Gritėnas (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
690.Martynas Donauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
691.Gerda Bakšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
692.Miglija Kašajeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
693.Emilis Kačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
694.Enrika Kuncaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
695.Miglė Gurklytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
696.Ryte Narvilaite (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
697.Faustas Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
698.Rokas Skirkevičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
699.MILDA TILIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
700.Ieva Žarina (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
701.Simona Maksimec (Geografija, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
702.Vasarė Žukauskaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
703.Justė Guliavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
704.TADAS RAZAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
705.Guoda Tolosaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
706.Enrika Grinevičiūtė (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
707.Kamilė Grigulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
708.Simas Dijokas (Anglų kalba, Vilniaus krikščionių gimnazija)
709.Karolis Zdanevičius (Istorija, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
710.Kasparas Rojus (Matematika, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
711.Ugne Zaukaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
712.Gustė Danauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
713.Adomas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
714.Andrius Jockus (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
715.Edyta Gotovecka (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
716.Daukšas Augustas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
717.Tomas Juzėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
718.Nerijus Antropikas (Matematika, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
719.Gabrielė Lavickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
720.Ignas Žvirblis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
721.Lukrecija Stankevičiūtė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
722.Matas Matulevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
723.Ernesta Kalvelytė (Matematika, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
724.Liepa Žemaitė (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
725.EIMANTĖ LEVICKAITĖ (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
726.Viktorija Jonikaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
727.Benita Kučinskaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
728.Jorinda Matulevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
729.Nojus Duoba (Anglų kalba, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
730.Simona Pusvaškytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
731.Barbora Navickaitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
732.Tadas Kulys (Anglų kalba, Panevėžio 5-oji gimnazija)
733.Emilija Motiejūnaitė (Istorija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
734.Vilius Brazauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
735.Laurynas Maksvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
736.Rokas Gilys (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
737.Eva Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
738.Šarūnas Virbauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
739.Neringa Pankauskaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
740.Ilja Poležajev (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
741.Aurimas Zalieska (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
742.Milda Rimkutė (Informacinės technologijos, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
743.Emilija Motiejūnaitė (Geografija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
744.Emilija Ulčinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
745.Kotryna Grabovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
746.Gabrielė Ditė Raškevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
747.Domas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino pagrindinė mokykla)
748.Miloš Danielius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
749.Jarmalauskas Hubertas (Istorija, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
750.Aneta Vireikytė (Geografija, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
751.Viktorija Nalivaiko (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
752.Šalkauskaitė G. (Anglų kalba, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
753.Akvilė Beinoriūtė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
754.Justas Nausėda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
755.Lugnė Samsonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
756.Adomas Ramankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
757.Ananevas Matas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
758.Smiltė Ruzgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
759.Skaistė Šaukštelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
760.Matas Grigorjevas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
761.Ilmantas Liškevičius (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
762.Luka Buivydaitė (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
763.Lukas Čiūtas (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
764.Martinas Burlėga (Matematika, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
765.Liepa Rakauskaitė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
766.Mija Šmaižytė (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
767.Zdanavičius Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
768.Ugnė Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
769.Egidijus Ratkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
770.Domas Gudauskas (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
771.Brigita Koncevičiūtė (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
772.Karolis Mockaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
773.Nedas Baranovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
774.Dovydas Araminas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
775.Mantas Lilionis (Istorija, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
776.Martynas Zubavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
777.Emilija Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
778.Tomas Sereika (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
779.Augustinas Petkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
780.Arminas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
781.Vakarė Saulėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
782.Emilija Bambalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
783.Julius Bajorinas (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
784.Ingrida Geigal (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
785.Patryk Andruškevič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
786.Emilė Užtupaitė (Informacinės technologijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
787.Rokas Liaukus (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
788.Adomas Čižius (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
789.Laura Zadirenkaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
790.Medeinė Laurikaitytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
791.Beatričė Stonytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
792.Nedas Girdėnas (Geografija, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
793.Andrėja Zdanevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
794.Adelė Dapkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
795.Marius Kilius (Anglų kalba, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
796.Alan Volkovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
797.Gvidas Šinkūnas (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
798.Amandas Bartuškevičius (Istorija, Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla)
799.Timas Vysniauskas (Istorija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
800.Viltė Maselskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
801.Žitkus Kipras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
802.Vakarė Saulėnaitė (Istorija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
803.Vilius Savickas (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
804.Monika Plauškaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
805.Rugilė Petraitytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
806.Vesta Verbaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
807.Matas Balasevičius (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
808.Martynas Saunoris (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
809.Akvilė Dukštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
810.Domas Jucius (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
811.Karolis Rameikis (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
812.Rugilė Grigėnaitė (Matematika, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
813.Liudas Lasata (Istorija, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
814.Dovydas Rimša (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
815.Rugilė Tūskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
816.Romas Romanovas (Matematika, Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
817.Mangirdas Gudas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
818.Erika Kaunaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
819.Efeoglou Irini (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
820.Andrita Markevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
821.Laura Šilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
822.Snitkutė Deimantė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
823.Tomas Belickas (Istorija, Alytaus Jotvingių gimnazija)
824.Arsen Salimov (Matematika, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
825.Aurelijus Matas Stulgis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
826.Mantas Pikūnas (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
827.Viktorija Potechina (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
828.Dovydas Vaitkevičius (Matematika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
829.AUGUSTAS KAIRYS (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
830.Jokūbas Peleckis (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
831.Augustas Devyžis (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
832.Paulina Šiliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
833.Kornelija Petiulytė (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
834.Rugilė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
835.Paulius Pupelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
836.Gabija Aleknavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
837.Artūras Savaf (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
838.Julius Žarskis (Informacinės technologijos, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
839.Morta Marija Matelytė (Chemija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
840.Aiva Stanikaitytė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
841.Elzė Kotryna Petrauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
842.Kamilė Vilimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
843.Leonard Spiridonov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
844.Domas Petrusevičius (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
845.Radvilas Bogužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
846.Vincas Milkonas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
847.Aistė Šutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
848.Ernesta Zaksaitė (Geografija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
849.Amandas Bartuškevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla)
850.Emilija Lazauskaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
851.Viltė Jakubkaitė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
852.Urtė Šmatavičiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
853.Džiuginta Molytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
854.Neringa Stukaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
855.Danas Spietinys (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
856.Vladislav Kovalenko (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
857.Lilija Pociūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
858.Folkmanaitė Martyna (Informacinės technologijos, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
859.Titas Kuzma (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
860.Danila Rudzinskas (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
861.Geraldas Česnulis (Anglų kalba, Alytaus profesinio rengimo centras)
862.SAULĖ POŠKUTĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
863.Elzė Odnopolaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
864.Laurynas Vaškevičius (Chemija, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
865.Agnieška Vasilevska (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
866.Vadapolas Armandas (Geografija, Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
867.Milvita Ardavičiūtė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
868.Matas Pocevičius (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
869.Kristijonas Raibužis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
870.Roneta Valiukaitė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
871.Monika Kasputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
872.Petravičiūtė Agnė (Fizika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
873.Kornelija Radžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
874.Dovydas Labanauskas (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
875.Karolis Bacys (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
876.Danielė Juškaitė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
877.Naglis Karaliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
878.Rokas Armalis (Chemija, Plungės Senamiesčio mokykla)
879.Kamilė Milinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
880.Rugilė Staponkutė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
881.Gabrielė Kuliešiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
882.Amina Aleksandrovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
883.Pakina Viktorija (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
884.Tautvilas Breivė (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
885.Urtė Bilotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
886.Linas Katiliavas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Pašilės progimnazija)
887.Meida Aliulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
888.Augustė Stankevičiūtė (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
889.Gabrielė Juškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
890.Rytis Didžiūnaitis (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
891.Tomas Lemežis (Informacinės technologijos, Telšių "Ateities" progimnazija)
892.Neimantas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
893.Danielė Klusovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
894.Saulius Petruškevičius (Istorija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
895.Raminta Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
896.Ema Kazbaraitytė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
897.Greta Barauskaitė (Fizika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
898.Oskaras Gedminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
899.Dominykas Idzelis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
900.Gabija Guščikaitė (Anglų kalba, Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla)
901.Morta Žaliauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
902.Adomas Vensas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
903.Adelė Petravičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
904.Toma Gaudušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
905.Martynas Alekna (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
906.Elzė Plaušinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
907.Rikardas Gasaitis (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
908.Dediuliova Marija (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
909.Živilė Uzdraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
910.Gerda Budrytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Šaltinėlio" mokykla - darželis)
911.Deivilė Aranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
912.Mantas Misiūnas (Geografija, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
913.Saulė Vaikėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
914.Valuckis Kajus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
915.Nojus Neimontas (Matematika, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
916.Aleksandr Kovalenkov (Matematika, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla)
917.Viktorija Zaveckaitė (Geografija, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
918.Dominyka Adomaitytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
919.Nedas Butavičius (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
920.Titas Jankūnas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
921.Pijus Kirvelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
922.Vakaris Navickas (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
923.Gabrielius Šavelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
924.Dovydas Blandis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
925.Milda Varnaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
926.Martynas Krutikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
927.Ignius Dumskis (Istorija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
928.Džiugas Beinoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
929.Danielius Stočkus (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
930.Rokas Grigas (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
931.Arijus Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
932.Luka Galianova (Istorija, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
933.Viktorija Jurgėlėvič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
934.Aina Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
935.Erika Švenčionytė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
936.Benas Tarvydas (Informacinės technologijos, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
937.Erika Kerpauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
938.Deimantė Saulėnaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
939.Dyma Urbonas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
940.Viktorija Ašurakaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
941.Domas Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
942.Milda Žitinevičiūtė (Geografija, Kauno Senamiesčio progimnazija)
943.Erika Donskovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
944.Darja Voronova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
945.Aistė Čepulevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
946.Marius Žakevičius (Anglų kalba, .Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
947.Jančiauskaitė Kamilė (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
948.Nojus Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
949.Auksė Mačiuitytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
950.Adrija Karkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
951.Saulius Balčius Ramazan (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
952.Agnė Sadulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
953.Skaistė Petravičiūtė (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
954.Ruslan Pachomov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
955.Kristina Jarusevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
956.Arnas Umbras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
957.Kirilas Budilinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
958.Robertas Orenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
959.Augustas Brazdeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
960.Emilija Žebarauskaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
961.Irma Kulikauskaitė (Istorija, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
962.Elinga Minderytė (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
963.Gabrielė Žvikevičiūtė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
964.Gerardas Kavaliauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
965.Lauryna Buitvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
966.Aiste Jansevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
967.Petkutė Martyna (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
968.Aida Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
969.Ąžuolas Merčaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
970.Gustė Piličiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
971.Viktorija Baltutytė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
972.Julius Marcinkus (Istorija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
973.LUKAS JOKŠAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
974.Kajus Jonikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
975.Kornelija Žiobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
976.Ignas Rupeika (Geografija, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
977.Ignas Masevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
978.Erika Lipskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
979.Paulius Plerpa (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
980.Dovydas Lazarevičius (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
981.Nikolas Ges (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
982.Renata Babarskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
983.Emilija Prudnikovaitė (Istorija, Klaipėdos "Vyturio" pagrindinė mokykla)
984.Sabaliauskas Ignas (Informacinės technologijos, Kauno jėzuitų gimnazija)
985.Mykolas Grigas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
986.Eisvina Mocejūnaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
987.Ieva Žarina (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
988.Urtė Aušraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
989.Mantas Grigaravičius (Fizika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
990.Armandas Kuzminskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
991.Nomeda Brazdžionytė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
992.Jokūbas Knašys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
993.Aurelija Bakšytė (Matematika, Ukmergės Pašilės progimnazija)
994.Kazimieras Juška (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
995.Laurynas Glaska (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
996.Rūta Baranauskaitė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
997.Evelina Sobolevska (Geografija, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
998.Neimantas Kneižys (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
999.MYKOLAS JARUTIS (Matematika, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
1000.Eva Lukaševič (Matematika, Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla)
1001.Simas Ulinskas (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1002.Emilis Burba (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1003.Ramūnė Daškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1004.Monika Žukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1005.Benas Vidutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1006.Vytė Kubaitytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1007.Ineta Karosaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1008.Tija Janavičiūtė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1009.Vytis Morkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1010.Danas Turčinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1011.Viktorija Jurgėlėvič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1012.Aurilė Motiejauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
1013.Rugilė Stočkūnaitė (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla)
1014.Miglė Balčiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1015.Adriana Buckutė (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1016.Nerijus Tomkus (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1017.Lukas Bručas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1018.EIGINTE DOVYDENAITE (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
1019.Ševčenko Viktorija (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų vidurinė mokykla)
1020.Ignas Meilus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1021.Vismantas Žukas (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1022.Kasparas Japertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos senoji gimnazija)
1023.Modestas Vaičiukevičius (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1024.Nojus Baltutis (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1025.Liveta Jocytė (Matematika, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
1026.MARIUS PALIKŠA (Matematika, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
1027.Viltė Daunoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1028.Emilija Baliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1029.Deividas Medvedevas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1030.MOTIEJUS KARBAUSKAS (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1031.Gabriela Matejevska (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1032.Grigas Sabinskas (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1033.Nomeda Armalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1034.Akvilė Garunkštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1035.Paulina Gudauskaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
1036.Edvinas Vilijošius (Fizika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1037.Urtė Petkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1038.Kamilė Kastickaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1039.Lukaš Radivilovič (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1040.Karolina Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1041.Miglė Liaudanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1042.Modestas Rudnickas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1043.Smiltė Satkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1044.Lukas Vaičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1045.Estela Stalioraitytė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
1046.Gerda Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1047.Vichrova Dominika (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1048.Dovydas Garuckas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1049.Milena Upstaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1050.Džastina Pociūnaitė (Anglų kalba, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
1051.Tajus Paknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
1052.Rimas Eitutis (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1053.Aistė Bertulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
1054.Dediuliova Marija (Istorija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1055.Kamilė Barisevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1056.Mantas Šaparavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
1057.Laurynas Rimkus (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1058.Simas Padvariškis (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1059.Mantas Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1060.Robert Perepečo (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
1061.Airidas Stoškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
1062.Egidijus Ratkevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1063.Modestas Sova (Anglų kalba, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
1064.Karol Lavrukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1065.Giedrius Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1066.Karolina Zuozaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1067.Ąžuolas Rezeckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1068.Augustinas Morkevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1069.Elinga Grakalskytė (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1070.Dominykas Ugnius Valiauga (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1071.Armandas Kuzminskis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1072.Raigardas Daukšas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1073.Diana Boriak (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1074.Justas Šaparauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1075.Vilius Nazarovas (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
1076.Elana-Lana Jakubauskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1077.Nedas Stagniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1078.DOMINYKA BALTRUŠAITYTĖ (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
1079.Ignas Zdanevičius (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1080.Rusnė Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1081.Titas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1082.Deimantas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1083.Ernestas Skališius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1084.Greta Petronytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1085.Laura Kuznecovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1086.Ieva Keruckaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1087.Viltė Pudžmytė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1088.Ema Matiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1089.Tomas Zubavičius (Matematika, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1090.Ignas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1091.Gabrielė Ditė Raškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
1092.Ugnė Buragaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1093.Greisė Kondrotaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1094.Anastasija Adeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1095.Monika Kumponaitė (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
1096.Dovydas Būtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1097.Erikas Stanevičius (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1098.Beatričė Gerasimova (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1099.IGNĖ BAGDANSKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1100.sofija vosilyte (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1101.Liepa Jasiukaitytė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1102.Čeponytė Audra (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1103.Mikas Minevičius (Geografija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1104.Danelija Mikuckytė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1105.Rokas Gilys (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1106.Elinga Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1107.Augustė Janulevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
1108.Šarūnas Žioba (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1109.Edita Staniūnaitė (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1110.Evelina Nekliudova (Informacinės technologijos, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1111.Ugnė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1112.Elzė Gudėnaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1113.Darius Mikelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1114.Vėjūnė Urbonavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1115.Eimantas Razgūnas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1116.Karolina Zuozaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1117.Nerijus Antropikas (Informacinės technologijos, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
1118.Erikas Baginskas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1119.Žygimantas Malakauskas (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1120.Vasarė Banelytė (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
1121.gustas zenkovas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1122.Nikita Butylov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1123.Adam Kozlovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1124.Arminas Gužauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1125.Skaistė Sinkutė (Istorija, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
1126.Aidas Ališauskas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1127.Ema Šablinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1128.Matuizaitė Virginija (Istorija, Kretingos r. J. A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1129.Aušrinė Balčiūnaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1130.Miglė Sadauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1131.Emilis Kėdys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
1132.Devid Gidevic (Matematika, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
1133.Neringa Kalinauskaitė (Anglų kalba, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
1134.Lukas Bliadze (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1135.Agnė Baliūnaitė (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
1136.Dovydas Lazarevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1137.Domas Šiugždinis (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1138.Glorija Dargužaitė (Istorija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1139.GINTARĖ MIKALAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1140.Ignė Indriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1141.Deividas Čelkis (Anglų kalba, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1142.Akvilė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1143.Milda Funkaitė (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1144.Mažena Mackevič (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1145.austeja aleksaite (Matematika, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
1146.Nedas Atkočaitis (Matematika, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
1147.Račkauskytė Remilė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1148.Sandra Šiaudvytytė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1149.Augustas Vireliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1150.Aleksandr Malanov (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1151.Martynas Juozas Adomavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1152.Marija Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1153.Aivaras Drazdovskis (Informacinės technologijos, Klaipėdos turizmo mokykla)
1154.Viktorija Tarvydytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1155.Augustinas Mickevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1156.Meda Petrulionytė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
1157.Deividas Žukauskas (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
1158.Karolis Zdanevičius (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1159.agne mazeikaite (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1160.Viltė Maselskytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1161.Eglė Čirikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1162.Domantas Lukoševičius (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1163.Rytskov Ivan (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1164.Laura Dzedravičiūtė (Fizika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1165.Deimantė Kaknevičiūtė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1166.Paulius Pikčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
1167.Grantas Bendikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1168.Smiltė Dobilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1169.Eika Čirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1170.Deimantas Katinas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1171.Leonardas Dainius (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1172.Elinga Gendvilaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1173.Urtė Liužinaitė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1174.Gertrūda Vivien Delkutė (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1175.Danielius Grinys (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos gimnazija)
1176.Mykolas Kazanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1177.Jonutis Martynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1178.Aurita Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1179.Mantas Laužadis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1180.Dijus Maigys (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1181.Domas Juškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1182.Kamilė Grigulaitė (Anglų kalba, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
1183.Ieva Noreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1184.Kamilė Druknerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1185.Karolis Dainauskas (Istorija, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1186.Titas Turauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1187.Julius Ablingis (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1188.Edvard Smoliakov (Geografija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
1189.Kajus Švelnys (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1190.Urtė Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1191.Gabija Lukošiūtė (Geografija, Raseinių r. Gylių mokykla-daugiafunkcis centras)
1192.Vakarė Skripkauskaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1193.Martynas Alekna (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Vyturių progimnazija)
1194.DOMINYKA BALTRUŠAITYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
1195.Luigi Tricarico (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1196.Oleg Rucki (Istorija, Пелясская средняя школа с обучением на литовском языке (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba))
1197.Mejeras Deimantas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1198.Urtė Jocaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1199.Matas Marčiulionis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1200.Armantė Meiniutė (Geografija, Telšių "Germanto" progimnazija)
1201.Konstancija Kolesnik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1202.Augustas Miciūnas (Geografija, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
1203.Miglė Audickaitė (Chemija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1204.Tumanovičiutė Sofija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1205.Laurynas Žilis (Matematika, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1206.Šukytė Aurelija (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1207.Kornelijus Kanišauskas (Matematika, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
