Atsitiktinių skaičių generatorius
  

Edukacinių konkursų „Olympis 2017 - Rudens sesija“ lošimas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID15423
AprašymasEdukacinių konkursų „Olympis 2017 - Rudens sesija“ lošimas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2017-12-08 10:50:40
Dalyvių skaičius9429
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius1
Unikalių dalyvių skaičius9428
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2017-12-08 10:52:11

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Joris Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Simona Pusvaškytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3.Emilija Prudnikovaitė (Geografija, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4.Jokūbas Dargis (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
5.Evelina Dominaitytė (Matematika, Vilniaus r. Nemežio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių prad. mok.)
6.Arnas Kelpša (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
7.Gabrielė Gaižiunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
8.Liutauras Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
9.Gribauskas Benas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
10.Danas Šukys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
11.Jonas Kozmanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
12.Beatričė Trečiokaitė (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
13.Justas Bakšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
14.Arnas Mašauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
15.Viltė Stonkutė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
16.Lukas Greblikas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
17.Kostas Miliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
18.MIGLĖ SKYSTIMAITĖ (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
19.Evelina Jankūnaitė (Matematika, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
20.Jogailė Diskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
21.Airidas Navalinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
22.Lobkovaitė Diana (Istorija, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
23.Lineta Szerlat (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
24.Gabija Mokšeckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
25.Darija Utkina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
26.Meda Grikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
27.Pijus Žalandauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
28.Justinas Jurčiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
29.Viktorija Zakaržauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
30.Evita Pavadaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
31.ROKAS GURGŽDAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
32.Domas Gintautas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
33.Artūras Juozėnas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
34.Rūta Marija Papiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
35.Marija Kučer (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
36.Valerija Michnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
37.Emilija Brandišauskaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
38.Kajus Šlikas (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
39.Aneta Kerulytė (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
40.Gabija Gedvilaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
41.Andrius Jegorovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
42.Marta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
43.Gerda Jankauskaitė (Fizika, Plungės Senamiesčio mokykla)
44.Dominykas Baševas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
45.Paulius Bakans (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
46.Karolis Kasperavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
47.Rokas Mažeika J. (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
48.Domas Garunkštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
49.Gerda (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
50.Skaistė Klizaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
51.renaldas dubako (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
52.Deimantė Mockutė (Matematika, Tauragės r. Pagramančio pagrindinė mokykla)
53.Kornelija Šabūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
54.Mantė Raguckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
55.Emilija Prudnikovaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
56.Austėja Armoškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
57.Kamilė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
58.Simonas Šukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
59.Titas Bružinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
60.Sedovas Edgaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
61.LIJADA MIKULSKYTĖ (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
62.Elija Milkintytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
63.Kamilė Venckevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
64.Stefanovič Viktorija (Anglų kalba, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
65.Justas Balsys (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
66.Simas Meseckas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
67.Vincentas Lekas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
68.Ada Paukštytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
69.Rokas Šimkonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
70.Mingailė Marčiukonytė (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
71.Nojus Navikas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
72.Marija Druciunaite (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
73.Ivan Bolšakov (Informacinės technologijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
74.Arnas Jodelis (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
75.Ieva Jodkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
76.Tadas Jarulis (Fizika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
77.Žybartas Saldžiūnas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
78.Laurynas Vaikasas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
79.Gina Adomaitytė (Matematika, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
80.Atėnė Toločkaitė (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
81.Vilius Rakauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
82.Brigita Galvydytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
83.Paulius Pocius (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
84.Aistė Panovaitė (Anglų kalba, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
85.Tautvydas Tribičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
86.Klaidas Kizis (Informacinės technologijos, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
87.Paula Nečiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
88.Goda Marcinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
89.Deimantė Šareikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
90.Kotryna Nenartavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
91.Deividas Dunauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
92.Neilas Mikutis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
93.Domantas Gaigalas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
94.MARIJA BAKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
95.Saimonas Stulpinas (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
96.Arvydas Žutautas (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
97.Pavel Telpuk (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
98.Austėja Stašaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
99.Lavrinovič Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
100.Elzė Žabaliūnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
101.Goda Balaikaitė (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
102.Arijus Kriaučiūnas (Chemija, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
103.Ignas Gordynecas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
104.Matas Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
105.Simona Pusvaškytė (Geografija, Kauno r. Neveronių gimnazija)
106.Danielia Kozlovskaja (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
107.Greta Timpaitė (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
108.Erik Barzdo (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
109.Raigardas Salyga (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
110.Ignas Julius Janušauskas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
111.Joris Mitkevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
112.Elinga Šimkutė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
113.Izabela Barlas (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
114.Jana Nirenberg (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
115.Arvydė Riškutė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
116.Nojus Martinonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
117.Henrikas Barisas (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
118.Martynas Leskauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
119.Gustas Stankūnas (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
120.Lukas Intupas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
121.Erikas Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
122.Indrė Ivone Pritchard (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
123.Kristupas Uščiauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
124.Meda Gabrielė Ajutytė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
125.Denis Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
126.Karolina Rodzytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
127.Narvilaitė Dainora (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
128.Martynas Andrijauskas (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
129.Domena Baguckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
130.Vaitkus Matas (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
131.Tautvydas Tribičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
132.Viltė Vaizgėlaitė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
133.Musayevaitė Elinga (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
134.Alanas Katin (Matematika, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
135.Matas Raugevičius (Geografija, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
136.Oskaras Storpirštis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
137.Egidijus Fedorenka (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
138.Austėja Ginkutė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
139.Egidija Binderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
140.Matas Kondrotas (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
141.Augustas Viederis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
142.Dorota Chalkovskytė (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
143.Rugilė Sargūnaitė (Istorija, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
144.Edgaras Jurkšaitis (Chemija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
145.Joris Rimkevičius (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
146.Danielė Dibrova (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
147.Dovydas Bajoraitis (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
148.Rapolas Sipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
149.Rusnė Šimkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
150.Patricija Karalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
151.Mikiulkevičiūtė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
152.Benita Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
153.Emilija Dumašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
154.smilte satkauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
155.Elzė Karpavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
156.Lukas Šatas (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
157.Jonas Bielskis (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
158.Vakaris Pakštas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
159.Augustinas Balsys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
160.Vilius-Algirdas Kuokštas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
161.Gabija Martinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
162.Marius Kilius (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
163.Laurynas Vaikasas (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
164.povilas kurauskas (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
165.Kvietkauskaitė Vytautė (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
166.Domas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
167.Joris Rimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
168.Jorūnas Venskus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
169.Jovita Denisovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
170.Enrikas Žilevičius (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
171.Nojus Nausėda (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
172.Gabija Katlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
173.Lobkovaitė Diana (Geografija, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
174.Viktorija Kulbytė (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
175.Miglė Matušauskaitė (Fizika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
176.Nikita Mickevičius (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
177.Titas Bambalas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
178.Mantas Marcinkėnaitis (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
179.Pavel Gusev (Istorija, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
180.Elinga Zakaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
181.Karolis Kasperavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
182.Ūla Aleksandravičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
183.Augustė Stasiukonytė (Matematika, Halo ir Skantorpo lituanistinės mokyklos)
184.Ema Eitmantytė (Geografija, Kauno Milikonių progimnazija)
185.Žygimante Žagrakalyte (Anglų kalba, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
186.Beata Radavičiūtė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
187.Arnas Bivainis (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
188.Gvidas Ubavičius (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
189.Kamilė Zorytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
190.Linas Jasinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
191.Jonas Jasevičius (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
192.Banionis Bernardas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
193.Milena Rusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
194.Dija Rodevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
195.Viltė Ledakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
196.Gabija Lekniūtė (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
197.Gabija Paulauskaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
198.Viktorija Bilaišytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
199.Bartkutė Gabrielė (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
200.Žygimantas Labutinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
201.Viktorija Savickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
202.Ieva Šlėgutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
203.Ugnė Rumševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
204.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
205.Vykintas Voveris (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
206.Gabija Matusevičiūtė (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
207.Paulius Klimovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
208.Ainaras Kudirka (Geografija, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
209.Ignas Beniulis (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
210.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
211.Lukas Buinickas (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
212.Evelina Vizbaraitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
213.Justas Čižauskas (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
214.Grėtė Znaidauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
215.Nedas Juozapaitis (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
216.Aleksandra Stravinskaitė (Chemija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
217.Magdė Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
218.Cvetkov Artiom (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
219.Oskaras Kananaitis (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
220.Danielė Burdzilauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
221.Goda Arčiškevičiūtė (Istorija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
222.Deimantė Januškevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
223.Dovydas Kuprusevičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
224.Simona Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
225.Raminta Pakštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
226.Austė Markevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
227.Ernestas Baublys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
228.Daniel Aleksejev (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
229.Julius Kojala (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
230.Agata Petkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
231.Urtė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
232.Golovnickij Vladislav (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
233.Erikas Kėvelaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
234.Urtė Grigonė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
235.Adrijus Tamošauskas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
236.Augustinas Žarskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
237.Arnas Noreika (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
238.Mantas Šaparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
239.Žygimantas Narušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
240.Marija Kreišmonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
241.Mažvydas Karnauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
242.Dominyka Sinicaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
243.Mantas Statkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
244.Martyna Sumaryuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
245.Kajus Pėža (Istorija, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
246.LIJADA MIKULSKYTĖ (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
247.Marija Jasiūnaitė (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
248.Pašilskis Arnas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
249.Matas Veitas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
250.Deimantė Bolnaitė (Chemija, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
251.Samanta Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
252.Martynas Žebarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
253.Gytė Vitkauskaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
254.Dovydas Vasiliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
255.Kajus Maskaliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
256.Deimantė Šilanskaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
257.Markas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
258.Liepa Šakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
259.Adrijus Rasimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
260.Kamilė Migun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
261.Vasarė Kaunietytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
262.Rokas Meldažis (Informacinės technologijos, Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla)
263.Lukas Bareikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
264.Žyginta Kernagytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
265.Dovydas Valiukėnas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
266.Justinas Kulikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
267.Liepa Khan (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
268.Rūta Dragūnaitytė (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
269.Gustas Joneliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
270.Oskaras Markauskas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
271.Elvinas Sakalauskas (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
272.Rapolas Tamoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
273.Enrikas Kaušas (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
274.Viltė Daunoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
275.Kamilė Kazlauskaitė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
276.Gabija Zavarskytė (Geografija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
277.Nerilė Raudonytė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
278.Vilius Lizunovas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
279.Gabrielė Matonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
280.Joris Jonas Bičkus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
281.Jokūbas Dargis (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
282.Reinoldas Kelpša (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
283.Titas Kančys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
284.Rafal Breivo (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
285.Deimantė Dubosaitė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
286.Iglė Varkalytė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
287.Rusnė Miliškevičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
288.Ryan Sadallah (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
289.Jaunius Klimanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
290.Danielius Voitkevičius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
291.Pijus Bendžaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
292.Ugnė Važgauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
293.Marija Drobnytė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
294.Markas Urbanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
295.Deimantė Kirtiklytė (Anglų kalba, Halo ir Skantorpo lituanistinės mokyklos)
296.Karolina Dilytė (Istorija, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
297.Gabrielė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
298.tomas žiugzda (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
299.Petras Brazaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
300.Aistė Jansevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
301.Kajus Lapienis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
302.Aistė Mačenskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
303.Vytautas Petrauskas (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
304.Augustė Rakitinaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
305.Gerardas Jakštas (Istorija, Mažeikių r. Ruzgų pagrindinė mokykla)
306.Yunus Kajus Koc (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
307.Viktorija Markovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
308.Gabija Vilimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
309.Mingailė Marčiukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
310.Austėja Samulionytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
311.Lukrecija Ambrazevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
312.Daniil Lukin (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
313.Arvydas Razutis (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
314.Gabija Arcikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
315.Hopas Dagnis (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
316.Jokūbas Prieskienis (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
317.Martynas Svidėnas (Anglų kalba, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
318.Rimgaudas Žukovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
319.Paulius Bakas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
320.Jonas Buškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
321.Edgaras Dobrovolskis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
322.Tomas Muzikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
323.Vincentas Petrauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
324.Martyna Sumaryuk (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
325.Deividas Mickevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Simno gimnazija)
326.Paulius Martiševskij (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
327.Simas Ruževičius (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
328.Lukas Drapanauskas (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
329.Eugenij Aksionov (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
330.Gvidas Vilimas (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
331.Airida Mikutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
332.Vesta Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
333.Skinderytė Lijana (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
334.Medas Šukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
335.Viltė Golgatkova (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
336.Deina Gudynė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
337.Rokas Možeiko (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
338.Laurynas Kavaliauskas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
339.Elijus Antipovas (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
340.paulina šabūnaitė (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
341.Emilija Gorbačevska (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
342.Jokūbas Kalpokas (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
343.Gediminas Vaičekauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
344.Nikas Zelionka (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
345.Iveta Gudeliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagr. mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
346.Domantas Radzevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
347.Rugilė Kriukelytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
348.Laurynas Pakerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
349.Beatričė Paičiūtė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
350.Kornelija Krikštopaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
351.Vytautas Verseckas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
352.Medeinė Leonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
353.Edvinas Marliūnas (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
354.Matas Jagminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
355.Jonas Ušeckas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
356.Reda Gylytė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
357.Rugilė Kuklytė (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
358.Urtė Liutkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salininkų gimnazija)
359.Adomas Čirūna Kazlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
360.Viktorija Jacyna (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
361.Vytenis Pucėta (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
362.Goda Šarkanaitė (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
363.Danila Rudzinskas (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
364.Marija Kučer (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
365.Dominykas Mickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
366.Ieva Radvinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
367.Martyna Rašimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
368.Aistė Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
369.Augustas Ukvalbergas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
370.Arielė Teličanaitė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
371.Viltė Žliobaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
372.Simona Janulevičiūtė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
373.Edvin Danovski (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
374.Greta Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
375.Dija Gutauskaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
376.Augustė Slimanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
377.Simona Mickutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
378.Tomas Paznėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
379.Goda Šarkanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
380.Smiltė Ruzgaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
381.Arbačauskaitė Vitalija Jonė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
382.Gabja Kulbokaitė (Matematika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
383.Gabija Šeškauskaitė (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
384.Aidas Digrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
385.Pijus Maldonis (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
386.Gustė Šmigelskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
387.Milena Rusevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
388.Urtė Dindaitė (Geografija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
389.Deimantė Šilanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
390.Kipras Bliznikas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
391.Viktorija Dapkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Kvietinių mokykla-darželis)
392.Gilvydas Jakštas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
393.Rugilė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
394.Beatričė Abariūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
395.GABIJA MOSKOVKINAITĖ (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
396.Nalivaiko Denis (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
397.Beata Pauliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
398.Aušra Plutaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Saulės" gimnazija)
399.Nojus Neverdauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
400.Aušrinė Mickūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
401.Povilas Mikeliūnas (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
402.Aistė Neverdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
403.Kernius Šimonėlis (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
404.Dovydas Žoštautas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
405.Maksas Prekevičius (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
406.Kamilė Juočepytė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
407.Liepa Ramukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
408.Kamilė Steponaitytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
409.Saulė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
410.AUGUSTAS POVILAUSKAS (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
411.Arnas Berneckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
412.Andrėja Kvederavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
413.Arina Bachur (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
414.Dovilė Bielskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
415.Stakvilevičiūtė Erika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
416.Kamilė Nešukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
417.Petras Šniūrevičius (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
418.Nikita Kairys (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
419.Justina Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
420.Gabija Matulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Alantos gimnazija)
421.Aivas Katkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
422.Dovydas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
423.Nedas Nešukaitis (Anglų kalba, Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla)
424.Urtė Jakštaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
425.Haroldas Mockevičius (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
426.Austėja Olechnovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
427.Vilius Vitkevičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
428.Paulius Beniušis (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
429.Milvydas Rudžionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
430.Joris Šidiškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
431.Kamilė Ramanauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
432.Aina Butavičiūtė (Istorija, Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
433.Mėta Žalėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
434.Amilė Apinytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
435.Gytis (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
436.Arnis Venclavičius 5d (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
437.Emilija Indrijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
438.Justas Sausdargis (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
439.Vakaris Pakštas (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
440.Augustas Vešiota (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
441.Kajus Eismantas (Informacinės technologijos, Utenos Vyturių progimnazija)
442.Benas Šapola (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
443.matas valaitis (Matematika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
444.Emilija Skakun (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
445.Haroldas Mockevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
446.Agnė Fominaitė (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
447.Ugnius Jakutonis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
448.Rugilė Dagilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
449.Viktorija Rožkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
450.Ugnė Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
451.Justinas Jarašūnas (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
452.Karina Černozub (Istorija, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
453.Martynas Norkus (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
454.LIVETA SUTKUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Antano Smetonos gimnazija)
455.Tomas Miškinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
456.Petraškaitė Aurėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
457.Andrius Juozėnas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
458.Ema Šarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
459.Luka Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
460.Austėja Antanavičiūtė (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
461.Laurynas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
462.Dominyka Stacey Eikevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
463.Karolis Navickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
464.Lukas Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
465.Eglė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
466.Martynas Macevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
467.Mykolas Maurius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
468.Arminas Petronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
469.Lukas Polita (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
470.Vincas Burkė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
471.Vytautė Juciutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
472.Oskaras Markauskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
473.Paulina Leonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
474.Aldas Klizas (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
475.Kotryna Tarnauskaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
476.Karolis Šimėnas (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
477.Remenčius Atas (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
478.AUSTĖ DAMBRAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
479.Emilija Dovydaitytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
480.Dominyka Aidukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
481.Montvilaitė Simona (Geografija, Tauragės Tarailių progimnazija)
482.DOMANTAS JURKŪNAS (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
483.Faustina Eglynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
484.DANIELIUS UŽDAVINYS (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
485.Ignas Šakinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
486.Dominykas Zakarevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
487.Patricija Karalevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
488.Nojus Pajarskas (Istorija, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
489.Lukas Vaidaugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
490.Rugilė Bytautė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
491.emilija stašiūnaite (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
492.Sniegė Buožytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
493.Elžbieta Šulijaitė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
494.Jurgis Klešnieks (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
495.Tadas Saveljevas (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
496.Mangirdas Liaukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
497.Aleksas Ilgevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
498.Urtė Baužaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
499.Bruknė Kasiliauskaitė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
500.Lukrecija Ambrazevičiūtė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
501.Matas Butkus (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
502.Žukovskij Vladislav (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
503.Matas Švenčionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
504.Ulinauskaitė Agnė (Istorija, Birštono gimnazija)
505.Luka Pajedaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
506.Eimantas Regelskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
507.Goda Tubyte (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
508.Gabriele Valyte (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
509.Viktorija Savickytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
510.Benas Adomavičius (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
511.Skaistė Tautkutė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
512.Brigita Maskeliūnaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
513.Gustas Galinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
514.Simona Mickutė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
515.Rokas Vakaris Mačkiris (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
516.Matas Imbrasas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
517.Skaistė Filmanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
518.Rugilė Sabaliauskaitė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
519.Kornelija Railaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
520.Justė Sekstinš (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
521.Izabelė Vilimaitė (Geografija, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
522.Nojus Liutkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
523.Piotr Varganov (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
524.Dmitrijus Kačanovas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
525.Erikas Kanapeckas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
526.Andrius Junevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
527.Vytautas Niaura (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
528.Guoda Kareivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
529.Karina Atažanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
530.Marius Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
531.Monika Žagunytė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
532.Jonė Leonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
533.LIEPA ŠIURNAITĖ (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
534.Akvilė Satkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
535.Jogaila Stankevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
536.Vanesa Blaževič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
537.Rytis Lalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
538.Osvaldas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
539.Meda Tautvydė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
540.Pijus Juočas (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
541.Tautvydas Daugėla (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
542.Emilijus Smailys (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
543.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
544.Emilija Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
545.Gerda (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
546.Augustinas Balsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
547.Alanta Banytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
548.Platūkytė Rugilė Angelina (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
549.Viltė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
550.Laurynas Kardokas (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
551.Aušra Bertašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
552.Aivaras Lašas (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
553.Emilija Skakun (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
554.GINTARĖ MONTAUTAITĖ (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
555.Vakaris Jakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
556.Regimantas Dalinkevičius (Anglų kalba, Ukmergės r. Taujėnų gimnazija)
557.Gabrielė Bendžiūtė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
558.Vitalijus Rolikas (Fizika, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
559.Amelija Ivanovė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
560.Solovjov Denis (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
561.Timas Juodris (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
562.Dovydas Blandis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
563.Ignas Kavaliauskas (Matematika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
564.Slavinskas Pijus (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
565.Gustas Šimelis (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
566.Mateuš Dainoravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
567.Angelina Kropa (Chemija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
568.Domantas Sapkauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
569.Adrijus Tamošauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
570.Rapolas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
571.Alantė Jankauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
572.Greta Kolesnik (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
573.Ieva Obeliūnaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
574.Matas Alengoz (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
575.MEDA IVOŠKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
576.Mindaugas Žaromskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
577.Neringa Mikailaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
578.Elžbieta Lideikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
579.Laurinas-lukas Remeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
580.Oskaras Labutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
581.Danielius Jasinevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
582.Sandra Rukšėnaitė (Matematika, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
583.Matas Ižganaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
584.Klaidas Kizis (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
585.Ervinas Janušauskas (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
586.Viltė Palubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
587.Airidas Uginčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
588.Evelina Vizbaraitė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
589.EMILIJA IVAŠKO (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
590.Martynas Vilimas (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
591.Rugilė Sargūnaitė (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
592.Antaris Tamošaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
593.Agnieška Jarmalkovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
594.Emilija Treigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
595.Beata Baslyk (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
596.Marius Dimša (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
597.Dmitrij Popov (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
598.Elzė Plaušinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
599.BRUŽAITĖ VAKARĖ (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
600.Egidijus Masalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
601.Meida Burakauskaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
602.Monika Aguonytė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
603.Ignas Masevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
604.Petras Šniūrevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
605.Rėjus Ginatas (Matematika, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
606.Vytenis Jurkevičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
607.Karolina Rimšelytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
608.Vakaris Matušauskas (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
609.Augustinas Digrys (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
610.Benas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
611.Narvilas Modestas (Matematika, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
612.Justinas Girdvainis (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
613.Rokas Mockevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
614.TOMAS GRYBAUSKAS (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
615.Elzė Karolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
616.Saulė Černiauskaitė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
617.Kamilė Juozapavičiūtė (Anglų kalba, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
618.Mantautas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
619.Gytis Stravinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
620.Kevinas Žilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
621.Tautvydas Lipskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
622.Kieliškaitytė Giedrė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
623.Antaris Tamošaitis (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
624.Rokas Zubernis (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
625.Dorotėja Sarapinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
626.Goda Tolosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
627.Gabija Astrauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
628.Rimgaudas Žukovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
629.Eryk Godlijevski (Anglų kalba, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
630.Liveta Cibulskaitė (Matematika, Alytaus Jotvingių gimnazija)
631.Vanesa Štėraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
632.Kamilė Stagniūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
633.Dmitrij Novošinskij (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
634.EMILIJA IVAŠKO (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
635.Titas Labanov (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
636.Lukas Lengvenis (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
637.Nedas Kadiša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
638.Monika Jasilionytė (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
639.Oskaras Draugelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
640.Juozas Štuopinis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
641.Viktorija Vilčinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
642.Elinga Minderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
643.Marija Kazakevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
644.Ąžuolas Deresevičius (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
645.Nedas Klimantavičius (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
646.Viltė Abalikštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
647.Gabija Astrauskytė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
648.Konstancija Kolesnik (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
649.Kamilė Bakanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
650.Nedas Pliskauskas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
651.Benas Kučma (Lietuvių kalba ir literatūra, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
652.Dovydas Karjakinas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
653.Nogniūtė Guoda Onorija (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
654.Sintija Vaičiukynaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
655.Gintarė Nutautaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
656.Gabrielė Gaižiunaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
657.Paulius Balčaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
658.Vladislav Slančevskij (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
659.Roberta Kalkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
660.Joris Šarpnickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
661.Evelina Višinskaitė (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
662.Kamilė Navickaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Simno gimnazija)
663.Emilija Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
664.Nojus Tautkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
665.Nedas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
666.Erikas Pašiūnas (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
667.Kamilė Žekonytė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
668.Olivija Grigaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
669.Edvard Volkovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
670.Deividas Kasakauskas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
671.Emilis Ramukevičius (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
672.Beata Radavičiūtė (Fizika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
673.Saulė Tamulaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
674.INGRIDA AUŠKALNYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
675.Meda Tautvydė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
676.Armandas Buožius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
677.Renata Bakutiene (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės suaugusiųjų švietimo centras)
678.Akvilė Juškauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
679.Elzė Plaušinaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
680.Nojus Klimavičius (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
681.justas janavicius (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
682.Kristupas uosis (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
683.Greta Šventoraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
684.Aurita Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
685.Ąžuolas Narbutas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
686.Evelina Chomičiūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
687.Viltė Gražulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
688.Samanta Juselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
689.Gabija Paulauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
690.Goda Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
691.Aleksandra Pundziūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
692.Miglė Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
693.Beata Pauliukonytė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
694.Strelkauskas Domantas (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
695.Cvetkov Artiom (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
696.Augustė Raudytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
697.Austėja Tylūnaitė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
698.Tomas Kazlauskas (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
699.Naglis Ilgius (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
700.Mantvidas Pūžė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
701.Paulina Lomsargytė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
702.Darija Barauskaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
703.Tautvydas Vaitkus (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
704.Liepa Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
705.Amanda Truskauskė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
706.Mantas Litvinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
707.Arentas Karpas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
708.Einius Aleksandras Nikiforovas (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
709.Vakaris Matušauskas (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
710.Akvilė Gecevičiūtė (Geografija, Alytaus profesinio rengimo centras)
711.Aušrinė Greičiūnaitė (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
712.Dominykas Jansonas (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
713.Vaiva Marija Lileikaitė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
714.Butrimas O. (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
715.Kamilė Vysotina (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
716.Agdalija Šamsutdinova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
717.Kamilė Stonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
718.Narūnas Mindaugas Šulga (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
719.Rugilė Medeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
720.Aida Petereit (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
721.Justė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
722.Džesika Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
723.Akvilė Janavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
724.Erikas Gečas (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
725.Liepa Ramanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
726.Ignas Rupeika (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
727.Vitas Vansevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
728.Redas Povilaitis (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
729.Eglė Šalkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
730.Domilė Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
731.Joana Gaidamavičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
732.Mantas Vaičys (Istorija, Kauno specialioji mokykla)
733.Paulius Šakinis (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
734.Klaudija Katauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
735.Haroldas Mockevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
736.Emilija Silickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
737.Domas Šimkus (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
738.Inesa Sabaliauskaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla)
739.Renatas Kavtiašvili (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
740.Nojus Arbačiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
741.Ugnė Marcinkutė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
742.Ūla Povilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
743.Gabrielius Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
744.Ainis Strička (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
745.Nojus Šarkanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
746.Aleksandras Atkočiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
747.Dominykas Valukonis (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
748.Miglė Petruškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
749.Domas Pauliukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
750.RUTA ZUKAUSKAITE (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
751.Saulė Šlakaitytė (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
752.Musayevaitė Elinga (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
753.Meda Nijolė Valaitytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
754.Paulina Pranckevičiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
755.AUSTĖ DAMBRAUSKAITĖ (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
756.Aronas Butėnas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
757.Aldas Betingis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
758.Džiugas Kuzmickas (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
759.Justas Rašinskas (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
760.Gabija Bučaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
761.Domantas Šemiotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
762.Edvinas Mickūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
763.Justinas Galinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
764.Timur Voitolovič (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
765.Martynas Kučinskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
766.Džesmina Bačkytė (Matematika, Pakruojo r. Rozalimo vidurinė mokykla)
767.Nojus Jašinskas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
768.Amelija Kniazevaitė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
769.Dmitrij Fiodorov (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
770.Evelina Staškutė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
771.Radvila Domantas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
772.Edvinas Jankauskas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
773.Rokas Jacevičius (Geografija, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
774.Danielė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
775.Marta Slivskytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
776.Striukytė Rimantė (Chemija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
777.Armandas Liulys (Istorija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
778.Eimantas Jončys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
779.Kamilė Bakanaitė (Matematika, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
780.Tomas Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
781.Irmantė Kaširovaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
782.Pijus Turleckas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
783.Rustė Kryžanauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
784.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
785.Tadas Murauskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
786.Sniegė Martinkėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
787.Dovydas Giruckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
788.Rusnė Šimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
789.Darija Danilova (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
790.Karina Dekan (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
791.Elzė Karolytė (Geografija, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
792.Danielius Andrejevas (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
793.Gabrielė Aleknaitė (Anglų kalba, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
794.Gabija Šukaitytė (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
795.Benas Kancleris (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
796.Andrius Juozėnas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
797.Patricija Blaževič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
798.Monika Varpiotaitė (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
799.Evaldas Navickas (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
800.Elzė Marcinkėnė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
801.Gerda Budrytė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
802.Goda Jasnauskaitė (Istorija, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
803.Meda Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
804.Dalia Antinytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
805.Julius Marcinkus (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
806.Eimantas Marčius (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
807.Agata Šatkovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
808.Gabrielė Kazakevičiūtė (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
809.Augustas Miliauskas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
810.Vilius Ilgūnaitis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
811.Lugnė Samsonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
812.Evelina Abramavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
813.Julius Galdikas (Geografija, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija)
814.Nonita Plečkaitytė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
815.Stapulionytė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
816.Rapolas Tamoševičius (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
817.Gabija Staponaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
818.Pocius Dominykas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
819.Dominykas Jasevičius (Geografija, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
820.Goda Matulionytė (Matematika, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
821.Ernest Liudkovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
822.Eidvidas Stankevičius (Anglų kalba, Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla)
823.ARVYDAS MOKŠECKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
824.SMILTĖ VAITOŠKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
825.Arvydas Razutis (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
826.Karolina Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
827.Domantas Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
828.Anastasija Pačkovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
829.Aurelija Astikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
830.Emilija Kazielaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų gimnazija)
831.Arbačauskaitė Indrė (Informacinės technologijos, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
832.Joris Kuncaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
833.Gytis Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
834.Gytis Verseckas (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
835.Urtė Gulbinaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
836.Ervinas Čepas (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
837.Justė Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
838.Miglė Dubauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
839.Simonas Jančauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
840.GUSTAS LABANAUSKAS (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
841.Emilija Balčytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
842.Benas Kasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
843.Gražvilė Zujūtė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
844.Kajus Aužbikavičius (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
845.Dominykas Čiūta (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
846.Džiugas Šarkauskas (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
847.Lukas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
848.Mantas Statkus (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
849.Justina Jakštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
850.Daniel Voronecki (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
851.Laurynas Kmelnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
852.Lėja Kligytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
853.Elija Stratkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
854.Faustas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
855.Aleksandras Atkočiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
856.Nikolė Kitova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
857.Evelina Beliokaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
858.Antanas Radlinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
859.Goda Sinkevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
860.Ilja Romanovskij (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
861.Beata Lavrinovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
862.Ieva Nida Aleksevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
863.Evelina Abramavičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
864.Rokas Skirkevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
865.Kamilė Pranaitytė (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
866.Maja Kolesova (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
867.Žieda Žilakauskaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
868.Sinkevič Viktorija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
869.Mantas Reinartas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
870.Černiauskas Joris (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
871.Lukas Raišuotis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
872.Lauras Vaičiulis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
873.Matas Sakalauskas (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
874.Lukas Bareikis (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
875.Deividas Pranaitis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
876.Paula Nečiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
877.Nalivaiko Denis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
878.Eliza Rodevič (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
879.Augustas Ukvalbergas (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
880.Faustas Pivoriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
881.Viltė Matijošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
882.Viktorija Turevičiūtė (Anglų kalba, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
883.Gintarė Kunsevičiūtė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
884.Vilius Stankevičius (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
885.Augustė Staniulionytė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
886.Deividas Turčinavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
887.Simas Petronis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
888.Jūratė Rimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
889.Dainora Gelažiūtė (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
890.Dovydas Mikalauskas (Istorija, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
891.Vaitonis Ferdinandas (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
892.Faustas Širvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
893.Linas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
894.Chailenka Ineta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
895.Oskaras Kontautas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
896.Staišiūnaitė Gabija (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
897.Rapolas Kukis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
898.Tadas Michalevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
899.Martyna Mituzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
900.Jonas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
901.Jovita Janeikaitė (Istorija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
902.Klemens Tomaš Dovgerd (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
903.Neilas Gečas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
904.Sniegė Viederytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
905.Vilius Kontrimas (Anglų kalba, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
906.Adrija Jaraminaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
907.Arnas Mašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
908.Andrius Trukanavičius (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
909.Gabrielė Eigirdaitė (Anglų kalba, Telšių "Džiugo" gimnazija)
910.Miglė Rastenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
911.Emilija Railaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
912.Gabija Eidukynaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
913.Daniel Trubačiov (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
914.Bronius Juzukonis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
915.Gabrielė Veber (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
916.Paulauskytė Monika (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
917.Arnas Kazakevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
918.Gerda Brazaitė (Istorija, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
919.Ieva Grikpėdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
920.Karina Trušakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
921.Mantas Macijauskas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
922.Justas Žvirblaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
923.Dominykas Šidlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
924.Sergej Gončarov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
925.Erik Šuškevič (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
926.Schultz Paulius Kristianas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
927.Aireta Šuminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras)
928.Patricija Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
929.Julija Flėderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
930.Ainius Daukšas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
931.Agota Kontrimaitė (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
932.Greta Barišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
933.Ignas Mineikis (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
934.Gytis Loveika (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
935.Deividas Dulinskas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
936.Elvinas cerniauskas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
937.Viktorija Baltutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
938.Elinga Minderytė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
939.Sigita Žiobakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
940.Paulius Kleinauskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
941.Goda Jonuškevičiūtė (Matematika, Telšių "Džiugo" gimnazija)
942.Ariana Ročiūtė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
943.Uldinskė Justė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
944.Jonas Navikas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
945.Deimantė Grincevičiūtė (Geografija, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
946.Suzana Mozarska (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
947.Ieva Radžvilaitė (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
948.Aleksandr Zelenkov (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
949.AUKŠTAKALNIS ROKAS (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
950.Jonas šiupšinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
951.Viltė Žukaitytė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
952.Rugilė Zėringytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
953.Ignas Pranckevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
954.Aleksandra Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
955.Svajūnas Masaitis (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
956.Paulius Brazys (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
957.Majus Ulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
958.Julijus Kurbatovas (Fizika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
959.Jurinta Kucina (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
960.Matas Zlatkus (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
961.Matas Banevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
962.Justas Kuznecovas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
963.Gabija Matusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
964.Matas Jonikas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
965.Akvilė Žilinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
966.Marcus Burdulis (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
967.Kazimieras Juška (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
968.Vaiva Budnikaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
969.Ugnė Čiumbaraitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
970.Kristijonas Karačionka (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
971.Daugvidas Staniūnas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
972.Jokūbas Daukantas (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
973.Josvita Sujetaitė (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
974.Žilvinas Idzelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
975.Viltė Žirgulytė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
976.Justė Bielskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
977.Juozas Mulerenka (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
978.Marija Šmakotinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
979.Viktorija Jonutytė (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
980.Aurėja Matulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
981.Viktorija Ašurakaitė (Fizika, Vilniaus Maironio progimnazija)
982.Martynas Judzentavičius (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
983.Mantas Šibirkštis (Anglų kalba, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
984.Mindaugas Nakutis (Matematika, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
985.Ugnė Časaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
986.Nida Kinčiūtė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
987.Žukauskaitė Gintarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
988.Einoras Rastenis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
989.Evaldas Navickas (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
990.Linas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
991.Justė Grigonė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
992.darija kazakeviciute (Matematika, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
993.Gvidas Našlėnas (Anglų kalba, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
994.Laimonas Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
995.Henrikas Šachmanovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
996.Matas Robin Gungordu (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
997.Emilija Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
998.Austėja Gritėnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
999.Jonas Baužys (Geografija, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1000.Dominykas Čiutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1001.Mockus Armandas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1002.Danielė Papečkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1003.Erikas Šleinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1004.Augustas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1005.Alan Borison (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1006.Paulius Balčiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1007.Justė Malinauskaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1008.Galubickaitė Evelina (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1009.Samanta Gorskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1010.Raškinytė Medeina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1011.Danielius Gudeika (Geografija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1012.Naglis Vasarevičius (Fizika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1013.Deividas Kasakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1014.Daumantas Baltakis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1015.Lėja Semenikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1016.Pijus Riepša (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1017.Nojus Rybakovas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1018.Benas Lunevičius (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1019.Darija Berzinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1020.Neringa Mikailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1021.Džiugas Čaplikas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1022.Laurynas Krauza (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1023.Artūras Sribalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1024.Dominykas Bertauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1025.Matas Bogdžiūnas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1026.Augustė Švedaitė (Istorija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
1027.Simona Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1028.Andrius Soikinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1029.Salvijus Virmauskis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1030.Dovydas Surplys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1031.Ignas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1032.Egidija Binderytė (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1033.Lukas Vaicekauskas (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1034.Milda Funkaitė (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1035.Beata Skukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1036.Ūla Juozaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1037.Faustas Gaidamavičius (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1038.Jokūbas Janušauskas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1039.Tauras Deksnys (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1040.Kriškanaitė Austėja (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1041.Justas Žvirblaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1042.Beata Pauliukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
1043.Vanesa Blaževič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1044.Matas Švenčionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1045.Vilius Šmakotinas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1046.Lukas Vaitkus (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1047.Danielius Ramūnas Janušauskas (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1048.Karolis Struckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1049.Edgaras Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1050.Nojus Vosylius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1051.Ramonaitė Deimantė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
1052.Lobkovaitė Diana (Anglų kalba, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1053.Goda Sinkevičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1054.Vakarė Molotokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1055.Gvidas Barškietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1056.Arina Anastasija Meškotaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1057.Vilius Čeledinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1058.Agnė Papaitė (Matematika, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1059.Gabrielius Žalpys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1060.Bartas Stonkus (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1061.Lukas Vinickas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1062.Neila Balynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1063.Skirmantas Jaunius Paukštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1064.Matas Karnauskis (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1065.Mantas Pinevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1066.Gabija Džiugelytė (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1067.Martynas Damulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1068.Gerda Komisaraitytė (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
1069.Milda Ivanciūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
1070.Dominykas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1071.Justinas Černovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1072.Dominyka Sinicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1073.Dovas Janionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1074.Karina Yliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1075.akvilė žibikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1076.Armandas Stankus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1077.Guoda Mataitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1078.DOMANTAS ŽIBAS (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1079.Ieva Kungytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1080.Rojus Krupovičius (Anglų kalba, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1081.Marija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1082.Ugnė Sutkutė (Istorija, Kauno Dainavos progimnazija)
1083.Nikas Umbrasas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1084.Ažna Karolis (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
1085.Gustas Mickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1086.Radvilas Beniušis (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1087.Austėja Virbašiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1088.Tomas Bartašius (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1089.Viktorija Gervytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1090.Rimas Kleveckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1091.Dominykas Rinkūnas (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1092.Arminas (Matematika, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1093.Donatas Levas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1094.Benas Sakalauskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1095.Vanesa Borovikovaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1096.GABRIELĖ KUZMINSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1097.Kęstutis Girskis (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
1098.Danielius Jasinevičius (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1099.Skaistė Ilgevičiūtė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1100.Dilanas Staniulis (Matematika, Biržų rajono Germaniškio pagrindinė mokykla)
1101.Gustė Vaitauskaitė (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1102.NOJUS MARTINKUS (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1103.Rusnė Vainiūnaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1104.Dominykas Ilgevičius (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
1105.Urtė Gulbinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1106.Mykolas Jarutis (Matematika, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
1107.Vetrenka Rokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1108.Aurėja Domžaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1109.Augustė Pocevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
1110.Evelina Čirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1111.Urte Sabalyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1112.Patricija Peciukonytė (Matematika, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1113.Urte Sabalyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1114.Matas Povilėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
1115.Ščepkauskaitė Austė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1116.Titas Labanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
1117.Kajus Korsakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1118.Rokas Čižikas (Istorija, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1119.Marija Kreišmonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1120.Matas Franckaitis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1121.Viktorija Nalivaiko (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1122.Arnas Maskoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1123.Ąžuolas Ivanickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1124.Gabrielė Švarcukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1125.Majus Ulevičius (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1126.Aistis Greičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1127.Anastasija Pokusajeva (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1128.Luknė Garmutė (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
1129.SAULĖ GAJAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1130.Akvilė Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1131.Edvinas Vilutis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1132.Gabija Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1133.Diana Geinc (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1134.Joris Kuncaitis (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
1135.Jokūbas Dargis (Matematika, Birštono gimnazija)
1136.Augustas Nagelė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1137.Viktorija Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1138.Domantas Skrodenis (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1139.Edvard Smoliakov (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1140.Šarūnas Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
1141.Saulė Spulytė (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1142.Mantas Bujanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1143.Lačinski Rafal (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1144.Austėja Naujokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1145.Mantas Malažinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1146.Vytautas Špūras (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1147.Vakarė Kulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1148.Šiaulys Edvinas (Geografija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1149.Augustas Vešiota (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1150.Ragaišytė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1151.Domantas Dumpis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1152.Kasparas Kančauskas (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
1153.Edmina Kadytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1154.Nojus Arbačiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1155.Edvinas Kasperavičius (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1156.Matas Markevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1157.Simonas Laukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" progimnazija)
1158.Nikas Umbrasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1159.Vytenis Anilionis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1160.Skaistė Jurkevičiūtė (Istorija, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1161.Ieva Radvinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1162.Deimantas Makaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija, Jusevičių skyrius)
1163.Gabrielė Sabataitytė (Matematika, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1164.Raigardas Kiaurakis (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1165.Gabija Radžiukynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1166.Meda Norkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1167.Povilas Uckus (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1168.Giedrius Drukteinis (Geografija, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1169.Faustė Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
1170.Deimantas Pozniakov (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
1171.Ignas Gordynecas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1172.Tauras Žemaitis (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1173.Ainius Šereiva (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1174.Bendoraitytė Liepa (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1175.Gabija Slavinskaitė (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1176.Jokūbas Dagys (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1177.Miglė Jevdokimovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1178.Marius Kilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
1179.Daniel Korvel (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1180.Justas Turevičius (Chemija, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
1181.Viktorija Grušniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1182.Gytis Ramelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
1183.Rokas Čižikas (Geografija, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1184.Kotryna Lapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1185.Greta Osterytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1186.Liepa Khan (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
1187.Ignas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1188.Dovydas Gailius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
1189.Gerda Mingailaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1190.Danieliuss Miodišauskas (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1191.Miglė Puodžiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1192.Jonas Būbelis (Geografija, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1193.Kamilė Čižauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1194.Simona Mickutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1195.Meida Džiautaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1196.Laucius Ignas (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
1197.Nojus Zaicevas (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
1198.Matas Jurkėnas (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1199.Vykintas Zakarauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1200.Gabrielė Karvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1201.Sandra Jakštaitė (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1202.Martynas Šareika (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1203.Povilas Minkinas (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
1204.Laura Aleksejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
1205.Austėja Brovkaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1206.Reda Simonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1207.Oskaras Krivenokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1208.Urtė Dindaitė (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1209.Ieva Ugenskaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1210.Emilis Matonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1211.Gabrielius Šlyžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1212.Kotryna Kundrotaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1213.Beatričė Galminaitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1214.Maksim Šumovič (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1215.Mantė Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1216.Mintautas Žilinskas (Matematika, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