1208.Nalivaiko Denis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1209.Dovilė Štuikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1210.Miglė Rusilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1211.Benediktas Burneika (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1212.Vilgaudas Valėnas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1213.Matas Šukys (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1214.Elija Peleckytė (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1215.Lilija Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1216.Brandon Petras Ian Creve (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1217.Tėja Voverytė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1218.Ričardas Brinkevičius (Matematika, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
1219.Grabauskaitė Vilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1220.Domas Razgevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1221.Urbonavičius Vėjas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1222.Karolina Arlauskaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1223.Dovydas Garuckas (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1224.Urtė Kaknevičiūtė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1225.Ūla Steponavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1226.Džiugas Semionovas (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
1227.Marijus Gečas (Informacinės technologijos, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1228.Kamilė Zokaitė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1229.Arturas Gudeliauskas (Informacinės technologijos, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
1230.Nidas Jankauskas (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1231.Karolis Karžinauskas (Fizika, Joniškio žemės ūkio mokykla)
1232.Parieštis Kamilas (Informacinės technologijos, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
1233.MARIUS PALIKŠA (Anglų kalba, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
1234.Emilija Pacevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1235.Erikas Savciuk (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
1236.Emilija Dalinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1237.Aistė Žukauskytė (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1238.Viltė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1239.Arina Muchina (Fizika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1240.Rokas Bačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1241.Teodoras Anulis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1242.Medeinė Laurikaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1243.Legeckas Jokūbas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1244.Paulius Jakaitis (Geografija, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
1245.Rytis Kalpokas (Geografija, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1246.Gabija Malijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1247.Emilis Vaikšnoras (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1248.Vaiva Kastanavičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1249.Aistė Pitėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1250.Rusnė Subačiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Pažinimo medis")
1251.Nojus Navikas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1252.Bliūdžius Dovydas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1253.Benas Kubilius (Istorija, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1254.Gabija Valukonytė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1255.Antanavičius Lukas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1256.Andrėja Čichunovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
1257.Gustė Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1258.Augustas Devyžis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1259.Akvilė Šyvytė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1260.Beatričė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1261.Jonas Kutra (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1262.Dominykas Liauksminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1263.Matas Packevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1264.Brigita Veselgaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1265.Matas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1266.Benas Tarvydas (Anglų kalba, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
1267.Miglė Elena Stulpinaitė (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Žiburėlis")
1268.Deividas Chmylka (Anglų kalba, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
1269.Klimavičius Nojus (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1270.Balcerytė Viktorija (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1271.Žygimantas Ivanavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1272.Elinga Minderytė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1273.Kamilė Puzir (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1274.Arijelė Petraškaitė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
1275.Rokas Norbutas (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1276.Simona Bokūnaitė (Matematika, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
1277.Nedas Girdėnas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1278.Gabrielė Abromavičiūtė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
1279.Justė Šeputytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1280.Lukas Valantikonis (Istorija, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1281.Justas Gudaitis (Fizika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1282.Liepa Gegužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1283.Vilis Šustickas (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1284.Tomas Mileris (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
1285.Kajus Lukša (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1286.Eisvinas Kuliešius (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
1287.Aušrinė Ratkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
1288.Kačerauskas Kornelijus (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
1289.Edvinas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1290.Augustinas Saročka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1291.Tomas Glodenis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1292.Kiril Nikolajev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1293.Saulė Šileikytė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1294.Tauridas Eversonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1295.Auksė Vaitkutė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1296.Makutėnas Mikalojus (Anglų kalba, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
1297.Viktorija Kazakevičiūtė (Geografija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1298.Dovilė Šileikytė (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1299.Kamilė Puidokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1300.Austėja Šeiningaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1301.Iveta Gudeliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Pelėdnagių mokykla-darželis "Dobiliukas")
1302.Stalauskas Gedvinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1303.Martyna Kemeklytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1304.Ieva Venckutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1305.Žaneta Mickutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1306.Balcerytė Viktorija (Informacinės technologijos, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1307.Žeimantė Gailiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1308.Evelina Skersytė (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1309.Ugnius Rulys (Matematika, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
1310.Aironas Šulinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1311.Neilas Moteikaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1312.Stulpinaitė Julija (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
1313.Indrė Skyriūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
1314.Rokas Nomeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1315.Ramunė Januškevičiūtė (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1316.Ignas Staponkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1317.Erika Kaunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1318.Oskaras Migauskas (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1319.Kristijonas Raibužis (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1320.Elinga Grikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1321.Eimantas Korizna (Matematika, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1322.Aurelija Jakumaitė (Anglų kalba, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1323.Loreta Boženka (Chemija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1324.Skirmantas Barbšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1325.Žygimantas Ališauskas (Informacinės technologijos, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1326.Gabrielius Kerpiškis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1327.Austėja Rutkovskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
1328.Mantas Šaparavičius (Fizika, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
1329.Straigis Valentinas (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1330.Titas Širvinskas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1331.Karolina Matulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1332.Haroldas Jonas Kriaučiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1333.Laurita Vasiun (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1334.Daumantė Papukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
1335.Dovydas Stankevičius (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1336.Viktorija Gecevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1337.Deividas Milčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1338.Urtė Zupkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1339.Urtė Varpiotaitė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1340.Mindaugas Poltoržickis (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1341.Jonas Jasevičius (Matematika, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
1342.Haroldas Kisielius (Informacinės technologijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1343.Gintarė Žitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1344.Indrė Štuikytė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1345.Vilius Pažemeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1346.Justas Kuznecovas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
1347.Kristupas Steckis (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1348.Miglė Tamošiūnaitė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1349.Selivonec Andrej (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1350.Tarasevičiūtė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1351.Skirmantė Minkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų progimnazija)
1352.Ieva Bartušytė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1353.Lukas Oliuninas (Fizika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1354.Rytis Šertvytis (Chemija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1355.Ainoras Vogulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1356.Arnoldas Mickus (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1357.Indrė Štuikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1358.Milena Šeipuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1359.Tomas Muzikevičius (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
1360.Lukas Čepaitis (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1361.Rugilė Chaleckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1362.Jokūbas Jukna (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1363.Greta Raudytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
1364.Darius Lakačauskis (Chemija, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1365.Gaubytė Greta (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1366.Einartas Gečas (Istorija, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1367.Eglė Užtupytė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1368.Karbauskytė Austėja (Anglų kalba, Šiaulių r. Naisių mokykla)
1369.Saulius Racevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
1370.Eimantas Jukna (Chemija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1371.Emilis Liekmanis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
1372.Joris Grikšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1373.Arnas Alekna (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1374.Barbora Navickaitė (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1375.KASPARAS KELMELIS (Matematika, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1376.Eglė Vaitulevičiūtė (Fizika, Vilniaus Taikos progimnazija)
1377.Aironas Pūras (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1378.Survilaitė Brigita (Matematika, Šiaulių r. Naisių mokykla)
1379.Gailiūtė Aurėja (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1380.Augustinas Čižauskas (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1381.Edvinas Andrijevskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
1382.Georgijus Rinkevičius (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1383.Dominykas Virkutis (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1384.Skaistė Aleskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
1385.Ugnė Siličiūtė (Geografija, Ukmergės Pašilės progimnazija)
1386.Armandas Rutkauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1387.Nerilė Raudonytė (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1388.Rokas Kazakevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
1389.Viktorija Šareiko (Geografija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1390.Radvilė Grigaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1391.Ignas Gordynecas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1392.Nedas Rimkus (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1393.Radvilė Grigaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1394.Melija Aleksaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1395.Lukas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
1396.Meilus Karolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1397.Goda Tubyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1398.Auksė Šarauskaitė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1399.LAŠINSKAS JOKŪBAS (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1400.Mija Kontrimaite (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1401.Lukas Buinickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1402.Paulius Gudeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1403.Ignas Baltrušaitis (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1404.Darius Mikelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1405.Arminas Vilkas (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1406.Inesa Baranovska (Chemija, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1407.vidmantas juska (Anglų kalba, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
1408.Kleopatra Vasilevskytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1409.Edilija Rakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1410.Piečiūtė Deimantė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
1411.Adolis Anza (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1412.Edgar Stefanovič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1413.Paulius Meškauskas (Geografija, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1414.Mantas Grigaravičius (Matematika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1415.Joris Jonušas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1416.GABRIELIUS GOTY KRIŠTOPAITIS (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1417.Karolis Ševčiukas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1418.Ignius Dumskis (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1419.Kernius Puodžiūnas (Matematika, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
1420.Aušra Vaitkevičiūtė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1421.Matas Butkus (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1422.Aušrinė Balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1423.Justė Maščinskaitė (Chemija, Telšių "Ateities" progimnazija)
1424.Viktorija Moždžer (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1425.Rokas Pocius (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1426.Mantvydas Gailius (Matematika, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
1427.Jokūbas Jankauskas (Geografija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1428.Edvinas Lemeška (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Vyturių progimnazija)
1429.Liveta Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1430.Justė Maščinskaitė (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
1431.I. Vilimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1432.Aurelija Vegytė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1433.Adrijus Andriuškevičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1434.Vilte Eismontaite (Anglų kalba, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1435.Klaidas Guntulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1436.Arturas Gudeliauskas (Anglų kalba, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
1437.Elan Jepifanov (Matematika, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
1438.Joris Vasilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1439.Rokas Petrovičius (Matematika, Švenčionių progimnazija)
1440.Dovydas K. Bakšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Senvagės progimnazija)
1441.Tomas Lemežis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
1442.Jegor Vasilec (Chemija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1443.Greta Murzaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1444.Dovilė Sabulytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1445.Jonas Jasevičius (Anglų kalba, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
1446.Modestas Petrėtis (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1447.Jankoit Agata (Fizika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1448.Donatas Jakelis (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1449.Alisa Mitruščėnkova (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1450.Ignas Tamulis (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1451.Ema Vaineikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1452.Deimantė Tarėlaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1453.Urtė Gedvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1454.Ugnė Liubertaitė (Informacinės technologijos, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
1455.Agnė Teresevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1456.Laureckis Mantas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1457.Oskaras Čerenkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1458.Elzė Karpavičiūtė (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
1459.Kamilė Žukauskaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1460.Rokas Neimantas (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1461.Mantas Pikūnas (Matematika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
1462.Adas Tamošiūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1463.Našlenytė Sandra (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1464.Ernestas Krajauskas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1465.Oskaras Gedminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1466.Eimantas Vaitekėnas (Istorija, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
1467.Urtė Stanionytė (Anglų kalba, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1468.Deimantė Paškevičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1469.Airidas Morozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1470.Agata Tomaševič (Istorija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
1471.Viltė Jakubkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1472.Tomaš Urbanovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1473.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1474.Amelija Serbentaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1475.Erikas Pukinskas (Chemija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1476.Deimantė Radzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1477.Martynas Abelkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1478.Gabrielė Aleknaitė (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
1479.Veronika Bočkariova (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1480.Latvaitis Medas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1481.Rugilė Narvilaitė (Anglų kalba, Kretingos r. J. A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1482.Ūla podėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1483.Kordelija Čereškaitė (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1484.Gabija Paulauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tvirtovės VII fortas)
1485.Adrijus Rimavičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1486.Kamilė Petrošiūtė (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1487.Ajus Astikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1488.Agnė Muravjovaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Ukrinų pagrindinė mokykla)
1489.Domas Račius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1490.Deimantė Volbekaitė (Istorija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1491.Dominykas Kiršys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1492.Matas Navikas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1493.Aistis Jodka (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1494.Uršulia Urinovič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
1495.Romualdas Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1496.Gustė Luščinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1497.Jokūbas Bindokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1498.Ugnė Marija Žilinskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1499.Marijus Jacevičius (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
1500.Linas Katiliavas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Pašilės progimnazija)
1501.Joris Makarevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1502.Darius Mikelevičius (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1503.Simonas Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
1504.Ugnė Šumskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1505.Emilija Dalinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1506.Vakarė Sliesoraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1507.Mantas Bacevičius (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1508.AKVILĖ MIKAILIONYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1509.Povilas Kibiša (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1510.Lavija Meižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1511.Nidas Mirijauskas (Istorija, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1512.Justas Baltrušaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1513.Aivaras Buteikis (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1514.Karolis Rašimas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
1515.Kristupas Mikutis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1516.Miglė Grigalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1517.Aleksandr Divinčukov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1518.Vaidvilė Bodnar (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1519.Nikolas Ges (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1520.Klaudijus Juodviršis (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1521.Galina Smith (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1522.Armonas Gabrielius Starkutis (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1523.Gustas Bendikas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1524.Kęstutis Kasparavičius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1525.Gabrielė Kiznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1526.Adelė Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1527.Thomas Marek Gotovski (Anglų kalba, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1528.Nedas Gulbickas (Geografija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1529.Augustė Makaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kvėdarnos Prano Liatuko mokykla, Drobūkščių pradinio ugdymo skyrius)
1530.Aidas Navickas (Matematika, Kauno informacinių technologijų mokykla)
1531.Ernestas Zubavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Džiugo" gimnazija)
1532.Meida Levickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1533.ERNESTAS KUOSA (Informacinės technologijos, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
1534.Adas Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1535.Vakarė Trukšinaitė (Geografija, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1536.Miglė Akelaitytė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1537.Marijus Gečas (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1538.Ieva Šliavaitė (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1539.Goda Ramanauskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1540.Ravilis Boguševičius (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1541.Petras Jogminas (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1542.Zorgevičiūtė Saulė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1543.Jokūbas Česnauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1544.Odeta Paslaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus licėjus)
1545.Puidokaitė Aistė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1546.Vakaris Benevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
1547.Matas Šiurskas (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
1548.Edvina Žalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1549.Emilija Ričkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1550.Slušnys Aleksandras (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
1551.Erikas Bogdanas (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1552.Emilija Žemaitytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1553.Lukas Pocius (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1554.Eigilė Baršytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1555.Eitvydas Rusteika (Anglų kalba, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
1556.Džastina Pociūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
1557.Airidas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
1558.Viktorija Šareiko (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1559.RAIGARDAS SERMONTIS (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1560.Aistė Mažeikaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1561.Konstantinas Šimonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1562.Kamilė Žąsaitytė (Istorija, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1563.Tadas Kačiulis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1564.Simonas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1565.HARIS MARKAUSKAS (Matematika, Neringos gimnazija)
1566.Saulė Janušauskaitė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1567.Kamilė Banaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Pašilės progimnazija)
1568.Elvinas Veiverys (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1569.Nida Samuolytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1570.Elvinas Veiverys (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1571.Šubnikov Aleksandr (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1572.Luka Galianova (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1573.Šadvilaitė Gabija (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1574.Armida Vengrytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1575.Ramunė Riaubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1576.Lemkys Karolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1577.Vakarė Trukšinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1578.Artur Molčanov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1579.Simona Butkutė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1580.EMILIJA IVAŠKO (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1581.Ignas Šalna (Anglų kalba, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1582.Raugevičius Matas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1583.Matas Butkus (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
1584.gvidas skinzgaila (Matematika, Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1585.Gabrielė Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1586.Elana-Lana Jakubauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1587.Austėja Puzonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1588.Simas Raugevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1589.Deimantė Drūlytė (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1590.Tolmintas Matonis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1591.Meida Levickaitė (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1592.Gvidas Granickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1593.Gabija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1594.Andrita Markevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1595.Gabija Balionytė (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
1596.Viktorija Jonikaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1597.Artūras Sribalius (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1598.Erikas Prakopjevas (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
1599.Evaldas Grigaitis (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1600.Paulius Jasėnas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1601.Paulius Trinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1602.Arsenij Morozov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1603.Ignas Vadapalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
1604.Andrius Račkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1605.Ignas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1606.Karolis Kurapka (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1607.Augustinas Pitrėnas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1608.Bernardas Naumovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1609.Evelina Vysockytė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1610.Gintarė Žilinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1611.Patricija Andriulytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1612.Mantas Vaištaras (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1613.Marija Gafurova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1614.Karolis Valentukevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1615.Kamila Jurgo (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1616.Miglė Gecevičiūtė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1617.Emilijus Lukas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1618.Eglė Cicėnaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1619.Rokas Dzimidas (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1620.Ugnė Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
1621.Julija Proškina (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1622.Viktorija Piliutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
1623.Jokūbas Gudelis (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1624.Manfredas Liutikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1625.Lukas Vaicekauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1626.Viktorija Bedulskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1627.Linas Pačegonis (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1628.Antanavičius Lukas (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1629.Lukas Javakhishvili (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1630.Margarita Kairiukstyte (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
1631.Banga Beseckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1632.Rokas Bogomolnikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1633.Vaitiekūnaitė Beata (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1634.Domas Liorenta (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
1635.Rokas Vizbaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1636.Gabrielė Murzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1637.Beatričė Stonytė (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1638.Ignė Kairytė (Matematika, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
1639.Rajmond Mickevič (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1640.Žymantė Vitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1641.Arminas Kripcevičius (Matematika, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
1642.Augustė Viršutytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1643.Eira Pelenytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1644.Mantas Marcinkėnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1645.Saulė Šeikytė (Anglų kalba, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
1646.Ąžuolas Balcevičius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1647.Gustas Kontenis (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1648.Evelina Randamanskaitė (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1649.Juodvalkytė Laura (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1650.Gabrielė Dimšaitė (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1651.Mykolas Martinaitis (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1652.Nojus Ivanauskas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1653.Ugnius Vaičeskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1654.Austėja Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1655.Aira Jonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1656.Gustas Kisielius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1657.Dijus Chvatkovas (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1658.Benediktas Vjužaninas (Chemija, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
1659.Gabija Filipavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1660.Paulius Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1661.Deimantė Volbekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1662.Viltė Daunoraitė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1663.Faustėja Štangvaltaitė (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1664.Kordelija Čereškaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1665.Benas Dainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1666.Ignas Liaugaudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
1667.Mantė Vėželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1668.Urtė Varpiotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1669.Deimantė Sirbikytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1670.Augustė Stalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1671.Odeta Paslaitytė (Anglų kalba, Vilniaus licėjus)
1672.Emilija Gasiniauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1673.Austėja Gumuliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
1674.Ugnė Venckutė (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1675.Rusnė Baužaitė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1676.Jokūbas Vailionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1677.Kornelija Strungytė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1678.Alina Trifanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1679.Auksė Zykutė (Istorija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1680.Matas Karkauskas (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
1681.Oskar Voroniuk (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1682.Nomeda Brazdžionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1683.Mantas Šaparavičius (Geografija, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
1684.Karina Antanavičiūtė (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1685.Faustina Jarutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
1686.Tauras Koncevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1687.Gabrielė Griušytė (Geografija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1688.Orinta Pranukevičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1689.Vitalijus Šlimas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1690.Vilimas Titas (Istorija, Kretingos r. J. A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1691.Kazimieras Zabulis (Istorija, Riešės gimnazija)
1692.Mykolas Daračius (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1693.Gabija Aštrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1694.Lukas Javakhishvili (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1695.Viktorija Ašurakaitė (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
1696.Marius Arlauskas (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
1697.Vilius Mažeika (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1698.Emanuelė Malaiškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
1699.Atėnė Kulbytė (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
1700.Deimantė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1701.Silvija Kisieliutė (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
1702.Černiavskij Ernest (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1703.Milena Stankevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1704.Ieva Butkutė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1705.Gabrielius Žukas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1706.Ieva Kamandulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1707.Matas Gudžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1708.Kulpis Konradas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1709.Nojus Vertelis (Matematika, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
1710.Eduardas Knieta (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1711.Emilija Juodeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1712.Rapolas Garmys (Anglų kalba, Kauno tvirtovės VII fortas)
1713.Stankus Matas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1714.Loreta Boženka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1715.Kevinas Girdžius (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
1716.Gabrielė Griškaitė (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1717.Elinga Breivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
1718.Nojus Duoba (Istorija, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
1719.Jonas Simas Armalis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1720.Aronas Kravčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1721.Paulius Gasparavičius (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1722.Greta Makauskaitė (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
1723.Matas Mikšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Žiburėlis")