1217.Kristupas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1218.AUSTĖ DAMBRAUSKAITĖ (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1219.Dominta Čiplytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1220.Rokas Meldažis (Anglų kalba, Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla)
1221.Marius Kemeraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1222.Domas Madzeliauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1223.Deimantas Burakas (Geografija, Švenčionių progimnazija)
1224.Deividas Vasilevskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1225.Ignas Steponavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1226.Monika Latinytė (Anglų kalba, Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla)
1227.Arminas Ruskonis (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1228.Želvytė Agnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1229.Benas Valiulis (Istorija, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1230.Greta Grigaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
1231.Eivydas Svirinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1232.Deimantas Galminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1233.Karolina Juodeškaitė (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1234.Eva Aušraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1235.Audronė Skurdelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1236.Viktorija Gliebutė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1237.Paulina Puraitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
1238.Mantas Kybartas (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1239.Suvorovaitė Kamilė (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1240.matas valaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1241.Emilis Aukščiūnas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1242.Beatričė Trečiokaitė (Matematika, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1243.Miglė Ruzgaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1244.Dovydas Vasiliūnas (Geografija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1245.Kasparas Lastauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1246.Gustas Tarvydas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1247.Ignas Šukis (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1248.Erika Berenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Džiugo" gimnazija)
1249.Saulė Spulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1250.Jokūbas Palaima (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1251.Ieva Janušonytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1252.Milena Fokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1253.Laurynas Abromavičius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1254.Goda Vainauskaitė (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1255.Robertas Grigas (Istorija, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1256.Tomas Sasnauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1257.Elžbieta Staškūnaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1258.Marius Nemunaitis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1259.Uma Ušackaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1260.Austėja Šernaitė (Chemija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1261.GRETA GABRIELĖ KILBAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1262.Dovydas Bolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1263.Emilis Kiškis (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
1264.Mackonis Oskaras (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1265.Austė Kukankaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1266.Liepa Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1267.Viktorija Rožkova (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1268.Edvardas Jarusasukas (Geografija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1269.Deimantė Nosevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1270.Rokas Bubulis (Geografija, Vilniaus licėjus)
1271.Vilius Čeledinas (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1272.JONAS KIAUPA (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1273.Dovydas Karjakinas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1274.Elija Plyčiūvaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1275.Augustas Murašovas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1276.Arminas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1277.Arūnas Baltrušaitis (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1278.Karolis Pačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1279.MATAS MIKUCKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1280.Aleksandra Papachina (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1281.Vadvilavičiūtė Gintautė (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1282.Timas pranskūnas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1283.Monika Akstinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
1284.Tomas Kurmis (Anglų kalba, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
1285.Tėja Rimkutė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1286.Eva Kondratovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
1287.Viktorija UKRINAITĖ (Matematika, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1288.Emilis Ramukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1289.Algimantas Bagdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1290.Skirmantas Bernatavičius (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1291.Austėja Visockaitė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1292.Rugilė Bytautė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1293.Ieva Laučiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1294.Miroslav Švabovič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1295.Titas Sabaitis (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1296.Eimantas Kačegavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1297.Vytė Raškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1298.Rugilė Lengertaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1299.Džiugas Kuzmickas (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1300.Benediktas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1301.Linas Paulauskas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1302.Lyja Germanavičiūtė (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1303.Gustas Tarvydas (Istorija, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1304.Karol Čečiotkin (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1305.Benas Kasiliauskas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1306.Ugnė Čėsnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1307.GABRIELĖ KUZMINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1308.Jorūnė Bastakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
1309.Gustas Gečas (Anglų kalba, Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
1310.Marija Gafurova (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1311.Aleksandra Pundziūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1312.Domas Sarapinas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1313.Ema Pretkelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
1314.Karolis Michalauskas (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1315.Jokūbas Dargis (Geografija, Birštono gimnazija)
1316.Aiva Žemaitaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1317.Iveta Gudeliauskaitė (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagr. mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
1318.Naglis Ramanauskas (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1319.LUKAS JANKAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1320.Lėja Marcinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1321.Titas Dudzinskas (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1322.Mantas Bykovas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1323.Karolis Rapalavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1324.Gabija Matulionytė (Matematika, Molėtų r. Alantos gimnazija)
1325.Laurynas Venckus (Istorija, Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras)
1326.Martin Gudmundsen (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1327.Karolis Rašimas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
1328.Joris Makarevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1329.Modestas Brazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1330.Emilis Matonis (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1331.Zubkov Vitalij (Geografija, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1332.Alisa Levickaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1333.Nikolė Kitova (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1334.Darja Chilko (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1335.Stela chaleckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1336.Kajus Būblys (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1337.Simas Žalnėravičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
1338.Evelina Einaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1339.Norvilė Gramauskaitė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1340.Skaistė Bučnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1341.Edvinas Vilutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
1342.Rakauskas Antanas (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1343.Deimantas Galminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1344.Austėja Protusevičiūtės (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1345.Paulina Rožanskaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1346.Martynas Norkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1347.Nedas rupsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1348.Simas Balsys (Matematika, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
1349.Justas Tervydis (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1350.Elinga Varaneckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
1351.Herkus Lokuševičius (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1352.Džiugas Romanovas (Matematika, Kalvarijos gimnazija, Jusevičių skyrius)
1353.Rusnė Jokubauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1354.Anastasija Šumovič (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1355.Ivanovaitė Aistė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1356.Deimantė Padleskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1357.Viktorija Gerasimenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1358.Vidas Lukoševičius (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1359.Jana Nirenberg (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1360.Kernius Šimonėlis (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1361.Arnas Žukauskas (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1362.Dalia Jurevičiūtė (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
1363.Marija Rozytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1364.Viktorija Dalangauskaitė (Geografija, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
1365.Rusnė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
1366.Laura Vaičiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1367.Mindaugas Norkus (Istorija, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1368.Simas Balsys (Geografija, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
1369.Ernest Mickelevič (Matematika, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
1370.Ernestas Štitilis (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1371.Lukas Bundza (Geografija, Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla)
1372.Evita Zuberniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1373.Ula Čepukavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1374.Dmitrijus Kačanovas (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1375.Rokas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1376.Jokūbas Andriusevičius (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1377.Tomas Paulius Grigorjevas (Chemija, Kauno Palemono gimnazija)
1378.Ieva Aleksonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1379.Goda Tolosaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1380.Miglė Matušauskaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1381.Meidas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1382.Mantas Kidikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1383.Haroldas Stanaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1384.Katrina Lentočkina (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1385.Ignas Kiznis (Anglų kalba, Mokykla „Sokratus“)
1386.Gabija Meškytė (Geografija, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1387.Jonas Jasevičius (Matematika, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
1388.Agnė Laukaitė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1389.Adomaitis Tadas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1390.Laurynas Vaikasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1391.Agnė Papaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1392.Deimantė Lukošiūtė (Anglų kalba, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
1393.Lyja Germanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1394.Orestas Kunigonis (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1395.Ieva Ramoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1396.Roberta Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1397.Akvilė Kačenauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1398.Urtė Liutkevičiūtė (Istorija, Vilniaus Salininkų gimnazija)
1399.Emilis Matonis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1400.Šarūnė Šablinskaitė (Fizika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1401.Tichon Sevostjanichin (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1402.Dorota Mečkovska (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1403.Jurkšaitis Žygimantas Augustas (Matematika, Tauragės Tarailių progimnazija)
1404.Lyja Germanavičiūtė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1405.Rosita Pockevičiūtė (Istorija, Alytaus rajono Kumečių pagrindinė mokykla)
1406.Zubkov Vitalij (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1407.Kamėja Drebulyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1408.Lukas Gimpelson (Matematika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1409.Vakaris Vizbarkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1410.Vaitkevičiūtė Rusnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1411.Adamas Petrevičius (Anglų kalba, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
1412.Irmantas Trainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
1413.Karolina Andrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1414.Viktorija Ašurakaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
1415.Kamila Osipovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1416.Ugnė Šutrajevaitė (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1417.Luknė Poderytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1418.Lukas Kovera (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
1419.Kuricyna Dominyka (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1420.Skaistė Tautkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1421.Neda Gylytė (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1422.Greta Dulskytė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1423.Nojus Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1424.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1425.Matas Robin Gungordu (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1426.Greta černiauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1427.Goda Jonuškevičiūtė (Anglų kalba, Telšių "Džiugo" gimnazija)
1428.Lėja Norkeliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1429.Dastikaitė Dita (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
1430.Asparas Dzeranovas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1431.Agota Kontrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1432.Joris Mitkevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1433.Matas Šimoliūnas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1434.KOSTAS KAPUŠINSKAS (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1435.Artiom Sokolov (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1436.Domas Davidavičius (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1437.Luka Fauzetdinovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1438.Laimonas Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1439.Vesta girniutė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1440.Greta Kazlauskaitė (Istorija, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
1441.Miglė Ruzgaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1442.Justė Nikitiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1443.Gustina Čerkesaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1444.Edvinas Žemaitis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1445.Akvilė Mačiūnaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1446.Laura Mecelicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1447.Donatas Petkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1448.Danielius Jankovskij (Informacinės technologijos, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
1449.Austėja Mockevičiūtė (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1450.Aušrius Rumbutis (Anglų kalba, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1451.Augustė Monstavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1452.Matas Kviklys (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1453.Rugilė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1454.Kamilė Rušinaitė (Anglų kalba, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
1455.Erikas Markūnas (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
1456.Gabija Džiugelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1457.Arnas Simonaitis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1458.Jokūbas Bindokas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1459.Daniel Daukševič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
1460.Vytenis Urbanavičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1461.Andrėja Butkutė (Matematika, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
1462.Jokūbas Janušauskas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1463.LUKA KUKUŠKINAITĖ (Matematika, Riešės gimnazija)
1464.Gustė Vaitauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1465.Jokūbas Kaškelis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1466.Patricija Karalevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1467.Jokūbas Prieskienis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1468.Lugnė Samsonaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1469.Tadas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
1470.Antanas Simonas Garuolis (Matematika, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
1471.Želvytė Agnė (Istorija, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1472.Gabrielė Stepaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1473.Emilija Bendžiūtė (Istorija, Kauno Veršvų gimnazija)
1474.Pijus Bendžaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1475.Tauras Deksnys (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1476.Kipras šiškauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1477.Andrėja Zeleva (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1478.Goda Tubyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1479.Vakaris Žukauskas (Matematika, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
1480.Ieva Bartušytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1481.Mantas Kulys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
1482.Faustas Bartkevičius (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1483.Gabrielius Liūga (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1484.Matas Žukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1485.Kulpis Konradas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1486.Justinas Jarašūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1487.Justė Malinauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1488.Kornelija Lukošiūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1489.Ignas Korsakovas (Istorija, Kauno Veršvų gimnazija)
1490.Kevinas Šešplaukis (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1491.Mantas Pinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1492.Samanta Stroputė (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1493.Kajus Knatauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
1494.Paulina Michejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1495.Donatas Karla (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1496.Emilija Patalauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos gimnazija)
1497.Matas Garkauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1498.Eimantas Radzevičius (Fizika, VGTU inžinerijos licėjus)
1499.Varnas Gustas (Fizika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1500.Liudvikas Simaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1501.Gabija Žitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1502.Gabriele Bartkute (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1503.Mykolas Žiogas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1504.Gintė Gaigalaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1505.Aurelija Stanevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1506.Ema Andrijauskaitė (Fizika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1507.Erika Opulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija)
1508.Faustina Eglynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1509.Steponavičiūtė Kamilė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1510.Saulė Medišauskaitė (Istorija, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1511.Domas Žukas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1512.Benigna Ramoškaitė (Istorija, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1513.Rokas Toleikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1514.Urbonavičiūtė Gabrielė (Matematika, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
1515.Kipras Staišiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
1516.Deimantas Mažuika (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1517.Estela Pažereckaitė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1518.Simonas Gansiniauskas (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1519.Gudaitytė Gabrielė (Istorija, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1520.Aleksej Kulbėda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1521.Urtė Mackevičiūtė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1522.Norbertas Jasulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1523.Gytis Lukoševičius (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1524.Deimantas Biguzas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1525.Pečeliūnaitė Emilija (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1526.Kajus Korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1527.Raškinytė Medeina (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1528.Titas Marozas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1529.Laurynas Girdžiūnas (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
1530.Domas Kardelis (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1531.Augustas Survila (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1532.Rokas Kurpaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1533.Mantas Jurgis Krištaponis (Matematika, Kauno "Aušros" gimnazija)
1534.Sinkevič Viktorija (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1535.Paulina Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1536.Elinga Breivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
1537.Nojus Patėjūnas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1538.Greta Razmanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1539.Herkus Manomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1540.Gabrielė Marčiulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salininkų gimnazija)
1541.Simonas Ščiuka (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1542.Karolis Dargis (Matematika, Mažeikių r. Krakių pagrindinė mokykla)
1543.Majus Ulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1544.Alanas Rudaitis (Geografija, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1545.Jokūbas Smalstys (Istorija, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1546.Silvija Budzeikaitė (Fizika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1547.Džiugas Vasčeka (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1548.Martynas Judzentavičius (Fizika, Kauno jėzuitų gimnazija)
1549.Kamilė Juozapavičiūtė (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1550.Emilija Jonė Užkurytė (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
1551.Rugilė Jasiūnaitė (Anglų kalba, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1552.Domas Kardelis (Istorija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1553.Kornelija Petiulytė (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1554.Dalia Antinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1555.Rugilė Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1556.Dovydas Riepšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1557.Domantas Matas (Matematika, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1558.Viltė Rusteikaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1559.Norvilė Gramauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1560.Lineta Žvinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1561.Emilija Suchodolska (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1562.Paulius Balčaitis (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1563.Daniil Orechov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1564.Emilija-Albina Černiauskaitė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
1565.Gustas Bieliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1566.Beata Stasevičiūtė (Geografija, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
1567.Matas Vismantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1568.Guste Tisko (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1569.Toma Ragauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
1570.Tadas Janulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1571.Erika Kairytė (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
1572.Volskaitė Gabrielė (Geografija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1573.Haroldas Stanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1574.Karolis Levickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1575.Urtė Baužaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1576.Pijus Jančauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1577.Deimantė Danusaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1578.patricija bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1579.Gabija Statkutė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1580.Ada Paukštytė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
1581.Žygimantas Dobrovas (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1582.Mykolas Žiogas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1583.Dominykas Valukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1584.Jokūbas Kalpokas (Chemija, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1585.Lukas Duknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1586.Emilis (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1587.Volskaitė Gabrielė (Istorija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1588.Domantas Švedas (Anglų kalba, Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
1589.Rūta Daračiūtė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1590.Rokas Armalis (Chemija, Plungės Senamiesčio mokykla)
1591.Tautvydas Tribičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1592.Adomaitis Tadas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1593.Gabija Mironaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1594.Gabija Rybakova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1595.Dovydas Lerner (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1596.Skaistė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1597.Sandra Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1598.Modestas Bartkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1599.Gabija Matusevičiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1600.Tautvydas Steckis (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
1601.Abramavičius Renatas (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
1602.Artur Jagelo (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1603.Monika Bužinska (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1604.Erika Trečiokaitė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1605.Milita Andriusyte LHP 54 (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1606.Ugnė Kildišytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
1607.Tautvydas Regelskis (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1608.Ernesta Dapkevičiūtė (Geografija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1609.Miglė Jevdokimovaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1610.Liorentaitė Marta (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
1611.Deividas Rudys (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1612.Alanas Katin (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
1613.Laimonas Gausa (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1614.MARČIULIONIS LUKAS (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1615.Girmantas Pečiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų gimnazija)
1616.Pakštytė Orinta (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1617.Dichavičius Aretas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1618.Joris Masys (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1619.Sandra Rukšėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1620.Kasparas Kristupas (Informacinės technologijos, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1621.Tajus Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1622.Luka Sipavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1623.Valdas Petkevicius (Anglų kalba, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1624.Vitalij Šinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1625.Adrija Aleksiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1626.Tautvydas Mikalauskas (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1627.Kamilė Zavadzkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1628.Nerija Lauciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus licėjus)
1629.Nojus Gabrielius Žilinskas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1630.AIRONAS SAVICKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1631.Erikas Prajaras (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1632.Deimantė Bilkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1633.Patrikas Vasiliauskas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1634.Pijus Šliumpa (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1635.Darius Gumuliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1636.Lukas Paukštys (Istorija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1637.Makušinas Mikas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1638.Ignas Beniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1639.Grytė Charlinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
1640.Nomeda Armalytė (Geografija, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1641.Vainius Baliukevičius (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
1642.Bačianskaitė Kamilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1643.Vaidas Mikalauskis (Anglų kalba, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1644.Deimantė Stepanavičiūtė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1645.Julija Gibovskytė (Fizika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1646.Fiodorova Ksenija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1647.Danielius Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1648.Kajus Pėža (Anglų kalba, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
1649.Vicoskaitė Austėja (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
1650.Patricija Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1651.Ieva Bimbirytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1652.Austėja Brazauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1653.Gabija Bučaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1654.Anastasija Ivanova (Istorija, Zarasų žemės ūkio mokykla)
1655.Nedas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1656.Jokūbas Kalpokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1657.Gustas Dabžanskis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1658.Austė Šimkutė (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1659.Goda Šlepikaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1660.Ugnė Adomavičiūtė (Matematika, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
1661.Diršliokaitė Lauryna (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1662.Rokas Rupeika (Matematika, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
1663.Gabrielius Cikana (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1664.Ernesta Dapkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1665.Dovydas Pukelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1666.Eidvilė Paršiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1667.Žyginta Kernagytė (Istorija, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1668.Arminas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1669.Bartas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1670.Jonas Simas Armalis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1671.Simona Pupeikytė (Geografija, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1672.Dorotėja Sarapinavičiūtė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1673.Bliūdžius Dovydas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1674.Rugilė Žygytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1675.Paulina Pužaitytė (Anglų kalba, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1676.Dovydas Bajoraitis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1677.Dorotėja Sarapinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1678.Tomas Aron Pumputis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1679.Domantas Švažas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1680.Justas Rašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1681.Estela Šagalėjėvaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1682.Daras Macijauskas (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1683.Titas Cabuk (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
1684.Benita Kučinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1685.Gasperovičius Martynas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1686.Laurynas Čebanauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1687.Marius Šukaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1688.Emilija Paliokaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1689.Žylius Lukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1690.Kamilė Lukaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1691.Tauras Žemaitis (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1692.Daniil Škulepa (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1693.David Bylinskij (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1694.Liepa Smalinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1695.Mantas Pinevičius (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1696.Austėja Gritėnaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1697.Simonas Mitkus (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1698.Ščepkauskaitė Austė (Fizika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1699.Piliponis Ignas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1700.Milan Krasovskij (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1701.Augustas Bulvičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1702.Mikalauskaitė Meda (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1703.Paulius Gedvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1704.Rastapkevičiūtė Vanesa (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1705.Arturas Matuiza (Anglų kalba, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
1706.Deimantas Nemeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1707.Urtė Volfaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1708.Luknė Dziatkauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1709.Paulius Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1710.Milda Virganavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1711.Petrauskaitė Gabija (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1712.Ieva Motiejūnaitė (Anglų kalba, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1713.Skaistė Didžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1714.Erika Vaitilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1715.Vėja Germanavičiūtė (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1716.Nedas Jašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1717.Jokūbas Ramojus Končius (Matematika, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
1718.Jonas Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1719.Ryan Sadallah (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1720.Tautvydas Šlenys (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1721.Osvaldas maciuka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1722.Gerda - Mantė Gedminaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
1723.Kamilė Kalindravičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
1724.Viktorija Gliebutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1725.Kamilė Vindžigelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1726.Gytis Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1727.Ieva Mikuskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1728.BRUŽAITĖ VAKARĖ (Chemija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1729.Gustas Stankūnas (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1730.Oskaras Draugelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1731.Linara Šidlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1732.Fiodorova Ksenija (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1733.Justė Ragauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1734.Meda Rašytė (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
1735.Titas Kručkauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
1736.Erika Šaukštunova (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
1737.Daniil Škulepa (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1738.Paulius Šerpytis (Matematika, Šiaulių Didždvario gimnazija)
1739.Bagušaitė Ema (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1740.Aurelija Šilobritaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1741.Domantas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1742.David Ščesnulevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
1743.Domas Sarapinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1744.Arminas Rabzin (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1745.Jokūbas Guzaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1746.Ignas Šukis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1747.Algirdas Papievis (Fizika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1748.Viktorija Jonutytė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1749.Augustė Labutinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1750.Matas Diakunas (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1751.Karina Fotinaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1752.Vincentas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1753.Lugnė Samsonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1754.Viltė Žiupkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1755.Karolina (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1756.Ugnė (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1757.AUGUSTINA JANUŠAUSKAITĖ (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1758.Rugilė Gasėnaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1759.Jokūbas Dargis (Istorija, Birštono gimnazija)
1760.Giedrius Kardelis (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1761.Aleksas Šakarvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1762.Auksė Gromnickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1763.Danila Rudzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1764.Aleksandra Konkina (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1765.Vilius Šmakotinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1766.Ignas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1767.Deividas Pranckevičius (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1768.Reinoldas Kelpša (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1769.Gustas Valainis (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1770.Vilius Vaičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1771.Goda Pravackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
1772.Nojus Gedutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1773.Kotryna Martinkutė (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
1774.Erikas Markūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
1775.mantas matusevicius (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1776.Kajus Lučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1777.Spitrys Domantas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1778.Agnė Šataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
1779.Kipras Užkuraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1780.Erikas Šakočius (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1781.Domas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1782.Valinauskaitė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1783.Skirmantas Jaunius Paukštys (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1784.MELITA ŠERPETAUSKYTĖ (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1785.Rūta Stankevičiūtė (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1786.Arvydas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1787.Gasperovičius Martynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1788.Joris Kuprys (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1789.Aistė Varanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
1790.Aura Mitra Balkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1791.Deina Ambotaite (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1792.Volskaitė Gabrielė (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1793.Aistė Neverdauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1794.Dovydas Vasiliūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1795.Raminta Ežerskytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1796.Kotryna Cibulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1797.Gabija Astrauskytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1798.Ignas Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1799.Rusnė Miliškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1800.Jaščimskytė Meda (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1801.Rimkūnas Matas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1802.Klaudija Katauskaitė (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1803.Lėja Semenikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1804.Nojus Seniūnas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1805.Aušrinė Balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1806.Domantas Vosylius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1807.Armandas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1808.Nojus Šimutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1809.Eimantas Muškieta (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
1810.Gabrielė Dūdaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1811.Austėja Mockevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1812.Ugnė Čiumbaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1813.Benas Šapola (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1814.Greta Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1815.Ugnė Zaveckaitė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1816.Benas Aušvicas (Informacinės technologijos, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
1817.Maigys Dijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
1818.Benas Kučma (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