1724.Dominykas Danyla (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1725.BENEDIKTAS RINKEVIČIUS (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1726.Lauryna Buitvydaitė (Fizika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1727.Saulė Masidunskytė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1728.Žemgulis Donatas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1729.Jogaila Zlatkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1730.Simas Žiaunys (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
1731.Augustas Kapočius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1732.Benita Kučinskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1733.Kristijonas Balčius (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1734.Titas Mičiulis (Anglų kalba, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
1735.Benas Čečinas (Fizika, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1736.Goda Mamiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
1737.Kajus Verpečinskas (Matematika, Neringos gimnazija)
1738.Kristupas Grigalavičius (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1739.Dovydas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
1740.Skaistė Mačytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1741.Kamilė Matulaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
1742.Emilija Cenenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
1743.Agnė Muravjovaitė (Istorija, Mažeikių r. Ukrinų pagrindinė mokykla)
1744.Danas Dargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1745.Paulius Kaučikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1746.Jermak Julija (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1747.Danielius Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1748.Rokas Gilys (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1749.Sintija Zabulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
1750.Pijus Anskaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1751.Emilija Toleikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1752.Titas Kašūra (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1753.Deimantė Sirbikytė (Geografija, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1754.Goda Krauzaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1755.Gabrielė Stonkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
1756.Gustas Tarvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1757.Majus Pupelis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1758.Ieva Okunevičiūtė (Fizika, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
1759.Lukas Valantikonis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1760.Arminas Petronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1761.Faustas Šileika (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1762.Tautvydas Marazas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1763.Eimantas Knatauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1764.Klaudijus Čichunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
1765.Tomas Lemežis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1766.Aistė Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
1767.Viktorija Nalivaiko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1768.Silvija Rimavičiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1769.Nalivaiko Denis (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1770.Andrėja Janulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1771.Mantas Bieliauskas (Anglų kalba, Kauno "Saulės" gimnazija)
1772.Benas Balsys (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
1773.Luka Fauzetdinovaitė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1774.Eika Čirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1775.Sergej Gončarov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1776.Lukas Kamandulis (Informacinės technologijos, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
1777.Gabija Lalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1778.Lėja Rauluškaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1779.Adriana Andrikaityte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1780.Amelija Dapkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1781.Nedas Valinaitis (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1782.Adrija Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1783.Viltė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
1784.Kamilė Kuzminovaitė (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1785.Domantas Žydaitis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1786.Povilas Dainauskas (Anglų kalba, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
1787.Justė Uldinskė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1788.Emilija Žebarauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1789.Rytis Slušnys (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1790.Ieva Katinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1791.Dominik Gasperovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1792.Janulaitytė Augustė (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1793.ALEKSANDRAS ŠILEIKA (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
1794.Matas Brazauskas (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1795.Kristina Vilkaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1796.Giedrius Mirklys (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1797.deimantas volodka (Biologija, pasaulio pažinimas, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1798.Greta Čiukšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1799.Vilius Kemzūra (Informacinės technologijos, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
1800.Domantas Marcinkevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1801.Rokas Jasevičius (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1802.Aleksas Račas (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1803.Mantas Šinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1804.Nerijus Narmontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1805.Beatričė Stonytė (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1806.Karolis Rameikis (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1807.Tomas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
1808.Danielė Krukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1809.Sadauskaitė Austėja (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1810.Beatričė Abariūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1811.Roberta Bašlykovaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1812.Deividas Būtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1813.Mantas Šinauskas (Anglų kalba, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1814.Ieva Jodkaitė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1815.Eimantas Žižiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1816.Rojus Krupovičius (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1817.Paulius Jasėnas (Fizika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1818.Modestas Rudnickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1819.Mykolas Budzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų rajono Zibalų pagrindinė mokykla)
1820.Lukas Brazauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1821.Danielius Jankūnas (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1822.Ramūnė Daškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1823.Rusnė Cininaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1824.Neimantė Šartutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1825.Monika Balytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
1826.Augustas Miciūnas (Matematika, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
1827.Luigi Tricarico (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1828.Justė Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1829.Giedrius Rentauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1830.Rytis Slušnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1831.Emilis Mikelaitis (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
1832.Lukas Grubis (Istorija, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1833.Matas Chščenavičius (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1834.Edita Staniūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1835.Irmantas Strigas (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1836.Redas Rudelis (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1837.Laura Ilgevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1838.Julius Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Lauksargių pagrindinė mokykla)
1839.Agnė Muravjovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Ukrinų pagrindinė mokykla)
1840.Urtė Laučytė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1841.Lukas Smailys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
1842.Kotryna Virketyte (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1843.Nojus Dvarijonas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1844.Kamilė Zokaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1845.Akvilė Kulvinskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1846.Rafal Antoni Galinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1847.Rytė Aleksandravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
1848.Vismantas Stonkus (Matematika, Šiaulių Didždvario gimnazija)
1849.Ugnė Sutkutė (Istorija, Kauno Dainavos progimnazija)
1850.Julius Vaitkus (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1851.Aurelijus Marčius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1852.Armandas Bakanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1853.emilijus zablackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1854.Daniel Bogdanovič (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1855.Gintautas Domas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1856.Emilija Noreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1857.Vilius Vitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1858.Kamilė Banytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1859.Eimantas Budreckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1860.Plepys Lukas (Geografija, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
1861.Gabriela Bojarin (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
1862.Šernas Paulius (Geografija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1863.Viktorija Rutkauskaitė (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1864.Marija Zubareva (Anglų kalba, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1865.Mantas Marcinkevičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1866.Aida Gailiųnaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1867.Folashade Taraškevičiūtė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1868.Raminta Keršulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1869.Julius Puodžiūnas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1870.Patricija Dvaranauskaitė (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1871.Emilis Liaudanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1872.Ieva Raudoniūtė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
1873.Nedas Demenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1874.Justina Adžgauskaitė (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1875.Rokas Markauskas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1876.Elzė Amilevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1877.Skaistė Petravičiūtė (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1878.Aurelija Bakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Pašilės progimnazija)
1879.Laurynas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1880.Gerda Tolkačiovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1881.Rugilė Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1882.Evelina Dapkūnaitė (Geografija, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1883.Deimantė Motiejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1884.Adomas Kinderis (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1885.Dovydas Vaitkevičius (Fizika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
1886.Emilija Murzaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1887.Brigita Vaitiekūnaitė (Anglų kalba, Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla)
1888.Zaičinkas Nojus (Istorija, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
1889.Deividas Kunikauskas (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1890.Denisas Chomičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1891.Paulius Kazlauskas (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1892.Izabelė Blaževičiūtė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1893.Monika Bužinska (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1894.Gustė Eglė Sventkauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1895.Danielius Rakauskas (Matematika, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
1896.Auglys Dominykas (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1897.Jonas Viskontas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1898.Lukrecija Leškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1899.Roberta Rimkevičiūtė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1900.Klimaitė Lukrecija (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1901.Karolis Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
1902.Elzė Klevinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1903.Rusnė Romanovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1904.Deividas Medvedevas (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1905.Paulius Bansevičius (Matematika, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
1906.Ilona Mironovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1907.Meinardas Antanaitis (Matematika, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
1908.Milda Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1909.Aiste Bartelytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1910.Adomas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1911.Ignas Stankevičius (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1912.nojus tubutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1913.Oskaras Petrovskis (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1914.Vilius Baranauskas (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1915.Justė Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1916.Osvaldas Daukšys (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
1917.Vakaris Jasionis (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1918.Nikolė Puchovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1919.Nidas Mirijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1920.Gabriele Kavaliauskaite (Istorija, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
1921.Motiejus Paškauskas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1922.Kamilė Kukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1923.Daniil Miscenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1924.Audrius Didžiūnaitis (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1925.Justas Kuznecovas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
1926.VAINIUS VASILIAUSKAS (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1927.Vesta Verbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1928.Simona Čirvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1929.Tumanovičiutė Sofija (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1930.Augustė Anužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1931.Benas Staniulis (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1932.Kotryna Čyvaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1933.Evelina Radvilaitė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1934.Benas Adomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1935.Jorė Taučikaitė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1936.Evita Novošinskaja (Anglų kalba, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
1937.Sandra Šiaudvytytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1938.Tomas Rakutis (Anglų kalba, Vilniaus Užupio gimnazija)
1939.Jokūbas Jankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1940.Agnė Židelevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
1941.Goda Šapalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1942.Andrius Varanka (Anglų kalba, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
1943.Kristijonas Gikys (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1944.Lėja Marcinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1945.Gintarė Žilinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1946.Karolina Kurbatavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1947.Loktikaitė Laura (Geografija, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
1948.Tajus Bareckas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1949.Laura Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1950.Timonas Vasiliauskas (Anglų kalba, Ignalinos gimnazija)
1951.Jarmak Robertas (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla)
1952.Rapolas Skarulskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1953.I. Vilimaitė (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1954.Martynas Evčenko (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1955.Meda Beržanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1956.Kajus Šulnius (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1957.Arminas Gužauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1958.Ugnė Pilipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1959.Kamilė Zeleniakaite (Matematika, Birštono gimnazija)
1960.Auksė Šarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1961.Vilius Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1962.Erika Vaitilaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1963.Danas Bliumas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1964.Gediminas Suraninas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
1965.Rovena Rutkovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
1966.Dominykas Charačidis (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1967.Markas Keturakis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1968.Julius Riškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1969.Martyšovas Justas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1970.Jonas Meilė (Fizika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1971.Rusnė Romanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1972.Agatas Juškevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1973.Daniel Mickevič (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1974.Austėja Vitkauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Bubių mokykla)
1975.Aristidas Arlauskas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1976.Paulina Perednytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1977.Miglė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino pagrindinė mokykla)
1978.Valčiukaitė Govinda (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
1979.Nojus Zdanauskas (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1980.Luka Marinaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1981.Vesta Kuznecovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1982.Emilis Slančiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1983.Ainius Mozūraitis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1984.mantas mikulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1985.Karina Frolova (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1986.Skaistė Liepuoniūtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1987.Skaistė Miliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1988.Rūta Valytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1989.Vismantė Bielskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
1990.Viltė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1991.Gytis Ramelis (Fizika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
1992.Gabija Palubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1993.Agnete Kudreviciute (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1994.Goda Malūnavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1995.Ignė Kairytė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
1996.Laura Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1997.Rokas Armalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1998.Urtė Bielevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
1999.Juozapas Tumosa (Fizika, Molėtų progimnazija)
2000.Kristupas Navickas (Geografija, Kauno r. Babtų gimnazija)
2001.Paulius Gudeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2002.Ugnė Prascieniūtė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2003.Titas Turauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2004.Sintija Idriliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2005.Ajus Astikas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2006.Ruslanas Žukevičius (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
2007.Gabrielė Čepurnovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2008.Skaistė Liepuoniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2009.Airinta Labinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2010.Darijus Dulinskas (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2011.Elzė Šiauleckaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2012.Sintija Zabulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
2013.Kataržis Dovydas (Informacinės technologijos, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2014.Martynas Juknevičius (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
2015.Aurelija Puščiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2016.Ernestas Baltūnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2017.Matas Šušys (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2018.Ieva Raudoniūtė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2019.Simona Mulevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2020.Raigardas Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
2021.Dovydas Skeiveris (Matematika, Joniškio žemės ūkio mokykla)
2022.Gabija Liutkevičiūtė (Geografija, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2023.Viktorija Ašurakaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
2024.Augustė Anužytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2025.Adriana Andrikaityte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2026.Ignas Lapkauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2027.Mantas Latanauskas (Matematika, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2028.DOVYDAS VASILIŪNAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2029.Gabija Malijauskaitė (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2030.Konstancija Kolesnik (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2031.Ilja Poležajev (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2032.Silvija Rimavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2033.Viktorija Kulbytė (Istorija, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2034.Austėja Kisieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
2035.Kostas Borkertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2036.Bronius Juzukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2037.Gytautas Makarskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
2038.Gintautė Vadvilavičiūtė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2039.Lukas Valinčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2040.Mykolė Damijonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2041.Evaldas Mackonis (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2042.Faustas Pocius (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2043.Laura Katkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2044.Karolis Laskovas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2045.Viktorija Grušniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2046.Kotryna Grabovskaja (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2047.Aringas Cininas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2048.Matas Ralys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Saulės" gimnazija)
2049.Karolina Kinkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija)
2050.Vilius Arnašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2051.Ema Šablinskaitė (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2052.Patricija Butvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2053.Kernius Martinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2054.Gabrielis Martinaitis (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2055.Rugilė Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2056.Dominykas Aleksejevas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2057.Gintarė Zeleniūtė (Matematika, Šv. Mato gimnazija)
2058.Ignas Šalna (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2059.Matas Žilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2060.Miglė Šukytė (Istorija, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2061.Rugilė Gilytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2062.Maja Višnevskaja (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
2063.Jordanas Juškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2064.Nojus Ivanauskas (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2065.Ugnė Lukoševičiūtė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2066.Milita Marcinkevičiūtė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2067.Matas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2068.Daumantas Mockus (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2069.Vosyliūtė Kamilė (Informacinės technologijos, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2070.Urtė Gedvilaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2071.Kamilė Juocepyte (Matematika, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
2072.Benita Čeblauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
2073.Vereshcak Andrey (Anglų kalba, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2074.Ernestas Mažrimas (Matematika, Viešoji įstaiga "Vaivorykštės tako" gimnazija)
2075.Anastasija Adeikytė (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2076.Greta Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2077.Gedmina Liutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2078.Dominyka Adomaitytė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2079.Pijus Kirvelis (Matematika, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
2080.Karolis Paliukas (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2081.Kristijonas Raibužis (Chemija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2082.Dominyka Aidukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2083.Augustas Batulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2084.Hubertas Gyvis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2085.Gustė Čebatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2086.Ignas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2087.Dagnė Valukonytė (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2088.Eglė Aurylaitė (Istorija, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2089.Justas Juškevičius (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
2090.Pašakarnis Deividas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
2091.Dariuš Tomaševski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2092.Mikas Motiejuitis (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2093.Jonas Zarauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2094.Greta Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2095.Agnė Gakštytė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2096.Brigita Koncevičiūtė (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2097.Eimantas Jončys (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
2098.Eligijus Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2099.Justas Biliūnas (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2100.Dominykas Svetikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
2101.Gertrūda Vivien Delkutė (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2102.Mykolas Giedraitis (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2103.Modestas Macijauskas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2104.Ieva Kamandulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2105.Laimonas Ališauskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2106.Kamilė Stankūnaitė (Istorija, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2107.Adolis Ankudinovas (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2108.Lukas Buinickas (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2109.Augustė Lekstutytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2110.Lėja Rauluškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2111.Abaravičius Arvydas (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
2112.Viltė Kybartaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2113.Viktorija Užgalytė (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2114.Gabrielis Nikonovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2115.Mantas Špokas (Anglų kalba, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
2116.Grantas Grudzinskas (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2117.Jokūbas Vasiliūnas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2118.Deimante Muraškauskaitė (Matematika, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2119.Emilija Capaityte (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2120.Simas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2121.Justė Rimkevičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2122.Ema Giniotaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2123.Gabrielius Ašmonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
2124.Mangirdas Juodaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2125.Silvija Pukelyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2126.Ervinas Šakinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2127.Gustas Mikulėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2128.Adriana Buckutė (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2129.Marijus Berlinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2130.Bezrodnaitė Saulė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2131.Edvinas Mackus (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2132.Tautvydas Palaima (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2133.Edgaras Adžgauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2134.Luka Fauzetdinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2135.Mantvydas Bosas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
2136.Lukas Pateckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
2137.Žilvinas Muliuolis (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2138.Dominykas Vysniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2139.Joris Jaloveckas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2140.Justas Leimonas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2141.skaiste kavaliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2142.Smiltė Piklelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2143.Eimantas Varanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
2144.Erika Bivainytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2145.Samanta Dabrilaitė (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2146.Dovilė Joana Pakalkaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2147.Emilija Bambalaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2148.Adrija Kireilytė (Matematika, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
2149.Aldija Eselinaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2150.Gytis Kaulakis (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2151.Eimantas Jukna (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2152.Domas Liorenta (Istorija, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
2153.Matas Mikšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Žiburėlis")
2154.Adrijus Ždanko (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2155.Laura Kuznecovaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2156.Nedas Girdėnas (Chemija, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2157.Modesta Ronkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės gimnazija)
2158.Evelina Dauskurtaitė (Istorija, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2159.Edvinas Nedzinskas (Anglų kalba, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
2160.Ignas Kerulis (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2161.Valentin Junevič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2162.Šarūnas Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2163.Morta Jankauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2164.Jonas Maksvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2165.Vaida Zelenkovaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2166.Liepa Lukševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2167.TADAS LIUTVINAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2168.Rytis Neverdauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2169.Justas Norkus (Anglų kalba, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
2170.Arminas Petronis (Istorija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2171.Karolis Petukauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2172.Žygimantas Augustas Jurkšaitis (Matematika, Tauragės Tarailių progimnazija)
2173.Gabriele Gailiute (Matematika, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
2174.Justina Poliakova (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2175.Gabija Didžgalvytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2176.Neda Šartutė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2177.Kornelija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2178.Brigita Babrauskaitė (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2179.Skaistė Gudžiūnaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2180.Saulė Sapragonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2181.Paulius Vainauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2182.Mindaugas Petronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2183.Dominykas Žigutis (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2184.Malgozata Zukovska (Anglų kalba, Vilniaus r. Kabiškių mokykla-darželis)
2185.Martyna Kripaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2186.Skirmantas Bračkus (Anglų kalba, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2187.Eitvydas Butkus (Anglų kalba, Plungės r. Kulių gimnazija)
2188.Mantė Marozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2189.Parieštis Kamilas (Anglų kalba, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2190.Ignius Dumskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2191.Ignas Senkus (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2192.Rokas Čižikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2193.Kamilė Virbickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2194.Karolina Trofimovaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2195.Dominykas Marazas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2196.Giedrius Mirklys (Geografija, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2197.Ieva Aleksandrovič (Fizika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
2198.Ugnius Vaičeskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2199.Edilė Daubaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2200.Erika Bivainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2201.Deivis Fransūžinas (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2202.Rugilė Tūskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2203.Joris Skaisgiris (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2204.Elinga Gendvilaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2205.Evgenij Shapovalov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2206.Adrian Moroz (Istorija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
2207.Ąžuolas Rezeckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2208.Lukas Ulkė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
2209.Kamilė Kastickaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2210.Denisa Valinčiūtė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2211.Artemij Sivoj (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2212.Erik Stefanovič (Fizika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2213.Evgenij Shapovalov (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2214.Vilandas Radvila (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2215.Džiugas Gestautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2216.Greta Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2217.Viltė Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2218.Gintarė Nutautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2219.Emilijus Stankevičius (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2220.Rimas Petkūnas (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2221.Eneida Bartusevičiūtė (Matematika, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
2222.Vitas Tumėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2223.Rugilė Šimonytė (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2224.Rokas Liaukus (Geografija, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2225.Nelia Voitechovic (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2226.Matas Chščenavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2227.Kamilė Rumšaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2228.Neringa Krasauskaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2229.Viktorija Tamulyte (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2230.Martyna Rajunčiūtė (Matematika, Panevėžio Senvagės progimnazija)
2231.Matas Šukys (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2232.Einartas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2233.Eva Marija Bagdonaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2234.Marius Žakevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, .Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
2235.Emilija Toleikytė (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2236.R. Zenevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2237.Ignas Steponavičius (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2238.Šarlotė Špakova (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2239.Elzė Odnopolaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2240.Miglė Bagdonavičiūtė (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2241.Normantas Žukauskis (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2242.Emilis Kėdys (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
2243.Natanas Nainys (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2244.Saulė Šeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
2245.Povilas Dainauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
2246.Kasparas Mikalajūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2247.Gabija Zalcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2248.Ugnė Krikštanavičiūtė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2249.Gedvinas Ščerbavičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2250.Matas Daumantas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2251.Andrius Griškevičius (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2252.Aistė Akavickytė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2253.Simas Padvariškis (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2254.Aušra Plutaitė (Fizika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
2255.Gabija Kisielytė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2256.Mija Pranckutė (Matematika, Viešoji įstaiga "Vaivorykštės tako" gimnazija)
2257.Vakarė Visockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2258.Rokas Pilinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2259.Martynas Valius (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2260.Vaidvilė Bodnar (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2261.Jurgita Bikulčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
2262.Enrika Šakenytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2263.Viktorija Gaišinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2264.Jokūbas Drungilas (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2265.Aurelija Barbaraušaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2266.Eulalija Svorobovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2267.Emilis Gudeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
2268.Erikas John Magee (Istorija, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2269.Dominykas Pranckevičius (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2270.Vakarė Umbrasaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
2271.Giedrius Suraučius (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2272.Martyna Arifovaitė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2273.Nikas Umbrasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės mokykla)
2274.Kamilė Zeleniakaite (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
2275.Marius Eshaghi Nejad (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
2276.Lukas Mažonas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2277.Vilius Čerkauskas (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2278.Juozapas Jurkša (Istorija, Kauno Dainavos progimnazija)
2279.Justas Gudaitis (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2280.Karolis Rameikis (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2281.Inesa Kuzmickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2282.Ūla Balaševičiūtė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2283.Rimvydas Budginas (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
2284.Paulius Radžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2285.Rugilė Kiznytė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2286.Lukas Kalašnykovas (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2287.Edgaras Žūkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2288.Augustė Majauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2289.Amelija Ažnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2290.Gabija Bradauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2291.Vėjus Simonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2292.Andrius Gaidamavičius (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2293.Kornelijus Aleksejevas (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2294.ava nakhforoosh (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2295.Karolis Rašimas (Matematika, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
2296.Rapolas Garmys (Matematika, Kauno tvirtovės VII fortas)
2297.Liana Boyajyan (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2298.Gustas Kontenis (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2299.Kuznecovas Adomas (Fizika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2300.Jegor Vasilec (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
2301.Miglė Balčiūnaitė (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2302.Justas Jakubickis (Informacinės technologijos, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2303.Maksimiljan Bastin (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2304.Dovydas Bukauskas (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2305.David Dževeckij (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2306.Renatas Volbikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2307.Ervinas Vagdaris (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2308.Gitė Ganatauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2309.Neda Šartutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2310.Karina Karvelytė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2311.Renata Babarskaitė (Fizika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2312.Linėja Paplauskaitė (Anglų kalba, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
2313.Silvija Karavackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
2314.Karolis Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2315.Robertas Norkus (Anglų kalba, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2316.nojus tubutis (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2317.Kristijonas Raibužis (Fizika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2318.Gustas Kimontas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2319.Nojus Baltutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2320.Andrius Čerškus (Istorija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2321.Kasparas Šermukšnis (Anglų kalba, Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2322.Goda Tubyte (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2323.Tomas Sudzilovskij (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2324.Lukas Bekker (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2325.Pijus Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2326.Aušrius Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2327.Paulius Bansevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
2328.Edvinas Liutkus (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2329.Ignas Rupeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
2330.Jurgis Šatūnas (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2331.Ugnė Krikštanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2332.Greta Drevinskaitė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
2333.Gabrielė Juškauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
2334.JUSTAS PAŠVENSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2335.Deimantė Bikulčiūtė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2336.Titas Urba (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2337.L. Dubietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2338.Glorija Dargužaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2339.Damira Aitmagambetova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2340.Maksim Šubnikov (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2341.Miglė Balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2342.Robertas Skirka (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
2343.Darja Gorbačiova (Geografija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2344.Domantas Grigaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2345.Emilija Dalinkevičiūtė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2346.Emilija Šalkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2347.Edvinas Nedzinskas (Geografija, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
2348.Agnė Miliūtė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2349.Austėja Apolskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2350.Jeremej Špakovskij (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2351.Gintautas Domas (Geografija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2352.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2353.Karolis Jankauskas (Matematika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2354.Emma Jurjonaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2355.Vilija Raugaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2356.Gabija Žemaitytė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2357.Vincentas Lekas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2358.Žygimantas Augustas Jurkšaitis (Informacinės technologijos, Tauragės Tarailių progimnazija)
2359.Benas Adomavičius (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2360.Tautvydas Pranis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2361.Nerijus Tomkus (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2362.Rugilė Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
2363.Veda Jutelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
2364.Rokas Norkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2365.Deimantas Suchodimcevas (Informacinės technologijos, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2366.Vindaudė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2367.Aušrinė Butvydaitė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2368.Augustė Jocaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2369.Gabija Giniūnaitė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
2370.Marija Elžbieta Macijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
2371.VILTĖ PETRAVIČIŪTĖ (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2372.Jutas Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2373.Titas Kuzma (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2374.Gerda Golubovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2375.Augustas Batulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2376.Ignas Gražulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2377.Algimantas Samalionis (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2378.Eleonora Gaidytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2379.Evelina Stupuraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
2380.Artūras Savaf (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2381.Edvinas Juška (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2382.Dariuš Tomaševski (Fizika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2383.EVALDAS ŠALAŠEVIČIUS (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2384.Liucija Jarušaitytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2385.Justinas Šileris (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2386.Ignas Vadapalas (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
2387.Erlanda Kuncaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
2388.Karolina Kurbatavičiūtė (Geografija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2389.Gintarė Venckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2390.Laurita Vasiun (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2391.Ignius Dumskis (Anglų kalba, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2392.Emilis Gudeliūnas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
2393.Lukas Čiurlionis (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2394.Edgaras Jurkšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2395.Beatričė Paičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2396.Gabija Didžgalvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2397.Šarlotė Špakova (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2398.Nojus Tautkus (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2399.Gustė Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Šaltinėlio" mokykla - darželis)
2400.Agnė Pučėtaitė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
2401.Emilija Intaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2402.aiste glemzaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2403.Atėnė Balalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
2404.Arnas Senkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2405.Karolina Mikalkėnaitė (Geografija, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
2406.Justinas Sereika (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
2407.Liepa Norvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2408.Aurimas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2409.Goda Oškinytė (Istorija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2410.Rokas Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2411.Evald Borisov (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2412.Gabriela Šalkovska (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2413.Emilija Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2414.Nojus Venclovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2415.Žilytė Aurelija (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2416.Šumskytė Paulina (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2417.Kamilė Daržinskytė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2418.Nojus Briedis (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2419.Veda Jutelytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2420.Ugnė Globytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino pagrindinė mokykla)
2421.Luka Šimaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2422.Mėta Žilytė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2423.Audrius Didžiūnaitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2424.Mantas Vičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2425.Jančiauskaitė Kamilė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2426.Tautvydas Mockus (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2427.Gabrielė Ivanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
2428.Domantas Miklius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2429.Vaitkevičius A. (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
2430.Skaistė Šakinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2431.Monika Pekarska (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
2432.Jazdauskas Kostas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2433.Austėja Stanevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2434.Goja Garnytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2435.Jokūbas Duoba (Anglų kalba, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
2436.Barbora Čepaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2437.Julija Valiukevič (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2438.Našlenytė Sandra (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2439.Amandas Bartuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla)
2440.Rugilė Misiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2441.Ieva Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
2442.Airida Jurkevičiūtė (Fizika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2443.Jokūbas Kukta (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2444.Audrius Didžiūnaitis (Geografija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2445.Gytis Bernatavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2446.Toma Norbutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2447.Neda Jonkutė (Geografija, Telšių "Germanto" progimnazija)
2448.Elinga Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2449.Mantas Šaparavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
2450.sanijus stepanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2451.Mangirdas Gudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2452.Livija Umbražūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2453.Andrius Jegorovas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2454.Matas Lekūnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2455.Viktorija Zmitravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2456.Isida Simonenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2457.Rusnė Krisiukėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2458.Gytis Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2459.Nojus Murauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2460.Beatričė Žikulina (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus "Versmės" katalikiškoji gimnazija)
2461.Titas Mičiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
2462.Laurynas Cvilikas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2463.Mykolas Grigas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2464.Gintarė Žilinskytė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2465.Vytautas Bakys (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2466.Domas Račius (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2467.Julija Lipinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2468.Ignas Ivanovičius (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2469.Gabrielė Baltrušaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2470.Aistė Vaičekauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
2471.Simonas Lomsargis (Anglų kalba, Šilutės žemės ūkio mokykla)
2472.Gabrielė Žvikevičiūtė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2473.Ugnė Navickaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2474.Viltė Ramanauskaitė (Matematika, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2475.Nedas Kasparas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2476.Beatričė Paičiūtė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2477.Milda Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2478.Evelina Zaburskytė (Istorija, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2479.Greta Gramalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2480.Gitana Voitechovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2481.Gabrielė Danisevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2482.Emilija Baškauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2483.Goda Jakaitytė (Anglų kalba, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2484.Žygimantas Valdas Daugėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2485.Emilija Jotautaitė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2486.Dastina Kesilytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2487.Ainius Mozūraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2488.Monika Gelažiūtė (Anglų kalba, Kauno Antano Smetonos gimnazija)
2489.Pijus Migonis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2490.Andrėja Jeneliūnaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2491.Slušnys Aleksandras (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
2492.Davydovaitė Judita (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2493.VILTĖ PETRAVIČIŪTĖ (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2494.Ervinas Kužulis (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2495.Viktorija Baltutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2496.Simonas Stanius (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2497.nojus tubutis (Geografija, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2498.Kamilė Stankūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2499.Jokūbas Kriugiškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2500.Laura Kisieliūtė (Geografija, Alytaus r. Simno gimnazija)
2501.Gvidas Juknevičius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2502.Viktorija Nazarova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2503.Laura Škarnulytė (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2504.Ernestas Adomaitis (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
2505.Balakauskaitė Virgailė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
2506.Iveta Rapkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2507.Gabija Kiškytė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2508.Nikita Cibulskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2509.Goda Devetinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
2510.Benas Kubilius (Matematika, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2511.Ema Čebanauskaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
2512.Domantas Valskis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2513.Laurynas Stoškus (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2514.Lina Rubinskaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2515.Viltė Lazukinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
2516.Ignas Jurčiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2517.Vytautas Miškinis (Geografija, Vilniaus Balsių progimnazija)
2518.AUGUSTINAS KARALIŪNAS (Istorija, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2519.Ugnė Čižauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2520.Augustas Devyžis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2521.Milėja Bielinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2522.Benediktas Vjužaninas (Geografija, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
2523.Vėjas Pranculevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2524.Ernesta Kalvelytė (Fizika, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
2525.Tamulytė Smiltė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2526.Augustina Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2527.Greta Barauskaitė (Informacinės technologijos, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2528.agne mazeikaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2529.Titas Girletas (Informacinės technologijos, Panevėžio Senvagės progimnazija)
2530.Paulius Linkevičius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2531.Laimonas Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2532.Benas Baltrūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2533.Radvilas Arcimavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
2534.Austėja Antanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2535.Skirmantas Steponavičius (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2536.Viltė Stasiškytė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2537.Viktorija Tarvydytė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2538.Vilija Gramalytė (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2539.Rusnė Baužaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2540.Adomas Japertas (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2541.Jokūbas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2542.Paulina Varnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
2543.Dovilė Bendaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
2544.Tomas Sudzilovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2545.UGNĖ ŠULIAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2546.Oleg Rucki (Anglų kalba, Пелясская средняя школа с обучением на литовском языке (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba))
2547.Edvin Tumaš (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2548.Maja Genevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2549.Titas Ilekis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2550.Armandas Šemeta (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2551.Arvydas Jakimavicius (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2552.Gabija Balsevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2553.Martynas Jankauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2554.Skaistė Jurkevičiūtė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2555.Aurelija Gusčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
2556.Lukas Sakalauskas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2557.Vakaris Skibiniauskas (Anglų kalba, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
2558.Juras Šablevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2559.manvydas uselis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2560.Greta Šermušenkaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
2561.Šarūnas Pocius (Informacinės technologijos, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
2562.Vėjas Pranculevičius (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2563.Rokas Krištopaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
2564.Arūnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2565.Dangis Pušinovas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2566.Sakalauskaitė Viltė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2567.Aistis Jodka (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2568.Markas Mižutavičius (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
2569.Ignas Šalna (Informacinės technologijos, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2570.Lėja Grigaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2571.Oskaras Radžius (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2572.Rimvydas Budginas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
2573.Augustė Rakitinaitė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2574.Patricija Dervinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2575.Beata Skukauskaitė (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2576.Laura Šilinskaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2577.Džiuljeta Lukšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės rajono Stanelių pagrindinė mokykla)
2578.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
2579.Arnas Mikšionis (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
2580.Kantvilas Giedraitis (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2581.Mindaugas Petronis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2582.Vytenis Veršelis (Anglų kalba, Ukmergės rajono Dainavos pagrindinė mokykla)
2583.Dovydas Savostikov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2584.Titas Jankūnas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2585.Emilis Maslauskas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2586.Aringas Cininas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2587.Vilius Baranauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2588.Rusnė Paliulionytė (Matematika, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
2589.Kristijonas Raibužis (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2590.Aurora Ignė Mikelytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Šaltinėlio" mokykla - darželis)
2591.Dovydas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2592.Paula Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2593.Beatričė Šimkutė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2594.Gabija Samušytė (Informacinės technologijos, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2595.Kristina Dabrišiūtė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2596.Ksenija Klimčiuk (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2597.Titas Bosikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2598.Eivydas Stanaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2599.David Šabliski (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2600.Emilija Kazlovaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2601.Nojus Košys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2602.Amelija Zonytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2603.Monika Vaznytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2604.Marijus Berlinskas (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2605.Danielius Gudeika (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2606.LIJADA MIKULSKYTĖ (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2607.Ema Jackevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2608.Dovydas Gedminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2609.Viltė Žliobaitė (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2610.Jonas Dikšaitis (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2611.Benas Talalas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2612.Indrė Štuikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2613.Indrė Mikulskytė (Istorija, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2614.Ramunė Dilbaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2615.Tomaš Vanagevič (Geografija, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
2616.Robert Perepečo (Fizika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
2617.Andrius Mykolas Sergijenkovas (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2618.Ieva Raudoniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2619.Miglė Šimukonytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2620.Dovydas Matikiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2621.Elvinas Burakas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2622.Kornelija Avižen (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2623.Okat Safiyah (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2624.Simona Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2625.Dominykas Černauskas (Istorija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2626.Emilija Blinovaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
2627.Salvijus Žaromskis (Anglų kalba, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2628.Korneliuš (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2629.Inesa Kanclež (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2630.Mindaugas Valius (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2631.Juodvalkytė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2632.Kirilas Budilinas (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2633.Meida Postonogovaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
2634.Eimantas Kokanauskas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2635.Donatas Vitkaitis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
2636.Greta Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2637.Airida Gujytė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2638.Marius Beinorius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2639.Artūras Smailys (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2640.Benas Adomavičius (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2641.ARNAS SIMONAITIS (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2642.Ieva Skerstonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2643.Deimantė Morkūnaitė (Anglų kalba, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
2644.Matas Streleckis (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2645.Alanas Mitrikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2646.Rugilė Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2647.Lukas Vaicekauskas (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2648.Polina Kizerova (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2649.JULIUS ŠERPETAUSKIS (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2650.Rokas Šunbarauskas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2651.Rapolas Nakčeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2652.Haroldas Bartusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
2653.Džiugas Butkus (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2654.Skaistė Kirstukaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2655.ARMANDA JASNAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2656.Deimantė Kazelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2657.Adas Vaitkevičius (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2658.Kamilė Mickevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
2659.Gabija Šuopytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2660.Tiunev Michail (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2661.Deividas Maskoliūnas (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2662.Servaitė Toma (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2663.sanijus stepanovas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2664.Evelina Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
2665.Aistis Stancelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2666.Sandra Romel (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2667.Ugnė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2668.Martynas Juozas Adomavičius (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2669.Airidas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2670.Lukas Gulbinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2671.Estrėja Kiselytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2672.Einoras šykšta (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2673.Roman Sorokin (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2674.Inesa Deveikytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
2675.Ieva Kadagytė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2676.Oskaras Draugelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2677.Edilė Daubaraitė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2678.Smiltė Piklelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2679.Gediminas Sipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2680.Liepa Dambrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2681.Matas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2682.Selmas Salys (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2683.Gerda Ščepkauskaitė (Istorija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2684.Deimantas Stanevičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2685.Greta Varonis (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2686.Izabelė Blaževičiūtė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2687.Fabiana Modesta Žukaitė (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2688.Kamilė Rumšaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2689.Sotinaitė Skaistė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2690.Grėtė Vyšniauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2691.Danielė Baltmiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2692.Andrius Čerškus (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2693.Pakina Viktorija (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2694.Orinta Leitonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2695.Kristijonas Žemaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2696.Gytis Ramelis (Informacinės technologijos, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
2697.Manvydas Salickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2698.Rugilė Kibildytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2699.RAIGARDAS SERMONTIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2700.Erika Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2701.Urtė Jocaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2702.Ananevas Matas (Istorija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2703.Emilija Chorševaitė (Istorija, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
2704.Akvilė Kulvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2705.Nedas Gurauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2706.Lukas Žvalionis (Matematika, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
2707.Liveta Raudoniūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2708.Austėja Apolskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2709.Adrian Misevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2710.Sandra Zinevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2711.Lapinskaitė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
2712.Skaistė Kairytė (Geografija, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2713.Ona Marcinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2714.Aurimas Plekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2715.Modesta Ronkytė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės gimnazija)
2716.Umbrasas Jokūbas (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2717.Ruslan Pachomov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2718.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2719.Almantas Činčikas (Matematika, Molėtų pradinės mokyklos Čiulėnų pradinio ugd. skyrius)
2720.Skaistė Bajoriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2721.Titas Turauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2722.Greta Grigalevičiūtė (Geografija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2723.Augustas Kučinskas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2724.Uosis Fialkovskis (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2725.Titas Rimkevičius (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2726.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2727.Sergejus Myševas (Istorija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2728.Jonas Meilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2729.Lina Malinauskaitė (Matematika, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
2730.Elzė Kraujalytė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2731.Arminas Vilkas (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2732.Arijus Tzerefos (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
2733.Austėja Dagenytė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2734.Savickas Medas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2735.Kamilė Folkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2736.Arminas Vilkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2737.Povilas Šližius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2738.Ugnė Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
2739.Nojus Tupikovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2740.Gabrielė Abromavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2741.Ryte Narvilaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2742.Aleksandra Valošinaitė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2743.Slavėnaitė Inesa (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2744.Kamila Tumaš (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2745.Kristijonas Raibužis (Geografija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2746.IEVA ŠTARAITĖ (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2747.Nelia Voitechovic (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2748.Ugnėja Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Žiburėlis")
2749.Gabija Deksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2750.Jorė Taučikaitė (Istorija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2751.Šeškevičius Tauras (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2752.Jasas Jokūbas (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
2753.Titas Žvirždinas (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2754.Oskaras Tichomirovas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2755.Titas Žvirždinas (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2756.Agafonov Nikita (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2757.Balcerytė Viktorija (Geografija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2758.Kornelija Šadauskaitė (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2759.DOMAS DRAGŪNAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2760.Smiltė Gabrielaitytė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2761.Roberta Kozlovskytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2762.Adrian Moroz (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
2763.Marius Juodvalkis (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2764.Vakarė Antanavičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2765.Robertas Stasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2766.Simas Tautkevičius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2767.Rūta Zareckaitė (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2768.Višnarauskas Ugnius (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2769.Modestas Kubilius (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2770.Dovydas Buika (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2771.Kristupas Žaliaduonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2772.Arsen Salimov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