1819.Mantas Daukintis (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1820.Barbora Ona Normantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1821.Mantas Bykovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1822.Vilius Senkevičius (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1823.Gabrielius Rupšys (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1824.Sinkutė Evelina (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1825.Emilija Ornatavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
1826.Justė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1827.Mantas Marcinkėnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1828.Aistė Virketytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1829.Aistė Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1830.Alisa Levickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1831.Simona Bokūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1832.Rusnė Subačiūtė (Chemija, VšĮ "Pažinimo medis")
1833.Milana Šliauterytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1834.Gabija Galiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1835.Aivas Katkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1836.Smiltė Ruzgaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1837.Emilija Pakutkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1838.Meda Vaikutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1839.Gabija Bilinskaitė (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1840.Gertrūda Mataitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
1841.Paula Nečiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1842.Austėja Brazauskaitė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1843.MELITA ŠERPETAUSKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1844.Brigita Kasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1845.Aurelijus Butkus (Matematika, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
1846.Rugilė Buinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1847.Edgaras Akinis (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1848.Karolis Kurapka (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1849.Ugnius Fedaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1850.Goda Skėrė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla)
1851.Meinardas Antanaitis (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
1852.Kostas Sonda (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1853.Goda Radavičiūtė (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1854.Rugilė Lengertaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1855.Egidijus Pupius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1856.Lukas Greiciunas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1857.Loreta Stasiūnaitė (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
1858.Goda Skėrė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla)
1859.Evelina Modesta Oržekauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
1860.Patricija Eitmantytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1861.Andrius Gasiukevičius (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1862.Pijus Juočas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1863.Gabija Meškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1864.MARIJA BAKAITĖ (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1865.Nojus Valiūnas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
1866.Edgar Kozlovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1867.Gordej Zubkov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1868.Elzė Odnopolaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1869.Gabija Rybakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1870.Linas Ščeglovas (Matematika, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1871.Jurgis Stankevičius (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1872.Andrius Jegorovas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1873.Arnas Balčius (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1874.Austėja Petruninaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1875.Saulius Mikulėnas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1876.Saulė Dugnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1877.Goda Kononenkaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
1878.Edvard Volkovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1879.Aušra Vasiliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1880.Justina Stirbytė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1881.Raigardas Baltrūšaitis (Anglų kalba, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
1882.Titas Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1883.Mantas Kv. (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1884.domile liutkute (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1885.Indrė Racevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1886.Matas Kazlauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1887.Emilijus Grochackij (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1888.Adrija Čerekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1889.Martynas Krutikovas (Istorija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1890.DIANA SIDUNOVAITĖ (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1891.Airidas Bučinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1892.Ieva Volskytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1893.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1894.Elada Kupstaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1895.Edilija Markauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1896.Evelina Gecevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1897.Lineta Žvinytė (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1898.Uma Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1899.Sandra Smorodkina (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1900.Faustas Novikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1901.Ingrida Jadenkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
1902.Domas Gintautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1903.Vilas Kerežius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1904.Nedas Kavolius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1905.Urtė Kuliavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1906.Paulius Žaromskis (Geografija, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1907.Valentinas Jasinskas (Istorija, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
1908.RUBIKAITĖ LIEPA (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1909.Evaldas Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1910.Milena Dudinskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1911.Paulius Šakinis (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1912.Pijus Petkevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1913.Aurėja Lėgėtavičiūtė (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1914.Karolis Bagdanavičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1915.Pakštytė Orinta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
1916.Ernesta Zaksaitė (Matematika, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
1917.Ignas Stankevičius (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1918.Joris Verkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1919.Karolina Rodzytė (Chemija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1920.Georgijus Grigonis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1921.Adolis Miciulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1922.Evija Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1923.jovita rusteikaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1924.Simonas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1925.Eivydas Svirinavičius (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1926.Deividas Kazlauskas (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1927.Šarūnas Liepa (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1928.astijus.rimkus (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1929.Deividas Strach (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1930.AUGUSTINA JANUŠAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
1931.nojus čepauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1932.Dovydas Bušnevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1933.Justas Nečionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1934.Nedas Dautartas (Informacinės technologijos, Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla)
1935.Patricija Pilat (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1936.Milita Norkeliūnaitė (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1937.Gabija Tylaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1938.Timas pranskūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1939.Mikolainis Žygimantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
1940.Majus Miliauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1941.Demenčiūtė Goda (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1942.Armandas Lisenkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1943.Raimonda Jakučiūnaitė (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
1944.Domas Gintautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1945.Anastasija Pačkovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1946.Dominykas Malčiauskas (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1947.Zigmas Reisas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1948.Dovydas Miklušis (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1949.Povilas Jarmalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1950.Ugnius Gudžinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1951.Domas Žukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1952.Vėja Germanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1953.Daniel Trubačiov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1954.Ūla Bikinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1955.EDVINAS POCIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1956.Nojus Reliūga (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1957.Faustas Račkauskas (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1958.Gabrielius Naeim (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1959.Simas Leontjevas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1960.Augustė Šved (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
1961.Adomas Gudauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1962.Monika Jasilionytė (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1963.Dilanas Staniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Germaniškio pagrindinė mokykla)
1964.Viktorija Tumanova (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1965.Emilija Mielaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1966.Mantas Marcinkėnaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1967.Vykintas Šeškas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1968.Nojus Martinonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1969.Aleksandras Starynin (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1970.Nojus Remeika (Anglų kalba, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1971.Deimantas Gedmontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1972.Markas Valaiša (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1973.Pijus Juočas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1974.Deimantė Dijokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1975.Giedrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1976.Joana Panomariovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1977.Deividas Jucius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
1978.Algirdas Sergejevas (Anglų kalba, Vilniaus "Minties" gimnazija)
1979.Skaistė Tautkutė (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1980.Viktorija Pranciliauskaitė (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1981.Kozlovski R. (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1982.Želvytė Agnė (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1983.Vakaris Undraitis (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1984.Mėta Niekytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1985.Skyrius Ignas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1986.Viktorija Kirovskaja (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1987.Gustas Tarvydas (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1988.Gabrielė Matulevičiūtė (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1989.Irmantas Trainys (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1990.Žemyna Lekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1991.Aleksas Ovčinikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1992.Mangirdas Liauba (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1993.Darijus Visockis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1994.Deina Gudynė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1995.Akvilė Kasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
1996.Sofija Andrašiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1997.Iglė Varkalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1998.Austė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1999.Goda Skėrė (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla)
2000.gabrielė povilonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2001.Juodviršis Klaudijus (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2002.Titas Matulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2003.Austėja Kareivaitė (Geografija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2004.Strockytė Solveiga (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2005.Rokas Varanavičius (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2006.Inesa Koralkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2007.Haroldas Vainauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2008.Tautvydas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2009.Dovydas Petryla (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2010.Rokas Gilys (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2011.Goda Matulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
2012.DOMAS SPANCERNA (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2013.Lukas Valinčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2014.KLAUDIJUS SLANINA (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2015.Nojus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2016.Ugnius Kučinskas (Matematika, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
2017.Dominik Stefanovič (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2018.Viktorija Ašurakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
2019.Mažvydas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2020.Audrius Eimontas (Anglų kalba, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
2021.Rokas Meldažis (Matematika, Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla)
2022.Gabrielė Mačernytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2023.Brazauskas Vytautas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2024.Laurynas Pakerys (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
2025.Ignas Aniulis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2026.Augustas Arlauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2027.Austėja Vileikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2028.Patricija Kamarauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2029.Saule Kaunėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2030.darija kazakeviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
2031.Rugilė Sirtautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2032.Tauras Gaulia (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2033.Kristupas Juras (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2034.Arminas Ališauskas (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2035.Greta Krylovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2036.Ainoras Ruskonis (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2037.Nikita Khrustalev (Informacinės technologijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2038.Gabija Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2039.Mangirdas Liaukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2040.Mantas Stankevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2041.Ridas Kryžanauskas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2042.Armandas Lisenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2043.Kamile Juodziukynaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2044.Simas Bružas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2045.Valerija Špiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2046.Liepa Asauskaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2047.Nikita Dudarev (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2048.Lukrecija Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2049.Gytė Vitkauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2050.Nikita Neliubin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2051.Kajus (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
2052.Urtė Kuliavaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2053.Nedas Kasparas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2054.Austėja Armoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2055.Mantas Klimašauskas (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2056.Ignas Beniulis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2057.Yunus Kajus Koc (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2058.Simas Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2059.Lyja Germanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2060.Rokas Čižikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2061.Deimantas Galminas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2062.Arminas Eirošius (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2063.BRIGITA ŽIŠKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2064.Rustė Kryžanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2065.Gustas Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2066.Vaidas Silvestravičius (Matematika, Kauno Antano Smetonos gimnazija)
2067.Kasparas Kristupas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2068.Evelina Labanauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2069.Edvard Šileika (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2070.Reid Andrius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2071.Mantas Zmitrulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2072.Adrija Lapinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2073.Pijus Jonkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2074.Samanta Vyšniauskaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2075.Kevinas Šešplaukis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2076.Žygimantas Augustas (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2077.Striukytė Rimantė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2078.Eneida Bartusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
2079.Artiom Stoliarov (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2080.Denis Sutkaitis (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
2081.Lukas Petraškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2082.Gabrielė Galdikaitė (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2083.Robertas Lengertas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2084.Karbauskytė Austėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Naisių mokykla)
2085.Arnas Papirtis (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2086.Kotryna Zabotkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2087.Simona Bokūnaitė (Chemija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2088.Rusnė Subačiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Pažinimo medis")
2089.Reinoldas Kelpša (Matematika, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2090.Aurelija Adomavičiūtė (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
2091.Martynas Gilaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
2092.Aistė Bardauskaitė (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2093.GABIJA TARASAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2094.Goda Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2095.Augustinas Mačiulis (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2096.Tomas Aron Pumputis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2097.Erikas Ylius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
2098.Domantas Milevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2099.Ugnė Tamulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2100.Goda Patricija Tunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2101.Arina Balionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2102.Nojus Neverdauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2103.Emilis Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2104.Miglė Mūraitė (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2105.Airidas Veiksa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2106.Gabrielė Levitt- Petrovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2107.Martynas Šalavėjas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
2108.Paulius Lazarecius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2109.Jonas Baužys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2110.Kamilė Čižauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2111.Ugnė Marcinkutė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2112.Kazakaitė Karolina (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2113.Mantas Dagenis (Fizika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2114.Deimantė Šeškutė (Geografija, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
2115.Simonas Sriubas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2116.Rokas Šveikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2117.Ainis Pranys (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2118.Gilvydas Jakštas (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
2119.Greta Rutkauskaitė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2120.Ema Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2121.Smiltė Šiurnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2122.Strelkauskas Domantas (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2123.Makulavičiūtė Augustė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2124.Edgaras Akinis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2125.Kasparas Austys (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2126.Aidas Sušinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2127.Ieva Jodkaitė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2128.Dovydas Vaitkevičius (Geografija, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2129.Saulė Vilkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2130.Agnieška Volodkovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2131.Tina Pekarskaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2132.Regina Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2133.Artūras Sribalius (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2134.Mantvydas Pakalniškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
2135.Jokūbas Kuranda (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2136.Laurynas Danilevič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2137.Timas pranskūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2138.Martynas Leskauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2139.Gabija Varanavičiūtė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
2140.Ema Metrikyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2141.Tadas Juodžbalis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2142.Fausta Mitrofanova (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2143.Sandra Smorodkina (Chemija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2144.Ugnė Laurinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2145.ignas Bagdanavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2146.Gudaitytė Gabrielė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2147.Rytis Batkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2148.Valerija Sosunova (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2149.Tomas Mituzas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2150.Ignas Beniulis (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2151.Gabija Galvanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2152.Iveta Krisiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2153.Bačianskaitė Kamilė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2154.Juodviršis Klaudijus (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2155.Dominykas Smolskas (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2156.Ieva Barakauskaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2157.Dominyka Dimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2158.Laurynas Narušis (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2159.Ugnė Dulinskytė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2160.Ramunė Stonkutė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2161.Kristupas Nikiforovas (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2162.Černauskas Vincas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2163.Viltė Marija Kisieliūtė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2164.Benas Širiajevas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2165.Armandas Mickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2166.Rapolas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2167.Rytis Gudauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2168.Emilija Silickaitė (Istorija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2169.Gustas Arlauskis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2170.Emilija Baliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2171.Ignas Vasiliauskas (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2172.Goda Paliukaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2173.Nedas Rezleris (Matematika, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2174.Indrė Šarkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos Pašušvio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius)
2175.Gabija Sargelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2176.Kamilė Radžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
2177.Linas Baltrėnas (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
2178.Gytautas Pankrašovas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2179.Ignas Ivanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2180.Rugilė Medeikytė (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2181.Samanta Verksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2182.Markas Žilinskas (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2183.Ramūnas Vaškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2184.Andrej Jachno (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2185.Ivan Bolšakov (Matematika, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2186.Ugnė Juškelytė (Istorija, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2187.Renata Bakutiene (Matematika, Plungės suaugusiųjų švietimo centras)
2188.Erika Žekonytė (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2189.Emilis Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2190.Gerda Tumelytė (Anglų kalba, Kauno "Aušros" gimnazija)
2191.Mantas Nalivaika (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2192.Nojus Šulskis (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2193.Agnė Šataitė (Anglų kalba, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
2194.Melita Kovėraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2195.Darius Gumuliauskas (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2196.Modestas Trubila (Informacinės technologijos, Menachemo namų gimnazija)
2197.Karolis Juzikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2198.Paulius Savickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2199.Emilija Banytė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2200.Tautvydas Janušis (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2201.Aušra Sabeckaitė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2202.Alantė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2203.Laurynas Avižonis (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2204.Džiugas Perskaudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2205.Gerulytė Kamilė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2206.Rusnė Makavičiūtė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2207.Saiva Vaitiekutė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2208.Titas Marozas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2209.Ąžuolas Bružila (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2210.Rokas Rupeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2211.Nojus Bačkus (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2212.Giedrius Kardelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2213.Gabrielė Dubovikaitė (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2214.Rokas Kecoris (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2215.Regimantas Žukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2216.Viltė Žliobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2217.Rytis Lalas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2218.Gabrielė Skirgailaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2219.Mangirdas Juodaitis (Istorija, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2220.Ugnė Važgauskaitė (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2221.Dovydas Giruckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2222.Vakaris Undraitis (Informacinės technologijos, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2223.Augustė Žekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2224.Kamilė Gabalytė (Matematika, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
2225.Hubertas Gyvis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2226.Rokas Žymantas (Geografija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2227.Kasparas Ciūnaitis (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
2228.Taigas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2229.Martynas Tamulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
2230.Akvilė Kulvinskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2231.Audra Maja Kirvaitytė (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2232.Urtė Gulbinaitė (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2233.Kajus Baltrušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2234.GERDA REGINYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2235.Egidijus Pupius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2236.Rokas Bumblauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2237.Evinas Tubis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2238.Saulė Kregždytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2239.Bartkevičius Edvinas (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2240.Markas Urbanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2241.Arvydas Razutis (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2242.Viltė Marija Kisieliūtė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2243.Liepa Kūrytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2244.Kazakaitė Karolina (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2245.Kamilė Kulikauskaitė (Matematika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
2246.Benas Aušvicas (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2247.Algimantas Bagdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
2248.Gabrielė Gaižiunaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2249.Goda Akinytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2250.Greta Kaukėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2251.Lukas Galdikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
2252.Juodviršis Klaudijus (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2253.Domas Sarapinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2254.Kornelija Kvedaravičiųtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Пелясская средняя школа с обучением на литовском языке (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba))
2255.Adomas Vaikšnoras (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2256.Austėja Antanavičiūtė (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
2257.Vitas Vansevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2258.Simonas Burneikis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2259.Ieva Fetisovaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2260.Kornelijus Bruno (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2261.Sabina Pervienytė (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2262.Dovydas Bernotas (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
2263.Ernestas (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2264.Marija Liuda Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2265.Adriana Sveikataitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2266.Savickaitė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2267.GABIJA ČIAPAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Antano Smetonos gimnazija)
2268.Laurynas Abromavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2269.Ainius Daukšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2270.Matas Petrikas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2271.Vainius Mineikis (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2272.Karolis Ažna (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2273.Danas Bliumas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2274.Gabrielius Bartkevičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2275.Paulius Martiševskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2276.Revilė Uktverytė (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2277.Emilija Genevičiūtė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2278.Arnas Jancevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
2279.JOKŪBAS LAŠINSKAS (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2280.Lėja Maižiūtė (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2281.Emilija Butnoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2282.Reda Simonaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2283.Samanta Venckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2284.Lukrecija Simutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2285.patricija bielskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2286.Domas Soraka (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2287.Mečislovas Saudargas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2288.Nojus Martinonis (Istorija, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2289.Gvidas Eigėlis (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2290.Lukas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2291.Džiugas Apanavičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2292.Karina Yliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
2293.Šarūnas Eikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2294.Karolina Ambraškaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2295.Palubinskytė Austėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2296.Ugnė Račaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2297.Dangiras Gelažius (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
2298.Nerilė Raudonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2299.Akvilė Čižauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2300.Emilis Sirius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2301.Simas Vaičius (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2302.vittorija stefanovic (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
2303.Erina Girlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2304.Elzė Daublytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2305.VITALIJA GUDELYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2306.Lukas Kalasauskas (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2307.Eva Bogdanovič (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2308.Jūratė Rimaitė (Matematika, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2309.Silvija Andužtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2310.Evelina Gadliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2311.Meda Stonkutė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2312.Karolina Baliukonytė (Istorija, Alytaus profesinio rengimo centras)
2313.Rokas Toleikis (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2314.Armandas Motėjaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2315.Aidas Sušinskis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2316.Viltė Petravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2317.Martynas Vilimas (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2318.Gustas Olišauskas (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2319.Neda Vainoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2320.Tadas Juodžbalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2321.Erikas Mecelica (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
2322.Edgaras Bukauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2323.Danielius Mironovas (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
2324.Kamilė Graužlytė (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2325.Vilius Vaičiulis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2326.Odeta Kuodytė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2327.Danielė Papečkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2328.Ugnius Keršys (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2329.Viktorija Kiškytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2330.Laurynas Pakerys (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
2331.Emilija Dovydaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2332.Nojus Navikas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2333.Augustė Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2334.Amanda Truskauskė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2335.Viltė kazlauskaitė (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2336.MIKAS MOTIEJUITIS (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2337.Gabriel Sinkevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2338.Ovidijus Lagunovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2339.Gabija Strazdaitė (Istorija, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2340.Nedas Talapinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
2341.Ieva Vaikasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2342.Regimantas Leikus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2343.Maksim Butvinnik (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2344.Robertas Fotinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2345.Simonas Gansiniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2346.Tajus Jucius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
2347.Simona Zdanavičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2348.Gabija Statkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2349.Hubertas Gyvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2350.Dovydas Blandis (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2351.Deivilė Šestakovskytė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2352.Maria Bogdanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2353.Amanda Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2354.Gabija Šlamaitė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
2355.Estela Šagalėjėvaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2356.Laurynas Stadalius (Anglų kalba, Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla)
2357.Danielius Gudeika (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2358.Rudokas Aivaras (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2359.Gžegož Parvicki (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2360.Metrikis Karolis (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2361.Irūnė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2362.Meida Burakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2363.Justė Stanevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2364.Deimantė Zujūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2365.Karolis Michalauskas (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2366.Dovydas Pasvenskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2367.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
2368.Mantė Buivydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2369.Laurynas Umbrasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
2370.Saulius Mikulėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2371.Otilija Sriebaliute (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2372.Dovydas Vasiliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2373.Armandas Kaupas (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2374.Emilija Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2375.Kandrotaitė Meda (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
2376.Gabija Petravičiūtė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2377.Elvinas Gižas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2378.Tomas Paznėkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2379.smilte satkauskaite (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2380.Paulius Bakans (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2381.Augustė Gečaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2382.Tautvydas Tribičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2383.Matas Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2384.Ridas Kryžanauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2385.Eidvilė Pranevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2386.Nojus Jašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2387.Darija Palaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2388.Titas Dudzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2389.Deimantas Mažuika (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2390.Aušra Plutaitė (Matematika, Kauno "Saulės" gimnazija)
2391.kajus baronas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2392.Gintarė Fedaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
2393.Andrea Papliauskaitė (Istorija, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2394.Mingailė Čirvinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2395.Jokūbas Kalpokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2396.Emilija Intaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2397.Rugilė Žilinskaitė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2398.Rugilė Junelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2399.Marijus Mikelaitis (Geografija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
2400.GRETA BALČĖNAITĖ (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2401.Gabrielė Bačanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2402.Deividas Dapkevičius (Istorija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2403.Viltė Vaitulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2404.Erikas Rutkauskas (Geografija, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2405.Vladislav Karlo (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2406.Nida Barbora Einikytė (Chemija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2407.Amilė Apinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2408.Diana Baginskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras)
2409.Orestas Nastulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2410.Dorota Mečkovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2411.Valentinas Jasinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
2412.Ignas Paškevičius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2413.Greta Timpaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2414.Karbauskytė Austėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Naisių mokykla)
2415.Patrikas Gabrielius Ionescu (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2416.Kasparas Kristupas (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2417.Stefanovič Viktorija (Geografija, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2418.Saulė Uždavinytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2419.ZAVADSKYTĖ GUSTĖ (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2420.Dovydas Vaitkevičius (Matematika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2421.Mindaugas Lukošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2422.Kornelija Maskalkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2423.Vaidas Garbulis (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2424.Justė Slavinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2425.Zdanavičius Augustas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2426.Rokas Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2427.Kostas Sonda (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2428.Rytis Kačinas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2429.Mažeika Laurynas (Istorija, Vilniaus Taikos progimnazija)