2773.Eva Kondratovič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
2774.Diana Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2775.Jonas Dzingulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2776.Aistė Antanaitytė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2777.Benas Baltrūnas (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2778.Liepa Tamoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
2779.Adrija Ignatavičiūtė (Geografija, Riešės gimnazija)
2780.Žygimantas Savukynas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2781.Mykolas Martinkėnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2782.Gabrielė Gaigalaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2783.Gerda Budrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Šaltinėlio" mokykla - darželis)
2784.Tautvydas Grudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2785.Gustas Kontenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2786.Ernesta Rukaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2787.Pielikytė Gabrielė (Fizika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
2788.Kęstutis Kersnauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2789.Justė Vingytė (Anglų kalba, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2790.Majus Gabriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
2791.Deividas Dilnikas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2792.Ignas Lazaravičius (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2793.Lukas Antanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
2794.Evelina Čirkaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2795.Ernestas Šikšnys (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2796.Viktorija Čaikauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2797.Erlandas Minkevičius (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2798.Tauras Valadka (Anglų kalba, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
2799.Jūra Bradūnaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2800.Romualdas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2801.Samanta Kalinauskaitė (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2802.Folashade Taraškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2803.Karolina Žemaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2804.Ernest Basiul (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2805.Kornelija Tananaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2806.Viltė Abalikštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2807.Dagnė Valukonytė (Geografija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2808.Viltė Ribinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2809.Rimantas Grigianecas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2810.Gabija Balsevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2811.Skaistė Būdvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2812.Olivija Milinavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2813.Karolis Didžiulis (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2814.Kantvilas Giedraitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2815.Edilė Daubaraitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2816.Evelina Kulda (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2817.Dominykas Žibas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2818.Enrika Skrockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2819.Emilija Mankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
2820.Erikas Olechnovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2821.Simona Navikaitė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2822.Monika Rapolaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2823.Gytis Jakštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
2824.Viktorija Kapustiskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
2825.Jomantė Putrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos r. Vyžuonų pagrindinė mokykla)
2826.Saulė Šileikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2827.Arendas Pakalnis (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2828.Saulė Janušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2829.Austėja Vitkovskytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2830.Simas Ižganaitis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2831.Vilimas Apanasenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2832.Julija Gibovskytė (Geografija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2833.Tomas Babelis (Istorija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2834.Matas Šiumeta (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2835.Arūnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2836.Martynas Vasiliauskas (Anglų kalba, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
2837.Pijus Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2838.Raugevičius Matas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2839.Miglė Kiguolytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
2840.Ignas Norvaiša (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2841.Ieva Venckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2842.Artūras Gajauskas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2843.Skaistė Būdvytytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2844.Titas Trafimovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2845.Lukas Binkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2846.Meda Vaizgėlaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
2847.Mantas Paukštys (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2848.Edvinas Andrijevskis (Geografija, Vilniaus Taikos progimnazija)
2849.Nojus Neverdauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2850.Goda Žvirblytė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2851.Ugnė Jurevičiūtė (Istorija, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
2852.Andrius Viljamas Gontier (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2853.Jokūbas Malajavas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2854.Bruožytė Armita (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2855.Osvaldas Šliužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
2856.Benas Vidutis (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2857.Kamilė Bukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių mokykla-darželis "Vaikystė")
2858.Lėja Kalčinskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2859.Audrius Kralikas (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2860.SIMONAITYTĖ GUSTĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2861.Judickij Oskar (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2862.Milita Marcinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
2863.Jokūbas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2864.Julij Vilkanec (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2865.Bernardas Naumovas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2866.Šarūnas Drazdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
2867.Martynas Budrevičius (Matematika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2868.Ovidijus Januškevičius (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2869.Mantas Špokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
2870.Iveta Semaškaitė (Matematika, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
2871.Ray Ignas Koutonin (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
2872.Viktorija Nazarova (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2873.Nikas Špakovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2874.Kornelija Tananaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2875.Irūna Kazakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
2876.Darija Mikuckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
2877.Erlandas Leonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2878.Pavel novoslavski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
2879.Gabija Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2880.Marta Aladovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2881.Sofija Solomatina (Matematika, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2882.Evelina Skersytė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2883.Kulpis Konradas (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2884.Einartas Rubys (Geografija, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2885.Mingailė Krušinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2886.Emilis Vitas Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
2887.Aina Simonavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2888.Augustas Aleksejenko (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2889.Benediktas Vjužaninas (Fizika, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
2890.Erikas Pukinskas (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2891.Tomas Babelis (Geografija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2892.Lėja Marcinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2893.Rokas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2894.Urlikytė Gabija (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2895.Augustas Mekšriūnas (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2896.Tolmintas Matonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2897.SAULĖ VAŠKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2898.Ivanovskij Dominik (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
2899.Karolis Kulda (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
2900.Nojus Pakenis (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
2901.Vesta Kočinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2902.Kornelija Tananaitė (Geografija, Vilniaus Balsių progimnazija)
2903.Tomas Lukoševičius (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2904.Ema Vaineikytė (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2905.Algirdas Grasys (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2906.Justas Radavičius (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2907.Emilija Ramonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2908.Adomas Sabaliauskas (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2909.Ernestas Žioba (Geografija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2910.Milda Žitinevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2911.ROJUS MANČAS (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2912.Kamilė Grigulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
2913.Fernanda Breskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
2914.Nedas Nešukaitis (Anglų kalba, Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla)
2915.Danielius Andrejenko (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2916.Julija Mašanauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2917.Dominyka Misiūnaitė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
2918.Klaidas Laukžemis (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2919.Andrėja Srėbaliūtė (Matematika, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
2920.Paulius Urbonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2921.Lukas Virmauskas (Fizika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2922.Derbutas Aivaras (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2923.Radvilas Bogužas (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2924.Karolina Butvidaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2925.Jonas Maksvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2926.Simona Brūzgaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
2927.Dominykas Svetikas (Anglų kalba, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
2928.Artūras Unučekas (Matematika, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
2929.Liza Klimaitė (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
2930.Saulius Petruškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2931.vidmantas juska (Informacinės technologijos, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
2932.Danielius Gudeika (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2933.Domantas Akelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2934.Goda Cibulytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2935.Daniel Stėfanovič (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2936.Deividas Banišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
2937.Austėja Liubinaitė (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2938.Kevinas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2939.Dovilė Šileikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2940.Milda Kaunaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2941.Eitvydas Kazakevičius (Fizika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2942.Agnė Muravjovaitė (Geografija, Mažeikių r. Ukrinų pagrindinė mokykla)
2943.Nojus Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2944.Rimantas Grigianecas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2945.Karolina Lodaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2946.SMILTĖ PACAULA (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2947.Deimantas Volodka (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2948.Darja Voronova (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
2949.Julius Jonušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2950.Deina Kneziauskaitė (Matematika, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
2951.Kristupas Plisas (Matematika, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
2952.Tomas Bieliauskas (Geografija, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2953.Rimas Eitutis (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2954.Laurynas Rytel (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
2955.Titas Tyla (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2956.Domantas Gudaitis (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
2957.Stoliarov Artiom (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2958.Elijus Zinkevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2959.Jonas Micevičius (Matematika, Šiaulių r. Drąsučių mokykla)
2960.Emilis Burba (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2961.Greta Stundžytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2962.Gliožeris Povilas (Geografija, Kretingos r. J. A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2963.Vygintas Mickevičius (Matematika, Birštono gimnazija)
2964.Benas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
2965.Mantvydas Gailius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
2966.Geerdharry Emilie Ashanti (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2967.ARNAS SIMONAITIS (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2968.Arnas Marinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2969.Martas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2970.Kajus Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
2971.Dominykas Jarutis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2972.Rugilė Tūskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2973.Kamilė Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2974.Karolis Tamaševskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2975.Monika Beleišytė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
2976.Gabija Gudiškytė (Istorija, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
2977.Edgaras Gaižauskis (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2978.RokasZumbrickas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
2979.Lukrecija Konstancija Terminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2980.Adomas Lukoševičius (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2981.Modestas Sova (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
2982.Airidas Kamandulis (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2983.Elias Goss (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2984.Ingrida Litvinaitė (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2985.Rokas Songaila (Fizika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2986.Karolis Ševčiukas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2987.Goda Atkucevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2988.Tarasevičiūtė Gabija (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2989.Nomeda Brazdžionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2990.Jorė Taučikaitė (Chemija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2991.Romualdas Rakauskas (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2992.Darius Lakačauskis (Anglų kalba, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2993.Arijelė Petraškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2994.Žilvinas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2995.Deimantė Motiejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2996.Rokas Karalius (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2997.Verena Kazragytė (Istorija, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
2998.Maksim Pavlovič (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2999.Deividas Maskoliūnas (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3000.Silvija Kisieliutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Neringos gimnazija)
3001.Deividas Rudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3002.Eduardas Knieta (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3003.Kornelija Genevičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3004.Evita Paukštytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3005.Aistė Snockytė (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija "Kaštono" skyrius)
3006.Jogailė Vainiūtė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3007.Tomas Rackevičius (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3008.Neringa Mikailaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3009.Karina Kamandierytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3010.Rokas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3011.Austėja Povilaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3012.Dominykas Idzelis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3013.Akvilė Žiznevskytė (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
3014.Paulina Adomavičiūtė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3015.Rusnė Poškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3016.Samanta Panovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
3017.Tomas Rakauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3018.Skaistė Petravičiūtė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3019.Monika Šiugždinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3020.Faustina Čirvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
3021.Ieva Žarina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3022.Titas Jankūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3023.Aistė Krivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3024.Marija Smaliukaitė (Fizika, VšĮ "Pažinimo medis")
3025.Ugnius Kavaliauskas (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3026.Mantė Kasparaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3027.Nerija Bertašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
3028.Jurgilaitė Anelė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3029.Skaistė Petravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3030.Elzė Karolytė (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3031.Tomas Silickas (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
3032.Emilija Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3033.Erika Lipskytė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3034.Agnė Židelevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3035.Ada Paukštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
3036.Mantvydas Gailius (Anglų kalba, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
3037.Lukas Valinčius (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
3038.Gustė Milickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3039.Rugilė Grigėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
3040.Alicija Damidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
3041.Ignas Baltrušaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3042.Donatas Čiaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3043.gabija grilauskaite (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3044.Kristina Šukytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3045.Titas Alakvoščius (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3046.Kulpis Konradas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3047.Brigita Danielė Chščanovič (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3048.Ignas Baravykas (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Barupės mokykla)
3049.Matas Karkauskas (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3050.Gabrielė Mockutė (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3051.Trojus Davidavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3052.Stagys Justinas (Anglų kalba, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3053.Ariadna Konaškova (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3054.Gabrielė Bedalytė (Istorija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3055.Ana Vokietaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3056.Elinga Gendvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3057.Viltė Maselskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3058.Faustas Vaičiulis (Istorija, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3059.Radminas Leleiva (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3060.RYTIS JAKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3061.Majus Pupelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3062.Tomas Rutkauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3063.Dovydas Šamatovič (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3064.Ieva Zakaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3065.Lukas Riauba (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3066.Erikas Juknevičius (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3067.Žilytė Aurelija (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3068.Kornelija Radžiūnaitė (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
3069.Austėja Bieliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3070.Patricija Lekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3071.Algirdas Radzevičius (Geografija, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
3072.Margarita Budilina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3073.Loreta Boženka (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3074.Vilius Filatovas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3075.Naglis Kulikauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3076.Iveta Urbaitė (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3077.Jonutis Martynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3078.ROBERTA MIKALOCUTE (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3079.Ofyras Smulkys (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3080.Nida Mertinaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3081.Ugnė Sakalauskaitė (Istorija, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3082.Roberta Rupsys (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3083.Lapėnaitė Gabrielė (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3084.Viltė Vaitulionytė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3085.Dovilė Skvereckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3086.Rytė Aleksandravičiūtė (Istorija, Telšių "Germanto" progimnazija)
3087.Irmantas Jasulaitis (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3088.UGNĖ KRASAUSKAITĖ (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3089.Margarita Žuravliova (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3090.Paulius Ivoncius (Istorija, Telšių r. Luokės gimnazija)
3091.Aidas Zolumskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3092.Justina Adžgauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3093.Ugnius Šilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3094.Martynas Gilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
3095.Matas Streleckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3096.Deividas Andriulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3097.Mantas Kiseliovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3098.Mantas Špokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
3099.Simonas Vakaris Savickas (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
3100.Mikas Pašakarnis (Geografija, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
3101.Skaistė Ciparytė (Matematika, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
3102.Jogaudas Mardosas (Matematika, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3103.Ruslanas Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3104.Gintarė Žitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3105.Iveta Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3106.Tribulaitė Rima (Matematika, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
3107.Arnas Marinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3108.Matas Gliaudelis (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3109.Dominyka Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3110.Goda Devetinaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
3111.Kamilė Rezleraitė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3112.Emilija Marozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3113.Martynas Navickas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3114.Gytis Loveika (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
3115.Aistė Saveikytė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3116.Pilkionis Artūras (Geografija, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3117.Poškus Tadas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3118.Justinas Vaitkus (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3119.Laurynas Piešina (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3120.Barbora Bakutytė (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3121.Erikas Gurklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
3122.Matas Bernatavičius (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3123.Liveta Jocytė (Anglų kalba, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
3124.Kiškionis Džiugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3125.Vytautė Kaminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3126.Džesika Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3127.Julija Mašanauskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3128.KARINA ŠARPNICKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3129.Eva Kononovič (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3130.Nikitina Polina (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3131.Auksė Petručionytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3132.Gedvilas Domas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3133.Šarūnas Bakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3134.Rusnė Žitenevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3135.Ąžuolas Rezeckis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3136.Kornelija Kazakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3137.Šubnikov Aleksandr (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3138.Greta Marija Ulevičiūtė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3139.Rusnė Karvelytė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3140.Miglė Žemaitytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3141.Augustė Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3142.Dijus Maigys (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
3143.Kotryna Virketyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3144.Lukas Leontjevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3145.Laurynas Maksvytis (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3146.Kornelija Radžiūnaitė (Istorija, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
3147.Indrė Petrokaitytė (Anglų kalba, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
3148.Evaldas Nastys (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3149.Almantas Činčikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinės mokyklos Čiulėnų pradinio ugd. skyrius)
3150.Paulius Giedraitis (Geografija, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3151.Miglė Januškevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3152.Vakaris Šlimas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3153.Jonas Jasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių pagrindinė mokykla)
3154.Justė Uldinskė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3155.Faustina Zubrickytė (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3156.Arijus Zeringis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3157.Lauryna Buitvydaitė (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3158.Viktorija Tamulyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3159.Jorė Taučikaitė (Geografija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3160.Mantas Kvošys (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3161.Robertas Dzekunskas (Istorija, Alytaus Jotvingių gimnazija)
3162.Viltė Vigelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3163.Rokas Gilys (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3164.Ainius Mozūraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3165.Aleksandr Nikolajev (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3166.Adrija Padaigaitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3167.JULIUS ŠERPETAUSKIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3168.Roberta Naudulaitytė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3169.Elžbieta Voitukovič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
3170.Kristupas Saladžius (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3171.Martyna Marčiukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3172.Andrėja Jeneliūnaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3173.Aronas Jurgelionis (Matematika, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3174.Dovydas Vaitkevičius (Istorija, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3175.Erikas Rutkauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3176.Vasarė Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3177.Simonas Cibulskis (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3178.Marija Katkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3179.MATAS ARNASTAUSKAS (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3180.Melita Galvydytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3181.Evelina Stašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
3182.Armida Vengrytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3183.Elzė Amilevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3184.Vesta Kočinaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3185.Bruno Jasvin (Informacinės technologijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3186.Lukas Leontjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3187.Nojus Radzevičius (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3188.Matas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3189.Daniel Olicki (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3190.Airidas Kuprys (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3191.Eulalija Svorobovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3192.Sergej Frantovskij (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3193.Ingrida Litvinaitė (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3194.Povilas Vaičys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3195.Eva Striokaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3196.Baltrušaitytė Ieva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3197.Kasparas Eitmantis (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3198.Julius Jonkus (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3199.Zlodyrevas Marius (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3200.Liepa Čibirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3201.Verena Kazragytė (Anglų kalba, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
3202.Marius Golubovas (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3203.Emilija Mankevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3204.Jovaras Toločka (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3205.Aleksas Žarskis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3206.Edvina Žalytė (Chemija, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3207.Žygimantas Sirius (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3208.Nikita Mickevičius (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3209.Gabija Aleknavičiūtė (Istorija, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
3210.Ugnė Mačikūnaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3211.DOMINYKA BALTRUŠAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
3212.Tomas Glodenis (Informacinės technologijos, Telšių "Ateities" progimnazija)
3213.Ieva Ivanauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3214.Augustė Bagdonaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3215.Kirilas Budilinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3216.Dovydas Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3217.Izabelė Kaminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3218.Martynas Garlauskas (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3219.Rūta Bielskytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3220.Viltė Lapačinskaitė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
3221.Makutėnas Mikalojus (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3222.Ieva Zakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3223.Augustė Kravčenkaitė (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3224.Adelė Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3225.Gabrielė Jasilionytė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
3226.Titas Petronis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3227.Edvinas Janavičius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3228.Gytis Stankevičius (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3229.Lėja Ališauskaitė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3230.Gytis Garbauskis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3231.Liucija Šulcaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3232.Ernestas Zubavičius (Matematika, Telšių "Džiugo" gimnazija)
3233.Barbora Dubickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3234.Kamilė Banaitytė (Istorija, Ukmergės Pašilės progimnazija)
3235.Justas Juška (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3236.Dominykas Bložė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3237.Goda Berkmonaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3238.Arnas Paulius (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3239.Konstancija Kėvišaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3240.Brigita Ruseckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3241.Leonardas Vaitkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3242.Pašakarnis Deividas (Istorija, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
3243.Paulina Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3244.Liepa Dabravolskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
3245.Gintarė Budrytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija)
3246.Mantas Pikūnas (Istorija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
3247.Mikas Bendžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3248.Rusnė Baužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3249.Rekobrackytė Rugilė (Geografija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3250.Patricja Penkauskaite (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3251.Kristupas Januševičius (Matematika, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
3252.Ovidijus Bacevičius (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3253.Mantas Grigalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Inga Grigalavičienė)
3254.Elvinas Veiverys (Istorija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3255.Arminas Vilkas (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3256.Vytautas Miškinis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3257.Skirmantas Pečiukas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3258.Gabija Brazaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3259.Adomas Sabaliauskas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3260.Miglė Rusilaitė (Geografija, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3261.Lina Rubinskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3262.Laura Ilgevičiūtė (Istorija, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3263.Viltė Žaludaitė (Matematika, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3264.Danielė Burgytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3265.Dominykas Ilgevičius (Anglų kalba, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3266.Darja Gorbačiova (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3267.Ervinas Vagdaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3268.Nojus Oniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3269.Vėjas Pranculevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3270.Viktorija Šareiko (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3271.Austėja Čeberekaitė (Matematika, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
3272.Erikas Valkeris (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3273.Raminta Radvilaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
3274.Matas Smolinas (Anglų kalba, Kėdainių kalbų mokykla)
3275.Benas Glemža (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3276.Rosita–Greta Stanevičiūtė (Istorija, Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3277.Titas Barauskas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3278.Viktorija Jakovleva (Matematika, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
3279.Ignas Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3280.Leon Linka (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3281.Justė Norkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3282.Taja Pakalniškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3283.Gabrielė Jurgelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3284.Airė Marauskaitė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3285.Paula Armalytė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3286.Kasparaitė Vanesa (Matematika, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3287.Evelina Čirkaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3288.Orestas Raugala (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3289.Laurynas Žukauskas (Chemija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3290.Meda Gečaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3291.Linas Kančiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3292.Viktorija Zaveckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