2430.Miglė Jančiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2431.Jokubas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2432.Aldas Klizas (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2433.mantas daukša (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2434.Iveta Tarasevičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2435.Goda Vilkelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
2436.Marija Liuda Laurinavičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2437.Aleksej Kulbėda (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2438.Evelina Skersyte (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2439.Valentina Nistor (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2440.Kajus Prochorovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2441.Albertas Kriškanas (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2442.Paulius Bakas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2443.Simonas Mitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2444.Emilija Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2445.Saulė Vaikšnoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2446.Lėja Norkeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2447.Vakaris Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2448.Martynas Vaseniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2449.Adomas Akelaitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2450.Anastasija Ivanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų žemės ūkio mokykla)
2451.Domas Žymantas (Geografija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2452.Dalia Antinytė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2453.Lukas Simanavičius (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
2454.Lėja Puodžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2455.Justė radzevičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2456.Erlandas Bukaveckas (Informacinės technologijos, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2457.Agnietė Vyskupaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2458.Mintautė Kašalynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2459.ALEKSANDRA PALIUL (Matematika, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2460.Osvaldas Šlepetis (Fizika, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
2461.Laurynas (Anglų kalba, Tauragės r. Pagramančio pagrindinė mokykla)
2462.Domantas Šemiotas (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2463.Karolis Petrošius (Matematika, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2464.Deimantė Meilūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2465.Kamilė Dušenko (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2466.Justinavičiūtė Aistė (Matematika, Birštono gimnazija)
2467.UGNĖ KRASAUSKAITĖ 3 EURAI (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2468.Gabija Kairytė (Geografija, Kauno Veršvų gimnazija)
2469.Gabrielė Karpavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2470.Benas Zujevas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2471.Eimantas Dargis (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2472.Aušra Bertašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2473.Matas Guginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Bubių mokykla)
2474.Daivaras Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2475.Gerda Ščepkauskaitė (Fizika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2476.Rusnė Subačiūtė (Istorija, VšĮ "Pažinimo medis")
2477.Modestas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2478.Rimkevičius Karol (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2479.Erikas Turskis (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2480.Nejus Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2481.Gediminas Gaižiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2482.Nikita Moskvichev (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2483.Adomaitis Tadas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2484.Sniegė Zenevičiūtė (Matematika, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
2485.Amanda Kochanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2486.Žuklytė Morta (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2487.Ariana Ročiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2488.Pijus Morkūnas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2489.Goda Subačiūtė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2490.Elija Kisieliauskaitė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
2491.Tarvydavicius Matas (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2492.Šivickaitė Gabrielė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2493.Austėja Visockaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2494.Eimutis Mikuckas (Matematika, Anykščių r. Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2495.Džigajev Aleksandr (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2496.Janušauskaitė Auksė (Istorija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2497.Timofej Šapoval (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2498.Ieva Vosyliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2499.Titas Tyla (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2500.Marius Seniucas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2501.Mantas Kailiūnas (Matematika, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
2502.Kamilė Faigenbaumatė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2503.Mykolas Budzevičius (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
2504.Miglė Kolyšnicinaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2505.Paulius Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2506.Gabija Barkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2507.Margarita Makarovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Užupio gimnazija)
2508.Lukas Dakanis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2509.Klaudijus Ketleris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2510.Viktorija Džiugytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2511.Ignatas Sutiagin (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2512.Greta Čugunovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
2513.Brigita Šakola (Anglų kalba, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
2514.Lukas Piščikas (Geografija, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2515.Benedikta Nakvosaitė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
2516.Tautvydas Stonkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2517.Martynas Šareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2518.Inesa Stanytė (Istorija, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2519.Daniel Golod (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2520.Linas Mockūnas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2521.Gintaras Baliutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
2522.Edvin Danovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2523.Dovilė Lionaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2524.Guoda Macijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2525.Emilis Sirius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2526.Timochina Gintarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2527.Liucija Lankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2528.Edgaras Virbickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2529.Deimantas Makaravičius (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija, Jusevičių skyrius)
2530.Gabija Matusevičiūtė (Geografija, Kauno Milikonių progimnazija)
2531.Emilija Gasiūnaitė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2532.Hopas Dagnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
2533.Rokas Vengrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2534.Gabrielė Jonušaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2535.Martyna Rastauskaitė (Matematika, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
2536.Dominykas Jansonas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2537.Agnė Šataitė (Matematika, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
2538.Deividas Tarvydas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2539.Domas Gedvilas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2540.Iveta Oganauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2541.Dovydas Kazakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2542.GUSTAS LABANAUSKAS (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2543.Vidmantas Kazakevičius (Matematika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2544.Alanas Katin (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
2545.Praščiūnas Deividas (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2546.Juozas Mulerenka (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2547.Simas Petronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2548.Artūras Mašaro (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2549.Aistė Karnilaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
2550.Aidas Grigoravičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2551.Liepa-Marija Tėvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2552.Miglė Bužavaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2553.Eimantas Šakinis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2554.Mangirdas Dubosas (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2555.Tomas Jefimovas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2556.Gvidas Našlėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2557.Titenis Justas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
2558.Greta Barzdaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2559.Rokas Stasiulis (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2560.Paulius Urbonavičius (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2561.Nerilė Raudonytė (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2562.Ignas Stankevičius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2563.Kajus Žemaitaitis (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2564.Žukovskij Vladislav (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2565.Armanda Stukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
2566.Raminta Antonovaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2567.Ąžuolas Anuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2568.Vilius Vitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2569.Erikas Šakočius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2570.Izabela Barlas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2571.Erikas Pudžiavas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
2572.Viktorija Varanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2573.Evelina Videiko (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
2574.Mantė Gražulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2575.Margarita Agata Jakūbėnaitė (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
2576.Agnė Knietaitė (Informacinės technologijos, Palangos senoji gimnazija)
2577.Adrija Dargužaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2578.Armandas Kiseliūnas (Istorija, Šakių "Varpo" mokykla)
2579.Benas Juravičius (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
2580.Dominykas Mickus (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2581.Ščepkauskaitė Austė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2582.Erikas Ylius (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
2583.Goda Vilkelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
2584.Dominykas Grybauskas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2585.Titas Labanov (Geografija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2586.Andrius Ubartas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2587.Nojus Baltutis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2588.Benigna Ramoškaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2589.Augustė Staniulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2590.Elžbieta Lideikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2591.Mantas Puskunigis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2592.Naglis Volungevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2593.Ugne Kavalcinskaite (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2594.Deividas Vasilevskis (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2595.Matas Dubrovnikas (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2596.Justinas Lasota (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2597.Valentinas Jasinskas (Chemija, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
2598.Akvilė Sadauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
2599.Viltė Šutjevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
2600.Vakarė Onusaitytė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2601.Viktorija Semaško (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2602.Nojus Pavilionis (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2603.Arijus Matveičikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2604.Gustė Kalasauskaitė (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2605.Justas Turevičius (Informacinės technologijos, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
2606.Domas Mikutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2607.Ieva Baltrušaitytė (Istorija, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2608.Slavinskas Pijus (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2609.Augustas Davidonis (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2610.Eugenij Aksionov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2611.bogumil (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2612.Gabija Šavelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2613.Ieva Diržinauskaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
2614.Aleksandras Majauskas (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2615.Emilija Neveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2616.Matas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2617.Emilija Šalkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2618.Paulius Bakas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2619.Ernestas Didas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2620.Ovidija Cirtautaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2621.Eimantas Tamulevičius (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2622.Kamilė Matijošaitytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2623.Kajus Jonaitis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2624.Justinas Žekonis (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2625.Aida Paulauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2626.Emilija Bendikaitė (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
2627.Žygimantas Ralys (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2628.Faustas Audickas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2629.Medas Šukaitis (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2630.Meida Čereškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2631.Lukas Likpetris (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2632.Joris Mitkevičius (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2633.Emilis Radžiukynas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2634.EMA KUIZINAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2635.Nojus Šarmonskis (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2636.Meida Džiautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2637.Ieva Liubinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2638.Irmantas Rukšėnas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2639.Grantas Čičiurka (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2640.Ugnė Šutrajevaitė (Geografija, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2641.Elidijus Narkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2642.Sandra Mamadova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2643.Dominyka Kadytė (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2644.Paulius Gudeliūnas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2645.Mantas Mikulėnas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
2646.Paulina Muravjova (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2647.Ernestas Bartusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2648.Laura Vijaikytė (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
2649.Sheilla Liaugaudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2650.Daniil Škulepa (Chemija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2651.Ignas Kučinskas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2652.Daniela Duchovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2653.Goda Atkucevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2654.Matas Maknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
2655.Ūla Kvedaravičiūtė (Geografija, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2656.Eglė Balčiūnaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2657.Ernestas Švabauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2658.Gintarė Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2659.Laura Dilytė (Matematika, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
2660.Augustė Venčkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2661.Gabriele Valyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2662.Jonas Bielskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2663.Matas Jankauskas (Matematika, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
2664.Dominik Stefanovič (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2665.Pijus Juočas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2666.Emilija Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų progimnazija)
2667.Gerda Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
2668.Klaudijus Ketleris (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2669.PAKLONSKAS DOMAS (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2670.Vytenis Pucėta (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2671.Ieva Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
2672.Odilija Mažulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2673.Mindaugas Diksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2674.Viktorija Maziukaitė (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2675.Nedas Kaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2676.Urtė Liužinaitė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2677.Otilija Pleškytė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2678.Jonas Švažas (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2679.Gabrielė Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
2680.Rokas Mačiulaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2681.Tajus Sutkus (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2682.Erikas Prajaras (Fizika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2683.Dervinis Linas (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
2684.Ugnė Šiaučiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
2685.Martas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2686.Domantas Švedas (Istorija, Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
2687.Aurimas Blažys (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2688.Deimantė Liobikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2689.Gabija Bernotaitė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2690.Juozapas Šalkauskas (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
2691.Adolis Miciulevičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2692.Augustas Ūselis (Informacinės technologijos, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
2693.Jonas Būbelis (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2694.Bronius Juzukonis (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2695.Justė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2696.Ugnė Nebilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinė mokykla)
2697.Skaistė Varauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2698.Domantas Skeberdis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2699.Justas Katkevičius (Anglų kalba, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
2700.Aistė Paulauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2701.Motiejus Velutis (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2702.Milda Amšiejuūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2703.Gabija Petravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2704.Augustas Pažemys (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2705.URTĖ VĖJINYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2706.Enrika Liktoraitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
2707.Žygimantas Raškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2708.Gerda Stankutė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2709.Irmantas Šarkauskas (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2710.Liepa Victoria Bagdonas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2711.Agnė Valaikaitė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2712.Adrija Mitkutė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2713.Gerda Jankauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2714.Karolis Belovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
2715.Dovydas Vasiliūnas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2716.Daniel Novoslavskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2717.Austėja Brazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2718.Milda Dragūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2719.Paulius Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2720.Miglė Kinderevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2721.Kovaldas Stanislovaitis (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
2722.Skaistė Sinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
2723.Urtė Grigonė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2724.Jonas Keparutis (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2725.Skirmantas Musteikis (Matematika, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
2726.Elvinas Gižas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2727.Mantas Stalioraitis (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2728.Mažvydas Mažeika (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2729.Ignas Lazarevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2730.Gudaitytė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2731.Deimantė Gota (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2732.Lukas Varnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2733.Beatrice Zilionyte (Matematika, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
2734.Meda Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2735.Ineta Paužaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2736.Vainius Virbalis (Istorija, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2737.Tadas Zopelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2738.Akvilė Juškauskaitė (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2739.Mantas Kailiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
2740.Šeluchina Evelina (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2741.Paulius Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2742.Iveta Oganauskaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2743.Paulius Pranckūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2744.Nikita Bumažnikov (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2745.Maja Kolesova (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2746.Gabrielius Mackonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
2747.Mija Stasiukonytė (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
2748.Uznys Rokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2749.Sologubas Darius (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2750.Jonušaitytė Vidmantė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2751.Rokas Lokuševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2752.Silvija Budzeikaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2753.Tomas Jurgilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
2754.Nedas Gudaitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2755.Domantas Miklius (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2756.Augustas Davidonis (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2757.Šarūnas Liepa (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2758.Gabrielius Kapočius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2759.Viktorija Vytaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla)
2760.Arbačauskaitė Indrė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2761.Nedas Girdėnas (Anglų kalba, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2762.NIDA SAMUOLYTĖ (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2763.Aleksandras Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2764.Lukas Vargalis (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2765.Kamilė Kaminskaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2766.Rokas Kairys (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2767.Gerda Pajaujytė (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
2768.Kamilė Kalindravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
2769.Suvorovaitė Kamilė (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2770.Orintas Girtautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2771.Nojus Dvarijonas (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2772.Vainius Baliukevičius (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
2773.Agnė Kietytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2774.Loreta Mikelevič (Chemija, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2775.Ilgevičiūtė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2776.Salomėja Mažutė (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2777.Nojus Bačkus (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2778.Ariana Lindez – Rimaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2779.Kajus Kadys (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2780.Urtė Novogreckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2781.Karolis Tamulionis (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2782.Jogilė Petronytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2783.Matas Antanaitis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2784.Martyn Semeniuk (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
2785.Ignas Masevičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2786.Dominika Kacnelson (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2787.Dovydas Rimkevičius (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2788.Vilius Kazlauskas (Matematika, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2789.Erikas Tarutis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2790.Simas Misiukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2791.Ema Kasparavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
2792.Sandra Jakštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
2793.Sandra Rukšėnaitė (Istorija, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2794.Raimonda Ulčinaitė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2795.Evelina Salelionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2796.Viktorija Ašurakaitė (Geografija, Vilniaus Maironio progimnazija)
2797.Kurbanova Ana (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2798.Vaitkutė Meida (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2799.Karolina Navickaitė (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2800.Vaida Gustaitytė (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2801.Daniele Petkeviciute (Fizika, VGTU inžinerijos licėjus)
2802.Karolina Tolvaišaitė (Matematika, Švenčionių progimnazija)
2803.Jegor Ščerbakov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2804.Ugnė Antanavičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2805.Gabija Brazaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2806.Nikita Korčagin (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2807.Justinas Kulikauskas (Matematika, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
2808.Laura Šulgaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2809.Erik Barzdo (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2810.Estela Batalovaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2811.Ieva Fomina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2812.Elzė Karolytė (Istorija, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2813.Tautvydas Pirštelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2814.Raigardas Salyga (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2815.Aistė Jansevičiūtė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
2816.Nida Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2817.Tauras Deksnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2818.Gabrielis Martinaitis (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2819.Deimantė Grincevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
2820.Anželika Stvolovič (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2821.Artūras Charitonovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2822.Augustas Viederis (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2823.Marija Dargenytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2824.Kernius Šimonėlis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2825.Mykolas Maneikis (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2826.Miglė Kolyšnicinaitė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
2827.Modesta Sokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2828.Goda Atkucevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2829.Lukas Blevas (Anglų kalba, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2830.Saulė Dugnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
2831.Andrius Gasiukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2832.Joris Verkauskas (Istorija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2833.Mert Arnas Cabuk (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
2834.Lėja Atstupėnaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2835.Austėja Motiejaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
2836.Justinas Galinskas (Anglų kalba, Švenčionių profesinio rengimo centras)
2837.Ignas Lučunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2838.Gabija Sadauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2839.Adrijus Kakaška (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2840.Aretas Galinaitis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2841.Ervin Narunec (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2842.Ugnė Ubartaitė (Fizika, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2843.Tomas Adomaitis (Matematika, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
2844.Gerda Esmantaitė (Istorija, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2845.Patricija Kačinskaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2846.Beata Skukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2847.Augustas Domža (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2848.Monika Gylyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
2849.Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2850.Grytė Charlinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
2851.Lineta Szerlat (Anglų kalba, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2852.Augustas Survila (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2853.Greta Bansevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2854.Gustas Piniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2855.Monika Žukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
2856.Gustas Šimelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2857.Kamilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2858.Miglė Matušauskaitė (Chemija, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2859.Gvidas Našlėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2860.Romualdas Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2861.Andrius Juozėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2862.Gytis Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2863.Gustė Bakirovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
2864.Vanesa Ulčickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2865.Ugnė Zaukaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2866.Kimantas Loginovas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2867.LIJADA MIKULSKYTĖ (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2868.Faustas Krikščiukaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2869.Kristijonas Jūrelė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2870.Eduardas Kazlauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2871.Ava Nakhforoosh (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2872.Simas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos technologijų mokymo centras)
2873.Matas Vaitalas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2874.Oskaras Ciganas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
2875.Lukas Tamošiūnas (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2876.Brigita Galbuogytė (Anglų kalba, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2877.Beatričė Lygnugarytė (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2878.Mindaugas Liubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2879.Austėja Motiejaitytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2880.Neda Pranytė (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2881.Raimonda Ulčinaitė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2882.Iveta Oganauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2883.Ieva Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2884.AUGUSTAS POVILAUSKAS (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2885.Simas Ramanauskas (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2886.Majus Ignatavičius (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2887.Jovilė Gatelytė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
2888.Laurynas Kavaliauskas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2889.Sirgėdaitė Ona Tėja (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2890.Haris Milčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2891.Ūla Juozaitytė (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
2892.Deividas Papliauskas (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2893.Austėja Vaznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2894.Liudvikas Blažauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2895.Ainius Daukšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2896.Ignė Sarcevičiūtė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2897.Akvilė Žilinskaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2898.Deividas Valsiūnas (Geografija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2899.Kamilė Černiauskaitė (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2900.Beata Tapinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2901.Tarvydas Vedaras (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2902.Danielis Didvalis (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2903.Deimantė Dubosaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
2904.Emilis Korsakas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2905.Dagnius Charlinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
2906.Miglė Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2907.Goda Balaikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2908.Tadas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2909.Vilius Šmakotinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2910.Urtė Jorūdaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2911.Saulė Ščebedaitė (Matematika, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
2912.Pavel Gusev (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2913.Elzė Žabaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2914.Paulius Janikūnas (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2915.Kajus Baukas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2916.Dovydas Čiuta (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2917.Mingailė Samulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2918.Erika Vaitilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2919.Medas Šukaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2920.Robertas Lengertas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2921.Austėja Sujetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2922.Martynas Zubavičius (Istorija, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2923.Skališius Ernestas (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2924.Mindaugas Pocius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2925.Arnas Alekna (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2926.Milana Artemjeva (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2927.Kajus Baltrušis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2928.Nedas Buta (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2929.Povilas Virbašius (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2930.Tėja Zigmantaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2931.Jokūbas Andriusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2932.Alanas Katin (Geografija, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
2933.Dija Navikaitė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2934.Rasa Balnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2935.Melita Stravinksaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2936.Brigita Smolskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2937.Bogdanovičiūtė Ieva (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2938.Kamilė Mikovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
2939.Dominikas Gasperovič (Fizika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2940.Domas Madzeliauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2941.Gabija Mokšeckaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2942.Gvidas Stasius (Geografija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2943.Smiltė Maziliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2944.Gudjonis Dainius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2945.Simona Bokūnaitė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2946.Faustina Eglynaitė (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2947.Mingailė Čirvinskaitė (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2948.Emilija Bendžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2949.Samanta Stonytė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
2950.Dominyka Adomaitytė (Geografija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2951.Giedrė Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
2952.Orestas Nastulevičius (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2953.Rusnė Juraitė (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2954.Vytenis Anilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2955.Neda Gylytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
2956.EIMANTAS POŠKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2957.Jonas Legeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2958.Edvinas Bisikirskis (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2959.Daniel Gončarov (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2960.Benigna Ramoškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2961.Lukas Mažonas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2962.Lukas Vargalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2963.Jokūbas Gudelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2964.Matas Smolskus (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2965.Marija Druciunaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2966.Šarūnas Stunžėnas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2967.Andrėja Ivanovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2968.Meda Milaševičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2969.Vakarė Visockytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2970.Emilija Raukštutė (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2971.Rokas Jacevičius (Chemija, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2972.Ridas Kecorius (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2973.JONAS NOVICKIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2974.Paulius Janikūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2975.Gabrielius Mackonis (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2976.Rusnė Poškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2977.Dominykas Jankaitis (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2978.Kajus Pocevičius (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2979.Mantas Matusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2980.Nojus Jašinskas (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2981.Meda Politikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2982.Mantas Gudžius (Fizika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2983.Martynas Steiblys (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2984.Arminas Palšys (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2985.Vaičiulytė Rugilė (Istorija, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2986.Akvilė Kulvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2987.Tomas Paznėkas (Fizika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2988.Aivaras Bražiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2989.ŽIVILĖ TOMKUTĖ (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2990.ALEKSANDRA TARAKANOVA (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2991.Karolis Kunickis (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2992.Tautvydas Diškevičius (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2993.Ernestas Zapolskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2994.Rokas Jasevičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2995.Rusnė Subačiūtė (Fizika, VšĮ "Pažinimo medis")
2996.Kornelija Venslauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2997.Evan Koščic (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2998.Gediminas Poškys (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2999.Milena Azgorodovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3000.Simonas Beržinis (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
3001.Paulius Mažeika (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
3002.Jovilė Stašelytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3003.Gabija Vaškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3004.Arnas Maskoliūnas (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3005.Jovilė Gatelytė (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3006.Ignė Sarcevičiūtė (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3007.Justinas Antanaitis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3008.Kamilė Mikovičiūtė (Matematika, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3009.Nikita Dombrovskij (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3010.Laura-Marie Laurinskaitė Brown (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3011.VINSKAS TAUTVYDAS (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3012.Akvilė Gecevičiūtė (Matematika, Alytaus profesinio rengimo centras)
3013.Liepa Tuzikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3014.Evald Černiavski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3015.Liepa Ramukevičiūtė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3016.Lukas Matevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3017.Tomas Paulius Volikas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3018.Miglė Ruzgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3019.Ugnė Paulikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3020.VĖJAS STAUGAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3021.Mantas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3022.Nedas Kupčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3023.Viktorija Rožkova (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3024.Oskar Česnolovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3025.Ieva Gaudėšiūtė (Istorija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3026.Emilija Tiukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3027.Dominykas Stravinksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3028.Eva Kunciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3029.Titenis Justas (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3030.Sibilė Guobytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras)
3031.Eivydas Smirnovas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
3032.Rusnė Baltrušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3033.KAMILĖ VAIVADAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3034.Raividas Gudavičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3035.Viltė Kuliešiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3036.Viktorija Pranciliauskaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3037.Gabrielius Kapočius (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3038.Matas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3039.Tajus Paknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
3040.Pijus Rimasauskas (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3041.Saulė-Marija Beitnerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
3042.Teodoras Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3043.Saulė Petrauskaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3044.Ugnė Vingrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
3045.Tadas Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3046.Benediktas Milevičius (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3047.Marius Zlodyrevas (Geografija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3048.Amelija Ščiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3049.Justina Didaronkutė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3050.Mantė Gražulytė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3051.Gediminas Gaižiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3052.Austėja Gritėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3053.GABIJA JANKUTĖ (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3054.Eglė Juodišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3055.Barbora Ruseckaitė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3056.Gustas Mickus (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3057.Lėja Atstupėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3058.Kajus Šimaitis (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3059.Gabija Zavarskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3060.Rokas Polita (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3061.Darja Chilko (Geografija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3062.Austė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3063.Nomeda Plepytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3064.Gvidas Pupkus (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3065.Airinta Labinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3066.Faustas Krikščiukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3067.Slavinskas Pijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3068.Arnoldas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3069.Domantė Lažauninkaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3070.Justina Masalskytė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3071.Domena Baguckytė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3072.Mantas Reinartas (Anglų kalba, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3073.Patryk Butkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3074.Aistis Jodka (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3075.Neida Ragelytė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3076.Linas Simanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3077.TOMAS GRYBAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3078.Akvile Barutyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3079.Dominyka Motiejūnaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3080.Urtė Solveiga Konošovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3081.Rimvydas Masas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3082.Ema Balčiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3083.Martynas Šareika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3084.Izabelė Naimavičiūtė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3085.Mantas Virbickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3086.Pijus Petrikas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3087.Viltė Budraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3088.Liveta Kavaliauskaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3089.MAGDALENA MAZAILO (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3090.Kristupas uosis (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3091.Benas Domeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3092.Andrej Ščerbickis (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3093.Mingailė Čirvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3094.Aretas Utakis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3095.Jokūbas Grudžinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Kaunatavos pagrindinė mokykla)
3096.Viktorija Gliebutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3097.Ignas Staponkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3098.Salvijus Abarius (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3099.Emilija Armonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3100.Matas Misiunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3101.Rugilė Kriukelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3102.Paulius Gudeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3103.Vakaris Matušauskas (Istorija, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3104.Gustas Joneliūnas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3105.Gabija Galvanauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3106.Ignas Abramavičius (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3107.Indrė Ivone Pritchard (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3108.Mantas Pileckas (Istorija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3109.Monika Burkovskytė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3110.Gabriela Bojarin (Geografija, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
3111.Gytis Lukoševičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3112.Lukas Buinickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3113.Dovilė Apolianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3114.Skaistė Jurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3115.Živilė Uzdraitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3116.Viktorija Baltutytė (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3117.Meda Norkūnaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3118.Rokas Rupeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3119.Neringa Mikailaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3120.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3121.Evelina Gasiūnaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3122.Pakina Viktorija (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3123.Danielius Stulpinas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3124.Dovilė Bielskytė (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3125.Augustas Ukvalbergas (Istorija, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3126.Aivija Berūkštytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3127.Gabrielė Daugintytė (Matematika, Halo ir Skantorpo lituanistinės mokyklos)
3128.Makulavičiūtė Augustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3129.Gerda Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3130.Kornelija Lukošiūtė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3131.Oskaras Markauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3132.Patryk Pašuk (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3133.Nojus Smagorius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3134.Usačiovaitė Ugnė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3135.NIDA SAMUOLYTĖ (Chemija, Vilniaus Balsių progimnazija)
3136.Ugnė Sakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3137.Pijus Šatas (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3138.Skaistė Zubenaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3139.Gytis Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3140.Karina Smorodkina (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3141.Mantas Gaučius (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3142.Karolis Petrošius (Anglų kalba, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3143.Ugnė Simutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija)
3144.Emilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3145.Viktorija Norkutė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3146.Leonardas Trokinas (Istorija, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3147.Lukas Dragūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3148.Matas Junčys (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3149.Meira Rudelytė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3150.Arnestas Petrulevičius (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3151.Augustinas Strazdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3152.Jurgis Bergelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3153.Brendonas Lencevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3154.Kornelusz Janowicz (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3155.Deimantė Rimkutė (Geografija, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3156.Eigilė Kiaulakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3157.Rokas Kurpaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3158.Matas Gavenauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3159.Kasparas Ciūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3160.Ieva Jasinavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Lieporių gimnazija)
3161.Armandas Strelcovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3162.Kraujelė Toma (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3163.Artūras Alasauskas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3164.Gabija Pivoriūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3165.Aistis Poškus (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
3166.Austėja Auksoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3167.Kiznytė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3168.Jurgelevičiūtė Gabrielė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3169.LUKAS PUPIUS (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3170.Ignotas Gerlikas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
3171.Ignas Mineikis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3172.Tautvydas Petkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3173.Aušra Plutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Saulės" gimnazija)
3174.Tomas Randis (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3175.Patricija Bočkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno tvirtovės VII fortas)
3176.Paulauskaitė Deimantė (Matematika, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3177.Mantautas Juknevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3178.Rūta Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3179.Deimantė Šimkutė (Fizika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3180.Arūnas Glodenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3181.AMANDA TRASKINAITE (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3182.Martynas Krutikovas (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3183.Ignas Vasiliauskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3184.Kristina Bystrickytė (Matematika, Molėtų r. Joniškio mokykla-daugiafunkcis centras)
3185.Dovydas Bakas (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3186.Lukas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3187.Nojus Bakūnas (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3188.Mantas Jasevičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3189.Lukas Valinčius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3190.Titas Melzbakas (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3191.Kotryna Jasilionytė (Istorija, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3192.Rytis Baliulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3193.Dominykas Mačionis (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3194.Kurilavičiūtė Aristėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3195.ronaldas radinas (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3196.Pocius Dominykas (Chemija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3197.Julius Krasauskas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3198.Enrikas Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3199.Dominykas Ilgevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3200.Tadas Bagdonas (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3201.Vincentas Zupkauskas (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
3202.Aistis Jodka (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3203.RAPOLAS ŠIRVYS (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3204.Gustas Rastenis (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3205.Danielius Giedris (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3206.Domas Kardelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3207.Aleksandras Bissekerskij (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
3208.Pijus Narkevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3209.Brigita Maskeliūnaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3210.Rugilė Židonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
3211.Džiugas Kaniuka (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3212.Elija Sarapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3213.Karolis Navickas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3214.Fausta Rinkevičiūtė (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3215.Gustas Piniauskas (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3216.Rugilė Dagilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3217.Gabrielius Žalpys (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3218.Martynas Navickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3219.Medas Šukaitis (Istorija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3220.Miglė Janulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3221.Edilija Markauskaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3222.Ieva Dubininkaitė (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
3223.Darja Chilko (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3224.Arnas Lipnickas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3225.Lukas Bekker (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3226.Kristina Bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3227.Matas Maknevičius (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
3228.Nikita Sosunov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3229.Mintautas Žilinskas (Anglų kalba, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
3230.KOTRYNA (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3231.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3232.Agnė Austytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3233.Viltė Šutjevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3234.Viktorija Malinauskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3235.Laurynas Abromavičius (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3236.Gabija Džiugelytė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3237.Julija Gibovskytė (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3238.Artūras Juozėnas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3239.Greta Radatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3240.Ąžuolas Deresevičius (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
3241.Arnas Armalas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3242.Dovydas Kazragys (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3243.Benas Amalevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3244.Arijus Kriaučiūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3245.Rokas Taura (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3246.Atėnė Balalytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3247.Gustė Kalasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3248.Nikolė Puchovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3249.Paulina Leonavičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3250.Žygimantas Sivilevičius (Fizika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3251.Vilius Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3252.Aurita Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3253.Aneta Judickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3254.Aina Butavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
3255.Svetickaitė Mūza (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3256.Greta Jakubauskaitė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3257.Rokas Simaitis (Geografija, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3258.Gabrielė Duonelaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3259.Nedas Kirtiklis (Istorija, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3260.Danielius Lapajus (Geografija, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3261.Simas Vitkus (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3262.Rūta Klimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3263.Austėja Motiejaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3264.Lukas Šatas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3265.Tadas Klimavičius (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
3266.Gabrielė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3267.Varnas Gustas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3268.Elvinas Gižas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3269.Augustė Venčkauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3270.Domas Kardelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3271.Dovydas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3272.Karolis Baranauskas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3273.Povilas Žydelis (Matematika, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3274.Aurelijus Butkus (Anglų kalba, Ukmergės rajono Želvos gimnazija)
3275.Rugilė Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3276.UGNĖ STANKEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3277.Odilė Ratautaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3278.Deimanas Karpenko (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3279.Tomas Paulius Volikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3280.Viktorija Charčkova (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3281.Breivytė Toma (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3282.Kajus Čaikauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3283.Žilvinas Kopcikas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3284.Ščepkauskaitė Austė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3285.Gabija Sargelytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3286.Oskaras Solodkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3287.Paulius Bakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3288.Arnoldas Mickus (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3289.Gabija Šnipkutė (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3290.Ugnė Zubreckaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3291.Osako Kevin Kenzo (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3292.Ugnius Balušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3293.Rokas Sakalauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3294.Norbertas Jasulaitis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3295.JUSTINAS VEIVERIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3296.Augustė Žitkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3297.Erikas Šakočius (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3298.Modestas Sabeckis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3299.Tomas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3300.Viktorija Janušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3301.Ernest Pilžis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3302.Titas Stankūnas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3303.Laurynas Cvilikas (Istorija, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3304.Dovydas Vaitkevičius (Fizika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3305.Michalkevič Kamila (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3306.Augustas Padriezas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3307.Povilas-Ąžuolas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3308.Smiltė Palaitytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3309.Gustas Savickas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3310.Austėja Patapaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3311.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3312.Mantvidas Pūžė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3313.Aurimas Merkininkas (Istorija, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
3314.Donatas Buivydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3315.Gabrielius Liūga (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3316.Mykolas Rakutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3317.Nojus Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3318.Tomas Jurgilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
3319.Rosvaldas Mištautas (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3320.Danieliuss Miodišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3321.Nedas Kavolius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3322.Lukas Kazlauskis (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3323.Skališius Ernestas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3324.Gabrielė Švarcukaitė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3325.Anastasija Sidorova (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3326.Paulina Levon (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3327.Domas Gintautas (Istorija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3328.Monika Žiūkaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3329.Rudokas Aivaras (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3330.Elzė Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3331.Anastasija Moskovceva (Geografija, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
3332.Domantas Pertikas (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3333.Vytas Norkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3334.Oresta Cimbotaitė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3335.Žarkaitytė Vytautė (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
3336.Julija Stulpinaitė (Geografija, Telšių "Ateities" progimnazija)
3337.Teja Panajoti (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3338.Saulė Tamulaitytė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3339.Simona Samulytė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3340.Mindaugas Janavičius (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3341.Timūr Pšeničnyj (Geografija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3342.Aleksandras Naumovas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3343.Tadas Juodžbalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3344.Gabrielė Sabataitytė (Istorija, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3345.Timofej Devkš (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3346.Kamilė Steponaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
3347.Tautvydas Aleksiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3348.Viktorija Markovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3349.Mantas Šmigelskas (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3350.Vakarė Visockytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3351.Kristupas Makštys (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3352.Laura Lichtarovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3353.Aušrinė Kuraitė (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3354.Aivaras Laukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3355.Žygimantas Stašelis (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3356.Emilijus Zablackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3357.Gustė Ustinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3358.Liutauras Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3359.Austėja Mockevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3360.Agnė Pučinskaitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3361.Matas Vismantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3362.Dvilinskaitė Kamilė (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3363.Egidijus Masalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3364.Giedrius Kardelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3365.Aušrinė Katiliavaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3366.Vilius Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3367.Diršliokaitė Lauryna (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3368.povilas kurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3369.Kamilė Taraskevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3370.Domantas Švažas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3371.Austėja Vaznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3372.Matas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
3373.Justas Martinaitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3374.Gabija Žakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3375.Gvidas Eigėlis (Geografija, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3376.Elzė Garnionytė (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3377.Mantas Jasevičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3378.Jurgis Kemeklis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3379.Agnė Ališauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3380.Paulina Radevič (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3381.Gabija Melekauskaitė (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3382.Aidas Kalinauskas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3383.Jegoras Zolotoverch (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3384.Ignas Masevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3385.Gudaitytė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3386.Armandas Kaupas (Anglų kalba, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
3387.Aistė Varanavičiūtė (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
3388.Beata Krenciūtė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3389.Ignas Julius Janušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3390.Gabrielė Trukšnytė (Fizika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3391.Kamilė Folkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3392.Derkač Aleksandra (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3393.Karolis Michalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3394.Gabija Radžiukynaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3395.Rustė Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3396.Evan Koščic (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3397.Nauris Radvilavičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3398.Augustė Bulyginaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3399.Tadas Michalevičius (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3400.Aistė Kernagytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos gimnazija)
3401.Povilas Bajoraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3402.Viltė Marija Kisieliūtė (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3403.Tautvydas Andriuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpo" gimnazija)
3404.Edvinas Šoliūnas (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3405.Smiltė Motūzaitė (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3406.Martynas Zubavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3407.Matas Banevičius (Istorija, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3408.Breivytė Toma (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3409.Edvinas Kasperavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3410.Liepa Kūrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3411.Benita Kučinskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3412.Vesta Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3413.Austėja Pansaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3414.Aleksas Žilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3415.Benas Siliūnas (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
3416.Žuklytė Morta (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3417.Miglė Balčiūnaitė (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3418.Ignas Klimašauskas (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3419.Glodas Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
3420.Ernestas Vyšniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
3421.Rokas Jacevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3422.Daria Hansen (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3423.Viltė Koklevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3424.Vytautas Kazlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3425.Dominyka Stokaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3426.Titas Tyla (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3427.Dijus Chvatkovas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3428.Gabrielė Valentukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3429.Robertas Lengertas (Chemija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3430.Goda Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3431.Marius Draugelis (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
3432.Kiril Boyakov (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3433.Denas "Liūtas" Stonys (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3434.Karolis Rapalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3435.Medas Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3436.Andrėja Daknytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3437.deividas sruoginis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3438.Daniil Lukin (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3439.Ieva Norkutė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3440.Vytautas Ruokis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3441.Oresta Pranaitytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3442.JONAS KIAUPA (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3443.Gustas Savukynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3444.Alvita Milaševičiūtė (Geografija, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3445.Pocius Dominykas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3446.Austėja Kudzinskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3447.Elzė Karpavičiūtė (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3448.Mantautas Juknevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3449.Laura Česnakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3450.Jokūbas Baltakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3451.Arminas Palšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3452.Guoda Mataitė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3453.Viktorija Takulinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3454.Natas Strakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3455.Goda Viliūtė (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
3456.Adris Tautvydas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3457.Metilė Teresiūtė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
3458.Mantas Šaparavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3459.Kozlovski R. (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3460.Kristijonas Barista (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Didždvario gimnazija)
3461.Emilija Mikalonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
3462.Miana Svatkovskaja (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3463.Bartusevičius Matas (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3464.Kamilė Klimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3465.Lukas Greiciunas (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3466.Vilius Gadeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3467.Nikas Umbrasas (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3468.Dominyka Sinicaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3469.emilis jekelis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3470.Aleksas Šakarvis (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3471.Deimantas Mažuika (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3472.Viktorija Dalangauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
3473.Vismantė Mackevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3474.Inesa Gurkova (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3475.Denis Adomavičius (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3476.Augustinas Čižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3477.Valentas Anužis (Fizika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3478.Tomas Čipkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3479.Ramunė Ramonaitė (Matematika, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3480.Ignas Karsten (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3481.Laura Mecelicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3482.Svajūnė Mikštaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3483.Gytis Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
3484.Karolina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3485.Mantas Bartušis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3486.Joris Klimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
3487.Matas Lekūnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3488.Ugnė Čeponytė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3489.Kasparas Streckis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3490.Matas Šimoliūnas (Istorija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3491.Gustas Danevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3492.Rugilė Petraitytė (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3493.Tomas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3494.Gabrielė Gaižiunaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3495.Ema Andrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3496.kristupas nakutis (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
3497.Vytautas Ruokis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3498.Darija Mikuckytė (Matematika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
3499.Marius Grubliauskas (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3500.Ieva Vaikasaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3501.Edvin Buiko (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3502.Milda Ramanauskaitė (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3503.Tautvydas Cibas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3504.Kornelusz Janowicz (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3505.Sandra Mockaitytė (Istorija, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
3506.Mindaugas Diksas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3507.Upė Artemenko (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3508.Martusevičius Deimonas (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3509.Rokas Simaitis (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3510.Nedas Prediger (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3511.Aušra Petrauskienė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. savivaldybės suaugusiųjų mokymo centras)
3512.Verbickaitė Adrija (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3513.Domantas Litvinas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3514.Dmitrij Šachraj (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3515.Dorota Chalkovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3516.Ugnė Valeikaitė (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3517.Ema Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3518.Vitalija Vilutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3519.Matas Malevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3520.Simona Maslauskaitė (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3521.GRANTAS STIRNA (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3522.Dangiras Martinkus (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3523.Ernestas Launikonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3524.Fiodorova Ksenija (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3525.Juškaitė Evelina (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3526.Austėja Brovkaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3527.Aras Stasiukaitis (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3528.Gabija Masiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3529.Kartenis Rokas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3530.Erika Andrijauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3531.Deimantė Rimkutė (Fizika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3532.Deimantė Paškonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3533.Lukas Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3534.Ema Metrikyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3535.Raminta Radvilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
3536.Šarūnas Bakas (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3537.Meinardas Antanaitis (Matematika, Lazdijų r. Stebulių mokykla)
3538.Raminta Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3539.Titas Labanov (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3540.Deimantė Dubosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3541.Dovydas Gailius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
3542.Vilius Rankauskas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3543.Irmina Kačinskaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
3544.Rustė Kryžanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3545.Tauras Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3546.Tadas Michalevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3547.Gražvilė Zujūtė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3548.Emilis Kaubrys (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3549.Eimantas Pivoriūnas (Geografija, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3550.Saulius Gestautas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3551.Eimantas Tamulevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3552.Kaspasras Lazarevičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3553.Vesta Liutkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3554.Gertrūda Karosevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
3555.Alantė Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3556.Aneta Kerulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3557.Laurynas Umbrasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3558.Modestas Šlenis (Anglų kalba, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3559.Ugnius Aleksiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3560.Nida Kinčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3561.Beatričė Trečiokaitė (Anglų kalba, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
3562.Gabrielė Varuškevičiūtė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3563.Ieva Aleksonytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3564.Eglė Ramanauskaitė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3565.Fausta Šneideraitytė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3566.Povilas Jarmalavičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3567.Domantas Sapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3568.Greta Grėbliauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3569.Vakarė Ruželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3570.Viktorija Nalivaiko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3571.Erikas Markūnas (Istorija, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
3572.Martynas Narbutas (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3573.Matas Žukauskas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3574.ZAVADSKYTĖ GUSTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3575.Oresta Asipavičiūtė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3576.Estela Batalovaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3577.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3578.Austėja Aniulytė (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
3579.Adelė Šimkūnaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3580.Justas Turevičius (Geografija, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
3581.Pijus Spaustynaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
3582.Ieva Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
3583.Deimantė Tamašauskaitė (Chemija, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3584.Alisa Levickaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3585.Anželika Stvolovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3586.Smiltė Jurašiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3587.Rokas Gilys (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3588.Reinas Girdžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3589.Elzė Saulė Mažeikaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3590.Meilė Arminaitė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3591.Žygimante Žagrakalyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
3592.Arnas Maskoliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3593.Benas Banevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3594.Karina Slavinskaitė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3595.Liorentaitė Urtė (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3596.Gabrielė Platovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3597.Ieva Jurevičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3598.Dominykas Čiūta (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3599.Rokas Jankauskas (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3600.Paulius Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3601.Skirmantas Jaunius Paukštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3602.Erikas Butuninas (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3603.Arnoldas Mickus (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3604.Simona Samulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3605.Nojus Liutkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3606.Deividas Girulskis (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3607.Pijus Geštautas (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
3608.Neilas Gečas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3609.Nedas Kaminskas (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3610.Martynas Norkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3611.Šivickaitė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3612.Dovydas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3613.Tomas Paulius Volikas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3614.Anastasija Barklaj (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3615.Deimantas Galminas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3616.Deimantė Kiseliovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3617.Kulpis Konradas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3618.Rokas Baranauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3619.Ieva Valaikaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3620.Dainius Kononovas (Istorija, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija)
3621.Uldinskė Justė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3622.Martynas Paukštė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3623.Danas Bliumas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3624.Eimantė Klenauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3625.Vesta Navickaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3626.Ugnius Urnikis (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3627.Aironas Jurys (Matematika, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3628.Aušrinė Greičiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3629.Liana Boyajyan (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3630.Osvaldas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3631.Gabija Dimskytė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3632.Milana Carelunga (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3633.Gabija Šnipkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3634.Lėja Stončiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3635.Dominykas Zablackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
3636.Reid Andrius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3637.Pakštytė Orinta (Istorija, Kauno Rokų gimnazija)