3293.Jokūbas Medelis (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3294.Antanavičius Titas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3295.Titas Turauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3296.Ūla Kantautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
3297.Austėjus Savilionis (Matematika, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio pagrindinė mokykla)
3298.Karolis Valentinas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3299.Lukas Buinickas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3300.Ąžuolas Kuliešius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3301.Nojus Neverdauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3302.Monika Didžgalvytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3303.Erlanda Kuncaitytė (Matematika, Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
3304.Vasarė Brazaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3305.Rugilė Kuklytė (Anglų kalba, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3306.Artur Bajenskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3307.Gabrielė Ditė Raškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
3308.Gustė Kudrevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3309.Gintautas Domas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3310.Medeinė Laurikaitytė (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3311.Henrika Norkeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Kulių gimnazija)
3312.Brigita Veskaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Pelėdnagių mokykla-darželis "Dobiliukas")
3313.Emilis Pocius (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3314.Nojus Pudžemis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3315.Emilis Kačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3316.Viltė Kybartaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3317.Dovydas Bukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3318.Airidas Malinauskas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3319.Bendaravičiūtė Deimantė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3320.Ugnė Siličiūtė (Matematika, Ukmergės Pašilės progimnazija)
3321.Kajus Švelnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3322.Matas Adomaitis (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3323.Ugnė Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
3324.Osvaldas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3325.Andrius Senulis (Istorija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
3326.Matas Stonys (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
3327.Nojus Košys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3328.Lukas Sluoksnaitis (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3329.Jonas Danauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3330.Dangis Pušinovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3331.Eva Baranauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
3332.Gabija Žindžiūtė (Matematika, Jonavos Senamiesčio gimnazija)
3333.Arminas Gritėnas (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3334.Domantas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3335.Meida Baravykaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3336.Gytis Spundzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3337.Aironas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3338.Gytė Sprainytė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3339.oksana pociute (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3340.Tomas Filipavičius (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3341.Benas Kučinskas (Geografija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3342.Jokūbas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3343.Kristupas Grigalavičius (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3344.Edgaras Štariovas (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3345.Ugnė Jurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3346.Gabrielė Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3347.Aidas Čeponas (Matematika, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3348.Justas Armoška (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3349.Saulė Pocevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3350.Aleksas Račas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3351.Nikita Jegorov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3352.Vesta Kočinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3353.Devid Malevskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
3354.Aurelija Barbaraušaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3355.Domas Borkys (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3356.Žygimantas Vilkas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3357.Gabija Gorobecaitė (Fizika, VGTU inžinerijos licėjus)
3358.Deimantė Vidzickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3359.Brigita Veselgaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3360.Danielius Krivičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3361.Viktorija Gaišinovaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3362.Airidas Zdanavičius (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
3363.Lugnė Bielevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3364.Vytautas Šulcas (Anglų kalba, Šilutės žemės ūkio mokykla)
3365.Astijus Babelis (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3366.Pijus Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3367.Augustė Alimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3368.Kipras Avižinas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3369.Monika Šiugždinaitė (Geografija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3370.Augustė Rauluševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3371.Deimantė Marijanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3372.Robertas Radžvilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Bubių mokykla)
3373.deividas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3374.Volynkin Kiril (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3375.Rytis Jurgaitis (Anglų kalba, Vilniaus licėjus)
3376.Ugnė Mačikūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3377.Dovydas K. Bakšys (Istorija, Panevėžio Senvagės progimnazija)
3378.Džiuljeta Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės rajono Stanelių pagrindinė mokykla)
3379.Bliūdžius Dovydas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3380.Judickij Oskar (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3381.Stulpinaitė Julija (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3382.Ovidijus Bacevičius (Matematika, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3383.Rugilė Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3384.Kamilė Kurpeikytė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3385.Vilius Bytautas (Fizika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3386.Dineta Kutniauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
3387.Neda Bražionytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3388.Augustė Kavaliauskaitė (Istorija, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3389.Andrėja Jeneliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3390.Emilija Čapkauskaitė (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3391.Karolis Vaickus (Matematika, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3392.Lukas Bliadze (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3393.Beatričė Vaičiulytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3394.Jokūbas Žemgulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3395.Glorija Dargužaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3396.Matas Šiumeta (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3397.Karolina Kinkaitė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija)
3398.Viktorija Goriačkina (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3399.Živilė Šarapnickytė (Fizika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3400.Rėjus Vaitiekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3401.Mileta Zubrickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3402.Iveta Krisiūnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3403.David Dževeckij (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3404.Ignas Tamulis (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3405.ERIKAS JONAS ADOMAITIS (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3406.Viktorija Nalivaiko (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3407.Jokūbas Bindokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3408.Augustas Armonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3409.Matas Margelis (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3410.Neringa Marija Banišauskaitė (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3411.Kesmina Bagdonaitė (Matematika, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3412.Milda Ufartaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3413.Guoda Skumanaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
3414.Jonas Maksvytis (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3415.Laurynas Pakerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3416.Miglė Jankauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3417.Ieva Švenčionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3418.Radvilė Grigaitė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3419.Beata Skukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3420.Liepa Lukševičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3421.Augustė Anužytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3422.Milaknytė Beatričė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3423.Nedas Burba (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3424.Simonas Grigas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3425.Gabrielė Damidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3426.Miglė Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3427.Neringa Ratavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3428.Monika Valickyte (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3429.Gabija Malijauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3430.Rita Abraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
3431.Titas Bosikis (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3432.Povilas Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3433.Jonas Čatrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3434.Julija Lipinskaja (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3435.Elzė Karolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3436.Gerda Pakruopytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3437.Martynas Kareiva (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3438.Markas Boreiša (Matematika, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3439.Glorija Dargužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3440.Viktorija Tarvydytė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3441.Simona Bokūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
3442.Smiltė Dainauskaitė (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3443.Vyšniauskas Ignas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3444.Šarūnas Vidginis (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3445.Kamilė Skurdenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3446.Elada Eitavičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3447.Gytis Kirkickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3448.Rokas Jasevičius (Istorija, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3449.Irūnė Bronušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3450.Tadas Šukevičius (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3451.Fausta Baranauskaitė (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3452.Modestas Sova (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
3453.Mantas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3454.Urtė Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3455.Viktorija Šliužaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
3456.Laura Škarnulytė (Istorija, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3457.Simonas Butkevičius (Istorija, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
3458.Lukas Grubis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3459.Nojus Šereiva (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3460.Danielius Komoliubio (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3461.Goda Marcinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3462.Sidas Dabašinskas (Chemija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3463.Viktorija Krečiūtė (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3464.Airyda čepokaite (Matematika, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
3465.Kristalė Genytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
3466.Dominykas Černauskas (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3467.Arūnė Nakvosaitė (Istorija, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3468.Filomena Stonkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3469.Nojus Lostys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3470.Matas Pocius (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3471.Rugilė Petkevičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3472.Iveta Rapkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3473.Saulė Gedminaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3474.Patrikas Marcinkevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3475.Alan Kiseliov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3476.Elias Goss (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3477.Audrius Didžiūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3478.Viktorija Gliebutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3479.Jonas Zarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3480.mantas mikulis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3481.Jonas Dzingulevičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3482.Redas Juška (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3483.Šideikis Jonas (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" pagrindinė mokykla)
3484.Goda Cibulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3485.Armandas Peleckis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3486.Eva Dumbrauskaitė (Fizika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3487.Sadallah Ryan (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3488.Marta Bartusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3489.Emilis Valiullajev (Informacinės technologijos, Alytaus profesinio rengimo centras)
3490.Gadliauskas Mindaugas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3491.Šarūnas Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
3492.Lukas Ardzijauskas (Matematika, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
3493.S.Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3494.Kornelija Raginytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3495.Gytis Ramelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3496.Edgar Tiaškevič (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3497.Anglickis Emilis (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
3498.Emilijus Lukas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3499.Adomas Vaitkevičius (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3500.Greta Drakšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3501.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3502.Justas Kuznecovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3503.Otas Vaitulevičius (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3504.Aleksandra Valošinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
3505.Eimantas Varanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
3506.Audrius Sabaitis (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3507.Simona Bareikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3508.Gedmina Popinaitė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3509.Jurinta Kuktaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis)
3510.Vadapolas Armandas (Anglų kalba, Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
3511.Vika Meškauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3512.Ugnė Liubertaitė (Chemija, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
3513.Ričardas Jasaitis (Matematika, Vilkaviškio rajono Kybartų mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3514.KORNELIJA NENIŠKYTĖ (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3515.Ieva Katinaitė (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3516.Adriana Lavrinovičiutė (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3517.Oskaras Mackonis (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3518.Meda Mažeikaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3519.Armantė Lukošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3520.Kornelijus Aleksejevas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3521.NIKITA JOČIS (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla)
3522.Saulė Vaikėnaitė (Geografija, Vilniaus Taikos progimnazija)
3523.Aušra Plutaitė (Istorija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
3524.Domas Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3525.Dovydas Jurkus (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3526.Miglė Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3527.Gvidas Vizbaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3528.Martusevičius Domas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3529.Gytis Jakštys (Geografija, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3530.Vaida Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
3531.Edvinas Kinčius (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
3532.Augustė Vasiliauskaitė (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3533.Gabrielė Žvikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3534.Liza Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3535.Rugilė Rudgalvytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3536.Edita Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3537.Rokas Morkūnas (Informacinės technologijos, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3538.Tautvydas Pakeltis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3539.Ula Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3540.Diana Sadovska (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3541.Austėja Vainoriūtė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3542.Vaičekauskaitė Deimantė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3543.Dovydas Būtė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3544.Mantas Aleknavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3545.Erikas Vaivada (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3546.Karolis Petukauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3547.Nikita Aleksejev (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3548.Gabrielė Stonkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
3549.Nomeda Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3550.Daniil Orechov (Geografija, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3551.Emilija Ciunaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
3552.Paulius Klevinskis (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino pagrindinė mokykla)
3553.Tautvydas Jonelis (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3554.Smiltė Petrulevičiūtė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3555.Mykolas Gustas (Geografija, Kėdainių Šviesioji gimnazija)
3556.Aironas Daniševičius (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3557.ugne paulikaite (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3558.Gytis Bernatavičius (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3559.Andrian Galiachmetov (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3560.Vilius Vitkevičius (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3561.Savickas Medas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3562.Milena Jonkaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3563.Arnas Davidovičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3564.Austėja Grivačiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Barupės mokykla)
3565.Justinas Patašius (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3566.Gitana Voitechovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3567.Inga Indriulėnaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3568.Danelija Mikuckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
3569.Ernestas Petrėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3570.Raudžius Lukas-Kazimieras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3571.Greta Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3572.Rapolas Sipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3573.Gustas Mickus (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3574.Deimantė Kaknevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3575.Martyšovas Justas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3576.Danielius Slaveckis (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3577.Ignas Lapienis (Istorija, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3578.Aironas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3579.Kamilė Petrošiūtė (Geografija, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3580.Arnas Kulda (Istorija, Alytaus profesinio rengimo centras)
3581.Juozapas Jurkša (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3582.Folkmanaitė Martyna (Matematika, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3583.Ugnė Prascieniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3584.Paulina Gudauskaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
3585.Dovydas Davidonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3586.Saulė Šileikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3587.Tomas Sudzilovskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3588.Domantė Ilonytė (Istorija, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3589.Elinga Tamašauskaitė (Anglų kalba, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
3590.Matas Jagelavičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3591.Emilia Simak (Anglų kalba, Vilniaus r. Kabiškių mokykla-darželis)
3592.Deimantė Vidzickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3593.Rokas Jasevičius (Geografija, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3594.Nojus Navikas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3595.Mangirdas Nakrevicius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3596.JAUNIUS ČIBIRAS (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla)
3597.Augustas S. (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3598.Paula-Emilija Ažnaitė (Geografija, Tauragės Tarailių progimnazija)
3599.Robert Perepečo (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
3600.Inga Stanevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3601.Ignas Volodko (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3602.Rytis Mastebrockis (Matematika, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
3603.Marija Ivanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3604.KRISTINA KERAITYTĖ (Anglų kalba, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
3605.Nomeda Bartkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3606.Rokas Stankevičius (Informacinės technologijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3607.RENATAS SIDARAS (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3608.Nedas Girdėnas (Matematika, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3609.Vesta Kočinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3610.Dirmeikytė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3611.Kajus Merčaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3612.Danilas Dubinovičius (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3613.Inga Stanevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3614.Švykas Paulius (Istorija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3615.Artūras Grubas (Geografija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3616.Karol Ragucki (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3617.Žilvinas Jasūdis (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3618.Aurelija Šilobritaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3619.Edvinas Mackus (Anglų kalba, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3620.Gytautas Makarskas (Matematika, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
3621.Miglė Januškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3622.Ignas Tautkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3623.Gabrielė Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3624.Rapolas Skarulskis (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3625.Redas Plučas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3626.Kamilė Banytė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3627.Adrian Urbanovič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3628.Andrėja Krcic (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3629.Urtė Miliauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3630.Augustė Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3631.TADAS LIUTVINAS (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3632.Titas Trafimovas (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3633.Airidas (Informacinės technologijos, Šakių rajono Lekėčių mokykla)
3634.Domas Naraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3635.Kamilė Olechnovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
3636.Domas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3637.Rokas Juozaponis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3638.Kernius Puodžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3639.Jelena Ivanova (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3640.Aleksandra Kučeriavenko (Fizika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3641.Lukas Ulkė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
3642.Katerina Sinkevičiūtė (Geografija, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3643.Augustas Gudynas (Anglų kalba, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
3644.Aronas Butėnas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3645.Alanas Nemanius (Anglų kalba, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
3646.Mykolas Baranauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3647.Aleksandras Kuznecovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3648.Urtė Varpiotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3649.Simona Bakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Senvagės progimnazija)
3650.Gerda Putnaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3651.Gabrielė Vaivadaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3652.Goda Tubyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3653.KsenijaKolbekinaite (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3654.Miglė Jančiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3655.I. Vilimaitė (Informacinės technologijos, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3656.Augustas Ruzgas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
3657.Paulius Pluta (Matematika, Kauno "Saulės" gimnazija)
3658.Redas Dzekunskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Jotvingių gimnazija)
3659.Edvinas Andrijevskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
3660.Nojus Pudžemis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3661.Jūratė Veršinskaitė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3662.Pijus Kirvelis (Anglų kalba, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3663.Rapolas Skarulskis (Istorija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3664.Edgaras Gaižauskis (Fizika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3665.Gabija Streleckytė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3666.Pijus Petrikas (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkcinis centras)
3667.Liepa Vaičiulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3668.Elzė Karolytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3669.Jegor Vasilec (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3670.Augusta Marrero (Anglų kalba, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
3671.Emilija Pranaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
3672.Dambrauskaitė Živilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3673.Arminas Petronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3674.lukas miskinis (Matematika, Ukmergės Pašilės progimnazija)
3675.Darius Zinovicius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3676.Erika Šidlauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
3677.Dovydas Verbickas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3678.Brigita Veselgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3679.Tėja Dubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3680.Reimantė Rudzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3681.Armandas Rožėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
3682.Paulius Malijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3683.Adomas Vaupšas (Anglų kalba, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3684.Deimantė Motiejūnaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3685.Danielius Žilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3686.Arminas Gužauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3687.Eglė Gurklytė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3688.Lesutytė Marija (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3689.Aurelijus Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
3690.Augustė Grinytė (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3691.Deimantė Tauraitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3692.Simona Milčiūtė (Informacinės technologijos, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3693.Ervinas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3694.Sintija Plevako (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3695.skaiste petrauskaite (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3696.Kostas Jukonis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
3697.Ieva Didžiulytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3698.Gustas Matevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3699.Viktorija Nazarova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3700.Karolis Prakapavičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3701.Gustė Rauckytė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3702.Minalgaitė Miglė (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3703.Tomas Birgeris (Informacinės technologijos, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
3704.Eglė Liekytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3705.Arijus Valantiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3706.Ignas Vžesniauskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3707.Danielė Juškaitė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3708.Tadas Sabestinas (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3709.Aistė Einikytė (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3710.Rugilė Grigėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
3711.Agilė Astapovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3712.Stulpinaitė Julija (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
3713.Lėja Grigaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3714.Ugnė Puzinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3715.Martynas Gasparavičius (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3716.Luka Galianova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3717.Amelija Žeižytė (Anglų kalba, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3718.Ignas Meilus (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3719.Dominyka Pustovit (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3720.Martynas Norkus (Matematika, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
3721.Lukas Žvalionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
3722.Odeta Paslaitytė (Matematika, Vilniaus licėjus)
3723.Arnas Martusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
3724.Aušrius Rumbutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
3725.Viktorija Bedulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3726.monika ivoskeviciute (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
3727.Arminas Zdanavičius (Geografija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3728.Austėja Vaičiulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3729.Simonas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3730.Želvytė Agnė (Istorija, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3731.Viktorija Savickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3732.Ieva Murzaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3733.Giedrius Daniulis (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3734.Gabrielė Vaitilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3735.Neida Ragelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3736.Vilius Biga (Istorija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3737.TADAS SPRAINYS (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3738.Greta Petronytė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3739.Danielius Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
3740.Viltė Daujotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3741.Darius Lakačauskis (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3742.Greta Petraškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3743.Jokūbas Valevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3744.Matas Gudžiūnas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3745.Simas Žalnėravičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
3746.Emilija Šalkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3747.Mėja Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3748.Irmant Vasiljev (Geografija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3749.Viktorija Krečiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3750.Augustė Gailiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3751.Simona Bokūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
3752.Liza Klimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3753.Matas Šušys (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3754.Raimondas Ivoncius (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3755.Maija Bakovaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3756.Deivydas Kočiubaitis (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3757.Airidas Gabinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3758.Martynas Vilčiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Laižuvos Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
3759.Kornelija Petiulytė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3760.Smiltė Navikaitė (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
3761.Gertrūda Mostavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3762.Aistis Samsonas (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3763.Aleksa Kozlovaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3764.romas jasinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. J. A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3765.Deimantė Kondrotaitė (Geografija, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3766.Augustas Šavelskas (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
3767.Ūla podėnaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3768.Mateuš Dainoravičius (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3769.Abaravičius Arvydas (Geografija, Vilniaus Taikos progimnazija)
3770.Tėja Vizbarkaitė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3771.Emillija Kulšytė (Istorija, Plungės r. Platelių gimnazija)
3772.Mantas Grigaravičius (Chemija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3773.Artūras Unučekas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3774.Paulina Kardokaitė (Chemija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3775.Ieva Skerstonaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3776.Deimante Narvilaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3777.Deimantas Černiauskas (Anglų kalba, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
3778.Titas Mičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
3779.Norman (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3780.Kajus Šulnius (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3781.Lukas Lebedis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3782.Karolina Karosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
3783.Aidas Astrauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3784.Nojus Kiūdys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3785.Eglė Radžiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3786.Lukas Skučas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3787.Luknė Siminavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3788.Kamilė Taraskevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3789.Lotas Dovidas Dagys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3790.Justas Blaguš (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3791.Modestas Vilčauskas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3792.Jogaudas Mardosas (Anglų kalba, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
3793.Samanta Ponelytė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3794.Grantas Petkevičius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3795.Aivaras Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3796.Jorūnė Kaunaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3797.Gustas Ramanauskas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
3798.Meida Levickaitė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3799.Titas Butanavičius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3800.Deividas Pavlovič (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3801.Dominyka Adomaitytė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3802.Pijus Albavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3803.Sergej Trofimov (Informacinės technologijos, Vilniaus Senamiesčio vidurinė mokykla)
3804.Eglė Kilmanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3805.Augustas Miciūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
3806.Saulė Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
3807.Dominykas Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3808.Arminas Vilkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3809.Domilė Panovaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3810.Tomas Birgeris (Anglų kalba, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
3811.Simas Urbonavičius (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3812.Marija Jankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3813.Irena Butovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių gimnazija)