3638.Julius Marcinkus (Geografija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3639.Gabija Arcikauskaitė (Istorija, Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3640.Karbauskytė Austėja (Istorija, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3641.Vaiva Budnikaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3642.Žygimantas Augustas Trota (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3643.Šepet Daniel (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3644.Mindaugas Valatka (Matematika, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
3645.Rosvaldas Mištautas (Istorija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3646.Varnas Augustas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3647.Ieva Šilalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3648.Tomas Lekavičius (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3649.Faustas Audickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3650.Elvinas Gižas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3651.Joris Klimavičius (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
3652.Gabija Svetkovskytė (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3653.Kamile Čepaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3654.Kamilė Mogenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3655.Majus Ignatavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3656.Rokas Ščesnavičius (Anglų kalba, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3657.Mikulėnas Justas (Geografija, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3658.MATAS SVIRPLYS (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3659.Tomas Kazlauskas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3660.Lėja Semenikaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3661.Žaneta Mickutė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3662.deivydas paplauskas (Matematika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
3663.Emilis Sapkauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3664.Titenis Justas (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
3665.Urtė Briedytė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3666.Eva Rimkutė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3667.Tomas Vilkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3668.Ūla Skaliaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3669.Gustė Kaupaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3670.Emilija Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3671.Dominykas Kozlovskis (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3672.Vilius Prišmontas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3673.Agdalija Šamsutdinova (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3674.Gabrielius Stankevičius (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3675.Valentina Nistor (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3676.Elinga Rudzinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3677.Mantas Marcinkėnaitis (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3678.Vidmantas Petkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3679.Emilijus Gruzdys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3680.Ernestas Krisiulevičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3681.Deividas Mačiulis (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3682.Andrėja Zeleva (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
3683.Jokūbas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3684.Edgaras Virbickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3685.Smiltė Ruzgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3686.Ugnė Martinaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3687.Laurynas Remeikis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3688.Milan Sazonov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3689.Migle Dainauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3690.Greta Barišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3691.Ūla Povilavičiūtė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3692.MANTĖ VILKAUSKAITĖ (Anglų kalba, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3693.Augustinas Žarskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3694.Kamilė Radžiukynaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3695.Tomas Kvetkauskas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3696.Kamilė Folkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3697.Matas Makušinas (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
3698.Povilas Puzinauskas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3699.Sandra Konovalova (Chemija, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3700.Lukas Vinickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3701.Karolis Rokas (Anglų kalba, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
3702.Simona Dirmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Inturkės pagrindinė mokykla)
3703.Gabrielė Švarcukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3704.Patricija Šaparnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3705.Justina Radiukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3706.Danielius Zinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3707.Laura Capaitė (Geografija, Tauragės Tarailių progimnazija)
3708.Simona Pranskūnaitė (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
3709.Herkus Lokuševičius (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3710.Dovydas Žemaitis (Anglų kalba, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3711.Kipras Zabulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3712.Aleksandra Pundziūtė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3713.Viltė Palubinskaitė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3714.Deividas Liberis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3715.Donatas Kazlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3716.Asevičius Dominykas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3717.Nikita Golubev (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3718.Dovydas Valiukėnas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3719.Nedas Buta (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3720.Matas Leonavičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3721.Emilijus Poviliūnas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3722.Augustė Venčkauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3723.Vladas Stasiūnas (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3724.Rytas Talalas (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3725.Mantė Virketytė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3726.Karolina (Anglų kalba, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
3727.Dariuš Sivinski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3728.Skaistė Sinkutė (Istorija, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
3729.Rovena Rutkovskaja (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3730.Kasparas Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3731.Edvinas Maslauskas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3732.Tamulionis Tomas (Anglų kalba, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3733.Matas Pauparis (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3734.Remeikytė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3735.Tomas Muzikevičius (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
3736.Bronius Juzukonis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla)
3737.Linas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3738.Bačianskaitė Kamilė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3739.Normantas Augustas (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
3740.Pijus Jonuitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3741.Pijus Žalandauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3742.Elzė Karolytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3743.Ignas Ivanovas (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3744.Matas Daumantas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3745.Joris Subačius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3746.Eridanas Radzišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3747.Augustas Ūselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
3748.Milda Virganavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3749.karolis rusteika (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3750.Kamilė Meškėnaitė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
3751.Ugnė Tamulionytė (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3752.Gabrielė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3753.Ugnė Pečeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3754.Julius Judin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3755.Hubertas Gyvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3756.Nojus Četkauskas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3757.Eva Kondratovič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
3758.Miškinis Kristupas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3759.Ernestas Šikšnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3760.KAMILĖ VAIVADAITĖ (Geografija, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3761.Adas Šiupinys (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3762.Aurėja Domžaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3763.Titas Tyla (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3764.Lūgnė Bobinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3765.Julius Lukševičius (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3766.Livija Samauskaitė (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
3767.Emilijus Niekis (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3768.Dominykas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3769.Haris Milčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3770.Laurynas Miškinis (Geografija, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
3771.Lukas Malakauskas (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3772.Lukas Kazbaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3773.Adriana Keršulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3774.Mikas Bendžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3775.Simas Adomaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3776.Konstantinas Grigošaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3777.Vytautė Danilevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3778.Miglė Matušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3779.Dovydas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3780.Slavinskas Pijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3781.Lukas Tamošiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
3782.Justina Kuginyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3783.Tolmintas Matonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
3784.Vakarė Auškalnytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3785.Monika Burkovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3786.Ieva Diržinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
3787.Rugilė Poškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3788.Iveta Oganauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3789.Kajus Morkūnas (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3790.Rugilė Zėringytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3791.Rojus Tamulevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3792.Gabrielė Donielaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3793.Justina Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
3794.Budginaitė Liepa (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3795.Matas Juškauskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3796.Airina Grikaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3797.Ugnė Kildišytė (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
3798.Adrijus Bakštonas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3799.Džiugas Perskaudas (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3800.Jovita Denisovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3801.Augustė Mažulytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3802.Gabija Matulionytė (Geografija, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3803.Vakaris Matušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3804.Černiauskas Joris (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3805.Ervinas Petrauskas (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3806.Urbonavičiūtė Gabrielė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
3807.Gabrielė Šuškevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3808.Adrija Dargužaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3809.Paulina Popina (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3810.Solveiga Andriukaitytė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3811.Artūr Andiukajev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3812.Milda Kulikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3813.Austėja Bartytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3814.Saulė Medišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3815.Dovydas Bakas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3816.Meda Rašytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
3817.Milvydas Rudžionis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3818.Ieva Dubininkaitė (Matematika, Šv. Mato gimnazija)
3819.Laurynas Kruglinskas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3820.Lukas Tamkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3821.Žarskis Tadas (Informacinės technologijos, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
3822.Greta Rasa Naulytė (Geografija, Kauno "Saulės" gimnazija)
3823.Laura Liaudinskytė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3824.Kamilė Ilgūnaitytė (Anglų kalba, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3825.Benas Užpalevičius (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3826.Miglė Diržinauskaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
3827.Rokas Kartenis (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
3828.Aurėja Lėgėtavičiūtė (Informacinės technologijos, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
3829.Miroslav Baranovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3830.Jurgis Šatūnas (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
3831.Arminas Ruskonis (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3832.Simona Bokūnaitė (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3833.Urtė Narkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3834.Domas Šimkus (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3835.Valentina Sorokina (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3836.Saulius Petruškevičius (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3837.Eimantas Aliulis (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3838.Ieva Kungytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3839.Dvilinskaitė Kamilė (Istorija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3840.Simona Sipailo (Anglų kalba, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3841.Aldas Rasickas (Anglų kalba, Tauragės r. Pagramančio pagrindinė mokykla)
3842.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3843.PIJUS MEŠKAUSKAS (Matematika, Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla)
3844.Haroldas Stanaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3845.Giedrius Merkevičius (Matematika, Kauno "Aušros" gimnazija)
3846.Augustė Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3847.Goda Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3848.Kristupas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3849.Domantas Verseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3850.Armandas Strelcovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3851.Dominykas Stefanovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3852.Aurėja Lėgėtavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
3853.Ugnė Laurinaitytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
3854.Dominykas Ilgevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pradinis skyrius)
3855.Rapolas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3856.Augustas Laurynaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3857.Jonė Leonavičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
3858.Liveta Beleckaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3859.Dovydas Bušnevas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3860.Rugilė Bauer (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3861.Aleksas Kananaitis (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3862.Herkus Jurga (Anglų kalba, Všį "Šiaurės licėjus")
3863.Rokas Latakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3864.Gabija Koryznaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3865.Tadas Murauskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3866.Gustė Kalasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3867.Gustas Savickas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3868.Vilija Mikolavičiūtė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3869.Ugnė Mocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3870.Mantvydas Valeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3871.Mantas Šaltis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3872.Evelina Tarnauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3873.Viktorija Kulbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3874.Gabija Simanavičiūtė (Matematika, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
3875.Domas Gintautas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3876.Sniegė Viederytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3877.Emilija Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3878.Erikas Mecelica (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
3879.Emilija Juchnevičiūtė (Geografija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3880.Greta Čugunovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
3881.Auksė Skvarčinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3882.Ugnė Ramonenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3883.Vincentas Lekas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3884.Žemyna Lekavičiūtė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3885.Kamilė Deveikytė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3886.Ieva Tolstovaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3887.Povilas Virbašius (Fizika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3888.Ūla Patackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
3889.Rojus Reifas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3890.Gabrielius Žalpys (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3891.Rimantas Danius (Istorija, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
3892.Ugnė Žulkutė (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
3893.Matas Savickas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3894.Urtė Grigonė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3895.Kamilė Vaidogaitė (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3896.Rugilė Rudalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3897.Elinga Medinskaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3898.Aurėja Matulionytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3899.lina stalnionyte (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3900.Aleksandras Naumovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3901.Joana Gaidamavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3902.Danišurko Jevgenij (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
3903.Mantas Nenorta (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
3904.Kamilė Lipnickaitė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3905.Maksimiljan Tichonov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3906.meda baraišyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3907.Gabija Žakauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3908.Gintas Žutautas (Matematika, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
3909.Kamilė Migun (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3910.Gerda Bakšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3911.Urtė Liutkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Salininkų gimnazija)
3912.Dovydas Pocius (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
3913.Kazimieras Varnas (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3914.Kamila Demeško (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3915.Ignas Kraukšlys (Fizika, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3916.Edvinas Rimkevicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3917.Smilte Sinkunaite (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3918.Samuelis Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3919.Laura Boreiko (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3920.Augustas Ūselis (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
3921.Ervinas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3922.Valerija Špiliauskaitė (Geografija, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3923.Tautvydas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3924.Ryan Sadallah (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3925.Goda Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3926.Urtė Baužaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3927.Kostas Jukonis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3928.Evelina Čekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3929.Austėja Jablonskytė (Istorija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3930.Ema Jonikaitė (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3931.Evaldas Matulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3932.Ščepkauskaitė Austė (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3933.Urtė Baužaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3934.Paulina Sumaryuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3935.Jonas Buškevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3936.Nauris Radvilavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3937.Tadas Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3938.Agnieška Nosevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3939.Simona Bokūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3940.Dmitrijus Kačanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3941.Agdalija Šamsutdinova (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3942.Dominykas Rakauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3943.Aistė Karnilaitė (Geografija, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3944.Makušinas Mikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3945.Gabija Meškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3946.Ieva Petrauskaitė (Istorija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3947.AMANDA TRASKINAITE (Anglų kalba, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3948.Dainius Urbanavičius (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3949.Erika Vaitilaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3950.Agnė Smitriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3951.Rokas Dainora (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3952.Milvydas Rudžionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3953.Ieva Radvinauskaitė (Matematika, Riešės gimnazija)
3954.Skaistė Labukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3955.Kipras Mirinavičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3956.ANTONIS GURSKAS (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3957.Tadas Bilevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3958.Miglė Matušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3959.Damian Krupin (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3960.Narauskas Domas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3961.Armonas Gabrielius Starkutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3962.Skaistė Vytuvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3963.Airina Lyberyte (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3964.Paulina Gustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3965.Airidas Bučinskas (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3966.Karolis Bruožys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3967.Emilis Sirius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3968.Gintarė Vasytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
3969.Eglė Lukoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3970.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3971.Karolis Beresnevičius (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3972.Ana Butovič (Geografija, Vilniaus r. Buivydžių gimnazija)
3973.Ula Bessmertnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3974.Viktorija Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto gimnazija)
3975.Milvydas Rudžionis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3976.Karolis Vaickus (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3977.Laurynas Vaikasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3978.Gabrielė Borisaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3979.Gabija Koryznaitė (Matematika, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3980.Augustas Nagelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3981.Yunus Kajus Koc (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3982.Faustas Krikščiukaitis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3983.Melita Stravinksaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3984.Gertrūda Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3985.Emilijus Grochackij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3986.Paulius Gudeliūnas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3987.Vincentas Kybartas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3988.Einius Gofencas (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3989.Danas Bliumas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3990.Martynas Kancevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3991.Titas Cabuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
3992.Ema Eitmantytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3993.Gleb Biryukov (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3994.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3995.Girius Globys (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3996.Modesta Podvorska (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3997.Pijus Kamandulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3998.Austėja Brazytė (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3999.Artemijus Paulouski (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4000.Darius Skrebutėnas (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4001.Deimantas Burneika (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4002.Žygimantas Genys (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4003.Ieva Budrikaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4004.Dominyka Adomaitytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4005.Gabrielius Kiselis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4006.Egidijus Gotautas (Matematika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4007.Miglė Ruzgytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4008.Vytė Raškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
4009.Gabrielė Stravinskaitė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4010.Vėjūnas Vizbarkas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4011.Kasparas Lastauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4012.Neda Paukštytė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4013.Naglis Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4014.Skališius Ernestas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4015.Aurėja Galminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4016.Gustas Mickus (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4017.Miglė Jančiauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4018.Austėja Petkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4019.Domantas Milevičius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4020.Milanas Rinkevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4021.Timas Juodris (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4022.Vykintas Zakarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4023.Modesta Malažinskaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4024.Meda Politikaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4025.Kamilė Graužlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4026.Nikolė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4027.Gitana Voitechovič (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4028.Deimantė Bureikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4029.Vestina Notkutė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4030.Erina Girlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4031.Jonė Leonavičiūtė (Matematika, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
4032.Angelina Aniulytė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4033.Paulius Martiševskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4034.Šivickaitė Gabrielė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4035.Linas Ščeglovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
4036.Skaistė-Kamilė Mikašauskaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4037.Griniūtė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4038.Aivaras Mikutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4039.Tomas Paulius Volikas (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4040.Maksas Zukauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4041.Paulius Sungaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4042.Arnas Noreika (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4043.Deimantė Vileikytė (Fizika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4044.Arnas Afanasjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4045.Miglė Ūselytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
4046.Grėtė Znaidauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4047.Urtė Sausaitytė (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4048.Gustas Ramonenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
4049.Andrėja Žickytė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4050.Tomas Grigalevičius (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4051.Gabrielė Kmitaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
4052.Nojus Astrauskas (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
4053.Gustė Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4054.Ieva Jurevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4055.Viltė Ūselytė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4056.Fausta Driskiutė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4057.Gabija Žakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4058.Lukas Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla)
4059.Amilė Apinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4060.Ernesta Puidokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
4061.Nerijus Miniotas (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4062.Goda Malinauskaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4063.Alisa Mitruščėnkova (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4064.Marija Gafurova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4065.Emilija Naumavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4066.giedrius talijunas (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4067.Nedas Klimantavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4068.Julija Pranciulytė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4069.emilija stašiūnaite (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4070.Austėja Adomavičiūtė (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4071.Viltė Palubinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4072.Benedikta Nakvosaitė (Matematika, Riešės gimnazija)
4073.Vincas Laukaitis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4074.Augustas Momkevičius (Matematika, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
4075.gintaras laskovas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4076.Kamilė Faigenbaumatė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4077.Gerda (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4078.Matas Maknevičius (Matematika, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
4079.Benas Bajorinas (Informacinės technologijos, Varėnos r. Matuizų vidurinė mokykla)
4080.Varnas Gustas (Geografija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4081.Liepa Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4082.Rugilė Skarbaliūtė (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4083.Aldas Klizas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4084.Kamilė Ilgūnaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
4085.Evan Koščic (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4086.Paulius Šerpytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Didždvario gimnazija)
4087.Gabrielė Matonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4088.Pijus Rimasauskas (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4089.Dovydas Pukelis (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
4090.Saulė Budginaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4091.Evgenij Shapovalov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4092.Nejus Jakubauskas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4093.Agata Kupcevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4094.Fausta Tvarijonaitė (Istorija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4095.Laurynas Vilimas (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4096.Paulavičiūtė Tėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4097.Aušrinė Greičiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4098.Edas Drapanauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4099.Roneta Valiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4100.Tomas Aron Pumputis (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4101.Gabija Šeškauskaitė (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4102.Linas Jasinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4103.Fausta Jeruševičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4104.Beatričė Aštrauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4105.Ūla Povilavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4106.Gytautas Pankrašovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4107.Agnieška Nosevič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4108.Vilius Bubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4109.Iveta Krisiūnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4110.Dovydas Valiukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4111.Valentinas Straigis (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4112.Kevinas Šešplaukis (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4113.Kamilė Žąsaitytė (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4114.Amelija Malakauskaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4115.Gustas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4116.Domas Madzeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4117.Jovita Denisovaitė (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4118.Milanas Rinkevičius (Istorija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4119.Žygimantas Žižys (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4120.Kamilė Ramanauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4121.Ernest Basiul (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4122.KOTRYNA (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4123.Greta Kutniauskaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4124.Gabrielė Veniukevičiūtė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4125.Aleksandra Papachina (Istorija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4126.Liepa Šakytė (Matematika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4127.Renatas Sidaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4128.Ugnius Bondorevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4129.Beatričė Paičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4130.Titas Bojarskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4131.Kasparas Lazauskis (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4132.Dovydas Šleinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4133.Lukas Tamošiūnas (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4134.Danas Spietinys (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4135.Rustenis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4136.Nedas Mickevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4137.Kornelijus Lagunavičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4138.Marija Kučer (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4139.Jokūbas Savanevičius (Anglų kalba, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4140.Domantė Stasiulaitytė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4141.Einius Gofencas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4142.Puidokas Arnas (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4143.Zdanavičius Augustas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4144.Neda Strelčiūnaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4145.Evelina Jankaitytė (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
4146.Gabrielė Švarcukaitė (Geografija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4147.Rimvydas Stiaukas (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
4148.Algirdas Benetis (Informacinės technologijos, Palangos senoji gimnazija)
4149.Jurgelionytė Vilnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
4150.Austėja Auksoriūtė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4151.Karolis Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4152.GODA GALINAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4153.Miglė Puodžiukaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4154.nojus gerlikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4155.Justina Kuzmickytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4156.Kamilė Faigenbaumatė (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4157.Ervinas Rumševičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4158.Augustė Gailiutė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4159.Rafal Sinkevič (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4160.Urtė Bėliakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4161.Rokas Kecoris (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4162.Emilija Baliukonytė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4163.Gabrielius Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4164.Samanta Panovaitė (Informacinės technologijos, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4165.Arminas Butkus (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4166.Martas Survila (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4167.Aleksas Ilgevičius (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4168.Ignas Rupeika (Anglų kalba, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
4169.Linas Petrauskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4170.Dainius Lepiochinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4171.Reda Simonaitytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4172.Edvard Smoliakov (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4173.Leja Daukšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4174.Beatričė Michalkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4175.Kristupas Janušas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4176.Imantė Šurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4177.Paulina Skardytė (Matematika, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4178.Naglis Pupka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4179.Danas Bernatonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4180.Marius Seniucas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4181.Ignas Šakinis (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4182.Gustas Piniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4183.Fausta Driskiutė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4184.Gytis Ramelis (Anglų kalba, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
4185.Gabija Bučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4186.Monika Babenskaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4187.Dovydas Barškėtis (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
4188.Tauras Guzevicius (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4189.Martynas Zubavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4190.Gerda Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4191.Milda Žvikaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4192.Naglis Puškunalis (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4193.Augustas Kalinčikas (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4194.Timas Šimkus (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
4195.Paulius Sargūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4196.Evelina Staniulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Germaniškio pagrindinė mokykla)
4197.Eimante Stonciute (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4198.LIJADA MIKULSKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4199.Žilvinas Aleksa (Geografija, Vilniaus licėjus)
4200.Lukas Paukštys (Geografija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4201.Domantė Lažauninkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4202.Kiril Kadočnikov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4203.Skirmantas Bernatavičius (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4204.Urtė Kargelytė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4205.Vilhelmas Trynkinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4206.Jokūbas Kalpokas (Geografija, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4207.Marija Malevičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4208.Daumantas Tirva (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4209.Rusnė Poškutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4210.Kamilė Juozapavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
4211.Neilas Šablevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4212.Aušrinė Greičiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4213.Ūla Juozaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
4214.Eividas Salyna (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4215.Viltė Stelingytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4216.Konstancija Kolesnik (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4217.Ainis Strička (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4218.Aurimas Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4219.Aistis Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4220.Edvinas Vilutis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4221.Urte Sabalyte (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4222.Mykolas Šiuika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4223.Neda Bražionytė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4224.Daniel Stefanovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4225.ARVYDAS MOKŠECKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4226.Emilija Dumašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4227.Kotryna Minkutė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4228.Eglė Juodišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4229.Raimonda Ulčinaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4230.AUGUSTAS POVILAUSKAS (Istorija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4231.Deimantė Kirtiklytė (Matematika, Halo ir Skantorpo lituanistinės mokyklos)
4232.Rytis Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4233.Neilas Umbrasas (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4234.Laurynas Krauza (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4235.Liepa Šakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4236.Karolina Batušan (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4237.Ugnė Kildišytė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4238.Benas Užpalevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4239.Grantas Grudzinskas (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4240.Gabija Lalaitė (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4241.Augustas Jurkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4242.Karolina Doviadaitė (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
4243.Gabija Žakauskaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4244.MĖTA BALTRŪNAITĖ (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4245.Aleksas Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4246.Benita Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4247.Gerda Šiaučiūnaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4248.Deividas Rudzenskas (Geografija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4249.Linas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4250.Ignė Grybauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4251.Ksenija Čumakova (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4252.Karina Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4253.Meda Spundzevičiūtė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4254.Viltė Golgatkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4255.Urtė Simonavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4256.Jurgis Klešnieks (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4257.Julius Krasauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4258.Gabija Šatrauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4259.Meida Lukšaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4260.Volk Saulius (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
4261.Domantas Gurskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4262.Gabija Laurikietytė (Istorija, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
4263.Tomas Paulius Volikas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4264.Erik Makovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4265.Jogaila Raudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4266.Aivija Berūkštytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4267.Arijus Suzdalev (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4268.Pavel Gusev (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4269.Tadas Dirsė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4270.Matas Robin Gungordu (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4271.Beata Tapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4272.Akvilė Mačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4273.Kamilė Ponomarenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4274.Mukasejevas Lukas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4275.Aistis Jodka (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4276.Otilija Kazarinaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4277.Edvinas Bajoras (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4278.matas valaitis (Informacinės technologijos, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4279.Gabija Meškytė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4280.Saulė Medišauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4281.Roneta Valiukaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4282.Kamaitytė Viltė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4283.Armandas Skliaudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4284.Martynas Svidėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4285.Domas Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4286.JONAS KIAUPA (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4287.Gintarė Savickaitė (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4288.Ginta Marcelionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4289.Žygimante Žagrakalyte (Istorija, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4290.Titas Cabuk (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
4291.Adrijus Gembickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4292.Jovita Smolenskytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4293.Gubka Aleksej (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
4294.Haris Milčius (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4295.Agnė Stravinskaitė (Informacinės technologijos, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4296.Sebastjan Lozovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4297.Karolina Budnikaitė (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
4298.Kristupas Makštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4299.ARIJUS LINKIS (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4300.Dautartas Valvonis (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4301.Jokūbas Valius (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4302.Lūgnė Bobinaitė (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
4303.Agnė Čibirkaitė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4304.Brigita Petriuškevičiutė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4305.Mangirdas Liauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4306.Vincentas Kreišmonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4307.Nikita Khrustalev (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4308.Viktorija Vilčinskaitė (Anglų kalba, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
4309.Lukas Bujokas (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
4310.Maria Bogdanovič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4311.Ugnius Gudžinskas (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4312.Gustė Makčinskaitė (Geografija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4313.Džiumana Jašinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4314.Nojus Pajarskas (Matematika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4315.Ieva Gaudėšiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4316.Algimantas Bagdanavičius (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
4317.Kamilė Čižauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4318.Nojus Baranauskas (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4319.Laimonas Ališauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4320.Augustė Venčkauskaitė (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
4321.AMANDA TRASKINAITE (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4322.Paulius Brazys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4323.Renata Skersytė (Istorija, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4324.Gabija Darčkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Saulės" gimnazija)
4325.Martynas Leskauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4326.Karolis Struckus (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4327.Marius Mekšraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4328.Justas Skiparis (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4329.Aleksandras Atkočiūnas (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4330.Tadas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4331.Joris Kirkila (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4332.Rugilė Ribinskaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4333.Dominyka Kesminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4334.Krupėnaitė Sandra (Matematika, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras)
4335.Benas Andriuščenka (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4336.Orestas Krušinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4337.Gabrielė Švarcukaitė (Istorija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4338.Ugnius Gudžinskas (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4339.Deimilė Zizaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4340.Vilius Mačiulis (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4341.Kamilė Paspirgelytė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4342.Edgar Nedveckij (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4343.Maksimas Derkač (Matematika, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
4344.Titas Jakučiūnas (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
4345.Arbačauskaitė Indrė (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4346.Soraja Bložytė (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4347.Gabrielė Varuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4348.Kasparas Antanaitis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4349.Jonas Šležas (Matematika, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
4350.Kamilis Karpičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4351.Kristijonas Karačionka (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4352.Augustas Batuleičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4353.Nedas Buta (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4354.Justina Svinciūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Halo ir Skantorpo lituanistinės mokyklos)
4355.Austėja Anciūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4356.Edvinas Maslauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4357.Barbora Čepaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4358.Domantas Rekašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4359.Gustė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4360.Adomas Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4361.Ugnė Kildišytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4362.Kamila Demeško (Geografija, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4363.Vilma Tarulytė (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4364.Jelizaveta Goloskokova (Anglų kalba, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4365.Ričardas Šiaulys (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4366.Kotryna Dapkevičiūtė (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4367.Aleksandras Bissekerskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
4368.Nojus Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4369.Paulius Trinkūnas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4370.Rugilė Jakutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4371.Nedas Buta (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4372.Darija Palaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4373.Lukas Remeika (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4374.Karolis Žalynas (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4375.Tubelis Jokūbas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4376.NOJUS MARTINKUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4377.Urtė Bobinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4378.Laurynas Vaikasas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4379.Andrius Rakauskas (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4380.Marija Talubinskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4381.Matas Kiseliovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4382.Silvija Andužtė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4383.Rokas Sakalauskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4384.Goda Atkucevičiūtė (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4385.Nojus Gedutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4386.Musiejūtė Urtė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4387.Fausta Jeruševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4388.Tajus Dambrauskas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4389.Rokas Juodviršis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4390.Rusnė Miliškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4391.Vainius Mineikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4392.Lukas Buinickas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4393.Gertrūda Karosevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
4394.Timas Juodris (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4395.Aleksandras Zapalskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4396.Viltė Marija Perauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4397.Augustas Batuleičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4398.Nojus Martinonis (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4399.KOTRYNA (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4400.Svetickaitė Mūza (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4401.Lukas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4402.Kamilė Gabalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
4403.Justas Kuznecovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4404.Pijus Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4405.Justė Bielskytė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
4406.Amanda Truskauskė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4407.Viktorija Rožkova (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4408.GINTARĖ MONTAUTAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4409.Kevinas Girdžius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4410.Ema Vaineikytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4411.Lineta Szerlat (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
4412.Airidas Derenčius (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4413.Mangirdas Liaukevičius (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4414.Piotr Varganov (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4415.Lukas Vaškūnas (Chemija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4416.Anela Klovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
4417.Brazauskas Vytautas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4418.Laura Vaicekonyte (Anglų kalba, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4419.Adrijana Anzaite (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4420.Donas Šidlauskas (Anglų kalba, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
4421.Liana Mirošničenko (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4422.Jonas Šiaurys (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4423.Monika Matusevičiūtė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4424.Petras Šniūrevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4425.Lukas Vaškūnas (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4426.Adomas Lukošius (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4427.Ernest Filipovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4428.Gabrielė Venckutė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4429.Aurelija Adomavičiūtė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
4430.Evelina Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4431.Augustas Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4432.Karilė Glinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Mato gimnazija)
4433.Rusnė Šimkevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4434.Agnetė Jurešiūtė (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4435.Daniel Tupikovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
4436.Justas Česnauskas (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4437.Elzė Laurutėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4438.Gerda Kavaliauskaitė (Chemija, Utenos Krašuonos progimnazija)
4439.Gvidas Našlėnas (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4440.Vytenis Anilionis (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4441.Sedovas Edgaras (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4442.Daniil Tarasov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4443.Brigita Maskeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4444.Ridas Kryžanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4445.Jonas Buškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4446.Edvin Voitechovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4447.Maja Kinga Šarandina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4448.Timur Voitolovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4449.Valentinas Jasinskas (Geografija, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
4450.Tautvydas Aleksiūnas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4451.Augustinas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4452.Goda Urbaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4453.videta vaičekauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4454.Černiauskas Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4455.Renata Skersytė (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4456.Jokūbas Ramojus Končius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
4457.Milda Žurauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4458.Adomas Chamanskis (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4459.Domantas Skurvydas (Matematika, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4460.Martynas Zubavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4461.Meilė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4462.Gytis Kirkickis (Istorija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4463.Gustas Karečka (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4464.Gasparas Žižys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4465.Kacinskaite Eva (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4466.Gerda Kavaliauskaitė (Fizika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4467.Domas Šidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4468.Tomas Lapeikis (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4469.ugnius vilnius (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4470.Izabelė Vilimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4471.Viktorija Takulinskaitė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4472.Arina Zareckaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4473.Gustė Dumbliauskaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4474.Meda Politikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4475.Timochina Gintarė (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4476.Domena Baguckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4477.Gustė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4478.Miglė Šukytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4479.Matas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4480.Deimantė Rimkutė (Istorija, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4481.Austėja Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4482.Kevinas Vrublevskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4483.Deimantė Dubosaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4484.Elijas Janovskis (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4485.Airina Grikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4486.Dovydas Giruckas (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4487.Benedikta Nakvosaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4488.Marius Mekšraitis (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4489.Modestas Povilėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4490.Brigita Kasperavičiūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4491.Dominykas Čiūta (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4492.Matas Maknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
4493.Aistė Merkeliūnaitė (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4494.Austėja Valentinaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4495.Skaistė Klizaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4496.Augustė Galminaitė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4497.Luknė Jakimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4498.Barbora Eidietytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4499.Meškevičius Jonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4500.Gabija Rudytė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4501.Eimantas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4502.Gabriela Misiukevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4503.Urmonas Benediktas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4504.Vilius Steponavičius (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4505.Juodviršis Klaudijus (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4506.Augustinas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4507.Mantas Kuosa (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
4508.Viltaras Pažėra (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4509.Ščepakov Nikita (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4510.Janeikaitė Jovita (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4511.Domantas Sapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4512.EDVINAS POCIUS (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4513.Simona Norkutė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4514.Ignas Šalna (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4515.Nojus Smagorius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4516.Matas Vaitekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4517.Tautvydas Petkus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4518.Gliožeris Povilas (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4519.Urtė Novogreckaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4520.Julius Ragauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4521.Palubinskytė Austėja (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4522.Laura Vaičiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4523.Nalivaiko Denis (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4524.Nojus Vytautas Noreika (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4525.Muchamed Semiev (Matematika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4526.Ugnė Časaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4527.Domantas Dijokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4528.Gabija Strumilaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4529.Kornelija Pigagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4530.Varnas Gustas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4531.Deividas Kasakauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4532.Rugilė Poškevičiūtė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4533.Deimantas Gricius (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4534.Paulius Nagevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4535.Gabrielė Stanevičiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4536.titas dedelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4537.Domantas Norkus (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
4538.Ieva Laučiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4539.Julija Gibovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4540.Nojus Petkevičius (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4541.Loreta Mikelevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
4542.Justinas Malevskis (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4543.Marius Šukaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4544.Lukas Varnas (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4545.Aleksej Kulbėda (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4546.Marius Zlodyrevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4547.Mija Uzdraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4548.Beata Radavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4549.Daniel Gustaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4550.Neda Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4551.Margarita Bėrantaitė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4552.Deimantė Danusaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4553.Kosta Sakalauskaitė (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4554.Gabija Arcikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4555.Austėja Valentinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4556.Eisvina Mocejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4557.Greta Pudžimytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Bubių mokykla)
4558.Urte Navickaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4559.Darius Banevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4560.Gerda Pajaujytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
4561.Lina Rušinskytė (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4562.Faustas Pivoriūnas (Geografija, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
4563.Nojus Petrulis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4564.Ąžuolas Narbutas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4565.Ugnė Šutrajevaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4566.Ineta Daubaraitė (Matematika, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4567.Tomas Paznėkas (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4568.Emanuelis Antonov (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4569.Tomas Stukas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4570.Gabrielė Daleckaitė (Matematika, Molėtų r. Joniškio mokykla-daugiafunkcis centras)
4571.Rokas Čižikas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4572.Pandaragis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4573.Tomas Sabetovas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
4574.Nojus Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4575.Matas Raugevičius (Fizika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4576.Skaistė Gavrilčikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4577.Paulius Kupčiūnas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4578.Gabrielius Molotokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4579.Erikas Pašiūnas (Anglų kalba, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4580.Kajus Škimelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4581.Kristijanas Genys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4582.Kamilė Taraskevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4583.Rapolas Navickas (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4584.Viltė Matijošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
4585.Erikas Gečas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4586.Andrius Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4587.Viltė Stonkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4588.Agnė Kietytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4589.Aronas Jurgelionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4590.Nida Kisieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4591.Raman Boukun (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4592.Valentina Sorokina (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4593.Danielius Nedveckis (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4594.Edvinas Mažrimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4595.Viltė Siniūtė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4596.Aivaras Laukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4597.Mantvydas Repšys (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4598.Liepa Šakytė (Geografija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4599.Edgaras Dobrovolskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4600.Justė Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4601.Nojus Virmauskis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4602.Kotryna Grabovskaja (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4603.Gytis Zabiela (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4604.Dorota Mečkovska (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4605.Rugilė Poškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4606.Dominykas Jansonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4607.Goda Tarvydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4608.Agata Kupcevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4609.Girius Čepauskas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4610.Deividas Tarvydas (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4611.Darius Gumuliauskas (Matematika, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4612.Gytė Tendzegoskytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4613.Gerda Bakšytė (Matematika, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4614.Mykolas Aleliūnas (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4615.Agnė Čepulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4616.Markas Bašek (Anglų kalba, Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla)
4617.Mingailė Čirvinskaitė (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
4618.Karina Yliūtė (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
4619.Reda Šambarytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4620.Kevinas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazijos pradinė mokykla)
4621.Arijus Kriaučiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4622.Ema Simenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4623.Titas Marozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4624.Justas Katkevičius (Istorija, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
4625.Rytis Batkauskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4626.Rokas Šimkonis (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4627.Rugilė Prodan (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4628.Elija Milkintytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4629.Ignė Sarcevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4630.Gustė Bakirovaitė (Anglų kalba, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
4631.Marta Piečytė (Istorija, Tauragės Tarailių progimnazija)
4632.Tomaš Sidorovič (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4633.Savaf Arturas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4634.Gustė Petrulevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4635.Armandas Dabulskis (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4636.domile liutkute (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4637.Breivytė Toma (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4638.Raimondas Dopolskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4639.Erika Vaitilaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4640.Donatas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4641.Nedas Vaitkus (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4642.Meda Tautvydė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4643.Simonas Aranauskas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4644.Urtė Bilotaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4645.Ugnė Valeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4646.Emilija Kibicka (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4647.Matas Petrikas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4648.Ernestas Ulba (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
4649.Rimas Krauklis (Istorija, Zarasų žemės ūkio mokykla)
4650.Aurimas Vitkus (Anglų kalba, Telšių "Džiugo" gimnazija)
4651.Glodas Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
4652.Ignas Kižys (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4653.Kernius Dobravolskis (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4654.Ieva Liubinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4655.Matas Duoba (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4656.Lukas Vargalis (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4657.Redas Daunoravičius (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4658.Danas Šidlauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4659.Miroslav Švabovič (Istorija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4660.Lineta Szerlat (Matematika, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
4661.Tomas Rinkevičius (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
4662.Gabrielė Žvikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4663.Daniel Juchnevič (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4664.Tajus Paliulis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4665.KARPAUSKAITĖ INETA (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4666.Maksas Zukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4667.Jogailė Diskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
4668.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4669.Rytis Lalas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4670.Adrijus Gembickas (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4671.Dzimidaitė Viktorija (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
4672.Gerda Marija Šimanauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
4673.Andrius Ubartas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4674.Tomas Tuminskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4675.Gabija Ilgavyžytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4676.Lukas Vargalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4677.Narvilas Modestas (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4678.Urte Navickaite (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4679.Giedrius Drukteinis (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4680.Simonas Butkevičius (Matematika, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
4681.Rosvaldas Mištautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4682.MARIJA BAKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4683.Dovydas Samuilis (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4684.Laurinavičius Džiugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4685.LIJADA MIKULSKYTĖ (Istorija, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4686.Gytis Pumputis (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4687.Roberta Andriukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4688.Adrija Jaraminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4689.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4690.Kamilija Olechnovič (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4691.Titas Tyla (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4692.Rokas Kričelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
4693.Paulius Bakas (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
4694.Beatričė Paičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4695.Robertas Grigas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4696.Arnas Šiaulaitis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4697.Varnas Gustas (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4698.Almantas Mečelė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4699.Mantas Brusokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4700.Mantvydas Čiuta (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4701.Greta Galkutė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4702.Ugnius Bondorevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4703.Auksė Gromnickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4704.Pijus Kamandulis (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4705.Danielius Jasinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
4706.Arvydas Vingis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4707.Elzė Jasiniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4708.Adriana Keršulytė (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4709.Paulius Perskudas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4710.Oskaras Markauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4711.Rokas Paulauskas (Chemija, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4712.Jogailė Diskaitė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
4713.Paulius Razma (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4714.Titas Kliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4715.Mantas Vaičys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno specialioji mokykla)
4716.Ieva Norkutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4717.Ema Andrijauskaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4718.Karolina (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4719.Džesika Urbietytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės technologijų ir verslo mokykla)
4720.povilas kurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4721.Austėja Mažutytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4722.Matas Raugevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4723.Aurimas Jasiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
4724.Gabrielė Klevinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Beržų progimnazija)
4725.Rugilė Šimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4726.Toma Ragauskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
4727.LUKAS PUPIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4728.Tomas Paulius Grigorjevas (Fizika, Kauno Palemono gimnazija)
4729.Radvilas Arcimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
4730.Aimantė Vizgirdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4731.Brigita Beitaitė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
4732.Elzė Karolytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4733.Dominykas Kuprys (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4734.Gerda Tumelytė (Matematika, Kauno "Aušros" gimnazija)
4735.Kipras Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4736.Benigna Ramoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4737.Alonas Danilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4738.Nojus Vosylius (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4739.Gustina Čerkesaitė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4740.Erikas Prajaras (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4741.Julius Petkevičius (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4742.Ema Daujotė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
4743.Liutauras Butkus (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4744.Jonas Jasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
4745.Dija Gutauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4746.Danielius Čekas (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
4747.Augustas Rutkauskas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4748.Matas Mikočiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4749.Adrijus Šiugždinis (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4750.Sinkevič Viktorija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4751.Edvinas Andriušis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4752.Rakauskaitė Saulė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4753.Greisvilė Šimkutė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4754.Žygimantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4755.Aistė Glemžaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
4756.Karolis Rašimas (Istorija, Klaipėdos r. Šiūparių pagrindinė mokykla)
4757.Kajus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
4758.Marija Talubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4759.Lukas Bareikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4760.gabrielė povilonytė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4761.Edvin Rakmančikas (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4762.Jokūbas Prieskienis (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4763.Justinas Pivoris (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4764.Miglė Jančiauskaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4765.Oskaras Preisas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4766.Giedrė Valčiukaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4767.Arnas Balčius (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4768.Viltė Jakavonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4769.Palubinskytė Austėja (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4770.Evelina Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4771.Beata Špalovaitė (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4772.Aurita Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4773.Vitas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4774.OVIDIJUS MARKEVIČIUS (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4775.Urtė Sarafinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4776.Ignas Pranckevičius (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4777.Deimantė Danusaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4778.Gabrielė Paulauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4779.Ema Eitmantytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4780.Agnė Meščeriakova (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4781.Samanta Liebaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
4782.Ieva Binkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4783.Ainis Augustas Laurinavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4784.Airidas Derenčius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4785.Mykolas Popovs (Informacinės technologijos, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4786.Andrius Maslauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4787.Dominyka Mušinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4788.Gustas Matevičius (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4789.Paulius Linkevičius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4790.Rūtilė Senkutė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4791.Pijus Žalandauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4792.Patricija Eitmantytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4793.Karina Jonušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4794.Dominyka Capaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4795.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
4796.Augustas Jermalavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4797.Mykolas Aleliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4798.Matvej Ščerbakov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4799.Vakarė Vaičekonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4800.Vykintas Radzevičius (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4801.Emilija Čepaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4802.Danieliuss Miodišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4803.Ariana Lindez – Rimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4804.Laurynas Krauza (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4805.Mingailė Marčiukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4806.Tomas Vilkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4807.Vytenis Anilionis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4808.Eva Pointėk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Minties" gimnazija)
4809.Patricija Karalevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4810.Saulė Gedminaitė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4811.Pijus Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4812.Vincentas Lekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4813.Vembutaitė Emilija (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4814.Kulpis Konradas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4815.Jurgis Bergelis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4816.Arina Bachur (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4817.Vilius Balsevičius (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4818.ERIKAS BABYNINAS (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4819.Marija Rozytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4820.Mėta Liovinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4821.Melita Bakumenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4822.Augustas Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4823.Arina Kolbekinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4824.Domantas Miklius (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4825.Marta Klevinska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazija)
4826.Jokūbas Aušvicas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4827.Rapolas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4828.Mantas Žalatkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4829.Darijus Visockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4830.Evelina Gadliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4831.Vygintas Jakštonis (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4832.Ignas Žvirblis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4833.Tadas Buja (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4834.Matas Vismantas (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4835.Edgar Nedveckij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4836.Ignas Zutautas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4837.Margarita Maksimovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4838.Ieva Ruseckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4839.Adrijus Gembickas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4840.Breivytė Toma (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4841.emilis jekelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4842.Audronė Skurdelytė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
4843.Deimilė Šimaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4844.Eglė Juodišiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4845.Julija Ročkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4846.Kaidas Glizickas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4847.Viltė Bujauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4848.Ieva Zapolskytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4849.Greta Jasmontaitė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4850.Martynas Svidėnas (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4851.Artiom Isačenko (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4852.Agnė Šataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4853.Vanesa Štėraitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4854.Armandas Pavilionis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4855.Vytenis Liubšys (Matematika, Riešės gimnazija)
4856.Neda Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4857.LINAS G