3814.Ovidijus Gužauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3815.Erikas John Magee (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3816.Deimantė Damašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
3817.Ugnė Krikštanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3818.Rugilė Urbelionytė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3819.Saulė Narbuntaitė (Matematika, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
3820.Armanda Pociute (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3821.Danielė Baltmiškytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3822.Samanta Žitlinskaitė (Fizika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3823.Doguhan Turgut (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
3824.Milda Žitinevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3825.Ignas Narakas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3826.Erikas Rutkauskas (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3827.PAULINA ŠIAUČIŪNAITĖ (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3828.Giedrė Andriuškaitė (Anglų kalba, Telšių Žemaitės gimnazija)
3829.Glodenis Mažvydas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3830.Domantas Verseckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3831.Gytautas Makarskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Butrimonių pagrindinė mokykla)
3832.Greta Petronytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3833.Greta Grigaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
3834.Miglė Matušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3835.Eimantas Pivoriūnas (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3836.Matas Petreikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3837.Gabrielius Šavelskas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinė mokykla)
3838.Kristupas Dailidė (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3839.Pašakarnis Deividas (Matematika, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
3840.Ingrida Litvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3841.Mantas Kiseliovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3842.Gvidas Vizbaras (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3843.DENIS EIMUTIS (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3844.Kotryna Kasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3845.Titas Jankūnas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3846.Gabriele Mecinskaite (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3847.Kajus Jurevičius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
3848.Eglė Venterytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3849.Danilas Dubinovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3850.Dovydas Daukintis (Anglų kalba, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
3851.Kamilė Paspirgėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
3852.Adrija Verbickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3853.Lukas Drapanauskas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3854.Pijus Bartoševičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3855.Tomas Girdzijauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3856.Karolis Rutkauskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3857.Jurgita Jackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
3858.Armanda Kulbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3859.Viktorija Rainytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3860.Ieva Visockytė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
3861.Jordanas Pavolas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3862.gabija grilauskaite (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3863.Deimantas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3864.Emilija Šepetkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3865.Marija Smaliukaitė (Informacinės technologijos, VšĮ "Pažinimo medis")
3866.Paulina Žąsytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
3867.Liepa Žemaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3868.Danielius Dargis (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3869.Lukas Pušinskis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
3870.Evelina Salelionytė (Fizika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla)
3871.Darja Stepanova (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3872.Skaistė Aleskutė (Anglų kalba, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
3873.Nojus Vertelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
3874.Justė Samėnaitė (Geografija, Švenčionių progimnazija)
3875.Ieva Venckutė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3876.Mantas Pleikys (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
3877.Ieva Zakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3878.Edvinas Nedzinskas (Chemija, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
3879.Gabija Ryliškytė (Chemija, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
3880.Pijus Pavlovas (Geografija, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3881.Lukas Ulkė (Informacinės technologijos, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
3882.Ilmantas Liškevičius (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3883.Aivaras Šumskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3884.Mantas Ašmena (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3885.Gabrielė Jurgelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3886.Pijus Vaitkus (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3887.Butkus Andrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3888.Austėja Barzdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3889.Modestas Trubila (Lietuvių kalba ir literatūra, Menachemo namų gimnazija)
3890.Dominykas Ruzgel (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3891.Maija Bakovaite (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3892.Markas Misiūnas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3893.Gabija Jonušytė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3894.Erikas Kėvelaitis (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3895.Augustė Žemgulytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3896.Jovilė Gatelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3897.Neringa Janukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3898.Ūla Leonavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3899.Vilmantas Jurkonis (Matematika, Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla)
3900.Nojus Krasauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3901.Stonkutė Estrėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3902.Faustas Pivoriūnas (Istorija, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3903.Linas Šaltis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3904.Martyna Usevičiūtė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3905.Georgijus Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3906.Vakarė Gavelytė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3907.Domantas Švažas (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3908.Gabija Meleškaitė (Anglų kalba, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3909.Nerija Ževžikovaitė (Istorija, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3910.Simas Dijokas (Matematika, Vilniaus krikščionių gimnazija)
3911.Gabija Rupšlaukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3912.A. Prialgauskaitė (Chemija, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3913.Aleksandras Volfa (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3914.Austėja Čaikinaitė (Matematika, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3915.Nojus Gribauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3916.elzė jašinskytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3917.Gabrielius Butkus (Anglų kalba, Kelmės r. Kražių gimnazijos Karklėnų pagrindinio ugdymo skyrius)
3918.Arijus Valantiejus (Anglų kalba, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3919.Urtė Elžbieta Švenčionytė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3920.Justas Čižauskas (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3921.Viltė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
3922.Jokūbas Bartulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3923.Orestas Stelmokas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3924.Austėja Kisieliūtė (Istorija, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
3925.Rokas Žukauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3926.Gustas Šimelis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3927.Tomas Rakauskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3928.Mantas Merkevičius (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3929.Danas Bliumas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3930.Gintarė Lošytė (Geografija, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
3931.Ernestas Tankevič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3932.Eva Dumbrauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3933.Beatričė Mažeikaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3934.MINDAUGAS ČIJUNSKIS (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3935.Mantas Širkevičius (Fizika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3936.Maksim Nikiškin (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3937.Jančiauskaitė Kamilė (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3938.Ieva Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3939.Elinga Uogelytė (Informacinės technologijos, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3940.DANIELIUS KISLOVSKIS (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3941.Valdas Košys (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3942.Eva Kononovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
3943.Augustė Galminaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3944.Agafonov Nikita (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3945.Budginaitė Meda (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3946.Vakarė Sliesoraitytė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3947.VILIUS MAČIONIS (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3948.Vaida Šimulynaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3949.Emilija Mankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3950.Matas Barkauskas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3951.Irmantas Pilis (Istorija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3952.Skaistė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
3953.Edvinas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3954.Monika Karinauskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3955.Folkmanaitė Martyna (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3956.Vaiva Kastanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3957.Emilijus Jermolajev (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3958.Ignas Maskoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3959.Gabrielė Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3960.Vanesa Narkun (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
3961.Šarūnė Puzonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
3962.Saulė Vaikėnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Taikos progimnazija)
3963.Ovidijus Bacevičius (Fizika, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3964.Dovilė Lamsargytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3965.Mindaugas Gogas (Chemija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3966.Juozas Rumšas (Informacinės technologijos, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
3967.Luknė Andriukaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
3968.Elinga Minderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3969.Elinga Gendvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3970.Aleksas Račas (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3971.Deivis Fransūžinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3972.Andrėja Janulevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3973.Saulė Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3974.Andrius Jegorovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3975.Evelina Dapkūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3976.Darius Skrebutėnas (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3977.Augustė Voverytė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3978.Emilija Motiejūnaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3979.Pijus Brindza (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3980.Nojus Balčiūnas (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3981.Nedas Girdėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3982.Eligijus Bielskis (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3983.Povilas Babušis (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3984.Šarlotė Špakova (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3985.Džiugas Remeikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3986.Laurynas Paulius (Fizika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3987.Aivaras Dedura (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3988.Dovydas Buika (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3989.Justė Guliavičiūtė (Fizika, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
3990.Petras Lukas Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3991.Mantvydas Križanauskas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3992.Karolis Boguška (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3993.Justas Monkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3994.Karolina Žemaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3995.Milena Matužytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3996.Gustas Nevedomskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
3997.Arvydas Vingis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3998.Kamilė Banaitytė (Matematika, Ukmergės Pašilės progimnazija)
3999.Justinas Vančenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4000.Skliaraitė Ūla (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4001.Saulė Vaidelytė (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
4002.Gabija Brazaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4003.Urbonavičius Vėjas (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4004.Gabija Liutkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4005.Aistė Gražinskytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4006.Kristijonas Barista (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4007.Augustė Rakitinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4008.Arminas Zdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4009.Rokas Armalis (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
4010.AUSTĖJA Dimskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4011.Austėja Zaičinkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
4012.Vytautas Montrimas (Istorija, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4013.Ustilaitė Kamilė (Geografija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4014.Kristijonas Ežerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4015.Daniel Vaškevič (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija)
4016.Augustė Galminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4017.Ernestas Baublys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4018.Ugnė Liubertaitė (Matematika, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
4019.Armandas Šuiskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
4020.Tadeuš Sosnovski (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4021.Arnas Komka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4022.Mantė Vėželytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4023.Beata Stasevičiūtė (Geografija, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
4024.Tomas Tilinga (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4025.Kasparas Gerdvilis (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4026.Emilė Užtupaitė (Chemija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4027.Vaida Zelenkovaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4028.Liepa Šataitė (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4029.Edgaras Nausėda (Matematika, Palangos senoji gimnazija)
4030.Ignas Butkus (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4031.Ignas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4032.Ernestas Mažeika (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4033.Rusnė Baužaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4034.Luka Fauzetdinovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4035.Armandas Skvarnavičius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4036.Milėja Bičkaitytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4037.Benediktas Vjužaninas (Matematika, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4038.Juozapas Tumosa (Anglų kalba, Molėtų progimnazija)
4039.Akvilė Kulvinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4040.Gabriel Mikulevič (Matematika, Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla)
4041.Jonas Baužys (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4042.Marija Elžbieta Macijauskaitė (Informacinės technologijos, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
4043.Vytautas Bakys (Informacinės technologijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4044.Linas Katiliavas (Anglų kalba, Ukmergės Pašilės progimnazija)
4045.Saulius Petruškevičius (Geografija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4046.Benediktas Vjužaninas (Informacinės technologijos, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4047.sanijus stepanovas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4048.Dominykas Ilgevičius (Matematika, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
4049.Kamilė Gudeliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
4050.Dmitrij Liušicin (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4051.Ugnė Liubertaitė (Anglų kalba, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
4052.Danguolė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4053.Gabija Samušytė (Fizika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4054.Rugilė Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4055.Eva Ivanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4056.Gvidas Vizbaras (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4057.Liepa Garuckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4058.Donata Mickevič (Geografija, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
4059.Skaistė Liepuoniūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4060.Neda Strelčiūnaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4061.Vakarė Visockytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4062.Goda Kiriuškinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4063.Gabrielė Bružaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4064.Armandas Minkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4065.Rokas Subačius (Anglų kalba, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
4066.Pijus Šliumpa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4067.Ignas Kerulis (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4068.Rafal Lukjan (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4069.Matas Tamulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4070.Diana Noreikaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4071.Šarūnas Kleinauskis (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4072.Pavel Kazimirov (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4073.Evelina Nekliudova (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4074.Dominykas Lukošius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4075.Urtė Stanionytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4076.Simona Bokūnaitė (Fizika, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
4077.Butkus Andrius (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4078.Karolis Virvičius (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4079.Mantas Latanauskas (Istorija, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
4080.Kazimieras Juška (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4081.Greta Melnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
4082.Ernest Bogdan (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4083.Rafal Antoni Galinis (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4084.Karolina Andrijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4085.Danielius Jankūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4086.Gustė Kuraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4087.Oskaras Venzlauskas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4088.Jogaudas Mardosas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos "Žiburio" pradinė mokykla)
4089.Gerda Bakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4090.Ieva Černauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4091.Lukas Binkevičius (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4092.Kamilė Folkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4093.Egidijus Pupius (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4094.Ema Reimerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4095.Eglė Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4096.Nikita Muchin (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4097.Vytis Valantiejus (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4098.Makčinskas Marius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4099.Skaistė Danilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4100.Gvidas Baužys (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4101.Benita Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4102.Gabrielis Nikonovas (Fizika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4103.Eimantas Budreckas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4104.Ieva Beniušytė (Matematika, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
4105.Deina Ambotaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4106.Edvina Žalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4107.Monika Zubavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
4108.Adas Gribauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
4109.Vytenis Ežerskis (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4110.Titas Paulauskas (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4111.Jokūbas Palčiauskas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4112.Ema Diedeleva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4113.Andrėja Jeneliūnaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4114.Ugnė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4115.Kostas Paulėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4116.Ugnė Vaitkutė (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
4117.Gurinaitė Emilija (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4118.Bezrodnaitė Saulė (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4119.Simas Krikščiūnas (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4120.Airidas Šiaučiūnas (Anglų kalba, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4121.Vasarė Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų vidurinė mokykla)
4122.Julius Marcinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4123.Ruzgys Arnetas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4124.Kotryna Virketyte (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4125.Eimantas Bacevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4126.Airida Mikutytė (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4127.Edgaras Žūkas (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
4128.Armandas Macevičius (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
4129.Evelina Dzikevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4130.Aurelija Barbaraušaitė (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4131.Dovydas Bendikas (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4132.Greta Manujlova (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4133.Irūnė Bronušaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4134.Samanta Jankauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4135.Tautvilas Breivė (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4136.Kamilė Kasputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4137.Elana-Lana Jakubauskaitė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4138.Justė Milušauskatė (Geografija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4139.Danielius Andrejenko (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4140.Kasparas Pekšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4141.Justė Uldinskė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4142.Burzdžius Edvinas (Geografija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4143.Elzė Kotryna Petrauskytė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4144.Dominykas Sokolovskis (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4145.Faustas Glaska (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4146.Milda Korneičiuk (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4147.Kasparas Gerdvilis (Istorija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4148.Airidas Šiaučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4149.Būda Svajūnas (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
4150.Simas Dijokas (Informacinės technologijos, Vilniaus krikščionių gimnazija)
4151.Vilte Eismontaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
4152.Liveta Jocytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės rajono Alsėdžių gimnazija)
4153.Matas Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4154.Grytė Charlinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
4155.Tomas Sereika (Chemija, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4156.Ula Gabalyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4157.Augustas Batulevičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4158.Edvinas Andrijevskis (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
4159.Miglė Kondrotavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4160.Gabrielė Kuršaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4161.DOVYDAS AMBRAŽEVIČIUS (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4162.Simona Katinaitė (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
4163.Viktorija Kariniauskaitė (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4164.Žygimantas Zubrickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4165.Petreikis Žymantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla)
4166.Tomas Kostiukevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4167.Redas Plučas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4168.Vakaris Bartkus (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4169.Mija Pranckutė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "Vaivorykštės tako" gimnazija)
4170.Augustas Viršilas (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4171.Mantas Drąsutis (Informacinės technologijos, Raseinių r. Gylių mokykla-daugiafunkcis centras)
4172.Šarlotė Špakova (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4173.Agnė Šataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4174.Gerda Bulotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4175.Oginskytė Marta (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4176.JUSTAS PAŠVENSKAS (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4177.Simas Butkus (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4178.Ugnė Zaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4179.Elinga Juciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
4180.Viktorija Kulbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4181.Daniel Rynkun (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4182.Sidas Stamulis (Anglų kalba, Ukmergės rajono Dainavos pagrindinė mokykla)
4183.Doguhan Turgut (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4184.Miglija Kašajeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4185.Urtė Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4186.Neda Bražionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4187.Eisvina Marčiukaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4188.Augustas Gedžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
4189.Kamilė Zeleniakaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4190.Nedas Skėrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pašušvio pagrindinė mokykla)
4191.Emilija Juodeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4192.Lėja Ališauskaitė (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4193.Armandas Simonavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4194.Navickaitė Atėnė (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4195.Sandra Bačiliūnaitė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4196.Aleksej Platonov (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4197.Lukas Žvalionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
4198.Elzė Amilevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4199.Arnas Keturakis (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4200.Matas Surgėla (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
4201.Irmantas Jasulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4202.Brigita Danielė Chščanovič (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4203.Agnė Šataitė (Anglų kalba, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4204.Greta Krečiūtė (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
4205.Evaldas Visockas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4206.Beata Znaidauskaitė (Istorija, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4207.Davidas Komoliubio (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4208.Domas Baziulis (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4209.auguste dambrauskaite (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4210.Edgaras Mostys (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4211.nelly snockyte (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4212.Edvinas Nedzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
4213.Gabrielė Aleknaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4214.Ginta Jakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4215.Matas Finažonokas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4216.Rokas Dzingeliauskas (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4217.Albert Bogdanovič (Istorija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
4218.Lukas Krutulis (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4219.Mantas Šinauskas (Informacinės technologijos, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4220.Lukaš Verbaitis (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
4221.Aurėja Lėgėtavičiūtė (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
4222.Ugnė Matutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4223.Danielius Gaubas (Matematika, Viešoji įstaiga "Vaivorykštės tako" gimnazija)
4224.Rokas Neimantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4225.Akvilė Žilinskaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4226.Viktorija Šaučunaité (Anglų kalba, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
4227.DOMINYKAS ŠIDLAUSKAS (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
4228.Meda Bieliauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4229.Daniil Miscenko (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4230.Viltė Bertašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4231.ugne paulikaite (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4232.Ieva Venckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4233.Dmitrij Novašinskis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4234.Danielė Giedraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4235.Lėja Grigaliūnaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4236.Kamilė Mačiulytė (Anglų kalba, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4237.Redas Dzekunskas (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
4238.Paulina Masionytė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4239.Daniel Černiak (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4240.Simas Macys (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4241.Nakutis Mindaugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4242.Laura Matiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4243.Eva Dambrauskytė (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4244.Urtė Zupkaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4245.Andrius Račkauskas (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4246.Odeta Ruzgutė (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4247.Arina Duobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4248.Nalivaiko Denis (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4249.Nedas Baranovskij (Istorija, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4250.Gabrielė Praniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
4251.Elzė Kotryna Petrauskytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4252.Edvinas Bogdanovičius (Anglų kalba, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
4253.Patricja Penkauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4254.Edgaras Narkus (Chemija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4255.Paulina Sumaryuk (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4256.Laura Kuznecovaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4257.Gabija Vaitkevičiūtė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4258.Tomas Sereika (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4259.Renata Babarskaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4260.Ugnė Miliušytė (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4261.Gabija Naujokaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4262.Neringa Garbėnaitė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4263.Roberta Danusaitė (Istorija, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4264.Domas Šorochovas (Istorija, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
4265.Pijus Vaitkevičius (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4266.Davidas Komoliubio (Informacinės technologijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4267.Žygimantas Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4268.Tautvydas Grudys (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4269.Kamilė Tarvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4270.Goda Remeikaitė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4271.Klaidas Orlovas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4272.Modestas Vilčauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4273.Joelis Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4274.Faustas Gaidamavičius (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4275.Augustė Viršutytė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4276.Gustas Griežė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4277.Ugne Zaukaite (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4278.Adrija Ignatavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4279.Eimantas Stuglys (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
4280.Darjuš Kulakovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4281.Aistė Krivickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4282.Džiugas Rubavičius (Geografija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4283.Paula-Emilija Ažnaitė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
4284.AUGUSTINAS KARALIŪNAS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4285.Arnoldas Serba (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4286.Margarita Poklikajeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4287.Jonas Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4288.Mantas Stalioraitis (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4289.Simona Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4290.Roberta Bučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4291.Karina Kemežaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
4292.Eglė Songailaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4293.Egita Šniepytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4294.EMILIJA IVAŠKO (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4295.Agnietė Vaitkevičiūtė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4296.Balcerytė Viktorija (Chemija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4297.TADAS LIUTVINAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4298.Vykintas Ramanauskas (Istorija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4299.Austėja Stipinaitė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4300.Agnė Židelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4301.Vilius Šmakotinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4302.Arnas Komka (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4303.Iveta Gudeliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Pelėdnagių mokykla-darželis "Dobiliukas")
4304.Ugnė Bručaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4305.Ruzgys Arnetas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4306.Melija Aleksaite (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4307.Žilvinas Venclova (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4308.Martynas Gilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
4309.Gvidas Letukas (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
4310.Edvina Žalytė (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4311.Gabija Žūkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4312.Ieva Stankūnavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4313.Erika Aksinavičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4314.Jokūbas Jukna (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4315.Ignas Tamulis (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4316.Karengaitė Rugilė (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4317.kamile augustinaityte (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4318.Rokas Černevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
4319.Domantas Rekašius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4320.Rusnė Baužaitė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4321.Urtė Krikštaponytė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4322.Martyna Mituzaitė (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4323.KIPRAS KLIUČINSKAS (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
4324.Lukas Buinickas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4325.Akvilė Šyvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4326.Emilija Kazlovaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4327.ARMANDA JASNAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4328.Augustinas Čižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4329.Elena Talijūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4330.Gabija Bruzgaitė (Anglų kalba, Kauno tvirtovės VII fortas)
4331.lukas kmieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4332.Simas Sankunas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4333.Ieva Osteikaitė (Istorija, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4334.Gediminas Girdvilis (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4335.Matas Račkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4336.Maksim Plotnikov (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4337.Agnė Gakštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4338.Matas Gudžiūnas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4339.Aivaras Bendaravičius (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4340.Arnas Stonkus (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4341.IRMANTĖ KUČINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
4342.Adomas Ščiučka (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4343.Ieva Murzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4344.Jordanas Juškus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4345.Dominyka Karasevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4346.Raugevičius Matas (Geografija, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4347.Kornelija Strolaitė (Istorija, Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4348.Kajus Gustaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4349.Simona Bokūnaitė (Istorija, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
4350.Gabija Ežerskytė (Anglų kalba, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4351.Gerda Putnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4352.Armantė Aurylaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4353.Justas Lukošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
4354.Manvydas Salickas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4355.Rokas Mačkinis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4356.Nedas Rimavičius (Chemija, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4357.Deividas Rudys (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4358.VILTĖ GUSTAITĖ (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4359.Robert Ignatovič (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4360.Kiril Nikolajev (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4361.Julija Gibovskytė (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4362.Morta Žaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
4363.Aldija Eselinaitė (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4364.Ignas Staponkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4365.Ema Jackevičiūtė (Chemija, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4366.Beata Skukauskaitė (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4367.Gintarė Gvozdzinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4368.Ryte Narvilaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4369.Žavinta Markuckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4370.Jovita Genutytė (Matematika, Tauragės profesinio rengimo centras)
4371.Martynas Agejevas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4372.Karolis Rapalavičius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4373.Gerold Daukševič (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
4374.Edvard Smoliakov (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla)
4375.Amelija Zonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4376.Vilius Bytautas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4377.Dalius Leknius (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4378.Dainius Gudelis (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4379.Kristalė Genytė (Matematika, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4380.Kurbanova Ana (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4381.Rusnė Žitenevičiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4382.Saulius Racevičius (Matematika, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
4383.Joris Grikšas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4384.Emilija Garškovaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4385.Nedas Buividis (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4386.Darina Kobzarytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4387.Eligijus Linkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4388.Kasparas Račkauskas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4389.Matas Mikalauskas (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4390.Bliūdžius Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4391.Jurandas Laškovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
4392.Ragaišis Justas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4393.Saulė Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4394.Milda Ufartaitė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4395.Leonardas Sottilotta (Matematika, Kauno tvirtovės VII fortas)
4396.Arūnas Tumas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
4397.Kisielius Danielius (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4398.Ilja Poležajev (Istorija, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
4399.Liucija Jarušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4400.Martynas Žilinskis (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
4401.Dijus Maigys (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4402.Belova Amanda (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4403.Arnas Paulius (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4404.Gediminas Sipavičius (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4405.Liveta Stončiūtė (Geografija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4406.Laurynas Piešina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4407.Arina Kudriašova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4408.Nerijus Simutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4409.Mantas Černauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4410.Robertas Bartkus (Anglų kalba, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4411.Redas Rudelis (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4412.Austėja Bureikaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4413.Kajus Dementjevas (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4414.Donatas Mikuta (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
4415.Meira Rudelytė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4416.Austėja Adomavičiūtė (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4417.Milan Rimša (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4418.Bartkus Ramūnas (Fizika, Šilutės žemės ūkio mokykla)
4419.Tomas Belickas (Matematika, Alytaus Jotvingių gimnazija)
4420.Neringa Mikailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4421.Agnė Šataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4422.Aura Paukštytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4423.EDVARDAS ŠVAGŽDYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4424.Dominykas Ruzgel (Chemija, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4425.Lukas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4426.kornelijus stulpinas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4427.Deividas Venskus (Istorija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4428.Viktorija Gecevičiūtė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4429.Aretas Utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4430.Laurynas Pakerys (Matematika, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
4431.Markas Bevziukas (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4432.Vilius Vainoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4433.Goda Kringelytė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4434.Gvidas Bieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4435.Saulė Ridziauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4436.Eduardas Knieta (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4437.Devidas Doda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4438.Aidas Čeponas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
4439.Kajus Bička (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4440.Polina Kizerova (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4441.Kamilė Čerekavičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4442.Folkmanaitė Martyna (Fizika, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4443.Vladimir Pobylovskij (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
4444.Karolina Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
4445.Silvija Karavackaitė (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
4446.Armida Vengrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4447.Rūta Ališauskaitė (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4448.roberta saveikyte (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4449.Lauryna Jankauskaitė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4450.Deimantas Makarevičius (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija, Jusevičių skyrius)
4451.Gvidas Baužys (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4452.Aušrinė Balčiūnaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4453.Tomas Demčenko (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4454.Arnas Dudavičius (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4455.Dovydas Verbickas (Istorija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4456.Rokas Jasevičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4457.Gabija Samušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4458.Goda Cibulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4459.Simona Žaliauskaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4460.Patricija Mankelevičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4461.Deimantas Giedraitis (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4462.Viktorija Urbonaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4463.KORNELIJA GENIONYTĖ (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4464.Dovyda Velutis (Geografija, Utenos Vyturių progimnazija)
4465.Pijus Kamandulis (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4466.Kornelija Vaidaugaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
4467.Dominykas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4468.Nojus Lostys (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4469.Nojus Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4470.Dovydas Matulevičius (Anglų kalba, Kauno humanitarinė pagrindinė mokykla)
4471.Aurimas Plekavičius (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4472.Dovydas Leleika (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4473.Julija Jevtušenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4474.Kamilė Kondrotaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4475.Kristina Milmintaitė (Fizika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4476.Tajus Bareckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4477.Tautvydas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4478.Jonas Spalvis (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4479.Vasiliauskaitė Vėjūnė (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4480.Edvinas Nedzinskas (Matematika, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
4481.Dorota Chalkovskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4482.Miglė Drūlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4483.Akvilė Jurgeliavičiūtė (Istorija, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4484.Gabrielė Nugarytė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4485.Ignas Kerulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4486.Miglė Mamuniškytė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4487.Paulina Puodžiūnaitė (Informacinės technologijos, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4488.Orinta Leitonaitė (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4489.Kornelijus Andrijauskas (Geografija, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4490.Evelina Milentej (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4491.Gabija Radžiukynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4492.Ugnė Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4493.Nedas Jeremičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4494.Ieva Katinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4495.Kornelija Radžiūnaitė (Chemija, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4496.Karolina Mikalkėnaitė (Matematika, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
4497.Aidas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4498.Ieva Stankūnavičiūtė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4499.Meda Žibėnaitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4500.Evelina Vysockytė (Geografija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
4501.Ruzgys Arnetas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4502.Mantvidas Gudeliauskas (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4503.Stonkutė Estrėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4504.Amelija Serbentaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4505.lukas korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4506.Luknė Augulytė (Anglų kalba, Molėtų r. Alantos gimnazija)
4507.Justinas Vekerotas (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4508.Matas Marauskas (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4509.Miglė Anikanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
4510.Kristupas Karčemarskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4511.Karolis Šėrys (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4512.Kamilė Mikavičiūtė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4513.Redas Skeirys (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4514.Ignas Kemežys (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4515.Augustė Bubelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
4516.Miglė Januškevičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4517.Dominykas Vaitkevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4518.Edgar Jakovič (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4519.Neringa Pankauskaitė (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4520.AUGUSTINAS KARALIŪNAS (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4521.Tadeuš Sosnovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4522.Emilija Ivanovska (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4523.Būda Svajūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
4524.Kajus Šumauskas (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4525.Ignas Marčiukaitis (Fizika, Prienų "Žiburio" gimnazija)
4526.Kasparas Kerševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4527.Edmundas Sabaliauskas (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4528.Emilija Riaubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4529.Rokas Mačkinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4530.Benas Dominas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4531.Dominikas Bubelis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4532.Gintarė Žiedelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4533.Martynas Garlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4534.Nerijus Charitonovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4535.Laura Filipova (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4536.Neringa Pankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4537.Jurgita Bikulčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Dūkšto vidurinė mokykla)
4538.Silvija Kisieliutė (Matematika, Neringos gimnazija)
4539.Povilas Šližius (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4540.Smiltė Jurašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
4541.Matas Chščenavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4542.Toma Breivytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4543.Jonas Tureikis (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4544.Laimonas Vasiliauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla)
4545.Žeimantė Gailiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4546.Laurynas Piešina (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4547.Ugnė Andrijauskaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4548.Nojus Masiliūnas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4549.Airida Mikutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4550.Arnas Žirovas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4551.Vėjas Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4552.Orinta Leitonaitė (Matematika, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4553.Gerda Bakšytė (Anglų kalba, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4554.Lukas Vaškevičius (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4555.Gabija Samušytė (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4556.Mantas Dagenis (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4557.Lukas Skužinskas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4558.Saulė Survilaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4559.Lemkys Karolis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4560.Dalius Jakštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
4561.Žiedė Stakėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
4562.Rokas Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4563.Greta Sidaravičiūtė (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4564.Viktorija Bagaslauskaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
4565.Estera Dorotėja Širmulytė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4566.nojus rimavicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4567.Neida Ragelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4568.Ugnė Časaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4569.Tadas Bagamulskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4570.Gabrielė Kuprytė (Istorija, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4571.Monika Margevičiūtė (Fizika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4572.Kamilė Volungevičiūtė (Matematika, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4573.Ūla Stulginskaitė (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4574.Kristupas Dailidė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4575.Augustas Gedžiūnas (Matematika, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
4576.Bruožytė Armita (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4577.Emilis Jasaitis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4578.Greta Stančinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4579.Evelina Žiaugrytė (Anglų kalba, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
4580.Austėja Karaliūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4581.Vytautas Bakys (Geografija, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4582.Tajus Vaupšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4583.Šarūnas Žioba (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4584.Mantvydas Križanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4585.Aivaras Šumskas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4586.Ema Vaineikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4587.Edvinas Kučys (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4588.Einartas Rubys (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4589.Deividas Kunikauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4590.Modestas Vilčauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4591.Adrian Misevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4592.Iveta Žagelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4593.Kristupas Kupčinskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4594.Arnas Sabonaitis (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4595.Matas Matulevičius (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4596.Dainora Bogdanovienė (Informacinės technologijos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4597.Matas Misiukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4598.Nojus Šileika (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
4599.Martin Žarov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4600.Emilis Slančiauskas (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4601.Alanas Rudaitis (Istorija, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4602.Emilija Chorševaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
4603.Ugnė Pečkauskaitė (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4604.Simona Bacytė (Matematika, Rietavo savivaldybės Tverų gimnazija)
4605.Domantė Ilonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Alantos gimnazija)
4606.Radzevičiūtė Urtė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4607.Rokas Varslauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
4608.Matas Komratovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4609.Samanta Matulytė (Geografija, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
4610.Patrikas Žala (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4611.Vakaris Repšys (Istorija, Joniškio žemės ūkio mokykla)
4612.Milda Kaminskaitė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4613.Darija Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4614.Dominykas Sokolovskis (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4615.Ilmantas Liškevičius (Fizika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4616.Akvilė Mažeikaitė (Chemija, Vilniaus "Minties" gimnazija)
4617.Emilija Mingėlaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4618.KORNELIJA GENIONYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4619.Dovydas Alekna (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
4620.Lauryna Buitvydaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4621.Milda Žitinevičiūtė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4622.Maja Višnevskaja (Istorija, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
4623.Rokas Kairys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4624.Danas Bliumas (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4625.Saulė Pleirytė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4626.Laurynas Jasinevičius (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4627.Augustas Reikertas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4628.Augustė Viršutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4629.Irmantas Pilis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4630.Danielius Cibulskas (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4631.Agilė Astapovičiūtė (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4632.Dovydas Černevičius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4633.Jokūbas Pelaitis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4634.Sadallah Ryan (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4635.Dominyka Dudaitė (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4636.Ginta Jakaitė (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4637.kamile griciute (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4638.Dmitrij Liušicin (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4639.Trapikaitė Kotryna (Fizika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4640.Polina Kizerova (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4641.Mantas Butkus (Matematika, Šilalės suaugusiųjų mokykla)
4642.Majus Bazevičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
4643.Gadliauskas Mindaugas (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4644.Ernesta Brazdeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4645.Goja Garnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4646.Šarūnas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4647.Liveta Pratusytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4648.Oskaras Marcinkevič (Matematika, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
4649.Raimondas Ivoncius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4650.MATAS MIKUCKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4651.Jonas Vaičiulis (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4652.Eimantas Alysas (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4653.Augustinas Balsys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4654.Edvinas Urbanavičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4655.Aidas Beržinskas (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
4656.Morta Marija Matelytė (Fizika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4657.Emilija Grinevič (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4658.Rokas Čižikas (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4659.Jonas Gendvilas (Anglų kalba, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4660.Henrikas Šachmanovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4661.Norbert Višnevski (Geografija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
4662.Arnas Žilionis (Informacinės technologijos, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4663.Danas Dargis (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4664.Eglė Čirikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4665.Adriana Žitkutė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4666.Gvidas Baužys (Geografija, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4667.Simonas Grigas (Matematika, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
4668.Domantas Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
4669.Kipras Coj (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4670.Nikolė Mataitė (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
4671.JORŪNĖ GUMBAKYTĖ (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4672.Jokūbas Duoba (Matematika, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
4673.Simonas Stanius (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4674.Ignas Gedgaudas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4675.Povilas Sviderskis (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4676.Aretas Kižys (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4677.isabella nicholson (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4678.Orestas Jacevičius (Anglų kalba, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4679.Matas Šukys (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4680.Mantas Šaparavičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras)
4681.Deimantė Brazytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
4682.Deividas Meištavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio pagrindinė mokykla)
4683.Edita Staniūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4684.Dovyda Rimša (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4685.Danielius Sabonis (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4686.Benas Morozovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4687.Nalivaiko Denis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4688.Žanas Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4689.Gabija Simanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
4690.Tadas Šakinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4691.Tadas Dementavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4692.Sidas Dabašinskas (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4693.Enrika Kerevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4694.Matas Mickevičius (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4695.Augustas Kuzminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4696.Ignas Tamulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4697.Domantas Marcinkevičius (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4698.Gerda Pakruopytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4699.Darius Zagrebaitis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4700.Egidijus Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių pagrindinė mokykla)
4701.Gustė Čebatavičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4702.Marijonas Milevičius (Geografija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4703.Miglė Valentinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4704.Julius Eidimtas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4705.Eligija Krūminaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4706.Liza Klimaitė (Istorija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla)
4707.Agnė Gakštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4708.Laurynas Rytel (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
4709.Patricija Rudokaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4710.Joana Gaidamavičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4711.Lukas Valantikonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4712.Monika Čiurlionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4713.Titas Vaičionis (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4714.Luigi Tricarico (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4715.Živilė Šarapnickytė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4716.Žaneta Mickutė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4717.Nikita Gordeychik (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4718.Laura Dzedravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4719.Giedrė Bušinaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4720.Mantas Sakalauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4721.Loreta Polubinskaja (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4722.Ugnė Laurinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4723.Gytis Paškevičius (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4724.Gudauskaitė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla, Šilutės pirmos gimnazijos Kintų skyrius)
4725.Ema Vaineikytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4726.Ieva Žarina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4727.Titas Rimkevičius (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4728.Karolis Boguška (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4729.Eva Kačinskaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4730.Ustilaitė Kamilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4731.Aistė Vasiliauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
4732.Mėta Baltrūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4733.Vilius Vainoras (Informacinės technologijos, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4734.Eitvydas Labžintis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4735.Evita Paukštytė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4736.Rokas Pilinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4737.Lukas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4738.Goda Atkucevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4739.Goda Mamiūnaitė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
4740.Vilis Šustickas (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4741.Ignas Bingelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Saulės" gimnazija)
4742.Izabelė Blaževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4743.Augustas Raulinaitis (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4744.Augustė Vasiliauskaitė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4745.Gabija Deveikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4746.Žuklytė Morta (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4747.Julius Palubinskas (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
4748.Oskaras Janušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4749.Justas Jakubickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4750.KAMILĖ NEŠUKAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4751.Domas Ramanauskas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4752.Emanuelė Malaiškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Aušros" progimnazija)
4753.Gabrielė Gudaitytė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4754.Dovydas Alekna (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Vyturių progimnazija)
4755.Šukytė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4756.Audrius Olberkis (Fizika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4757.Arminas Žukas (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4758.RENATAS SIDARAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4759.Domas Guliavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
4760.Daniel Radevičius (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4761.Karolis Boguška (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4762.Matas Komratovas (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4763.Beata Lukaševičiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4764.Mantas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės suaugusiųjų mokykla)
4765.Tautvydas Grudys (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4766.Elzė Amilevičiūtė (Matematika, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4767.Ugnė Zaleckytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4768.Rokas Meidus (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4769.Ugnė Gapševičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių mokykla-darželis „Puriena“)
4770.Greta Jurgaitytė (Geografija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4771.Tomas Stančaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4772.Viktorija Grušniūtė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4773.Šniukaitė Samanta (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4774.Viktorija Jonikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4775.Šarūnas Šibirkštis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4776.Evita Burnickytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4777.Mindaugas Andriekus (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4778.Jovilė Gatelytė (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4779.Šakalys Nojus (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4780.Vilius Rimkus (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4781.Deimantė Radzevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
4782.Danusaitė Deimantė (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4783.Sintija Idriliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4784.Pijus Kamandulis (Matematika, Alytaus Jotvingių gimnazija)
4785.Agnė Jasiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4786.Patricija Simonavičiūtė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4787.Gita Ribokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4788.Skaiva Vitkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4789.Elias Goss (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4790.Eitvydas Labžintis (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4791.Šiaulys Mantas (Istorija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4792.Arnas Butkus (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
4793.Justas Jonytis (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4794.Ugnė Vitartaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4795.Vega Kavaliauskaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4796.Edgaras Mostys (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4797.Laurynas Ambrasunas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4798.Kamila Kamandulytė (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4799.Neimantė Šartutė (Geografija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4800.Žavita Vaičeskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4801.Elžbieta Voitukovič (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
4802.Domantas Padimanskas (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4803.Gabrielè Petrusytès (Matematika, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4804.Martyna Stonkutė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4805.Teresa Akinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4806.Matas Kazlauskas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4807.Marius Zalieckas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4808.Eivydas Svirinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4809.Emilė Užtupaitė (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4810.Šarūnas Pocius (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4811.Austėja Ambrazevičiūtė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4812.Indrė Koroliovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4813.Simonas Pauliukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4814.Aida Raižytė (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4815.Simonas Stanius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4816.Ruslanas Antropikas (Informacinės technologijos, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
4817.Eigilė Baršytė (Istorija, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
4818.Austėja Puzonaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4819.Viktorija Gliebutė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4820.Arminas Zdanavičius (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4821.Medeinė Laurikaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcis centras)
4822.Gustas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4823.Simas Vaičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
4824.Tomas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Dubingių pradinė mokykla)
4825.Ignas Cimnolonskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4826.Ąžuolas Merčaitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4827.Julius Marcinkus (Informacinės technologijos, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4828.Rapkauskas Mindaugas (Istorija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4829.Emilija Mikalkėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4830.Kaminskaitė Luka (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4831.Ernesta Košytė (Istorija, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4832.Rytis Valiukas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4833.Darija Lenkevič (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4834.Milana Ziuziovė (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4835.Nedas Balandis (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4836.Laurynas Jakubauskas (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4837.Laimis Liaudanskas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4838.Gabrielė Kerpytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4839.kotryna Mažonaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4840.Tautvilė Tamošiūnaitė (Matematika, Kupiškio Kupos pradinė mokykla)
4841.Emilija Makovskytė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4842.Eligijus Visockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Pikelių pagrindinė mokykla)
4843.Agneta Butkutė (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4844.Edvinas Stankus (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4845.Danielius Podbielski (Fizika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4846.KAROLIS RIMŠA (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Ozo gimnazija)
4847.Naglis Stankaitis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4848.Neringa Stukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4849.Paulius Stancelis (Fizika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4850.Dominykas Stulpinas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4851.Demenčius Lukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesini